Viss par labāko Litecoin kalnrūpniecības aparatūru

Viena no grūtākajām izvēlēm, ko a kriptovalūtas kalnrūpnieks jāizvēlas pareizā aparatūra, ko izmantot kalnrūpniecībā. Dažāda veida monētas ir savādāki vajadzībām un prasības raktuvēm, kas savukārt prasa dažāda veida tehnoloģijas. Šajā ceļvedī mēs aplūkosim Litecoin ieguves aparatūra un runājiet par labākajiem Litecoin kalnračiem.

Pirmkārt, es jums pastāstīšu par Litecoin kalnrūpniecības aparatūru kopumā – kas tas ir, dažādus aparatūras veidus, kurus varat izmantot, un kāpēc labāk izmantot * šāda veida aprīkojumu, nevis * tā veida aprīkojumu.

Pēc tam mēs pārbaudīsim labāko Litecoin ieguve platformas ko tirgus var piedāvāt, pārdomājiet viņu plusi un mīnusi un redzēsim, vai mēs varam noteikt skaidru uzvarētāju.

Tā kā Litecoin ieguve nav vienīgais veids, kā iegūt šo kriptonauda, ​​jums vajadzētu apsvērt pirkšana vai tirdzniecība to uzticamā kriptovalūtas biržā. Daži no ieteicamajiem variantiem ir Coinbase, Binance un Coinmama.

Tagad pārejam uz kalnrūpniecības aparatūru.

Izpratne par kalnrūpniecības aparatūru

Kriptovalūta kalnrūpniecības aparatūra tiek biežāk dēvēta par platformām. Vienkāršāk sakot, tā ir mašīna, kas paredzēta matemātikas problēmu risināšanai un savukārt rakt man vēlamo kriptogrāfijas monētu.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Litecoin ieguves aparatūra ir līdzīgs citām kriptogrāfijas ieguves platformām tajā ziņā, ka tā darbojas ar skriptiem – funkcijas, kas ļauj lietotājiem izmantot savus procesorus kriptovalūtu iegūšanai no izraudzītajām vietnēm.

Viss par labāko Litecoin kalnrūpniecības aparatūru

Tomēr, tāpat kā jebkurai citai monētai, arī Litecoin ir sava specifiskiem parametriem kas padara dažas platformas labākas nekā citas, kad runa ir par faktisko ieguves daļu.

Apskatīsim visu dažādo Litecoin kalnrūpniecības aparatūru.

Dažādi Litecoin ieguves aparatūras veidi

Jūs atradīsit, ka ir trīs dažādi Litecoin kalnrūpniecības veidi no kuriem izvēlēties – CPU, GPU un ASIC.

  • Procesors. CPU ieguve izmanto jūsu procesoru rakt vēlamo monētu (šajā gadījumā Litecoin). Tas ir čeap metode kriptogrāfiju iegūšanai, bet negatīvie ir tādi GALI lēni – bieži gandrīz neizturami. Centrālā procesora ieguvi var veikt jebkurā laikā no personālā datora, kurā ir jebkura no galvenajām operētājsistēmām (Windows, Mac OS un Linux).
  • GPU. Šis ieguves veids ir galvenais tips jūs sastapsieties. GPU platformu izmantošana grafikas kartes lai iegūtu jūsu vēlamos kriptos. Tā ir ātri un efektīvi (tāpēc tas ir tik populārs), bet var kļūt ĻOTI dārgs.
  • ASIC. ASIC – lietojumam specifiskas integrētās shēmas – tiek uzskatītas par labākajām Litecoin kalnračām. Tur ir daudz dažādu veidu ASIC, bet šie ASIC ir īpaši izstrādāti un izveidoti, domājot par vienu mērķi – mīnēt Litecoins.

Šie trīs Litecoin kalnrūpniecības aparatūras veidi rada diezgan labu priekšstatu par jūsu izvēlēm, domājot par ieguves tehnoloģijām, kurās ieguldīt.

Kaut kas jāpatur prātā

Ir vērts pieminēt, ka, lai arī ir diezgan daudz iespēju no kuriem izvēlēties, tie ievērojami atšķiras pēc to kvalitātes un veiktspējas. Kamēr CPU aparatūra tiek uzskatīts par sliktāko Litecoin (vai jebkuras citas kriptonauda tajā pašā laikā) ieguves izvēli, ASIC pārņem vadību, ir vienkārši ideāls šim uzdevumam.

