Reddcoin cenu prognoze: 2021. gads un pēc tam

Sveiki! Laipni lūdzam šajā RDD monētu un Reddcoin cenu prognozēšanas rokasgrāmatā. Šajā rakstā es jūs iepazīstināšu ar monētu, kas tika veidota, domājot par mikro maksājumiem un interneta dzeršanu.

Cenu prognozes kriptovalūtām ir interesants jēdziens. Tā kā kriptovalūtas ir tik jaunas, būtībā nav iespējams pateikt, kā tās darbosies. Tomēr cilvēki mēģinās. Tāpēc mums ir prognozes. Dažreiz viņiem ir taisnība, dažreiz viņi kļūdās.

Ar to teikts, es centīšos jums palīdzēt pēc iespējas godīgākā un tiešākā veidā iepazīstināt dažādas Reddcoin cenu prognozes..

Šīs rokasgrāmatas laikā es apskatīšu:

 • Kas ir Reddcoin (RDD monēta)?
 • Brīdinājums par cenu prognozēšanas vietnēm.
 • Daži dažādu īstermiņa cenu prognozes Reddcoin analīze.
 • Daži dažādu ilgtermiņa cenu prognozes Reddcoin analīze.
 • Brīdinājums par tehniskās analīzes izmantošanu ilgtermiņa cenu prognozēšanai.
 • Ieskats Reddcoin ceļvedī un kā komanda plāno turpināt projektu.
 • Daži no manis paša domām par to, kurp virzās Reddcoin projekts un vai tas būs veiksmīgs.

Pirms sāku, jums ir svarīgi uzsvērt, ka neviens no šiem jautājumiem nav jāuzskata par ieguldījumu padomiem. Tas ir paredzēts izglītības vajadzībām un mēģināt iemācīt, kā rīkoties, vērtējot savus ieguldījumus. Turklāt šis raksts nav par to, kur nopirkt Reddcoin vai kā nopirkt Reddcoin – tas nav rakstīts, lai rakstu autoram vai tā izdevējam izsūknētu projektu.

Ievadi un brīdinājumi, sākot no tā, sāksim īsi definēt, kas ir Reddcoin!

Kas ir ReddCoin?

Reddcoin ir izstrādāts, lai padarītu tiešsaistes mikromaksājumus ātrus un vienkāršus. Tas mēģina integrēties planētas galvenajos sociālajos tīklos. Viņi cer, ka tas nozīmēs, ka padomu sniegšana cilvēkiem par viņu saturu būs “lēta, ātra un atalgojoša visiem”.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Reddcoin lepojas, ka to bloķēšanas laiks (ātrums, kādā blokķēdei tiek pievienoti jauni bloki) ir desmit reizes ātrāks nekā Bitcoin. Tas liek darījumiem iziet cauri 60 sekundēm, nevis desmit minūtēm plus tam, kas var paiet, izmantojot Bitcoin tīklu.

Šobrīd tīkla drošībai Reddcoin izmanto tradicionālu “darba pierādīšanas” modeli. Tomēr ir plānots to mainīt uz jaunu sistēmu ar nosaukumu PoSV (Proof-of-Stake Velocity). Šī sistēma apgalvo, ka tā ir videi draudzīgāka, vienlaikus izvairoties no dažiem jautājumiem, par kuriem ziņots par “likmju pierādīšanas” sistēmām.

Reddcoin aiz tā ir patiesi starptautiska izstrādātāju komanda. Diemžēl savā oficiālajā vietnē viņi nav snieguši daudz informācijas par viņiem. Tomēr, ieskatoties CTO un vadošā izstrādātāja Džona “Gnašera” Neša LinkedIn profilā, redzams, ka viņam ir gan projektu vadītāja, gan dažādu uzņēmumu tehniskā darbinieka pieredze. To skaitā ir Masstech Group Inc. un Techtel P / L.

