MyEtherWallet apskats

Kriptovalūtas maki ir vieni no vissvarīgākajiem rīkiem, kad vēlaties iekļūt šajā nozarē, un sāciet tirgot kriptogrāfiju. Tomēr ne visi maki ir vienādi, un, lai gan daži ir vispārīgāki, citi patiesībā diezgan kripto monētām. Šodien mēs runāsim par lietotāju MyEtherWallet atsauksmes – šis maks ietilpst pēdējā grupā.

Patiesību sakot, pirmā lieta, kas mums, iespējams, ir jāizdomā, ir tā MyEtherWallet nav īsts maks, tomēr – mēs pie tā tiksim.

Ja jūs interesē tādas lietas kā "ir drošs MyEtherWallet?" un MyEtherWallet atbalstītās monētas, sekojiet līdzi – mēs to visu aplūkosim nākamajās nodaļās.

TL; DR: MyEtherWallet ir saskarne, kas ļauj jums uzglabāt ar Ethereum un Ethereum saistītās monētas un žetonus. Lai gan tā ir programmatūra, monētas faktiski tiek glabātas personālajā datorā, nevis tiešsaistē. Tas ir pilnīgi bez maksas lietojams, un to ir diezgan viegli saprast.

Plusi

  • Visaugstāk novērtētā "starp" saskarnes
  • Nav maksas
  • Atvērtais avots
  • Programmatūras tipa maka interfeiss
  • Atbalsta visus ERC-20 marķierus

Cons

  • Nav īsts kriptovalūtas maks
  • Neatbalsta ne Ethereum altcoins
  • Nav tieša savienojuma ar kriptogrāfijas apmaiņu

MyEtherWallet apskats: PROS

Tagad, tāpat kā ar jebkuru citu kriptonauda maku, kuru mēs ieskatāmies, šis konkrētais MyEtherWallet pārskats tiks koncentrēts uz galvenie plusi un mīnusi attiecīgā maka.

Tomēr, pirms mēs iedziļināmies rīka pozitīvajos aspektos, vispirms iegūstam kaut ko skaidru tieši no sākuma – kā norādīts raksta ievaddaļā, MEW nav reāls kriptonauda maks – tas ir "starp" interfeiss.

MyEtherWallet apskats: MEW lietotne.

Kāda ir atšķirība, jūs varat jautāt? Nu, mēs pie tā tiksim pietiekami ātri – tomēr īsumā, saskarne darbojas kā vide starp apmaiņa un, saki, aparatūras maku.

Tātad, nenovirzīsimies no izskatāmās tēmas un apspriedīsim MEW maka galvenās priekšrocības.

Viegli lietojama, pieejama noderīga informācija

Izvēloties sev labāko kriptovalūtas maku, jūs, iespējams, vēlētos, lai tas būtu vismaz kaut kā viegli izmantot – tas ir taisnība gan šajā MyEtherWallet pārskatā, gan ar jebkurš cits kriptovalūtas maks, kas tur atrodas.

Kāpēc lietošanas ērtums ir tik svarīgs? Nu, iesācējiem, visticamāk, jūs gatavojaties izmantojiet rīku diezgan bieži. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, ja jūs esat aktīvs kriptogrāfijas tirgotājs, kurš pastāvīgi mijiedarbojas ar tirgu un Ēteris ir jūsu galvenā valūta, ar kuru tirgoties.

Redzi, ja jūs kaut ko lietojat diezgan bieži, jūs, iespējams, vēlētos, lai to būtu viegli un pašsaprotami lietot, vai ne? Nu, lai gan tas patiesībā notiek ar lielāko daļu augstākā līmeņa kriptogrāfijas maki tur daži ir … Šajā ziņā mazāk nekā vēlams.

MyEtherWallet apskats: Ethereum oriģinālais maks.


