Ripple Price Prognoze: Vai tas pieaugs vai sabruks?

Šī rokasgrāmata palīdzēs jums uzzināt vairāk par Ripple un to, kā tiek prognozēta tā nākotne. Tas arī parādīs, kā Ripple ir pieaudzis pēdējo gadu laikā, ekspertu viedokļus par Ripple nākotni un kā izveidot savu Ripple cenu prognozi.

Pirms mēs nonākam pie Ripple prognozēm, jums jāzina, ka tos nevajadzētu uzskatīt par finanšu padomiem. Pirms ieguldāt Ripple, jums jāveic vēl daži pētījumi. Jums vajadzētu ieguldīt tikai naudu, kuru varat atļauties zaudēt.

Nākamajā sadaļā tiks izklāstīts, kas ir Ripple, un palīdzēs iepazīstināt Ripple atšķirības un līdzības ar citām kriptovalūtām (un ko tas nozīmē, prognozējot Ripple cenas), tāpēc sāksim darbu!

Izpratne par viļņu saknēm

Ripple ir divas lietas: kriptonauda (pazīstama kā XRP) un pārrobežu atvērta maksājumu sistēma bankām.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Ripple un XRP logotipi

Uzņēmums tika dibināts 2012. gadā un ir kļuvis par milzīgu spēlētāju kriptogrāfijas tirgū!

Tas tika dibināts, lai palīdzētu atrisināt lielu problēmu. Šī problēma bija saistīta ar pārrobežu maksājumiem (kā nauda tiek pārskaitīta no vienas valsts uz otru).

Vislabākais Ripple ir fakts, ka tas jau tiek izmantots! Tātad tas, protams, ļoti ietekmē Ripple cenu prognozi. Tam ir partnerattiecības ar lielām pasaules bankām, kas testē Ripple tehnoloģiju. To skaitā ir Santander, MoneyGram, Amex un Western Union.

Darījumu laiks Ripple ir ļoti ātrs, un maksa ir daudz lētāka nekā citas galvenās kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin vai Ethereum. Tomēr galvenais, kas padara Ripple unikālu, ir fakts, ka visas Ripple monētas (XRP) tika izlaistas uzreiz.

Pareizi – jauns Ripple nav izveidots ar kalnrūpniecību. Visi XRP jau ir apgrozībā. Un tas vēl nav viss …

Lieta, kas padara Ripple ārkārtīgi atšķirīgu no lielākās daļas citu kriptogrāfijas valūtu, ir fakts, ka Ripple Labs (Ripple kompānija) pieder lielākā daļa XRP monētu. Jā, jūs dzirdējāt šīs tiesības – Ripple kopējais piedāvājums ir nedaudz mazāk par 100 miljardiem monētu, un Ripple Labs pieder 50 miljardi no tām.

Daži investori domā, ka tā ir slikta lieta, daži domā, ka tā ir laba lieta. Katrā ziņā, ja vēlaties uzzināt, cik tas ir dolāros: viena XRP (Ripple monēta) šodien ir aptuveni 0,27 USD (22.01.21.).

Ja nevēlaties pats veikt matemātiku, tas ir 27 miljardu dolāru vērts XRP, kas sēž Ripple Labs kabatās.

Tagad turpināsim un apskatīsim, kā Ripple ir darbojies agrāk un kā tas ietekmē pašu Ripple cenu prognozi. Šis ir pirmais solis, lai prognozētu Ripple nākotni.

Plašāku informāciju skatiet mūsu Kas ir Ripple ceļvedī.

Kā ripulis ir pieaudzis kopš tā sākuma?

XRP cena pagājušajā gadā ievērojami pieauga, un tam ir pozitīvs rezultāts Ripple cenu prognozē.

Daudzi cilvēki apgalvo, ka šī izaugsme ir saistīta ar to, ka Ripple ir izveidojis pasaules mēroga tīklu 100 valstīs ar gandrīz 200 korporatīvām partnerībām. XRP izmantošana, ko Standard Chartered izmantoja American Express, ir palīdzējis “paaugstināt” vērtību.

CoinMarketCap dati liecina, ka pirmajā publiskajā tirdzniecības dienā 2013. gada 4. augustā XRP bija tuvu USD 0,005882 (tas ir tas, ko monēta pabeidza savā pirmajā tirdzniecības dienā). Līdz 2018. gada 16. martam XRP bija USD 0,697269 (tas ir par 11 752,28% pieaugumu!).

