Lietas, kas jāzina, būvējot Ethereum kalnrūpniecības platformu

Laipni lūdzam šajā rokasgrāmatā par kalnrūpniecības platformas būvniecību. Ja kādreiz esat domājis, kā izveidot savu Ethereum kalnrūpniecības platformu, jūs esat īstajā vietā!

Šajā ceļvedī es iemācīšu jums visu, kas jums jāzina par pirmās GPU kalnrūpniecības platformas izveidi. Es īsi izklāstīšu, ko mēs domājam, kad mēs runājam par Ethereum ieguvi un kāpēc jūs pat vēlaties to darīt.

Šīs Ethereum kalnrūpniecības platformas rokasgrāmatas beigās jums vajadzētu būt visām nepieciešamajām zināšanām, lai izveidotu kalnrūpniecības platformu un sāktu Ethereum ieguvi.

Turklāt, ja jūs interesē vienkāršākais Ethereum iegādes veids, jums jāapsver populārākās kriptovalūtas apmaiņas, piemēram, Coinbase, Binance un Coinmama.

Kā vienmēr, šajā ceļvedī, lai izveidotu kalnrūpniecības platformu, ir jāietver slodzes. Paturot to prātā, sāksim. Mēs jau esam iztērējuši pietiekami daudz laika!

(Ja jūs jau esat iepazinies ar Ethereum kalnrūpniecības jēdzienu, droši pārejiet uz sadaļu “Kas ir Ethereum kalnrūpniecības platforma”).

Kas ir Ethereum Mining?

Pirms sāku mācīt jums izveidot kalnrūpniecības platformu, ir svarīgi saprast, ko mēs domājam, runājot par Ethereum ieguvi.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Ethereum ir tīkls aiz blokķēdes bāzes kriptovalūtas ētera. Blokķēde ir kā bankas darījumu reģistrs. Protams, jums ir jāuzticas savai bankai, lai šī darījumu uzskaite būtu precīza un atjaunināta. Izmantojot kriptovalūtu, jums nav jāuzticas vienai vienībai. Jūs vienkārši uzticaties atvērtā pirmkoda salīdzinošajam kodam. Tā nav nejaušība, ka pirmā uz blokķēdi balstītā digitālā valūta tika izveidota tieši pēc 2008. gada finanšu krīzes!

Lai nodrošinātu, ka sistēmu neviens neapkrāpj un visi savas ētera monētas tērē tikai vienu reizi, specializētās datorsistēmas aizsargā tīklu. Šīs sistēmas ir pazīstamas kā ogļrači. Kad jūs pārraidāt darījumu uz Ethereum tīklu, kalnrači pārbauda, ​​vai tiek ievēroti tīkla noteikumi un vai sūtīšanas adresē ir nepieciešamais ETH monētu skaits darījuma veikšanai.

Pēc tam kalnrači darījumus grupē blokos. Lai tīklam pievienotu jaunu bloku, kalnračiem ir jāuzmin blokam unikāla rakstzīmju virkne. Šī rakstzīmju virkne ir pazīstama kā bloka “jaucējkrāsa”. Katrā blokā ir iepriekšējā bloka jaukums, kā arī jaunais hash, kas kalnračiem jāuzmin. Iekļaujot iepriekšējā bloka jaucēju, kalnrači var pārbaudīt, vai darījums, kas ietverts noteiktā blokā, patiešām ir noticis pēc tiem, kas it kā ir notikuši pirms tā. Šī bloku secība (vai ķēde) ir pazīstama kā blokķēde.

Kad viens no tīkla kalnračiem uzminē bloka jaucēju, kuru mēģina pievienot, tas tiek pievienots blokķēdei. Šo uzminēšanas procesu sauc par “darba pierādīšanu”. Tas ir vissvarīgākais kriptovalūtu blokķēdes drošības elements. Vai vēlaties uzzināt vairāk? Šeit izlasiet manu Ethereum kalnrūpniecības rokasgrāmatu.

Bloķēt atlīdzības un ieguves maksas


Tātad, kāpēc jūs tomēr vēlaties iegūt raktuves Ethereum? Protams, visi neiztērē visu naudu elektrībai un datorsistēmām, lai aizsargātu tīklu no sirds labestības!?

