Viss, kas jums jāzina par atslēgu monētu

Pieaugot modernajām tehnoloģijām, to pakāpeniski ir grūtāk saglabāt Tavs, personas privātumu atslēgu monēta ir labs piemērs tam. Atsevišķi cilvēki katru dienu cenšas saglabāt savu privāto informāciju neskartu – iedomājieties to darba apjomu milzīgs, populāri un pasaulē atzīti uzņēmumi jāievieš, lai viņu dati būtu drošībā!

Šajā situācijā, kriptovalūtas un cilvēki, kas stāv aiz viņiem, bieži kļūst par galvenajiem privātuma aizsargātājiem. Daži uzņēmumi ir veltīti svinīgam mērķim izveidot datu saglabāšanas tehnoloģiju. Šajā ceļvedī mēs runāsim par vienu šādu uzņēmumu – SelfKey, un atslēgu monēta aiz tās.

Mēs gatavojamies segt SelfKey pirmsākumi un vispārējās definīcijas ap uzņēmumu un visu ekosistēmu. Es jums pastāstīšu par atslēgas monētas sākotnējo mērķi, ko tā apzīmē un kādas ir tās iezīmes, kas padara to unikālu – un labākās atslēgas monētas iegādes vietas, arī.

Mēs runāsim arī par Key ICO un veiksim pilnu SelfKey ICO pārskatu.

Vai meklējat drošāko BTC iegādes vietu? Esmu apkopojis vislabāk novērtētās kriptogrāfijas apmaiņas, kas tika apstiprinātas kā drošākās BTC iegādes platformas, tāpēc ieskatieties.

Pakalpojuma sniedzēja Visa / Mastercard pieejamais kriptogrāfiskais rezultāts Coinbase apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + Vēl 30

9.8. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Binance pārskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + Vēl 150

9.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Coinmama apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +Vēl 7

9.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Krakenas apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DASH
 • + Vēl 37

9.1 Lasīt pārskatu Apmeklējiet vietni eToro apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 3

8.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni KuCoin apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + Vēl 210

8.5. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Gemini Exchange apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 21

8.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Populārākais 729 atsauksmes 9,8 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt pārskata Redaktora izvēle 1279 atsauksmes 9,6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 816 atsauksmes 9.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 1174 atsauksmes 9.1 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 453 atsauksmes 8.6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 563 atsauksmes 8.5 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 603 atsauksmes 8.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi

Plusi

 • Izveidots, domājot par privātumu un identitātes saglabāšanu
 • Veiksmīga ICO
 • Ir noteikts maks

Cons

 • Mazliet grūti iegādāties
 • Ierobežots attiecībā uz lietošanu

Kas ir SelfKey un atslēgu monēta?

SelfKey ir definēta kā ekosistēma, kas paredzēta lietotāja digitālās identitātes un privātuma saglabāšanai. Tās pamatā ir blokķēdes tehnoloģija – tas ir visa projekta un tā panākumu pamats.


Tiek saukts uzņēmums, kuram pieder SelfKey (un monēta Key) SelfKey fonds. Šis fonds kopā ar dažām ieinteresētajām personām un investoriem uztur ekosistēmu dzīvu un darbojas.

Uzņēmums sastāv no līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kuriem visiem ir viens un tas pats mērķis – padarīt digitālo privātumu par vislielāko prioritāti identitātes saglabāšanā, vai tas būtu uzņēmumiem vai individuāliem lietotājiem.

Galvenā monēta: reģistrēšanās finanšu pakalpojumos ir vienkārša.

Arī SelfKey fondi ir saistīti darījumiem – uzņēmums vēlas tos izgatavot pilnībā decentralizēti, drošs un Privāts. Viņi digitālās identitātes saglabāšanu uzskata par cilvēka pamattiesības – tas palīdz komandai koncentrēties un viegli izteikt savus mērķus.

SelfKey monēta (vai arī to parasti dēvē vienkārši par “Galveno monētu”) ir žetons izmanto ekosistēmā, lai pārvaldītu notikumus tās iekšienē un nodrošinātu plūstošas ​​darījumu procedūras. Jūs varētu iegādāties otru pasi, samaksāt par bankas darījumiem un pat iegūt uzņēmumus vai dzīvesvietas ar Key monētu – to visu saglabājot un paturot savu personas identitāti noslēpumā.

Kāpēc izmantot SelfKey?

Ir ļoti daudz dažādu iemeslu, kas varētu ietekmēt Selfkey un tā marķiera izmantošanu. Viņi visi tomēr ievēro vienu loģiku.

