NEO monēta

Šajās dienās ir šķietami neskaitāms skaits dažādu uz kripto balstītu projektu. Patiesību sakot, var būt grūti atšķirt tos, kuriem ir milzīgs potenciāls no tiem, kas ir vienkārši, labi … Nav tik pievilcīgi. Šajā rakstā mēs tomēr runāsim par NEO monēta – kriptogrāfijas projekts, ko var uzskatīt starp šobrīd visinteresantākajiem.

No pirmā acu uzmetiena NEO varētu šķist tikai vēl viens kriptonauda to atbalsta gudra uz līgumu balstīta blokķēdes sistēma. Tomēr izskats var maldināt – kad sākat skatīties dziļāk zem virsmas un uzzināt par NEO pamatā esošo tehnoloģiju, jūs varētu vienkārši satraukties par monētu kā es.

Mēs tomēr tiksim pie tā. Pirmkārt un galvenokārt, es vēlos jums iepriekš pateikt, ka, ja jūs jau zināt, kas ir NEO, un esat ieradušies uz šo pārskatu, lai vēl vairāk īstenotu savus pozitīvos viedokļus, pirms faktiski nopērkat monētu, noteikti atrodiet augstas klases, drošs maks, lai to turētu. Lai gan Ledger Live vēl neatbalsta NEO, jūs joprojām varat glabājiet monētas šajā ierīcē.

Vai meklējat drošāko BTC iegādes vietu? Esmu apkopojis vislabāk novērtētās kriptogrāfijas biržas, kas tika apstiprinātas kā drošākās BTC pirkšanas platformas, tāpēc ieskatieties.

Pakalpojuma sniedzēja Visa / Mastercard pieejamais kriptogrāfiskais rezultāts Coinbase apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + Vēl 30

9.8. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Binance pārskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + Vēl 150

9.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Coinmama apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +Vēl 7

9.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Krakenas apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DASH
 • + Vēl 37

9.1 Lasīt pārskatu Apmeklējiet vietni eToro apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 3

8.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni KuCoin apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + Vēl 210

8.5. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Gemini Exchange apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 21

8.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Populārākais 729 atsauksmes 9,8 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt pārskata Redaktora izvēle 1279 atsauksmes 9,6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 816 atsauksmes 9.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 1174 atsauksmes 9.1 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 453 atsauksmes 8.6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 563 atsauksmes 8.5 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 603 atsauksmes 8.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi

Plusi

 • Spēcīgs sabiedrības atbalsts
 • Gudra līgumu tehnoloģija
 • Vidējā cenu svārstība
 • Orientēta uz normatīvo aktu ievērošanu
 • Pastāvīgi atjauninājumi un izstrāde

Cons

 • Joprojām tālu no tās ATH cenas
 • Nepiedāvā daudzas apmaiņas

Kas ir NEO monēta: pamati

Tagad, pirms nonākam pie dažām cenu prognozēm un nozarei raksturīgas terminoloģijas, vispirms ieliksim pamatu pārskatīšanai un apspriedīsimies kāda ir NEO monēta no ļoti pamata viedokļa. Lieliska vieta, kur sākt, būtu ieskatīties projekta sākuma punkts.

Kad tas pirmo reizi notika, NEO patiesībā netika saukts par “NEO”. Tas faktiski tika dibināts kāAntShares”. Uzņēmuma darbības sākums datēts ar 2014. gadu, Ķīnu – AntShares izveidoja Ēriks Žans un Da Hongfei.

Uzņēmums pārcēla uz NEO 2017. gadā un kopš tā laika ir saglabājis nosaukumu. Kā jūs, iespējams, jau esat sapulcējies, NEO monēta tiek nosaukta uzņēmuma vārdā (tā vietā, lai nosauktu citu nosaukumu, piemēram, Ethereum un Ēteris).

NEO monēta: atvērts tīkls viedai ekonomikai.

Tagad no ļoti pamata viedokļa NEO piedāvā blockchain funkcionalitāte ne pārāk atšķirīgs no Ethereum. Projekts koncentrējas uz viedie līgumi, un to izpilde blokķēdē – vienkārša, pareiza?

