SiaCoin cenu prognoze: 2021. gads un pēc tam

Sveiki un laipni lūdzam šajā rokasgrāmatā par SiaCoin cenu prognozēšanu. Šajā rakstā es aplūkošu dažas cenu prognozes šim interesantajam kriptovalūtas projektam.

SiaCoin kriptovalūtas telpā izceļas ar cieto lietošanas gadījumu. Bieži var būt grūti saprast projekta mērķi. Sia gadījumā tas nav!

Ceļvedis sāksies ar to, kas ir SiaCoin. Tad tam būs īsa sadaļa, kas brīdina cilvēkus par bīstamību, ja pārāk uzticas cenu prognozēm. Pēc tam es apskatīšu dažas SiaCoin cenu prognozes 2021. gadam un tālāk nākotnē. Pēc tam būs īss tehniskās analīzes paskaidrojums un tas, kāpēc tas nav labākais veids, kā spriest par investīciju potenciālu. Turpmākajos gados būs arī sadaļa SiaCoin ceļvedī. Visbeidzot, es sniegšu dažas domas par to, vai SiaCoin ir labs ieguldījums.

Šīs rokasgrāmatas beigās jums vajadzētu uzzināt daudz vairāk par SiaCoin un pašiem spēt spriest par dažādām cenu prognozēm, ar kurām jūs sastopaties tiešsaistē..

Kā parasti, šajā SiaCoin prognožu ceļvedī ir iekļauti jautājumi. Tātad, sāksim!

Kas ir SiaCoin?

Vienkāršākajā formā SiaCoin ir decentralizēts mākoņu glabāšanas pakalpojums. Tas ir izstrādāts, lai konkurētu ar tādiem uzņēmumiem kā Google, DropBox, Apple un Microsoft. Ideja ir tāda, ka dati, kas tiek glabāti, izmantojot Sia, tiks šifrēti un saglabāti citu lietotāju datoros. Tomēr visus darījumus varēs pārbaudīt, izmantojot SiaCoin publisko virsgrāmatu.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Būtībā SiaCoin darbojas, ļaujot lietotājiem iznomāt vietu cietajos diskos. Cilvēki, kas meklē mākoņa krātuvi, failu glabāšanai izmantos citu datoru atmiņu. Šis pakalpojums tiek apmaksāts, izmantojot Sia blokķēdes vietējo valūtu SiaCoin.

Krātuves nodrošinātāji var paši noteikt cenas un reklamēt savu uzticamību. Viņi var arī noteikt standartus un kompensāciju, ja lietas tiek apdraudētas, kamēr viņi atrodas viņu aprūpē. Visbeidzot, viņi var liegt savus pakalpojumus, ja uzglabājamo datu raksturs viņiem jebkādā veidā rada neērtības.

Lai aizsargātu platformas lietotājus, pastāv virkne drošības pasākumu. Piemēram, datus var sadalīt starp dažādiem atmiņas nodrošinātājiem. Tas var palīdzēt nodrošināt, ka datus faktiski var iegūt, kad nepieciešams.

Ātrs brīdinājums par kriptovalūtas cenu prognozēm

Pirms mēs nonākam pie SiaCoin cenu prognozes, vispirms ir svarīgi brīdināt. Šajā rakstā jūs atradīsit dažas no augstākajām cenu prognozēm šim konkrētajam kripto. Ir svarīgi tos neuztvert pārāk nopietni. Galu galā neviens īsti precīzi nezina, kā projekts darbosies ilgtermiņā.

Ir daudz iemeslu, kas padara šīs kriptovalūtas cenu prognozes problemātiskas. Tie ietver:

  • Konkurence – vai citi uzņēmumi cenšas nodrošināt to pašu pakalpojumu. Acīmredzot konkurence padara mazāku varbūtību, ka konkrēts projekts izdosies. Arī SiaCoin ir liela konkurence. Ir gan tradicionāli uzņēmumi, gan blokķēdes uzņēmumi, kas strādā pie labākiem mākoņkrātuves risinājumiem.
  • Normatīvie jautājumi – vai projekts pēc dažiem gadiem būs likumīgs? Ar glabāšanu tas varētu būt problemātiski, jo palīdzēt kādam uzglabāt nelegālu materiālu jau ir pretrunā ar likumu.
  • Tehnoloģiskie jautājumi – vai projekta komanda var sasniegt izvirzītos mērķus??

SiaCoin cenu prognoze 2021. gads?


Ievadi un brīdinājumi nav pieejami, es ķeros pie šī raksta – SiaCoin cenu prognoze!

