Pērciet Bitcoin ar kredītkarti: kā to izdarīt?

Laipni lūdzam, Bitcoin iesācēji! Šajā ceļvedī es iemācīšu jums iegādāties Bitcoin ar kredītkaršu maksājumiem.

Mēs katru dienu izmantojam kredītkartes visu veidu pirkumu veikšanai. Viena lieta, ko, šķiet, nevarat iegādāties ar kredītkarti, ir Bitcoin (BTC)! Ir simtiem biržu, kur jūs varat iegādāties Bitcoin, taču ļoti maz, kas ļauj lietotājiem norēķināties ar kredītkarti.

Šodien es jums pastāstīšu, kāpēc tik maz biržu piedāvā kredītkaršu pirkumus. Vēl svarīgāk ir tas, ka es jums parādīšu četras biržas, kur jūs varat iegādāties Bitcoin ar kredītkarti. Līdz brīdim, kad beigsit lasīt, varēsi izlemt, kura apmaiņa ir labākā vieta, kur uzreiz iegādāties Bitcoins ar maksājumiem ar kredītkarti.

Apmaiņas, par kurām es runāšu, ir; Coinmama, Cex.io, Bitstamp, un Bitpanda. Jūs uzzināsiet, kā izmantot katru apmaiņu, kādus pakalpojumus viņi piedāvā un kādas maksas par Bitcoin iegādi ar kredītkartes maksājumiem.

Pirms es iemācīšu jums, kā uzreiz iegādāties Bitcoins ar maksājumiem ar kredītkarti, es jums pastāstīšu, kāpēc nav ļoti daudz platformu, kas piedāvā šo pakalpojumu …

Problēma ar Bitcoin iegādi ar kredītkaršu maksājumiem

Ir divi galvenie iemesli, kāpēc lielākā daļa šifrēšanas biržu neļauj lietotājiem iegādāties Bitcoin ar kredītkarti. Viņi ir;

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

  1. Atgriešana: Veicot pirkumu, izmantojot maksājumu pakalpojumu sniedzēju, piemēram, PayPal vai Visa kredītkarti, jums ir iespēja pieprasīt atmaksu. Tas nozīmē, ka jūs varat mainīt pirkumu un atgūt naudu. Tomēr atmaksa rada nopietnu problēmu apmaiņai, kas vēlas ļaut saviem lietotājiem iegādāties BTC ar kredītkaršu maksājumiem. Lūk, kā … Bitcoin pastāv tikai blokķēdē. Blokķēdes ir milzīgas darījumu informācijas kopīgas datu bāzes. Viena veida informācija, kas netiek glabāta Bitcoin blokķēdē, ir lietotāja vārdi! Tas nozīmē, ka ir ļoti grūti pierādīt, kam pieder Bitcoin. Ja es jums pārdodu Bitcoin, man nav vienkāršu veidu, kā pierādīt, ka es jums to nosūtīju! Tad jūs man varētu maksāt ar kredītkarti, kad es jums nosūtīšu Bitcoin, jūs varētu izlikties, ka es to nedarīju! Jūsu maksājumu pakalpojumu sniedzējs varētu izsniegt atmaksu, lai jūs varētu paturēt naudu un Bitcoin. Šī problēma padara daudzu kriptogrāfijas apmaiņu ļoti nervozu, ļaujot saviem klientiem uzreiz nopirkt Bitcoins ar kredītkaršu maksājumiem.
  2. Konkurence: Maksājumu nodrošinātāji, piemēram, Visa un PayPal, kriptovalūtas uzskata par galveno draudu viņu biznesam. Bitcoin vēlas sniegt lētus un ātrus maksājumu pakalpojumus miljoniem cilvēku visā pasaulē. Ja tas viņiem izdosies, viņi varētu iznīcināt daudzas tradicionālās finanšu organizācijas. Tādēļ šīs organizācijas cilvēkiem pēc iespējas apgrūtina Bitcoin iegādi ar kredītkarti. Tas nav nekas personīgs, tas ir tikai bizness!

