Labākie aparatūras kriptogrāfijas maki

Kriptovalūtas maki ir tēma, kuru var apspriest līdz laika beigām. Vai vēlaties debatēt labākie kriptogrāfijas maki tirgū, vai vienkārši apspriest to veidi un iezīmes, jūs varat būt pārliecināti, ka apkārt pastāvēs diezgan daudz dažādu viedokļu. Tomēr šodien mēs to apspriedīsim labākie aparatūras kriptogrāfijas maki!

Aparatūras maki ir niša un ļoti specifisks šifrēšanas krātuves veids, kuru varat izmantot, lai jūsu monētas būtu drošas. Tomēr, sakot “niša”, es nedomāju “nepopulārus” vai neizmantotus – gluži pretēji, aparatūras maki ir starp populārākajām kriptovalūtu uzglabāšanas iespējām tirgū!

Tā vietā es domāju to, ka nav iespējams izvēlēties plašu to izvēli. Tas nozīmē, ka neuztraucieties – mēs runāsim par labākajiem šajā sarakstā! Tas ietvers šādus produktus:

Labākā aparatūras šifrēšanas seifa funkcijas

Tagad, pirms esam iekļuvuši gada labāko aparatūras šifrēšanas maku sarakstā, vispirms ir jāaplūko dažas lietas. Būtu jābūt vienai no galvenajām šīm lietām funkcijas, kuras jums vajadzētu meklēt tādā maciņā.

Neatkarīgi no tā, kāda veida maku jūs plānojat izmantot (vai jau lietojat), visticamāk, būs dažas izvēlētas funkcijas un priekšrocības, kas to izceļ no pūļa. Aparatūras kriptogrāfijas maki šajā ziņā neatšķiras.

Sāksim mūsu diskusiju no visievērojamākā iezīme kuru jums vajadzētu izpētīt, izvēloties labāko bezsaistes kriptogrāfijas maku – drošība.

Drošība ir ‘spēles nosaukums’

Vai jūs esat veterāns kriptogrāfs vai iesācējs uz skatuves, viena lieta būs būtiska visiem kriptonauda entuziastiem – viņu aktīvu drošību.

Tā ir, bez šaubām, vissvarīgākā lieta, kas jāaplūko kad izlemjat, kuru maku vēlaties izmantot savu kriptogrāfisko aktīvu glabāšanai biržas un citas tirdzniecības platformas ir uzticami un uzticami, un pat kuras monētas ir vērts pārbaudīt, arī.

Tabula: Ledger Nano X un Trezor Model T drošības elementi

Ikreiz, kad ar saviem vienaudžiem apspriežam aparatūras kriptogrāfijas makus, es vienmēr mīlu minēt vienu konkrētu piemēru, kas saistīts ar drošību. Ļaujiet man to ilustrēt arī jums:

Iedomājieties, ka jūs turat dažus rokās Bitcoin. Kādā brīdī jūs nolemjat, ka ir pienācis laiks jaunināt uz labāko aparatūras Bitcoin maku, kuru varat atrast. Meklējot internetā, jūs sastopaties ar pārsteidzoša izskata maku – tam ir gluds dizains, plašs dažādu funkciju klāsts un lielisks un interaktīvs lietotāja interfeiss. Pārāk daudz to neapskatot, jūs iegādājaties maku.

Aparatūras kriptogrāfijas maks: Ledger Nano S, kas savienots ar datoru.


Diemžēl, lai arī šim konkrētajam aparatūras maciņam trūkst drošības jomā, liels laiks. Pēc kāda laika tas tiek pārkāpts, un viss jūsu BTC tiek nozagts.

Tātad, kāda ir mana iepriekš minētā piemēra jēga? Vienkārši – neatkarīgi no tā, cik pārsteidzošas var būt konkrētā maka īpašības, ja tam trūkst drošības, nav vērts sākt pievērst jūsu uzmanību.

Izvēloties sev labāko aparatūras kriptogrāfijas maku, vienmēr pievērsiet uzmanību drošības pasākumi, ko tā izmanto lai jūsu līdzekļi būtu drošībā un drošībā. Divu faktoru autentifikācija, PIN kodi, programmaparatūras atjauninājumi, un pārpilnība citu funkciju ir tikai dažas no galvenajām lietām, kuras jums vajadzētu izpētīt!