Ripple cenu prognozēšanas diagramma

Šajā piecu gadu periodā augstākais punkts bija 2018. gada decembris / janvāris, pirms Lielās korekcijas (tirgus notikums, kas izraisīja simtiem miljardu iznīcināšanu pasaules kriptogrāfijas tirgū), XRP pieauga līdz 3,23 USD, pirms nokrita līdz pašreizējai vērtībai.

Tagad ir 2021. gads, un Ripple gada sākumā bija 0,27 USD vērtībā.

Prognozes par cenu

Kriptogrāfijas cenu prognozēšana ir neticami grūts uzdevums. Īpaši šobrīd – ja tirgus katru dienu tik ļoti mainās, ir grūti izveidot Ripple cenu prognozi 2021. gadam.

Tomēr daži cilvēki ir bijuši pietiekami drosmīgi, lai prognozētu Ripple cenas 2021. gadā – šeit ir dažas no populārākajām Ripple cenu prognozēm:

Ekonomikas prognožu aģentūra

Ekonomikas prognožu aģentūra prognozē, ka Ripple vērtība varētu vēl vairāk samazināties – sakarā ar tehnoloģiju partnerībām, kas nepilda solījumus (kas ir pieklājīgs veids, kā teikt, ka Ripple produkti ir bezjēdzīgi un ka bankas pārtrauks to izmantošanu). Viņi saka, ka Ripple līdz 2021. gada 31. decembrim varētu samazināties līdz 0,19 USD.

Ripple Coin News

Ripple Coin News, tīmekļa otra lielākā Ripple ziņu vietne pēc trafika apgalvo, ka 2021. gads uzņēmumam varētu būt vienmērīgs. Viņi saka, ka jaunas partnerattiecības, jaunas tehnoloģijas un spēcīgs sniegums XRP varētu ietekmēt 7 dolārus.

Daily Express

Daily Express, Lielbritānijas tabloīdu laikraksts uzskata, ka līdz 2021. gada 31. decembrim XRP varētu pieaugt 2021. gadā ar XRP marķiera cenu 5,06 USD!

Metro

Metro, Apvienotās Karalistes lielākais laikraksts uzskata, ka Ripple var nokristies līdz 0.22-28 dolāriem. Viņi to pamato ar faktu, ka Bitcoin turpinās dominēt tūkstošgadu domāšanā un sasniegt 20 000 USD cenu punktu. Tas varētu palīdzēt nogāzt Ripple un citus altkoīnus.

ValueWalk

ValueWalk, kriptogrāfijas izpētes dienests uzskata, ka Ripple ir jāpāriet tālāk, nekā bankām jāpārbauda viņu produkti. Tā vietā viņi saka, ka Ripple ir jākļūst par reālu partneri banku grupā.

Tas, viņuprāt, varētu palīdzēt paaugstināt Ripple vērtību līdz 10 ASV dolāru atzīmei. Tomēr, ja viņiem neizdosies panākt visas šīs partnerattiecības un tie nespēs reāli ietekmēt, XRP marķiera cena varētu nokrist zem 0,50 USD atzīmes.

Ripple priekšā ir liels gads. Lielākā daļa prognožu liecina, ka Ripple vērtība pieaugs 2021. gadā. Tomēr daži eksperti uzskata, ka lieli notikumi un nespēja panākt, lai banku maksājumu tehnoloģija darbotos bankās, var izraisīt lielu cenu kritumu.

Nākamajā sadaļā tiks novērtētas manas domas par cenu prognozēšanu un to, kā jūs varat izdarīt pats savu prognozi.

Kāda ir Ripple Price Prognoze 2021. gads?

Notikumi ir tas, kas Ripple cenu virzīs uz augšu vai uz leju, un uzņēmums jau ir paziņojis par daudz, kas var pozitīvi ietekmēt Ripple cenu prognozi 2021. Lai izveidotu savu viedokli, apskatīsim iemeslus, kādēļ Ripple cena var paaugstināties vai samazināties. šogad.

Ja godīgi, tad ziņas, kas nāk klajā ar Ripple, šķiet pozitīvas.

2018. gadā Santanders paziņoja, ka izmantos Ripple blokķēdi maksājumu lietotnei (kas vispirms tiks palaista Spānijā, Īrijā un Lielbritānijā), kuras pamatā būs Ripple maksājumu apstrādes tehnoloģija.

Vēl viens notikums ir ziņas, ka Japānas vietējās bankas izmantos Ripple, lai darbinātu jaunu iekšzemes naudas pārvedumu maksājumu sistēmu pēc pieprasījuma. MoneyTap, kuram ir trīs lieli partneri (SBI Net Sumishin Bank, Suruga Bank un Resona Bank), sadarbojas ar Ripple, lai palīdzētu uzlabot iekšzemes bankas pārskaitījumu maksājumus.