Atbilde ir vienkārša. Tas viss ir par naudu.

Redzi, kad kalnračiem ir jāpievieno bloks blokķēdei, viņi uzņem tā saukto kā atlīdzību par bloku. Viņi arī saņem visu maksu, kas tika iekļauta darījumos, kurus viņi pievienoja blokķēdei. ETH monētu solījums katru reizi, kad ķēdei tiek pievienots jauns bloks, rada spēcīgu finansiālu stimulu kalnračiem rakt uz Ethereum blokķēdes.

Kas ir Ethereum kalnrūpniecības platforma?

Ethereum var rakt ar parastu spēļu datoru. Tomēr, lai padarītu to pēc iespējas efektīvāku, varat izveidot vienību, kuras vienīgais mērķis ir mīnēt Ethereum. Tas aizņem mazliet laika un nav īpaši lēts. Tas nozīmē, ka jūs iegūstat Ethereum daudz efektīvāk nekā tad, ja jūs vienkārši izmantotu standarta datorsistēmu.

Ethereum kalnrūpniecības platforma (kā dēvē šīs šim nolūkam paredzētās vienības) ir datorsistēmas “viss vienā”, kas ir izstrādātas un būvētas, lai iegūtu Ethereum (vai citas kriptovalūtas).

Ethereum kalnrūpniecības platforma

8 GPU GTX 1060 Ethereum kalnrūpniecības platforma | Avots: unitexmart

Vissvarīgākās Ethereum kalnrūpniecības platformas sastāvdaļas ir barošanas bloks un paši GPU. GPU apzīmē grafikas procesoru. Tie ir tas, kas augstākās klases spēļu datoriem nodrošina iespēju darbināt mūsdienu PC spēļu iespaidīgo grafiku. Tie ir arī lieliski, lai pēc iespējas īsākā laikā veiktu daudzus minējumus par Ethereum bloku jaukšanu.

Ethereum kalnrūpniecības platformām parasti ir vismaz divi no šiem GPU. Tomēr viņi var izmitināt daudz vairāk. Cik daudz jūs nolemjat izmantot, būs atkarīgs no jūsu budžeta, lai izveidotu kalnrūpniecības platformu. Protams, jo vairāk jums ir GPU, jo lielākam (un dārgākam) jābūt barošanas avotam. Papildus tam, lai viss darbotos, jums būs nepieciešami vēl daudz papildu komponenti.

Kas jums būs nepieciešams, lai izveidotu Ethereum kalnrūpniecības platformu

Pirms sāku skaidrot, kā būvēt kalnrūpniecības platformu, es jums parādīšu visu nepieciešamo. Aprīkojums nedaudz atšķirsies atkarībā no izmantotajiem komponentiem.

Lai izveidotu savu pirmo Ethereum kalnrūpniecības platformu, jums būs nepieciešams:

Ethereum kalnrūpniecības iekārtu aparatūra

Ethereum ieguves aparatūra.

Ethereum Kalnrūpniecības platformas programmatūra

Ethereum ieguves programmatūra.

Ethereum ieguves platformas materiāli

Materiāli uz

uzbūvēt platformu.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Ethereum kalnrūpniecības aparatūra

Saliekot savu Ethereum kalnrūpniecības platformu, ir daudz dažādu GPU. Populārākie ražotāji ir AMD un NVIDIA.

Jebkurš GPU strādās pie Ethereum ieguves. Tomēr es savai platformai īpaši iesaku vienu no šādām aparatūras daļām:

 • NVIDIA GeForce GTX1070.
 • AMD Radeon RX580.
 • NVIDIA GeForce GTX1060.
 • AMD Radeon RX Vega 56.
 • NVIDIA GeForce GTX1080 Ti.
 • NVIDIA GeForce GTX1070 Ti.

Ethereum ieguves programmatūra

Kā izvēli par kalnrūpniecības ieguvi, netrūkst programmatūras iespēju, kā iegūt Ethereum. Šī rokasgrāmata patiesībā nav saistīta ar labākās ieguves programmatūras izvēli, tāpēc es to īsi saku.

Ja neesat pārliecināts, ko es domāju, sakot kalnrūpniecības programmatūru, tā ir programma, kas savieno jūsu Ethereum kalnrūpniecības platformu ar Ethereum tīklu.