Notiekošās norises & Atjauninājumi

Kad esat noskaidrojis drošības aspektu un sašaurinājis labāko bezsaistes šifrēšanas maku sarakstu, nākamais solis ir izpētīt izstrādes un programmaparatūras atjaunināšanas atbalsts ka produkts saņem.

Nu, atklāti sakot, man jāsaka – neatkarīgi no tā, vai tas to saņem vai nē.

Tu redzi, pastāvīgi atjaunina aparatūras seifa programmaparatūru ir ļoti svarīgi, lai seifs varētu saglabāt drošības funkcijas. Hakeri, krāpnieki, un citas ļaunprātīgas trešās puses neguļ apkārt – katru dienu tiek izstrādātas jaunas metodes, kā ielauzties kriptogrāfijas makos!

Tāpēc uzņēmumam, kas atrodas aiz konkrēta aparatūras šifrēšanas maka, vajadzētu būt priekšā līknei un regulāri izdot jaunus drošības atjauninājumus..

Aparatūras kriptogrāfijas maks: Trezor One uz tastatūras.

Tomēr, sakot, drošība ir tikai viena no vienādojuma daļām.

Programmaparatūras atjauninājumi padarīs jūsu maku aktuālu drošības nodaļā, taču ir arī citas jomas, kuras tie ietekmē. Piemēram, jauns monētu atbalsts var tikt pievienoti seifa lietotāja interfeisam (vai pat pašam makam)., novērstas dažādas kļūdas, un tiek izlīdzināts lietotāja interfeiss, vispār.

Neatkarīgi no tā, kā jūs uz to skatāties, viena lieta ir skaidra – labākajam kriptovalūtas aparatūras makam vajadzētu būt pastāvīgiem atjauninājumiem, periodam.

Lietojamības funkcijas (fiziskā ierīce & UI)

Lietojamība ir viena no zemāk novērtētajām aparatūras kriptovalūtu glabāšanas ierīču funkcijām.

Padomājiet par to – jūs, iespējams, būsiet diezgan bieži lietojot maku, vai tas būtu līdzekļu pārskaitījums, kriptogrāfijas monētu pirkšana vai pārdošana vai vienkārši jūsu aktīvu pārbaude. Ņemot vērā, ka tas tā ir, jūs, iespējams, vēlētos, lai ierīce būtu vienkārši un vienkārši lietojams, vismaz tik daudz, cik tas ir iespējams!

Tas attiecas arī uz grafisko lietotāja saskarni arī konkrētās ierīces. Tā ir programmatūra vai lietojumprogramma, kuru izmantosit, lai piekļūtu saviem līdzekļiem un tos pārvaldītu – ir svarīgi, lai tie būtu atjaunināti un vienkārši jauki lietojami!

Aparatūras kriptogrāfijas maks: Ledger Nano S un dažas kriptogrāfijas monētas.

Kā redzēsit no mūsu zemāk esošo labāko aparatūras kriptogrāfijas maku saraksta, lielākajai daļai augstākā līmeņa aparatūras kriptogrāfijas maciņu ir lieliski UI, kas ir gan moderni, gan arī vienkārši & arī vienkārši lietojams.

Tas nozīmē, ka ne visi maki šķietami ir “pavirši”, kad runa ir par to dizaina fizisko aspektu. Mēs to iedziļināsimies, kad pienāks laiks.

Papildus iespējas

Visbeidzot, lielākoties aparatūras kriptogrāfijas makam vajadzētu būt papildus iespējas piedāvāt saviem lietotājiem.

Nav īpašu “noteikumu” par to, kādas varētu būt šīs funkcijas, ņemiet vērā. Tas var būt jebkas, ļaujot jums to darīt likt lietā dažus īpašus līdzekļus no sava maka, līdz pat papildu iestatījumiem, kas ļautu jums vairāk kontrolēt aktīvu aizsardzību.

Šīs papildu funkcijas ir svarīgas vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, tie nodrošina ērtības – ja jūs varat pārvaldīt katru savu kriptogrāfijas aspektu, ērti izmantojot vienu aparatūras kriptogrāfijas maku, tas daudz atvieglo lietas!