Dabiski, ka viss nav vienkārši melns un balts – Procesors kalnrūpniecība prasa praktiski nav sākotnējo ieguldījumu vai īpašs aprīkojums (lai gan elektrības cenas var izraisīt sirdslēkmi!), kamēr ASIC ir diezgan dārga un prasa dažas sākotnējās zināšanas par kriptogrāfijas aparatūras montāžu.

Turklāt, ja jums ir milzīgs Litecoin daudzums, noteikti izmantojiet uzticamu maku. Visdrošākie ir aparatūras maki. Es iesaku apskatīt Ledger Nano S un Trezor. Tomēr, ja jūs meklējat tiešsaistes maku, jums noteikti vajadzētu to izmēģināt Coinbase.

Viss par labāko Litecoin kalnrūpniecības aparatūru

Tagad, kad jūs zināt atšķirības starp trim Litecoin kalnrūpniecības aparatūras veidiem, pārejam tieši uz Litecoin kalnraču saraksts! Tomēr ātra atruna – saraksts nav sakārtots noteiktā secībā.

Labākā Litecoin ieguves aparatūra

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

ASIC

Pēc tautas domām, Antminer L3+ ir uzvarētājs, ja runa ir par Litecoin ASIC vai pat par Litecoin kalnrūpniecības aparatūru kopumā.

Šis ASIC mašīna bija izlaists vēl 2017. gadā ko veic uzņēmums ar nosaukumu Bitmain. Uzņēmums ir uzkrājis reputāciju kā pasaules līderis kriptovalūtas ieguves aparatūras jomā. Gadu gaitā viņi ir izlaiduši dažādas versijas konkrēti Litecoin ASIC, un Antminer L3+ daudzi uzskata par labāko, kas jebkad noticis kriptovalūtas ieguvē.

Viss par labāko Litecoin kalnrūpniecības aparatūru

Tomēr pastāv vēl viena monētas puse. Bitmains ir bijis smagā ugunī – viņi ir pakļauti, lai saviem produktiem pievienotu aizmugurējo durvju. Pašlaik visi krāpšanas mēģinājumi nav atklāti, taču tas ietekmēja uzņēmuma reputāciju.

Ja domājat par ieguldījumiem šajā Litecoin ASIC, paturiet prātā, ka tika izmantoti sākot no vismaz 350 USD un var iet līdz 750 USD par jaunu! No otras puses, šis IS tiek uzskatīts par labāko Litecoin kalnraču spēlē.

GPU

GPU ieguve ir nākamā labākā lieta, runājot par Litecoin kalnrūpniecības aparatūru.

Ja jūs mazliet rakāties, jūs to uzzināsiet Nvidia un AMD ir divi uzņēmumi, kas ražo vadošās grafikas kartes Litecoin kalnrūpniecības platformu jomā. The Nvidia GeForce GTX 1060 un AMD Radeon RX 580 ir vadošie GPU, un viņu konkurentiem ir bijis ļoti grūts laiks, cenšoties saskaņot šo divu produktu kvalitāti.

Lai redzētu ievērojamu peļņas daudzumu, vienlaikus izmantojot GPU raktuvēs, jums tas ir jādara pārvarēt dažus šķēršļus. Pirmkārt, jums vajadzētu atrast pēc iespējas lētākas vietas, kur iegādāties GPU. Lai iegūtu veiksmīgu kalnrūpniecības platformu, kas radītu ievērojamu peļņu, tajā vajadzētu būt vismaz pieciem labākajiem GPU.

Šādas platformas varētu maksāt jebkur no 2500 līdz 5000 ASV dolāriem (ieskaitot rāmi, dzesēšanas sistēmas, mātesplates utt.).

Litecoin ieguves aparatūra: Nvidia GeForce GTX 1060.

Turklāt nav svarīgi, vai jums ir lieliski un spēcīgi Litecoin kalnrači, ja visi jūsu ieņēmumi (vai vairāk!) Tiek iemesti tieši atpakaļ rēķini par elektrību. Lai varētu gūt labumu no kriptovalūtas ieguves, jums būs jāizdomā veids, kā samazināt elektrības izmaksas.

Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir atrast kaut kādu plašu ēku vai telpu vietā, kur ir lēti un pieejamas elektrības izmaksas. Plašums palīdzēs dzesēšanas vajadzībām.