Tomēr tas nav jautājums, par kuru jums būtu jāuztraucas, kad runa ir par MEW maku. Vairāku lietotāju MyEtherWallet atsauksmes to apgalvo attiecīgais rīks ir faktiski ļoti vienkārši lietojams! Tā ir tiešsaistes programmatūra, un, lai gan tas sākotnēji var šķist biedējoši (tā kā lielākā daļa maku mēdz būt mobilo lietotņu formā), tas patiesībā ir diezgan vienkārši!

Papildus tam ir pieejamas arī dažādas video pamācības, kuras lietotājs var pārbaudīt, ja ir kaut kas mulsinošs, tas ir. Šajā ziņā noteikti ir lielisks variants!

Atbalsta Ethereum un visus tā žetonus

Kā norāda nosaukums, iespējams, MEW maks ir veltīts Ethereum. Tas tomēr nozīmē, ka tas atbalsta arī ar Ethereum saistītās valūtas, proti, Ethereum Classic un ERC-20 žetoni.

Tas patiesībā ir diezgan liels darījums pats par sevi. Jums droši vien nav nepieciešami MyEtherWallet lietotāju pārskati, lai to jums pateiktu Ethereum ir otra populārākā kriptovalūta pašreizējā tirgū, uzreiz pēc Bitcoin. Protams, milzīgs skaits cilvēku to lieto un tirgo katru dienu.

MyEtherWallet apskats

The žetons arī daļa ir diezgan nozīmīga. Kā jūs zināt vai nezināt, Ethereum blokķēde ir daļa no diezgan progresīvām tehnoloģijām – to rakstura dēļ viedie līgumi, tur ir daudz tehnoloģisku jauninājumu, kas izmanto Ethereum blokķēdi un uz tā veido savus “izgudrojumus”.

Protams, rezultātā tas nozīmē, ka ir daudz dažādu ERC-20 marķieru "apkārt peld". Fakts, ka tos visus var uzglabāt MEW makā, noteikti ir lielisks jaunums ikvienam un ikvienam, kurš izmanto šo tehnoloģiju!

Atrasts jaunākais virsgrāmatas maka kupons:

MyEtherWallet apskats: CONS

Tagad, kad mēs esam pieminējuši pāris galvenās priekšrocības par ko runā lielākā daļa lietotāju MyEtherWallet atsauksmju, ir vērts uzsvērt, ka ir jāzina arī dažas šī produkta īpašības, kas nav ideālas.

Starp tiem, fakts, ka tas nav īsts maks jāatzīmē augšpusē. Lai gan tas nav īsti "kon" per se (tā kā tā ir attiecīgās programmatūras pamatīpašība), tas joprojām ir kaut kas, kas jums jāpatur prātā, meklējot kriptogrāfijas maks.

Īsāk sakot, MyEtherWallet jāizmanto, ja vēlaties īsu laika periodu glabāt savu ETH (vai jebkuru citu uz ETH balstītu valūtu), pirms to pārsūtīt uz aparatūras maku. Ja tas jums nav jautājums – lieliski!

Neatbalsta Altcoins

Ja jūs nekad neesat dzirdējis par šo terminu, "altcoin" ir jebkura kriptovalūtas monēta tas nav Bitcoin.

Vai vismaz tā tas bija visilgāk. Tomēr vēlu, šķiet, cilvēki atsaucas uz altkoiniem kā uz visām kriptogrāfijas monētām, kuras nav Bitcoin, Ethereum, vai Ripple (Litecoin bieži tiek iemests arī šajā maisījumā).

Lai kāds būtu gadījums, noskaņojums ir tāds pats – MEW neatbalsta nekādus altkoīnus. Patiesībā, tas pat neatbalsta Bitcoin – lai gan nosaukums, iespējams, ir miris dāvinājums, MyEtherWallet atbalsta tikai Ethereum un visas ar to saistītās monētas un žetonus.

Atklāti sakot, MEW ir īpašas valūtas maks.