BRĪDINĀJUMS! Ieguves programmatūras lejupielāde var būt bīstama spēle. Ieguves programmatūras paketēs ir daudz ļaunprātīgas programmatūras gadījumu. Šādas programmas var nozagt jebkuru ēteri, kuru jūs varat atbloķēt, izmantojot kalnrūpniecību. Tu esi ticis brīdināts!

Dažas no labākajām kalnrūpniecības programmatūrām īpašām kalnrūpniecības platformām ir:

 • EthOS
 • Claymore
 • Gets

Kalnrūpniecības platformu aprīkojums

Pirms sākat veidot Ethereum kalnrūpniecības platformu, pārbaudiet, vai jums ir visas zemāk esošās sastāvdaļas un rīki. Visam montāžas procesam nevajadzētu ilgt vairāk kā stundu, tāpēc, ja jums ir viss nepieciešamais, pirms sākat būvēt, jūs ātri un ātri darbosies..

Lai izveidotu Ethereum kalnrūpniecības platformu, jums būs nepieciešams:

 • Slīpi alumīnija garumi (5×24 ”, 8×14”)
 • Koka bloki (3x 1 ”x1”)
 • Barošanas bloks, kas spēj vadīt visas sastāvdaļas
 • Mātesplatē

  Ethereum Mining Rig mātesplatē

 • Barošanas kabeļi
 • Brīvpiekļuves atmiņa (RAM)
 • Centrālais procesors (CPU)
 • Radiatora ventilators
 • Elektriski stāvvadi

  Ethereum kalnrūpniecības platformu pacēlāji

 • GPU (vairāk par šiem vēlāk)

  Ethereum Mining Rig GPU

 • Jaudas urbis
 • Pašvītņojošās skrūves
 • Skrūvgriezis
 • Rāvējslēdzēju saites
 • Strāvas slēdzis
 • Tukša USB atmiņa
 • Dators
 • Datora monitors
 • Ethernet kabelis

Turklāt paturiet prātā, ka, kad jūs iegūsit Ethereum, jums būs nepieciešams uzticams aparatūras maks. Ieteicams izvēlēties Ledger Nano X vai Trezor Model T.

Virsgrāmatas maka darījums ir aktīvs šobrīd:

Kā izveidot kalnrūpniecības platformu

 1. Vispirms jums jāpieskrūvē 14 ”leņķiskais alumīnijs, lai izveidotu divus kvadrātus. Šim nolūkam jūs izmantosiet urbi un pašvītņojošās skrūves.
 2. Pēc tam jūs savienojat abus alumīnija kvadrātus, izmantojot garākus alumīnija garumus. Atkal izmantojiet urbi un skrūves, lai pārliecinātos, ka tas viss ir jauks un ciets. Tagad jums vajadzētu būt tērauda rāmim, kas ir taisnstūra formas.
 3. Tagad jums ir jāizmanto pēdējais garākais alumīnija garums kā šķērsstienis, lai noturētu GPU vietā. Tam jābūt piestiprinātam apmēram 3–4 collu attālumā no kalnrūpniecības platformas rāmja malas.
 4. Nākamais solis ir pievienot koka blokus rāmja apakšpusē (pretējā pusē, kur atrodas jūsu šķērsstienis).
 1. Pievienojiet trīs koka blokus, izmantojot mātesplati kā ceļvedi bloku novietošanai.
 2. Jums ir nepieciešama mātesplatē, lai tā kārtīgi iekļautos rāmja iekšpusē, tāpēc pievienojiet vienu bloku tuvu rāmja malai un otru, kur sēdēs mātesplates pretējā mala. Trešais bloks jānovieto pa vidu tiem.

