Ripple vs Bitcoin: kāda ir labāka alternatīva?

Tātad, jūs esat dzirdējuši par divām populārākajām kriptovalūtām – Bitcoin un Ripple, taču neesat pārliecināts, kāda ir atšķirība starp Ripple vs Bitcoin? Vai varbūt jūs zināt, ko viņi dara, bet neesat pārliecināts, kā salīdzināt šo divu kriptovalūtu tehnoloģiju? Jebkurā gadījumā turieties cieši, jo es gatavojos iemācīt jums visu, kas jums jāzina!

Šajā Ripple vs Bitcoin ceļvedī vispirms es sākšu ar pamatiem. Es runāšu par lietām, to mērķi, darījumu ātrumu un abu monētu kopējo piegādi.

Pēc tam es runāšu par katra projekta decentralizāciju, kā arī katra blokķēdes mērogojamību. Visbeidzot, es pēc tam apspriedīšu katra projekta līdzšinējo darbību.

Šīs rokasgrāmatas lasīšanas beigās jums būs visa nepieciešamā informācija, lai izlemtu, kura kriptonauda ir labāka.

Tātad, ko jūs gaidāt? Šīs Bitcoin vs Ripple rokasgrāmatas pirmā daļa sāksies, ieviešot abus šos blokķēdes!

Ripple un Bitcoin apakšējā līnija

Vienkāršākajā formā gan Bitcoin, gan Ripple ir kriptovalūtas, kuras atbalsta blokķēdes tehnoloģija, kas ļauj cilvēkiem no visas pasaules izmantot šos blokķēdes, lai nosūtītu un saņemtu līdzekļus. Abiem projektiem ir sava dzimtā monēta, kuru tiešsaistē var iegādāties trešo personu apmaiņas centrā.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Lai gan sākumā šīs kriptovalūtas varētu izklausīties ļoti līdzīgas, ir dažas skaidras atšķirības, kuras es tagad aplūkošu.

ripple vs bitcoin logotips

Bitcoin paskaidrots

Izveidots 2009. gadā, Bitcoin bija pirmā un oriģinālā kriptonauda. To uzcēla anonīms izstrādātājs ar nosaukumu Satoshi Nakamoto, kurš vēlējās izveidot jaunu globālu maksājumu sistēmu, kas ļautu cilvēkiem nosūtīt un saņemt digitālo naudu vienādranga principā..

Peer-to-peer ir līdzīgs “Person-to-Person”, kas nozīmē, ka nevienai trešai pusei vai starpniekam nav nepieciešama darījumu apstrāde un pārbaude. Tā rezultātā Bitcoin sistēma ir “decentralizēta”, jo to nekontrolē neviena atsevišķa persona vai iestāde, kā arī to nekontrolē neviena centrālā banka, valdība vai nacionāla valsts..

Tā vietā darījumus apstiprina veicinošā Bitcoin kopiena, saukta par “Miners”. Ikviens cilvēks pasaulē var kļūt par kalnraču, piesaistot ierīci savam datoram. Pretī viņu laika un elektrības izmaksām tie, kas gūst panākumus, tiek apbalvoti ar papildu Bitcoin.

Ja esat nedaudz apmulsis, neuztraucieties, es sīkāk par šo procesu runāšu nākamajā sadaļā!


Bitcoin (BTC) maksimālais piedāvājums ir arī 21 miljons monētu. Pašreizējā cirkulējošā padeve ir 17,1 miljons, skaitam katru dienu palielinoties. Tomēr nekad netiks iegūts vairāk nekā 21 miljons Bitcoins, un paredzams, ka šis skaitlis tiks sasniegts 2140. gadā.

Tagad, kad ir izskaidrots Bitcoin, nākamā mana Ripple vs Bitcoin rokasgrāmatas daļa uzzinās par Ripple.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Ripple Paskaidrots

Ripple oficiālais logotips

Ripple pirmo reizi tika palaists 2012. gadā, trīs gadus pēc Bitcoin. To uzbūvēja uzņēmums Ripple Labs, kas atrodas ASV. Ripple mērķis bija izveidot maksājumu sistēmu, kuru bankas varētu izmantot līdzekļu pārskaitīšanai gan vietējā, gan starptautiskā mērogā.

Lai gan tie ir vērsti uz finanšu pakalpojumu nozari, ikviens var pirkt un pārdot Ripple valūtu – XRP monētu.