Aparatūras kriptogrāfijas maks: Trezor One netālu no Bitcoins kaudzes.

Turklāt kā papildinājums iepriekš minētajam punktam to garantē arī papildu funkcijas jums nevajadzēs iet ārā un iegādāties atsevišķu, papildu maks. Es domāju, ja jums viss ir vienā, konkrētā ierīcē, tas vienkārši nav jādara!

Kopumā šīs ir dažas no galvenajām iezīmēm, kuras jums vajadzētu izskatīt, izvēloties sev labāko aparatūras kriptogrāfijas maku. Tagad, bez papildu pūlēm, pārejiet pie sava saraksta un apspriedīsim visus nozares labākos portfeļus!

1. Ledger Nano X – pārsteidzošs fiziskais dizains & UI, augstākā līmeņa drošības līdzekļi

1. vieta no 5 kriptogrāfijas biržām

Ledger Nano X apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Var pārvaldīt no mobilās ierīces
 • + Ļoti droša
 • + Atbalsta vairāk nekā 1500 kriptonauda
 • + Ērts dizains

Lietas, kas mums nepatika:

 • Salīdzinoši dārga

Apmeklējiet vietni

Ledger Nano X ir, bez šaubām, viens no labākajiem kriptovalūtas aparatūras makiem tirgū. Neatkarīgi no tā, kur meklētu tiešsaistē, jūs, iespējams, pamanīsit, ka tas ir vispārējs noskaņojums – kriptogrāfijas īpašnieki patiešām mīl un novērtē to, ko piedāvā Nano X.

Kas tas varētu būt, jūs jautājat? Nu, ņemsim to no augšas un virzīsimies uz leju Ledger Nano X “funkciju un ieguvumu” sarakstā.

Iesācējiem, protams, jūs varat sagaidīt visaugstākais drošības līmenis no attiecīgās ierīces. Tam piemīt dubultās mikroshēmas iestatīšana iekšējā dizainā un bloķē visus jūsu kriptogrāfijas līdzekļus zem pielāgota PIN koda. Katru reizi, kad veicat nozīmīgu darbību, šis PIN kods būs jāievada ierīcē.

Nano X ir drošs ne tikai iekšpusē, bet arī ārpusē. Tas, iespējams, var būt labākais altcoinu un Bitcoin aparatūras maks tikai tāpēc, ka tas ir cik tas ir labi izveidots! Tomēr Nano X ir nedaudz apjomīgs ļoti izturīgs, ar saliekama fobveida iekšējā daļa ar divu pogu funkcionalitāti. Jums patiešām ir jāuztur ierīce rokās, lai sajustu, cik labi tas ir izgatavots!

Aparatūras kriptogrāfijas maks: Ledger Nano X.

Papildus tam, iegādājoties Ledger Nano X, jūs arī saņemsiet piekļuvi Ledger Live lietotāja saskarni. Kā norāda nosaukums, tas tā ir aparatūras kriptogrāfijas seifa lietotāja saskarnes virsgrāmata – darbvirsmas un mobilo ierīču lietojumprogramma, kas ļauj piekļūt jūsu kriptogrāfijas aktīviem un tos pārvaldīt jebkurā noteiktā brīdī.

Kāpēc es to pieminu? Nu, vienkārši tikai dēļ cik skaista un moderna ir saskarne! Jūs varat sagaidīt pilnīga atsaucība un daži pārsteidzošas lietojamības funkcijas – lieliski!

Pastāvīgi programmaparatūras atjauninājumi, Bluetooth funkcionalitāte, universāls USB-C ports, 24 vārdu atkopšanas frāze… Ir daudzas funkcijas, kas padara Ledger Nano X par pārsteidzošu izvēli, un, protams, viens no labākajiem aparatūras kriptogrāfijas makiem šodien tirgū!

Nano X tev izmaksās ap 119 USD, ja iegādāts no uzņēmuma oficiālās vietnes (ņemiet vērā vienīgo vietu, no kuras jums to vajadzētu iegādāties.) Tas noteikti ir viens no dārgākajiem aparatūras maciņiem, bet kvalitāte ir noteikti ir vērts ieguldīt!

