Top 5 labākās Bitcoin ieguves programmatūras izvēles iespējas

Sveiki! Laipni lūdzam šajā ceļvedī, lai izvēlētos labāko Bitcoin ieguves programmatūru. Šajā rakstā es aplūkošu piecus labākos programmatūras gabalus, ko izmantot Bitcoin iegūšanai. Es salīdzināšu katras Bitcoin miner programmatūras dažādās funkcijas, un līdz tās beigām jums vajadzētu būt labai idejai par to, kura programmatūra jums būs vislabākā.

Protams, labākā Bitcoin ieguves programmatūra būs atkarīga no daudz un dažādām lietām. Ir svarīgi domāt par operētājsistēmas veidu, kuru izmantojat (Bitcoin ieguves programmatūras Windows 10 var ļoti atšķirties no Mac OS programmām), par datorā esošo kompetences līmeni un par to, vai vēlaties iegūt tikai Bitcoin.

Tas ir tāpēc, ka daži Bitcoin ieguves programmatūras ļauj laiku pa laikam pārslēgt kriptonauda, ​​ko jūs iegūstat, un daži pat ļauj jums rakt divas valūtas vienlaikus!

Paturiet prātā, ka ir ļoti vienkārši veidi, kā iegūt Bitcoin. Jūs to varat iegādāties vai tirgot dažādās kriptovalūtu biržās. Īpaši ieteicams ņemt vērā Coinbase un Binance.

Gatavošanās kalnrūpniecībai

Ceļveža laikā es sākšu ar īsu ievadu par to, ko mēs domājam ar kriptovalūtas ieguvi. Tad es pārietu uz īsu diskusiju par dažādiem kriptogrāfu ieguvējiem un to, kā tas ietekmēs viņu Bitcoin miner programmatūras izvēli.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Tad es nokļūšu galvenajā rokasgrāmatas daļā – salīdzinot labāko pieejamo Bitcoin ieguves programmatūru. Šajā sadaļā būs iekļauta mazliet noderīga informācija par pieciem galvenajiem programmatūras elementiem, kas mūsdienās ir paredzēti Bitcoin ieguvei.

Es apskatīšu MultiMiner, CGMiner, EasyMiner un BitMinter. Ceļvedis sniegs īsu pārskatu par katru no šiem Bitcoin miner programmatūras gabaliem. Es arī mēģināšu norādīt scenāriju vai lietotāju, kuram katrs ir vislabāk piemērots. Visbeidzot, ceļvedis tiks noslēgts ar salīdzināšanas tabulu, lai jūs varētu skaidrāk apskatīt dažas katras programmas specifikācijas. Būs arī saite, no kuras lejupielādēt arī katru programmatūru!

Kā parasti, man šajā ceļvedī ir jāiziet daudz. Tāpēc netērēsim vairāk laika!

(Ja jau esat pārliecināts par savām zināšanām par kriptovalūtas ieguvi, lūdzu, nekautrējieties pāriet uz nākamo sadaļu – labākā Bitcoin ieguves programmatūra būs atkarīga no jūsu mērķiem)

Procesa izpratne

Pirms sākam aplūkot dažādo šodien pieejamo Bitcoin ieguves programmatūru, man jāsāk ar īsu mācību par kriptonauda ieguvi.

Kriptogrāfijas valūtas ieguves uzdevums ir pārbaudīt darījumus, kas notiek kriptonauda tīklā. Lai to izdarītu pietiekami drošā veidā tīklā, piemēram, Bitcoin tīklā, datorsistēmām ir jāuzmin rakstzīmju virkne, ko sauc par hash. Šis uzminēšanas process ir pazīstams arī kā “Darba pierādījums”.


Darba pierādījums ir tas, kas nodrošina tīklu. Skaidrs, ka tā ir arī diezgan izturīga drošības metode, jo deviņu gadu pastāvēšanas laikā nekad nav bijis veiksmīgs uzbrukums vai drošības pārkāpums Bitcoin tīklā. Izmantojot tīklu, kura vērtība ir miljardos dolāru, drošība, protams, ir ļoti svarīga!