Nu labi, ne īsti. NEO diezgan daudz atšķiras no Ethereum un ir kuru mērķis ir pilnīgi atšķirīga kriptogrāfijas entuziastu auditorija. Patiesībā jūs varētu teikt, ka NEO ir viena no unikālākajām kriptovalūtām pašreizējā tirgū, ņemot vērā tā izcelsmi.

Lai pilnībā izprastu NEO un izpētītu NEO nākotnes izredzes, mums vispirms ātri jāizmanto viedo līgumu tehnoloģija, lai mēs abi atrastos vienā un tajā pašā lapā.

Viedie līgumi: zelta biļete uz Blockchain balstītu nākotni?

Lai gan es atzīstu, ka virsraksts ir nedaudz bezgaumīgs, izturieties ar mani – ja jūs vēl neesat, es varētu spēt padarīt jūs par viedo līgumu tehnoloģijas cienītāju nākamajos punktos!

Kā jau dažas reizes izvairījās, NEO monētā tiek izmantota viedo līgumu tehnoloģija. Tomēr šo tehnoloģiju vispirms (viegli izsakoties) izveidoja un popularizēja Ethereum – otrā lielākā kriptonauda pasaulē uzreiz pēc tam Bitcoin.

Es varētu iztikt ar citu pieskārienu par to, cik pārsteidzošs patiesībā ir ETH, bet neuztraucieties – Es to nedarīšu. Tā vietā es vēlos jums pastāstīt, kā darbojas viedie līgumi par Ethereum blokķēdi. Šī pati ideja stāv aiz NEO monētas, tāpēc uzmanīgi izlasiet!

NEO monēta: programma EcoBoost.

Apsveriet šo vienkāršo piemēru zemāk:

Tods vēlas pārdot Stacy māju – Stacy’s tirgū, lai to nopirktu. Dažos datētos apstākļos abām pusēm būtu jāizmanto trešo pušu brokeru, banku, nekustamā īpašuma aģentu un tā tālāk pakalpojumi – lai gan daži no tiem ir neizbēgami, citi, šķiet, vienkārši paņem jūsu naudu, un viss.

Tomēr ar gudriem līgumiem Tods un Steisijs varētu gan ietaupīt milzīgu naudas summu, gan pārliecināties, ka tajā nav iesaistīta nekāda ļaunā spēle..

Redziet, ka tādi objekti kā nekustamais īpašums var būt marķēts – citiem vārdiem sakot, tos var attēlot blokķēdē kā specifisku kopumu ERC-20 žetoni (vai citi – ERC-20 vienkārši atsaucas uz Ethereum marķiera modeli). Tādējādi darījumu – Tods pārdod Stacy māju – var ierakstīt viedā līgumā.

Līgums izklausītos apmēram šādi: KAD Steisijs Todam nosūta X naudas summu, TIKAI TAD vai Tods nosūtīs Steisijam tiesības uz māju. Tods iepriekš izveidoja viedo līgumu, un tiesības uz īpašumu tiek saglabātas blokķēdē – tās tiks nodotas TIKAI ja noteiktie nosacījumi ir izpildīti, un nevienā citā scenārijā.

Lai to papildinātu, viedie līgumi ir neatgriezenisks un necaursitams – kad tie ir iestatīti, tie ir iestatīti.

NEO monēta: NEO platformas iezīmes.

Tagad jūs droši vien varat iedomāties plašas viedo līgumu iespējas gan parasto, strādnieku šķiras cilvēku, gan lielo korporatīvo vienību ikdienas dzīvē. Tomēr, kā minēts iepriekš, NEO monēta ir atšķirīga – un ikvienam, kurš vēlas uzzināt, kas ir NEO, tas jāpatur prātā!

Kā jūs varat jautāt, kā NEO atšķiras? Nu, tā viedā līguma funkcionalitāte ir saistīta ar vērpjot – normatīvo aktu ievērošana.

NEO un digitālā identitāte (Onchain stāsts)

Iepriekš apspriestajā Ethereum viedo līgumu piemērā būtu skaidri jānošķir – ETH izveidotajiem viedajiem līgumiem ir nekāda veida būt pārbaudīta vai konfigurēta tā, lai tā atbilstu noteikumiem. Lai gan tas patiešām atbilst decentralizētais raksturs no kriptogrāfijas, tas arī rada daudz jautājumu, ciktāl tas attiecas uz jebkādiem reglamentējošiem mērķiem.

