Trezor VS virsgrāmata: lietas, kas jāzina pirms pirkšanas

Ja jūs tikko sākat darbu, tad pērkot un vadīšana kriptovalūtas var būt patiešām grūts uzdevums. Viens no lielākajiem izaicinājumiem rodas pēc tam, kad esat iegādājies kriptonauda – kā jūs to uzturēt drošībā? Tas faktiski ir kaut kas, ko mēs šajā jomā izpētīsim Trezor VS virsgrāmatu salīdzinājums.

Kad dzirdu stāstus par investoriem, kuru kriptovalūtas ir nozagtas, sāku meklēt veidi, kā tos aizsargāt.

Šī rokasgrāmata iepazīstinās jūs ar vienu no labākajiem veidiem, kā saglabāt savu ieguldījumu drošību – Trezors un Virsgrāmata Nano S aparatūras maki. Tas sniegs jums visu informāciju, kas jums jāzina pirms kāda no tām iegādes, lai jūs varētu pieņemt izglītotu lēmumu.

Tabula: Ledger Nano S un Trezor One galvenās iezīmes

Mēs salīdzināsim abus zīmolus, to īpašības, atbalstītās monētas, izmaksas, drošību un citus plusi un mīnusus.

Šīs rokasgrāmatas beigās jums būs skaidra izpratne par atšķirības starp Trezor maku un Ledger maku. Tas ļaus jums izlemt, kurš maks jums ir piemērotāks! Vienmēr vislabāk ir veikt pētījumu pirms kaut ko iegādāties, pareizi?

Tātad, pirms iekļūt Trezor VS Ledger Nano S debatēs, apskatīsim aparatūras maka pamatus.

Trezor VS Ledger: Kas ir Trezor un Ledger?

Gan Trezor, gan Ledger Nano S ir aparatūras maki. Aparatūras maks ir fiziska ierīce ko izmanto kriptonauda. Tās ir USB līdzīgas ierīces, kas droši uzglabā jūsu privāto atslēgu – tās ir daudz drošākas nekā tīmekļa maki un programmatūras maki.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Piezīme. Tīmekļa seifa piemērs būtu tie maki, kurus izmantojat, lai kriptogrāfiju glabātu tādās vietnēs kā Binance un Monētu bāze. Programmatūras seifa piemērs varētu būt maki, kurus lejupielādējat, piemēram, Izceļošana un Jaxx.

Kāpēc es saku “droši”? Tas ir tāpēc, ka aparatūras maki nav savienoti ar internetu, ja vien tie nav pievienoti datoram. Kā jūs zināt, internets ir lielākais informācijas avots visi vīrusi un uzlaušana.

Trezor VS Ledger: abu kriptogrāfisko maku salīdzinājums.

Jūs varat apgalvot, “kāpēc ne tikai glabāt privāto atslēgu faktiskajā USB diskā un glabāt šo USB drošā vietā?”. Nu, ļaujiet man paskaidrot.


USB disks vienkārši saglabājiet savu privāto atslēgu, bet jums joprojām būs jāpievieno tas datoram, kad vēlaties veikt darījumu. Tad darījums notiks caur a Bitcoin programmatūras seifs. Šis process padara jūsu privāto atslēgu pieejamu hakeriem.

Apskatīsim, kas notiek, ja darījumu sūtāt, izmantojot aparatūras maku…

Aparatūras maki – darījumu drošība

Aparatūras maku var uzskatīt par mini datoru. Pirmkārt, tā būs droši uzglabājiet privāto atslēgu. Kas notiek, kad jums jānosūta darījums?

Nu, jums tas joprojām ir jāpievieno datoram un jāizveido savienojums ar internetu. Aparatūras makam tas pat ir vajadzīgs darījuma nosūtīšanai izmantojiet vietni vai programmatūru. Tomēr darījums tiek parakstīts aparatūras seifā, tāpēc jūsu privātā atslēga paliek drošībā un nekad netiek pārsūtīta uz datoru vai tās izmantoto vietni / programmatūru..

Patiesībā jūs pat neredzat savu privāto atslēgu pašā aparatūras makā!

Aparatūras seifa mīnusi

Jums droši vien jādomā: “Ja aparatūras maki ir tik perfekti, kāpēc visi tos neizmanto?”. Galvenais iemesls ir cena.

Lai gan lielākā daļa seifu (tīmekļa maki, programmatūras maki un papīra maki) ir bez maksas, aparatūras makiem ir cena. Viņi tev izmaksās jebkur no USD 50 līdz 150 USD.