Kriptogrāfijas valūtas ieguvi var veikt, izmantojot dažādas aparatūras daļas. Tie ietver CPU (centrālās procesori), GPU (grafiskās apstrādes vienības) un ASIC (lietojumprogrammām paredzētās integrētās shēmas). Katrs no tiem noteiktā laikā var veikt noteiktu skaitu hash. To sauc par aparatūras hashrate.

Procesori parasti piedāvā viszemāko hashrate (mazāk minējumu sekundē). Tikmēr ASIC piedāvā visaugstāko hashrate. GPU nokrīt kaut kur pa vidu. Tomēr ASIC ir neapšaubāmi visdārgākās kriptovalūtas ieguves vienības gan pirkšanai, gan darbības turpināšanai. Viņi prasa daudz elektrības!

Vēl vecajos labajos Bitcoin laikos centrālie procesori bija pietiekami jaudīgi, lai izraktu Bitcoin. Tomēr tagad, kad kriptogrāfijas valūtas ieguve ir kļuvusi populārāka, konkurence ir pārāk liela, lai centrālie procesori vai pat GPU varētu pelnīti iegūt Bitcoin tīklu.

Tā rezultātā šajās dienās Bitcoin ieguvi veic tikai un vienīgi ASIC ierīces.

Labākā Bitcoin ieguves programmatūra būs atkarīga no jūsu mērķiem

Kalnrūpniecības programmatūru dators izmanto mijiedarbībai ar kalnrūpniecības aparatūru. Tas kontrolē dažādas jūsu rīcībā esošās ierīces. Tas novirzīs viņus uz raktuvēm kā daļu no īpaša baseina, mainīs fanu ātrumu, mainīs manu valūtu – visas labās lietas!

Galu galā vislabākā Bitcoin ieguves programmatūra jums būs atkarīga no dažiem faktoriem. Pirmkārt, protams, vai jūs vēlaties iegūt tikai Bitcoin vai altcoins? Tālāk, kādas dažādas aparatūras daļas jums pieder.

Visbeidzot, vai jums ir daudz prasmju, izmantojot komandu uzvednes, lai palaistu programmas, vai arī vēlaties izmantot grafisko lietotāja interfeisu – pazīstams arī kā jauka izskata programma ar ērti apzīmētām pogām, lai noklikšķinātu un tā tālāk!

Šī raksta vajadzībām es pieņemšu, ka jūs vienkārši vēlaties iegūt Bitcoin. Tāpēc jums, iespējams, jau būs īpašam nolūkam izveidots kalnrūpniecības aparatūras gabals (ASIC). To piemēri ir Antminer S9 no Bitmain, Avalon6 un Bitfury B8.

Šos aparatūras gabalus, kas būvēti, lai iegūtu raktuves Bitcoin, var izmantot arī citu kriptovalūtu, piemēram, Digibyte un Peercoin, iegūšanai. Patiesībā viņi var iegūt jebkuru kriptovalūtu, kurā tiek izmantots SHA256 algoritms.

Ir dažādi ASIC, kas ir paredzēti arī citiem algoritmiem. Piemēram, Litecoin un DOGE ir jāizrok, izmantojot īpašu ASIC kalnrūpniecības aparatūru. Tomēr šis raksts nav par aparatūru vai citiem kriptotipiem. Tas viss ir par labāko Bitcoin ieguves programmatūru! Paturot to prātā, ķeramies pie lietas.

MultiMiner – labākā kalnrūpniecības programmatūra iesācējiem

MultiMiner programmatūra ir uz grafiskā lietotāja saskarnes (GUI) balstīta kalnrūpniecības programmatūras daļa, kas ir izstrādāta kā Windows 10 Bitcoin ieguves programmatūras daļa. To ir iespējams izmantot ar Linux vai MacOS, taču tam būs nepieciešama papildu programmatūra.