Cilvēki bieži vien sajaucas par atšķirību starp Ripple un XRP, tāpēc es ātri to noskaidrošu. Ripple ir blockchain tehnoloģijas nosaukums, kas ļauj cilvēkiem nosūtīt un saņemt līdzekļus (šie līdzekļi var pārtulkot lielākajā daļā valūtu, kas tur atrodas). No otras puses, XRP ir kriptogrāfijas valūtas nosaukums, tāpat kā Ēteris ir kriptonauda un Ethereum ir blokķēde.

Tāpat kā Bitcoin, arī Ripple blokķēde neprasa trešajām pusēm apstiprināt un pārbaudīt darījumus, ļaujot cilvēkiem nosūtīt un saņemt līdzekļus vienādranga principā. Kopumā tiks piegādāts ne vairāk kā 100 miljardi XRP monētu ar pašreizējo apgrozībā esošo aptuveni 60 miljardi.

Tātad, tagad, kad jūs zināt Ripple XRP absolūtos pamatus, nākamā mana Ripple vs Bitcoin ceļveža daļa apskatīs, kā darbojas katrs blokķēdes!

Tehniskā veiktspēja

Bitcoin

Sūtot līdzekļus citai personai, Bitcoin blokķēde aizņem aptuveni 10 minūtes, līdz darījums tiek apstiprināts. Tas paliek nemainīgs neatkarīgi no tā, kur atrodas sūtītājs un saņēmējs.

Neatkarīgi no tā, vai jūs sūtāt līdzekļus kādam tajā pašā pilsētā kā jūs vai kādam citā pasaules malā, tas vienmēr prasīs apmēram 10 minūtes! Salīdzinot to ar laiku, kas nepieciešams naudas nosūtīšanai uz ārzemēm ar banku, ir daudz ātrāk izmantot Bitcoin, jo bankas pārskaitījuma apstrāde var ilgt līdz trim dienām.

Kad Bitcoin pirmo reizi tika izlaists, maksa par darījumiem bija ļoti zema. Darījuma apstrāde izmaksātu tikai simtdaļu. Tas padarīja Bitcoin ideālu kā globālu maksājumu sistēmu.

Tomēr, tā kā sistēma ir kļuvusi arvien populārāka, summa, kas lietotājiem jāmaksā, ir diezgan ievērojami pieaugusi. Aktīvākajā periodā 2017. gada beigās darījumu maksa maksāja pat 40 ASV dolārus, kas, maigi izsakoties, nav ilgtspējīgi mikromaksājumiem..

Jautrība: Augstas Bitcoin maksas bija galvenais iemesls, kāpēc tika izveidota Bitcoin Cash!

Katra sistēma pasaulē var apstrādāt tikai noteiktu daudzumu darījumu, pirms tā tiek pārslogota. Piemēram, kaut arī 2016. gadā Visa apstrādā tikai vidēji 1667 darījumus sekundē, ja nepieciešams, tā var apstrādāt vairāk nekā 50 000 sekundē, bet nevar pārsniegt daudz tālāk par to.

No otras puses, jums ir Bitcoin. Kaut arī Bitcoin ir vispopulārākā kriptovalūta pasaulē, tā spēj apstrādāt tikai maksimāli 7 darījumus sekundē. Šī ir milzīga mērogojamības problēma, kas Bitcoin ir jāatrisina, ja tā vēlas sasniegt sapni kļūt par globālu maksājumu sistēmu.

Tātad, tagad, kad jūs zināt par paskaidroto Bitcoin veiktspēju, nākamā mana Bitcoin vs Ripple ceļveža daļa redzēs, kā darbojas Ripple…

Ripple

Kā jūs drīz uzzināsiet, Ripple blokķēde darbojas daudz labāk nekā Bitcoin. Lūk, kāpēc…

Pirmkārt, nosūtot XRP no viena maka citam, darījuma apstiprināšana prasa tikai dažas sekundes. Tas padara Ripple par daudz labāku alternatīvu Bitcoin, kad runa ir par darījumu ātrumu.

Runājot par darījumu maksu, Ripple ir praktiski bez maksas, jo standarta izmaksas pārskaitījuma veikšanai ir tikai 0,00001 XRP. Lai to sakārtotu reālās pasaules skaitļos, pat tad, kad XRP janvārī plkst 3,29 ASV dolāri, tas būtu sasniedzis darījuma maksu tikai USD 0,0000329. Tas nozīmē, ka jūs varētu nosūtīt vairāk nekā 30 000 darījumu, pirms esat samaksājis 1 USD darījumu maksu!