MyEtherWallet apskats

Izlasot MyEtherWallet lietotāja pārskatus, lielākajai daļai šķiet, ka tas nav tik liels jautājums. Tomēr tas galvenokārt ir tāpēc, ka šī maka lietotāji zināja, ko viņi nonāk tieši no sākuma – lielākā daļa cilvēku, kas lieto MEW, to dara tāpēc, ka viņiem pieder tikai ēteris vai plāno izmantot tikai ēteru.

Protams, neatkarīgi no tā, kā jūs to skatāties, tas, ka šis konkrētais attiecīgais kriptogrāfijas monētas maciņš atbalsta tikai ļoti ierobežotu skaitu valūtu, noteikti nav ideāls. Tas padara to par diezgan nišas rīku, ko izmantot, lai arī mēs par to runājam otra populārākā kriptovalūta pasaulē.

Dažas drošības problēmas

Es to uzsveru lielākajā daļā rakstu, kurus rakstu, un es to teikšu vēlreiz – aspektsdrošībaKad vajadzētu izvēlēties labāko kriptonauda seifu, tam jābūt jūsu prioritāšu saraksta augšgalā.

Izlasot dažas MyEtherWallet lietotāju atsauksmes, šķiet, ka šim konkrētajam maciņam tomēr ir zināmas bažas.

Tagad nekrītiet panikā – tas nenozīmē, ka MEW būtu nekavējoties jāizmet kā nedroša iespēja. Salīdzinot ar dažiem citiem makiem, MEW drošības jautājumi faktiski ir diezgan vadāms.

MyEtherWallet apskats: MEW maks.

Redzi, daži lietotāji ziņo, ka tādi ir bijuši uzbrukumi un mēģinājumi nozagt viņu informāciju un Eteru, kamēr viņi izmantoja MEW. Lai gan tas ir diezgan nopietns sīkums, jāatzīmē, ka patiesībā tā ir arī vieta, kur spēlē arī iepriekšminētā MEW iezīme, kas nav īsts maks..

Ļaujiet man paskaidrot.

Kriptogrāfijas maki vajadzētu būt visdrošākie šāda veida rīki, vienkārši tāpēc, ka tās ir vieta, kur jūs glabājat visas savas kriptovalūtas. Tas viss ir acīmredzams, pareizi?

Tikpat daudz, cik lietotāju MyEtherWallet pārskatos būtu runāts par MEW makam līdzīgajām funkcijām, un, lai gan šis termins ir arī rīka nosaukumā, tas joprojām nav īsts maks. Tā vietā jūs izmantojat MEW kā "starpnieks" vienlaikus pārsūtot savus ETH, ETC vai ETH žetonus uz saldētavas maku.

Ļoti vienkāršā un nedaudz precīzā izteiksmē MEW jāizmanto kā pagaidu, vienreizējs maks. Kā jūs droši vien varat iedomāties, šādam rīkam nebūs tikpat liela drošība kā, teiksim, pilnvērtīgs maks.

Tātad, vai drošības problēmas padara MEW par nerealizējamu izvēli attiecībā uz ētera pagaidu glabāšanu? , ne īsti – vismaz ne rakstot šo MyEtherWallet pārskatu.

MyEtherWallet apskats

Redziet, ka sūdzības par drošību ir diezgan tālu, un tās, kas pastāv, ne vienmēr ir pilnībā nosodošas. Daudzos gadījumos problēmas, šķiet, ir novēršamas, ja vien lietotājs cenšas palikt diskrēts, kad un kā viņi pārskaita savus kriptogrāfijas līdzekļus.

Tomēr tas viss ir vērts paturēt prātā!

Salīdziniet MyEtherWallet līdzās citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet MyEtherWallet līdzās citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

MyEtherWallet, salīdzinot ar aparatūras makiem (bezsaistes krātuve)

Aparatūras maki izmantot ierīces (piemēram, USB), lai glabājiet savu privāto taustiņu. Ierīci varat turēt visur, kur vēlaties, vienkārši pārliecinieties, ka tā tiek turēta drošs. Jūs varat savienot aparatūras maku ar internetu, lai veiktu darījumu, un pēc tam atkal tos bezsaistē.