Trezor VS Ledger: Trezor seifs.

Ideja par aparatūras seifa pasūtīšanu un iestatīšanu var šķist diezgan ilgs process, turpretī lielāko daļu tīmekļa un programmatūras maku var iestatīt 2-15 minūšu laikā.

Neskatoties izmaksas un laiks, lai gan aparatūras maki ir labākais risinājums, ja vēlaties pārliecināties, vai jūsu kriptonauda ir pēc iespējas drošāk. Es vienmēr iesaku izmantot aparatūras maku, ja jūs glabājat summu, kuru nevarat atļauties zaudēt.

Trezors un Virsgrāmata Nano S ir vispopulārākie no ķekara, tāpēc salīdzināsim tos!

Kur, kad un kāpēc viņi tika izveidoti

Tā kā mēs uzticamies šiem aparatūras seifiem ar savām kriptovalūtām, tā būtu laba ideja apskatīt viņu fona nedaudz. Tas mums dos lielāku pārliecību par uzticēšanos tiem.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Trezor Maka

Trezors, uzsāka 2014. gada vasarā, bija pasaulē pirmais Bitcoin aparatūras maks. Trezor seifs ir produkts, ko izveidojis Čehijas Republikā bāzēts uzņēmums – SatoshiLabs. Dibināja arī Mareks Palatinuss, kurš ir SatoshiLabs dibinātājs un Trezor radītājs Slushpool.

Piezīme: Slushpool ir kalnrūpniecības baseins, kas ir ļoti labi pazīstams kriptogrāfijas pasaulē!

Trezors sāka ar nolūku kaujas hakeri, vīrusi, un trešo personu krāpšanu. Ideja bija vienkārša – saglabājiet visu, kas ir vērtīgs BEZSAISTĒ un jūsu kontrolē.

Trezor seifs kopš tā izlaišanas ir ieguvis lielisku reputāciju un turpina uzlaboties. Laika gaitā ir pievienotas arvien jaunas funkcijas, kā arī atbalsts jaunajām monētām. Tas palīdz tai apmierināt pieaugošo pieprasījumu pēc kriptogrāfijas!

Trezor maku reputāciju palīdz tas, ka viņiem ir lieliska komanda aiz projekta. Iesaku jums dodieties uz viņu vietni lai uzzinātu vairāk par viņiem.

Virsgrāmatas maks

Virsgrāmatas maks ir franču uzņēmuma (ko sauc arī par virsgrāmatu) produkts. Virsgrāmatu 2014. gadā uzsāka astoņi eksperti ar pieredzi iegultās drošības, kriptovalūtu un uzņēmējdarbības jomā.

Jau pašā sākumā viņiem bija ļoti skaidrs viens – viņi gribēja radīt drošus risinājumus blokķēde lietojumprogrammas. Viņiem tagad ir vairāk nekā 80 darbinieku Parīzē, Vierzonā un Sanfrancisko.

Trezor VS Ledger: Ledger Nano S seifs.

Pirmo aparatūras maku Ledger palaida 2014. gada decembrī. Kopš tā laika tas ir uzlabots, un jaunāko versiju sauc par Ledger Nano X. Nano S tomēr ir ļoti veiksmīgs, ar pārdots vairāk nekā 1 000 000 vienību!

Ledger ir viens no vadošajiem uzņēmumiem, kad runa ir par drošu tehnoloģiju kriptovalūtām. Viņiem ir pareizs komandas, aizraušanās un redzējuma sajaukums, kas to padara ļoti uzticams zīmols.

Tātad, mēs varam redzēt, ka gan Trezor, gan Ledger Nano S maki ir ieguvuši labu reputāciju un ka viņu komandas ar savu veikto uzlabojumu paveic lielisku darbu. Paturot to prātā, pievērsīsimies interesantajai daļai – salīdzināsim to funkcijas!

Trezor VS virsgrāmata: salīdzinot to funkcijas

Šajā svarīgajā Trezor VS virsgrāmatu salīdzināšanas sadaļā mēs to aplūkosim to iezīmes. Tas palīdzēs jums izlemt, kurš maks jums ir labākā izvēle.

Valūtas atbalsts

Sāksim ar būtiska atšķirība Trezor VS Ledger debatēs. Ja jūs nopirktu monētu, bet pēc tam uzzinātu, ka jūsu maks to neatbalsta, vai jūs nebūtu vīlušies?