Pateicoties grafiskajam interfeisam, MultiMiner ir daudzu iesācēju iecienīts kalnrūpniecības programmatūras gabals.

Izmantojot MultiMiner programmatūru, viss ir vienkāršs. Kad esat veiksmīgi instalējis programmu, MultiMiner jums norāda, kā precīzi izveidot savienojumu ar baseinu. Tas ietver pateikt, kad jāievada katra informācija, kas saistīta ar izmantojamo ieguves baseinu.

Turklāt visi potenciāli sarežģītie termini ir ērti izskaidroti. Šo iemeslu dēļ es varu droši ieteikt MultiMiner pieredzējušākajiem kriptovalūtas kalnračiem apkārt.

Pēc tam, kad esat iepazinies ar iestatīšanas procesu, MultiMiner pēc tam meklē aparatūru. Tajā tiks uzskaitīti katras ierīces dati, kurus tā var paņemt. Šīs detaļas piemēri ietver ierīces un baseina, ar kuru tā ir savienota, vidējo jaukšanas jaudu. Turklāt tiks parādīta arī plānotā peļņa, kuru varat gūt.

Arī MultiMiner vienlaikus var izveidot savienojumu ar daudziem baseiniem. Ir pat iespēja likt ierīcei automātiski iegūt visrentablāko monētu jebkurā laikā vai mērķēt uz tām, kuras piedāvā vismazāk grūtības.

Programmatūra ir pilnīgi bezmaksas, taču ir iespēja 1% no ieguves peļņas nosūtīt tieši izstrādātājam. Tas ir pilnīgi brīvprātīgi, un jūs pat varētu nolemt nosūtīt peļņu uz nedēļu vai mēnesi un pēc tam atspējot ziedojumu. Tas ir pilnībā atkarīgs no jums! MultiMiner ir domāts jums? Lejupielādējiet jaunāko laidienu šeit.

Šeit ir saraksts ar ieteicamo ieguves programmatūru:

  • www.ccgmining.com
  • hashflare.io
  • minergate.com
  • nicehash.com

CGMiner – labākā kalnrūpniecības programmatūra pieredzējušiem datoru lietotājiem

Viens no visbiežāk izmantotajiem Bitcoin ieguves programmatūras gabaliem ir Linux bāzes CGMiner. Tas pastāv jau ilgu laiku (gandrīz sešus gadus). Tas ir pilnībā kodēts arī programmēšanas valodā C. Tas nozīmē, ka tas ir saderīgs ar gandrīz visām operētājsistēmām. Tas ir balstīts arī uz agri populārās kalnrūpniecības programmatūras CPUMiner kodu.

CGMiner izmanto komandrindas saskarni un atbalsta dažādus ieguves baseinus un ierīces. Tas nozīmē, ka tas ir diezgan lietotājam draudzīgs komandrindas interfeiss. Tas izmanto vienkāršas tastatūras komandas, lai mainītu iestatījumus, piemēram, ventilatora ātrumu. Tomēr, tā kā tas nepiedāvā grafisku lietotāja saskarni, tas, iespējams, ir Bitcoin ieguves programmatūras gabals, kuru vislabāk var saglabāt pieredzējušiem lietotājiem.

Lai gan CGMiner galvenokārt ir paredzēts lietošanai ar aparatūras ieguves ierīcēm, arī ar to varat izmantot GPU un pat procesorus.

Neskatoties uz to, ka es teicu, ka tas ir saderīgs ar lielāko daļu operētājsistēmu, CGMiner ir diezgan grūts instalēt Windows 10 mašīnās. Dažāda pretvīrusu programmatūra mēģinās bloķēt lejupielādi, un Windows Defender arī sagādās lietotājiem grūtības.