Pats datora veidošana

 1. Tagad, kad rāmis ir gatavs, jums jāpievieno pati mātesplatē. Šoreiz izmantojiet skrūvgriezi un pašvītņojošās skrūves. Tam vajadzētu atturēt jūs no pamatplates bojāšanas, to salabojot.
 2. Pēc tam mātesplatē jāpievieno procesors.
 1. Uzmanīgi izņemiet to no aizsargapvalka, kurā to iegādājāties, un uzmanīgi ievietojiet to mātesplatē esošajā procesora korpusā. Ir svarīgi nepieskarties CPU mātesplatei vai pamatnei. Tauki no pirkstiem var sabojāt šos jutīgos komponentus.
 2. Kad centrālais procesors ir ievietots, nofiksējiet to ar pamatplates vāciņu.
 • Nākamais pievienotais komponents ir procesora radiators. Novietojiet to virs CPU un pievienojiet 4 kontaktu savienotāju blakus pašam CPU.
 • Pēc tam ir pienācis laiks pievienot RAM kalnrūpniecības platformai.
  1. Paņemiet RAM atmiņu un ievietojiet to attiecīgajā mātesplatē. Tam vajadzētu būt diezgan acīmredzamam. Tomēr, ja tā nav, pārbaudiet mātesplates lietotāja rokasgrāmatu. Lai pareizi noklikšķinātu uz vietas RAM, var būt vajadzīgs neliels spēks.
  2. Barošanas bloka pievienošana

   1. Tagad jums jāpievieno barošanas bloks.
   1. Novietojiet barošanas bloku blakus mātesplatē rāmī. Mātesplatē jābūt 24 kontaktu spraugai (galvenā barošanas avotam) un 8 kontaktu spraugai (centrālajam procesoram).
   2. Izmantojiet strāvas kabeļus, lai mātesplati pievienotu barošanas blokam.
  3. Nākamais ir pievienojot stāvvadus ar enerģiju. Tos izmanto, lai mātesplati savienotu ar GPU.
   1. Tā kā tie ir stāvvadi ar enerģiju, tiem ir jāpievienojas arī barošanas blokam. Izmantojiet vairāk strāvas kabeļu, lai tos savienotu ar barošanas bloku.
   2. Uz stāvošajiem stāvvadiem jābūt USB kabelim, kas ved uz mikroshēmu. Šīs mikroshēmas ir jāpievieno attiecīgajā mātesplatē (PCI-E sloti). Atkal izmantojiet ražotāja rokasgrāmatu, lai tos atrastu, ja neesat pārliecināts, kur tie jāpievieno.
   3. GPU pievienošana

    Ir pienācis laiks pievienot vissvarīgāko kriptonauda ieguves platformas komponentu – GPU. Jums jāņem katrs GPU un jāpievieno katrs no tiem ar strāvu. Katrā GPU būs slots, kurā stāvvads glīti iekļaujas.

    Ethereum kalnrūpniecības platforma GPU pievienošanaAvots: wikimonks

    Pēc tam pievienojiet katru GPU barošanas blokam. Lai to izdarītu, izmantojiet vairāk strāvas kabeļu. Katra GPU augšpusē jābūt kabeļu caurumiem ar 8 kontaktiem. Esiet piesardzīgs, lai pārliecinātos, vai visi kabeļi iekļūst ietvara iekšpusē, vai arī tas izskatās netīrs!

    Pēc tam jums jāiekar GPU rāmī. Tagad jūsu rāmim vajadzētu izskatīties diezgan pārblīvētam ar komponentiem, tāpēc mēs vēlamies pievienot GPU telpā rāmja augšdaļā. Varat izmantot rāvējslēdzējus, lai pakārtotu GPU uz horizontālajiem alumīnija garumiem rāmja augšdaļā. Jūs nevēlaties, lai viņi būtu pārāk tuvu viens otram. Mēģiniet atstarpēt tos ap 6 collām viens no otra.

    Pēdējā pievienojamā sastāvdaļa ir strāvas slēdzis. Pievienojiet strāvas slēdzi mātesplatē.

    Rūpes par programmatūru

    Datorā lejupielādējiet Ethereum ieguves programmatūru, kuru vēlaties izmantot, un pievienojiet to USB atmiņā. Šajā piemērā mēs izmantojam ethOS.

    Ethereum Kalnrūpniecības platforma ethOS Mining OS

    Pievienojiet USB atmiņu mātesplatē esošajam USB diskdzinim un iespraudiet Ethernet kabeli mātesplatē esošajā Ethernet kabeļa kontaktligzdā. Pievienojiet otru galu interneta maršrutētājam. Pievienojiet monitoru kontaktligzdai un pievienojiet to arī mātesplatē.