Tātad, tās ir sliktās ziņas kripto iesācējiem, kuri vēlas iegādāties BTC ar kredītkaršu maksājumiem. Nākamais, labās ziņas! Es jums parādīšu, kā nopirkt Bitcoin ar kredītkaršu maksājumiem četrās plaši pazīstamās biržās. Pirmā apmaiņa, par kuru es runāšu, ir Coinmama…

Coinmama

Pērciet Bitcoin ar kredītkarti - Coinmama

Coinmama ir kripto brokeru birža, kas atrodas Slovākijā, bet pieder Izraēlas uzņēmumam ar nosaukumu New Bit Ventures Ltd.. Tā tika dibināta 2013. gadā un darbojas 188 valstīm, ieskaitot 23 štati Amerikā.

Piezīme: Brokeru birža pērk vai pārdod klientiem kriptovalūtu. Lietotāji neveic tirdzniecību ar citiem lietotājiem, bet pērk tieši biržā.

Kā darbojas Coinmama?

Izmantojot Coinmama, jūs varat iegādāties Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Cardano (ADA), Qtum (QTUM), Ethereum Classic (ETC), Bitcoin Cash (BCH), Ripple (XRP) un Ethereum (ETH)..

Lai nopirktu Bitcoin ar kredītkarti, lietotāji ir jāpārbauda. Tas nozīmē, ka konta izveidošanai jums ir jāsniedz personiskā informācija. Informācija, kas jums jāsniedz, ietver; savu e-pasta adresi, vārdu un mītnes valsti.


Jums arī jāpārbauda sava identitāte, skenējot valsts izdotu personas identitāti apliecinošu dokumentu ar fotogrāfiju (autovadītāja apliecība, pase utt.). To sauc par 1. līmeņa verifikāciju, un tas var ilgt dažas stundas.

Pēc verifikācijas jūs varēsiet iegādāties Bitcoin ar kredītkarti, kuru nodrošina Mastercard vai Visa. Katra lietotāja dienas tēriņu ierobežojums ir 5000 ASV dolāri (USD) un ikmēneša tēriņu limits 20 000 USD.

Tātad, ko Coinmama iekasē, ļaujot lietotājiem iegādāties BTC ar maksājumiem ar kredītkarti?

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Coinmama nodevas

Coinmama iekasē maksu 5,9% katru reizi, kad pērkat BTC ar kredītkartes maksājumiem. Tomēr tas nav viss, ko maksāsiet. Biržas kredītkaršu apstrādātājs, Vienkāršs, pievieno savu maksu 5%. Tas nozīmē, ka zemākā maksa, ko jūs jebkad maksāsiet Coinmama, ir 10,9%.

Pērciet Bitcoin ar kredītkarti - maksa par darījumiem

Lai noskaidrotu, cik daudz Bitcoin jūs saņemsiet par katru pirkumu, ņemiet summu, kuru esat gatavs tērēt, un daliet to ar 1,05. Piemēram, ja jums ir iztērēti 1000 USD, daliet to ar 1,05. Tātad, jūs saņemat 952 USD vērtībā Bitcoin par katru iztērēto USD 1000.

Tomēr gadījumu izpēte ir parādījusi, ka maksa, ko iekasē lietotāja karšu nodrošinātājs, var būt papildu 10% virs šīs summas! Tātad, ja maksājat Bitcoins uzreiz ar kredītkartes maksājumiem, sagaidiet samaksu vairāk nekā par 20%.

Pirms mēs aplūkojam citu apmaiņu, redzēsim, cik droša ir Coinmama…

Cik droša ir Coinmama?

Coinmama kalpo pāri 600 000 klientu mēnesī, un līdz šim tam nav bijušas lielas drošības problēmas. Gadu gaitā ir izveidojusies laba reputācija, jo tā ir droša vieta, kur iegādāties Bitcoin ar kredītkarti.

Pērciet Bitcoin ar kredītkarti - Coinmama atsauksmes

Apmaiņai ir viena ļoti svarīga drošības iezīme. Tajā nav lietotāju līdzekļu. Ja biržā nav lietotāju līdzekļu, tā tos nevar zaudēt! Coinmama nepiedāvā seifa pakalpojumu, kas nozīmē, ka lietotājiem ir nepieciešams Bitcoin maks, lai viņi varētu veikt pirkumu.

Piezīme: Bitcoin maks ir programmatūras daļa, kurā tiek glabāta piekļuves informācija lietotāja Bitcoin. Daudzas kriptogrāfijas biržas piedāvā seifa pakalpojumus, taču daudz drošāk ir turēt savu Bitcoin privātajā makā.