Tabula: atbalstītās Ledger Nano S un Trezor One monētas

Tātad, pirms izlemjat, vai vēlaties izvēlēties Trezor VS Ledger Nano S, apskatīsim kuras monētas viņi tos atbalsta.

Trezor atbalstītās monētas

Pašlaik Trezor seifs atbalsta šādas kriptovalūtas:

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • DASH
 • Zcash
 • Bitcoin Cash
 • Bitcoin Gold
 • Ethereum
 • Ethereum Classic
 • ERC-20 žetoni (žetoni uz Ethereum blokķēdes)
 • Izvērst
 • UBIQ
 • NEM
 • Namecoin
 • Dogecoin
 • Testnet Bitcoin

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Trezor nenodrošina pilnu programmatūras atbalstu visām šīm monētām. Piemēram, jums ir jāizmanto MyEtherWallet vai līdzīgu lietojumprogrammu uzglabāšanai Ethereum un ERC-20 žetonus Trezorā. Jūs varat atrast sīkāku informāciju par Trezor atbalstītajām monētām šeit.

Ledger Nano S atbalstītās monētas

Ledger Nano S pašlaik atbalsta šādas monētas:

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • Ethereum Classic
 • Bitcoin Gold
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Zcash
 • Ripple
 • Domuzīme
 • Stratis
 • Komodo
 • Ark
 • Izvērst
 • Ubiq

Atšķirībā no Trezora, Ledger Nano S nodrošina pilnīgu atbalstu lielākajai daļai monētu, ieskaitot Ethereum. Tas nozīmē, ka jums nebūs, piemēram, jāizmanto MyEtherWallet Ethereum un ERC-20 marķieriem.

Ledger Nano S VS Trezor: atbalstītās monētas

Aplūkojot iepriekš minētos sarakstus, mēs varam redzēt, ka Ledger Nano S pašlaik atbalsta vairāk monētu nekā Trezor. Vispopulārākā kriptovalūta, kuru Trezor neatbalsta, bet Ledger Nano S – Ripple!

Trezor VS virsgrāmata: Bitcoin.

Es ceru, ka Trezor atjauninās savu maku, lai atbalstītu Ripple, taču tagad, ja vēlaties uzglabāt Ripple, jums būs jāizmanto Ledger Nano S.

Maka izmaksas

Šeit jūs varat redzēt cenu atšķirība starp Trezor VS Ledger Nano S.

Trezor maku izmaksas:

Trezor cena oficiālajā veikalā ir apkārt 70 USD.

Ledger Nano S seifa izmaksas:

Tās cena oficiālajā Ledger veikalā ir apkārt 70 USD.

Trezor VS Ledger Nano S: Izmaksas

Kā redzat, izmaksas ir burtiski praktiski vienādas. Tāpēc citi faktori (piemēram, monētu atbalsts, drošība un izmantojamība) ir vissvarīgākie; un tām vajadzētu būt lietām, kas jums palīdz pieņemt lēmumu.

Displeja ekrāns

Trezor seifam un Ledger maku ir displeja ekrāni! Diezgan forši, eh?

Vispirms, Trezors bija vienīgais maks ar ekrānu – iepriekšējām Ledger maku versijām tādas nebija. Tā kā tā ir svarīga drošības pazīme, Ledger to ieviesa Ledger Nano S.

Trezor VS Ledger: Ledger Nano S seifs.

Displeja ekrāns ir svarīgs drošības elements, jo:

 • Pie tā pierasts parādiet atkopšanas frāzi vai atkopšanas sēklas savai privātai atslēgai. Ja jūs nezināt, kādas ir atkopšanas frāzes un sēklas, neuztraucieties – es tos paskaidrošu nākamajā sadaļā.
 • Displeja ekrāns ļauj pārliecināties, vai esat nosūtot pareizo monētu daudzumu uz pareizo adresi.

Es dodu priekšroku Trezor seifu displejam, jo ​​tas ir lielāks ekrāns nekā Ledger Nano S. Tas padara to daudz vieglāku un ērtāku apskatīšanu!

Uzstādīt & Lietojamība

Trezor seifs un Ledger maks abi darbojas Windows, Linux un Mac OS. Viņiem abiem jābūt savienots ar datoru, izmantojot mikro USB kabeli.

Abu maku iestatīšanas process ir diezgan vienkāršs un līdzīgs. Viņi abi iesaistās divi galvenie soļi – iestatot PIN kodu un pierakstot atkopšanas sēklas dublējumu.

