Trezor maku apskats

Vai Tu esi a kriptonauda entuziasts, un ir ieradušies šeit, vēloties atrast drošākā vieta monētu glabāšanai? Vai arī jūs domājat par pērkot aparatūras maku un vēlētos uzzināt, vai Trezors maciņš ir viens jums?

Jebkurā gadījumā šī rokasgrāmata jums pateiks visu, kas jums jāzina!

Šajā Trezor seifa pārskatā es paskaidrošu kāds ir Trezor seifs un ko tas dara. Pēc tam es to izpētīšu priekšrocības, kā arī tā trūkumi. Tas ietvers arī pilnīgu drošības elementi un Trezor atbalstītās monētas.

Tad, ja jūs nolemjat turpināt to iegādāties, es jums to arī nodrošināšu soli pa solim par to, kā to uzstādīt un kā nosūtīt / saņemt monētas, kā arī dažus noderīgus attēlus, kas jums palīdzēs.

Jebkurā gadījumā sāksim, uzzinot, kas patiesībā ir Trezor seifs!

Plusi

  • Augstākā līmeņa drošība
  • Ļoti labi pazīstams kriptogrāfijas maks
  • Tur milzīgu skaitu kriptovalūtu
  • Pastāvīgi programmaparatūras atjauninājumi

Cons

  • Dārgs
  • Iepriekš ir bijusi pakļauta nesankcionētai piekļuvei

Trezor seifa apskats: kas ir Trezor maks?

Trezor seifs bija oriģinālais kriptovalūtas aparatūras maks atbrīvot. Tas ir aparatūras maks, kas ļauj droši uzglabāt, nosūtīt un saņemt plašs kriptovalūtas. Seifs pirmo reizi tika izlaists 2014. gadā ar nosaukumu uzņēmums SatoshiLabs, kas atrodas Čehijas Republikā.

Trezor seifa apskats: Satoshi Labs.

Būt aparatūras maku, Trezor maks ir daudz drošāk nekā tradicionālie programmatūras maki, jo privātās atslēgas tiek turētas fiziskajā ierīcē, nevis mobilajā vai galddatorā. Maks ir nekad nav izveidots savienojums ar interneta serveri, kas nozīmē, ka hakeriem ir gandrīz neiespējami piekļūt jūsu līdzekļiem – lielisks punkts šajā Trezor seifa pārskatā!

Par maka drošības elementiem es runāšu sīkāk vēlāk. Tomēr, lai dotu priekšstatu par tā popularitāti, SatoshiLabs ir pārdots vairāk nekā miljons ierīču! Viņu jaunākais maks ir Trezor T (Trezor 2).

Trezor seifa apskats: Pirmais un T modelis.

Trezor seifs patiešām nāk cenu zīmi, lai gan, tāpēc jums tas būs jāpērk. Tas nozīmē, ka, ja jums ir tikai mazs monētu skaits, iespējams, ka nav vērts ieguldīt. No otras puses, ja jums ir ievērojama summa, tā noteikti ir!

Jaunākais atrastais Trezor kupons:

Trezor atbalstītās monētas

Trezor maks ir vairāku valūtu seifs, kas nozīmē, ka tā var uzglabāt daudz dažādu kriptovalūtu. Tas ir lieliski, ja jums ir portfelis, kurā ir dažādi kriptogrāfi, jo pretējā gadījumā katrs no tiem būtu jāuzglabā atsevišķā makā..

No 2021. gada jūlija Trezor atbalsta gandrīz 1400 monētas.


Tabula: atbalstītās Ledger Sano S un Trezor One monētas

Trezor Ethereum maku var uzglabāt visus Ethereum-pamatojoties (ERC-20) žetonus. Tas ir lieliski, jo tirgū ir simtiem (ja ne tūkstošiem) dažādu ERC-20 žetonu.

