Viss, kas jums jāzina par to, kā iegūt kriptonauda

Ar kriptovalūtas ienākot galvenajā straumē, katru dienu arvien vairāk cilvēku sāk interesēties par šo jauno un dīvaino blokķēdes pasauli. Daudzi no šiem cilvēkiem apmeklē kriptogrāfiju, jo bija dzirdējuši, ka no viņiem ir iespējams nopelnīt naudu. Ja jūs esat viens no šiem cilvēkiem, jums ir paveicies, jo šodien es gribu jums to pateikt kā raktuves kriptonauda.

Sāksim, aptverot pašu terminu – mēs runāsim par to, kas ir kriptovalūtas ieguve un kāpēc cilvēki vispār uztrauc kriptovalūtas ieguvi. Tad es jums pastāstīšu par dažādos veidos, kā jūs varat iegūt kriptonauda – viņu plusi, mīnusi un tā tālāk.

Visbeidzot, mēs runāsim par dažām populārākajām monētām, kad runa ir par kriptogrāfijas ieguvi, kā arī par drošākajiem seifiem (piemēram, Virsgrāmata Nano S, Monētu bāze un Trezor modelis T.), kur jūs varat glabāt savas monētas, un iekļaut tās visvairāk uzticamas kriptogrāfijas apmaiņas platformas (Monētu bāze un Binance), kur jūs varat tirgot iegūtās monētas ar citām kriptovalūtām.

Izpratne par kalnrūpniecību

Lai to izteiktu ļoti vienkārši, kriptogrāfijas ieguve ir process, kurā mašīna veic noteiktus uzdevumus, lai iegūtu mazliet kriptonauda. Tas ir vislielākais iespējamais TL; DR, tāpēc darīsim to mazliet?

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Iedomājieties, ka jums ir mašīna, kas iegūst kriptogrāfijas monētas. Par konkrētiem mašīnu veidiem mēs runāsim vēlāk apmācībā, bet, piemēram, teiksim, ka tas ir savu personālo datoru un jūs mēģināt saprast, kā iegūt kriptonauda.

Jūsu dators veiktu īpašus uzdevumus, kas nepieciešami, lai to spētu iegūt pat vismazākās kriptovalūtas summas. Šos uzdevumus sauc par “Darba pierādījumiem”, un tie ir paredzēti, lai radītu taisnīgus spēles noteikumus visiem dažādajiem kalnračiem..

Kā iegūt kriptonauda: Litecoin ieguve.

Paši uzdevumi ir matemātikas vienādojumi. Jo vairāk kalnraču vēlas raktuves, konkrētu ieguves baseinu – jo stingrāki kļūst vienādojumi. Tas nodrošina līdzsvaru baseinā, bet tas arī motivē lielāku un spēcīgāku mašīnu izmantošanu.

Daudzi spēlē vairāk smalku faktoru kamēr notiek kalnrūpniecības process, bet vispārējā ideja ir tāda, ka, ja jūsu ierīce veicina “ieguvi”, jūs saņemsiet daļu no bojājumiem.

Tas ir ļoti īss un vienkāršs veids, kā definēt kriptovalūtas ieguvi. Tagad pāriesim pie tā, ko jūs šeit ieraudzījāt, lai redzētu – kā iegūt kriptonauda.

Kriptovalūtas ieguve

Ir daži veidi, kā jūs varētu rīkoties kriptonauda ieguves. Šeit apskatīšu galvenos un sākšu no vienkāršākā – mākoņu ieguve.

1. metode – mākoņu ieguve


Ja meklējat kriptogrāfijas ieguves veidus, mākoņu ieguve iespējams, ir vispopulārākais veids, kā iegūt kriptonauda bez nepieciešamības pacelt pirkstu.

Mākoņu ieguve ir process, kurā jūs samaksāt kādam (visbiežāk tā ir liela korporācija) noteiktu naudas summu un “izīrē” savu ieguves mašīnu, ko sauc par “platformu”, un pašu ieguves procesu..

Šī nomas maksa ir norunātais periods, caur kuru visa peļņa, ko platforma gūst (atskaitot elektrības un uzturēšanas izmaksas), tiek pārskaitīta uz jūsu kriptovalūtas maku..

