Visa patiesība par ontoloģijas monētu

Jūs droši vien zināt visu par populārākajām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin un Ethereum, tomēr ir jaunākas, mazāki projekti kā Ontoloģija. Ja vēlaties uzzināt vairāk par Ontoloģijas monētu, esat nonācis īstajā vietā.

Šajā pilnīgajā Ontoloģijas monētu ceļvedī es jums pastāstīšu viss, kas jums jāzina par šo kriptonauda: projekta nepilnības, plusi un mīnusi, kā arī komanda aiz tā.

Pirmkārt, es sniegšu jums pārskatu par to, kā sākusies ontoloģija un kāds ir tās mērķis. Pēc tam es patiešām vienkāršā veidā izskaidrošu, kā tehnoloģija darbojas.

Es arī aplūkošu tādas lietas kā tās izmantošanu reālajā pasaulē, kā arī tās drošības funkcijas un platformas kur to var nopirkt (piemēram, Binance). Kā vienmēr, turiet kriptonauda droši maki. Ja nezināt, kuru izvēlēties, apskatiet Ledger Nano X vai Trezor Model T.

Sāksim ar to, lai uzzinātu, kas ir Ontology marķieris!

Vai meklējat drošāko BTC iegādes vietu? Esmu apkopojis vislabāk novērtētās kriptogrāfijas biržas, kas tika apstiprinātas kā drošākās BTC pirkšanas platformas, tāpēc ieskatieties.

Pakalpojuma sniedzēja Visa / Mastercard pieejamais kriptogrāfiskais rezultāts Coinbase apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + Vēl 30

9.8. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Binance pārskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + Vēl 150

9.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Coinmama apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +Vēl 7

9.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Krakenas apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DASH
 • + Vēl 37

9.1 Lasīt pārskatu Apmeklējiet vietni eToro apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 3

8.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni KuCoin apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + Vēl 210

8.5. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Gemini Exchange apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 21

8.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Populārākais 729 atsauksmes 9,8 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt pārskata Redaktora izvēle 1279 atsauksmes 9,6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 816 atsauksmes 9.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 1174 atsauksmes 9.1 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 453 atsauksmes 8.6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 563 atsauksmes 8.5 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 603 atsauksmes 8.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi

Plusi

 • Neierobežots potenciāls
 • Unikāls VBFT vienprātības modelis
 • Lieliski piemērots uzņēmumiem

Cons

 • Stingra izcelsmes valsts

Ontoloģijas monēta: Kas ir ontoloģija?


Ontoloģija ir augstas veiktspējas, atvērtā koda blokķēde kas specializējas decentralizētās identitātes un datu jomā.

Ontoloģiju izveidoja Li Juns. Platformas agrīnās izstrādes laikā tā saņēma tehnisko atbalstu no dažiem Onchain izstrādātāju komandas locekļiem. Tomēr nepārprotiet, šīs platformas darbojas kā pilnīgi atsevišķi projekti, kuriem ir atšķirīgi mērķi.

Būtībā ontoloģija tika izveidota kā veids, kā instalēt jebkura lieluma uzņēmumus blockchain tehnoloģija viņu uzņēmumā, pilnībā nemainot visas pašreizējās sistēmas.

Vēl labāk, Ontoloģijas komanda vēlējās padarīt to par patiešām ļoti vienkāršu procesu, padarot to perfektu uzņēmumiem, kuriem nav zināšanu par blokķēdes tehnoloģiju.

Viena no interesantākajām lietām par Ontoloģijas monētu ceļojuma sākumu ir tā, ka viņiem nebija Ontoloģijas ICO. Tā vietā – Ontoloģija airdropped (bez maksas pārsūtīja) savas monētas dažādiem cilvēkiem, tostarp NEO monētu īpašniekiem un tiem, kas abonēja Ontology e-pasta biļetenu! Viņi arī saņēma līdzekļus no privātajiem investoriem.

NEO ontoloģijas monētu oficiālie logotipi

Piezīme: An ICO apzīmē sākotnējo monētu piedāvājumu un ir veids, kā piesaistīt jaunus kriptogrāfijas projektus. Viena no visu laiku lielākajām ICO bija EOS monēta, kuras ienākumi pārsniedza 4 miljardus ASV dolāru!