Neaizmirstiet, ka Trezor komanda vienmēr paplašina savu atbalstīto monētu daudzumu, tāpēc ir vērts to pārbaudīt viņu oficiālajā tīmekļa vietnē regulāri, lai redzētu viņu jaunos izlaidumus. Ja jūs nosūtīsit kriptovalūtu uz savu Trezor, kas nav viena no Trezor atbalstītajām monētām, varat zaudēt savus līdzekļus uz visiem laikiem.

Salīdziniet Trezor blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet Trezor blakus ar citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Trezor maku priekšrocības

Kā jūs, iespējams, esat apkopojis citu lietotāju Trezor maku pārskatus, lielākā pirkšanas priekšrocība Trezor maku vai tas ir tas ir drošākais veids, kā uzglabāt savu kriptovalūtu. Lai labāk izprastu, kāpēc tas ir tik drošs, ļaujiet man pastāstīt, kā tas darbojas.

Vispirms jāņem vērā tas jūsu privātā atslēga vienmēr tiek turēta bezsaistē, tas nozīmē, ka tam nekad nav tieša savienojuma ar internetu. Tas pilnīgi atšķiras no kriptovalūtu glabāšanas darbvirsmā, mobilajā vai tīmekļa makā, kā hakeri vienmēr atrod jaunus veidus, kā to inficēt vīruss vai ļaunprātīgu programmatūru.

Trezor seifa apskats: divas Trezor ierīces.

Kad runa ir par piekļuvi savam Trezor seifam, neatkarīgi no tā nosūtīt / saņemt monētas, vai pat pārbaudiet līdzsvaru, jums būs jāievada savu personīgo PIN numuru. Tikai jums vajadzētu zināt, kas ir šis PIN numurs, jo tas jāizvēlas, pirmo reizi iestatot ierīci.

Jums arī tiek dota rezerves parole kuru tu JĀBŪT pierakstīt. Ja jūsu Trezor seifs tiktu nozagts, jūs varētu atgūt savus līdzekļus, ievadot rezerves frāzi citā ierīcē.

Lai gan jūs, iespējams, esat dzirdējuši programmatūras maki visu laiku tiek uzlauzti, iepriekšminētā funkcija padara Trezor maku gandrīz neiespējamu uzlaušanu!

Tātad, tagad, kad jūs zināt Trezor seifa pozitīvos aspektus, apskatīsim dažus tā trūkumus.

Trezor seifa trūkumi

Pirmkārt, ir svarīgi atcerēties, ka jums būs jātērē apmēram 99 ASV dolāri ja vēlaties iegādāties Trezor maku. Tātad, ja jums pieder kriptovalūtas, kuru vērtība ir mazāka par 1000 ASV dolāriem, iespējams, labāk tās turēt bezmaksas programmatūras makā!

Jums arī jāņem vērā cik bieži plānojat izmantot Trezor aparatūras maku, lai veiktu darījumus. Katru reizi, kad vēlaties nosūtīt līdzekļus, seifs būs jāpievieno darbvirsmas ierīcei un pēc tam jāievada personīgais PIN. Tas nav tieši ērtākais veids, kā piekļūt savām kriptovalūtām. Jāatzīst, ka tas ir viens no galvenajiem “negatīvajiem” punktiem, ko minēja arī lietotāju Trezor seifu atsauksmes.

Trezor seifa apskats: paroļu pārvaldnieks.

Kad runa ir par draudzīgums lietotājam, aparatūras maks, piemēram, Trezor, iesācējiem var būt nedaudz sarežģīts, it īpaši, ja viņi iepriekš nav izmantojuši līdzīgu ierīci. Tāpēc tas ir patiešām svarīgi izlasiet lietošanas instrukciju pirms tā izmantošanas, pretējā gadījumā jūs varētu kļūdīties.

Kopumā jums jāapsver vissvarīgākais. Vai tā ir drošība vai citas funkcijas, piemēram, izmaksas, ērtums un draudzīgums lietotājam? Tomēr, ja jūs turat tiešām liels monētu daudzums, ir pilnībā ieteicams tos uzglabāt aparatūras makā, piemēram, Trezor.

