Nano monēta – un padziļināts pārskats

Atzīsim – šajā dienā katrs cilvēks un viņu suņi ir dzirdējuši Bitcoin. Kriptovalūta ir pilnībā sagrāvusi galvenās veiksmes durvis un tagad ir populārāka nekā jebkad agrāk. Tomēr ne visi zina par monētas trūkumiem – tādiem, ar kuriem varētu arī nepastāvēt monētu Nano.

Bitcoin ir dažas lielas problēmas, par kurām cilvēki turpina atsaukties un par kurām runā – un par katru šādu problēmu pastāv altcoin lai to atrisinātu. Šajā apmācībā mēs runāsim par vienu šādu altkoīnu – monētu Nano. Tuvojoties pārskata beigām, jūs redzēsiet, kāpēc vienkāršība patiešām ir labākā pieeja kriptovalūtas panākumiem.

Es jums visu par to pastāstīšu – kāda ir Nano monēta (bijusī XRB monēta), kā tā radās, kam tā tiek izmantota utt. Es arī došu XRB cenu prognoze un pastāstīšu labākās vietas, kur nopirkt un uzglabājiet XRB.

Tātad, ko jūs gaidāt? Pārejam tieši uz apmācību!

Vai meklējat drošāko BTC iegādes vietu? Esmu apkopojis vislabāk novērtētās kriptogrāfijas biržas, kas tika apstiprinātas kā drošākās BTC pirkšanas platformas, tāpēc ieskatieties.

Pakalpojuma sniedzēja Visa / Mastercard pieejamais kriptogrāfiskais rezultāts Coinbase apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + Vēl 30

9.8. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Binance pārskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + Vēl 150

9.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Coinmama apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +Vēl 7

9.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Krakenas apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DASH
 • + Vēl 37

9.1 Lasīt pārskatu Apmeklējiet vietni eToro apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 3

8.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni KuCoin apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + Vēl 210

8.5. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Gemini Exchange apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 21

8.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Populārākais 729 atsauksmes 9,8 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt pārskata Redaktora izvēle 1279 atsauksmes 9,6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 816 atsauksmes 9.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 1174 atsauksmes 9.1 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 453 atsauksmes 8.6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 563 atsauksmes 8.5 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 603 atsauksmes 8.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi

Plusi

 • Darījumi ir bez maksas
 • Ļoti mērogojams
 • Darbojas līdzīgi kā Bitcoin
 • Laba izstrādātāju komanda

Cons

 • Nav tik populāra kā dažas citas monētas tirgū
 • Grūtības iegādāties NANO monētas ar fiat valūtām

Kas ir Nano monētas?


Termiņš “NANOPati par sevi ir oficiāli pārveidota no tā sauktā kāRaiBlocks”. 2018. gada sākumā uzņēmuma amatpersonas nolēma nosaukt savu kriptovalūtas projektu (un pašu valūtu) par Nano – tas iezīmēja jaunu monētas sākumu.

Nano kā projekts un kriptonauda pati par sevi ir diezgan pašsaprotama – tā ir monēta, kuras mērķis ir aizstāt fiat valūtas un ienest kriptogrāfiju cilvēku ikdienas dzīvē. Monētas mērķi un mērķi ir gandrīz identiski Bitcoin.

Tomēr atšķirībā no Bitcoin, Nano mērķis ir veikt tā uzdevumus (galvenokārt – darījumus) blokķēde daudz ātrāk un elastīgāk.

Nano monēta: Nano monētas iezīmes.

Nano monētā tiek izmantota kombinācija Spēļu pierādījums un Darba pierādījums algoritmi. Maisījumu sauc par “deleģēto derības apliecinājumu”. Tas darbojas tā, ka tad, kad Nano monētas sistēmā ir problēma ar darījumu (teiksim, divi darījumi saduras – viens no tiem ir likumīgs, bet otrs ir aplaupīšanas vai iefiltrēšanās mēģinājums), ir “delegāti ”, Kas ir paredzēti, lai balsotu par likumīgo darījumu un noraidītu krāpšanos.

Lai kļūtu par delegātu, makā jābūt XRB – tas stimulē cilvēkus piedalīties Nano kopienas izaugsmē un attīstībā.

Nano vēsture

Nano (ex-RaiBlocks) sāka ražot 2015. gadā, vārdā Colin LaMahieu (programmatūras inženieris ar gadu iepriekšēju pieredzi datoru programmatūras jomā). Tas tika palaists ar nosaukumu RaiBlocks, taču pēc dažiem gadiem komanda nolēma mainīt zīmolu. Kāpēc ir tā, ka?