Svarīgi atzīmēt, ka 2018. gada jūnijā Ontoloģija uzsāka savu MainNet un tas šobrīd darbojas atsevišķi no NEO blokķēdes.

Tātad, tagad, kad jūs zināt, kā projekts sākās, nākamā šī Ontoloģijas monētu ceļveža daļa būs vērsta uz izmantošanu.

Kā var izmantot ontoloģiju?

Izpratne par to, kam tika izveidota Ontoloģijas monēta, var būt diezgan grūts uzdevums, tāpēc es domāju, ka vislabāk būtu sākt ar reālās pasaules piemērs. Padomājiet par savu medicīnisko dokumentāciju, kas tiek glabāta jūsu vietējā ārsta operācijā.

Katru reizi, kad norunājat tikšanos, ārsts izdarīs piezīmes par jūsu slimību un ieteikumiem (piemēram, izrakstītajām zālēm). Jūsu piezīmes saturēs arī tādu informāciju kā visas alerģijas, kuras esat lietojis, un visas parastās zāles, kuras lietojat.

Visa patiesība par ontoloģijas monētu

Bet kas notiek, ja dodaties pie ārsta citā pilsētā, slimnīcā vai vietējā aptiekā? Šie atsevišķi centri var nebūt piekļuves jūsu ierakstiem vispirms neprasot atļauju no ārsta. Kāpēc? Nu, ir divi galvenie iemesli.

Datu aizsardzības likumi neļaujiet kopīgot savu privāto informāciju ar visiem, kas to lūdz. Otrkārt, katrai atsevišķai organizācijai būs sava centralizēti sistēmām, kas tik un tā apgrūtina informācijas apmaiņu.

Tomēr tieši šeit Ontoloģijas projekts var atrisināt šos jautājumus. Izmantojot to pašu piemēru kā iepriekš, jūsu medicīniskā dokumentācija varētu būt novietots Ontoloģijas tīklā, kuru tad savieno tos citiem blokķēdes sistēmas. Kaut arī visas piegādes ķēdes organizācijas var savienot ar vienu blokķēdi, katra no tām var izlemt, ar kādu informāciju dalīties.

Lai gan visām jūsu mītnes valsts slimnīcām var būt pilnīga piekļuve jūsu medicīniskajiem dokumentiem, aptiekai var būt piekļuve tikai tām Pamatinformācija, piemēram, jūsu identitāte. Blokķēdes nozarē to sauc par “Piekļuves atļauju”.

Ontoloģijas monēta: Ontoloģijas izmantošana.

Tas ir pilnīgi atšķirīgs no citiem blokķēdēm, piemēram, Ethereum, jo ne tikai informācija tiek publicēta publiskajā virsgrāmatā, lai visi to redzētu, bet arī viņu blokķēde ir atvērta. Galu galā tas nebūtu ideāli uzņēmumiem, kuriem ir jāsaglabā noteikta informācija. Tam tika izveidota Ontoloģija.

Tagad, kad jūs zināt projekta reālo pasauli, nākamā mana ceļveža daļa sīkāk aplūko Ontoloģijas marķieri.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Ontoloģijas monēta sīkāk

Lai lietas jums būtu vēl sarežģītākas, man jāsaka, ka galu galā būs arī ontoloģijai divas dažādas kriptovalūtas. Galvenā monēta ir Ontoloģijas monēta, ko īsi sauc par ONT.

Kopējā ONT summa ir 1 000 000 000. Tomēr gandrīz 80% no tiem pašlaik ir apgrozībā.

Visa patiesība par ontoloģijas monētu

Avots: coinmarketcap.com.

2018. gada jūnijā Ontology uzsāka savu MainNet. Tas notika pēc Ontology 2.0 izlaišanas, kas tika izstrādāts, lai atbalstītu 2. slāņa mērogojamību un spēcīgu pārrobežu sadarbību. Divus gadus vēlāk, 2020. gadā, tika izlaista jaunā ONTO versija. Tas ir Ontology datu maks, kas ļauj cilvēkiem pašiem kontrolēt savus datus.

Kā darbojas darījumi?

The Ontoloģijas ietvara mērķis ir tas, ka tas nav paredzēts darboties kā viena blokķēde. Tā vietā tehnoloģija ļaus uzņēmumiem pilnībā izmantot abus Privāts un publiskā blokķēde. Ļaujiet man to paskaidrot sīkāk.