Visi vēlas, lai viņu identitāte būtu droša un privāta. Neatkarīgi no tā, vai jūs mēģinājāt emigrēt vai nopirkt maizi un sviestu vietējā lielveikalā – neviens nevēlas, lai viņu vārdi un cita privāta informācija tiktu apmesta visapkārt.

SelfKey nodrošina lietotājiem iespēju ne tikai palikt privātiem pret viņu izveidoto ekosistēmu, bet arī ar to veikt darījumus un sniegt pakalpojumus – viss, vienlaikus saglabājot mieru attiecībā uz drošību un anonimitāti.

SelfKey ir privātu datu krātuvi kas viņiem pieder, kamēr izmanto līdzīgas sistēmas publiskās noliktavas. Tas nozīmē, ka nav informācijas noplūdes un trešās puses izmantošanas, kas varētu notikt datu pārkāpuma laikā ar kādu citu uzņēmumu vai sistēmu.

Viss, kas jums jāzina atslēgu monēta

Vēl viena lieliska lieta par SelfKey ir tā, ka tā ļauj ļoti plūstoši un personalizēti KYC process.

KYCNozīmē “pazīsti savu klientu”. Tas ir process, kurā publiskie domēni, piemēram, bankas, pārbauda savu klientu un klientu identitāti un adreses. Šis process mēdz kļūt diezgan nogurdinošs, ja tas tiek darīts tradicionālā veidā, taču šeit uzstājas SelfKey.

Ar SelfKey palīdzību jūs varat iegādājieties atsevišķu ID no verificētiem pakalpojumu sniedzējiem un pēc tam nododiet to savai izvēlētajai iestādei. Šie ID parasti ir atkārtoti lietojami, tāpēc jums nav jāuztraucas par jauna iegūšanu katru reizi, kad tas nepieciešams dažādās vietās..

Šāda veida process ir lielisks, jo SelfKey ļauj jums samaziniet datu apjomu, ko sniedzat iestādei. Jūs varat būt pārliecināts, ka jūsu privātā informācija (vai vienkārši informācija, kuru vēlaties saglabāt neskartu) netiks noplūdusi.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Kas ir atslēgu monēta?

Atslēga monēta (vai Key marķieris) ir valūta, ko izmanto, lai veiktu darījumus SelfKey ekosistēmā. Decentralizēta, šifrēta valūta ļauj jums būt drošiem, ka visi procesi, ko veicat platformas tirgū, paliks droši un privāti.

Galvenais ICO

The sākotnējais monētu piedāvājums (ICO) atslēgas monētai notika 2018. gada 14. janvārī. Notika pirmspārdošana, pirmspārdošana un publiska pārdošana. Veiksim ātru SelfKey ICO pārskatu.

Sākotnējā ICO laikā gan BTC un ETH tika pieņemti kā valūta galveno monētu iegādei (izņemot publisko tirdzniecību, kad tika pieņemts tikai ETH). Ņemot vērā, ka marķiera pamatā ir tie paši tehniskie parametri (ERC-20) kā Ethereum, tas racionalizēja procesu un padarīja to diezgan vienkāršu.

Atslēgu žetonu kopējais daudzums bija 6 miljardi, sākotnējā cena par marķieri – 0,015 USD.

SIO uzskatīja sevi par veiksmīgu. Satraukuma līmenis, kas bija izveidojies Key ICO, bija pārsteidzoši augsts – ideja par decentralizētu platformu, kas būvēta ar svinīgu privātuma un drošības nolūku, šķita nostrādājusi.

Joprojām ir nedaudz grūti veikt objektīvu SelfKey ICO pārskatīšanu, jo pēc tā ir pagājis ievērojami maz laika. Lai gan pēc lietu izskata cilvēki patiešām piedalījās pašpārliecinātības misijā un ticēja tai.

Viss, kas jums jāzina atslēgu monēta

Aplūkojot cenu diagrammu iepriekš, mēs to varam redzēt atslēgas monētai bija īss kalpošanas laiks. To rakstot, marķieris pašlaik tiek novērtēts 0,001974 USD – tas ir ievērojams kritums salīdzinājumā ar sākotnējo cenu 0,015 USD.

Šie kriptovalūtu cenu kritumi nav tik reti – kriptotirgus pēdējos gados ir redzējis savu īsto svārstību daļu. Tur ir tūkstošiem dažādu iemeslu kāpēc tas notiek – tas var būt jebkas, sākot no intereses zaudēšanas līdz globāliem notikumiem.