Es sākšu ar dažiem īslaicīgākiem. Pirmā grupa būs paredzēta gada beigām vai apmēram pēc 12 mēnešiem. Esmu izpētījis tīmekli, lai atrastu pēc iespējas tuvāk ekspertu SiaCoin prognozēm. Tomēr, tā kā digitālās valūtas ir tik jauna aktīvu klase, tās ir grūti atrast. Ekspertiem, kas ir kriptovalūtu jomā, bieži ir daudz labākas lietas darīt, nekā uzminēt par cenām!

Vistuvākais ekspertam?

Es sākšu ar vistuvāko lietu ekspertu cenu prognozēm, ko es varētu atrast. Palwasha Saaim, B.Sc, raksta vietnei ar nosaukumu PeļņaKonfidenciāli. Atšķirībā no daudzām kriptovalūtas cenu prognozēm, viņa izmanto dažas fundamentālas pašas monētas analīzi, lai noteiktu, ko tā varētu būt vērts nākotnē.

Liela daļa teksta ir vērsta uz SiaCoin iepriekšējo sniegumu, kā arī tā funkcijām kā līdzekli maksāšanai par decentralizētu digitālo atmiņu.

Tāpat kā ar daudziem cenu prognozēšanas rakstiem, viņa arī paskaidro, kā iegādāties SiaCoin. Tas ietver īsu sadaļu par to, kā to arī uzglabāt. Pēc tam viņa iedziļinās SiaCoin kalnrūpniecībā. Tas viss aizņem diezgan daudz raksta, kas galu galā domāts par cenu prognozēm.

Visbeidzot, Saaim apskata SiaCoin prognozes. Viņa apstiprina raksta nosaukumā izteikto noskaņojumu. Viņai SiaCoin 1 USD joprojām ir iespēja. Tas nozīmētu lielu izaugsmi, salīdzinot ar cenu, kas šodien ir nedaudz virs 0,0046 USD.

Skaidrojot savu argumentāciju par to, kāpēc SiaCoin ir USD 1 iespēja, Saaim pareizi identificē, ka monēta atbilst citam lietošanas gadījumam nekā Bitcoin. Viņa norāda, ka mākoņu tīkls Sia “piedāvā ļoti vērtīgu lietderību”.

Viņa, protams, šajā ziņā ir pareiza. Mākoņkrātuve ir noderīga. Tomēr viņa apgalvo, ka SiaCoin piedāvā unikālu lietderību. Tā vienkārši nav taisnība. Ir daudz citu decentralizētu mākoņu krātuves projektu, kas strādā pie tā paša mērķa. STORJ, Filecoin un MaidSafe ir tikai trīs no tām.

Lai vēl vairāk pasliktinātu situāciju, nozarē, kuru SiaCoin mēģina izjaukt, daži no lielākajiem planētas uzņēmumiem strādā arī pie labākiem risinājumiem. Microsoft, Apple un Google neiztiks bez cīņas!

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Daži vairāk fundamentālu analīzi?

Tālāk šajā SiaCoin prognožu ceļvedī mums ir vēl viena fundamentāla analīze. Šis no InvestingPR tomēr nedod potenciālu nākotnes cenu. Personīgi es uzskatu, ka tas ir iepriecinoši!

InvestingPR nenosauktais autora autors vispirms aplūko monētas pamatus. Viņi norāda pašas SiaCoin lietderību – apmaksāt failu glabāšanu Sia tīklā. Pēc tam viņi apspriež, cik aktīvs ir Sia tīkls. Pēc viņu domām, tur pašlaik ir saglabāti 162 terabaiti datu.

Pēc tam viņi pievērš uzmanību tam, kā Sia cena tiek salīdzināta ar dažu konkurentu. Viņi lēš, ka tas ir par aptuveni 10% lētāk nekā tradicionālā mākoņu krātuve. Viņi pareizi apgalvo, ka šāds pakalpojums par konkurētspējīgu cenu varētu viegli veicināt pieprasījumu pēc SiaCoin. Tas nozīmētu tā cenas pieaugumu.

Autors turpina apspriest, ka veiksmīgas decentralizētas mākoņkrātuves iespējas potenciālam ir “ļoti augsti griesti”. Tas ir tāpēc, ka pašreizējā tīkla atmiņas ietilpība ir daudz lielāka nekā pašlaik tiek izmantota. Saskaņā ar rakstu pašreizējā jauda ir milzīga 4,5 petabaiti. Pieaugot informētībai par SiaCoin, visticamāk, tas arī palielināsies. Tiem, kas nezina, petabaits ir 1000 terabaiti.