Finanšu iestāde nevēlēsies visus savus datus ievietot publiskā blokķēdē, jo tas ļaus to darīt konkurentiem piekļūt visai viņu informācijai. Šajā ziņā viņi instalēs Ontology blokķēdi, kas ir privāta blokķēde, kuru var piekļūt tikai finanšu iestāde, vai kāds cits, ar kuru viņi izvēlas koplietot atļauju.

Tomēr varētu būt noteikta informācija, ko viņi vēlas publiskot, piemēram, cilvēku iespējas pārbaudīt viņu identitāti.

Tātad, ja jauns klients vēlas atvērt kontu finanšu iestādē un pēc tam vēlas pārbaudīt savu identitāti, publiskā blokķēde (piemēram, NEO) pēc tam var sazināties ar privāto blokķēdi (ontoloģija), kurā tiek glabāta privātā informācija.

Tāpēc ontoloģija darbojas kā a tilts starp digitālo pasauli un īstā pasaule, tas viss ir bez uzticēšanās. Bet kā jūs zināt, ka informācijai var uzticēties? Nu, tāpat kā visas citas blokķēdes, Ontoloģijas tīkls izmanto vienprātības mehānismu.

Visa patiesība par ontoloģijas monētu

A konsensa mehānisms ir veids, kā bloķēt ķēdes Apstiprināt un pārbaudīt darījumus bez trešās personas vajadzības. Citiem vārdiem sakot, tas padara blokķēdi decentralizētu. Blokķēdes izmanto daudz dažādu vienprātības mehānismu, no kuriem vispopulārākie ir Darba pierādījums un Spēļu pierādījums.

Tomēr Ontoloģijas marķieris izmantos kaut ko, ko tā sauc VBFT, kas apvieno trīs dažādus modeļus. Tie ir pierādījumi par likmēm (PoS), Bizantijas vaina Tolerants (BFT) un pārbaudāma izlases funkcija (VRF).

Lai padarītu lietas mazliet skaidrākas, salīdzināsim to, ko VBFT var darīt, salīdzinot ar citām blokķēdēm, piemēram, Bitcoin un Ethereum. Abās blokķēdēs tiek izmantots Proof-of-Work modelis, ko Bitcoin gadījumā var pārbaudīt līdz 7 darījumiem sekundē un Ethereum’s aptuveni 15.

Lai gan vēl ir agrīnā stadijā, sagaidāms, ka Ontology spēs apstiprināt tūkstošiem darījumu sekundē.

Piezīme: Ethereum plāno jaunināt no darba pierādīšanas uz likmes apliecinājumu, kā arī ieviest citus uzlabojumus, lai vēl vairāk atrisinātu to mērogojamības problēmas.

Tātad, kas vēl ir atšķirīgs? Nu, Darba pierādījums konsensa modeļa vajadzības vairāk nekā 50% no visiem mezgliem tīklā, lai panāktu vienošanos, ka darījums ir autentisks. Tomēr, VBFT tikai vajag 2/3, kas ļauj veikt lētākus un ātrākus darījumus.

Neaizmirstiet, ka kriptogrāfijas tīkls Ontology tiks izmantots ne tikai finanšu darījumiem, bet arī visu veidu datiem!

Tātad tagad jūs zināt, kā tehnoloģija darbojas, manā Ontoloģijas monētu ceļvedī nākamajā daļā tiks aplūkots tā potenciāls.

Ontoloģijas potenciāls?

Runājot par reālo lietojumu, potenciālu Ontoloģijas tīkla daļa ir praktiski neierobežots. Tas ir tāpēc, ka blokķēdes protokols nāktu par labu visiem uzņēmējdarbības veidiem, jo ​​īpaši tāpēc, ka tas ļauj datus pārsūtīt drošā, pārredzamā, ātrā un lētā veidā. Kopumā ontoloģija uzņēmumiem piedāvā elastību veidot blokķēdi, pamatojoties uz viņu personīgajām vēlmēm un vajadzībām.

Ne tikai tas, bet arī ontoloģija varēs nodrošināt platformu dApp un viedie līgumi, kuru atbalstīs NEO blokķēde. Būtībā tas paver durvis pilnīga automatizācija, tas nozīmē, ka organizācijas var veikt datu darījumus, neprasot trešām pusēm to pārbaudīt.