Apmeklējiet Ledger Nano X

…vai izlasiet mūsu Ledger Nano X pārskatu

2. Trezor modelis T – viens no visdrošākajiem aparatūras kriptovalūtas makiem

Ranga 2. vieta no 5 kriptogrāfijas biržām

Trezor T modeļa pārskats Lietas, kas mums patika:

 • + Augstākā līmeņa drošība
 • + Skārienekrāna lietotāja saskarne
 • + Viegli uzstādīt
 • + Atbalsta aptuveni 1000 kriptogrāfijas aktīvu

Lietas, kas mums nepatika:

 • Lielgabarīta dizains
 • Dārgs

Apmeklējiet vietni

To zinās visi, kas kaut vienu dienu ir pavadījuši aparatūras kriptogrāfijas maku izpētē drošība ir vissvarīgākā iezīme, kas jāņem vērā, izvēloties sev piemērotu variantu – tas ir kaut kas, ko es arī uzsvēru šajā rakstā!

Kāpēc es to tagad aktualizēju? Nu, vienkārši tāpēc Trezor modelis T ir viens no labākajiem piemēriem ar augstākā līmeņa drošību.

Trezors ir viens no diviem galvenajiem kriptogrāfijas aparatūras seifu zīmoliem tirgū, un otrs ir Virsgrāmata. Lai gan abi uzņēmumi nodarbojas ar kriptogrāfijas makiem, jāatzīst, ka viņu produktiem ir dažas ievērojamas atšķirības, neatkarīgi no tā, vai tā ir ārējais izskats, funkcionalitāte, vai dažas īpašas dizaina izvēles.

Trezor Model T tomēr ir visvairāk pazīstams ar cik tas ir drošs. Makā strādā pastāvīgi programmaparatūras atjauninājumi lai nodrošinātu, ka jūsu aktīvi ir pilnībā pasargāti no iespējamiem uzlaušanas mēģinājumiem. Papildus tam tas var darboties arī kā universāls otrā faktora autentifikācijas marķieris – pateicoties displeja ekrānam, tā faktiski būtu viena no ērtākajām iespējām tirgū!

Aparatūras kriptogrāfijas maks: Trezor Model T.

Runājot par to, modelis T piedāvā saviem lietotājiem skārienekrāna displejs – tā noteikti ir unikāla iezīme, kad runa ir par aparatūras kriptogrāfijas maciņiem! Neviens cits lielākais labākais kriptonauda aparatūras seifa nodrošinātājs nepiedāvā šāda veida maka dizainu – tas noteikti ir vienreizējs!

Tagad maka fiziskā dizaina izvēle ir… Apstrīdama. Redzi, ciktāl vizuālā estētika ir norūpējies, tā ir priekšroka – Man par to nav ko teikt. Tomēr maks ir ļoti uzkrītošs – tā ir apjomīga un patiesībā neizskatās kā jebkura cita ierīce, kuru izmantotu ikdienas dzīvē.

Kaut arī izskaties forši un unikāli, tas izklausās labi, bet patiesībā tā var būt šķērslis. Ja vien jūs nevēlaties visiem apkārtējiem pateikt, ka jums pieder kriptogrāfija, jūs, iespējams, vēlaties, lai jūsu maks būtu pēc iespējas diskrētāk!

Pieņemot, ka kriptogrāfijas pārsūtīšanu un visas pirkšanas / pārdošanas darbības veicat diskrētā un drošā vietā (t.i., mājās), tad tas ir nav par ko uztraukties!

Iegādājoties maku no uzņēmuma oficiālajā tīmekļa vietnē, Trezor Model T tev izmaksās ap 160 USD. Jāatzīst, ka tas tikpat labi varētu būt visdārgākais aparatūras kriptogrāfijas maks tirgū. Tas nozīmē, ka tas tiešām ir lieliska reputācija būt ļoti droša un uzticama kripto glabāšanas alternatīva!

Apmeklējiet Trezor modeli T.