Pēc tam mūsu anonīmais autors turpina runāt par SiaCoin nākotni. Šeit viņš piemin, ka SiaCoin līdzdibinātājs Deivids Voriks ir runājis par sadarbību ar Netflix. Ja tiek izveidots šāds darījums, platformai tas būtu milzīgs.

Noslēdzot darbu, autors paziņo, ka “SiaCoin ir žetons, kas nonāk īstajā vietā un laikā.” Tas ir tāpēc, ka tas ir gatavs tirgum un tam ir nopietns lietošanas gadījums. Visbeidzot, viņi apgalvo, ka “SiaCoin cenu prognoze 2021. gadam patiešām ir ļoti pozitīva.”

Kaut kas kosmonautiem …

Tālāk šajā SiaCoin cenu prognožu ceļvedī es pievērsīšu uzmanību vienai no tipiskākajām prognozēm, kas peld ap internetu.

CoinLiker ir vietne, kas piedāvā cenu zvanus gandrīz katrai iedomājamai kriptovalūtai. SiaCoin nav izņēmums. Šī vietne parasti piedāvā visoptimistiskākās cenu prognozes. Viņi arī parasti neuztraucas ar jebkādu fundamentālu analīzi …

Kāpēc viņiem būtu jāuztraucas ar pamatprincipiem, kad viņiem ir savs “pielāgotu prognožu algoritms”, lai noskaidrotu, kāda būs SiaCoin vērtība pēc 12 mēnešiem?

Siacoin cenu prognoze

Kā redzat no iepriekš redzamā grafika, CoinLiker patiešām patīk SiaCoin. Patiesībā viņu cenu prognoze uz vienu gadu prasa tikai gada laikā iegūt vairāk nekā 32 reizes lielāku pašreizējo cenu.

Pieņemsim, ka tas jums ir cits veids. Pieņemsim, ka šodien esat ieguldījis 100 USD. Jūs saņemtu nedaudz vairāk par 5800 monētām. Tagad, pēc CoinLiker datiem, šoreiz nākamgad šī investīcija būs vairāk nekā 3190 USD vērtībā.

Sekojošajā sadaļā CoinLiker atbild uz dažiem bieži uzdotajiem jautājumiem. Viens no šiem ir: “Vai SiaCoin mēness?” Uz to viņi atbild:

“Ņemot vērā prognozi, mēs domājam, ka Siacoin mēness būs tik stingri turēts.”

Lai gan CoinLiker noteikti nav kautrīgs par savu optimismu attiecībā uz gandrīz katru esošo kriptovalūtas projektu, viņi ir mazāk atvērti par to, no kurienes nāk viņu skaitļi. Izņemot to “algoritmu”, burtiski nav sniegta norāde par to, kā ir veiktas viņu SiaCoin cenas prognozes.

Parasti cenu prognozes jāizturas piesardzīgi, un pret tām, kuras necenšas izskaidrot savus zvanus, jāizturas ar īpašu piesardzību.!

John McAfee un SiaCoin cenu prognozēšana?

Visbeidzot, mēs nonākam pie cita domājama kriptovalūtu eksperta. Džons Makafijs pagātnē ir bijis daudzu digitālās valūtas projektu balss atbalstītājs. Viņš pat apgalvoja, ka pats Bitcoin līdz 2020. gadam sasniegs 1 000 000 USD.

McAfee agrīnie tvīti par projektiem varētu būt patiesi. Tomēr, redzot, kā tirgus reaģē uz viņa atbalstu, viņi ātri kļuva par apmaksātiem sludinājumiem. Nesen izrādījās, ka McAfee saņēma līdz 100 000 USD par katru reizi, kad viņš pozitīvi padarīja kriptonauda par vienu no saviem Tweets priekšmetiem.

SiaCoin nav bijusi šāda uzmanība. Tomēr McAfee jau iepriekš to pieminēja. Mums jāpieņem, ka tas ir tāpēc, ka Džonam šis projekts ļoti patīk, bet nav samaksāts par tā sūknēšanu tā, kā viņam ir citi projekti. Jebkurā gadījumā zemāk ir pieminēts Sia:

Siacoin cenu prognozēšana - Džona Makafija twitter ieraksts

SiaCoin cenu prognozes 2021. gadā un pēc tam!

Tālāk, mūsu ceļvedī par SiaCoin cenu prognozēšanu, es paskatīšos nedaudz tālāk nākotnē. Visas problēmas ar 2021. gada cenu prognozēm joprojām atbilst šai nākamajai daļai. Tomēr šie jautājumi faktiski vēl vairāk palielina nākotni, uz kuru viņi koncentrējas.

Negatīva SiaCoin cenu prognoze?