Atcerieties, kā es iepriekš paskaidroju, ka veselības aprūpes nozarei ļoti noderētu ontoloģija? Nu, gudrs līgums funkcija padarītu lietas vienmērīgas efektīvāks. Ko darīt, ja ārsts jums izraksta nedēļas recepti, kas pēc tam tika ievietota Ontology tīklā?

Ontoloģijas monēta: Ontoloģijas potenciāls.

Pēc tam jūs to varētu nogādāt vietējā aptiekā, un, tiklīdz to savācat, darījums tiks ievietots jūsu medicīniskajā lietā. Diezgan forši, pareizi?!

Kopš tās izlaišanas, Ontoloģijas monētas vērtība ir augusi ārkārtīgi ātri. Faktiski tas ir sasniedzis visu laiku augstāko līmeni, kas pārsniedz miljardu dolāru, 2018. gada maijā, padarot to par vienu no populārākajiem kriptovalūtu projektiem tirgū. Tomēr tā potenciāls augt tālāk būs atkarīgs no tā, kādas partnerattiecības tas izveidos.

Patiesībā viena liela partnerība Ķīnā vien varēja redzēt Ontology monētu raķetes cenu!

No otras puses, ontoloģija darbojas vienā no visstingrākajām nācijām pasaulē, kad runa ir par kriptovalūtu – Ķīna. Ir svarīgi atcerēties, ka Ķīnas valdība kopš tā laika ir pārtraukusi kriptovalūtu tirdzniecību un SIO un tagad pat apsver iespēju kalnrūpniecības pievienošanu šim sarakstam.

Ja viņiem šķiet, ka ontoloģijas blokķēde neatbilst Ķīnas valdības ideoloģijai, viņi kādu dienu varētu to pārtraukt.

Tomēr saskaņā ar Ontoloģiju Twitter lapa, OnChain nesen bija tikšanās ar Ķīnas valdības pārstāvjiem, kas noteikti ir laba zīme!

Tagad, kad jūs zināt ontoloģijas monētas potenciālu, manā ceļvedī nākamajā daļā tiks apskatīts, cik drošs ir tīkls.

Vai droša ontoloģija?

Jums jau vajadzētu diezgan labi saprast, kas ir Ontoloģijas projekts, tā mērķis un kā darbojas tehnoloģija. Tomēr, drošība visu laiku saglabā vissvarīgāko faktoru.

Ja uzņēmumiem ir jāinstalē ontoloģijas tīkls pašreizējās sistēmās, viņi to dara jāgarantē ka viņu privātie dati nenonāks nepareizās rokās.

Katrs datu darījums ir apstiprināja iekšā decentralizēti vide, kas nozīmē, ka neviena persona vai iestāde nevar pārņemt tīkla kontroli.

Tā kā apstiprināšanas pienākumus apstiprina Ontoloģijas kopiena (kas piesaista savu ierīci tīklā), hakerim būtu jāpārņem kontrole vairāk nekā pusei tīkla ierīču, lai tas jebkādā veidā iedarbotos! Pat tad hakerim būtu tik dārgi veikt uzbrukumu, ka tas tiktu padarīts nevērtīgs.

Tas ir daudz drošāka nekā parasta, centralizēta sistēma. Tāpat kā centralizētā sistēmā, uzlaušana būtu daudz lētāka un prasītu daudz mazāk pūļu nekā tāda decentralizēta sistēma kā Ontology blockchain..

Visa patiesība par ontoloģijas monētu

Pērciet Ontology on Binance

Centralizētā sistēmā hakeriem ir viens ieejas punkts, savukārt decentralizētā sistēmā ir neskaitāmas mašīnas (parasti izplatītas visā pasaulē), kuras ir jāuzlauž..

Lai to aplūkotu perspektīvā:

Ja jūs uzminēja paroli uz datoru, kuram ir piekļuve centralizētam serverim, pēc tam jūs varētu rediģēt dokumentus šajā serverī. Tomēr, ja jūs darāt to pašu datorā, kurā darbojas decentralizēts serveris, jūs nevarēs rediģēt dokumentus. Jums vajadzētu kontrolēt vairāk nekā pusi no visa tīkla, nevis tikai vienu datoru!

Turklāt, tāpat kā visas citas bloku ķēdes, katrs datu transakcija, kas notiek Ontoloģijas bloku ķēdē, ir nemainīgs – tos nevar noņemt. Tas padara to īpaši drošu, jo tas papildina pārredzamības slānis uzņēmumam, kas instalē protokolu. Galu galā Ontoloģijas blokķēde ir ļoti droša.

