Verge kriptonauda: kas ir Verge monēta?

Kopš Bitcoin tika izveidots 2009. gadā, vairāk nekā 5000 dažādu kriptovalūtas tagad ir pieejami pirkšanai, tirdzniecībai un pārdošanai. Viens no šiem ir Verge monēta. Tomēr, kā jūs uzzināsiet no mana ceļveža, Verge ir pilnīgi atšķirīgs no Bitcoin, jo tā ātrāk, lētāk un vairāk privāts!

Starp citu, vai jūs zinājāt, ka Verge sākotnēji tika saukts par DogecoinDark, pirms tā tika mainīta? Šis pilnīgais ceļvedis jums pateiks visu, kas jums jāzina, ieskaitot kā sākās stāsts un kā to var izmantot.

Es jums sniegšu arī pilnīgu paskaidrojumu par to, kā tehnoloģija darbojas. Dažas no terminoloģijām ir diezgan sarežģītas, tomēr es to sadalīšu reālos, viegli saprotamos piemēros. Šie paskaidrojumi ietvers pirkšana un uzglabāšana Arī XVG!

Šīs Verge monētu rokasgrāmatas beigās jūs būsiet eksperts! Tātad, ko jūs gaida, noskaidrosim, kas tieši ir Verge monēta!

Vai meklējat drošāko BTC iegādes vietu? Esmu apkopojis vislabāk novērtētās kriptogrāfijas biržas, kas tika apstiprinātas kā drošākās BTC pirkšanas platformas, tāpēc ieskatieties.

Pakalpojuma sniedzēja Visa / Mastercard pieejamais kriptogrāfiskais rezultāts Coinbase apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + Vēl 30

9.8. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Binance pārskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + Vēl 150

9.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Coinmama apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +Vēl 7

9.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Krakenas apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DASH
 • + Vēl 37

9.1 Lasīt pārskatu Apmeklējiet vietni eToro apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 3

8.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni KuCoin apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + Vēl 210

8.5. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Gemini Exchange apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 21

8.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Populārākais 729 atsauksmes 9,8 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt pārskata Redaktora izvēle 1279 atsauksmes 9,6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 816 atsauksmes 9.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 1174 atsauksmes 9.1 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 453 atsauksmes 8.6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 563 atsauksmes 8.5 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 603 atsauksmes 8.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi

Plusi

 • Vairāki atjauninājumi
 • Pārsteidzoši privātumam
 • Daudz ātrāk nekā Bitcoin
 • Ļoti mērogojams

Cons

 • Nav tik privāta kā dažas citas kriptovalūtas
 • Joprojām ir saistīts ar Dark web

Kas ir Verge XVG?

Verge monēta sāka savu kriptovalūtas ceļojumu 2014. gadā, to saucot par DogecoinDark. Iemesls, kāpēc tas tika iecerēts, bija lai izveidotu patiesi privātu kriptovalūtu. Verge dibinātājs uzskatīja, ka Bitcoin nav anonīms, tāpēc viņš nolēma veidot jaunu blokķēde kur darījumus nevarēja izsekot.


Interesanti, ka pat līdz šai dienai, neviens nezina, kas izveidoja Verge, kā dibinātājs joprojām izmanto savu lietotājvārdu “Sunerok”. Tas ir tāpat kā Bitcoin veidotājs, kurš ir pazīstams tikai ar savu pseidonīmu “Satoshi Nakamoto”!

Tāpat kā Verge monētas dibinātājs, daudzi cilvēki tam tic naudas sūtīšana un saņemšana privāti ir svarīgas cilvēktiesības. Piemēram, kad dodaties atvaļinājumā un izmantojat debetkarti, banka zina, kur atrodaties, cik daudz naudas esat un kur tērējat!

Verge monēta: kas ir Verge monēta.

Daži cilvēki neiebilst pret to, ka privāts uzņēmums glabā daudz informācijas par to, kā viņi dzīvo savu dzīvi, taču lielākā daļa cilvēku domā, ka tas ir nepareizi!

Verge blokķēde ir arī atvērtā pirmkoda projekts, kas nozīmē to ikviens var ieteikt izmaiņas un uzlabojumus. Pēc tam notiek balsošana, un, ja lielākajai daļai cilvēku šī ideja patīk, izmaiņas tiek veiktas!

Verge monēta ir pazīstama arī ar tās simbolu – XVG. Kopumā būs maksimālais krājums ir 16,5 miljardi monētu, kas ir daudz vairāk nekā Bitcoin 21 miljons!

