NEM cenu prognoze: vai NEM ir labs ieguldījums?

Sveiki! Paldies, ka apstājāties. Šis raksts ir sagatavots, lai sniegtu jums visu nepieciešamo informāciju par NEM cenu prognozēšanu.

Rakstā jūs uzzināsiet: kas ir NEM, mazliet par NEM kā ieguldījumu līdz šim, dažas īstermiņa cenu prognozes, dažas ilgtermiņa cenu prognozes un manu pašu viedokli par to, vai NEM ir labs ieguldījums.

Cerams, ka raksta beigās jūs visu uzzināsiet par 23. lielākā kriptonauda pēc tirgus ierobežojuma, kā arī to, kā izturēties pret dažādām cenu prognozēm, ar kurām nāksies saskarties, pētot digitālās valūtas.

Mums šodien ir daudz kas jāaptver. Tātad, sāksim jau!

Kas ir NEM?

NEM ir kriptonauda un kriptogrāfijas platforma, kas tika uzsākta 2015. gada martā Malaizijā. Sākotnēji bija paredzēts, ka tā būs citas kriptovalūtas NXT dakša. Tomēr, nopietni pārdomājot, komanda nolēma tā vietā izveidot savu koda bāzi. Tas nozīmē, ka NEM ir pilnīgi unikāls.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Paskaidrojot, kas ir NEM monētaAvots: vidējs

NEM nozīmē Jaunās ekonomikas kustību. Tāpat kā Ethereum, Waves un NEO, arī NEM ir gan kriptonauda, ​​gan platforma lietojumprogrammu veidošanai. Tas ir veidots, izmantojot Java programmēšanas valodu, un pašlaik tiek izstrādāts arī C ++ valodā. Tas tiks izlaists jauninājumā kādā brīdī 2018. gadā, kas pazīstams kā “Katapulta”.

Tāpat kā daudzi kriptovalūtu projekti, arī NEM ir projekts ar dažiem diezgan lieliem mērķiem. Tas nav tikai maksāšanas līdzeklis, patiesībā tā īpašības kā valūta, iespējams, ir diezgan zemas NEM komandas prioritāšu sarakstā.

NEM komanda ne tikai ietekmē globālās finanses, bet arī uzskata, ka tā var revolucionizēt citas jomas: kopfinansējums, aizdevumi, juridiskie dokumenti, veselības dokumenti, spēļu dati, autoratlīdzības, viedie līgumi, piegādes ķēdes, grāmatvedība, īpašumtiesību ieraksti un ļaut sākt ICO.

NEM cenu prognoze salīdzinājumā ar citām kriptovalūtāmAvots: monētu tirgus vāciņš

Vai NEM līdz šim ir bijis labs ieguldījums?

Tātad, tieši par to ir NEM. Tagad es varu pievērsties šim rakstam – vai NEM ir labs ieguldījums?

NEM ilgu laiku bija miega gigants, kas tirgoja zem 1c no dienas, kad tā tika izlaista 2015. gadā, līdz 2017. gada martam. Lielāko daļu šī perioda viena NEM monēta maksāja mazāk nekā piekto procentu. 2017. gada pavasarī daudzi kriptogrāfijas projekti sāka un piedzīvoja milzīgu tirgus ierobežojumu pieaugumu, NEM darīja to pašu.

Visu kriptogrāfiju episkā buļļa laikā 2017. gada beigās un 2018. gada sākumā NEM pat pārsniedza 2 ASV dolāru atzīmi. Protams, ja jums izdevās to iegādāties milzīgā miega periodā un pārdot tieši augšpusē, protams, NEM bija neticami liels ieguldījums.

Pieņemsim, ka man paveicās nopirkt NEM monētu 100 USD vērtībā vēl 2016. gada janvārī. Mans ieguldījums man būtu nopircis aptuveni 588 235 NEM monētas. Ja es būtu bijis veiksmīgākais cilvēks, kāds jebkad bijis un saucu precīzu NEM kāpuma virsotni, es būtu pārdevis, kad katras monētas vērtība bija 2,04 USD. Es būtu izrakstījis lielu summu aptuveni 1 200 000 USD. Nav slikti 100 USD ieguldījumam, eh?