…vai izlasiet mūsu Trezor Model T pārskatu

3. Ledger Nano S – ideāls aparatūras maks iesācējiem

3. vieta no 5 kriptogrāfijas biržām

Virsgrāmatas seifa apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Ļoti droša
 • + Aizsardzība pret fiziskiem bojājumiem
 • + Atbalsta vairāk nekā 1500 monētas un žetonus

Lietas, kas mums nepatika:

 • Salīdzinoši dārga

Apmeklējiet vietni

Ledger Nano S ir viens no diviem aparatūras kriptogrāfijas makiem, ko piedāvā un pārdod attiecīgais uzņēmums. Nano S ir tagad slavenās versijas vecākā versija Virsgrāmata Nano X. Tomēr līdz šai dienai Nano S bieži tiek uzskatīts par labāko aparatūras maku altkoīni, un arī Bitcoin!

Lai gan daži ciniskāki cilvēki jums teiks, ka Nano X ir padarījis vecāku maka versiju novecojušu, es varu stingri teikt – tas noteikti nav tas gadījums! Faktiski, tāpat kā jebkurai citai ierīcei šajā labākajā bezsaistes šifrēšanas seifu sarakstā, Ledger Nano S ir ļoti specifisks priekšrocību kopums, un tas noteikti vairākām kriptogrāfijas entuziastu grupām būs piemērots vairāk nekā citiem.

Šķiet, ka vispārējais noskaņojums tiešsaistē (kuram, starp citu, pilnīgi piekrītu) ir tāds Nano S ir ideāls maks visiem jaunpienācējiem šajā nozarē, īpaši tie, kuri meklē labāko aparatūras Bitcoin maku.

Piešķirot, ka ir daži iemesli, kāpēc tas tā ir, ņemsim to no augšas, vai ne?

Aparatūras kriptogrāfijas maks: Ledger Nano S.

Iesācējiem, Ledger Nano S atbalsta dažas dažādas monētas. Nu, tas piedāvā atbalstu vietnei plaša kriptogrāfiju izvēle, bet vieta ierīcē ir diezgan ierobežota – jūs varēsiet instalēt dažus galvenos kriptogrāfijas valūtas blokķēdes, taču, iespējams, jums būs grūti ievietot citus altkoīnus seifā..

Patiesībā tas var nebūt jautājums, ja esat kriptogrāfijas entuziasts iesācējs un meklējat tikai to labākais aparatūras Bitcoin maks. Jūs varēsiet iegādāties, uzglabāt un pārvaldīt visas galvenās tirgū esošās monētas – ar to varētu pilnīgi pietikt!

Ledger Nano S ir aprīkots arī ar visas būtiskās drošības funkcijas, kas tiek sagaidītas no augstākā līmeņa aparatūras kriptogrāfijas maka. Tas arī pastāvīgi saņem programmaparatūras atjauninājumus – šie atjauninājumi nodrošina, ka seifa drošības puse ir atjaunināta un atbilst pašreizējām tendencēm.

Papildus tam Ledger Nano S arī ļauj jums to iegūt pilnīga piekļuve Ledger Live lietotāja saskarnei – jūs varēsiet pārvaldīt savus kriptogrāfijas līdzekļus bez problēmām! Lieliski!

Labākā daļa? Ledger Nano S maksās tikai jums ap 59 USD – tas savukārt to padara absolūti pārsteidzošs variants tiem, kuri nevēlas tērēt daudz naudas, bet tomēr meklē visaugstāk novērtēto aparatūras kriptogrāfijas seifa iespēju. Patiesi pārsteidzoša ierīce!

Apmeklējiet Ledger Wallet

…vai izlasiet mūsu Ledger Wallet pārskatu

4. Trezor One – lieliska cena pret kvalitātes un kvalitātes attiecību

4. vieta no 5 kriptogrāfijas biržām

Trezor maku apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Augstākā līmeņa drošība
 • + Ļoti labi pazīstams kriptogrāfijas maks
 • + Tur milzīgu skaitu kriptovalūtu
 • + Pastāvīgi programmaparatūras atjauninājumi

Lietas, kas mums nepatika:

 • Dārgs
 • Iepriekš ir bijusi pakļauta nesankcionētai piekļuvei

Apmeklējiet vietni

Trezor One ir vecākā Windows versija Trezor modelis T. Abus makus piedāvā un pārdod Trezors – viens no vadošajiem aparatūras kriptogrāfijas maku ražotājiem uz planētas.