Cilvēkiem (uzņēmumiem), kas piedāvā šos mākoņu ieguves pakalpojumus, parasti ir milzīgas ieguves iespējas kuru rīcībā ir vairākas saimniecības (desmitiem vai simtiem platformu, kas sakrautas un darbojas kopā) un lieliski zina, kā raktuves kriptonauda.

Mākoņu ieguve ir kļuvusi tik populāra galvenokārt tāpēc, ka tā piedāvā iespēja piedalīties kriptovalūtu pasaulē cilvēkiem, kuriem, iespējams, nav pietiekami daudz naudas, lai iegādātos to platformas, vai kuri, iespējams, vienkārši nav ieinteresēti piederēt platformai.

Kā iegūt kriptonaudu: mākoņu ieguve.

Tur ir divas iespējas mākoņu ieguvebez maksas un samaksāja. Protams, daudzi cilvēki, kas meklē veidus, kā iegūt kriptonauda, ​​virzītos uz “bezmaksas” iespējām, taču tam ir savi trūkumi (ļoti lēns ieguves ātrums, papildu apstākļi utt.). Apmaksāts mākonis kalnrūpniecība parasti darbojas šādi:

Jūs atradīsit a mākoņu ieguves resursdators tiešsaistē. Jūs pārbaudāt uzņēmēja piedāvātos plānus – parasti ir četri vai pieci no šiem plāniem, sākot no lētākā līdz visdārgākajam; daži saimnieki pat piedāvā jums izveidot un pielāgot savu mākoņu ieguves plānu.

Tiklīdz jūs zināt, ko vēlaties, jūs vienkārši veikt darījumu (tas nozīmē, ka jūs maksājat uzņēmējam), reģistrēties savu kriptovalūtas seifa kodu un tieši tā jūs veicat pirmos soļus, kā iegūt kriptonauda!

Dažādi plāni maksā dažādas naudas summas un ilgst dažādus periodus. Standarta plāni var iet jebkur no 500 līdz 5000 ASV dolāriem, un ilgst no diviem gadiem līdz mūžam.

Parasti tiek sagaidīts, ka jūs apritēsiet aptuveni ap pusgads – viena gada atzīmi, un pēc tam gūt peļņu. Neviens tomēr nevar precīzi zināt, jo kriptovalūtu cenas ir ļoti svārstīgas, un to cenas mēdz diezgan stipri šūpoties.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

2. metode – CPU ieguve

CPU ieguve izmanto procesorus kriptovalūtu ieguvei. Kādreiz tas bija dzīvotspējīgs variants dienas laikā, taču pašlaik arvien mazāk cilvēku izvēlas šo metodi, kā katru dienu iegūt kriptonauda.

Ir vairāki iemesli, kāpēc tas tā ir. Pirmkārt, Centrālā procesora ieguve ir ārkārtīgi lēna. Jūs varētu turpināt vairākus mēnešus, nepamanot vismazāko ieņēmumu apjomu.

Tas ir arī parasti nav tā vērts – jūs nopelnāt ļoti maz naudas, bet jūs, iespējams, iztērējat desmit reizes lielāku summu par elektrību un dzesēšanu. Problēma nedaudz mazinās sevi, ja jūs varat atrast vietu, kur ir jauki dzesēšanas un lēti elektrības rēķini, taču tas notiek reti.

Tad kāpēc cilvēki joprojām izmanto CPU ieguvi?

Nu, būtībā tāpēc, ka ikviens, kam ir galddators, to varēja izdarīt.

Viss, kas jums nepieciešams, lai varētu iegūt raktuves, izmantojot CPU metodi, ir tikai dators un pāris programmas. To ir iespējams izdarīt ar klēpjdatoru, bet tā ir ĻOTI STIPRI NEPADOMĀ. Jūsu klēpjdators, iespējams, cepsies un pārkarst pāris stundu laikā.