    Tagad esat gatavs visu sākt!

    GPU kalnrūpniecības iekārtas aktivizēšana

    Ieslēdziet strāvas padevi un izmantojiet strāvas slēdzi, lai ieslēgtu mātesplati. Ja viss ir savienots pareizi, GPU ventilatoriem vajadzētu sākt griezties, un jums vajadzētu redzēt, kā programmatūra sāk darboties monitorā. Ja izmantojat ethOS, jums jāievada “show miner”, un ekrānā straumējot vajadzētu redzēt daudz teksta. Ja jūs to darāt, jūs jau iegūstat ēteru Ethereum!

    Cik ilgs laiks nepieciešams Ethereum bloka iegūšanai, būs atkarīgs no GPU bloku skaita un jaudas. Viss, kas jums jādara tagad, ir sēdēt, atpūsties un gaidīt, kamēr jūsu nauda iekritīs!

    Lai tas viss izskatās labi!

    Diemžēl iepriekš minētā rokasgrāmata ir tikai pamati. Jūsu kalnrūpniecības platforma šajā brīdī, iespējams, izskatīsies diezgan neglīta. Jūs pagaidām nevēlaties uzaicināt visus savus tehniskos draugus, lai parādītu savu roku darbu!

    Par laimi, esmu saņēmis dažus padomus un ieteikumus, kurus varat izmantot, lai kriptonauda ieguves platforma izskatās lieliski!

    Izmantojiet krāsainu alumīnija garumu

    Tā vietā, lai izmantotu rūpnieciskā izskata dabiskā alumīnija garumus, jūs varētu ieguldīt nedaudz vairāk un iegūt dažus izdomātus krāsainus. Iepērcieties un atradīsit kādu foršu metāla apdari. Arī melnā leņķa alumīnija garumi ir diezgan izplatīti – un, protams, melns ir piemērots jebkuram!

    GPU bieži uz tiem ir krāsaini un paši izskatās diezgan forši. Jūs varētu pielāgot sava ietvara krāsu paša GPU detaļu krāsai. Piemēram, NVIDIA GPU bieži ir bailīga laima zaļa krāsa un melna. Izmantojot vertikālus kaļķa zaļa alumīnija garumus un melnus horizontālus gabalus, jūsu Ethereum kalnrūpniecības platforma noteikti iegūs stilīgu apdari!

    Aizveriet kalnrūpniecības platformas rāmi un izrotājiet to

    Viena no iespējām kalnrūpniecības platformai izskatīties lieliski ir pievienot dažu materiālu loksnes, lai norobežotu visu vienību. Esiet piesardzīgs, to darot. Iepriekš minētajā piemērā mēs izstrādājām savu kalnrūpniecības platformu, lai tā būtu pēc iespējas funkcionālāka un pēc iespējas mazāk strādātu. Ja jūs nolemjat pievienot loksnes ierīces noslēgšanai, jūs ierobežojat gaisa plūsmu. Tas ir svarīgi, jo GPU darbība 24 stundas diennaktī kļūs ļoti karsta!

    Ja vēlaties pievienot kriptonauda ieguves platformu, noteikti pievienojiet vismaz vienu ventilatoru, lai atbrīvotos no visa šī karstā gaisa. Ja tā nav, GPU vienības, visticamāk, ātri izdegs.

    Ja esat pārliecināts, ka pievienojat ventilatorus savai platformai, ir pieejami visdažādākie materiāli, kurus varat izmantot, lai norobežotu ierīci. Varat izmantot to pašu vai dažādu krāsu alumīniju, ja nevēlaties redzēt ierīces iekšpusē. Alternatīvi, jūs varētu izmantot kādu caurspīdīgu vai daļēji caurspīdīgu materiālu, piemēram, Perspex.

    Pēc tam jūs varat izrotāt platformas ārpusi, izmantojot krāsas vai pievienojot iecienītāko kriptogrāfijas projektu uzlīmes. Tiešsaistē nebūs grūti atrast visu veidu Ethereum uzlīmes, ko izmantot GPU kalnrūpniecības platformā!