GPU kriptovalūtas ieguve ir arī vispopulārākā mākoņu ieguves metode. Mākoņu ieguve ir ļoti vienkārša – jūs kādu laiku “iznomājat” platformas kalnrūpniecības pakalpojumu no saimnieka (personas vai uzņēmuma, kuram pieder platforma). Šajā periodā visi ieņēmumi, ko platforma rada, tiek nodoti jums (izņemot dažas nelielas maksas).

Parasti mākoņu kalnračiem ir vairākas platformas izgatavots no neskaitāma skaita grafikas kartēm. Ja godīgi, tie ir viens no lielākajiem iemesliem, kāpēc veikalos un tiešsaistes mazumtirgotājos bija tik grūti atrast konkrētus GPU.

Procesori

CPU kalnračiem gandrīz nekad nav iekļuvis “labāko Litecoin miner” sarakstos. Galvenais iemesls tam ir tas, ka tikai CPU ieguve nav rentabla – ja plānojat iegūt kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Ripple vai – šajā gadījumā – Litecoin, var paiet mēneši (ja datoram ir lēnāki gadi!), lai pamanītu jebkāda veida peļņu. Lielākajai daļai cilvēku tas nav mazliet dzīvotspējīgi.

Starp citu, runājot par kriptovalūtām, ir svarīgi tos turēt drošas aparatūras maki. Ledger Nano X un Trezor Model T ir ļoti ieteicami.

Virsgrāmatas maka darījums ir aktīvs šobrīd:

Vēl viens iespējamais scenārijs ir tāds, ka jūs pat varat zaudēt diezgan daudz naudas no elektroenerģijas izmaksas. CPU ieguve parasti rada ārkārtīgi zemas peļņas summas dienā bet izmanto pārmērīgu enerģijas daudzumu.

Litecoin ieguves aparatūra: AMD Ryzen Threadripper 1950x.

No otras puses, CPU ieguve joprojām notiek salīdzinoši bieži izmantots viena vienkārša iemesla dēļ – tas ir pieejams gandrīz ikvienam. Viss, kas jums nepieciešams, ir personālais dators, un jūs varat iekļūt kriptonauda ieguves pasaulē.

Pēc tautas domām, Litecoin kalnrūpniecības procesors ir AMD Ryzen Threadripper 1950X. Tas ir 16 kodolu procesors, kuram ir milzīga L3 kešatmiņa – tas ļauj tam iegūt daudzas populāras kriptovalūtas un altkoīnus.

Vienīgais šī procesora trūkums ir tas, ka tas prasa pārmērīgs jaudas daudzums AND pats par sevi ir diezgan dārgs – jauna AMD Ryzen Threadripper 1950X cena varētu iet jebkur ap 650 USD līdz gandrīz 800 ASV dolāriem.

Kalnrūpniecības process

Tagad, kad esat mazliet vairāk iepazinies ar pieejamajiem Litecoin kalnrūpniecības aparatūras veidiem, parunāsim par kalnrūpniecības process pati.

Pirmkārt, jums vajadzētu veiciet vienkāršu matemātiku. Paņemiet kalkulatoru un, ja jau esat izvēlējies vēlamo Litecoin ieguves metodi, aprēķināt sākotnējās izmaksas ierīces iegūšanai (šeit CPU Litecoin kalnračiem ir priekšrocības) un visus nepieciešamos apkopes papildinājumus.

Tagad, kad galvā ir cenu zīme, mēģiniet noskaidrot iespējamās elektroenerģijas un dzesēšanas izmaksas – atrodiet elektroenerģijas cenas savā apkārtnē un reiziniet to ar ierīces jaudu. Pievienojiet rezultātu sākotnējam skaitlim.

Paturot prātā ātruma un jaudas līmeni, ar kādu darbojas jūsu platforma, aprēķiniet potenciālos ienākumus, ko Litecoin kalnrūpniecības platforma varētu iegūt mēneša laikā. Jums būs nepieciešams vidējā summa – neiet ar lielāko vai mazāko skaitli.

Viss par labāko Litecoin kalnrūpniecības aparatūru

Kad esat pabeidzis, atņemiet šo skaitli no pirmā. Paskaties uz rezultātu.

