MetaMask maku apskats

Šodien šajā MetaMask maciņš pārskats, es jums pastāstīšu par aizraujošu kriptogrāfijas tehnoloģiju. Mēs parunāsim no kurienes tas nāca, ko tā dara, un Kā tas strādā. Es arī pastāstīšu, kas jums jāzina sāc.

Es uzdošu visus svarīgos jautājumus, piemēram,, ir droša MetaMask un kam es to varu izmantot? Pabeidzot lasīšanu, jūs precīzi zināsit, kā lietot MetaMask, un, vēl svarīgāk, vai vēlaties to izmantot! Sāksim, vai ne?

Pirmais jautājums, uz kuru jāatbild šajā MetaMask maka apskatā, ir – pirmkārt, kas ir maks?

Plusi

 • Atvērtais avots
 • Privātās atslēgas tiek glabātas pārlūkprogrammā
 • Viegli izmantot
 • Izmanto, lai piekļūtu Ethereum blokķēdei

Cons

 • A "karsts" seifs – bažas par drošību
 • Atbalsta tikai Ethereum un ERC-20 žetonus

MetaMask maku apskats: kas ir kriptogrāfijas valūtas maki?

Daži cilvēki to domā kriptogrāfijas maki veikalā kriptonauda. Tam ir jēga, jo tā darbojas kabata kabatā. Diemžēl, tā nav taisnība. Tā vietā kriptonauda maks vienkārši glabā informāciju par kriptonauda.

Kriptovalūtas pastāv tikai milzīgās datubāzēs, kuras sauc virsgrāmatas. Šīs grāmatas ir visu kriptovalūtas darījumu ieraksts. Tiek saukts vispopulārākais kriptovalūtas virsgrāmatas veids bloķēšanas ķēde.

MetaMask maku apskats: Ledger Nano S.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par blokķēdes tehnoloģiju? Pārbaudiet mūsu "Blockchain paskaidrots" vadīt.

Kriptonauda var būt pārcēlās ap blockchain, bet tas nekad nevar aiziet to. Jūs nevarat izņemt visas savas monētas un vest tās mājās! Lietotāji pārvieto savu kriptovalūtu ap blokķēdi, izmantojot publiski un privātās atslēgas. Šī ir informācija, kas tiek glabāta kriptogrāfijas makos. Apskatīsim ātri atšķirību starp publiskajām un privātajām atslēgām:

 • Publiskās atslēgas var redzēt jebkurš. Tie darbojas līdzīgi kā jūsu e-pasta adrese. Kad kāds vēlas nosūtīt jums kriptovalūtu, viņš to nosūtīs uz jūsu publisko atslēgu.
 • Privātās atslēgas nevajadzētu redzēt nevienam, izņemot tevi. Ja jūsu publiskās atslēgas ir kā e-pasta adrese, tad jūsu privātās atslēgas ir kā parole. Kā pierādīt, ka e-pasta adrese ir jūsu? Jums ir parole!

Privātās atslēgas ir vienīgais veids, kā pierādīt īpašumtiesības uz kriptovalūtām. Tāpēc ir tik svarīgi, ka tie tiek droši uzglabāti vietās, kur neviens tiem nevar piekļūt! Pieejami vairāki dažādi maki – izkārtosim tos tālāk MetaMask maku pārskatā.

Maka veidi

MetaMask maku apskats: USB logotips.Aparatūras maki

Viņi ir noņemamas atmiņas ierīces piemēram, USB atmiņas kartes. Tie ir ļoti droši, bet var būt dārgi. Tie ir saldētavas veids, jo tie uztur jūsu privātās atslēgas bezsaistē.

MetaMask maku apskats: globusa logotips.Web maki

Tos var izmantot daudzās dažādās ierīcēs, taču hakeri var uzbrukt tiem. Tiešsaistes maki ir pazīstami kā karstā uzglabāšana.

MetaMask maku apskats: darbvirsmas logotips.Darbvirsmas maki

Tie ir instalēti tieši jūsu datorā. Tos var izmantot tikai datorā, kurā tie ir instalēti. Tie ir drošāki nekā tīmekļa maki, bet nav tik droši kā aparatūras maki vai papīra maki.