Vēl viena liela attīstība 2018. gadā bija MoneyGram / Ripple partnerība. XRP kā pārrobežu maksājumu apstrādes sistēmas izmantošana kopā ar Ripple maksājumu apstrādes tehnoloģiju uzlabos starptautiskos pārrobežu finanšu maksājumus.

MoneyGram, pasaules otrais lielākais naudas pārskaitījumu uzņēmums, izmantos jauno tehnoloģiju, lai palīdzētu izmantot XRP kā tūlītēju norēķinu metodi (tas nozīmē ātrāku pārskaitījumu draugiem un ģimenes locekļiem ārzemēs).

Šie ir tikai trīs notikumi, kurus Ripple ierindoja 2018. gadā.

Globālās bankas sadarbojas

Notiek diskusijas un izmēģinājuma projekti ar Saūda Arābijas un AAE centrālajām bankām, projekti ar Anglijas Banku un citiem.

Ripple ir paredzēts sadarboties arī ar vairākām Eiropas un Latīņamerikas bankām, lai palīdzētu popularizēt gan XRP, gan Ripple maksājumu tehnoloģiju. Šīs norises, kā norādīja iepriekš minētie eksperti, var izraisīt lielu cenu kāpumu XRP marķiera cenā. Tātad tas nozīmē, ka Ripple cenu prognozei vajadzētu iet pozitīvi.

Partnerattiecības ar centrālajām bankām, finanšu korporāciju gigantiem un bankām norāda uz Ripple novatorisko tehnoloģiju un iespējām, ko tā var dot šiem uzņēmumiem.

Tomēr problēma ir tieši “iespējas”, un tas var negatīvi ietekmēt Ripple cenu prognozes.

Profesionālie eksperti galvenokārt norādīja, ka “izmēģinājumi” un “piloti” ir lielisks potenciāls (tas var mainīt veidu, kā mēs visi izmantojam bankas pārskaitījumus). Bet, ja vien tas kaut ko faktiski nemaina, tas nav bijis pietiekami traucējošs.

Kripto ir domāts kā traucējošs (tas ir paredzēts, lai sagrautu centralizēto banku sistēmu). Bez lielām izmaiņām Ripple vērtība varētu ciest.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

XRP monētu piegāde

Vēl viens spiediena punkts uz Ripple ir 100 miljardu XRP kopējais tirgus apgrozījums. Tas ir daudz vairāk nekā, piemēram, Bitcoin maksimālais 21 miljons.

Bitcoins retums attiecībā uz XRP pārmērīgu piedāvājumu vienmēr radīs lielu cenu spiedienu uz XRP kopējo vērtību – skatiet zemāk diagrammu, kurā parādīts, kā piedāvājums ir pieaudzis kopš Ripple izlaišanas.

Ripple izaugsme no tās izlaišanas

Tomēr Ripple ļoti atšķiras no Bitcoin, jo Bitcoin ir tikai vienādranga norēķinu sistēma ar mērķi decentralizēt globālās finanses. Tā kā Ripple īpaši rūpējas par bankām, nodrošinot pārrobežu blokķēdes maksājumu tehnoloģiju, un tā ir mazāk decentralizēta nekā Bitcoin.

Kopumā nevar noliegt, ka Ripple 2021. gads izskatās pozitīvs. Es uzskatu, ka, tiklīdz ticība un pārliecība tiks atjaunota kriptovalūtu tirgū kopumā, tad Ripple XRP monēta varētu atgriezties pie USD 2–3 dolāru cenas, kuru mēs redzējām gada sākumā..

Nākamajā sadaļā tiks atkārtots, kas ir labs un kas slikts Ripple. Mēs to darām, lai jūs varētu saprast XRP kā ieguldījuma priekšrocības un trūkumus.

Vai Ripple ir labs vai slikts ieguldījums?

Miljonu dolāru jautājums (cerams!): Vai Ripple ir labs vai slikts ieguldījums? Lai to saprastu, mums jāsaprot, kas Ripple ir slikts un kas labs.

Sāksim ar pozitīvo.