Iemesls ir diezgan vienkāršs. Sākotnējais nosaukums vienkārši neatbildēja galvenajai auditorijai, kuru uzņēmums mēģināja uzrunāt. Ir vērts atzīmēt, ka viņi nav kļūdījušies – pēc paziņojuma par nosaukuma maiņu viņu darījumi ievērojami pieauga.

Tas ir arī iemesls, kāpēc jūs bieži varat sastapt Nano monētu, ko dēvē par “XRB monētu”. Tā ir atzīme, kas palikusi kopš RaiBlocks laikiem, un gan Nano, gan XRB ir pareizi, atsaucoties uz pašu monētu.

Nano monēta: kur nopirkt NANO monētas.

Kopš dibināšanas brīža, kas galu galā kļūs par Nano monētu, tam bija domāts viens svinīgs mērķis – taisīt peer-to-peer kriptovalūtas darījumi ir mērogojamāki. Iespējams, nav noslēpums, ka ne tikai Bitcoin (kaut arī šī monēta ir īpaši), bet arī daudzas citas vecākas uz bloku ķēdes versiju balstītas kriptovalūtas mērogojamība kā vislielākā problēma. Tā rezultātā rodas milzīgas darījumu maksas, ļoti lēns tirdzniecības ātrums un tā tālāk.

Daudzi dažādi altkoīni ir mēģinājuši izveidot savas blokķēdes versijas, kas palīdzētu uzlabot attiecīgo mērogojamību, un Nano kriptonauda ir viena no tām. Tagad jums varētu rasties dabisks jautājums – kas tad ir īpašs Nano monētā? Mana atbilde uz to būtu viena vienkārša lieta – bloku režģis.

Nano bloķēt režģi

Pats par sevi grūts termins, uz kuru attiecas bloka režģis divu sistēmu maisījums – tradicionālo blokķēdi un to, ko sauc par “virzītu aciklisko grafu”, vai DAG īsi sakot.

DAG ir datu strukturēšanas veids. Kad, piemēram, veicat darījumu (pērkat, pārdodat vai vienkārši tirgojat) ar tradicionālo kriptovalūtu, jūsu darījums tiek sagrupēts “blokā” ar iepriekš noteiktu vietu un lielumu – šie bloki veido blokķēdi. Ar DAG struktūru tomēr, jūs varētu redzēt atsevišķus darījumus un to korelāciju pašā blokķēdes plašākā attēlā.

Nano monēta: atvērtā koda projekts.

Kas ir labs DAG, tas ir tas tas ir ārkārtīgi pielāgojams – tieši tā, kā trūkst tradicionālajai blokķēdei. Negatīvie ir tas, ka tas nav īpaši drošs – tomēr tieši šeit notiek bēdīgi slavenā bloku ķēdes drošība.

Nano monētas mērķis ir apvienot labāko no šīm divām pasaulēm – DAG mērogojamība un blockchain drošība.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Kā tas darbojas?

Nano monētas darbības princips ir diezgan vienkāršs.

Lai to pārāk vienkāršotu, Nano vienkārši glabā ienākošo un izejošo darījumu datus norādītajos, atsevišķi bloki savā, personīgā blokķēde. Tādā veidā jūsu seifa bilance vienmēr tiek atjaunināta un droša, vienlaikus saglabājot blokķēdes nevainojamu darbību.

Nano kriptovalūtas vispārējā koncepcija un ideja ir šī procesa virzošais mērķis. Uzņēmumam ir tikai viens, viens fokuss – mērogojamība. Viņi nav pārāk noraizējušies par drošību – tieši tur nonāk pati blokķēde.

Drīzāk komanda koncentrējas uz ātrāko iespējamo darījumu nodrošināšanu kriptovalūtas jomā. Savukārt “maksa”Tēma parādās – Nano monētas izmantošana darījumos nav jāmaksā. Jā, jūs esat izlasījis šīs tiesības – 0 maksas.

Cena

Lai analizētu cenu svārstības un iespējamo formu XRB cenu prognozes, apskatīsim zemāk redzamo diagrammu.

Uzrakstot šo apmācību, pašreizējā Nano monētas cena ir 1,31 USD. Kā redzat no diagrammas, ir bijis ievērojams (vai man droši vien jāsaka – ĻOTI ievērojams) cenu svārstības, kas ietekmēja Nano monētu cenu, un tas notika 2018. gada janvārī. Ja jūs esat iepazinies ar kriptovalūtām un mazliet sekojis tām, jūs, iespējams, zināt, ka pati XRB monēta ar to nebija saistīta.