Ātrs brīdinājums par cenu prognozēm

Šajā Reddcoin cenu prognozēšanas rakstā jūs redzēsiet diezgan savvaļas un brīnišķīgus aicinājumus uz vienas Reddcoin vienības cenu. Ir svarīgi neuztvert šos skaitļus pārāk nopietni. Galu galā neviens patiesi nezina, cik labi projekts spēs izpildīt viņu piedāvāto ceļvedi vai vai tirgus pat pieprasa, lai šāds pakalpojums vispār pastāvētu.

Kriptovalūtas cenu prognozes var būt problemātiskas vairāku iemeslu dēļ. Tie ietver:

 • Normatīvie jautājumi – vai projekts paliks likumīgs? Ja tas tiks padarīts par nelikumīgu, vai tas uzreiz tiks slēgts vai tiks pārvietots? Ja tas pārvietosies, vai tas ietekmēs cenu?
 • Tehnoloģiskie jautājumi – vai komanda var pat paveikt to, ko viņi plāno darīt? Ja viņi nevar un kāds liktenīgs koda trūkums iznīcina visu sistēmu, katras monētas cena, visticamāk, sasniegs 0,00 USD.
 • Konkurss – vai parādīsies vēl viens projekts, kas vēl labāk var paveikt tā projekta darbu, kurā ieguldāt? Ja tā, vai šajā nišā ir vieta diviem konkurējošiem pakalpojumiem??

Reddcoin cenu prognoze 2021. gads?

Tagad es nokļūšu šī raksta punktā – Reddcoin cenu prognozēs. Diemžēl, tā kā lielākajai daļai kriptovalūtu ekspertu ir labākas darbības, nekā paredzēt dažādu digitālo aktīvu cenas, mēs nevarēsim izmantot visapkārtīgākos viedokļus. Tomēr to uzzināsiet drīz!

Savvaļas Reddcoin cenu prognoze

Pirmajai Reddcoin cenu prognozei 2021. gadā es sākšu ar to, ko visi kriptovalūtas telpā vēlas dzirdēt – absolūts Mēness šāviens. Lai to izdarītu, es apskatīšu vietni ar nosaukumu CoinLiker (lai gan CoinLover varētu būt piemērotāka!)

Reddcoin cenu prognoze

Kā redzams no iepriekš redzamā grafika, CoinLiker ir īpaši vērojams (optimistisks par cenu) Reddcoin. Šī raksta nenosauktais autors uzskata, ka pašreizējā nedaudz vairāk kā divu trešdaļu centa cena pieaugs līdz gandrīz 0,135 dolāriem. Tas nozīmētu gandrīz 20 reižu pieaugumu tikai gada laikā.

Es to izmantošu citā veidā, kā to ilustrēt. Ja jūs šodien ieguldītu 100 USD Reddcoin, jūs pirktu nedaudz vairāk par 14 556 RDD monētām. Saskaņā ar CoinLiker teikto, tas pārvērtīsies par milzīgiem $ 1 963,93. Nav slikti, eh!?

Bet vienkārši pagaidiet sekundi. Pirms jūs pārāk satraukti un dodaties uz kādu altcoin biržu, kas uzkrāj dažus Reddcoin, vienkārši apsveriet, kā CoinLiker ir sasniedzis šo milzīgo cenu pieaugumu gadā.

Pirmkārt, viņi paziņo, ka:

“… uzrakstīja pielāgotu algoritmu, lai, cerams, prognozētu nākotnes cenas.”

Lai gan viņi, iespējams, ir izveidojuši sava veida algoritmu cenu prognozēšanai, būtu ļoti slikts lēmums balstīt ieguldījumu uz šo teikumu bez reāliem pierādījumiem.

Pēc raksta seko jautājumu un atbilžu kopums. Katrs no viņiem apgalvo, ka Reddcoin nākotne izskatās gaiša. Tomēr burtiski nav pieliktas pūles, lai veiktu jebkādu Reddcoin pamatu analīzi – ko tā darīs, kas komanda ir, cik spējīga izpildīt savus solījumus, vai tirgum ir nepieciešama vai nepieciešama šāda valūta.