Mans viedoklis ir tāds, ka vērtības avārija, ko piedzīvoja Key monēta, nav kaut kāds ultimāts – cena var svārstīties pašreizējā vērtības apgabalā vai arī kādu dienu var uzkāpt uz Mēness.

Kā nopirkt galvenos žetonus?

Ja pēc iepazīšanās ar SelfKey ICO pārskatu esat nolēmis iegādāties dažas Key monētas, brīdiniet – process var būt nedaudz sarežģītāks, nekā jūs gaidāt.

Šajā kontekstā atslēgu monēta ir ļoti līdzīga tai Ripple (XRP). Tā kā Ripple nav decentralizēts (tas nozīmē, ka tas pieder privātam uzņēmumam), jūs nevarētu vienkārši iegādāties XRP ar fiat valūtas piemēram, USD, EUR utt.

Šī pati problēma rodas ar atslēgu monētu. Lai gan tas nav privātīpašums, atslēgas marķieris pieder slēgtai ekosistēmai – tas izslēdz iespēju to iegūt ar standarta valūtām.

Viss, kas jums jāzina atslēgu monēta

Ja vēlaties iegādāties Key monētas, vispirms jums būs jāiegādājas kāda cita kriptonauda – Bitcoin un Ethereum (īpaši pēdējais) ir tie divi, uz kuriem jūs visbiežāk atradīsit atsauces.

Ir daudz (un es domāju daudz) interneta tirgu, kas piedāvā pirkt, pārdot vai tirgot dažādas kriptovalūtas par fiat valūtām, taču daudzi cilvēki iesaka izmantot Binance. Tā ir viena no pazīstamākajām un uzticamākajām kriptogrāfijas tirdzniecības vietnēm, un tā piedāvā pienācīgi valūtas kursi un laba klientu apkalpošana.

Kad esat ieguvis nepieciešamo kriptogrāfijas daudzumu, tagad varat pāriet uz kriptonauda apmaiņas vietnēm, kurās atslēgu monēta ir norādīta kā iespējamā opcija nopērkamiem marķieriem. Atlasiet summu, kuru vēlaties iegādāties, un vienkārši veiciet tirdzniecību – saņemot Bitcoin vai Ethereum (vai jebkuru citu piemērotu kriptovalūtu), saņemot Key monētas. Un viss!

SelfKey maks

Pirms izlemjat par iespēju iegādāties un iegādāties visas galvenās monētas, kuras varat atļauties, paturiet prātā, ka šim marķierim ir nepieciešams īpašs digitālais seifs!

Tiek saukts SelfKey maks identitātes maku. Tā ir īpaša, īpaši izstrādāta digitālā krātuve, kas ļauj ne tikai saglabāt jūsu Key monētas drošas un drošas, bet arī veikt dažādus darījumus SelfKey tirgū.

Identity maku var atrast vietnē oficiālajā SelfKey vietnē. Maksā varat arī uzglabāt citas kriptovalūtas, kuru pamatā ir ERC-20 (t.i., Ethereum), kas to padara reāla un daudzpusīga izvēle attiecībā uz digitālo kriptonauda krātuvēm.

Seifs ir pieejams gan Windows, gan iOS, un pašlaik tas ir BETA versijā.

Tomēr ņemiet vērā, ka atslēgas monētas varat arī uzglabāt dažās populārākajās aparatūras maki – proti, virsgrāmata Nano S un Trezors.

Kopsavilkums

Apskatīsim ātru SelfKey un Key monētas kopsavilkumu.

SelfKey ir ekosistēma, kas izveidota saglabāt un veicināt atsevišķu cilvēku un uzņēmumu privātumu, kad runa ir par viņu personu apliecinošajiem dokumentiem. Uzņēmums SelfKey (SelfKey Foundations) pamatā vēlas izveidot ekosistēmu, kurā cilvēki un organizācijas varētu justies droši un droši, tikmēr veicot darījumus un mijiedarbību..

SelfKey piedāvā tirgu, kas ir galvenā platforma iepriekš minēto darījumu veikšanai. Tirgū varat atrast dažādus pakalpojumu sniedzējus, kas par maksu piedāvā savu pieredzi un produktus. Šie pakalpojumi un produkti ietver (bet ne tikai) dzīvesvietas vai biznesa pirkumi, otrais personas apliecinājums, utt.

Viss, kas jums jāzina atslēgu monēta

Tiek saukta valūta, ko izmanto tirgus darījumos Galvenās monētas. Šīs monētas tiek izmantotas dažādu iemeslu dēļ, un tās nodrošina gan drošību, gan uzticēšanos ekosistēmai.