Attiecībā uz mūsu pirmo ilgtermiņa SiaCoin cenu prognozi mēs atgriežamies pie PeļņaKonfidenciāli. Atkal viņi iepazīstina ar domājama eksperta viedokli!

Patrick Brik CFA, BAS, 2017. gada novembrī rakstīja, ka neredz SiaCoin nākotni. Tomēr viņa viedoklis par projektu varētu būt vienkārši nejēdzīgs, jo, šķiet, viņš pat nesaprot, kā darbojas tirgus kapitalizācija.

“SC cena pašlaik ir aptuveni 0,0036 USD, tas nozīmē, ka tā tirgo ar simtdaļu. Kāpēc par šo cenu kāds vispār varētu satraukties ar Siacoin maku? Varbūt man kaut kā pietrūkst. ”

Šis noskaņojums ir amizants savā neziņā. Cena, kas ir centa daļa, neko reāli neietekmē. Jūs galu galā nepērkat nevienu SiaCoin. Tā vietā investori ieguldīs projektā 1000, 10 000, 100 000 USD vai tik daudz, cik vēlas. Tas, kā šis “eksperts” var apšaubīt droša uzglabāšanas risinājuma nepieciešamību ieguldījumiem, ir absolūti manis ziņā.

Tomēr mums ir jāpārvar šis smieklīgais apgalvojums, tuvojoties pārējai šīs prognozes daļai. Šī raksta autore domā, ka kriptonauda ir burbulī. Viņš atzīst, ka Bitcoin, iespējams, ir paredzēts augstākām cenām, taču secina, ka lielākā daļa projektu sabruks.

Šķiet, ka Brikam patīk izrādīt, ka viņš raksta beigās zina kādu tehnisko analīzi. Tomēr viņš aizmirst, ka viņam vajadzētu izskatīt ilgtermiņa cenu prognozi (TA šādām prognozēm ir gandrīz bezjēdzīga, pat ja jūs esat eksperts. Es drīz uzzināšu, kāpēc).

Noslēgumā viņš vēlreiz runā par tehnisko analīzi un iepriekšējo cenu tendenču izmantošanu, lai prognozētu nākamās. Viņš pat nepiemin failu glabāšanu vai pieprasījumu pēc tā. Šo prognozi nevajadzētu uztvert pārāk nopietni.

Vēl viena bez pamata SiaCoin cenu prognoze?

Visbeidzot, vienīgo citu ilgtermiņa cenu prognozi, ko es varēju atrast SiaCoin, izstrādāja vietne ar nosaukumu Tirdzniecības zvēri. Tāpat kā daudzas citas cenu prognozes tiešsaistē, arī šo atbalsta pilnīgi nekas.

Tie piedāvā dažādas cenu prognozes, kas nākamos trīs gadus aptver katru mēnesi. Zemāk ir viņu prognozes par 2021. gadu:

Viņi apgalvo, ka ir izstrādājuši savas SiaCoin cenu prognozes, izmantojot “vēsturiskos datus un izmantojot lineāru un polinomu regresiju kombināciju”. Ļoti labi tas var notikt. Tomēr, tā kā viņi nav pielikuši pūles, lai izskaidrotu vai parādītu grafikā šīs polinomu regresijas, es varu tikai pieņemt, ka viņi ir izmantojuši šo vārdu, lai mēģinātu sajaukt iesācēju investorus.

Kaut arī nav atļauts piedāvāt jebkādu fundamentālu analīzi, TradingBeasts tomēr sniedz atrunu. Tas ir noderīgi, jo ir ļoti svarīgi neizmantot citu viedokļus kā ieguldījumu ieteikumus. Tas ir īpaši svarīgi, ja šie viedokļi nav pamatoti!

“Tomēr neviens nevar pilnīgi droši prognozēt kriptovalūtu cenas, tāpēc ir svarīgi saprast, ka šādas SC cenu prognozes kalpo tikai kā ieteikums iespējamai cenu attīstībai un nav paredzētas kā ieguldījumu konsultācijas.”

Problēma ar tehniskās analīzes izmantošanu cenu prognozēs

Tehniskā analīze ir lielisks līdzeklis tirgotājiem, kuri to labi saprot. Tas ietver aktīva iepriekšējās darbības izpēti un tendenču izmantošanu, lai mēģinātu noteikt, kur cena virzīsies uz nākamo. Ir dažas problēmas ar tehnisko analīzi, kas padara to slikti piemērotu kriptovalūtas cenu prognozēm ieguldījumiem, tomēr.

