Labākie Altcoins 2021. gads: atrodiet savu labāko Altcoin, ko ieguldīt 2021. gadā

Kriptovalūtu tirgus lielums, kas 2017. gada aprīlī bija aptuveni 25,9 miljardi USD, tagad ir 409,47 miljardi USD! Pieaugot tirgum, parādījās daudzas jaunas kriptovalūtas.

Piezīme. Jebkuras kriptovalūtas tirgus kapitalizācija ir skaitlis, kas sasniegts, kopējo monētu skaitu reizinot ar vienas monētas vērtību.

Šīs kriptovalūtas bieži sauc par “Altcoins”, jo tās nodrošina alternatīvu Bitcoin. Labāko altkoīnu izvēle var būt grūts uzdevums, jo tur ir tūkstošiem iespēju.

Ja jūs meklējat labākos altkoīnus 2021. gadā, jums vairs nav jāmeklē. Šajā ceļvedī es aplūkošu daudzsološākos altkoīnus. Es runāšu par viņu vēsturiskajām tendencēm, tehnoloģijām, unikalitāti un to, kas gaidāms 2021. gadā.

Šīs rokasgrāmatas beigās jums vajadzētu būt taisnīgam priekšstatam par top altcoins 2021. Ar šo informāciju rokās varat doties pie finanšu konsultanta, lai plānotu savas kriptovalūtas investīcijas 2021. gadam..

Piezīme: Ja jūs nolemjat iegādāties kādu no šajā rakstā norādītajām kriptovalūtām, noteikti izvēlieties uzticamu kriptogrāfijas biržu. Visvairāk ieteicamās iespējas ietver Coinbase un Binance. Tu vari redzēt kā viņi salīdzina zemāk.

Tagad sāksim ar 2021. gada labāko altkoīnu apskatu.

1. Labākie Altcoins 2021: Ethereum

Labāko altkoīnu saraksts jāsāk ar Ethereum, kas ir otra vērtīgākā kriptonauda aiz Bitcoin. Pašreizējā tirgus kapitalizācija ir 64,35 miljardi USD! Ethereum 2015. gada jūlijā uzsāka tagad slavenais kriptovalūtas pasaules brīnumbērns – Vitāliks Buterins.

Vēsturiskās investīciju tendences

Kā redzams zemāk esošajā momentuzņēmumā, Ethereum cena pieauga no 9 USD 2017. gada janvārī līdz 1389 USD 2018. gada janvārī, tādējādi atgriežoties vairāk nekā 17000%. Tās cena pagājušajā mēnesī gandrīz dubultojās, sākot no 396 USD aprīļa sākumā (2018) līdz 648 USD šodien.

Ethereum 2018. gada cenu diagramma

Ar ko Ethereum ir unikāls un atšķirīgs no Bitcoin?

Bitcoin ir tikai digitāla valūta, taču Ethereum papildus tam var piedāvāt vēl vairāk. Ethereum nodrošina platformu izstrādātājam, uz kuras viņi var veidot uz blockchain balstītus viedos līgumus un decentralizētas lietotnes.


Ethereum bija pirmā kriptonauda, ​​kas ieviesa viedus līgumus, kas tagad tiek uzskatīti par nākamo lielo lietu.

Piezīme: Viedie līgumi ir blokķēdē kodēti līgumi, kas tiek izpildīti, kad ir izpildīti noteikti iepriekš noteikti nosacījumi.

Ethereum ir arī vēlamākā platforma sākotnējo monētu piedāvājumu (ICO) palaišanai. Lai uzzinātu vairāk par ICO, skatiet mūsu Kas ir ICO vadīt.

Tātad, šīs ir dažas no galvenajām lietām, kas atšķir Ethereum no Bitcoin un padara to pievilcīgu gan izstrādātājiem, gan investoriem.