Ja jūs nebaidāties no melna ekrāna, kurā šķērso daudz šķietami nesaprotamu tekstu, CGMiner var būt tieši jums. To var lejupielādēt šeit.Bitcoin ieguves programmatūra - CGMiner

Ja iepriekš redzamais attēls liek justies neomulīgi, iespējams, labāka izvēle ir Bitcoin ieguves programmatūras grafiskā lietotāja saskarnes (GUI) daļa!

EasyMiner – labākais kalnračiem, kuri vienlaikus vēlas iegūt Bitcoin un Litecoin

EasyMiner ir vēl viena lieliska programmatūras daļa. Tāpat kā MultiMiner, arī EasyMiner ir lietotājam draudzīga GUI. Tas kalpo kā priekšgals gan CGMiner, gan CPUMiner.

Pirmo reizi, kad tā tiek ielādēta, EasyMiner automātiski pāriet uz režīmu MoneyMaker. Tas uzreiz izveido Litecoin maku un sāk kalnrūpniecību, izmantojot jūsu mašīnas CPU, uz privāta baseina. Tas drīzāk liecina par draudzīgumu lietotājam, nevis veidu, kā nopelnīt naudu. Pašreizējās Litecoin ieguves grūtības nozīmē, ka maz ticams, ka tas radīs peļņu.

Kā jūs varētu sagaidīt no Bitcoin ieguves programmatūras ar GUI, EasyMiner vadības panelis ir izkārtots tā, lai būtu viegli orientēties. Ar vienu klikšķi varat mainīt izmantoto ieguves krājumu, mainīt tīkla iestatījumus un apskatīt visus kriptogrāfijas makus.

Lai gan tas ir labi piemērots procesora un GPU lietošanai, EasyMiner var arī raktuves kriptot, izmantojot modernāku aparatūru. Tie lietotāji, kuri meklē vienkāršu programmu darbam ar ASIC vienību, to iespaidos.

EasyMiner vienlaicīgi var palaist gan CGMiner, gan CPUMiner. Tas nozīmē, ka jūsu procesors vai grafiskais procesors koncentrēsies uz Litecoin, un jūsu ASIC (ja jums tāds ir) koncentrēsies uz Bitcoin ieguvi.

Diemžēl šķiet, ka tas tiek izsniegts, izmantojot EasyMiner ar Windows 10. Dažas pretvīrusu programmas noņems ar to saistītos failus. Tas ir tāpēc, ka tā atgādina ļaunprātīgu programmu, kuru bez lietotāja ziņas var instalēt datorā. Šī ļaunprogrammatūra, kā zināms, pēc tam var iegūt kriptonauda hakerim, kurš to izveidoja.

Ja jūs domājat, ka EasyMiner ir labākais Bitcoin ieguves programmatūras gabals jums, to varat iegūt, izmantojot sekojošo saite. Ja jūs meklējāt bezmaksas Bitcoin ieguves programmatūru, jums veicas! Ak, un tas ir arī pilnīgi atvērts avots!

Vislabākais ātrai iestatīšanai – BitMinter

Nākamais mūsu Bitcoin ieguves programmatūras aprakstā ir BitMinter. Šajā programmatūrā tiek izmantots īpašs ieguves baseins, kuram ērti ir tāds pats nosaukums. To ir ļoti viegli uzstādīt, un pakalpojums lepojas ar to, ka padara Bitcoin ieguvi vienkāršu un dod lielu atdevi.

BitMinter ir atbalsts visām galvenajām operētājsistēmām – Windows, Mac OS, Linux. Tā kā tas ir paredzēts lietošanai ar savu baseinu, arī tā iestatīšana notiek ļoti ātri. Tiklīdz jūs pierakstāties baseinā un instalējat programmatūru, jums ir diezgan labi!