Protams, tas varēja darboties arī citādi. Ja es izmantotu 1 200 000 USD, lai ieguldītu NEM tieši pašā augstākajā brīdī (2,04 USD). Nu, nākamie mēneši līdz šim brīdim būtu bijuši šausmīgi, vērojot, kā mana nauda samazinās. Ja es šodien pārdotu visas savas NEM monētas 31c, es varētu izņemt naudu tikai aptuveni 182 352 ASV dolāru apmērā.

Tas nozīmē, ka ļoti vienkāršā nozīmē jūs varat apgalvot, ka NEM ir bijis labs ieguldījums. Lai gan tas ir samazinājies no visu laiku augstākā līmeņa, tas ir ļoti augsts no cenas, kuru tā sāka.

NEM cenu prognoze 2021. gads

Tagad aplūkosim dažas NEM cenu prognozes. Esmu apkopojis informāciju no vairākiem dažādiem avotiem. Tomēr lielākajā daļā no tiem nekas cits kā tikai skaitlis, daži grafiki un vārdi “NEM cenu prognoze” daudz laika.

Pirmais avots mums ir no vietnes ar nosaukumu “Maka ieguldītājs”. Šis ir klasisks tīmekļa vietnes piemērs, kura saturs nav pamatots, tāpēc ir grūti zināt, kā viņi nāca klajā ar šo aprēķinu. Wallet Investor sniedz “viena gada prognozi” tieši no dienas, kad lapa tiek apmeklēta.

Tas neuztraucas izskaidrot, kas ir NEM, vai izmantot attīstības laiku, lai pamatotu savas cenas. Tomēr tajā ir daudz diagrammu, taču tās vispār nav izskaidrotas.

Tajā paredzētā “viena gada prognoze” ir tāda, ka NEM, iespējams, avarēs 2021. gada beigās.

Avots: walletinvestor

Nākamais avots, ko es izmantoju, lai atrastu NEM cenu monētu prognozes, tiek saukts “Tirdzniecības zvēri”. Atkal, bez absolūta pamatojuma, skaitļi, kas norādīti par NEM monētas cenu 2021. gada beigās, būs no 0,25 līdz 0,36 dolāriem, un vidēji 0,29 ASV dolāri. Diezgan pārsteidzoši, ņemot vērā to, ka zemais līmenis varētu būt viegli USD 0,00, un augšupvērstā potenciāla daudzumam nav daudz ierobežojumu.

Visbeidzot, īstermiņa NEM cenu prognozēs mēs varam apskatīt vietni ar nosaukumu “Ilga prognoze”. Atkal, pilnīgi nepamatojot, NEM cenu prognozes ir gandrīz tādas pašas kā iepriekšējos divos avotos.

Es nevēlos, lai jūs ieguldītu naudu projektā, pamatojoties uz to, kāda vietne ir prognozējusi savu cenu nākotnē. Ja šīm NEM cenu prognozēm būtu pamatots pamatojums, es par tām runātu pozitīvāk.

NEM cenu prognozes ilgtermiņā

Tagad pāriesim pie NEM ilgtermiņa cenu prognozēm. Tāpat kā 2021. gada beigu prognozes, šķiet, ka to pamatā ir ļoti maz. Tomēr pāris ir mēģinājis kaut kādu attaisnojumu. Tomēr es joprojām nenosaucu šos komentētājus kā ekspertus. Ir izrādījies diezgan grūti atrast prognozes no cienījamiem avotiem.

Pirmkārt, es apskatīšuMaka ieguldītājsVēlreiz. Tāpat kā viņu 2021. gada zvans, arī viņu NEM cenu prognoze uz pieciem gadiem ir vērojama 0,3 ASV dolāri. Tāpat, tāpat kā viņu prognozes par 2021. gadu, šķiet, ka tās pamatā nav burtiski nekas.

Pēc tam es vēlreiz apmeklēšu mūsu draugusTirdzniecības zvēri”. Šoreiz viņu NEM cenu prognoze ir no 0,32 līdz 0,47 USD līdz 2024. gada beigām. Es domāju, ka jūs droši vien varat uzminēt analīzes līmeni, ko viņi ievietoja kopā ar šiem skaitļiem. Pareizi! Pilnīgi neviena!