Coinmama ir drošs un ātrs veids, kā uzreiz iegādāties Bitcoins ar kredītkaršu maksājumiem. Bet kā tas salīdzina ar citām biržām tirgū? Uzzināsim, sākot ar Cex.io…

Cex.io 

Pērciet Bitcoin ar kredītkarti - CEX.io

Cex.io tika dibināts Londonā 2013. gadā, padarot to par vienu no vecākajām tirgū esošajām kripto tirdzniecības biržām. Birža darbojas 99% pasaules, ieskaitot 24 Amerikas štatus.

Piezīme: Tirdzniecības birža ļauj lietotājiem tirgot kriptonaudu savā starpā par viņu noteiktajām cenām.

Kā darbojas Cex.io?

Cex.io piedāvā daudz vairāk tirdzniecības iespēju nekā Coinmama. Lietotāji var pirkt un pārdot kriptovalūtas ar dažādiem darījumiem. Vietnei ir četri verifikācijas līmeņi; pamata, pārbaudīts, pārbaudīts plus un korporatīvs.

Lai iegādātos BTC ar maksājumiem ar kredītkarti, jums būs nepieciešams tikai pamata konts. Lietotāji var finansēt savu Cex.io kontu ar kredītkarti, veikt tūlītējus pirkumus un pat izņemt kredītkarti. Šis ir pakalpojums, ko vairums biržu nepiedāvā.

Ātrākais veids, kā nopirkt Bitcoin ar kredītkarti vietnē Cex.io, ir tūlītējs pirkums. Šāda veida tirdzniecībai tiek piemērotas augstākas maksas, tāpēc apskatīsim sīkāk Cex.io maksas…

Cex.io maksas

Par tūlītējiem pirkumiem vietnē Cex.io tiek iekasēta maksa 7%. Tas ir paredzēts tirdzniecībai, kur jūs pērkat Bitcoin tieši ar kredītkarti. Ja izvēlēsities finansēt kontu ar kredītkarti, no jums tiks iekasēta mazāka maksa. Cex.io iekasē maksu 3,5% par noguldījumiem, kas veikti ar kredītkarti.

Tirdzniecības maksas tiek aprēķinātas katru mēnesi, un tās būs starp 0,16% -0,25% ja jūs tirgojat mazāk nekā 5 BTC (ko jūs, iespējams, darīsit, jo 5 BTC ir vairāk nekā 35 000 USD vērts!). Izmantojot pamata kontu, varat tērēt līdz 1000 USD dienā vai 3000 USD mēnesī ar Visa vai Mastercard kredītkarti.

Tātad, Cex.io ļauj saviem lietotājiem uzreiz iegādāties Bitcoins ar kredītkaršu maksājumiem mazāk nekā Coinmama. Bet vai tas ir drošāk?

Cik droša ir Cex.io?

Cex.io ir beidzies 700 000 lietotājiem un ievēro dažus no visstingrākajiem finanšu likumiem pasaulē. Tie ietver Amerikas FinCEN likumus, kā arī Lielbritānijas valdības noteikumus. Cex.io izmanto arī šifrēšanu, lai paslēptu visus lietotāja datus, un ir saderīgs ar PCI DSS.

Piezīme: Atbilstība PCI DSS nozīmē, ka Cex.io ievēro noteikumu kopumu, kas attiecas uz kredītkaršu maksājumu apstrādi, ko sauc par maksājumu karšu nozares datu drošības standartu..

Tomēr daži lietotāji kritizēja Cex.io par līdzekļu zaudēšanu un lēnu reakciju uz sūdzībām. Tā lietotāja vērtējums ir 5,2 no 10 ieslēgts Trustpilot, kas liek domāt, ka tas apmierina tikai aptuveni pusi klientu!

Iegādājieties Bitcoin ar kredītkarti - CEX.io vietnē Trustpilot

Cex.io iekasē mazāk nekā Coinmama, lai iegādātos BTC ar kredītkaršu maksājumiem, un piedāvā vairāk tirdzniecības iespēju, taču tai ir sliktāka drošības un klientu apkalpošanas reputācija. Tālāk es vēlos runāt par Bitpanda…

Bitpanda

Pērciet Bitcoin ar kredītkarti - BitPanda

Bitpanda ir brokeru birža, kas dibināta 2014. gadā. Tā atrodas SEPA. Apmaiņa galvenokārt apkalpo klientus SEPA iekšienē, taču tā piedāvā pakalpojumus arī starptautiskiem lietotājiem.