Kas ir labs par Ripple

 • XRP lielākais pozitīvais ir tas, ka to faktiski izmanto reāli uzņēmumi – mājsaimniecību nosaukumi – visā pasaulē.
 • Darījumu laiks ir daudz mazāks nekā Bitcoin, Ethereum un Litecoin.Kriptovalūtu darījumu laiks
 • Kā redzams iepriekš redzamajā grafikā, XRP ir 4 sekunžu norēķinu laika grafiks. Tas ir ātrāks nekā Ētera 2+ minūtes, ātrāk nekā Bitcoin 1 stunda + (pre-SegWit – Bitcoin sistēmas jaunināšana) laiks un daudz ātrāk nekā tradicionālie bankas pārskaitījumi (kas var ilgt līdz piecām darba dienām).
 • Darījumu maksa ir neticami zema – 0,00001XRP (kas ir mazāka par 0,00023 USD). Salīdzinājumam, Ethereum vidējā darījuma maksa ir 4,34 USD. Bitcoin vidējā darījuma maksa ir 7,92 USD. Litecoin ir zemākā konkurējošā darījuma maksa 1,22 USD.
 • Tas ir cienījams pārrobežu norēķinu formāts (konkurējošs fiat kā MoneyGram gadījumā), ko izmanto lieli naudas pārskaitījumu pakalpojumi.
 • Kas slikts par Ripple?

  • Viļņošanās ir pretrunā ar kriptonauda vērtībām. Tās ir domātas decentralizētai, lai nevienam uzņēmumam vai organizācijai nebūtu pilnīgas kontroles, taču Ripple Labs pieder vairāk nekā 50% no visa Ripple XRP piedāvājuma. Tātad tas var negatīvi ietekmēt Ripple cenu prognozi.

  Ir jautājumi par cenu manipulācijām, ko šis XRP turēšanas līmenis varētu radīt kopējai cenai (viņi varētu izmest lielu daļu, lai pazeminātu cenas, lai atpirktu lielāku daļu).

  • Vienprātības virsgrāmatas pieeja arī atšķiras no parastā Bitcoin standarta. Ripple ir nepieciešami “apstiprināti” dalībnieki, lai pārbaudītu darījumus.

  Bitcoin tīklā ikviens var izveidot mezglu un pārbaudīt darījumus. Ripple sistēmā tikai iepriekš apstiprināti dalībnieki var palaist mezglu un pārbaudīt Ripple darījumus.

  Šī ir vēl viena centrālās varas forma, kas ir Ripple Labs.

  • Ripple galvenais mērķis ir pārdot savu darījumu tehnoloģiju. XRP ir tikai sekundāra Ripple aktivitāšu sastāvdaļa.

  Kopumā Ripple nespēlē pēc tradicionālajiem šifrēšanas noteikumiem – tam ir centralizēta īpašumtiesību struktūra. Turklāt Ripple ilgtermiņa uzmanība nav pievērsta XRP, bet gan pašai maksājumu tehnoloģijai.

  Tomēr tam ir zemas darījumu izmaksas un ātrs darījumu laiks. Tas arī dod jums iespēju izmantot XRP, izmantojot uzticamus finanšu zīmolus, kas var patikt dažiem cilvēkiem, piemēram, uzticamības izjūta.

  Secinājums

  Ko 2021. gads darīs par Ripple cenu prognozi? Vai kāda no Ripple cenu prognozēm 2021. gadā būs pareiza?

  Mēs esam izklāstījuši Ripple attīstības tendences un galvenos speciālistus, kā arī informāciju par Ripple un snieguši dažas prognozes.

  Kopumā mani secinājumi par Ripple ir bijuši pozitīvi! Viņi ir izveidojuši milzīgas partnerattiecības, ir panākuši, ka lielas pasaules bankas pārbauda savas tehnoloģijas, un viņi nepārprotami strādā daudz, lai izpildītu savus solījumus.

  Mana prognoze, kā jau minēju iepriekš, ir tāda, ka Ripple atkal sasniegs augstāko līmeni – 3+ dolāru par XRP. BET, es uzskatu, ka tā paļaujas uz ticību, un pārliecība vispirms tiek atjaunota visā kriptogrāfijas tirgū.

  Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka tas ir tikai tas, ko tā saka – pareģojums. Jums vienmēr jāpatur prātā, ka tirgus prognozēt nevar neviens.

  Tas ir atkarīgs no tik daudzām dažādām lietām, un neviens, cik man zināms, nevar redzēt nākotnē. Tāpēc nekad neuzskatiet prognozi par faktu!

  Ak, un nekad neieguldi vairāk, nekā vari atļauties zaudēt.

  Ja jums ir sava Ripple Price Prognoze 2021, noteikti informējiet mani! Es labprāt dzirdētu jūsu domas.

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  map