Visbeidzot, pirms aplūkot kādu NEM cenu prognozi ar nedaudz lielāku saturu, mēs varam apskatīt “Ilga prognozeVēlreiz. Šoreiz viņi ir kļuvuši bullish! Ne visai optimistiski kā pārējie divi, bet viņi uzskata, ka vienas NEM monētas cena būs no 0,11 līdz 0,14 dolāriem līdz 2024. gada beigām.

Blockchain.wtf prognoze

Nākamā NEM monētu cenu prognozēšanas vietne, kurā es parādīšu, ka jums patiešām ir daži argumenti. Iespējams, ka tā nav vislielākā jebkad veiktā analīze, taču tā nāk no lapas ar nosaukumu “Blockchain.wtf”. Šis autors nepārprotami ir mēģinājis atrast “ekspertu” šajā jautājumā.

Viņš nolēma citēt puisi ar nosaukumu Adam Web, kurš raksta vietnei Smartereum. Šis rakstnieks ir skaidri uzrakstījis daudz ziņu par kriptonauda, ​​un tas viņam ir devis zināmu pilnvaru sniegt NEM monētu cenu prognozi. Ādams Vebs uzskata, ka pēc pieciem gadiem viens NEM būs “vērts” 1,65 ASV dolāri”. Paldies, Ādam!

Piezīme: Es arī esmu uzrakstījis daudz ziņu kriptonauda vietnēs, taču es nekādā ziņā neesmu pietiekami augstprātīgs, lai uzliktu cenu etiķeti par ārkārtīgi spekulatīvu aktīvu, ar kuru jāsaskaras ar ievērojamām normatīvām problēmām, kā arī daudziem konkurentiem.

Cits autors vietnē Smartereum atbalsta arī Web NEM cenu prognozi 1,65 USD.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Palwash Saaim

Tagad ekspertam šajā jautājumā tuvākais, ko es varētu atrast, ir Palwasha Saaim. Viņa ievietoja NEM monētu cenu prognozi vietnē ar nosaukumu “Peļņa konfidenciāla”. Es veicu dažus pētījumus un uzzināju, ka Saaim finanšu pasaulē faktiski ir daži pilnvarojumi.

Konfidenciāls peļņas raksts par NEM cenu prognozēšanu

Saskaņā ar viņas LinkedIn kontu Saaim ir investīciju analītiķis, kurš arī raksta Lombardi Media Corporation. Līdz šim izklausās daudzsološi, pareizi?

Saaim ir uzrakstījis diezgan pienācīga izmēra rakstu par NEM cenu prognozēšanu. Viņa runā par kriptogrāfijas biržas uzlaušanu, kurā tika nozagti vairāk nekā 500 miljoni NEM, kā pazeminošai ietekmei uz cenu. Saaim kā potenciālu pozitīvu faktoru, kas varētu veicināt cenu kustību, Japānas valdības reakcija uz uzlaušanu un dažu nozaudēto monētu atrašanu arī tiek minēta..

Viņa stāsta par konkurenci, ar kuru saskaras arī NEM, piemēram, Ethereum. Visbeidzot, viņa piesardzīgi zvana, ka, ja NEM var iekļūt Binance apmaiņas platformā un varbūt sākt savu biržu, kā plānots, cena var atgriezties laimīgajā pusē 1 USD. Visbeidzot, kaut kas no izmērīta viedokļa!

Nav McAfee NEM cenu paredzēšanas?!

Dīvainā kārtā no NEM cenu prognožu saraksta pietrūka slavenā Džona Makafī. Džonam parasti ir kaut kas sakāms par daudziem projektiem kriptovalūtas telpā.

Parasti tas notiek pēc ārkārtīgi veiksmīga sākotnējā monētu piedāvājuma, kurā attiecīgā projekta komanda ir savākusi nenormālu naudas summu. Viņš tomēr maksā ļoti daudz par saviem tvītiem, tāpēc es domāju, ka komanda, kas atrodas NEM, nav gribējusi maksāt savu $ 100 000 par ātru cenu sūkni!