Viņi gan jums saka, kur nopirkt Reddcoin un kā nopirkt Reddcoin, lai gan – cik ērti!

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Vēl viena Reddcoin cenu prognoze, cita “prognožu sistēma”

Tiek saukta vēl viena vietne, kas bieži parādās kriptovalūtu cenu prognozēšanas Google rangu augšgalā Maks. Ieguldītājs. Šis pakalpojums apgalvo, ka izmanto savu “Prognozes sistēmu”. Nav pārsteigums, ka šī sistēma ir cieši apsargāts noslēpums. Jebkurā gadījumā tam jābūt pilnīgi atšķirīgam no CoinLiker, jo viena gada cenu prognoze, ko viņi sniedz par Reddcoin, arī ir ļoti atšķirīga.

Saskaņā ar WalletInvestor datiem ReddCoin cena viena gada laikā būs 0,000135 USD. Atkal, šajos cenu zvanos nav ietverta fundamentāla analīze, un kā tādi tie būtu jāuztver tikpat skeptiski kā CoinLiker.

Raksta par cenu prognozēšanas raksta augšdaļu laikā viņi apgalvo, ka viņi izmanto tehnisko analīzi, lai izstrādātu savas RDD cenu prognozes. Kāpēc tas ir potenciāli problemātiski, es atgriezīšos vēlāk rakstā. Pagaidām ātri apskatot diagrammas, redzams, ka tajos nav parādīta tendenču līniju vai modeļu analīze, kas norādītu uz cenu izmaiņām.

Patiesību sakot, izskatās, ka kāds tikko ir uzzīmējis visu, ko vēlējās redzēt, lai ilustrētu viņu veiktos cenu kāpumus. Meklējiet sevi:

Visbeidzot, dažas fundamentālās analīzes!

Tālāk es apskatīšu ReddCoin cenu prognozēšanas 2021. gada rakstu, kurā vismaz ir jāiet vērā fundamentālā analīze. Deivids Hejs (nevis britu smagsvara bokseris) ir kaut kas no YouTube zvaigznēm. Viņa videoklipi saņem daudzus tūkstošus skatījumu, jo cilvēki šajā telpā ir izsalkuši, lai uzzinātu, kurš altkoīns nākamreiz “mēness”.

Taisnības labad jāsaka, ka viņa saturs patiesībā ir diezgan labs. Esmu noskatījies diezgan daudz viņa videoklipu!

Dāvids loģiski tuvojas saviem priekšmetiem un pievērš uzmanību lietām, kas var padarīt projektu veiksmīgu vai neveiksmīgu. Raksta laikā par ReddCoin viņš analizē vairākus no tiem.

Dāvids prognozē, ka Reddcoin “varētu sasniegt 0,25 USD un palikt šajā līmenī”. Rakstīšanas laikā cena tomēr bija aptuveni 0,10 USD. Kopš tā laika tas ir dramatiski krities. Galu galā Dāvids secina:

“… manuprāt, ilgtermiņā tas nav labs ieguldījums. Īstermiņa? Var būt.”

Dāvids, iespējams, ir tik tuvu kādam ekspertam, kāds ir Reddcoin cenu prognozēs. Tomēr tas patiesībā neko daudz nesaka. Pilnīgi godīgi sakot, es nedomāju, ka viņš saprot (vai vismaz neapspriež) spēļu teorijas dziļākos jēdzienus, kas varētu padarīt monētu pierādījumu par iespaidīgu flopu.

Tomēr tas nozīmē, ka viņa raksts ir DAUDZ labāks nekā CoinLiker vai tirgus investoru simpātijas. Lai gan es neiesaku to izmantot kā ieguldījumu padomu, tas varētu būt noderīgs sākumpunkts paša pētījumiem.

Džons Makafē un Reddkoins

Tagad es apskatīšu Džona Makafī Reddcoin cenu prognozi. Makafijs rūgti dalās viedokļos par savām cenu prognozēm. Viņa klātbūtnei sociālajos medijos ir spēks likt monētai eksplodēt pa nakti – vai vismaz tā mēdza līdz brīdim, kad izrādījās, ka viņam par viņu reklamēšanu maksā apmēram 100 000 USD.