Tātad, tagad, kad jums ir pārskats par seifa priekšrocībām un trūkumiem, nākamais šajā Trezor seifa pārskatā apskatīsim, cik tas patiešām ir drošs. Vai Trezor maku nav iespējams uzlauzt? Noskaidrosim!

Drošības pārskats

Pirmais jautājums, ko cilvēki parasti uzdod, ir: “Ko darīt, ja mans galddators ir inficēts un es pievienoju savu Trezor maku?”. Nu, tas ir patiešām labs punkts, tāpēc ļaujiet man to paskaidrot sīkāk.

Ierobežots USB savienojums

Padomājiet par peli, kuru izmantojat, lai kontrolētu ekrāna kursoru. Ja datorā bija vīruss, vai tas varētu ietekmēt peli? Noteikti nē! Lai arī pelei ir iespēja mijiedarboties ar internetu (jo tā ļauj noklikšķināt uz dažādām vietnēm), to nevar kontrolēt ar vīrusu vai ļaunprātīgu programmatūru.

Tas ir tieši tāds pats kā Trezor Ethereum maks. Seifā ir kaut kas saucams a "Ierobežots USB savienojums", kas nozīmē, ka pat tad, ja dators ierīce ir inficēta, jūsu kriptonauda ir pilnīgi droša.

Trezor seifa apskats: viņš izstrādā Trezor maku.

Daži lietotāju Trezor maku pārskati tiek pieminēti taustiņslēdži. Keylogger ir gadījums, kad ierīce ir inficēta ar vīrusu, un tas ļauj hakerim iegūt katra taustiņa kopiju, kuru ievadāt tastatūrā. Pēc tam viņi var analizēt visu ievadīto, cerot, ka atklājat kādu privātu informāciju, piemēram, paroli.

Tomēr veids, kā komanda ir izstrādājusi PIN numuru, ir tas, ka katru reizi, kad ievadāt numuru, numuru secība mainās. Apskatiet zemāk redzamo attēlu, lai saprastu, ko es domāju:

Trezor seifa apskats: Trezor ierīce.

Kā norādīja dažas Trezor seifa atsauksmes, tas noteikti ir viens no veidiem, kā izvairīties no PIN nolaupīšanas ar keylogger!

Programmaparatūras atjauninājumi

Lai nodrošinātu, ka Trezor seifs paliek aizsargāts pret jauniem draudiem, komanda atbrīvo regulāri programmaparatūras atjauninājumi. Tas ir līdzīgs Windows atjauninājumam, un tie ir paredzēti, lai aizsargātu jūsu ierīci!

Trezor seifa atjauninājumi ir nav automātiska lai gan, tāpēc jums būs jāpārliecinās, vai esat pats to atjauninājis, kad tie tiek izlaisti. SatoshiLabs ir izlaidis pilnīgas instrukcijas, kā to izdarīt, un pēc kuras jūs to varat apskatīt noklikšķinot šeit.

Trezora maks uzlauzts?

Tomēr, lai arī cik labi visi iepriekš minētie drošības elementi būtu, arī bija ziņotā ievainojamība Trezor aparatūrā 2017. gadā. Pēc dažādu šifrēšanas ekspertu domām, hakeriem bija veids, kā piekļūt personas 24 vārdu rezerves ieejas frāzei, kā arī viņu PIN numuram..

Lai gan ievainojamību kopš tā laika ir novērsusi Trezor komanda, tam vajadzētu atgādināt, ka patiesībā, neviena ierīce nekad nav simtprocentīgi pasargāta no hakeriem. Lai iegūtu pilnu informāciju par iepriekšējo ievainojamību, noklikšķiniet šeit, lai lasītu stāstu.