Piezīme: Ja kādreiz pazaudēsiet savu privāto atslēgu, jums būs nepieciešama atkopšanas sēkla. Uzskatiet to par savu “drošības jautājumu”, piemēram, par tiem, kurus esat iestatījis, izveidojot Facebook vai Google kontu. Tā ir virkne 24 nejaušu vārdu, ko ģenerē maks.

Tāpat interfeiss ir labi izstrādāts un ērti lietojams gan Trezor seifā, gan Ledger Nano S. Salīdzināsim, kā saskarnes izskatās: Trezor VS Ledger!

Trezor:

Trezor VS Ledger: Treor iestatīšanas lapa.

Virsgrāmata:

Trezor VS Ledger: Virsgrāmatas konts.

Jums tas būtu jāzina Trezor ir arī Android lietotne. Tas nozīmē, ka jūs faktiski varat izmantot Trezor ar tālruni, novēršot nepieciešamību pēc datora! Virsgrāmatai arī ir veids, kā ļaut jums izmantot Android tālruni, nevis datoru, taču tas nav tik vienkārši kā lietotnes lejupielāde no Play veikala.

Tabula: Ledger Nano S un Trezor One programmatūras iespējas

Jūs varat arī sinhronizēt savus Trezor datus ar Dropbox! Parasti šķiet, ka Trezor programmatūra ir nedaudz uzlabota nekā Ledger programmatūra. Varbūt tas tomēr mainīsies – kas zina?

Fiziskais izskats un izturība

Trezor maks ir izgatavots no plastmasas, kamēr Ledger maku nāk ar nerūsējošā tērauda korpuss. Tas piešķir Ledger Nano S stilīgāku izskatu, taču tas nav svarīgi. Svarīga daļa ir fakts, ka nerūsējošais tērauds ir arī Ledger Nano S vairāk pasargāts no bojājumiem!

Lai gan abi maki ir diezgan spēcīgi, mēs varam redzēt, ka Ledger Nano S ir priekšrocība, pateicoties tā nerūsējošā tērauda korpusam.

Abām ierīcēm ir divas pogas, kuras tiek izmantotas programmatūras pārvaldībai. Šeit ir svarīgi atzīmēt, ka Trezor pogas ir vieglāk izmantot. Tas ir tāpēc, ka starp viņiem ir pietiekami daudz vietas.

Divas pogas Ledger makā ir diezgan atšķirīgas no Trezor pogām – tās ir ļoti tuvu viena otrai, palielinot risku nospiest abas uzreiz.

Zemāk redzamajos attēlos varat pārbaudīt Trezor VS Ledger izskatu.

Trezor VS Ledger: Trezor ierīce ir pievienota.

Trezor VS Ledger: Virsgrāmatas ierīce ir pievienota.

Izmērs

Trezor ir lielāks par Ledger Nano S.

 • Trezor seifa izmēri: 59 mm x 30 mm x 6 mm
 • Virsgrāmatas seifa izmēri: 98 mm x 18 mm x 9 mm

Lai gan tas neietekmē seifu veiktspēju, var būt vieglāk nest Ledger maku līdzi, jo tas ir mazāks.

Lietotņu saderība

Papildus sava interfeisa izmantošanai abus seifus var izmantot kopā ar daudzām neatkarīgām seifu lietotnēm. Šajā tabulā parādīta Trezor VS Ledger lietotņu saderība ar dažiem populāriem seifiem.

App Trezors Virsgrāmata Nano S
Electrum
MyEtherWallet
Micēlijs
Copay
GreenBits
MultiBit HD
MyTrezor
Virsgrāmata Chrome

Kas attiecas uz lietotņu saderību, nav lielas atšķirības – abi maki ir saderīgi ar gandrīz visām populārajām lietotnēm.

Tagad, kad esmu pārskatījis lielāko daļu galveno faktoru, kas saistīti ar šiem diviem aparatūras seifiem, ir jāsalīdzina tikai viena svarīga lieta!

Trezor VS virsgrāmata: cik viņi ir droši?

Drošības ziņā gan Trezor, gan Ledger ir gandrīz tikpat spēcīgi kā viens otram. Svarīgākā abu maciņu drošības iezīme ir tā viņi abi jūsu privāto atslēgu ģenerē bezsaistē, izmantojot viņu ekrānus.

Gan Trezor, gan Ledger nodrošina atkopšanas sēklas un lūdz jūs iestatīt PIN, lai tām piekļūtu. Ja jūsu maciņš ir nozaudēts, nozagts vai sabojāts, tad jūsu privātā atslēga tiks pazaudēta. Tam ir paredzēta atkopšanas sēkla un PIN.

