XLM cenu prognoze: kāda ir zvaigžņu cenu prognoze?

Stellar Lumen komanda 2018. gadā paziņoja, ka 30 bankas un līdz 60% Klusā okeāna dienvidu salas mazumtirdzniecības koridora izmantos Lumens. Ja tas tā ir, Lumens cena varētu būt “MĒNESIS!”.

Lai gan daži cilvēki būtu priecīgi redzēt Zvaigžņu cenas atgriešanos pie .40 centiem, citi vēlas, lai cena pārsniegtu dolāru, 5 USD vai pat augstāku cenu!

Šajā rakstā jūs uzzināsiet vairāk par pašreizējām XLM cenu prognozēm. Es meklēju visā internetā un esmu izveidojis sarakstu ar to, ko lielākie un cienījamākie analītiķi saka par XLM cenu prognozēm 2021. gadam.

Tomēr, pirms lasāt, lūdzu, dariet man vienu labvēlību un atcerieties: pirms jebkādu ieguldījumu veikšanas jums jākonsultējas ar finanšu ekspertu un jāveic paši pētījumi.

Tagad, kad tas nav pa ceļam, gatavojieties uzzināt visu par XLM cenu prognozēm 2021. gadā un pēc tam! Bet vispirms es īsi runāšu par Stellar aizmuguri un paskaidrošu dažas no tā vissvarīgākajām iezīmēm.

Kas ir XLM?

Zvaigžņu lūmenu cenu prognoze

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Jūs varat iedomāties Stellar kā Bitcoin kaitinošo jaunāko brāli. Tomēr tas ir ātrāks, pielāgojamāks un lētāks. Jūs varat nosūtīt XLM 3-5 sekunžu laikā, maksājot mazāk nekā penss.

Tas bieži tiek saistīts ar Ripple, tomēr Ripple ir paredzēts tādām bankām kā Santander un HSBC, savukārt Stellar parasti vairāk rūpējas par banku pakalpojumu sniegšanu privātpersonām.

Zvaigzne īpaši pārvērš pārrobežu maksājumus. Iedomājieties, ka jūs dzīvojat izolētā vietā, piemēram, Mikronēzijā, un vēlaties nosūtīt naudu kādam, kas dzīvo Dienvidaustrumāzijā. Ja sūtāt šai personai maksājumu Lumens, tas būtu daudz ātrāk un lētāk nekā citi pašreizējie maksājumu pakalpojumi (piemēram, Western Union).

Ja vēlaties saņemt padziļinātu apmācību par to, kas ir Zvaigžņu, noklikšķiniet šeit!

Zvaigžņu ICO platforma

Zvaigznei ir arī pārsteidzoša ICO platforma, kuru jaunās kriptonauda izmanto jaunu projektu uzsākšanai. Viena no lielākajām ICO Stellar biržā ir Irene Energy, kuru var uzskatīt gandrīz par enerģijas avotu Tinder. Izmantojot Irēnu, jūs varat izlemt, no kura avota jūs saņemat enerģiju, piemēram, saules paneļiem, ģeneratoriem un pat kaimiņam!

Šis ICO kopā ar daudziem citiem Zvaigžņu platformā varētu būt aizraujošs kolēģiem Lumenautiem (vārds, kas piešķirts Zvaigžņu faniem)!


Šī gada sākumā 39 miljonu dolāru ICO “Mobius” pārsteidzošā solī izvēlējās Zvaigžņu, nevis Ethereum, ziņoja Coindesk. Mobius dibinātājs norādīja uz Zvaigžņu mērogojamību salīdzinājumā ar Ethereum.

ICO un Stellar tehniskās īpašības ir aizraujošas, tomēr vēl aizraujošāka ir Steller dibinātāja Jed McCaleb pieredze. Makkalebs ir bijis viens no pirmajiem, vadošajiem izgudrotājiem bloku ķēdes kopienā un ar katru gadu kļūst arvien spēcīgāks.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Džeds Makkalebs

2014. gadā Džeds Makkalebs joprojām strādāja uzņēmumā Ripple Labs, un bija pagājuši 7 gadi, kopš viņš nodibināja vietni Mt. Gox.

Mt. Goks kļuva par Bitcoin uzlaušanas (visu laiku otrais lielākais uzlaušanas) upuri, kur uzbrucēji 2014. gadā nopelnīja ar 460 miljonu dolāru lielu Bitcoin vērtību!