Trezor One ir arī uzņēmuma pamatprodukts – tieši šis īpašais maks ir tas, kas Trezor ievieto radarā daudzām kriptonauda hodlers un entuziasti.

Tātad, kas tad padara Trezor One tik īpašu? Nu, tas ir vienkārši visapkārt labi izgatavots aparatūras kriptogrāfijas maks!

Patiesā Trezor veidā attiecīgā ierīce, protams, ir viena no labākajām kriptovalūtas aparatūras maciņiem, kad runa ir par drošība. Ierīce saglabās jūsu īpašumus pilnīgi drošs no visa veida draudiem – jūs varat sagaidīt Keylogger aizsardzība, izlases PIN ģenerēšana, periodiski programmaparatūras atjauninājumi, un citi augstas klases drošības pasākumi tas saglabās jūsu kriptogrāfijas drošībā un drošībā.

Aparatūras kriptogrāfijas maks: Trezor One.

Atšķirībā no maciņa jaunākās versijas, Trezor One patiesībā ir daudz mazāks, un arī plānāks. To var uzskatīt par milzīgs ieguvums tiem, kas plāno ierīci nēsāt apkārt – kaut arī tas nav ieteicams, pirmkārt, ja tas jums ir nepieciešams, daudz labāk ir mazāka un mazāk uzkrītoša ierīce nekā lielgabarīta un uzmanības piesaistīšana viens!

Ir vērts pieminēt, ka arī Trezor One ir daudz pieejamākas nekā tā pēctecis. Aparatūras kriptogrāfijas maka iegāde no Trezor oficiālās vietnes, tas tev izmaksās ap 59 USD. Tas ir absolūti pārsteidzošs darījums ar vienu no labākajiem aparatūras Bitcoin makiem tirgū!

Apmeklējiet Trezor

…vai izlasiet mūsu Trezor pārskatu

5. KeepKey – pieejamu aparatūras maka alternatīva

5. vieta no 5 kriptogrāfijas biržām

KeepKey apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Drošs aparatūras maks
 • + Viegli izmantot
 • + Pievilcīga cena

Lietas, kas mums nepatika:

 • Atbalsta tikai 40 kriptovalūtas
 • Var būt smags, lai nēsātu apkārt

Apmeklējiet vietni

KeepKey ir, protams, viens no tirgū mazāk pazīstamajiem aparatūras kriptogrāfijas makiem. Nu, nē, ļaujiet man to pārfrāzēt – tas ir viens no mazāk pazīstami augstas klases aparatūras kriptogrāfijas maki tirgū.

Apskatot kādu no lietotāju auksto seifu sarakstiem, kas atrodas internetā, jūs to ātri pamanīsit lielākajā daļā no tiem dominē Virsgrāmata un Trezors, un daudz kas cits. Lai gan tas ir taisnīgi, ciktāl šie divi uzņēmumi patiešām ražo dažus no labākajiem kriptonauda aparatūras makiem visā nozarē, KeepKey ir vēl viena iespēja, kuru noteikti ir vērts dot.

Seifs ir vērsts uz to, lai nodrošinātu savus lietotājus optimālas drošības funkcijas, vienlaikus arī esot pēc iespējas vienkāršāk un vienkāršāk. Atbilstoši nozares standartiem, KeepKey funkcijas a izlases PIN ģenerators – tas ir kaut kas, kas palīdz jums pasargāt sevi un savus kriptogrāfiskos aktīvus no taustiņlogeriem un līdzīgiem uzlaušanas mēģinājumiem.

Aparatūras kriptogrāfijas maks: KeepKey.

Pats maks ir vienkārši lietojams, un tam nevajadzētu radīt jums problēmas neatkarīgi no tā, vai jūs tikai sākat lietot kriptogrāfiju, vai jau esat profesionāls tirgotājs / hodlers. Tas nozīmē, ka ir viena KeepKey daļa, kas ir mazliet mazliet savdabīga.

Tas būtu maka ārējo dizainu. Tas ir apjomīgs – daudz vairāk nekā citas ierīces, kas minētas šajā aparatūras kriptogrāfijas seifu sarakstā.