MetaMask maku apskats: papīra maka logotips.Papīra maki

Tie ir papīra gabali, uz kuriem ir uzdrukātas jūsu atslēgas. Viņi ir ļoti droši, tikai neizlej viņiem kafiju! Atkal cita veida aukstā noliktava jo jūsu privātā atslēga tiek glabāta bezsaistē.

Kriptogrāfijas informācijas glabāšanai ir ļoti ieteicams vienmēr izmantot vairāk nekā viena veida maku. Ja kāds neizdodas, tiek uzlauzts vai pazudis, jums vismaz būs dublējums! Tātad, kāds ir seifs MetaMask?

Atrasts jaunākais virsgrāmatas maka kupons:

Kas ir MetaMask?

Metamask ir kriptovalūtas maks, ko var izmantot vietnē Chrome, Firefox un Drosmīgs pārlūkprogrammas. Tas ir arī pārlūka paplašinājums. Tas nozīmē, ka tas darbojas kā tilts starp parastajām pārlūkprogrammām un Ethereum blokķēde.

Ethereum blokķēde ir tīkls, kurā lietotāji var veidot savas lietotnes (ko sauc par dApps) un kriptonauda. Ethereum arī ļauj saviem lietotājiem rakstīt darījumu vadlīnijas viedie līgumi. MetaMask var izmantot tikai Ethereum kriptovalūtu atslēgu glabāšanai.

MetaMask maku apskats: MetaMask logotips.

Tiek saukta Ethereum kriptovalūta Ēteris. Tiek sauktas citas kriptovalūtas, kas izveidotas uz Ethereum blokķēdes žetonus. Tiek saukta lielākā daļa no žetoniem, kas veidoti uz Ethereum blokķēdes ERC-20 žetoni jo viņi ievēro noteikumus, ko Ethereum izstrādātāji ir noteikuši jaunu kriptovalūtu veidošanai.

Tātad, MetaMask maku var izmantot, lai ieslēgtu Ether un ERCi20 žetonu atslēgas trīs dažādas tīmekļa pārlūkprogrammas. Tas arī ļauj lietotājiem pārlūkot Ethereum blokķēdi no standarta pārlūkprogrammas. Kādas citas funkcijas tai ir? Un vai tie ir labi? Lai to uzzinātu, mēs turpināsim MetaMask maku pārskatīšanu un vispirms pievērsīsimies labajām lietām.

Salīdziniet MetaMask blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet MetaMask blakus ar citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

MetaMask: labā manta

Tātad – labās lietas. Šeit ir daži no galvenās priekšrocības bieži tiek minēts lietotāju MetaMask maku pārskatos:

 • Atvērtavots: Tas nozīmē, ka viss MetaMask kods ir tiešsaistē un bezmaksas un pieejama. Jūs varat izveidot savu versiju mājās! Es jokoju, nedari to. Es domāju, jūs varētu, bet nedariet. Kopiena var pārskatīt un atjaunināt atvērtā koda programmatūru, kas nozīmē, ka to var pastāvīgi uzlabot.
 • HD iestatījumi: Hierarhiski deterministiski iestatījumi palīdz lietotājiem dublēt viņu kontus. Viņi to dara, dodot lietotājam vārdu sarakstu, kurus sauc par sēklas frāzēm. Sēklas frāzes var izmantot, lai atiestatītu zaudēto konta informāciju.
 • Iebūvēta monētu iegāde: MetaMask ir saistīts tieši ar divas apmaiņas kur lietotāji var iegādāties kriptonauda. Lietotāji var izvēlēties Monētu bāze iegādāties ēteru un ShapeShift nopirkt Ether vai ERC-20 žetonus.
 • Klientu atbalsts: MetaMask vēlas iesaistīt Ethereum tīklā pēc iespējas vairāk cilvēku. Tam ir ieslēgts video ievads tās mājas lapā un detalizētu atbalsta lapu.
 • Vienkāršs interfeiss: Kad tas ir iestatīts, MetaMask ir ļoti vienkārši lietojams – tas ir arī citu lietotāju MetaMask maka pārskatu viedoklis. Visas tās funkcijas ir skaidri izklāstītas, tāpēc valūtas nosūtīšana un saņemšana ir vienkārša pat iesācējiem!
 • Vietējā atslēga: Daži seifa nodrošinātāji glabā atslēgas savos serveros. Tas ir izplatīts apmaiņā, kurā tiek izmantoti maki, piemēram Monētu bāze. MetaMask taustiņi tiek glabāti paša lietotāja pārlūkprogrammā, nevis nevienā attālajā serverī. Tas ļauj lietotājam vairāk kontrolēt savas publiskās un privātās atslēgas.
 • Kopiena: MetaMask ir svarīga Ethereum kopienas sastāvdaļa. Ir sanācis vairāk nekā miljons aktīvo lietotāju un ir gandrīz 70 000 sekotāju Twitter.