Zvaigžņu Lumens darījumi Mt. Gox

Avots: Wikipedia

Saskaņā ar a Ņujorkas novērotājs raksts no 2015. gada, Jed McCaleb vārds ir saistīts ar Ripple gandrīz aizvēra Ripple darbības biznesa kontu Wells Fargo. Tas bija saistīts ar uzlaušanu, kas notika Mt. Gox.

XLM cenu prognozēšanas zvaigžņu līdzdibinātājs Džeds MakkalebsNeatkarīgi no tā, vai Makkalebam ir bijis kāds sakars ar Mt. Goks, mēs nezinām. Tomēr mēs zinām, ka viņa reputācija tika pilnībā sabojāta pēc uzbrukuma un notiekošā bankrota.

Tagad, tuvojoties Mt. 7 gadu jubilejai Gox, McCaleb ir diezgan daudz ārpus uzmanības centrā. Viņam vairs nav nekāda sakara ar Ripple, un viņš visu laiku koncentrējas uz Zvaigžņu Lūmenu.

Zvaigžņu un IBM

Kopš Zvaigžņu izlaišanas McCaleb jau ir nodibinājis darba partnerību ar vienu no lielākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem blokķēdē IBM.

IBM un Stellar jau ir strādājošs blokķēdes produkts, kas Klusā okeāna dienvidos izmanto zvaigžņu lūmenus. Projekts apvieno mazumtirgotājus dažās visvairāk izolētajās Klusā okeāna salās.

Šī partnerība ir aizraujoša, jo tā jau darbojas. Lai jūs ieskaidrotu, nav kāda simboliska, nepatiesa partnerība. Jed McCaleb dara lielas lietas ar dažiem no lielākajiem vārdiem blokķēdē – kas ir ļoti aizraujoši zvaigžņu investoriem!

IBM oficiālais logotips

XLM cenu vēsture

2017. gads Zvaigžņu Lumensam bija izcils gads. Stellar cena 2017. gada aprīlī bija krietni zemāka par 1 centu (precīzāk, USD 002USD). Zināmu uzmanību tas sāka gūt maijā, un vasarā tas sasniedza pat 4 centus!

Tikai 2017. gada decembrī tas sāka uzņemt nopietnu tvaiku. Tā augstākais punkts decembrī bija 0,31 dolārs. Tad 2018. gada janvārī Stellar pieauga vēl augstāk, pieaugot līdz visu laiku augstākajam līmenim $ .93 centi.

Noteikumu, kā arī vairāku citu faktoru dēļ kriptovalūtu tirgus kopumā ir krities, un Stellar nav izņēmums. Uz augšu Tomēr tas potenciāli varētu būt ideāls laiks, lai iegādātos Stellar. Šķiet, ka daudziem analītiķiem ir lielas cerības uz XLM cenu prognozēm, sakot, ka cena ne tikai atjaunosies, bet arī atgūsies liela!

2019. un 2020. gadā Zvaigžņu cena svārstījās no aptuveni 0,06 līdz 0,1 ASV dolāra, tomēr ir pienācis laiks redzēt, ko nes jaunais gads.

Tātad, bez papildu pūlēm, apskatīsim, ko daži vadošie analītiķi saka par XLM cenu prognozi 2021. gadam!

XLM cenu prognozes 2021. gads?

Apsekojis 7 no vadošajām XLM cenu prognozēm, es atklāju, ka lielākā daļa profesionāļu prognozē, ka XLM cena pieaugs tikai šogad un arī nākotnē! Apskatīsim dažus, vai ne?

Altcoin prognoze

Maija un jūnija mēnešos, Altcoin prognoze prognozē, ka XLM pret Bitcoin iegūs aptuveni 35%. Salīdzinot ar pašreizējo Satoshi vērtību 0,00002935, šis prognožu pakalpojums sagaida, ka cena sasniegs pat 0,00004664 Satoshis.

Piezīme: Satoshi ir mazākā Bitcoin vienība. 1 bitcoin var iedalīt 100 000 000 Satoshis.

Altcoin Forecast ietver arī īstermiņa prognozi, izsakot paredzamo īstermiņa pieaugumu aptuveni 10% apmērā no tā pašreizējās cenas.

