Blockchain Transformation Playbook

Blockchain pārveido finanšu nozari, atšķirībā no visa, ko esam redzējuši iepriekš. Koncepcija ir veidota gadu desmitiem, bet tas notika tikai līdz kriptonauda, ​​Bitcoin, uzplaukumam.

Izskatās, ka pasaule joprojām pielāgojas blokķēdes pārsteiguma pieaugumam. Vairāk regulējumu ir kārtībā, un nākotnes redzējumam, šķiet, ir svarīga loma blokķēdē.

PēcForbes, lielie uzņēmumi un uzņēmumi ne tikai pēta blokķēdi, bet tagad to arī ievieš. Vienkāršos vārdos sakot, uzņēmumi meklē blokķēdes pārveidošanu no tradicionālās tehnoloģijas uz blokķēdi.

Blockchain nākotne

Eksperti prognozēgaiša nākotne nozarei. Blokķēdes nozares globālā tirgus vērtība bija tikai USD 411 miljoni, kas paredzams, ka nākamajos trīs gados tā sasniegs aptuveni USD 8 miljardus. Paredzams, ka 2024. gadā blokķēdes tirgus sasniegs 20 miljardus dolāru.

Saskaņā ar ziņojumu 10% no pasaules IKP līdz 2027. gadam tiks glabāti blokķēdēs. Paturot to prātā, tas ir milzīgs progress, mēs runājam par nepilnu desmit gadu. Ir daži aprēķini, kas līdz 2030. gadam pat paredz 3 triljonu dolāru blokķēdes tirgu.

Līdzīgi kā dot-com laikmetā, blokķēdes sākotnējā fāze nebija iespaidīgi milzīga. Tomēr tas sāk atrast savu pamatu dažādās nozarēs, kas nav tās pionieres.

Vienkārši sakot, blockchain vairs nav tikai finanšu sektors, bet jau ir pārveidojis daudzas citas nozares.

Šī Blockchain Transformation Playbook ir paredzēta uzņēmumiem, kuri vēlas savā blokā un stratēģijā iekļaut blokķēdi. Tas būtībā ir pielāgots uzņēmumiem, kuru tirgus ierobežojums ir vismaz 500 miljoni ASV dolāru. Tomēr pamatus var ievērot gandrīz visi uzņēmumi, neatkarīgi no to lieluma, ar nelielām korekcijām.

Jebkurš uzņēmums var izmantot šajā rokasgrāmatā sniegto ieteikumu, lai strādātu pie blokķēdes projektiem, kas galu galā ir gatavi pārveidot visus biznesa modeļus.

Blockchain ieviešanas izaicinājumi?

Nav šaubu, ka Blockchain ir potenciāls pārveidot daudzas nozares, kuras mēs redzam šodien, taču joprojām pastāv problēmas arī plašākai šīs tehnoloģijas ieviešanai. Piemēram:

 • Ir nepieciešams izveidot platformas standartus, it īpaši, lai ieviestu blokķēdi uzņēmuma līmenī.
 • Klienti meklē blokķēdes risinājumus, kas ir specifiski nozarei, nevis vispārējas nozīmes.
 • Lai atbloķētu blokķēdes patieso vērtību, nepieciešama labāka savstarpēja savienojamība starp vairākām neatkarīgām blokķēdes platformām.

Atskaņošanas ātrais pārskats

blockchain transformācijas rokasgrāmata

Šeit ir pieci galvenie soļi, kas jums jāveic, lai pārveidotu uzņēmumu, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju:

 1. Sāciet ar maziem projektiem
 2. Izveidojiet bloku ķēdes darba grupu
 3. Trenē komandas
 4. Izstrādājiet stratēģiju
 5. Izveidojiet iekšējos un ārējos tīklus

Faktori, kas veicina blokķēdes revolūciju

Pirms mēs pārietam uz katru mūsu Blockchain ieviešanas rokasgrāmatas soli, ir svarīgi apspriest faktorus, kas veicina blockchain izaugsmi.

Šeit ir faktori:

 • Pārredzamība

Piegādes ķēdes nozarē tas ir kopīgs jautājums. Pārredzamības trūkums rada nopietnas problēmas pasaules piegādes ķēdē, kas ietver drošības un veselības problēmas, kā arī viltošanu.

Piemēram, tikai viltojumi vien ASV pusvadītājiem vien maksā vairāk nekā USD 7,5 miljardus katru gadu. Blockchain noteikti piedāvā pārredzamības slāni blockchain nozarei, lai samazinātu to zaudējumus pārredzamības trūkuma dēļ.