Tas ir daudz labu lietu! Kā būtu sliktās lietas?

MetaMask: Sliktā lieta

Tomēr ne viss ir ideāli ar attiecīgo rīku, un tas būtu nesaprotami MetaMask maciņa apskats, ja dažus no tiem nepieminējām visievērojamākie trūkumi.

 • Piekļuve pārlūkprogrammai: MetaMask nav piekļuves jebkurai jūsu informācijai, bet pārlūkprogramma, kurā tā ir instalēta, būs. Jūsu pārlūkprogrammai nebūs piekļuves jūsu privātajiem kodiem, taču tā var apkopot informāciju par to, kad un kā izmantojat lietotni. Kriptogrāfijas kopienā Mozilla un Google nav ļoti populāri. Daudzi kriptogrāfijas lietotāji jutīsies neērti, ļaujot šiem uzņēmumiem vākt informāciju par viņiem. Tas var liegt dažiem potenciālajiem lietotājiem izmēģināt MetaMask maku.
 • Tiešsaistē: Tiešsaistes makiem ir priekšrocības un trūkumi. Viens no galvenajiem trūkumiem ir drošība. Visu informāciju, kas tiek glabāta tiešsaistē, hakeri riskē vairāk nekā informāciju, kas tiek glabāta bezsaistē. MetaMask pats par sevi nenodrošina pietiekamu drošību. Atcerieties, vienmēr izmantojiet vairāk nekā viena veida maku.

Tagad jūs zināt mazliet par to, par ko runā lietotājs savās MetaMask maku pārskatos. Tomēr kā tas tiek salīdzināts ar citiem Ethereum makiem? Pārbaudīsim MetaMask pret MyEtherWallet.

MetaMask VS MyEtherWallet

MyEtherWallet ir viens no visplašāk izmantotajiem Ethereum makiem. Tā ir tiešsaistes platforma, bet nav tikai tiešsaistes maks. Padomājiet par MyEtherWallet vairāk kā maka ģenerators. Tā ir platforma, kur lietotāji var izveidot savus makus un piekļūstiet Ethereum blokķēdei. Lietotāji, izmantojot MEW, var apskatīt savas kriptovalūtas, kas atrodas jebkurā Ethereum privātajā atslēgā.

MetaMask maku apskats: MyEtherWallet.

Maka lietotāji izveido, lai viņiem dotu pilnīga kontrole viņu atslēgas. Tos var izmantot kā karstu vai aukstu uzglabāšanu. MetaMask var izmantot tikai karstai uzglabāšanai. MyEtherWallet var izmantot arī kā pilnu mezglu maku. Tas nozīmē, ka tas ir savienots tieši ar Ethereum blokķēdi un jūsu ierīcē saglabā visu virsgrāmatu.

MetaMask sazinās ar Ethereum virsgrāmatu, izmantojot sistēmu, ko sauc Infura. Tas nozīmē, ka tā uzticas citiem datoriem, lai to atjauninātu ar Ethereum tīklu. Parasti priekšroku dod pilnu mezglu sistēmām, nevis sistēmām, kurās iesaistīti uzticami starpnieki, piemēram, Infura.

MetaMask maku apskats: MetaMask.

MyEtherWallet var izmantot pat piekļuvi rakstīt viedus līgumus, tā kā MetaMask nevar. Tātad, vai MyEtherWallet ir labāks par Metamask? Dažos veidos tomēr abas platformas ir pietiekami elastīgas, lai tās varētu izmantot kopā. Abas sistēmas apvienojot, piedāvā iespaidīgu seifa paketi.