Gaidāmie notikumi

Viena no lielākajām problēmām, ar ko saskaras Ethereum, ir mērogojamība. Ethereum tīkls šobrīd atbalsta aptuveni 15 darījumi sekundē. Tas nav tik lieliski, salīdzinot ar VISA 56 000 darījumu ziņojumiem sekundē.

Paredzams, ka Ethereum 2021. gadā jauninās savu tehnoloģiju no darba pierādīšanas uz likmes pierādījumu. Tas lielā mērā palielinās tā mērogojamību.

Kur nopirkt Ethereum

Būdams viena no visplašāk pieejamajām kriptovalūtām, jūs varat iegādāties Ethereum no jebkuras populāras biržas. Daudzas no šīm apmaiņām papildus bankas pārskaitījumam atbalsta kredītkartes / debetkartes. Ethereum var iegādāties no Coinbase, Coinmama, CEX.io vai Gemini.

Pērciet Ethereum

2. Labākie Altcoins 2021: Litecoin

Litecoin, vienu no vecākajiem altkoiniem, 2011. gadā izveidoja bijušais Google darbinieks Čārlijs Lī. Tāpat kā Bitcoin, arī Litecoin ir tikai digitālā valūta, bet ar uzlabojumiem. Patiesībā Litecoin palaišanas iemesls bija pārvarēt dažus no Bitcoin trūkumiem, īpaši tā lēno darījumu ātrumu.

Vēsturiskās investīciju tendences

Neparedzamajā kriptovalūtu tirgū, kur monētas ļoti ātri ienāk tirgū un iziet no tās, Litecoin ir bijis tirgū vairāk nekā 7 gadus. Tas ir kļuvis par vienu no labākajiem altkoīniem ar tirgus kapitalizāciju 8,2 miljardu ASV dolāru vērtībā.

Tas ir devis milzīgu atdevi 2017. gadā, kad tas pieauga no 4 USD 2017. gada janvārī līdz 350 USD 2017. gada decembrī. Tas ir 8000% atdeve!

Kā redzams zemāk esošajā momentuzņēmumā, Litecoin ir atguvis izaugsmes tempu kopš 2018. gada aprīļa, kad tas bija aptuveni 121 ASV dolārs un šobrīd tirgo 145 USD.

Litecoin 2018. gada cenu diagramma

Ar ko Litecoin ir unikāls un atšķirīgs no Bitcoin?

Litecoin ir ievērojami uzlabojis Bitcoin tehnoloģiju, lai palielinātu darījumu ātrumu. Iemesls, ka to sauc par Litecoin, ir tāds, ka tas ir 4 reizes ātrāks nekā Bitcoin.

Bitcoin darījuma izpilde aizņem apmēram 10 minūtes, bet Litecoin darījums tiek pabeigts 2,5 minūtēs. Tas padara Litecoin mērogojamāku nekā Bitcoin, jo tas var pabeigt vairāk darījumu sekundē.

Litecoin ir veidots uz pašas Bitcoin tehnoloģijas un tiek uzskatīts par tuvāko Bitcoin konkurentu. Vēl jo vairāk tāpēc, ka abiem ir viens un tas pats mērķis: piedāvājot alternatīvu tādām valūtām kā USD, EUR, CAD utt.

Gaidāmie notikumi

Litepal, kas ir pirmais Litecoin maksājumu procesors, tika palaists 2018. gada februārī. Tas joprojām ir darbs, un to bija paredzēts atbrīvot 2018. gada 2. vai 3. ceturksnī..

Litecoin (vai jebkuras kriptovalūtas) pirkšana, nosūtīšana un saņemšana ir ļoti sarežģīts process. Paredzams, ka LitePal darījumus ar Litecoin padarīs daudz vienkāršāku. LitePal piedāvā arī pakalpojumus un atbalstu tirgotājiem, viegli integrējot tos lielākajā daļā esošo e-komercijas platformu.

Kā redzat zemāk redzamajā attēlā, šis pakalpojums var padarīt Litecoin vairāk mainstream un vienu no daudzsološākajiem altcoins.