Tātad, kā ar mērogojamību? Nu, atkal Ripple monēta darbojas ievērojami labāk nekā Bitcoin. Atcerieties, kā es jau iepriekš minēju, ka Bitcoin var apstrādāt tikai 7 darījumus sekundē? Nu, Ripple var apstrādāt vairāk nekā 1500 sekundē!

Visa iepriekš minētā statistika padara Ripple ideālu vairāku triljonu dolāru vērtu starpbanku nozarei. Šeit bankas sūta naudu citām bankām, kas atrodas citās valstīs. Pašlaik bankām ir jāizmanto trešo personu organizācija, kas atrodas Beļģijā ar nosaukumu SWIFT. Rezultātā darījumi ir dārgi un var paiet aptuveni 3 dienas, pirms tie tiek norēķināti.

Turklāt, ja bankas atrodas jaunattīstības valstīs un tām ir jātirgo valūtā, kas nav populāra, tām bieži ir jāveic vairākas apmaiņas, jo tirgū nav pietiekami daudz likviditātes. Izmantojot Ripple, bankas var izmantot XRP kā likviditātes tiltu, ietaupot iestādēm daudz laika un naudas.

Tātad, tagad, kad jūs zināt, kā darbojas divi blokķēdes projekti, nākamā mana Ripple vs Bitcoin ceļveža daļa apspriedīs, kura blokķēde ir vairāk decentralizēta.

Ripple vs Bitcoin: Decentralizcijas?

Decentralizācija nozīmē, ka to nevar kontrolēt neviena atsevišķa persona vai iestāde. Tomēr kriptovalūtu sabiedrībā pastāv strīdi par to, ka abi projekti nav tik decentralizēti, kā vajadzētu.

Bitcoin

Runājot par Bitcoin, lai gan noteikti ir taisnība, ka neviena vienība nekontrolē tīklu, viss ir mainījies kopš tā sākuma. Kad Bitcoin pirmo reizi tika palaists, ikviens varēja kļūt par kalnraču, izmantojot GPU vai CPU, kurus ir lēti nopirkt.

Tomēr tagad ir iespējams izmantot dārgu aparatūru, ko sauc par ASIC. ASIC ir daudz jaudīgāki nekā GPU un CPU, kas nozīmē, ka viņiem vienmēr būs lielākas iespējas iegūt kalnrūpniecības atlīdzību. Rezultātā tiem, kuri nevar atļauties iegādāties ASIC, nav taisnīgu iespēju dot ieguldījumu sistēmā.

Tas nav vienīgais jautājums.

Tagad ir dažas spēcīgas organizācijas, kas pārvalda “Mining Pools”, kurās dažādi Bitcoin kalnrači apvieno savus resursus, lai nodrošinātu, ka viņiem ir vislabākās iespējas iegūt Bitcoin ieguves atlīdzību. Viņi būvē Bitcoin ieguves saimniecības, kas sastāv no tūkstošiem ASIC ierīču. Ideja ir vienkārša – jo vairāk jums ir ASIC ierīču, jo vairāk iespēju iegūt balvu.

Lielākā daļa šo ieguves baseinu atrodas Ķīnā, kur elektrības izmaksas ir lētas. Kad es pēdējo reizi pārbaudīju statistiku (kuru jūs varat redzēt zemāk), tikai četri ieguves baseini kontrolē vairāk nekā 50% no kopējās Bitcoin jaukšanas jaudas.

Bitcoin ieguves baseini

Tas nodod lielu spēku ļoti mazu cilvēku rokās, kas ir pretrunā ar decentralizēto Bitcoin ideoloģiju.

Ripple XRP

Arī kriptonauda fani ir nobažījušies, ka Ripple XRP nav tik decentralizēta kā vajadzētu. Pirmkārt, atšķirībā no Bitcoin, Ripple monētu kontrolē uzņēmums ar nosaukumu Ripple Labs. Ir svarīgi atcerēties, ka, lai gan viņiem nav tiesību grozīt darījumus vai kontrolēt cilvēku līdzekļus, viņi tomēr kontrolē XRP piegādi.