Pati programmatūra ir pilnīgi bez maksas. Tomēr BitMinter baseins iekasē 1% kā komisiju par ieguvi ar tiem. Tomēr šī ir viena no zemākajām ieguves baseina maksām. Tas ir īpaši zems, ja ņemat vērā, ka līdzīgi BTC.com iekasē masveidā 4%!

Ja esat pārliecināts un vēlaties izmēģināt BitMinter un tā vienas pieturas risinājumu Bitcoin kalnrūpniecībā, varat lejupielādēt klientu šeit.Bitcoin Mining programmatūra - BitMinter klients

Lūk, BitMinter klients visā krāšņumā! Cik forši tas izskatās ar spidometra tipa jaudas mērītāju!?

Bitcoin Mining programmatūra: Salīdzināšanas tabula

Tālāk es esmu iekļāvis piecu iepriekšminēto Bitcoin ieguves programmatūras gabalu salīdzināšanas tabulu. Tam vajadzētu sniegt ātru un ērtu uzziņu diagrammu, lai salīdzinātu katru no dažādām programmām. Cerams, ka jūs to varat izmantot, lai izlemtu, kas jums ir piemērots.

EasyMiner CGMiner MultiMiner BitMinter
Programmēšanas valoda N / A C C # Skala
Saistītais baseins N / A CKPool N / A BitMinter
Operētājsistēma Windows, Linux Windows, Linux, Mac OS X Windows, Mac OS X, Linux Windows,

Mac OS, Linux

Atbalstītās ierīces ASIC,

FPGA

Procesori, GPU, ASIC, FPGA GPU, ASIC, FPGA ASIC, GPU, FPGA
Izmaksas Bezmaksas Bezmaksas Bezmaksas (1% ziedojums pēc izvēles) Bezmaksas lejupielāde, 1%, lai izmantotu BitMinter baseinu.
GUI?
Atvērtais avots

Secinājums

Nu, tas ir viss! Tas ir ceļvedis par mūsdienās pieejamajām Bitcoin ieguves programmatūras augšdaļām. Es ceru, ka jūs no tā kaut ko iemācījāties. Galu galā labākais kalnrūpniecības programmatūras gabals jums būs atkarīgs no jūsu unikālajiem apstākļiem. Tas ietvers to, kuru aparatūru izmantojat, ar kuru operētājsistēmu plānojat izmantot programmatūru, un jūsu kompetences līmeni datoros.

Lai izlemtu par labāko programmatūru tieši jums, varat uzdot sev dažus jautājumus:

  • Vai vēlaties raktuves Bitcoin? (cerams, ka jā, jo citādi šī rokasgrāmata bija jūsu laika izšķiešana!)
  • Vai jums nepieciešama Bitcoin ieguves programmatūra Windows 10, vai arī izmantojat citu operētājsistēmu?
  • Cik prasmīgi jūs lietojat datoru? Vai doma par komandu uzvedību biedē dzīvās dienasgaismas no jums?
  • Vai meklējat bezmaksas Bitcoin ieguves programmatūru, kuru varat izmantot ar zemu ieguves maksu?
  • Kādu aparatūru jūs izmantojat – ASIC, GPU, CPU?

Atbildēm uz šiem jautājumiem kopā ar šo noderīgo rokasgrāmatu vajadzētu palīdzēt jums izlemt, kuru Bitcoin ieguves programmatūras daļu izmantot.

Nepieciešams padoms par Bitcoin ieguves aparatūras izvēli? Pārbaudiet manas labākās bildes šeit.

Ja izlemjat, ka Bitcoin ieguve nav domāta jums, izvēlieties uzticamas kriptogrāfijas biržas, lai iegādātos BTC. Visuzticamākie ir Coinbase un Binance.

Tātad, tas ir viss, kam šodien esmu veltījis šo tēmu. Ko jūs domājat ar visu savu jauno informāciju? Vai ir kāds Bitcoin ieguves programmatūras gabals, kas, jūsuprāt, ir labākais? Mēs labprāt dzirdētu jūsu domas par šo tēmu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map