Tātad, tagad, kad jūs labi izprotat drošības elementus, ko jūs domājat par Trezor aparatūras maku līdz šim? Ja jūs vēlaties iegādāties vienu (vai jums tas jau ir), labi – nākamā lieta, ko mēs aplūkosim šajā Trezor maku pārskatā, ir ierīces iestatīšana un lietošana!

Kā uzstādīt Trezor maku?

Pirmo reizi atverot lodziņu, šeit ir saraksts ar visiem saņemamajiem vienumiem:Trezor seifa apskats: iepakojuma iekšpusē.Trezor seifs (1), atkopšanas sēklas (2), auklas (3), instrukcijas (4), USB kabelis (5)

1. Pirmkārt, jums ir nepieciešams pievienojiet Trezor maku datora USB portam. Kad tas būs izdarīts, ekrānā Trezor vajadzētu parādīt bloķēšanas attēlu un apmeklējamo vietni. Lai jums būtu vieglāk, noklikšķiniet uz saites šeit.

Trezor seifa apskats: sākot ar Trezor.

2. Tīmekļa vietne sniegs jums papildu norādījumus par to, kā saglabāt Trezor seifu, pirms jūs atkārtoti novirzāt maks.TREZOR.io. Ja kāda iemesla dēļ tas jūs nenovirza, noklikšķiniet uz iepriekš redzamās saites.

3. Tagad jums tas būs nepieciešams instalējiet Trezor maku, kas ļaus sazināties ar jūsu aparatūras maku bloķēšanas ķēde. Varat instalēt Google Chrome paplašinājumu vai lejupielādēt to tieši savā ierīcē. Savā ceļvedī es gatavojos izmantot Chrome paplašinājums.

Trezor seifa apskats: Trezor vietne.

4. Tagad jums tiks jautāts, vai vēlaties instalēt jaunāko programmaparatūru. Pārliecinieties, ka esat noklikšķinājis "Jā, instalēt".

Trezor seifa apskats: Trezor programmaparatūras instalēšana.

5. Tagad jums tiks lūgts pārbaudīt, vaiPirkstu nospiedumi“Trezor aparatūras ekrānā sakrīt ar datora ierīces ekrānā redzamajiem. Ja viss izskatās labi, noklikšķiniet "Turpināt"(jūsu Trezor ierīcē).

Trezor seifa apskats: Trezor interfeiss.

6. Tagad jums ir jāatvieno Trezor seifs no datora un pēc tam atkal jāievieto. Tad atgriezieties pie maks.TREZOR.io.

7. Tagad jums tiks lūgts piešķirt Trezor seifam vārdu. Tas var būt jebkas, kas jums patīk, un to vienmēr var mainīt vēlāk.

Trezor seifa apskats: Trezor saskarnes iestatīšana.

8. Tagad ir pienācis laiks iestatīt PIN kodu, kas ir viena no vissvarīgākajām iestatīšanas procesa daļām. Datora ekrānā redzēsiet šādu attēlu.

Trezor seifa pārbaude: PIN koda ievadīšana.

9. Trezor aparatūras seifa ekrānā redzēsiet šādu attēlu.

Trezor seifa apskats: jauns PIN.

10. Šeit tas kļūst mazliet mulsinošs. Ekrānā parādīto numuru pozīcija ir nejauša, kas nodrošina, ka neviens nevar uzzināt, kurus taustiņus jūs nospiežat.

Tomēr jums jāievada datorā vēlamie numuri. Piemēram, ja vēlaties izvēlēties “7,1,6,5”, jums jāatlasa tā pati pozīcija datora ekrānā redzamajos tukšos laukumos. Jums tas būs jāievada divreiz, kas nodrošina, ka jūs nekļūdāties.

11. Tagad, kad esat iestatījis PIN numuru, jūsu Trezor aparatūras seifā tiks parādīta jūsu 24 vārdu rezerves frāze. Ir ļoti svarīgi tos pierakstīt un saglabāt drošībā, jo, ja kādreiz pazaudējat maku vai tas tiek nozagts, tas būs nepieciešams, lai atgūtu savus līdzekļus. Trezor lodziņā jums vajadzēja saņemt 24 līniju papīru, lai jūs tos varētu uzrakstīt!