Bitcoin un Litecoin logotips metro

Kur nopirkt Litecoin

Tāpat kā Ethereum, ir diezgan viegli iegādāties Litecoin, jo to piedāvā lielākā daļa lielāko kriptovalūtu biržu. Jūs varat iegādāties Litecoin no Kraken, Coinbase, Coinmama vai Bitsquare.

Pērciet Litecoin

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

3. Labākie Altcoins 2021: NEO

NEO, kuru sākotnēji sauca par AntShares, 2014. gadā izveidoja Da Hongfei Ķīnā. Tā ir lielākā kriptonauda, ​​kas parādījusies no Ķīnas.

NEO, tāpat kā Ethereum, ir platforma, kas paredzēta decentralizētu lietojumprogrammu (Dapps), viedo līgumu un ICO izveidei. Sakarā ar šo līdzību ar Ethereum, NEO bieži sauc par “ķīniešu Ethereum”.

Vēsturiskās investīciju tendences

NEO ir bijis viens no labākajiem altkoīniem 2017. gadā un devis milzīgu atdevi. Tas pieauga no aptuveni 0,16 USD 2017. gada janvārī līdz aptuveni 162 USD 2018. gada janvārī. Tas ir aptuveni 111,400% ieguldījumu atdeve, kas ir milzīga!

NEO šobrīd darbojas labi, jo tas ir pieaudzis no aptuveni 44 USD 2018. gada aprīļa sākumā līdz 82 USD šodien. Tas ir gandrīz dubultojies!

Viens no galvenajiem faktoriem, kas veicina NEO izaugsmi, ir Ķīnas valdības atbalsts un tās stabilā tehnoloģija.

Kā NEO ir unikāls un atšķirīgs no Bitcoin?

Tāpat kā Ethereum, arī NEO piedāvā platformu viedo līgumu un Dapps izstrādei. No otras puses, Bitcoin ir tikai digitāla valūta, kas nepiedāvā šādu platformu.

NEO piedāvā daudzas tehnoloģiskas priekšrocības salīdzinājumā ar Ethereum. NEO var apstrādāt aptuveni 10 000 darījumu sekundē, savukārt Ethereum blokķēde pašlaik atbalsta aptuveni 15 darījumus sekundē.

NEO atbalsta programmēšanu vairākās valodās, piemēram, C ++, C #, Go un Java, savukārt Ethereum atbalsta tikai vienu valodu – Solidity. Tas ir padarījis NEO diezgan populāru izstrādātāju kopienā, jo viņi var izmantot NEO platformu jau zināmajā valodā, nevis jāmācās uz jaunu..

Gaidāmie notikumi

Paredzēts, ka 2018. gadā NEO izveidos infrastruktūru, lai sasniegtu savu ēkas redzējumu – Viedā ekonomika. Viedās ekonomikas pamatideja ir saistīta ar reālu fizisko aktīvu, piemēram, automašīnu, māju vai visa cita, ko jūs varat iedomāties, digitalizāciju.

Pēc tam šos digitalizētos aktīvus var pārdot, tirgot un piesaistīt, izmantojot viedos līgumus. Ar šādiem agresīviem plāniem, labu komandu un cenu pieaugumu NEO noteikti ir viens no labākajiem 2021. gada altkoīniem.

Kur nopirkt NEO

Nav daudz iespēju tieši iegādāties NEO, izmantojot tādu fiat valūtu kā USD vai GBP. Vieglākais veids ir vispirms nopirkt Bitcoin no Kraken, Coinbase un pēc tam apmainīt to pret NEO. Jūs varat apmainīt Bitcoin ar NEO daudzās lielās biržās, piemēram, Bitfinex vai Binance.