Neskatoties uz to, McAfee ir ļoti vērīgs pret kriptonauda kopumā. Viņš faktiski domā, ka Bitcoin sasniegs 1 miljonu dolāru pirms 2021. gada. Tā kā aiz Bitcoin nav neviena uzņēmuma, maz ticams, ka arī viņam to maksāja. Tāpēc ir ļoti grūti pateikt, vai viņš ir sirsnīgs, paziņojot par projektu. No vienas puses, viņš ir ļoti apdāvināts datorprogrammētājs un izstrādātājs. No otras puses, viņš saņem naudu par shill projektiem …

Jebkurā gadījumā, šeit ir tweet par Reddcoin, kuru viņš publicēja 2017. gada decembrī. Jūs pats varat izlemt, ko jūs no tā veidojat.

Jogn McAfee twitter Reddcoin cenu prognozēšana

Reddcoin cenu prognozes 2021. gadā un pēc tam?

Ja gada beigu vai 12 mēnešu cenu prognozēšana ir problemātiska, tad tas ir vēl vairāk. Tas nozīmē, ka tas neliedz vietnēm tos izveidot!

Apskatīsim dažus kopā un mēģināsim noskaidrot, vai viņu minējumiem ir kaut kas.

Cenu prognoze, pamatojoties uz citu izaugsmi?

Pirmkārt, es jums parādīšu Reddcoin cenu prognozi, ko veica vietne ar nosaukumu Monētu pārbaude. Šī ir diezgan kurioza prognoze, jo tā vietā, lai aplūkotu pieprasījumu pēc pakalpojuma vai komandas, kas to izveidoja, vai pašas platformas, tiek apskatīts, kā citi tehnoloģiskie jauninājumi ir darbojušies kopš to radīšanas.

Protams, nekas neliecina, ka Reddcoin augs saskaņā ar Google, Facebook vai pašu internetu. Tomēr vismaz ir skaidrs, no kurienes nāk faktiskie skaitļi!

Kā redzat zemāk, CoinCheckup savus cenu izsaukumus no 2021. līdz 2024. gadam pamato ar dažādu citu jauninājumu veikšanu. Vai Reddcoin varētu darboties tikpat labi kā Facebook vai internets? Jā, protams, tā varēja! Vai tas darbosies tikpat labi kā Google vai mobilais tālrunis? Kas zina!?

Reddcoin cenu prognozes

Viena lieta, kas ir laba cenu prognozēs CoinCheckup vietnē, ir tā, ka tās ļoti skaidri norāda, ka tās nav jāizmanto kā ieguldījumu konsultācijas. Viņu atruna skan:

“Prognozes nav garantijas nākotnei. Informācijas nolūkos izmantojiet visus CoinCheckup datus. Informācija nav jāuzskata par ieguldījumu konsultācijām. ”

Atkal, tāpat kā ar citiem Reddcoin cenu prognozēšanas avotiem, burtiski nav pieliktas pūles, lai jebkuru no šīm cenām saistītu ar jebkāda veida fundamentālu analīzi. Faktiski zem attēlā esošās cilnes “avoti” tā vietā, lai atrastu informāciju par to, kāpēc šie konkrētie jauninājumi ir izvēlēti vai kāpēc Reddcoin varētu sekot to izaugsmei, ir tikai neapstrādāta Mūra likuma definīcija. CoinCheckup to ir interpretējis kā “cena katru gadu var dubultoties”.

Pabeigt vēl kādu fundamentālu analīzi?

Visbeidzot, mums ir mazliet fundamentālāka analīze. Zvanīja gudri nosaukta vietne Prognoze par cenu ir bijis šāviens, piezvanot uz Reddcoin nākotnes cenu. Viņi faktiski ir apnikuši analizēt arī dažas ziņas, kas ar tām nāk.