NEO kriptovalūta šajā ziņā tomēr ir pretēja – funkcija “digitālā identitāte” pārliecinās, ka tas tā ir.

NEO digitālā identitāte darbojas diezgan vienkārši – visiem, kas piedalās NEO blokķēdē, ir īpašs pārbaudītas digitālās identitātes veids. Pēc tam jūs varat sagaidīt, ka būs visas citas puses, ar kurām jūs veicat darījumus un mijiedarbojaties ar blokķēdi pārbaudīts NEO lietotājs, nevis kāda anonīma puse, kurai varētu būt iespējami ļaunprātīgi nodomi.

Kas ir Onchain un kāds tam sakars ar šo visu?

NEO monēta: NEO seifs.

Onchain ir Ķīnas uzņēmums, kas nodarbojas ar padarot blokķēdes tehnoloģiju pieejamu lieliem uzņēmumiem un dažādām finanšu institūcijām. Viena no galvenajām Onchain rūpēm ir atrisināt gan blokķēdes tehnoloģijas regulējošos jautājumus – tas ir īpaši aktuāls jautājums, ja ņemat vērā faktu, ka Ķīna nekad nebija labvēlīga kriptogrāfija[1], vispār.

Kā jūs droši vien varat iedomāties, NEO monēta un Onchain veido pārsteidzošs pāris – NEO nodrošina tehnoloģiju un telpas lietotājiem, lai viņi varētu pirkt, pārdot un tirgot savus aktīvus daļēji centralizētā, tomēr drošā un regulētā vidē, savukārt Onchain koncentrējas uz to, lai iepriekšminētā tehnoloģija būtu pievilcīga perspektīva lielākajiem uzņēmumiem.

Tādējādi, kad riteņi sāk griezties un zobrati nokrīt savās vietās, jums ir novatoriski, balstīta uz blokķēdes tehnoloģiju, tomēr joprojām atbilst regulējumiem un daļēji centralizēta viedā ekonomika. Ja jūs domājat, kas ir NEO monēta, tā ir labākā atbilde, ko es jums varu sniegt!

NEO monēta: ko saka tirgus?

Tagad, kad mēs esam apsprieduši galvenos NEO aspektus, un jums ir mazliet labāka ideja par to, kas ir NEO kriptonauda, ​​ļaujiet mums pāriet uz pārskata otro daļu un apskatīt dažas vēsturiskas cenu diagrammas, kā kripto veicies pēdējos gados, un ko mēs varam sagaidīt no NEO monētu nākotnes.

Skatoties uz Monētu tirgus vāciņš, varētu likties, ka NEO ir bijis diezgan standarta skrējiens, ciktāl attiecas uz pazīstamākiem kriptotipiem. Cilvēkiem, kuriem rodas jautājums, vai NEO ir labs ieguldījums, vispirms vajadzētu apskatīt visu laiku augstāko līmeni (ATH) monētas, kas tika sasniegta 2018. gada sākumā – monētas izmaksas vairāk nekā 161 USD.

NEO monēta: NEO cenu diagramma.

Tagad nezinātājam tas varētu šķist dīvaini – kriptonauda, ​​kas agrāk maksāja 161 USD, tagad maksā ap 20 USD. Tā ir slikta zīme!

Tomēr ļaujiet man jums pateikt – , tas patiesībā ir diezgan normāli.

Ja kādu laiku esat pavadījis kriptogrāfiskajā pasaulē, droši vien esat dzirdējis slavenā 2017./2018. gada kriptogrāfijas cenu avārija. Lielākā daļa monētu cenu sasniedza savu ATH un pēc tam pilnībā nokrita.

Toreiz to bija daudz tirgus manipulācijas notiek. Apvienojiet to ar dažiem pamanāmiem DeFi bāzes krāpšanās (DeFi toreiz bija ļoti jauns, un šķita, ka katrs projekts var piesaistīt miljoniem ASV dolāru SIO, nav sviedru), un jums ir diezgan skumji rezultāti.