Gadu mijā (2017. – 2018. Gads) kriptovalūtu tirgus piedzīvoja visdīvaināko dzīves laiku – kriptovalūtu cenas uzpūtās un pēc tam pēkšņi sabruka – dažas pilnībā, citas – ne tik ļoti.

Nano monēta - un padziļināts pārskats

Šai avārijai bija daudz iemeslu (būtu vajadzīgs ilgs laiks, lai tos visus šeit uzskaitītu), bet tikai daži no galvenajiem: dažas valdības vispār aizliedza kriptonauda, ​​finanšu eksperti pareģoja kriptogrāfijas pasaules likteni, cilvēki sāka panikā pārdot (man jāsaka – dempingu) savas monētas utt.

Kā redzat, tam bija ļoti maz sakara ar pašu Nano monētu. Un tas liecina – tuvojoties 2018. gada septembrim, sākās Nano monētu cena stabilizējošs un šobrīd ir diezgan labā stāvoklī, pat uzrādot izaugsmes pazīmes.

Kas attiecas uz XRB cenu prognozi … Daudzi eksperti saka, ka, ja uzņēmums turpinās attīstīt savu tehnoloģiju un koncentrēsies uz mērķi “justies, ātri un mērogojami”, Nano monētas cena varētu lēnām pieaugt.

Piezīme: Es neesmu finanšu eksperts vai kriptovalūtas padomdevējs. NEKAD neieguldiet savu naudu kriptovalūtās, pirms neesat konsultējies ar likumīgu finanšu ekspertu.

XRB pirkšana

Ja šīs Nano monētu apmācības lasīšana līdz šim ir vēl vairāk izraisījusi jūsu interesi par Nano monētu, un jūs jau domājat, kur nopirkt XRB, lasiet tālāk!

Atbrīvošanās labad es sadalīšu šo nākamo daļu divi soļi.

1. darbība: maks

Pats pirmais, kas jums jāizdomā, pirms ķeraties klāt Nano monētas iegādei, ir pareizais seifs lietošanai.

Protams, var būt grūti izvēlēties pareizo maku savai kriptovalūtai. Tomēr jums vajadzētu koncentrēties tikai uz vienu lietu – drošība. Ja maks nav drošs, tad nekas cits nav svarīgi.

Lielākajai daļai kriptovalūtu ir viņu pašu, norādītie maki. Nano monēta nav izņēmums – Nano maks ir lieliska izvēle, ja Nano kriptonauda ir vienīgā, kas jūs interesē. Tā ir drošs, atvērtais avots, un jūs varat to izmantot jebkur pasaulē.

Alternatīvi, vēl labāks variants būtu izmantot aparatūras maku – proti, virsgrāmata Nano S. Izmantojot Ledger, jūs varat būt drošs par to visas jūsu Nano monētas būs pilnīgi drošas un drošas.

2. solis: ETH iegūšana un Nano iegāde

Nu, ne vienmēr ETH … Bet tas ir optimālākais veids, kā to paveikt.

Tu redzi, nav iespējams nopirkt Nano monētu fiat valūtas. Tīkls vienkārši neatbalsta šo iespēju. Tā vietā jums vajadzētu atrast cienījama kriptovalūtas apmaiņas platforma un nopirkt kādu citu kriptovalūtu (vēlams Ethereum) ar fiat valūtām un pēc tam izmantojiet to, lai iegādātos Nano.

Nano monēta: apmaiņa ar Nano iegādi.

Labs variants būtu Binance. Ja jums nav Ethereum, to varētu iegādāties tur un pēc tam izmantot Nano kriptonauda iegādei tieši makā. Binance jau daudzas reizes ir pierādījis savu leģitimitāti kā kriptogrāfijas apmaiņas platforma – viņi to ir izdarījuši zemas maksas un ātrs darījumu ātrums.

Varat arī nokavēt Nano monētas, izmantojot Vienkāršs. Platforma ļauj norēķināties ar kredītkarti vai debetkarti un nodrošina, ka visi jūsu darījumi notiks droša un ātra.

Ja jums tomēr ir Ethereum, tad tas nedaudz atvieglo lietas. Viss, kas jums jādara, ir izmantot to pašu šifrēšanas biržu, lai iegādātos Nano monētas, un tas ir viss – atliek tikai pagaidīt, kamēr tās parādīsies jūsu makā!