PricePrediction ir apskatījis ceļvedi un izvilcis dažas pozitīvas un dažas negatīvas ziņas. Nekas, ko viņi ir izstrādājuši, prasīs vairāk nekā piecu minūšu pārlūkošanu pa pašu projekta vietni. Tomēr, tāpat kā Deivids Hejs Reddcoin cenu prognozēšanas gabals, tas ļautu pienācīgi sākt dažus ieguldījumu pētījumus.

Tomēr ne viss ir labs par PricePrediction Reddcoin cenu zvanu. Apskatiet zemāk esošo tehniskās analīzes diagrammu. Kādam, kurš neko nezina par tehnisko analīzi, tas, iespējams, izskatās lieliski. Paskaties, kā bultiņas ir vērstas uz augšu!

Reddcoin tehniskās analīzes projekcija

Tas nozīmē, ka, ja jūs vispār kaut ko zināt par tehnisko analīzi, jūs ātri pamanīsit, ka tās ir tikai pusducis diagrammā uzzīmētu līniju. Tā kā tā ir īsta diagramma no tādas vietnes kā TradingView, tam ir zināma leģitimitāte. Tomēr vēlāk pievienotās bultiņas to nedara.

Problēma ar tehnisko analīzi un cenu prognozēm

Tas mūs glīti noved pie manas nākamās sadaļas – tehniskās analīzes problēma, ja to izmanto, lai prognozētu ieguldījumu cenas.

Tehniskā analīze ir prasme, kas ietver aktīva iepriekšējās darbības izmantošanu, lai spriestu par tā izredzēm. Tiem, kas ir kvalificēti tehniskajā analīzē, to var izmantot, lai pieņemtu šķietami telepātiskus tirdzniecības lēmumus. Tomēr, tā kā kriptonauda ir tirgus, kas nekad nepārtrauc tirdzniecību, lai tehniskā analīze būtu veiksmīga, ir nepieciešama pastāvīga diagrammu vērošana.

Tas, kas izskatās kā bullish tirdzniecības signāls, dažu stundu laikā var kļūt lācīgs (pesimistisks). Mēģinājums izmantot tehnisko analīzi cenu prognozēšanai ilgtermiņā ir neprātīgs, ja vien to nevarat izdarīt pats vai saņemat pastāvīgu analīzes atjauninājumu reāllaikā.

Kā redzat, PricePrediction diagramma (kā parādīts iepriekšējā sadaļā) tagad ir ļoti novecojusi. Patiesībā jaunāka diagramma parādīs, ka uzvilktās līnijas vispār nebija precīzas Reddcoin cenu prognozes!

Reddcoin ceļvedis – kā tas varētu ietekmēt cenu?

Reddcoin ceļvedis ir kaut kas noslēpums. Tuvākā lieta pašreizējai tās versijai ir zemāk. Oficiālā vietne neliecina arī par to, kā komanda strādā, lai Reddcoin gūtu panākumus. Pat sadaļā, kas runā par PoSV pārbaudēm, nav norāžu par to, kad tā nonāks Reddcoin.

Izmantojot šo nepietiekamo informāciju, vienīgais secinājums, ko var izdarīt, ir tas, ka pašreizējais Reddcoin ceļvedis neietekmēs cenu.

Reddcoin ceļvedis 2017. – 2018

Vai Reddcoin ir labs ieguldījums?

Apskatot Reddcoin mārketingu, ceļvedi, komandu un pašu ideju, ir grūti mīlēt Reddcoin projektu. Tas ir veidots mikromaksājumiem un dzeramnaudu. Tas nozīmē, ka, pat ja tas tiek pieņemts masveidā, kurš vēlas turēt vairāk nekā dažus dolārus no tā, lai padotu savu iecienīto YouTube slavenību vai kriptogrāfijas valūtas rakstnieku (mājiens, mājiens!)?

Šķiet, ka Reddcoin aktīvās attīstības veids ir maz, un, ja tas attiecas tikai uz interneta izgāšanu, tā partnerattiecības ir izšķirošais faktors tā iespējamajā cenā. Ar pareizo partnerību – Facebook, YouTube, Spotify utt. – projekts varētu būt veiksmīgs. Tomēr tas nenozīmē, ka cena automātiski pieaugs.