Ja redzamais numurs ir negatīvs (un summa, ko iegūsit, atmaksās to, ko zaudējāt, ieguldot aparatūrā aptuveni divdesmit gadu laikā), tas nozīmē, ka jums nav jēgas pašam sākt Litecoin ieguvi – vismaz ne pašreizējā pozīcijā, kurā jūs re plkst. Ja esat pārliecināts par iekļūšanu kriptogrāfijas pasaulē par katru cenu, varat izmēģināt mākoņu ieguvi vai domāt par lētāku alternatīvu aparatūras jomā.

Tomēr, ja numurs tevi nav šokējis, un ja tas ir sākt pelnīt no Litecoin ieguves mazāk nekā desmit gadu laikā – apsveicam! Jūs varat oficiāli sākt domāt par kļūšanu par profesionālu kriptogrāfu.

Pēc tam, kad būsiet ieguvis un uzstādījis platformu, būs jādomā par programmatūru, kuru izmantosit. Galu galā labākais Litecoin kalnrūpnieks ir pelnījis labāko pieejamo programmatūru.

Kad meklē labi un cienījama programmatūra, vienmēr prioritāti piešķir drošības, ieguves un jaukšanas ātruma, klientu atbalsta un pārredzamības aspektiem. Šie ir kritēriji, kas lieliskai kriptovalūtas ieguves programmatūrai ir jābūt un pastāvīgi atjaunināt.

Drošība ir galvenā atslēga, lai gan – ja programmatūra nav droša, pat netraucē nodarboties ar to, pirmkārt. Nav jēgas – viss, kas notiks, ir tas, ka jūs varētu vienkārši uzlauzties un visas jūsu kriptogrāfijas monētas tiek nozagtas. Tāpēc izvēlieties uzmanīgi!

Pēc šī brīža jūs esat gatavs! Atliek tikai izbaudīt sajūtu, ka kļūstat par likumīgais Litecoin kalnrūpnieks (un, protams, nopelniet atlīdzību).

Secinājums

Ja jums nekad nav bijusi nekāda saskare ar jebkāda veida kriptonauda ieguves aparatūru, tā varētu būt mazliet grūti aptvert dažas lietas sākumā. Visgrūtākais, iespējams, ir dažādas izvēles iespējas kas tiek izmesti jūsu priekšā: kāda veida Litecoin kalnrūpniecības aparatūru jums vajadzētu izmantot? Kāds ir labākais veids, kā raktuves? Kā jūs varat iegūt labākos piedāvājumus no nepieciešamajiem priekšmetiem?

Šie un daudz citi līdzīgi jautājumi saņem atbildi, tiklīdz sāc rakņāties par kriptogrāfijas ieguvi.

Ir daudz tiešsaistes forumu, tērzēšanas istabu, grupu un citu cieši izveidotu kopienu, kas ir veltītas katras tēmas izpētei un izpētei riņķo ap kriptovalūtām, sākot ar cenu prognozēm un beidzot ar labāko un sliktāko pieejamo aparatūru un programmatūru.

Litecoin ieguves aparatūra: dažādas kriptovalūtas.

Viss, kas jums jādara, ir vienkārši pievienojieties kādai no šīm kopienām un nebaidieties uzdot jautājumus – cilvēki parasti ir ļoti laipni un izpalīdzīgi.

Vēl viena lieta, kas jāpatur prātā, ir tā aparatūra mēdz novecot. Tikpat laba kā mašīna, kuru jums ir izdevies iegādāties, tā galu galā būs darbojusies. Protams, Litecoin kalnrūpniecības aparatūra, par kuru pastāvīgi rūpējas, kalpos daudz ilgāk nekā tā, kas nekad nav iztīrīta vai pārbaudīta. Bet visam ir derīguma termiņš.

Šī vienkāršā iemesla dēļ būtu ieteicams vienmēr turiet vienu aci tirgū. Katru gadu plašākai sabiedrībai tiek izlaistas jaunas supermašīnas. Vienīgā problēma ir tā, ka viņiem nav tendence kavēties – cilvēki tos slauka no fiziskā un digitālā plaukta. Tāpēc būtu prātīgi vienmēr būt uzmanīgam – jūs varētu kļūt par vienu no tiem laimīgākajiem, kas ieguvuši nākamo labāko lietu Litecoin ieguves aparatūra.

Pēdējais aspekts, kas jāpiemin, ir tas, ka jums vienmēr ir jāuztur Litecoins. Lai to izdarītu, izmantojiet uzticamus kriptovalūtas makus, piemēram, Ledger Nano X un Trezor Model T.

Virsgrāmatas maka darījums ir aktīvs šobrīd:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map