Jūs izmantojat atkopšanas sēklas, lai atgūtu monētas, un jūsu PIN neļauj citiem piekļūt jūsu makam – ja tas tiek nozaudēts vai nozagts, neviens cits nevar iekļūt jūsu aparatūras makā bez jūsu PIN!

Piezīme: Atkopšanas sēkla Ledger makā tiek dēvēta par atkopšanas frāzi, taču tā ir tā pati lieta.

Trezor VS virsgrāmata: Trezor 24 vārdu frāze.

Izņemot PIN un atkopšanas sākumlapu, abos maciņos kā trešā drošības kārta ir arī “ieejas frāze”. Par ieejas frāzi var uzskatīt par jūsu atveseļošanās sēklas 25. vārdu.

Pēc PIN iestatīšanas jums tiek dota iespēja iestatīt ieejas frāzi. Tas var būt vārds vai burtu kopums. Patiešām, jums vajadzētu atcerēties paroli, nevis to pierakstīt – tādā veidā, nav iespēju, ka to atradīs kāds cits. Ja tomēr uztraucaties to neatcerēties, vienkārši uzglabājiet to pēc iespējas drošākā vietā.

Atcerieties, ja aizmirstat vai pazaudējat paroli, jūs nevarat atgūt monētas, ja seifs saplīst, pazūd vai tiek nozagts.!

Tātad lielākā daļa svarīgo drošības elementu ir vienādi gan Trezor, gan Ledger. Tagad parunāsim par Trezor vs Ledger drošības fiziskajiem aspektiem.

Fiziskā drošība

Ledger Nano S glabā jūsu privāto atslēgu ļoti drošas mikroshēmas. Šīs mikroshēmas ir līdzīgas tām, kuras redzat jaunākajās kredītkartēs vai SIM kartēs. Šīm mikroshēmām ir visaugstākais sertifikācijas līmenis! Tas nodrošina, ka jūsu privātā atslēga ir kriptogrāfiski drošs.

Kaut arī Trezor daudz nepasaka par savām mikroshēmām, tas min, ka ir nav akumulatora, Bezvadu internets, Bluetooth, pirkstu nospiedumu lasītājs, vai Tuvo lauka komunikācija (NFC) ierīcē. Trezors uzskata, ka, ierobežojot saziņas veidu skaitu, ierīces drošība ir labāka.

Lai gan gan Trezor, gan Ledger seifam ir iespaidīgas drošības funkcijas, jūs varat darīt vairāk, lai izvairītos no riskiem. Zemāk esmu uzskaitījis dažus:

 • Nekad neievadiet atkopšanas sēkli nevienā datorā vai viedtālrunī;
 • Saglabājiet atveseļošanās sēklas vietā, kur tā ir pasargāta no uguns, ūdens un saules gaismas;
 • Nekad nofotografējiet atveseļošanās sēklas;
 • Nekad neizmantojiet maku, kuru kāds cits ir uzstādījis;

Secinājumi

Tātad, jūs esat nonācis Trezor VS Ledger salīdzināšanas beigās! Tas nozīmē, ka jūs tagad zināt atšķirības starp divi no labākajiem aparatūras makiem, kas pieejami tirgū.

Jūs esat redzējuši atbalstīto monētu saraksts ar Trezor un Ledger maku. Lai gan abi atbalsta daudzas monētas, jums ir nepieciešams redzēt, kura no tām atbalsta jums piederošo monētu. Arī Trezor un Ledger maku izmaksas ir ļoti līdzīgas.

Jūs arī zināt, kā abi maki salīdzina ārējais izskats, displejs, Izmērs, iestatīšanas vienkāršība, lietošanas ērtums, lietotņu saderība, un drošības elementi. Šeit un tur ir dažas atšķirības, taču tās nav pietiekami lielas, lai mainītu jūsu lēmumu.

Tabula: Ledger Nano S un Trezor One plusi un mīnusi

Tātad tas, kas jums ir vislabākais, ir pilnībā atkarīgs no tā, ko jūs to vēlaties un kuras monētas vēlaties tajā glabāt. Viena lieta tomēr ir skaidra: aparatūras maki ir daudz drošāki nekā tīmekļa maki un programmatūras maki.

Ar jauno izpratni par Trezor maku un Ledger Nano S, ko jūs domājat par tiem? Kuram tu dod priekšroku? Vai jūs gatavojaties iegūt kādu no viņiem? Paziņojiet mums!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map