Jāatzīst, ka KeepKey nav tāda indikatora dizaina kā, teiksim, Trezor modelis T – tā ir laba lieta. Tomēr seifs iezīmē taisnstūra formu, tādējādi vēl vairāk palielinoties vizuālā apjoma elements. Tas noteikti ir hit vai garām!

Cenu ziņā, tomēr KeepKey faktiski ir viens no vislētākie aparatūras kriptogrāfijas maki! Ierīce jums izmaksās ap 49 dolāriem, atkarībā no tā, kad jūs to iegādājaties. Tā noteikti ir lieliska VS kvalitātes attiecība!

Apmeklējiet vietni KeepKey

…vai izlasiet mūsu KeepKey pārskatu

Interesanta aukstā maka alternatīva

Tagad ļaujiet man būt pēc iespējas taisnīgākam par to – nākamā nodaļa ir galvenokārt šeit izglītības nolūkos, un es nebutu iesakām izmantot zemāk aprakstīto kriptogrāfijas maka veidu. Tā kā šis ir labāko bezsaistes kriptogrāfisko maku saraksts, tomēr būtu nepatiesi, nemaz nerunājot par papīra makiem.

Jā, jūs esat izlasījis šīs tiesības – PAPĪRA maki.

Lai gan kriptogrāfijas glabāšana ir ļoti niša, daži uzskata, ka papīra maki ir drošākā iespējamā ilgtermiņa aktīvu uzglabāšanas iespēja. Parasti tas darbojas diezgan vienkārši – viss, kas jums nepieciešams, ir seifa adresi un privāto atslēgu. Jūs tos ģenerējat un pēc tam pierakstījāt uz papīra.

Tieši tā.

Aparatūras kriptogrāfijas maks: papīra Bitcoin maks.

Tagad, acīmredzot, tas patiešām rada daudz problēmu, un visā pārbaudījumā ir sarežģītas sarežģītības. Ir vērts atzīmēt, ka, iespējams, jums būs jābūt diezgan labi pārzinātai kriptogrāfijas pasaulē, lai mēģinātu izveidot šādu maku.

Pat tad tas ir vienkārši nav tā vērts, un aparatūras kriptogrāfijas maki joprojām ir daudz labāka alternatīva.

Padomājiet par to šādā veidā – papīra gabals ir ļoti trausls materiāls! Tā ir nosliece valkāt, uguns & ūdens bojājumi, vai vienkārši tiek pazaudēts starp citiem papīra gabaliem, kas jums varētu būt.

Tomēr tas neattiecas uz visaugstāko, labāko aparatūras maku altkoīniem un Bitcoin.

Izmantojot aparatūras ierīci, jums tas nebūs vajadzīgs jebkura tehniskā zinātība lai to iestatītu, un jūs varēsiet vienkārši un ātri iegādāties, pārdot un uzturēt savus kriptovalūtas aktīvus. Neviens no tiem tomēr nebūs pieejams ar papīra maku – procesi ir daudz sarežģītāki nekā tiem vajadzētu būt.

Tātad, īsi sakot, papīra maki patiešām pastāv, taču tie galvenokārt ir paredzēti ļoti nišas kriptogrāfijas entuziastu grupai. Lielākā daļa cilvēku vienmēr dod priekšroku labākajiem aparatūras kriptonauda makiem – un arī ar labu iemeslu.

Karstie maki – alternatīva vai papildinājums?

Lai pabeigtu mūsu labāko aparatūras šifrēšanas maku sarakstu pašreizējā tirgū, es vēlētos jums pastāstīt papildu seifu, kuru varētu izmantot kopā ar izvēlēto aparatūras maku.

Jā, jūs esat izlasījis šīs tiesības – an PAPILDU maciņš. Nav alternatīva.

Redzi, ka aparatūras kriptogrāfijas krātuve ietilpst jumta termiņā auksti maki. Tie ir visi maki, kas ir nav izveidots savienojums ar internetu, vismaz lielāko daļu laika – piemērs varētu būt iepriekšminētie papīra maki.

Tabula: Coinbase un Binance maku plusi un mīnusi

Spektra otrā pusē jums tomēr ir savs karsti maki. Šie ir tiešsaistes kriptogrāfija, kurā glabājas alternatīvas – arī tīmekļa paplašinājumu maki, darbvirsmas vai mobilās lietotnes vai pat apmaiņas maki.