Tātad, nedomājiet par to kā MetaMask VS MyEtherWallet, jo viņi ir vienā komandā!

Tagad atgriezīsimies pie faktiskā MetaMask maka pārskata. Tālāk es vēlos parunāt par MetaMask seifa drošība.

MetaMask drošība

Ir viens ļoti svarīgs jautājums, kas jums jāuzdod sev, kad nolemjat lejupielādēt maku vai nē, izlasot šo MetaMask pārskatu: vai MetaMask ir drošs?

MetaMask nav cietis nevienu lielu uzlaušanu. Tas izmanto HD dublēšanas iestatījumus, un tajā ir spēcīga izstrādātāju kopiena, kas atjaunina tā atvērtā pirmkoda kodu. Tomēr maks ir tiešsaistē, tāpēc tas ir vairāk apdraudēts nekā aparatūras maki un citi saldētavas veidi.

Tabula: Coinbase Wallet un MetaMask drošības funkcijas

Visizplatītākais MetaMask maka risks ir pikšķerēšanas uzbrukumi. Pikšķerēšanas uzbrukums ir krāpnieki, kurus hakeri izmanto, lai nozagtu personisko informāciju, piemēram, lietotājvārdus un paroles.

Pikšķerēšanas uzbrukums MetaMask makam darbotos apmēram šādi:

Gēns strādā pie sava klēpjdatora, un pārlūkprogrammā ir atvērtas vairākas cilnes. Lai veiktu darījumu, viņš atbloķē savu MetaMask maku. Uzbrucējs izmanto atvērtās cilnes, lai redzētu, ka Gene izmanto MetaMask.

Uzbrucējs nosūta Gene uznirstošo ziņojumu, sakot, ka viņa darījums nav izdevies. Tas notiek dažreiz, tāpēc Džīns neuztraucas. Viņš ievada paroli, lai veiktu darījumu. Uzbrucējam tagad ir piekļuve Džēna makam.

Šāda veida uzbrukumi ir diezgan izplatīti tiešsaistes makos. MetaMask strādā pie šāda veida problēmu labojumiem, bet lietotāji ir atbildīgi par savu drošību, tāpēc rūpējies! Lietojot tikai MetaMask izmantojiet vienu cilni vienlaikus veikt darījumus un turiet maku bloķētu kad to neizmantojat.

Tātad, vai MetaMask ir drošs? Atbilde šeit ir nervozs jā. Tiešsaistes maki ir tikai tikpat droši kā to lietotāji. Tātad, ja jūs nelegāli straumējat Game of Thrones epizodes ar atvērtu MetaMask maku un pazūd jūsu Ēteris, nesakiet, ka es jūs nebrīdināju!

Tagad, kad esam nopietni tērzējuši pārlūka drošība, ķeramies pie šī MetaMask maka pārskata jautrākajām daļām – proti, kā iestatīt MetaMask un kā izmantot MetaMask.

MetaMask iestatīšana

1. Jums vajag viena no trim pārlūkprogrammām Es minēju iepriekš. Atveriet izvēlēto pārlūkprogrammu.

2. Iet uz MetaMask mājas lapā un pievienojiet paplašinājumu jebkuram izmantotajam pārlūkam.

MetaMask maku apskats: ETH iegāde pārlūkprogrammā.

3. Jūsu pārlūkprogrammā parādīsies ikona Metamask. Lai atvērtu lietotni, noklikšķiniet uz lapsas ikonas.

4. Pēc tam noklikšķiniet uz "Izveidot jaunu Velvju" un iestatiet stingru paroli.

MetaMask maku apskats: pieteikšanās.

5. Tagad jums tiks parādītas jūsu 12 sēklas frāzes. Pierakstiet tos un glabājiet tos kaut kur drošā vietā. Tas ir ārkārtīgi svarīgi!

MetaMask maku apskats: 12 drošības vārdi MetaMask.

6. Kad esat to izdarījis, noklikšķiniet uz "Esmu to nokopējis kaut kur drošā vietā".

MetaMask maku apskats: brīdinājuma ziņojums.

Tieši tā! Tagad jūs esat lepns MetaMask maka īpašnieks. Vai esat gatavs sākt to lietot? Turpināsim MetaMask maku pārskatīšanu, apspriežot, kā izmantot rīku.