 • Sarežģītība

Jūs varat atrast vairākus starpniekus, piemēram, brokerus, finanšu iestādes un vairākas trešo pušu iestādes, kas padara pasaules tirdzniecību sarežģītu, kā arī lēnu. Saskaņā ar aplēsēm piegādātāji un uzņēmumi, jo īpaši jaunajos tirgos, maksā līdz 30% procentu no debitoru finansējuma. Tas daudz palielina uzņēmējdarbības izmaksas.

 • Drošība

Viens no galvenajiem jautājumiem par centralizētu informācijas arhitektūru tehnoloģiju pasaulē ir drošības pārkāpums. Šādas centralizētas arhitektūras ir neaizsargātas pret hakeru mēģinājumiem, kas padara tās nedrošas. Saskaņā ar aplēsēm nākamo divu gadu laikā pasaulē būs 20 miljardi IoT ierīču, kuras visas ir neaizsargātas pret uzlaušanu. Blockchain piedāvā labāku drošību IT nozarei.

Blockchain piedāvā ideālu risinājumu visai iepriekšminētajai problēmai, tādējādi šie faktori veicina tās izaugsmi. Tas veido uzticību uzņēmuma līmenī ar biznesa procesu digitalizāciju, sarežģītu līgumu kodifikāciju un aktīvu marķēšanu. Īstenojot šos procesus, uzņēmumi un uzņēmumi var padarīt biznesa procesus drošus, vienkāršus un efektīvākus.

1. Sāciet ar maziem projektiem

Tāpat kā ar jebkuru jaunu uzņēmējdarbību, vislabāk ir sākt no sākuma. Ja sākotnējiem projektiem pievērsieties mazākiem izmēģinājuma projektiem, nevis pilnvērtīgai pārveidošanai, tad riski ir mazāki. Šādiem projektiem būs nozīmīga ietekme un tie izstrādās sasniedzamu ceļvedi uzņēmumam. Panākumi pārliecinātu ieinteresētās puses izrādīt lielāku iniciatīvu un iesaistīšanos.

Tomēr projektiem vajadzētu būt pietiekami nozīmīgiem, lai radītu ietekmi. Ideālā gadījumā jūs vēlaties izmantot patieso uzņēmējdarbības garu, izmantojot tehnoloģiju, lai risinātu esošās problēmas uzņēmuma stratēģijā vai darbībā.

Blokķēde ir vadošā digitālās pārveidošanas tehnoloģija, kas ļauj efektīvi risināt problēmas, panākt lielāku pārredzamību un izstrādāt efektīvāku procesu.

Blockchain pārveidošanas vadlīnijas

Šeit ir dažas vadlīnijas par mazajiem bloku ķēdes projektiem, ar kuriem vēlaties sākt:

 • Projekta mērķiem jābūt skaidriem un izmērāmiem.
 • Projekta priekšizpēte jāveic iepriekš, lai nodrošinātu, ka projekta veiksmes iespējas ir lielākas.
 • Esošajām izstrādes un tīkla drošības komandām jāspēj sadarboties ar ārējām komandām, kas pārzina blokķēdes tehnoloģiju attīstību.
 • Pirmajos sešos mēnešos projektam jāparāda skaitļos izsakāms progress.

Sākot ar dažiem izmēģinājuma projektiem, varētu organizēt lielāku kustību. Būtībā tas būtu pārveidojums. Kad pirmā vai otrā projekta panākumi sāks apgriezienus, tas būtībā virzīs visu uzņēmumu vienā virzienā.

Labākais piemērs tam būtu mākslīgais intelekts (AI). Mūsdienās tas paver ceļu gandrīz katrā nozarē no ražošanas līdz loģistikai līdz reklāmai. Kā tas viss sākās? Ļoti mazā līmenī.

Uzņēmumi uzsāka mazus AI projektus, kas viņiem palīdzēja atrisināt problēmas viņu esošajā tehnoloģijā. Lielie tehnoloģiju uzņēmumi, kas šodien iegulda miljonus AI, savās organizācijās reiz finansēja mazākus projektus. Tas palīdzēja radīt kustību un radīja ceļu tehnoloģijai, lai ienirtu citās nozarēs.

Viena projekta panākumi aizsāka vēl lielāku projektu. Inženieri kļuva pieredzējušāki. Investori sāka vairāk interesēties. Visbeidzot, tehnoloģija uzplauka un pārveidoja daudzas esošās nozares. Paredzams, ka līdz 2030. gadam AI ieguldīs IKP pieaugumā 13 triljonus USD.