Es paskaidrošu kā tehnoloģija darbojas vēlāk sīkāk, tomēr ir svarīgi atcerēties par Verge monētu neviens nezina, kas ir nosūtījis vai saņēmis darījumu. Turklāt, Verge blokķēde var apstrādāt darījumu tikai 30 sekundēs, kas ir liels Bitcoin uzlabojums, kas parasti prasa 10 minūtes!

Verge monēta ir arī daudz mērogojamāka nekā Bitcoin, jo tā spēj apstrādāt ne vairāk kā 100 darījumus sekundē, Bitcoin pārvaldot tikai 7!

Verge monēta: Verge monētas galvenā pieņemšana.

Piezīme. Iespējams, esat dzirdējis par “mērogošanu” vai “mērogojamību” dažās manās pārskatos. Tas ir patiešām svarīgi; katra blokķēde var apstrādāt tikai maksimālo darījumu skaitu sekundē. Tīklam sasniedzot šo maksimālo skaitu, darījumi kļūst lēnāki un dārgāki!

Vēl viena svarīga Verge monētas iezīme ir tā, ka tai ir pieci kalnrūpniecības algoritmi, kurus esmu uzskaitījis zemāk.

 • Šifrēt
 • X17
 • Lyra2rev2
 • Myr-groestl
 • Bleiks2s

Lai gan šiem algoritmiem jums, iespējams, nav jēgas, ļaujiet man paskaidrot, kāpēc tas ir svarīgi! Kalnrūpniecība būtībā ir veids, kā cilvēki nopelna papildu monētas apmaiņā pret savas papildu skaitļošanas jaudas izmantošanu.

To darot, viņi palīdz pārbaudīt darījumu, saglabājot tīklu decentralizēti. Bez kalnračiem nebūtu iespējams darbināt blokķēdi!

Lai gan cilvēki to faktiski neredz, kad viņi raktuves, viņi patiesībā dara risinot patiešām sarežģītas mīklas. Šīs mīklas (vai algoritmi) ir tik sarežģītas, ka neviens cilvēks tos nevarētu atrisināt. Tomēr, tā kā Bitcoin ir kļuvis tik populārs, cilvēkiem tas ir nepieciešams nopirkt patiešām dārgu aparatūru lai varētu atrisināt mīklu, tas nozīmē, ka jūs varat rakt man tikai tad, ja jums ir daudz naudas!

Verge monēta: Verge monētas iezīmes.

Tas nav godīgi cilvēkiem, kuri vēlas nopelnīt monētas, bet nevar atļauties iegādāties aprīkojumu. Verge ir atšķirīga, jo cilvēki var izmantot manu CPU, GPU vai ASIC, kas nozīmē, ka ikviens to var izdarīt!

Tagad, kad jums ir izpratne par to, kāpēc Verge monēta sākās un kā to salīdzina ar Bitcoin, izdomāsim, kam to var izmantot.

Kā var izmantot robežas monētu?

Līdzīgi kā jebkura cita kriptonauda, ​​arī Verge monētu var izmantot laikā nosūtīt un saņemt līdzekļus maki. Galīgais mērķis ir tas, ka to izmantos kā globāla maksājumu sistēma. Lai gan tas varētu aizņemt ilgu laiku, tehnoloģija ir ideāli piemērota šim nolūkam.

Pirmkārt, padomājiet par to, kā jūs pārsūtītu līdzekļus ģimenes loceklim, kurš dzīvo citā valstī? Jūs varat doties uz vietējo banku, parakstīt dažas veidlapas un pārskaitīt līdzekļus. Tomēr tas tā parasti ir tiešām dārga un nepieciešamas dienas ierasties.

Un kā ir, ja persona, kurai sūtāt naudu, dzīvo attālā Āfrikas ciematā? Jūdzēm var nebūt nevienas bankas! Vēl viena iespēja ir izmantot naudas pārskaitījumu uzņēmumu, piemēram, Western Union, bet atkal, tas ir patiešām dārgi!

Verge monēta: kuru darbina Verge.

Tā vietā, ja jūs pārskaitītu līdzekļus, izmantojot Verge monētu, jūsu darījums jūsu ģimenes locekli sasniegs tikai 30 sekundēs, maksājot mazāk par centu. Jums arī nevajadzēs braukt uz vietējo banku / Western Union filiāli un aizpildīt daudz veidlapu, jo to varat izdarīt anonīmi no sava datora!