Piezīme: SEPA ir vienotā eiro maksājumu zona. Tā ir organizācija no 33 Eiropas valstīm, kas ļauj ātri veikt norēķinus eiro pāri savām robežām.

Kā darbojas Bitpanda?

Bitpanda lietotāji var pirkt vai pārdot astoņas dažādas kriptovalūtas; Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dash (DASH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Ripple (XRP), Komodo (KMD) un IOTA (IOTA). Lietotāji var norēķināties ar Mastercard, Visa, Skrill un Neteller.

Jums būs jāapstiprina, lai uzreiz nopirktu Bitcoins ar kredītkarti. Pārbaudes process ietver vairākas darbības. Pirmkārt, lietotājiem ir jānorāda tālruņa numurs, e-pasta adrese un viņu informācija (vārds, adrese utt.). Pēc tam lietotāji verifikācijas video lietotnē parāda savu pasi. Bitpanda nepieņem autovadītāja apliecības kā ID.

Lietotāji var iegādāties Bitcoin vērtībā līdz 2500 EUR dienā ar kredītkarti. Tas nozīmē, ka Bitpanda ir augsts dienas tēriņu limits, salīdzinot ar Cex.io, bet kā ar tā maksām?

Bitpanda nodevas

Bitpanda iekasē maksu 1,49% visiem Bitcoin pirkumiem. Tas šķiet maz, bet tāpēc, ka Bitpanda ir brokeru birža, tā piedāvātā cena Bitcoin būs augstāka nekā tā, ko piedāvā tirdzniecības biržas.

Salīdzinājums starp Bitstamp (mana nākamā tēma!) Un Bitpanda parādīja atšķirību 2,1% cenās, ko viņi piedāvāja par Bitcoin. Tas padarītu galīgo maksu par Bitcoin iegādi ar kredītkaršu maksājumiem Bitpanda tuvāk 3,5%. Tomēr tas joprojām ir lēts, salīdzinot ar Coinmama un Cex.io iekasētajām maksām.

Bitpanda ir lēta, bet vai tā ir droša?

Cik droša ir Bitpanda?

Bitpanda lietotājiem ir laba reputācija, un tā nav uzlauzta. Tā lietotāja vērtējums ir 8,5 no 10 vietnē Trustpilot. Tomēr tas ir pārskatīts tikai 899 reizes.

Pērciet Bitcoin ar kredītkarti - BitPanda atsauksmes vietnē Trustpilot

Šī ir Bitpanda problēma. Par platformu nav pietiekami daudz informācijas. Tā kods nav atvērtā pirmkoda, tā maksu var būt grūti paredzēt un tā mājas lapā saka, ka tas ir “100% drošs”, nepaskaidrojot, kāpēc!

Bitpanda ir grūts. Tas piedāvā ātrus darījumus par zemām cenām, taču būtu patīkami iegūt vairāk informācijas par biržas darbību! Tālāk es jums parādīšu, kā Bitstamp iegādāties Bitcoin ar kredītkaršu maksājumiem…

Bitstamp

Pērciet Bitcoin ar 8. kredītkarti

Bitstamp ir kriptogrāfijas tirdzniecības birža. Tā tika dibināta Slovēnijā 2011. gadā un pašlaik atrodas Luksemburgā. Birža galvenokārt piedāvā pakalpojumus klientiem SEPA, bet kredītkartes un ASV dolārus starptautiskie lietotāji var veikt vairāk nekā 60 valstīs.

Kā darbojas Bitstamp?

Klienti var iegādāties BTC ar kredītkartes maksājumiem pēc tam, kad viņi ir reģistrējuši kontu un pārbaudījuši to. Bitstamp pārbaudes process ir diezgan ilgs, un lietotājiem būs jāsniedz daudz personiskās informācijas. Tas iekļauj; vārds, e-pasta adrese, skenēts personu apliecinošs dokuments ar fotogrāfiju un dzīvesvietas apliecinājums, piemēram, tālruņa rēķins vai bankas izraksts.