Padomājiet par biznesa modeli. Kā veiksmīga interneta personība jūs nolemjat pieņemt Reddcoin. Jūsu fanu leģioni dod jums padomu Reddcoin – izcili! Ko tagad? Vai jūs sēdējat uz to lietainu dienu? Nē, jūs to pārdodat par kriptovalūtu ar aizraujošu ceļvedi, pārbaudītu vērtības krājumu vai pat vienkāršiem veciem dolāriem, ar kuriem pirkt savas pārtikas preces. Lai gan cenas paaugstināšanai varētu būt zināms spiediens, būs arī ievērojams pārdošanas spiediens, jo cilvēki vēlas mainīt Reddcoin valūtu ar lielāku funkcionalitāti vai iespēju kļūt vērtīgākam.

Protams, šī ir tikai mana iekšējā sajūta par projektu. Es nezinu, vai Reddcoin galu galā kļūs tikpat populārs kā Bitcoin vai tikpat plaši izmantots kā pats dolārs. Es arī nezinu, vai komanda galu galā atteiksies no tā kādam citam projektam.

Ja jums patīk Reddcoin ideja, dodieties uz to, veicot nopietnus pētījumus – pievienojieties tam veltītajiem forumiem, Slack kanālam un Telegram kanālam. Tikai pēc tam, kad esat par to daudz uzzinājis, jums vajadzētu meklēt, kur nopirkt Reddcoin. Galvenokārt atcerieties, ka ieguldījumi kriptovalūtās vienmēr ir augsts risks ar potenciāli augstu atlīdzību. Esiet tik informēts, cik vien iespējams, pirms šķiraties no naudas un nekad neieguldiet vairāk naudas, nekā varat atļauties zaudēt.

Secinājums

Tātad, viss. Tas ir mans Reddcoin cenu prognozēšanas ceļvedis. Cerams, ka jūs uzzinājāt kaut ko par šo kriptovalūtu, kā arī to, kā pašam izlemt, vai noteiktai monētai ir iespēja gūt ievērojamus ieguvumus.

Pirms es parakstos, pieņemsim ātri atkārtot. Ko mēs šodien esam iemācījušies?

 • Kas ir Reddcoin?
 • Briesmas, ja akli seko Reddcoin cenu prognozei
 • Daži Reddcoin cenu prognožu analīze nākamajiem divpadsmit mēnešiem.
 • Daži Reddcoin cenu prognozes analīze nākamajiem pāris gadiem.
 • Kāpēc tehniska analīze Reddcoin cenu prognozēšanai (vai jebkurai cenu prognozēšanai) ir problemātiska.
 • Reddcoin ceļvedis (vai tā trūkums).
 • Daži no maniem viedokļiem par Reddcoin projektu.

Tāpat kā jebkurš ieguldījums kriptovalūtā, pirms naudas ievietošanas ir svarīgi būt pēc iespējas informētam par Reddcoin. Tikai pēc tam jums vajadzētu meklēt, kā nopirkt Reddcoin. Digitālās valūtas ir neticami svārstīgas un ir daļa no tik jaunas aktīvu klases, ka ir grūti uzzināt, kuri projekti būs veiksmīgi un kādas sarunas ir ieturētas kā lieliska ideja.

Galu galā kriptovalūtas ieguldījumu zelta likums ir nekad neieguldīt vairāk, nekā jūs varat atļauties zaudēt. Ja Reddcoin vienā naktī nonāca absolūtā nulle, jums jāspēj turpināt dzīvot dzīvi, kuru vēlaties dzīvot. Ja jūs nevarat, tas ir pārāk liels ieguldījums.

Tas ir viss, kam šodien ir laiks. Ko jūs domājat tagad, kad esam pabeiguši Vai jūs ieguldīsit Reddcoin? Vai jums ir sava Reddcoin cenu prognoze? Informējiet mani komentāros!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me