Maka ieguldītājs

Maka ieguldītājs atjaunina cenas un prognozes ik pēc 3 minūtēm, izmantojot jaunāko tehnisko analīzi. Pašreizējā vietā vietnē ir iekļauta 1 gada prognoze 0,3045 USD apmērā un 5 gadu prognoze 0,459 USD vērtībā

Tas ir nedaudz zemāks nekā pirmā prognoze, tomēr šī cena jums joprojām piedāvātu ROX (ieguldījumu atdevi) 5x, ja ieguldāt par pašreizējo cenu.

Ieguldījums Haven

Cenu prognoze plkst Ieguldījums Haven ir ļoti optimistisks, paredzot, ka Stellar šogad varētu būt 4 USD vērts. Komanda saka, ka tā ir sasniedzama XLM cenu prognoze, ja vien nav lielu drošības trūkumu un vispārējais sektors darbojas labi.

Monetize.info

Monetizēt ticiet, ka lielākās Stellar partnerattiecības būs iemesls gaidāmajam cenu pieaugumam, kas, pēc sinoptiķu domām, izraisīs XLM cenas sasniegšanu USD 2 USD. Monetizācija nav nepareiza attiecībā uz augsta līmeņa partnerattiecībām. Papildus IBM, Stellar partneri ir Stripe, Deloitte un ICI Bank.

Lai sniegtu priekšstatu par šo partnerību apjomu, Stripe dažus gadus atpakaļ piešķīra Stellar kapitālu 3 miljonu dolāru vērtībā, kuru Stellar nekavējoties atgriezās XLM.

Jā, jūs lasījāt pareizi – Stripe pieder Lumens.

Kripto ziņas Powered by Oracle Times

Par šo un citām XLM cenu prognozēm 1,00 USD vērtībā Oracle Times norādīja, ka IBM decembrī pievienoja tīklam 8 jaunus validatorus. Rakstā tika citēts arī Jed McCaleb paziņojums par 30 bankām, kas sadarbojas ar Stellar. Papildus bankām un IBM validatoriem, Tika pieminētas arī partnerattiecības ar SatoshiPay, Mobius un Hashcash (cita starpā).

Crypto News paredzēja, ka Stellar cena varētu sasniegt USD 1 punktu jau 2018. gada janvārī, un tā gandrīz sasniedza ap 3. – 4. janvāri, kad tā sasniedza augstumu 0,94 USD. Tomēr cena kopš tā laika ir ievērojami samazinājusies. Pašlaik Zvaigžņu cena ir 0,27 USD, tomēr gada sākumā tā spēja sasniegt 0,37 USD.

XLM cenu prognozes 2021. gadā?

Šīs prognozes ir divas ļoti atšķirīgas, ļoti spekulatīvas cenu prognozes. Neļaujiet nevienai no šīm XLM cenu prognozēm jūs nobiedēt vai izraisīt pārāk lielu sajūsmu. Atcerieties, ka kriptogrāfija ir neticami svārstīga, cenas vienā brīdī var paaugstināties, bet nākamajā – par 50%. Tātad, lūdzu, izlasiet un rīkojieties piesardzīgi.

INTERESANTS FAKTS

Zvaigznei ir pārbaudīts modelis atšķirībā no Ethereum, jo ​​tam jau ir unikāla tehnoloģija, lai tieši emitētu jebkuru aktīvu!

Salīdzinot Zvaigžņu Lumens vs Ethereum

Ekonomikas prognožu aģentūra

Šajā vietnē ir pieejams plašs prognozēšanas modeļu klāsts, lai izveidotu tirgus prognozes korporatīvajiem klientiem. Analītiķi izmanto matemātiskus un statistiskus cenu modeļus, kuru pamatā ir vēsturiskās cenu tendences.

Šī vietne prognozēja, ka 2021. gadā Zvaigžņu cena samazināsies līdz 0,23 ASV dolāriem no pašreizējās 0,27 USD. Vietnei ir arī sava cenu prognoze 2022. gadam, kas saka, ka Zvaigžņu cena 2022. gada sākumā sasniegs 0,30 ASV dolārus. Tas ir pilnīgi skaidrs, ka tas ir viskonservatīvākais un pesimistiskākais no XLM cenu prognozēm..

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs prognozes var mainīties, jo, kā minēts, cenu aprēķinu aprēķināšanā prognozēšanas modelis izmanto vēsturiskās tendences. Tas nozīmē, ka viņu izmantotie rīki nepārtraukti atjaunina informāciju, jo ienāk jaunas cenas.