Trezor seifa apskats: kodu pierakstīšana.

Tieši tā! Tagad esat izveidojis savu Trezor maku! Pārejam pie jūsu līdzekļu saņemšanas.

Kā pārskaitīt kriptovalūtu uz jūsu Trezor maku?

1. Vispirms pievienojiet Trezor aparatūras maku datoram un pēc tam ievadiet agrāk izveidoto PIN numuru.

2. Tagad jums jāapmeklē savs Trezor maks. Tas tiks veikts, izmantojot Google Chrome paplašinājumu, vai programmatūru, kuru lejupielādējāt agrāk.

3. Lapas augšējā kreisajā pusē redzēsiet nolaižamo lodziņu. Atlasiet kriptonauda, ​​kuru vēlaties nosūtīt uz savu Trezor maku. Es lietošu Bitcoin šim piemēram, bet tajā pašā informācijas panelī ir arī Trezor Ethereum seifs un citi.

4. Pēc tam noklikšķiniet uz "Saņemt" ekrāna augšdaļā. Tagad jūs redzēsiet savu unikālo seifa adresi kriptovalūtai, kuru vēlaties pārsūtīt.

Trezor seifa apskats: QR kods.

5. Nokopējiet adresi un pēc tam dodieties uz seifu, kurā pašlaik tiek glabāta jūsu kriptonauda. Vienkārši ielīmējiet savu adresi un pēc tam pārskaitiet līdzekļus!

Atkarībā no monētas, kuru jūs pārsūtāt, būs nepieciešamas dažas minūtes, lai sasniegtu Trezor maku. Bet tas ir viss! Turpinot mūsu Trezor maku pārskatīšanu, apskatīsim, kā to izdarīt nosūtīt līdzekļus no sava Trezor maka kādam citam.

Kā nosūtīt līdzekļus no sava Trezor maka?

  1. Datorā atveriet Trezor seifa informācijas paneli.
  2. Kreisās puses nolaižamajā sarakstā atlasiet monētu, kuru vēlaties nosūtīt.
  3. Pēc tam noklikšķiniet uz "Nosūtīt" lapas augšdaļā.
  4. Tagad jums tiks lūgts ievadīt tās personas seifa adresi, kurai vēlaties nosūtīt monētas, kā arī summu. Kad esat apmierināts ar ievadīto informāciju, noklikšķiniet uz "Nosūtīt"!

Atrasts jaunākais virsgrāmatas maka kupons:

Secinājums

Ja esat izlasījis šo Trezor seifa pārskatu no sākuma līdz beigām, jums tas tagad vajadzētu būt tiešām laba izpratne kas tas ir, ko tas dara un ar ko tas atšķiras no tradicionālajiem programmatūras maciņiem.

Jums vajadzētu būt arī par labu ideju drošības elementi kas padara to daudz drošāku nekā galddatoru vai mobilo maku. Pat ja jūsu Trezor seifs tiek nozagts, jūs joprojām varat atgūt savus līdzekļus, ja vien esat pierakstījis un droši saglabājis 24 vārdu atkopšanas paroli.!

Ja jūs nolemjat meklēt aparatūras maku, es noteikti iesaku izlasīt manu Virsgrāmatas seifa apskats, un salīdzinājums starp Virsgrāmatu un Trezoru.

Tabula: Ledger Nano S un Trezor One

Tātad, vai esat izlēmuši, vai vēlaties iegādāties aparatūras maku Trezor? Ja jā, vai jūs plānojat iegādāties Trezor vai jaunāko Trezor T (vai Trezor 2) modeli?

Ja tā, lūdzu, dariet man zināmu, kā jūs ar to tiekat galā!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map