Pēdējie vārdi

Šajā Nano monētu apmācībā esmu mēģinājis aplūkot diezgan daudz plašu tēmu. Lai padarītu informāciju labāku, pieņemsim ātrs kopsavilkums no tā, ko mēs jau esam apskatījuši par monētu.

Nano monētai kā kriptovalūtas platformai ir ļoti konkrēti un tieši uz mērķi izvirzīti mērķi. Galu galā tā mērķis ir panākt ātru un plūstošu vienādranga kripto tirdzniecību. Tas nav sasniedzams ar vecajām blokķēdes versijām, taču Nano monēta piedāvā risinājumu. Šķiet, ka blokķēdes un DAG sistēmu apvienošana ir lielisks veids, kā atrisināt šīs problēmas – tikai tas rādīs, vai tas darbojas praksē.

Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka komanda gadu gaitā ir guvusi ievērojamus panākumus – monētas cena, šķiet, to diezgan labi atspoguļo.

Kad runa ir par monētas faktiskā cena, tomēr tas būs interesants process, ko novērot. Protams, abās pusēs ir eksperti, kuri pravieto ļoti dažādas lietas – tas tomēr attiecas uz kriptovalūtām kopumā. Galvenais, kas jums jāpatur prātā, domājot par Nano monētu cenu, ir tas, ka viss slēpjas izpēte.

Cilvēkiem, kuri domā par ieguldījumiem Nano monētā (un kopumā kriptovalūtā), vajadzētu veikt plašu pētījumu par šo tēmu. Es nedomāju tikai lasīt jaunākās ziņas vai skatīties cenu diagrammas pēdējās pāris nedēļās. Jums vajadzētu nonākt līdz jautājuma būtībai – labs veids, kā to izdarīt, ir klausīties kriptogrāfijas ekspertus un citus entuziastus.

Salīdziniet Nano blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet Nano blakus ar citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Secinājumi

Ja nekas cits, kriptonauda, ​​piemēram, Nano, to pierāda kriptogrāfijas tehnoloģija nepārtraukti virzās uz priekšu un virzās uz priekšu. Pat pēc bēdīgi slavenās tirgus katastrofas 2017. gada beigās – 2018. gada sākums neatbaidīja cilvēkus – gluži pretēji, šķiet, ka arvien vairāk cilvēku interesējas par kriptogrāfijas pasauli.

Līdz ar to katru dienu rodas arvien jauni izaicinājumi – kriptovalūtu platformām un tām aizvien esošajām komandām ir nepārtraukti jāturpina attīstīties un attīstīties.

Viena no labākajām īpašībām, ko nodrošina Nano monēta, ir tā, ka tā ir vienkārši. Un nekādā ziņā es to nedomāju no tehniskā viedokļa – tas ir tikpat sarežģīti kā citas tur esošās kriptovalūtas. Nē, es to domāju tam ir ļoti skaidri mērķi un uzdevumi, vienkāršus veidus, kā tos sasniegt, un labs vadītājs un komanda, kas to atbalsta. Izmantojot šādu kombināciju, monēta nākotnē var sasniegt interesantus augstumus.

Šajā apmācībā mēs tikai īsi skārām Nano tēmu. Esmu runājis par Nano monētas cenu un ieteicis kur nopirkt XRB, bet monētai ir daudz vairāk, nekā ir iespējams aplūkot šajā īsajā ceļvedī.

Attiecībā uz jautājumiem par to, kur nopirkt Nano un kur pēc tam to uzglabāt, ļaujiet man ātri iepazīties ar jums:

 1. Jūs reģistrējaties biržā, piemēram Binance, un, ja nepieciešams, pārbaudiet savu identitāti;
 2. Ja biržā tiek pārdotas tieši Nano monētas (kas var nebūt tā), varat vienkārši ievadīt savu informāciju un iegādāties to tur un pēc tam;
 3. Ja kriptogrāfijas apmaiņa to dara pārdodiet Nano monētas tieši, iespējams, būs jāiegādājas Ethereum (vai jebkura cita kriptogrāfija) un jāpērk Nano ar to;
 4. Varat arī iegādāties Nano monētas, izmantojot Vienkāršs. Šeit jūs, iespējams, pat varēsiet to izdarīt tieši, maksājot ar kredītkarti vai debetkarti.

Neaizmirstiet arī, ka jums vienmēr jāglabā Nano monētas izraudzīts, drošs maks – no visiem tur esošajiem maciņiem, virsgrāmata Nano S tiek uzskatīta par vienu no labākajām alternatīvām.

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map