Pēc verifikācijas lietotāji var iegādāties BTC ar kredītkaršu maksājumiem. Birža piedāvā arī tirdzniecību ar Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP) un Ethereum (ETH). Pārbaudītie lietotāji var uzreiz iegādāties Bitcoins ar maksājumiem ar kredītkartēm līdz 5000 EUR / USD dienā vai 20 000 EUR / USD mēnesī. Tātad, Bitstamp ir tādi paši tēriņu ierobežojumi kā Coinmama, bet vai tas ir lētāk?

Bitstamp maksas

Bitstamp iekasē maksu 5% katru reizi, kad pērkat Bitcoin ar kredītkarti. Tomēr Bitstamp komanda ātri atgādina saviem lietotājiem, ka papildu kartes izmaksas var pievienot tādi pakalpojumu sniedzēji kā Visa un Mastercard.

Tagad jūs zināt, cik lēts ir Bitstamp, redzēsim, cik tas ir drošs…

Cik droša ir Bitstamp?

Bitstamp ir viena no drošākajām biržām tirgū. Komanda ļoti nopietni rūpējas par konta drošību un veikaliem 98% lietotāju līdzekļu bezsaistē. Tiešsaistes līdzekļi ir pilnībā apdrošināti pret zādzībām.

Pērciet Bitcoin ar kredītkarti - BitStamp atsauksmes Trustpilot

Apmaiņa tika uzlauzta 2014. un 2015. gadā, taču tika slavēta par to, kā tā rīkojās incidentos. Bitstamp pievienoja platformai datu šifrēšanu un īsziņu un teksta brīdināšanas pakalpojumu, lai pārliecinātos, ka tās pašas kļūdas vairs netika pieļautas. Apmaiņa ir ļoti atvērta par tās darbību, un tā bija arī pirmā kriptogrāfijas birža, kuru pilnībā licencēja Eiropas tauta (Luksemburga).

Kopumā Bitstamp ir profesionāla apmaiņa ar augstiem tēriņu limitiem un saprātīgām maksām. Pirms jūs izvēlaties, kura apmaiņa ir vislabākā vieta, kur iegādāties Bitcoin ar kredītkarti, es jums sniegšu dažus ieteikumus…

Secinājums

Šajā ceļvedī esmu jums pastāstījis par četrām populārākajām biržām, kur Bitcoin varat iegādāties ar kredītkarti. Tagad viss, kas jums jādara, ir izvēlēties sev piemērotāko.

Lai to izdarītu, izlemiet, kas ir svarīgi. Mēs visi labprāt atrastu biržu, kurā Bitcoin pirkšana ar kredītkartes maksājumiem ir ātra, vienkārša, lēta un droša. Diemžēl nav tādas apmaiņas, kurā visas šīs īpašības būtu vienuviet.

Izvēloties kriptogrāfijas apmaiņu, es vienmēr ievēroju vecmāmiņas padomus un vispirms domāju par drošību! Šī iemesla dēļ es izvēlētos tirgoties ar Coinmama vai Bitstamp. Viņi abi ir atvērti par to, kā viņi darbojas, un tiešsaistē uzkrāj maz vai nav lietotāju līdzekļu.

No šejienes mana izvēle būtu atkarīga no tā, vai es gribēju zemas maksas vai ātru darījumu. Es gribētu izvēlēties ātru un vienkāršu pakalpojumu, ko piedāvā Coinmama, ja es gribētu savu Bitcoin ātri. Tomēr es izvēlētos Bitstamp, ja es gribētu vairāk tirdzniecības funkciju un zemākas maksas. Bitstamp pārbaude aizņem vairāk laika nekā citas apmaiņas, bet es domāju, ka piedāvāto pakalpojumu ir vērts gaidīt.

Tātad, tur tas ir; mans pilnīgais iesācēja ceļvedis Bitcoin pirkšanai ar maksājumiem ar kredītkarti. Vienkārši atcerieties būt ļoti uzmanīgiem, pērkot Bitcoin ar kredītkarti. Kripto apmaiņa tagad ir profesionālāka nekā jebkad agrāk, taču nozarei vēl ir tāls ceļš ejams. Biržas joprojām nepiedāvā tādu klientu atbalsta līmeni, kādu saņemat vietējā bankā. Tomēr Bitstamp un Coinmama ir diezgan tuvu!

Informējiet mani, ja esat atradis biržu, kur ātri, lēti un droši varat iegādāties Bitcoin ar kredītkarti. Es labprāt dzirdētu par to!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map