NEO monēta: globāla NEO kopiena.

Tomēr, salīdzinot ar dažām citām, nedaudz līdzīgām monētām, NEO patiesībā veicas diezgan labi! Tai ir izdevies saglabāt ievērojamu cenu, kas arī nesen pieaugusi.

Tagad ir viens zelta likums kriptogrāfijas pasaulē projekts ir vērts tikai tik daudz, cik ir kopiena, kas ir aiz tā. Tā ir izrādījusies patiesība atkal un atkal, un NEO monēta nav izņēmums – liela daļa panākumu, ko projekts spējis saglabāt un uzturēt, ir saistīts ar faktu, ka tai joprojām ir aktīva un plaukstoša kopiena. Viens skatiens viņu subreddit pierādīs, ka tā ir patiesība.

Pēc tam ir vērts pieminēt arī to, ka komanda (uzņēmums), kas atrodas NEO kriptogrāfijas valūtā, arī nav atslābusi. Tur ir pastāvīga un savlaicīga atjaunināšana platformā, viss pieaug gan no biznesa, gan no tehnoloģiskā viedokļa, un šķiet, ka NEO virzās tikai uz priekšu!

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Vai NEO ir labs ieguldījums?

Kā jūs droši vien varat iedomāties, tēma par NEO monētu nākotni un tās ieguldījumu iespējām ir diezgan populāra, it īpaši ar daļēji neseno kriptovalūtu industrija, vispār.

Tātad … Vai NEO ir labs ieguldījums? Vai arī jums vajadzētu izvairīties no monētas un pievērsties citiem tirgus kriptotajiem?

Mēģināsim atbildēt uz šiem jautājumiem. Pirmās lietas tomēr ir – mums ir jāaplūko galvenais aspekts, analizējot kriptogrāfijas projekta potenciālu.

Daudzi cilvēki domā, ka vienkārši ir jānoskaidro, vai kriptogrāfija ir labs ieguldījums aplūkojot tās cenu diagrammas, un pārbauda, ​​kāds ir tā ATH. Citi izmanto, lai ieskatītos cenu diagrammā un pieņemtu lēmumu svinīgi balstoties uz faktu, vai monētas cena tajā brīdī pieaug vai krīt.

NEO monēta: dApp platforma.

Abas šīs metodes ir absurdas, jo trūkst labāka vārda.

Nē, ja vēlaties patiesi analizēt NEO monētu un visu tās potenciālu, jums jāaplūko viens, viens rādītājs – tā tirgus ierobežojums.

Šī pārskata rakstīšanas laikā NEO tirgus ierobežojums ir aptuveni 1,56 miljardi USD. Tā ir spēcīga tirgus klātbūtne! Tagad dažas personas var uzstāt, lai jūs salīdzinātu šo tirgus ierobežojumu ar Bitcoin, un uzzinātu, vai NEO ir labs ieguldījums šādā veidā.

NEDARI TĀ. Tas ir ļoti nepareizs veids, kā to izdarīt.

Iesācējiem, Bitcoin ir # 1 kriptonauda tirgū – tas tā būs vienmēr un uz visiem laikiem. Nav jēgas salīdzināt NEO tirgus ierobežojumu ar BTC, jo tas, visticamāk, nekad netuvosies.

Tā vietā jums tomēr jāatrod kriptovalūta, kas ir daudz lielāka nekā NEO monēta, vēl piedāvā līdzīga veida tehnoloģija. Kas gan varētu būt šī monēta..?

Jā, es tevi tikai ķircinu – protams, tas ir Ethereum.

NEO monēta: informācija par Ethereum tirgu.

Apskatot Monētu tirgus vāciņš vēlreiz jūs redzētu, ka ETH tirgus ierobežojums ir aptuveni 125 miljardi USD. Tas ir apkārt 82 reizes lielāks nekā NEO tirgus ierobežojums.

Vai tagad ir loģiski domāt, ka NEO kādu dienu sasniegs Ethereum tirgus ierobežojumus? Nu, kamēr tas ir iespējams, tas ir ļoti maz ticams. Tomēr, pat ja kriptogrāfijas projektam izdosies sasniegt pusi no ETH tirgus griestiem, tas spēs palielināt pašreizējo cenu apmēram 40 reizes (jā, tas ir ļoti aptuvens novērtējums).