Pērciet NEO

4. Labākie Altcoins 2021: Cardano (ADA)

Cardano 2017. gada septembrī nodibināja Charles Hoskinson, viens no Ethereum līdzdibinātājiem. Cardano piedāvā ne tikai platformu Dapps un viedajiem līgumiem, bet arī piedāvā daudz tehnoloģisku uzlabojumu salīdzinājumā ar Ethereum un citiem blokķēdēm.

Vēsturiskās investīciju tendences

Cardano ir viena no jaunākajām kriptovalūtām, taču tai joprojām ir izdevies kļūt par vienu no galvenajiem altkoīniem ar tirgus kapitalizāciju 8,86 miljardi USD.

Lai gan tas nav devis tik lielu atdevi kā citas labākās monētas, tas joprojām ir populārs investoru un izstrādātāju vidū, jo tiek solīts izveidot ļoti izturīgu blokķēdi, kas piedāvā priekšrocības salīdzinājumā ar Ethereum.

Cardano pieauga no aptuveni 0,20 ASV dolāriem, kad tas tika palaists 2017. gada oktobrī, un pieskārās 1.20 USD cenai 2018. gada janvārī. Tas ir aptuveni 500% atdeve 3 mēnešos.

Cardano cenu diagramma 2018. gadā

Kā Cardano ir unikāls un atšķirīgs no Bitcoin?

Cardano piedāvā ne tikai daudz tehnoloģisku uzlabojumu, salīdzinot ar Bitcoin, bet arī ar Ethereum. Kaut arī Bitcoin ir tikai digitāla valūta, Cardano ir dApp veidošanas platforma ar savu vietējo valūtu – ADA.

Cardano ir paredzēts, lai atrisinātu trīs visaktuālākos jautājumus, ar kuriem saskaras 1. un 2. paaudzes blokķēdes projekti – mērogojamība, savietojamība un ilgtspēja.

Ne tikai tas, bet Cardano mērķis ir arī risināt starptautisko maksājumu pārskaitījumu problēmas, kas bieži prasa daudz laika un naudas. Tas ir vērsts uz starptautisko maksājumu darījumu laika samazināšanu no dažām dienām līdz dažām sekundēm.

Kur nopirkt Cardano?

Ja vēlaties iegādāties Cardano tieši, izmantojot kredītkarti / debetkarti, tad ir tikai viena iespēja – Coinmama. Visās citās biržās, kurās tiek piedāvāts Cardano, vispirms ir jāpērk Bitcoin, Ethereum, Litecoin vai Bitcoin Cash un pēc tam jāmaina pret Cardano.

Jūs varat iegādāties Cardano ar Bitcoin vietnē Binance, Bittrex vai Changelly.

Pērciet Cardano

5. Labākais Altcoins 2021: EOS

EOS ir salīdzinoši jauns altkoīns, kura sākotnējais monētu piedāvājums (ICO) tika uzsākts 2017. gada jūnijā. EOS izveidoja Dens Larimers, kurš arī tika ieskaitīts kriptonauda apmaiņas Bitshares un uz blokķēdes balstītas emuāru vietnes Steemit dibināšanā..

Tāpat kā Ethereum, arī EOS nodrošina platformu izstrādātājiem decentralizētu lietojumprogrammu veidošanai. Tā tehnoloģija tomēr atšķiras, kā mēs to drīz redzēsim.

Vēsturiskās investīciju tendences

EOS savās ICO piesaistīja 700 miljonus ASV dolāru un kļuva par vienu no veiksmīgākajām 2017. gada SIO. Faktiski EOS platforma joprojām tiek izstrādāta, taču tās tirgus kapitalizācija jau ir aptuveni 15,69 miljardi ASV dolāru, padarot to par 5. vērtīgāko kriptonauda pasaulē.

Kā redzams zemāk esošajā momentuzņēmumā, pat pirms platformas palaišanas EOS ir saņēmusi milzīgu investoru atsaucību. Tas pieauga no 4 USD 2017. gada jūlijā un sasniedza augstāko 18 USD 2018. gada janvārī.