Ja vēlaties vēl vairāk uzlabot drošību, aktīvu glabāšanai izvēlieties drošus aparatūras makus. Ieteicamākās iespējas ietver Ledger Nano S un Trezor.

Kā to var ļaunprātīgi izmantot?

ONT monēta ir bijusi būvēts no apakšas uz augšu (tas nozīmē, ka tā nav izveidota no citas blokķēdes), tehnoloģijai nav īpašu problēmu, kas ļautu to ļaunprātīgi izmantot. Tomēr ir dažas svarīgas lietas, kas jāatceras par kriptovalūtām kopumā.

Kad nosūtīšana vai saņemšana Ontoloģijas kriptogrāfiju (vai jebkuru citu kriptogrāfiju), jums nav nepieciešams atklāt savu reālās pasaules identitāti. Tā vietā blockchain protokols ļauj nosūtīt un saņemt monētas anonīmi. Lai gan tam ir savas priekšrocības, to var ļaunprātīgi izmantot arī noziedznieki, kuri vēlas pastrādāt noziegumus anonīmi.

Viens šāds piemērs ir tumšais tīmeklis, kur vietnēs tiek pārdotas nelegālas preces apmaiņā pret kriptovalūtām. Cits piemērs ir tas, ka kriptonauda varētu būt ideāla cilvēkiem, kuri vēlas atmazgāt naudu, jo ir ļoti grūti uzzināt, kas ir patiesais līdzekļu īpašnieks.

Tomēr šie jautājumi nav saistīti tikai ar ONT marķieri.

Priekšrocības un trūkumi

Pirms es noslēdzu savu Ontoloģijas monētu ceļvedi, es domāju, ka būtu ieteicams apkopot visas manis aplūkotās priekšrocības un trūkumus!

Priekšrocības:

 • Vienkāršs ieraksts uzņēmumiem: Ontoloģija būs ideāli piemērota visu izmēru uzņēmumiem, jo ​​nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas par blokķēdes tehnoloģiju.
 • Lieliska komanda: Ontoloģijā ir profesionāļu komanda, kas strādā tā paša mērķa sasniegšanai.
 • Neierobežots potenciāls: To rūpniecības nozaru skaits, kuras gūtu labumu no ontoloģijas monētas, ir bezgalīgs.
 • Unikāls konsenss: Ontology izmantotais VBFT vienprātības modelis ir unikāls, apvienojot gan ātrumu, gan drošību. Cerams, ka būs iespējami darījumi tūkstošos sekundē.
 • Tilts starp reālo un virtuālo: Ontoloģijas blokķēde ļaus digitālajai ekonomikai izveidot savienojumu ar reālās pasaules ekonomiku vairākos blokķēdēs.

Trūkumi:

 • Stingra izcelsmes valsts: Ontoloģija darbojas vienā no visstingrākajām kripto regulēšanas valstīm – Ķīnā.

Salīdziniet Ontoloģijas monētas blakus citām

Vai tu zināji?

Salīdziniet Ontoloģijas monētas blakus citām

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Secinājums

Ar to beidzas mans Ontoloģijas monētu ceļvedis! Lai gan izpratne par kriptogrāfiju var būt sarežģīta, kopumā es ceru, ka esmu jums visu noskaidrojis saistībā ar Ontoloģijas projektu.

Ja jūs interesē ONT iegāde, jums vajadzētu pārbaudīt Binance – viena no uzticamākajām kriptovalūtu apmaiņas platformām. Jūs varat arī veiciet šīs vienkāršās darbības lai droši iegādātos un glabātu ONT monētas:

1. Iegūstiet Ledger Nano S vai Trezor.

2. Pierakstieties Binance.

3. Pērciet ONT monētu no Binance.

4. Nosūtiet savas ONT monētas uz Ledger Nano S un Trezor.

Tas būs īstais. Process ir patiešām vienkāršs.

Tātad, ko jūs domājat par kriptogrāfijas projektu Ontology? Vai jūs domājat, ka tas būs veiksmīgs? Es domāju, ka tā ir potenciāls un tas var būt ideāls maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuriem nav pieredzes, lai ieviestu savu blokķēdi.

Kādas ir jūsu domas pēc šī ceļveža izlasīšanas? Informējiet mani komentāros!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map