Fakts, ka kriptovalūtas ieguvi ir tik viegli sākt, piesaista jauni CPU kalnrači katru dienu. Dažiem cilvēkiem, kuri meklē kriptovalūtas ieguvi, nav svarīgas detaļas – viņi vienkārši vēlas sākt procesu pēc iespējas ātrāk un visādā ziņā.

3. metode – GPU ieguve

GPU ieguve droši vien ir populārākais un plaši pazīstams kriptovalūtu ieguves metode. Ja Google tīklā meklējat “kriptovalūtas ieguve”, GPU platformas būs dažas no pirmajām lietām, ko redzēsiet.

Piemēram, izmanto mākoņu kalnračus GPU platformas par viņu pakalpojumiem. Šie puiši ir profesionāļi, kuriem dažkārt ir simtiem, ja ne tūkstošiem platformu, tāpēc viņi, iespējams, zina, ko dara?

Kā raktuves kriptonauda: GPU kriptonauda saimniecība.

GPU ieguve ir ļoti populārs jo tas ir gan efektīvs un salīdzinoši lēti. Nepārprotiet, jo pašas platformas būvniecība mēdz būt dārga, taču, runājot par tās jaukšanas ātrumu un vispārējo darbaspēku, GPU kalnrūpniecības platforma ir lieliska.

GPU platformas izmantot grafikas kartes kriptovalūtu iegūšanai. Viena standarta platforma ir izgatavota no procesora, mātesplates, dzesēšanas, platformas rāmja un, protams, no dažām (2 – 8) grafikas kartēm.

Tipiska cena par labi strādājoša un labi uzbūvēta GPU kalnrūpniecības platforma mērķis ir būt ap 3000 USD cenu diapazonu. Tas ir pamatīgs ieguldījums, taču tas atmaksāsies daudz ātrāk nekā, teiksim, procesora kalnrūpnieks. Cilvēkiem, kuri meklē veidus, kā iegūt kriptonauda, ​​vajadzētu tos pārbaudīt.

4. metode – ASIC kalnrūpniecība

ASIC (Lietojumprogrammas integrētās shēmas) ir īpašas ierīces, kas ir nepārprotami izstrādātas viena uzdevuma veikšanai, kas šajā gadījumā ir kriptogrāfijas ieguve.

ASIC ir ļoti labi pazīstami un vērtīgi, jo viņi saražot nenormāli daudz kriptonauda salīdzinājumā ar konkurentu GPU un CPU.

Bet, ja viņi ir tik labi, kāpēc es viņus nepieminēju ātrāk?

Nu, galvenokārt tāpēc, ka viņi ir lieli strīdu objekts.

Redzi, kad ASIC uzņēmums paziņoja par savu jauno mašīnas versiju, paziņojums izraisīja kņadu kriptovalūtu kopienā. Daudzi cilvēki ir aicinājuši tieši aizliegt šīs mašīnas. Kāpēc?

Jo ASICS ir tādi spēcīgs, viņi laupa citiem kalnračiem, kuri izmanto GPU vai CPU platformas, iespēju sekot līdzi gan hash ātrumam, gan ienākumiem. Arī ASIC ir savērpa ekonomiku no dažām īpašām kriptovalūtām – iedomājieties, vai lielākā daļa ieņēmumu nonāktu vienā kalnračā ar ASIC saimniecību, kāds haoss varētu notikt.

Labākā metode kriptovalūtas iegūšanai

Tagad, kad jums ir izpratne par to, kā iegūt kriptonauda, ​​un par visiem dažādajiem veidiem, kā to izdarīt, kurš no tiem ir labākais veids?

Kā iegūt kriptogrāfijas valūtu: kriptovalūtas platformas pielāgošana.

Jums piemērotākā metode ir svinīgi atkarīgs no dažām galvenajām detaļām: vai esat gatavs tērēt sākotnējo naudu? Ja tā, cik daudz? vai Tu gribi PAŠA platforma? Vai jūs pat vēlaties to darīt ar platformu?

Šie un vēl daudzi līdzīgi jautājumi būs noteikt jūsu labākā metode kriptonauda ieguves.