    Eksperimentējiet ar dažādiem veidiem, kā pakārt savus GPU

    Iepriekš minētajā piemērā es izmantoju rāvējslēdzējus, lai pakārtotu GPU. Tas padarīja GPU nomaiņu ļoti ātru un ērtu, ja tie izdeg vai jūs vienkārši vēlaties tos jaunināt. Diemžēl, lai arī cik ērti ir rāvējslēdzēji, tie neizskatās tik forši!

    Ja Ethereum kalnrūpniecības platformas izskats jums patiešām ir svarīgs, jūs varētu izmantot kaut ko nedaudz pastāvīgāku.

    Jūs varētu mēģināt urbt urbumu kalnrūpniecības platformas rāmī un piestiprināt kronšteinu, lai pakārtotu GPU. Tas visu paturēs pašā rāmī un padarīs visu mazliet profesionālāku.

    Gaismu pievienošana

    Ja jūs tik ļoti neuztrauc Ethereum kalnrūpniecības platformas efektivitāte, jūs vienmēr varat izmantot daļu no papildu enerģijas, ko jūsu enerģijas avots var radīt, lai pievienotu dažas izdomātas gaismas. Jūs varat savvaļā ar gaismām. Vienkārši apskatiet dažus pielāgotus augstas klases spēļu datorus, lai iegūtu iedvesmu. Lai gan tie nepievienos vienībai nekādas funkcionalitātes, lukturi padarīs kalnrūpniecības platformu tādu, kas izskatās no ne tik tālās nākotnes!

    Ethereum kalnrūpniecības platforma, pievienojot vienībai gaismas un monitorusAvots: meistardarbs

    Pievienojiet vienību monitoram

    Vēl viens veids, kā padarīt Ethereum kalnraču izskatu lielisku, ir pievienot monitoru pašai ierīcei. Tas ļaus izsekot ierīcei bez papildu vadiem vai datora monitora izmantošanas.

    Sistēmā varat piestiprināt nelielu LCD monitoru un darbināt to ar tādu pašu barošanas avotu kā GPU (ja tas ir pietiekami liels barošanas avots). Pēc tam jūs varat izvēlēties visu lietu ietvert vai atstāt atvērtu. Monitora pievienošana GPU kalnrūpniecības platformai ne tikai padarīs to izskatīgu, bet arī nozīmēs, ka jūs to varat izmantot mazākā mājas vai biroja zonā!

    Secinājums

    Tātad, tas ir viss! Tas ir mans ceļvedis kalnrūpniecības platformas būvēšanai. Lai gan viņi varētu izskatīties ļoti augsto tehnoloģiju ziņā, tos nav tik grūti uzstādīt!

    Lai gan es pabeidzu šo ceļvedi, ir jāpiemin vēl dažas lietas. Pirmkārt, jums vajadzētu iepirkties par labāko cenu enerģijas piegādātājam, kādu vien varat. Jūs varētu domāt, ka dārgākā kriptovalūtas ieguves daļa ir to daļu cena, kuras izmantojat kalnrūpniecības platformas būvēšanai. Tomēr jūs kļūdāties! Elektrība nopietni ietekmēs jūsu peļņu. Vienmēr dodieties pie lētākā pakalpojumu sniedzēja.

    Runājot par peļņas gūšanu, daudzi cilvēki to izvēlas tirdzniecība Ethereum. Ja jūs nolemjat to darīt, dodieties uz Coinbase, Binance vai Coinmama. Šīs kriptovalūtas apmaiņas ir vienas no uzticamākajām.

    Tāpat nav vērts iegādāties lietotu GPU savai kalnrūpniecības platformai. Viņi varētu ietaupīt jums nedaudz naudas jau sākotnēji, taču maz ticams, ka tie darbosies tikpat efektīvi kā jauni, un viņu paredzamais dzīves ilgums būs daudz mazāks!

    Cerams, ka, ņemot vērā šajā rokasgrāmatā sniegtos padomus, jūs esat gatavs sākt būvēt savu pirmo Ethereum kalnrūpniecības platformu.

    Tagad, kad mēs visi esam pabeiguši. Ko tu domā? Vai jūs būvēsiet savu platformu? Mēs vēlētos, lai jūs zemāk ievietotu dažus jūsu pabeigto būvējumu attēlus!

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map