Kā lietot MetaMask?

Ether un ERCi20 žetonu iegāde un nosūtīšana, izmantojot MetaMask, ir ātra un vienkārša.

1. Lai iegādātos ēteri vai žetonus, noklikšķiniet uz "Pērciet" un izvēlieties vienu no šiem Monētu bāze vai Formu maiņa lai finansētu savu kontu.

MetaMask maku apskats: izmantojot MetaMask.

2. Lai nosūtītu Ether un ERC-20 žetonus, vienkārši noklikšķiniet "Nosūtīt", ievadiet adresi, kur vēlaties to nosūtīt, kā arī summu. Pēc tam apstipriniet darījumu, noklikšķinot uz "Pieņemt".

MetaMask maku apskats: darījumu apstiprinājumi.

Tagad jūs zināt, kā izmantot MetaMask, jūs varat arī viegli iegādāties, nosūtīt un saņemt Ether un ERC žetonus. Tomēr tas nav viss, ko MetaMask var darīt. Pirms došanās es vēlos jums parādīt dažus citus veidus, kā varat izmantot savu jauno MetaMask maku.

Ethereum izpēte ar MetaMask

Kas ir MetaMask labākais? Nu, spriežot pēc lietotāju MetaMask maku pārskatiem, vislabākais šajā rīkā ir fakts, ka jūs varat izpētiet ar to Ethereum blokķēdes dApps. Kriptogrāfijas iesācējiem tas ir lielisks ievads blokķēdei, jo jūs izmantosiet pārlūku, kas jums patīk.

Viens dApp kas bieži tiek izmantots kopā ar MetaMask is MyEtherWallet, par kuru es runāju "MetaMask VS MyEtherWallet" sadaļā. Kādus citus dApps jūs varat izpētīt, izmantojot MetaMask?

 • CryptoKitties ir dApp, kur var noformēt un tirgot karikatūras kaķēnus. Tas, iespējams, ir vispazīstamākais dApp tīklā Ethereum. Burvīgu CryptoKitties izveide ir vienkārša, izmantojot MetaMask, tāpat kā to pārdošana ar tauku peļņu!
 • Digitālā māksla kļūst arvien populārāka. Tiek rīkotas izsoles, kurās lietotāji var iegādāties un pārdot unikālus kolekcionējamus priekšmetus. Blockchain tehnoloģija ļauj māksliniekiem radīt darbus, kurus nevar kopēt. Izmantojot MetaMask, jūs īsā laikā varētu solīt cenu par Benkša blokķēdi!
 • Blockchain pasāžas tiek būvēti, kur spēlētāji var izmantot Eteru un žetonus, lai iekļūtu videospēļu turnīros. Vietnes patīk Ēterspēle Lai pievienotos jautrībai, nepieciešama MetaMask pieteikšanās.

Tur jums tas ir – šie ir daži no populārākajiem dApps, kurus daži lietotāju MetaMask maku pārskati piemin un par kuriem parasti runā.

Secinājumi

MetaMask ir svarīga Ethereum tīkla daļa. Tas ļauj kripto iesācējiem spert savus pirmos soļus blokķēdes pasaulē. Tā kā maka funkcija ir sekundāra attiecībā uz lomu kā tilts uz Ethereum.

Kā MetaMask ir ideāls partneris tādam produktam kā MyEtherWallet. Es nedomāju, ka MetaMask ir pietiekami spēcīgas drošības funkcijas. Es ieteiktu tikai nelielu daudzumu kriptonauda glabāt MetaMask makā.

Tabula: MetaMask salīdzinājumā ar Ledger Nano X

Labākais Metamask izmantošanas veids ir monētu veikals, kas jums nepieciešams, lai izbaudītu Ethereum dApps. Padomājiet par to kā par maiņas maisu, kuru varat aizvest uz pasāžu vai izklaides zāli. Veltiet pietiekami daudz laika, lai pavadītu lielisku laiku, bet ne vairāk kā jūs varat atļauties zaudēt!

Es ceru, ka esat gatavs izmēģināt MetaMask. Ja tomēr neesat pārliecināts un vēlaties izmēģināt dažus uzticamākus kriptogrāfijas maciņus, varat apskatīt to sarakstu šeit.

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me