Raksta tapšanas laikā, 2018. gada jūnijā, apgrozībā ir aptuveni 60 miljardi monētu, no kopējās piegādes 100 miljardi. Lielā problēma ir tā, ka atlikušos 40 miljardus (40%) kontrolē Ripple – Ripple Labs dibinātāji.

Viņiem ir tiesības ar monētām darīt to, ko viņi vēlas, tas nozīmē, ka viņi tehniski var manipulēt ar tās cenu. Ja Ripple Labs izlemtu izlaist lielu daudzumu monētu, ko viņi kontrolē, tas varētu negatīvi ietekmēt cenu.

Otra problēma, ko es atklāju, pētot šo Ripple vs Bitcoin ceļvedi, ir tāda, ka dažiem cilvēkiem nepatīk fakts, ka bloku ķēdi neuztur XRP kopiena. Kaut arī Bitcoin gadījumā sistēmā dominē lieli kalnrūpniecības baseini, ikviens var mēģināt dot ieguldījumu tīklā, iegādājoties nepieciešamo aparatūru.

Tas nav gadījumā ar Ripple, jo nav iespējams iegūt XRP. Tā vietā tīkls izmanto kaut ko, ko sauc par “Transaction Validators”. Vienīgie cilvēki, kas var kļūt par darījumu apstiprinātāju, ir bankas, kas instalē tehnoloģiju.

Tehniski runājot, tas joprojām ir decentralizēts, jo neviens apstiprinātājs nevar pārņemt tīkla kontroli, kā arī nevar grozīt vai manipulēt ar darījumu. Tomēr daži cilvēki domā, ka ikvienam vajadzētu būt iespējai dot savu ieguldījumu tīkla izveidē, ne tikai finanšu iestādēm.

Tātad, tagad, kad jūs zināt dažas no cilvēku bažām par abu projektu decentralizāciju, šīs Ripple vs Bitcoin rokasgrāmatas nākamajā daļā tiks apspriests, kā darījumi panāk vienprātību.

Bitcoin vs Ripple: kā darīt Thei Rkatrs Cvienprātība?

Nevienā no šiem protokoliem trešajai pusei nav jāapstiprina, jāpārbauda un jāpārbauda darījumi. Tātad, kā viņi to dara?

Pirmkārt, ļaujiet man ātri paskaidrot, kas ir vienprātības mehānisms. Katrā blokķēdē tiek izmantots kriptogrāfiskais algoritms, lai apstiprinātu, ka darījums ir derīgs, neizmantojot starpnieku. Tas nodrošina, ka personai, kas sūta naudu, faktiski ir līdzekļi, un tas arī nodrošina, ka līdzekļi netiek iztērēti divreiz (dubultā iztērēšana).

Katru ierīci, kas ir savienota ar Bitcoin vai Ripple tīklu, sauc par mezglu, un, lai darījums tiktu apstiprināts, mezglu procentuālajai daļai ir jābūt “Reach Consensus” – tas nozīmē, ka viņi piekrīt, ka darījums ir derīgs.

Bitcoin un Ripple katrs izmanto atšķirīgu vienprātības mehānismu, kuru es apspriedīšu tālāk.

Vienprātības mehānisms

Bitcoin: darba pierādījums

Visu pirmo blokķēdes vienprātības mehānismu izveidoja Bitcoin izstrādātājs, un to sauc par darba pierādījumu. Labākais veids, kā izprast darba pierādījumu, ir domāt par patiešām grūtu aprēķinu.

Bitcoin tīkls ģenerē nejaušu aprēķinu, kas ir tik grūti, ka neviens cilvēks to nevarētu atrisināt. Tā vietā tas prasa lielu skaitļošanas jaudu, lai to atrisinātu. Aprēķina veikšana prasa 10 minūtes. Kad tas ir atrisināts, Bitcoin darījums tiek apstiprināts kā derīgs.

Katrs mezgls, kas ir savienots ar tīklu, sacenšas savā starpā, lai kļūtu par pirmo ierīci, kas atrisina aprēķinu. Kas tur nokļūst pirmais, iegūst Bitcoin ieguves atlīdzību. Galvenā Proof-of-Work modeļa problēma ir tā, ka tas prasa patiešām lielu daudzumu elektrības. Piemēram, a nesen veiktais pētījums atklāja, ka Bitcoin ieguve patērē vairāk elektroenerģijas nekā 159 atsevišķas valstis!