Divi no populārākajiem aparatūras makiem ir: Virsgrāmata Nano S un TREZOR.

Tabula: Trezor modelis T un virsgrāmata Nano X

Patiesību sakot, MyEtherWallet labi darbojas ar abiem šiem aparatūras maciņiem. Es iesaku jums izmantot MyEtherWallet kopā ar kādu no šiem.

Tas ir kaut kas, ko piemin arī MyEtherWallet lietotāju atsauksmes – kopumā MEW, diezgan labi mijiedarbojas ar daudziem aparatūras maciņiem. Tas ir labi, jo tas ne tikai mudina lietotāju sākt izmantot saldētavu (vienīgais drošākais jūsu kriptogrāfijas glabāšanas veids), bet arī dotācijas ir pienācīgas izvēles kopa.

Cenas un pieejamība

Cenu ziņā, ir vērts pieminēt, ka MyEtherWallet ir pilnīgi bez maksas reģistrēties un izmantot. Tomēr, veicot maksājumu kādam, no jums tiks iekasēta maksa neliela maksa.

Faktiskās maksas atšķiras atkarībā no dažiem galvenajiem faktoriem, taču, spriežot pēc vairāku lietotāju MyEtherWallet atsauksmēm, par to jums nevajadzētu uztraukties – maksas neatkarīgi no gadījuma ir ļoti mazas.

MEW ir programmatūru, un ir pieejams lietošanai izmantojot pārlūku vai, kā nesen, lietotni, arī. Šķiet, ka lielākajai daļai lietotāju nav nozīmīgu, ievērības cienīgu iebildumu attiecībā uz maka lietojamības aspektu.

MyEtherWallet iestatīšana – 5 soļi

Apskatīsim soļus, kas jums jāveic, lai iestatītu maku vietnē MyEtherWallet.com.

1. SOLIS

Iet uz https://www.myetherwallet.com un pārliecinieties, vai vietne, kurā atrodaties, ir reāla. Tas ir svarīgi pārbaudīt, jo ir bijuši gadījumi, kad hakeri ir izveidojuši līdzīga izskata vietnes, lai nozagtu lietotāja privātās atslēgas.

Pārliecinieties, ka atzīmējiet vietni ar grāmatzīmi kad esat pārliecināts, ka tas ir īstais darījums. Tas nodrošinās, ka nākotnē neatverat nepareizu MEW vietni. Lai to izdarītu, vietnes adreses joslā ir jānoklikšķina uz zvaigznītes.

MyEtherWallet Review: vietnes pievienošana grāmatzīmēm.

2. SOLIS

Tiks parādīta opcijaIzveidojiet jaunu maku’MEW seifa mājas lapā. Vai arī varat noklikšķināt uz izvēlnes opcijas “Jauns maks”, Lai nokļūtu šajā lapā.

Kad esat šajā lapā, viss, kas jums jādara, ir ievadīt paroli, kuru jūs atceraties. Pēc tam vienkārši noklikšķiniet uzIzveidojiet jaunu maku”Poga.

MyEtherWallet Review: personīga MEW izveide.

3. SOLIS

Kad esat noklikšķinājis uzIzveidojiet jaunu maku”, Ģenerēs MyEtherWallet.com ar paroli aizsargāta privātā atslēga – saukts arī parKeyStore”Fails UTC / JSON formātā.

Varat izmantot KeyStore failu, lai piekļūtu savam makam, tātad ir ārkārtīgi svarīgi to saglabāt drošībā. Glabājiet to vietā, kur jūs atceraties.

Lejupielādējiet KeyStore failu, noklikšķinot uz “Lejupielādēt KeyStore failu (UTC / JSON)”, Kā parādīts zemāk. Pēc lejupielādes noklikšķiniet uz pogas “Es saprotu. Turpināt.”.

MyEtherWallet apskats: Keystore lejupielāde.