Kas padara EOS par vienu no labākajiem 2021. gada altkoīniem, ir tas, ka tā ir pārsniegusi iepriekšējo augstāko līmeni un šobrīd tirgo 18,77 USD.

EOS cenu diagramma 2018. gadā

Kā EOS ir unikāls un atšķiras no Bitcoin?

Bitcoin ir tikai digitāla valūta, savukārt EOS ir gan digitāla valūta, gan bloku ķēdes platforma DApps un viedajiem līgumiem. Tātad, pareizāk būtu salīdzināt EOS ar Ethereum.

EOS izmantos mehānismu ar nosaukumu Delegated Proof-of-Stake (DPoS) pret Ethereum’s Proof-of-Work (PoW). Tas padara EOS daudz mērogojamāku nekā Ethereum.

Vēl viena priekšrocība, kas EOS ir salīdzinājumā ar Ethereum, ir tā saderīgās programmēšanas valodas. Ethereum atbalsta tikai vienu valodu, ko sauc par “Solidity”, savukārt EOS atbalsta vairākas valodas, tostarp C ++. Šī ir ļoti pievilcīga funkcija, ja esat izstrādātājs.

Gaidāmie notikumi

2021. gads EOS būs ļoti aizraujošs, jo bija paredzēts, ka tā platforma tiks izlaista 2017. gada jūnijā. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kas, domājams, izraisa neseno cenu pieaugumu.

EOS ir viens no vissvarīgākajiem altkoīniem, kas jāskatās 2021. gadā.

Kur nopirkt EOS

Ja jūs vēlaties iegādāties EOS tieši ar USD, tad labākais risinājums ir Bitfinex. Ir vairākas iespējas, ja vēlaties apmainīt Bitcoin pret EOS. Jūs varat doties uz Binance, Shapeshift vai Kraken.

Pērciet EOS

6. Labākie Altcoins 2021: DASH

Tāpat kā Bitcoin, arī Dash ir digitāla valūta, kuru 2014. gadā uzsāka Evans Dafīlds. Izlaišanas laikā to sauca par Xcoin un pēc tam tika pārdēvēts par Darkcoin. Tas bija 2015. gadā, kad tas beidzot tika mainīts uz Dash.

Domuzīme ir izveidota no Litecoin, kas pati ir veidota uz Bitcoin tehnoloģiju. Dash ir ieguvis popularitāti, jo tas piedāvā ievērojamas priekšrocības salīdzinājumā ar Bitcoin.

Vēsturiskās investīciju tendences

Dash cena sāka pieaugt 2016. gadā un beidzot pacēlās 2017. gadā. Tās cena pieauga no 10 USD 2017. gada sākumā līdz augstākajai 1540 USD 2017. gada decembrī. Vai varat uzminēt atdeves procentuālo daļu?

Jā, tas ir gandrīz 15 000%!

Ar tirgus kapitalizāciju USD 3,79 miljardu dēļ Dash, iespējams, varētu būt viens no labākajiem altkoīniem, ko ieguldīt 2021. gadā.

Kā Dash ir unikāls un atšķiras no Bitcoin?

Dash ir ievērojami uzlabojis tehnoloģiju un piedāvā labāku privātumu un lielāku darījumu ātrumu nekā Bitcoin.

Atšķirībā no Bitcoin, kurā sūtītāja un saņēmēja publiskā adrese ir zināma visai pasaulei, Dash adreses paslēpj. Tātad, Dash darījumus nevar izsekot līdz to izcelsmei, savukārt Bitcoin darījumi ir izsekojami.

Dash ir arī unikāls pašfinansēšanas mehānisms, kurā 10% no visas ieguves atlīdzības atgriežas Dash. Šis fonds tiek izmantots, lai vēl vairāk uzlabotu un audzētu Dash.

Šīs unikālās funkcijas padara Dash par vienu no daudzsološākajiem pieejamajiem altkoīniem.