Bitcoin darba pierādījums

Otrais jautājums ar Proof-of-Work (kā es iepriekš apspriedu) ir tāds, ka tas ļauj cilvēkiem izmantot patiešām dārgu aparatūru, kas nozīmē, ka tiem, kas var ieguldīt vairāk naudas, ir daudz lielākas iespējas iegūt Bitcoin atlīdzību.

Treškārt, un, iespējams, pats galvenais, darba pierādīšanas modelis ir veicinājis jautājumus par augstām maksām, lēniem darījumiem un nespēju mērogot.

Tātad, tagad, kad jūs zināt, kādu vienprātības mehānismu Bitcoin lieto, nākamā mana Ripple vs Bitcoin ceļveža daļa apskatīs, ko Ripple izmanto!

Ripple: Federētais Bizantijas nolīgums

Ripple blokķēde izmanto vienprātības mehānismu, ko sauc par Federatīvo Bizantijas līgumu (FBA). Tāpat kā Bitcoin un tā darba pierādīšanas modelis, FBA cenšas panākt vienprātību starp dažādiem mezgliem.

FBA gadījumā katrs mezgls uzticas ierobežotam skaitam citu mezglu, kas ir pazīstams kā a "Aplis". Ripple tīklā ir daudz dažādu apļu, kas katrs pārklājas viens ar otru tā, ka būtībā katrs mezgls ir kaut kādā veidā savienots.

Darījumu apstiprinātāji, kurus izmanto darījumu verificēšanai (bankas, kas izmanto tehnoloģiju), tos individuāli izvēlas un akreditē, pirms viņiem ir iespēja iesaistīties darījumu pārbaudē.

Tas nozīmē, ka patiesībā neviena no bankām, kas izmanto tehnoloģiju, nevēlas manipulēt ar vienprātību, jo tās to izmanto savu darījumu atbalstam. Pat ja viņi to izdarītu, visiem pārējiem darījumu apstiprinātājiem būtu skaidrs, kuri darījumu vienkārši noraidīs.

Atšķirībā no Bitcoin, Ripple un tā FBA konsensa mehānisms nav vajadzīgs sarežģītu aprēķinu risināšanai, tas nozīmē, ka tas patērē daudz mazāk elektroenerģijas nekā Bitcoin. Tas padara to par efektīvāku sistēmu un nodrošina, ka darījumu maksas tiek turētas zemas.

Galu galā dažās sekundēs, kad sistēmai jāapstiprina naudas līdzekļu kustība, vismaz 80% darījumu apstiprinātāju jāpanāk vienprātība, lai darījumu atzīmētu kā derīgu.

Tātad, tagad, kad jūs zināt par diviem izmantotajiem vienprātības mehānismiem, manas Ripple vs Bitcoin rokasgrāmatas pēdējā daļā tiks aplūkots, kā projekti līdz šim ir bijuši!

Vispirms šeit ir salīdzināšanas tabula, lai jūs varētu atkārtot dažas galvenās atšķirības starp šiem diviem projektiem!

Tabulas salīdzinājums

Vienprātības mehānisms Darījumi p / s Tirgus vērtība Cirkulējošais piegāde Uzsākšanas datums Komanda / organizācija Darījumu maksa
Ripple FBA 1500 18 Bil 40 Bil 2012. gads Ripple Labs <0,01 USD
Bitcoin PoW 7 104 Bil 17 milj 2009. gada janvāris Bitcoin Core 0,50–3,00 USD

Ripple vs Bitcoin: stāsts līdz šim

Kad cilvēkiem ir arguments Ripple vs Bitcoin, viena lieta, kurai visi var piekrist, ir tas, ka abi bloku ķēdes projekti ir izcili darbojušies. Tomēr, būdams sākotnējā kriptonauda, ​​Bitcoin vienmēr ir bijusi monēta numur viens vērtības, tirgus kapitalizācijas, pieņemšanas un reālās pasaules ziņā.

2017. gads bija līdz šim veiksmīgākais gads, kad BTC palielināja savu vērtību par vairāk nekā 2000%. Līdz gada beigām Bitcoin sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 20 000 USD, un kopējā tirgus kapitalizācija bija nedaudz virs 320 miljardiem USD. Lai to aplūkotu perspektīvā, tas nozīmē lielāku Goldman Sachs un Morgan Stanley tirgus kapitalizāciju!