Reālajā pasaulē, kad jūs tērējat fiat valūta izmantojot banknotes vai monētas, nevienam nav jānorāda savs vārds un adrese, kā arī nav jāuzrāda identifikācija. Šī ir tā pati ideja kā Verge, taču tā vietā, lai izmantotu papīra piezīmes, jūs faktiski tērējat naudu.

Piezīme: Kad es lietoju terminu “fiat currency”, tas būtībā nozīmē reālo naudu, piemēram, ASV dolārus vai eiro. Verge (XVG) nav fiat nauda, ​​tā ir kriptonauda. Tas nozīmē, ka neviena centrālā banka to nevar kontrolēt!

Vēl viens iemesls, kāpēc cilvēki pērk Verge monētu, ir ieguldījumu instruments, cerot, ka nākotnē tā vērtība turpinās pieaugt. Kad cilvēki pirmo reizi nopirka Verge 2014. gadā (neaizmirstiet, ka toreiz to sauca par DogecoinDark), tā vērtība bija tikai 0,000005 USD.

Nākamo divu gadu laikā tas patiesībā nav pieaudzis par USD 0,00001, taču kopš tā laika mainīja nosaukumu, cena ir kļuvusi traka! 2017. gada beigās Verge sasniedza augstāko punktu plkst 0,29 ASV dolāri!

Ja jūs nopirktu Verge 2014. gadā un turētos pie tā līdz 2017. gada beigām, jūs būtu guvis lielāku peļņu nekā 5 miljoni procentu!

Verge monēta: Verge cenu diagramma.

Tagad, kad jūs zināt, kā var izmantot Verge monētu, ir pienācis laiks rūpīgāk aplūkot tehnoloģiju. Es ceru, ka esat gatavs, jo tagad viss kļūst nopietns!

Turklāt, ja vēlaties apmainīties ar labu Verge likmi, jums vajadzētu mēģināt izmantot Binance kriptogrāfijas mijmaiņas platforma. Pēc tam, kad esat iegādājies dažas XVG monētas, jūs, iespējams, vēlēsities uzglabājiet tos kaut kur drošā vietā – šajā gadījumā, Trezors ir jūsu labākais solījums.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Kā darbojas darījumi?

Pirms sāku, ir svarīgi atcerēties, ka Verge tika izveidots, jo dibinātājs to izjuta Bitcoin nebija patiesi privāts. Tāpēc būtu laba ideja salīdzināt abus dažādos blokķēdes. Arī Verge komanda strādā pie jauna jaunināšanas, kas padarīs lietas vēl privātākas, bet es šo daļu paskaidrošu pēc tam.

Tātad, nosūtot darījumu, izmantojot Bitcoin sistēmu, jums tas ir nepieciešams interneta pieslēgums. Tas ir diezgan acīmredzami, vai ne? Tomēr, izveidojot savienojumu ar internetu, jūs atklājat daudz informācijas, kurai var piekļūt citi cilvēki.

Iedomājieties, ka vēlaties piekļūt Facebook, lai pārbaudītu, vai jums ir patika par nesen augšupielādēto fotoattēlu. Lai to izdarītu, jūsu ISP (Interneta pakalpojumu sniedzējs) nosūtīs ziņojumu Facebook, kuram tas būs savu personīgo IP adresi.

Ja jums mājās ir WiFi, jūsu IP adrese vienmēr būs vienāda, un to var izmantot, lai iegūtu aptuvenu priekšstatu par jūsu atrašanās vietu. Tas ir tas pats, nosūtot Bitcoin darījumu, kā tīkls var redzēt jūsu personīgo IP adresi. Tāpēc Bitcoin izmantošana nav īsti privāta.

Verge monēta: Tor pārlūks.

Šeit Verge ir atšķirīga. Kad piekļūstat tīklam, jūsu IP adrese netiek atklāta nevienam! Lai to izdarītu, viņi izmanto divas dažādas metodes.

Pirmais variants ir izmantot TOR (Sīpolu maršrutētājs) kā starpnieks starp jūsu IP adresi un Verge blokķēdi. Tor ir vienādranga tīkls kas izmanto vairāki dažādi serveri lai paslēptu savu patieso atrašanās vietu. Tas tiek darīts, pastāvīgi mainot IP adresi, kas tiek nosūtīta uz Verge tīklu.