Ja kaut kas tāds notiktu, 40 reizes 20 USD būtu vienāds ar aptuveni 800 USD par NEO monētu.

Skaidrs, ka tas ir ļoti optimistisks pieņēmums, un pat ja NEO tomēr izdotos sasniegt šo punktu, tas būtu ļoti, ļoti ilgs laiks no šī brīža. Tomēr jāņem vērā arī vēl viens faktors.

Kā es to izvairījos iepriekšējā nodaļā, NEO ir ļoti spēcīga kopiena, un NEO monētas pamatā esošais uzņēmums ir pastāvīgi uzlabo platformu, arī. Tas ir izšķirošs faktors ikvienam, kurš jautā, vai NEO ir labs ieguldījums – bez iespējas nākotnē kriptogrāfijas projekts drīzāk tiek aizmirsts.

Tomēr tas viss teica, kā izskatās NEO monētu nākotne? Nu, monēta ir paspējusi uzturēt pienācīgu cenu, aiz tās ir spēcīga sabiedrība un tehnoloģiski zinošs uzņēmums, un atrisina konkrētu problēmu. Šķiet, ka visi šie faktori norāda, ka NEO noteikti ir vērts paturēt acīs.

NEO monētu glabāšana

Tagad, kad mēs esam apsprieduši visus galvenos NEO monētas punktus, pieņemsim pagriezienu un pieminēsim kaut ko tādu, kas nav tieši saistīts ar attiecīgo kriptonauda vai aiz tās esošā tehnoloģija.

Argumentējot, iedomāsimies, ka esat nolēmis, ka NEO monēta ir labs ieguldījums, un vēlaties to iegādāties. Jūsu prioritātei šobrīd vajadzētu būt atrast uzticams, augstas klases kriptonauda maks.

Es jums došu divas lieliskas iespējas, kur jūs varētu glabāt savas NEO monētas – nozares vadošā aparatūra (auksts) maciņš, un tiešsaistē (karsts) maciņš.

Ledger Nano X

Bez vienām šaubām, Virsgrāmata ir viens no galvenajiem kriptonauda maku tirgus līderiem.

Virsgrāmata lietotājiem piedāvā pāris dažādas seifa iespējas, no kurām jaunākā un ievērojamākā ir virsgrāmata Nano X. X ir aprīkots ar lielāku ekrānu nekā vecākais S modelis, tam ir intuitīvāks pogu izvietojums un kopumā tā ir apjomīgāka ierīce.

Tomēr tas ir vērts pieminēt arī to, ka Ledger Nano X atbalsta vairāk nekā 1000 dažādu kriptovalūtu un kriptogrāfijas žetonu, ieskaitot NEO.

NEO monēta: Ledger Nano X.

Tagad, godīgi sakot, Ledger Live (lietotne, kas tiek izmantota jūsu kriptogrāfijas izsekošanai ierīcē) vēl neatbalsta NEO. Tomēr jūs varat savienot savu virsgrāmatas ierīci ar noteiktu karsto seifu, un pēc tam jums joprojām ir virsgrāmatas līmeņa drošība.

Ledger Nano X jums izmaksās 119 eiro, un jūs to varat atrast šeit.

Binance

Binance ir viena no populārākajām kriptovalūtas apmaiņas platformas uz planētas – tas ir arī lielisks maks, kurā varat turēt arī savas NEO monētas!

Binance skaistums šeit ir tas, ka tā piedāvā ērta piekļuve jūsu kriptogrāfijas monētām ja jūs nolemjat piedalīties kādas dienas tirdzniecības aktivitātēs vai pat vēlaties piekļūt saviem kriptotājiem, atrodoties ceļā.

Viena no galvenajām sūdzībām, par kuru cilvēkiem ir aparatūras maki ir tas, ka ir nepieciešams daudz laika, lai monētas no maka pārsūtītu uz valūtu, ja tomēr nolemjat tās tirgot vai apmainīt. Binance šo problēmu pilnībā atceļ un nodrošina lietotājiem visaugstākās klases drošības funkcijas vienlaikus arī būdams izcilākais.