Runājot par reālo lietojumu, arvien vairāk pārdevēju sāk pieņemt Bitcoin kā maksājuma veidu. Tas jo īpaši attiecas uz Japānu, kur tagad ir iespējams tērēt Bitcoin vairāk nekā 200 000 dažādos veikalos! Citas labi pazīstamas organizācijas, kas pieņem Bitcoin, ir Microsoft, Expedia, PayPal, Overstock un pat Virgin Galactic.

Tomēr paies ļoti ilgs laiks, līdz Bitcoin tiek izmantots kā galvenā plūsmas globālā maksājumu sistēma. Galvenais iemesls tam ir tas, ka izstrādātājiem ir jānovērš veiktspējas problēmas. 10 minūšu darījumu laiks, augstas maksas un tikai 7 darījumu sekundē mērogošanas līmenis ir miljons jūdžu attālumā no ilgtspējīgas globālās maksājumu sistēmas.

Labā ziņa ir tā, ka komanda strādā pie otrā maksājumu tehnoloģijas slāņa, kas atrodas virs Bitcoin ar nosaukumu “Lighting Network”, kas, cerams, paaugstinās Bitcoin līmeni nākamajā līmenī ar ātriem, lētiem un ļoti pielāgojamiem darījumiem.!

Tātad, kā ar Ripple XRP? Ripple tagad ir trešā spēcīgākā kriptovalūta tirgus kapitalizācijas ziņā. Tāpat kā Bitcoin, arī Ripple monētai 2017. gadā bija pārsteidzošs gads. Gada sākumā tā vērtība bija tikai 0,0065 USD, taču līdz tās beigām tā pieauga līdz masveida 2,40 USD.

Runājot par mātes uzņēmuma Ripple Labs faktisko mērķi, viņi izveido patiešām labas partnerattiecības ar dažām no lielākajām bankām pasaulē. Tagad vairāk nekā 100 dažādas finanšu iestādes izmēģina Ripple protokolu, tostarp Santandera, Bank of America un Credit Agricole!

Nākotnē ir cerība, ka finanšu nozare izmantos XRP, lai nokārtotu starpbanku maksājumus. Visa nozare katru gadu ir triljonu dolāru vērta, tāpēc, ja viss iet uz plānošanu, XRP vērtība drīz varētu redzēt jaunus visu laiku augstākos līmeņus.

Tas gan nav ieguldījumu ieteikums.

Ripple vs Bitcoin: Secinājums

Un tas ir šīs Ripple vs Bitcoin rokasgrāmatas beigas! Pirms atvērāt šo rakstu, jūs nebijāt pārliecināts par galvenajām atšķirībām starp abiem. Tomēr, ja esat izlasījis šo rokasgrāmatu no sākuma līdz beigām, jums tagad vajadzētu būt patiešām ideālam, kas atšķir šīs divas kriptogrāfijas spēkstacijas.

Kā jūs tagad droši vien zināt, Ripple blokķēde darbojas daudz labāk nekā Bitcoin. Tas veic ātrākus darījumus, lētākus un pielāgojamākus darījumus. Ne tikai tas, bet arī Ripple konsensa mehānisms ir daudz labāks videi – tas netērē lielu enerģijas daudzumu. Ripple mērķi tomēr atšķiras no Bitcoin mērķiem, tāpēc nedomājiet, ka Ripple kļūst par "nākamais Bitcoin".

Bitcoin joprojām ir (kā tas vienmēr ir bijis) kriptonauda pirmais. Es uzskatu, ka Bitcoin tomēr ir vairāk piemērots kā vērtības glabātava, nevis kā maksājumu sistēma, līdzīgi kā zelts vai sudrabs. Tomēr vissvarīgākais ir tas, ka nākamais Bitcoin jauninājums – Lighting Network – ir veiksmīgs. Tas padarīs Bitcoin vairāk izmantojamu kā maksājumu sistēmu.

Tātad, kura kriptonauda dod priekšroku pēc šī Ripple vs Bitcoin ceļveža izlasīšanas? Vai esat nolēmis izvēlēties vienu vai otru, vai arī jūs esat tāds pats kā es un vēlaties, lai būtu investīcijas abos? Lūdzu, dariet man zināmu savas domas zemāk esošajā komentāru sadaļā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map