4. SOLIS

Kad esat to izdarījis, nākamajā ekrānā tiek parādīta jaunā MEW privātā atslēga. Šo privāto atslēgu var izmantot arī, lai piekļūtu jūsu makam.

Šī iemesla dēļ jums tas jāuztur īpaši droši. Atcerieties, ikviens, kam ir jūsu privātā atslēga, var atbloķēt jūsu maku un nozagt monētas.

Es iesaku jums izdrukāt privāto atslēgu uz papīra. Tajā ir informācija par jūsu privāto atslēgu, kā arī svītrkods, ko var izmantot, lai piekļūtu jūsu MEW makam.

Kad esat droši saglabājis privāto atslēgu, varat pārbaudīt sava maka publisko adresi, noklikšķinot uz pogas “Saglabājiet savu adresi’.

MyEtherWallet Review: jūsu privātās atslēgas saglabāšana.

5. SOLIS

Visbeidzot, pēc noklikšķināšanas uzSaglabājiet savu adresi”Pogu, varat apskatīt savu publiskā maka adresi. Pēc tam jums tiks jautāts: “Kā jūs vēlētos piekļūt savam maciņam?”

Kā redzat no zemāk redzamā attēla, MyEtherWallet.com piedāvā vairākus veidus, kā piekļūt jūsu makam. Jums būtu labi izvēlēties tādu, kas vislabāk atbilst jūsu vēlmēm.

Šajā piemērā mēs piekļūsim makam, izmantojot failu Keystore.

Pēc opcijas izvēlesKeystore / JSON failsPēc tam jums tiks lūgts atlasīt seifa failu…. Noklikšķinot uz pogas Atlasīt seifa failu…, tiks atvērts logs, kas ļauj jums izvēlēties KeyStore failu no vietas datorā, kur to saglabājāt..

MyEtherWallet Review: maku izvēle.

Tā kā KeyStore fails nav nekas cits kā privāta atslēga, kas aizsargāta ar paroli, jums tiks lūgta tā pati parole, kuru izmantojāt 2. darbībā, lai atbloķētu KeyStore failu. Skatiet attēlu zemāk.

MyEtherWallet apskats: maciņa atbloķēšana.

Pēc visu iepriekš minēto darbību veikšanas jums tiks piešķirta piekļuve jūsu makam.

Un tas ir, cik viegli ir izveidot savu MEW maks!

Secinājumi

Un jums tas ir pilns MyEtherWallet pārskatīšana. Tagad jūs varat redzēt, kāpēc ir MyEtherWallet viens no populārākajiem pieejamajiem Ethereum makiem. Tas ir ļoti viegli lietojams un ļauj jums veikalā Ethereum, Ethereum Classic, kā arī ERC-20 žetonus kas ir svarīgi ICO ieguldījumiem.

Jums vajadzētu skaidri saprast MyEtherWallet plusus un mīnusus, salīdzinot ar citiem makiem. Turklāt, lai varētu izlemt, kurš maks jums jāizmanto.

Ja jūs nolemjat izmantot MEW, varat ātri izveidot savu MEW maku, izmantojot soli pa solim sniegto procesu šajā ceļvedī.

Tabula: MyEtherWalet un Ledger Nano X

Neatkarīgi no tā, kuru maku izmantojat, jums vienmēr jāglabā sava privātā atslēga drošs. Ja jūsu privātā atslēga tiek nozagta vai pazaudēta, jūs riskējat zaudēt visu savu kriptogrāfiju!

Tātad, vai MyEtherWallet ir drošs? Šis un citi maki ir tik droši, cik vēlaties. MEW piedāvā labu drošību, un, lai arī agrāk šajā sakarā bija dažas nelielas problēmas, šķiet, ka vēlu laikā nav būtisku problēmu. Atcerieties – dienas beigās, jūsu atbildība ir jūsu privātās atslēgas drošība.

Ar to sakot, es domāju, ka MyEtherWallet ir viens no labākajiem pieejamajiem Ethereum makiem. Kādas ir jūsu domas? Vai jūs izveidosiet savu MEW maku?

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map