Key marķiera ICO notika šī gada janvāra vidū. Ņemot vērā visus apstākļus, jūs to varētu nosaukt par veiksmi.

Ja vēlaties pats iegādāties un izmantot Key monētas, tas būs jādara, izmantojot citus galvenos kriptovalūtu veidus (t.i., Bitcoin, Ethereum utt.). Tiek plaši uzskatīts, ka tam vajadzētu būt vienai no labākajām vietām Binance. Pirms to darīt, neaizmirstiet izveidojiet savu Identity maku – karstais maks jūsu Key monētu un citu ERC-20 kriptovalūtu glabāšanai.

Ar cēls iemesls privātuma saglabāšanai prātā, SelfKey turpina savu attīstību un radītāji to nepārtraukti pieskata. Ņemot an faktiskais piemērojamais lietojums, iespējams, ir droši teikt, ka platforma un žetons drīz vairs nekur nedosies.

Salīdziniet atslēgu monētu blakus citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet atslēgu monētu blakus citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Secinājumi

Mēs esam aplūkojuši SelfKey no daudziem un dažādiem aspektiem – es jums pastāstīju par uzņēmuma mērķiem un pamatojumu SelfKey izveidei, veicu īsu SelfKey ICO pārskatu, runāju par identitātes maku un tirgu.

Cilvēki bieži spekulē par vienas vai otras kriptovalūtas ilgmūžību. Cenu svārstības, negatīvas atsauksmes un notikumi pasaulē bieži ievieto cilvēkus vienā no divām nometnēm – viņi vai nu tā domā kriptonauda ir nākotne un ka viņi izturēs visas problēmas savā veidā, vai arī viņi to saka kriptos ir krāpšana un burbulis, kas jau ir “eksplodējis jau sen”.

Dažas kriptovalūtas ir vairāk pakļautas spekulācijām nekā citas (kad jūs kādreiz esat dzirdējuši par kādu runājam VeChain?), taču ir viens zelta likums, kam kriptogrāfijas kopienas tic visā pasaulē:

Kamēr kriptonauda būs noderīga, tā izdzīvos.

Laikam ejot, mēs redzam arvien vairāk kriptovalūtu, kuras tiek veidotas ar mērķiem, kas parastajai personai ir ļoti interesanti – drošība, anonimitāte, pieejamība, ātri darījumi utt.

SelfKey diezgan labi iekļaujas šajā kontekstā. Ir arvien grūtāk saglabāt savu identitāti drošībā un drošībā (nemaz nerunājot par privātu) mūsdienu pasaulē. Ja vēlaties veikt kādu no augstāka līmeņa darījumiem vai mijiedarbībām (bankas, slimnīcas, dzīvesvietas pirkumi utt.), Jums nekavējoties jāpiemēro dažādas iedarbības.

Šeit tiek ieviesta visa SelfKey un SelfKey monētu koncepcija. Šādi projekti ļauj jums saglabāt augstu privātuma līmeni, vienlaikus saglabājot pilnībā funkcionējoša un darboties spējīga sabiedrībā.

Vienmēr atcerieties veikt daudz pētījumu, ja kādreiz domājat par ieguldījumiem SelfKey vai dalību tā darījumos. Izlasiet, ko par projektu un pašu uzņēmumu saka vispārējais iedzīvotājs – ne tikai akli uzticieties vienam viedoklim. Pārliecinieties arī par izpēti labākās biržas, no kurām iegādāties kriptovalūtas, vispār!

Atslēgu monētu iegūšanas procesam parasti vajadzētu izskatīties apmēram šādi:

 1. Jūs reģistrējaties vienā no kriptovalūtas biržām, kas ļauj tirgot vai iegādāties dažas Key monētas – Binance parasti būtu acīmredzama izvēle;
 2. Pēc reģistrēšanās jums var nākties pārbaudiet savu identitāti – dažās apmaiņās tas ir obligāti tieši no sākuma;
 3. Kad tas ir nokārtots, jums jāatrod atslēgu monēta un jāizvēlas iespēja to iegādāties;
 4. Pēc tam, kad esat veicis maksājumu ar vēlamo izvēlēto metodi, atslēgu monētas jāpārskaita uz maku – tā kā jūs varat iestatīt SelfKey maku kopā ar Virsgrāmata vai Trezors, jūs darāt labi, ja izvēlaties kādu no šiem īpašajiem aparatūras maciņiem.

Es ceru, ka šī rokasgrāmata jums bija noderīga un ka tagad jūs zināt daudz vairāk par SelfKey, atslēgu monētu un visu, kas atrodas starp tām. Nevilcinieties pats pārbaudīt projektu!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map