Ja vēlaties apmeklēt Binance, varat to atrast šeit.

Kur tirgot NEO?

Kad esat to izdarījis savu maku sakārtoti, jūs, iespējams, vēlēsities to izpētīt pērkot, pārdošana, vai tirgot NEO monētas, pa labi? Nu, ir daži veidi, kā jūs to varētu izdarīt – tas nozīmē, ka labākais ir izmantot pakalpojumu uzticama kriptovalūtas maiņa.

Pieminēsim pāris labākos variantus?

Binance

Vārds, kas, iespējams, jums jau ir pazīstams, Binance tiešām ir labākā vieta pirkšanai, pārdot, vai vienkārši tirgojiet NEO tiešsaistē. Kad esat izdomājis, kas ir NEO monēta, jums būtu jādodas tieši uz Binance!

Attiecīgā apmaiņa piedāvā lietotājiem dažas pārsteidzošas uzlabotas funkcijas, nepārspējams skaits dažādu kriptovalūtu tirdzniecības pāru, augsta līmeņa drošība, pienācīgas maksas, un tā tālāk.

NEO monēta: Binance pāri.

Binance tiek uzskatīts par nozares līderi, un tam ir labs iemesls! Ja jūs interesē, pārbaudiet platformu šeit.

Bitfinex

Lai gan atrast vairākas kriptogrāfijas apmaiņas, kas ļautu gan tirgot NEO, gan arī būtu drošas no drošības viedokļa, tas var izrādīties grūts uzdevums, Bitfinex noteikti ir viena no labākajām iespējām.

Kas attiecas uz NEO, Bitfinex faktiski ir viena no galvenajām biržām, NEO tirdzniecības apjoma ziņā! Katru dienu centrā notiek milzīgs daudzums NEO.

Apmaiņa ir uzticams, nozarē ir labs vārds, un saviem lietotājiem piedāvā diezgan pienācīgas maksas. Jūs to varat apmeklēt šeit.

Salīdziniet NEO blakus citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet NEO blakus citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Secinājumi

Tad mēs esam nonākuši mūsu NEO monētu pārskatīšanas beigās. Apkoposim lietas dažos teikumos, vai ne?

NEO monēta ir daļa no NEO blokķēdes bāzes kriptogrāfijas platforma. Projekts attiecas uz viedie līgumi, un tā mērķis ir ieviest regulējumam atbilstošu viedo līgumu izsniegšanas metodi gan ikdienas cilvēkiem, gan arī augsta līmeņa uzņēmumiem un finanšu iestādēm. Tas patiešām ir unikāls projekts ar dažām ļoti unikālām idejām.

Arī tie nav dūmi un spoguļi – ar tirgus ierobežojumu aptuveni 1,5 miljardu ASV dolāru apmērā, NEO aiz tā ir spēcīga komanda, un vēl spēcīgāka kopiena. Uzņēmums pats norāda, ka tas ir “kopienas virzīts projekts” viņu mājas lapā.

Vai tas padara NEO par labu ieguldījumu? Nu, tas noteikti ir kaut kas tāds, ko katram cilvēkam vajadzētu izlemt pašam, pēc konsultēšanās ar savu finanšu konsultantu. Tomēr ar to joprojām ir vērts atzīmēt, ņemot vērā lietu izskatu, NEO ir šeit, lai paliktu.

Visbeidzot, kāda ir NEO monētu nākotne? Patiesi, to var pateikt tikai laiks! Ja jūs interesē kriptonauda vai aiz tā esošais projekts un vēlaties redzēt šo nākotni, būdams lepns dažu NEO monētu īpašnieks, pārliecinieties, vai tās iegādājāties uzticama un droša kriptogrāfijas apmaiņa!

Turklāt, ja jums rūp monētu drošība, būtu ieteicams ieguldīt aparatūras kriptonauda maks, arī. Ledger Nano X noteikti ir līderis šajā jomā.

Pateicoties tam, paldies par lasīšanu un veiksmi!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Zinātniskās atsauces

1. Šens Veņhao: “Ķīna: kriptovalūtas regulēšana Ķīnā”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map