Dash ir potenciāls, kas jāpieņem galvenajā ekonomikā, iespējams, padarot to par vienu no labākajiem 2021. gada altkoiniem.

Kur nopirkt Dash

Ja vēlaties iegādāties Dash, izmantojot bankas pārskaitījumu vai kredītkarti, varat izvēlēties CEX.io vai Kraken. Jūs varat arī apmainīt Bitcoin pret Dash kriptovalūtu biržās, piemēram, Shapeshift, Bitfinex un Poloniex.

Pērciet Dash

7. Labākie Altcoins 2021: BitDegree (BDG)

Kad mēs esam nonākuši šīs rokasgrāmatas beigās, es uzskatu, ka būtu gandrīz nepareizi neminēt BitDegree. Es uzskatu, ka šeit esam pelnījuši pieminēšanu, jo mēs varam interesēt arī jūs. Mēs esam pasaulē pirmā tiešsaistes bloku vadīta tiešsaistes platforma

Uzsākta 2017. gadā, mūsu mērķis ir mainīt izglītības sistēmu. Padomājiet par to, kā Coursera un HackerRank apvienojās kopā, izmantojot decentralizētu blokķēdes tehnoloģiju.

Izmantojot BitDegree, gan studenti, gan skolotāji saņem algu. Nodrošināt spēju nopelnīt, mācoties, ir viens no daudzajiem veidiem, kā mēs inovējam mūsdienu izglītību.

Vēsturiskās investīciju tendences

BitDegree ir jaunākais starp šeit uzskaitītajām labākajām monētām, tāpēc nav daudz parādāmas ieguldījumu vēstures. Pašlaik tā tirgo 0,039 USD un tirgus kapitalizācija ir 14 040 337 USD.

Ar ko BDG ir unikāls un atšķirīgs no Bitcoin?

BDG ir ne tikai kriptonauda, ​​bet arī visa platforma, kuras mērķis ir padarīt izglītību pieejamu un bez robežām. Mūsu unikālā platforma ļauj miljoniem cilvēku visā pasaulē izmantot blokķēdes spēku mācībām un izaugsmei.

Viņiem jau ir strādājošs MVP, kas ļauj studentiem nopelnīt BitDegree žetonus, kad viņi apmeklē kursus. Izklausās interesanti? Jūs varat uzzināt vairāk par viņiem vietnē BitDegree.

Gaidāmie notikumi

2021. gads BDG ir liels gads, jo viņiem ir sarindoti daudzi svarīgi starti. Ideja ir iegūt spēcīgu sponsorēšanu, kas var palīdzēt attīstīt pieprasītus kursus.

Kur nopirkt BitDegree

Jūs varat iegādāties BDG dažās biržās, piemēram, Tidex un Cobinhood.

Tātad, tagad mēs esam nonākuši līdz šim labākajam altcoins 2021 ceļvedim.

Pērciet BitDegree

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Pēdējie vārdi

Tātad, jūs tagad zināt top altcoins, kas ir tur tirgū. Jūs zināt arī par viņu vēsturi, tehnoloģijām un gaidāmajiem notikumiem.

Esmu aprakstījis pamatinformāciju par Ethereum, Litecoin, EOS, NEO, Cardano, Dash un, protams, BitDegree! Ar šo informāciju rokās jums vajadzētu būt iespējai izvēlēties savus iecienītākos altkoīnus, lai tos skatītos 2021. gadā.

Kad esat izlēmis, kuru kriptovalūtu vēlaties iegādāties, izvēlieties a uzticama kriptovalūtas apmaiņas platforma. Lai palīdzētu jums, šeit ir top3 iespējas tur: Coinbase, Binance, Coinmama.

Tātad, kuri, jūsuprāt, ir 2021. gada augstākie altkoīni? Vai jums ir viedoklis par to, kurš ir labākais ieguldījums 2021. gadā? Man personīgi ļoti patīk NEO, bet tas ir tikai mans viedoklis. Ļaujiet man zināt jūsu!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map