Ilgtermiņa tehniskā analīze pastāvīgi mainās. Vienu dienu jūs varat apskatīt diagrammu, un tas varētu izskatīties optimistiski. Tomēr tikai vienas vai divu dienu laikā tas var mainīties uz pesimistisku. Tas, ka perspektīva izrādījās pozitīva, nenozīmē, ka tā turpinās to darīt.

Tas nozīmē, ka tiem, kas izmanto tehnisko analīzi, katru dienu jāpavada stundas, aplūkojot diagrammas. Ātrums, ar kādu tendences var mainīties, nozīmē, ka tas ir lielisks līdzeklis tirgotājiem un slikts – tiem, kas vēlas iegādāties un turēt aktīvu.

Fundamentālā analīze ir daudz jēgpilnāka nekā tehniska tiem, kas vēlas vienkārši ieguldīt kriptonauda. Tas nozīmē apskatīt komandu, kas atrodas aiz kriptogrāfijas, aplūkot nišu, kuru tā aizpilda, noteikt, cik labi monētas aizpilda šo nišu, aplūkot konkurenci, ar kuru tā saskaras, un dažādus citus faktorus. Tas radīs vispārēju priekšstatu par projekta iespējamību gūt panākumus. Ja projekta pamati ir stabili, tas joprojām ir azarts, bet tas ir daudz informētāks azarts. Šādi lēmumus pamato labi investori. Tehniskajai analīzei noteikti ir vieta kriptovalūtā. Tomēr šī vieta ir tirdzniecība, nevis ieguldīšana.

Vai SiaCoin ir labs ieguldījums?

Ir ļoti grūti pateikt, vai SiaCoin ir labs ieguldījums.

No vienas puses, tam ir nepārprotams lietošanas gadījums, darba produkts, un tā cena ir konkurēt ar vairāk izveidotajiem pakalpojumiem, kas aptver to pašu nišu. No otras puses, tas ir pretrunā ar daudziem dažādiem pakalpojumiem, kuri jau piedāvā (vai cer) piedāvāt to pašu funkcionalitāti. Daži no tiem ir arī vieni no lielākajiem uzņēmumiem uz planētas.

Pats ceļvedis, šķiet, norāda, ka SiaCoin strādā pie tāda produkta izgatavošanas, kas varētu konkurēt ar tādiem kā Amazon un Google. Tomēr joprojām ir daudz kas var noiet greizi. Ja tirgus nolemj doties kopā ar konkurentu vai planētas likumdevēji ir apņēmības pilni to regulēt, SiaCoin izredzes ir mazāk pozitīvas.

Neatkarīgi no Sia nākotnes, tāpat kā visām kriptovalūtām, tas ir ieguldījums ar lielu risku un lielu atalgojumu. Tas nozīmē, ka jums nevajadzētu ieguldīt vairāk, nekā jūs varat atļauties zaudēt. Ja rīt SiaCoin tiktu pie 0,00 USD, vai tas ietekmētu jūsu dzīves kvalitāti? Ja atbilde ir apstiprinoša, esat ieguldījis pārāk daudz!

Secinājums

Tātad tam ir viss laiks šajā SiaCoin cenu prognozēšanas rakstā. Es ceru, ka jums tas šķita gan izklaidējošs, gan informatīvs. Pirms parakstos, ir laiks ātri atkārtot šodien apgūto:

  • Kas ir SiaCoin?
  • Uzticēšanās kriptonauda cenu prognozēm briesmas.
  • Daži SiaCoin cenu prognožu piemēri 2021. gadam.
  • Ieskats tehniskajā analīzē un kāpēc tas patiesībā nav labākais veids, kā prognozēt cenas ilgtermiņā.
  • Ieskats SiaCoin ceļvedī un kā tas varētu ietekmēt valūtas cenu.
  • Daži no maniem viedokļiem par SiaCoin un tā perspektīvām kā ieguldījumu.

Tāpat kā daudzu investīciju kriptovalūtā gadījumā, arī SiaCoin ir projekts, kas varētu radikāli mainīt nozari. Tomēr nekas nav skaidrs. Pirms naudas ieguldīšanas ir ļoti svarīgi veikt pēc iespējas vairāk pētījumu par projektu.

Šādi ceļveži ir labs sākums, taču ir svarīgi, lai jūs precīzi saprastu, ko pērkat un kā pareizi uzglabāt. Arī, nekad ieguldiet vairāk naudas, ko varat atļauties zaudēt.

Ko jūs domājat tagad, kad mēs visi esam pabeiguši? Vai jūs ieguldīsit ieguldījumu šajā decentralizētajā mākoņkrātuves risinājumā? Vai jums ir sava SiaCoin cenu prognoze? Mēs labprāt dzirdētu jūsu domas!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map