Vispārīgi runājot, šķiet, ka GPU un mākoņu ieguve ir divas lielas iespējas ka cilvēki mīl. Centrālā procesora ieguve ir lēna un garlaicīga, savukārt ASIC kalnrūpniecība varētu kļūt ļoti neparedzama, īpaši vēlu.

Ja Tu gribi uzbūvē savu platformu, tad GPU ir veids, kā iet. Ja jūs nevēlaties tērēt naudas centus un vienkārši doties pēc iespējas ātrāk, jūs varētu dot CPU ieguves šāvienu. Tomēr, ja esat gatavs riskēt to un jūs nebaidāties no pretrunām – ASIC ir lieliska likme. Un visbeidzot, ja jūs nevēlaties neko darīt ne ar platformām, ne ar cita veida mašīnām – mākoņu ieguve ir jūsu labākais solījums, kā iegūt kriptonauda!

Kuru kriptovalūtu man?

Jūsu izvēle pārnesumam vajadzētu būt atkarīgai arī no kriptovalūtas ieguves veida ko esat nolēmis darīt.

Kā raktuves kriptonauda: Litecoin.

Daži no acīmredzamajiem favorītiem būtu Bitcoin, Ethereum vai Domuzīme. Paturiet to prātā Bitcoin ieguve ir iespējams, visgrūtākais no tiem visiem – tā kā monēta ir tik populāra, visā pasaulē ir daudz kalnraču, kas pieskaņojas nedaudzajiem baseiniem, kas ir, un mēģina izķert vismaz nelielu Bitcoin daļu. Tā rezultātā jūs varat gaidīt neskaitāmas stundas, līdz sāk parādīties pirmie Bitcoin pilieni.

Paturot to prātā, jūsu labākais droši vien būtu pieķerties Ethereum vai kādu citu mazāk populāru kriptonauda. Atkarībā no izvēlētās metodes pārbaudiet cenas, aprēķiniet, kad notiks jūsu ieguldījumu atdeve, veiciet matemātiku, un jūs to ātri uzzināsiet!

Secinājums

Kā jūs, iespējams, pamanījāt, ir dažādos veidos par to, kā iegūt kriptonauda. Šīs ir vienkārši galvenās metodes – ja vēlaties, jūs pat varētu aizmirst par ieguvi un ielēkt Bitcoin krānos, taču tas ir pavisam cits stāsts visai citai dienai. Bet tas ir variants!

Viena lieta, kas jums ne tikai jāatceras, bet arī jādara uzreiz, ir izveidot kriptonauda maku. Izlemiet par kriptonauda veidu, kuru vēlaties iegūt, un vienkārši meklējiet šīs valūtas seifa iespējas. Es ļoti iesaku Virsgrāmata Nano S, Monētu bāze un Trezors, viņi ir patiesi uzticams.

Jums nebūs problēmu atrast tādu monētām kā Bitcoin, Ethereum vai Litecoin, bet, ja vēlaties iegūt mazāk zināmās valūtas, jums, iespējams, vajadzēs mazliet meklēt, līdz atradīsit cienījamu maku.

Kā iegūt a drošs un cienījams maks ir vissvarīgākais uzdevums, sākot no kriptovalūtas ieguves. Iedomājieties, ja jūs gadu kalnraktuves un visi jūsu ietaupījumi tiktu nozagti tikai tāpēc, ka, izvēloties maku, jūs nepievērsāt pietiekami daudz uzmanības un izvēlējāties netīru, kurā ielauzāties.

Ja jūs nopietni domājat un meklējat veidus, kā iegūt kriptonauda, ​​es ieteiktu iegādāties aparatūras maks – tie ir drošākie un uzticamākie kriptovalūtu maki, kas tur atrodas.

Nu, šīs ir manas kriptogrāfijas ieguves apmācības beigas. Mēs esam apskatījuši dažas dažādas tēmas un izpētījuši dažādas kriptovalūtas ieguves metožu šķirnes.

Atcerietiesmetodi, ka jums piestāv visvairāk būs svinīgi atkarīgs no tā, ko vēlaties un kādi resursi jums ir, tāpēc izvēlieties uzmanīgi! Ja jūs nolemjat dot iespēju kalnrūpniecībai, es jums novēlu veiksmi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map