Tātad, šķiet, it kā lielākā daļa analītiķu būtu prognozējuši pozitīvu iznākumu Stellar īstermiņa un ilgtermiņa nākotnei.

Vai XLM ir labs ieguldījums?

Saskaņā ar neseno Data Driven Investor ierakstu, kad riska kapitālisti iegremdē naudu uzņēmumā, divi no vissvarīgākajiem jautājumiem, ko viņi sev uzdod, ir šādi:

1) Vai ir daži viegli identificējami produkta lietošanas veidi?

2) Kāda veida komanda šim uzņēmumam ir aiz tā?

Zvaigžņu zvaigzne izslēdz abus šos jautājumus no parka, un tam noteikti ir lielisks izmantošanas gadījums un stabila komanda. Visās šajās XLM cenu prognozēs turpināja parādīties dažas no tām pašām trim lietām – Zvaigžņu bloku ķēdes tehnoloģija, izstrādes komanda un partnerattiecības.

Jed McCaleb sasniegumi

XLM Price Prediction Ripple līdzdibinātājs Džeds KalebsRipple līdzdibinātājs Džeds Makkalebs | Avots: ripplecoinnews

Neskatoties uz to, ko jūs, iespējams, esat lasījis par Džida Makkaleba pagātni (viņš atstāja Ripple, bija tiesas prāvā utt.), Taču ir svarīgi paturēt prātā vienu lietu: puisis zina, kā uzvarēt.

Lai arī tai tika veikts plašs uzbrukums, Mt. Gox joprojām bija 80% no Bitcoin apjoma. Daudzus mūsdienās apgrozībā esošos Bitcoin var tirgot Mt. Gox.

Turklāt jebkurai McCaleb saistībai ar apmaiņu būtu jāpapildina ar faktu, ka uzbrukuma brīdī viņš nekontrolēja apmaiņu. Patiesībā viņš pats zaudēja 50 000 USD.

Tā vietā Makkalebam vajadzētu būt pazīstamam ar agrīno darbu, ko viņš veica Ripple, Stellar dibināšanā, un turpinātajām partnerattiecībām, kuras viņš turpina veidot. Viņš jāatceras arī par darbu, ko viņš veic Klusā okeāna dienvidu daļā ar IBM. Dažām salām šī programma tieši ietekmēs nepieciešamos finanšu pakalpojumus, īpaši lētus un ātrus maksājumu risinājumus.

Tehnoloģija

Fakts, ka XLM var apstrādāt vairāk 3-5 sekundēs nekā Bitcoin 10 minūtēs, ļauj uzzināt, kāds ir šīs monētas tehnoloģiju līmenis. Tas nozīmē, ka Lumens var darboties aptuveni 1000 reizes ātrāk nekā Bitcoin.

Tātad, tagad jūs zināt par dažām aizraujošajām tehnoloģijām, kas atrodas aiz Zvaigžņu, XLM cenu prognozēm un spēcīgo komandu, kas atrodas aiz monētas. Manuprāt, Stellar izskatās labs projekts, pat aiz dažiem tā sarkanajiem karogiem.

Secinājums

Lai gan Zvaigžņu zvaigzne nokrita no vietas, kur tā bija 2018. gada janvārī, ja salīdzina ar to, kur tā bija 2017. gada aprīlī, monēta joprojām ir palielinājusies par 2900% viena gada laikā! Kas ir lieliski, ja jūs man jautājat.

Šis ir mans viedoklis par Stellar: Vienīgās tūlītējas īstermiņa bažas, ko es redzu, ir pašreizējais tirgus kritums. Bet, tiklīdz tirgus ir atveseļojies, Stellar varētu stāvēt augstu uz gigantiskā kriptovalūtas tirgus pleciem.

Un tas ir viss, ko es teikšu šajā jautājumā!

Tomēr es nevaru pietiekami uzsvērt, cik svarīgi pirms ieguldīšanas jums ir veikt plašu pētījumu. Ne tikai to, bet arī jākonsultējas ar finanšu ekspertu. Bet pirms tam es labprāt dzirdētu jūsu domas … tāpēc dariet man zināmu, ko jūs, puiši, domājat par Zvaigžņu nākotni!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map