Tagad vispārējais tiešsaistes kriptogrāfijas fanu viedoklis ir tāds, ka jums vajadzētu izvēlēties un izvēlēties labākais maciņš sev, un izmantot to – nozīme, TIKAI to. Tā kā aparatūras kriptogrāfijas maki vienmēr būs labāka alternatīva drošībai, tas, šķiet, nav ideāls, pareizi?

Aparatūras kriptogrāfijas maks: Coinbase.

Nu, es teiktu – viss ir mazliet sarežģītāk!

Ja jūs meklējat kaut ko citu, pārliecinieties – auksts maks (drīzāk – labākais aparatūras Bitcoin maks) ir ceļš ejams. Tomēr, ja jūs esat kāds, kurš piedalās jebkādā kriptovalūtu tirdzniecībā, var būt gan karstu, gan aukstu maku pakalpojumu izmantošana. gudrāka alternatīva!

Ideālā gadījumā jūs vēlētos lielāko daļu savu kriptogrāfijas aktīvu glabāt aparatūras kriptogrāfijas makā, bet pārējos – – maiņas vai cita veida karstā makā. Monētu bāze, Binance, un Krakena ir dažas no populārākajām alternatīvām, ciktāl notiek apmaiņa.

Izvēloties maiņas maku, jūs varēsiet ātri reaģēt uz tirgus svārstībām, tādējādi palielinot jūsu izredzes veicot ienesīgu tirdzniecību. Tomēr šādā gadījumā noteikti izvēlieties tikai augstas klases, uzticamas kriptovalūtas apmaiņas, ja jūs nolemjat sekot apmaiņas maka maršrutam.

Visbeidzot, vēlreiz atzīmējiet to karstam maciņam nekad nevajadzētu aizstāt aparatūras kriptogrāfijas maku. Drošība, ko saņemsit no aparatūras, ir nepārspējama – izvēlieties sev vislabāko saldētavu un pārliecinieties, ka jūsu līdzekļi ir drošībā un drošībā, visu diennakti!

Secinājumi

Tagad, kad esam sasnieguši pašreizējā tirgus labāko aparatūras šifrēšanas maku sarakstu, es vēlētos pateikties, ka izlasījāt un pielīmējāt to līdz galam – es to novērtēju!

Es arī ceru, ka šis saraksts jums bija noderīgs un ka jums ne tikai izdevās atrast labākais kriptovalūtas aparatūras maks sev, bet arī kļuva zinošāks par kriptogrāfijas maciņu tēmu kopumā!

Paturiet prātā, ka neatkarīgi no tā, kurus aparatūras maciņus varat izvēlēties no iepriekš minētā saraksta, un, lai gan viņiem visiem būs savi plusi un mīnusi, ir viena lieta, kas viņus visus vieno – kvalitāte.

Vai tā būtu Virsgrāmata, Trezors, vai KeepKey, visi šajā rakstā aplūkotie aparatūras kriptogrāfijas maki piedāvā saviem lietotājiem augstākā līmeņa drošības un vispārējās funkcionalitātes funkcijas. Viss pārējais ir tikai papildu ieguvums!

Tabula: Ledger Nano X un Trezor modeļa T galvenās iezīmes

Papildus tam visam ņemiet vērā arī to, ka varat izmantot karstā maciņa pakalpojumus pēc jūsu izvēles, arī kopā ar labāko bezsaistes kriptogrāfijas maku! Tas ir kaut kas īpaši foršs cilvēkiem, kuriem patīk tirgoties diezgan bieži, jo tas ļauj ietaupīt daudz laika, vienlaikus arī daudz ērtāk izmantojot kriptogrāfijas..

Visbeidzot, ja jūs interesē savu kriptovalūtu tirdzniecība, noteikti izmantojiet tikai labākās biržas tirgū! Vai tā būtu Binance, Monētu bāze, vai kāds cits no tiem, pārliecinieties, ka iepriekš veicat pats savus papildu pētījumus!

Ar to es novēlu jums veiksmi visos jūsu turpmākajos kriptogrāfijas pasākumos! Līdz nākamajai reizei!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map