Otra iespēja ir izmantot kaut ko sauc I2P, kas ir ļoti līdzīgs TOR, bet vēl anonīmāks. Kamēr gan izejošie, gan ienākošie ziņojumi TOR izmanto to pašu ceļu, I2P izmanto atsevišķus ceļus. Reālajā piemērā tas ir kā klausīties telefona sarunu, bet dzirdēt tikai vienu cilvēku!

Tagad, kad jūs zināt, kā Verge tehnoloģija darbojas pašlaik, es paskaidrošu, ko komanda pašlaik veido, lai darījumu padarītu vēl privātu!

Kā Verge gatavojas padarīt darījumu vēl privātu?

Nākamais Verge monētu komandas posms ir radīt kaut ko sauc Wraith protokolu. Atkal, lai saprastu, kā tas darbojas, es izskaidrošu, kas notiek, kad izmantojat Bitcoin.

Nosūtot darījumu ar Bitcoin, jūs sūtāt monētas no seifa adreses uz citu maka adresi. Piemēram, “Adrese ABC123 sūta 1 Bitcoin uz adresi DEF456”. Tiklīdz darījums ir pabeigts, ikviens cilvēks pasaulē to var apskatīt publiskajā blokķēdē.

Lai gan jūs nevarēsit redzēt to cilvēku īsto vārdu, kuri sūtīja un saņēma monētas, varat redzēt detalizētu informāciju par darījumu. Kad esat ieguvis Bitcoin adresi, varat izpētīt, kādus citus darījumus šī persona ir veikusi. Varat arī pārbaudīt, cik daudz to satur Bitcoins!

Šeit Wraith protokols būs atšķirīgs. Apskatiet tālāk sniegto piemēru:

 1. Jānis nolemj nosūtīt Boba 100 Verge (XVG) monētas.
 2. Jāņa adrese ir V123 un Boba adrese ir V456.
 3. Džons apstiprina darījumu un 30 sekundes vēlāk Bobs saņem 100 Verge (XVG) monētas.
 4. Vienīgais, ko tīkls varēs redzēt, ir tas, ka tika nosūtītas 100 Verge (XVG) monētas.
 5. Darījums izskatīsies šādi: XXXXX nosūtīja 100 Verge (XVG) monētas uz XXXXX

Verge monēta: kā darbojas kriptovalūtas Verge protokols Wraith.

Ar Wraith protokola izveidi tas padarīs Verge vēl anonīmāku! Tagad, kad jūs zināt, pie kā strādā Verge, es paskaidrošu, vai, manuprāt, monēta pieaugs vai nē.

Verge potenciāls?

Mēģināt izprast Verge potenciālu ir grūts uzdevums. Viens arguments teiktu, ka viņu blokķēde ir tiešām ātri (30 sekundes VS Bitcoin 10 minūtes) un diezgan mērogojams (100 darījumi sekundē pret Bitcoin’s 7). Turklāt darījuma nosūtīšanas izmaksas ir aptuveni 0,01 XVG, kas ir praktiski bez maksas!

Ja Wraith protokols būs veiksmīgs, cena varētu turpināt augt. Verge arī strādā pie projekta ar nosaukumu Potcelms. Tas ļaus apstrādāt Verge blokķēdi viedie līgumi, kaut kas būtu reāls sasniegums.

Tomēr ir arī svarīgi atcerēties, ka Verge nav vienīgā blokķēde, kas piedāvā privātumu. Tādi projekti kā Monero un Zcash visi dara to pašu. Patiesībā, Monero tehnoloģija faktiski ir daudz privāta nekā Verge, tomēr darījumi ir arī dārgāki. Tas ir jāapsver, pirms pērkat jebkuras Verge monētas!

Galu galā kriptonauda tirgi ir tiešām nepastāvīgs, kas nozīmē, ka neviens nevar paredzēt nākotni! Vienkārši pārliecinieties, ka nekad neieguldāt naudu, kuru nevarat atļauties zaudēt.

Ir droša?

Tāpat kā vairums kriptovalūtu, arī jūsu monētas ir ārkārtīgi drošs kamēr jūs tos uzglabājat drošu Verge maku. XVG ir saderīgs tikai ar dažiem maciņiem, tāpēc pārliecinieties, vai izvēlaties tādu, kurai nav piekļuves jūsu privātajām atslēgām.

Oficiālo Verge maku varat lejupielādēt savā datorā, kas ir drošākā iespēja.

Ja Tu gribi sajauc drošību ar ērtībām, daudziem cilvēkiem patīk izmantot Electrum. Electrum seifa lejupielāde aizņem mazāk vietas cietajā diskā un ir lietotājam draudzīgāka.