Vai NEM ir labs ieguldījums?

Pēc visas manas veiktās kriptovalūtas analīzes sliktās mutes paļaušanās jūs droši vien sagaidāt, ka mana atbilde uz jautājumu “vai NEM ir labs ieguldījums” būs stingra “nē”. Tomēr tas tā nav.

Tāpat kā visi kriptovalūtu ieguldījumi, pirmā lieta, kas jums jāsaprot, ir tas, ka NEM ir ļoti augsta riska, ļoti augsts atalgojuma ieguldījums. Tas nozīmē, ka pastāv iespēja, ka jūs varētu pensionēties priekšlaicīgi, ieliekot dažus simtus dolāru NEM. Tomēr tā nav liela iespēja.

Pirms es runāju par to, kas NEM sniedz gandrīz neierobežoto augšupvērsto potenciālu, kas tam ir, nāk vēl viens brīdinājums. Ja vēlaties ieguldīt jebkurā kriptovalūtā, jums jāiegulda tikai nauda, ​​kas neietekmēs jūsu dzīves kvalitāti, ja tā pazudīs. Jums jāiegulda, pieņemot, ka jūsu nauda varētu pazust rīt.

Viss, kas teica, NEM ir daudz pozitīva. Ja tas sasniegs iecerēto, tas varētu viegli pārspēt konkurējošo kriptogrāfisko aktīvu Ethereum. Ja tas sasniegs tādu pašu tirgus ierobežojumu kā Ethereum (kas arī vēl nav sasniedzis iecerēto), katra NEM vērtība būs aptuveni 7,55 USD. Tas padarītu to par izcili labu ieguldījumu.

Ja NEM izdosies izjaukt iepriekš uzskaitīto nozaru skaitu, tirgus ierobežojums potenciāli varētu būt daudz triljoni dolāru. Tas padarītu katru NEM monētu daudz vērtīgāku, nekā tas ir šodien, un viss tirgus ierobežojums daudzkārt pārsniegtu visas kriptogrāfijas valūtas telpu.

Secinājums

Tātad, viss. Tas ir mans ceļvedis NEM cenu prognozēm. Atvainojiet, ja tas nebija tieši tas, ko jūs gaidījāt. Protams, es būtu varējis izvilkt daudzus numurus no gaisa un padot tos jums, bet kāda tam jēga? Jūs no tā neko nemācāties un atstājat šo rakstu gatavu ieguldīt savus dzīves ietaupījumus aktīvā, kas varētu jūs sabojāt. Es to negribu.

Kā parasti ar mūsu kriptovalūtas cenu prognozēšanas rakstiem, mēs runājam par ļoti augsta riska, ļoti augstu atalgojuma ieguldījumiem. Šī iemesla dēļ labāk ir būt godīgam pret jums.

Ar šādiem ieguldījumiem ir daudz lietu, kas var noiet greizi. Tie ietver:

  • Regulējums – vai NEM varētu klasificēt kā nelegālu drošību un tā cenu kritums tuvu nullei?
  • Tehnoloģija – vai komanda var paveikt iecerēto, kamēr pa to laiku netiek palaista labāka tehnoloģija?
  • Konkurence – vai cita kriptogrāfijas platforma nonāks tirgū, kuru mēģina NEM?

Kā minēts iepriekš rakstā, prognozēt šāda aktīva cenu ir problemātiski. Jums vajadzētu būt piesardzīgam pret cilvēkiem, kuri apgalvo, ka precīzi zina, kādu cenu kriptonauda sasniegs. Tomēr tas nenozīmē, ka jums nevajadzētu ieguldīt NEM.

Ja jūs nolemjat ieguldīt, neriskējiet vairāk, nekā varat atļauties zaudēt, un esiet pārliecināts, ka jūsu dzīvi tas neietekmēs, ja projekts kāda iemesla dēļ neizdosies un jūsu ieguldījums būs nulle.

Paturot to visu prātā, kādas, jūsuprāt, ir NEM iespējas kļūt par nākotnes ekonomikas un sabiedrības mugurkaulu? Vai NEM ir labs ieguldījums? Mēs labprāt uzzinātu jūsu domas!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me