Verge monēta: sieviete ar Verge logotipu.

Galvenais, ka tu nekad nedod nevienam savas privātās atslēgas, jo, ja jūs to izdarīsit, viņi varēs nozagt visas jūsu Verge monētas. Tā ir arī laba ideja pierakstīt dublējošo frāzi un glabāt to kaut kur drošā vietā. Tas nozīmē, ka, ja esat aizmirsis seifa paroli, varat atgūt piekļuvi.

Tur bija kapāt Verge Twitter kontā nesen, kurā hakeris mēģināja panākt, lai cilvēki sūta viņiem monētas. Nekad nesūtiet nevienam monētas, ja vien nezināt, kam arī tās sūtāt! Likumīgs projekts būtu nekad sazināties ar jums, lūdzot nosūtīt viņiem kriptonauda.

Kā to var ļaunprātīgi izmantot?

Viena no galvenajām bažām par Verge monētu ir tā, ka to var izmantot slikti cilvēki, kuri vēlas pastrādāt noziegumus anonīmi. Tas bija viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Verge mainīja nosaukumu, jo DogecoinDark lika izklausīties kā ideāli tumšais tīmeklis.

Piezīme: Tumšais tīmeklis ir termins, ko bieži lieto, lai apzīmētu vietnes, kurām piekļūst, izmantojot Tor pārlūkus, un kuras izmanto nelegālu darbību veikšanai. Labs piemērs tam bija zīda ceļš, kas bija “eBay noziedzniekiem”. Cilvēki varēja iegādāties narkotikas, ieročus, nozagtas kredītkartes un daudz ko citu, tirdzniecībai izmantojot kriptonauda.

Verge monēta: apmaksa par privātajām atslēgām.

Viena no nelegālas izmantošanas iespējām ir naudas atmazgāšana. Ja noziedznieks ieliek savu naudu Verge, tiesībaizsardzībai būtu gandrīz neiespējami to izsekot!

Monēta Verge būtu populāra arī pret izpirkuma programmatūras uzbrukumiem, kad noziedznieki uz jūsu datoru sūta vīrusu. Vīruss teiks, ka jūsu dators ir bloķēts, līdz nosūtāt naudu. Tā kā Verge monēta ir anonīma, būtu ļoti grūti uzzināt, kurš ir atbildīgs par uzbrukumu!

Salīdziniet Verge monētu blakus citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet Verge monētu blakus citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Secinājums

Es ceru, ka jums patika mans ceļvedis par Verge monētu un ka jums tas šķita interesants un izglītojošs! Lai gan tehnoloģija ir diezgan sarežģīta, es ceru, ka es jums visu izskaidroju vienkāršā veidā. Tas nozīmē, ka tagad jums vajadzētu būt Verge kriptovalūtas ekspertam!

Tātad, ko jūs domājat par projektu? Vai jūs domājat, ka tā kādu dienu kļūs par globālu maksājumu sistēmu? Salīdzinot tehnoloģiju ar Bitcoin, tam noteikti ir daudz priekšrocību. Tā ātrāk, lētāk un daudz privāta.

Lai gan Verge ir daudz konkurences, tā varētu kļūt patiesi liela, ja tā Rootstock protokols kļūs par realitāti. Tas nozīmēs, ka Verge var izmantot ne tikai finanšu darījumiem, bet arī citām lietām!

Tomēr, ja vēlaties izmantot finanšu darījumus Verge FOR un vēlaties iegādāties dažas monētas sev, nav labākas vietas to izdarīt nekā Binance. Attiecīgā kriptovalūtas maiņa ir vadošā platforma Verge monētu apmaiņai – process izskatītos nedaudz apmēram šāds:

 1. Reģistrējieties vietnē Binance;
 2. Izvēlieties iegādāties Verge monētas (XVG);
 3. Izlemiet savu izvēlēto maksājuma veidu;
 4. Pārbaudiet, vai viss ir pareizi, un savu maku ir viss izveidots;
 5. Veiciet pirkumu!

Es arī labprāt dzirdētu domas par to, vai, jūsuprāt, Verge cena turpinās pieaugt 2021. gadā, vai arī jūs domājat, ka citi privātuma blokķēdes ir labāks ieguldījums. Turklāt, ja jūs patiešām interesē Verge monēta, pārliecinieties, ka to iegādājāties tikai no dažas uzticamas apmaiņas, un uzglabājiet to augstākās klases maciņos!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt finanšu ieguldījumu lēmumus, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map