Tas pats, ja gadījumā ar uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju, dažilieli vārdi kas sākās maz un tagad izmanto blokķēdi daudz lielākā mērogā. Pie šiem uzņēmumiem pieder Ķīnas Rūpniecības rūpniecības un tirdzniecības banka (ICBC), JPMorgan Chase & Co. (JPM), Berkshire Heathaway Inc., Amerikas banka, Wells Fargo & Uzņēmums un daudzi līdzīgi nosaukumi.

Blockchain lietošanas gadījumi

Šeit ir vēl daži uzņēmumi, kas izmanto blockchain tehnoloģiju kā piemēru vai blockchain lietošanas gadījumus.

 • Ķīnas celtniecības banka: CCB sāka ar dažiem saviem finanšu produktiem un izmantoja IBM blockchain platformu, lai padarītu procesu vienkāršāku un vienkāršāku, galvenokārt pakalpojumiem, kurus viņi pārdod kopā ar apdrošināšanas sabiedrībām.
 • Ķīnas Lauksaimniecības banka: Sākot ar mazu, banka ir sākusi projektu, lai decentralizētā tīklā lauksaimniecības aizdevumus piedāvātu galvenokārt e-komercijas tirgotājiem..
 • Apple Inc .: Globālais tehnoloģiju gigants sāk izmantot blokķēdi, lai laika zīmoga datus.
 • Toyota Motor Corp: Japānas uzņēmums pašlaik pēta veidus, kā iespējot blokķēdes maksājumus pašpiedziņas automašīnām.
 • Samsung: Dienvidkorejas tehnoloģiju gigants izmanto blokķēdes platformu, lai izsekotu globālās piegādes ķēdes.

Šie ir daži lieliski piemēri, kuri daži no lielākajiem uzņēmumiem pasaulē sāk lēnām strādāt ar blokķēdi un šobrīd strādā pie mazākiem projektiem.

Kopumā dažas no galvenajām nozarēm, kas piedzīvo blokķēdes traucējumus, ietver finanšu nozari, veselības aprūpi, nekustamo īpašumu, juridisko nozari, drošību, valdību un izglītību.

2. Izveidojiet Blockchain darba grupu

Kad jūs ieguldāt tehnoloģijā, piemēram, blokķēdē, jums ir vajadzīgi īstie cilvēki, lai lietas notiktu un tas arī ātrāk. Acīmredzot jums būs nepieciešama pieredze šajā jomā.

Tomēr blokķēde ir diezgan topoša tehnoloģija. Tas apgrūtinās cilvēku algošanu no ārpuses. Paturot prātā faktu, ka vēlaties ilgtermiņa tehnoloģijas priekšrocības, jums ir nepieciešama darba grupa ar cilvēkiem no organizācijas iekšienes.

Pieprasījums pēc blokķēdes prasmēm ir pieaudzis par300% tikai viena gada laikā, palielinoties pieprasījumam no uzņēmumiem, kas meklē blokķēdes pārveidošanu. Tas arī paaugstina vidējo algu (84 884 USD), kas tagad pārsniedz ASV vidējo algu (52 461 USD).

Iekšējās komandas izveide vai ārpakalpojumi: mācība, kas jāapgūst

Jums jāatskatās uz citām tehnoloģijām un to, kā uzņēmumi izmantoja savus resursus, lai no tām gūtu labumu. Ir jāapgūst svarīgas mācības. Daudzu nozaru digitālā pārveidošana, kas sākās 90. gados, nozīmēja eksperta, t.i., CTO algošanu.

Tajā laikmetā uzņēmums, kas nolīga CTO, bija liels darījums. Turpretī tie, kas izmantoja neatkarīgus projektus, izmantojot ārēju palīdzību, pilnībā neizmantoja interneta priekšrocības.

Lai izmantotu sava uzņēmuma blokķēdes lietojumus, nepieciešama spēcīga vadība, zināšanas un iniciatīva. Jūsu darba grupai būs jābūt daudz centralizētākai, kas ir nedaudz ironiski, ņemot vērā, ka blokķēde ir saistīta ar decentralizāciju.

Lai vadītu komandu, kas strādā ar šiem projektiem, jums būs nepieciešama CTO vai CDO.

Šīs jaunās darba grupas galvenie mērķi būtu šādi:

 • Izveidojiet blokķēdes lietošanas gadījumus
 • Veidojiet blokķēdes iespējas no paša sākuma
 • Veidojiet procesus veiksmīgai dažādu projekta fāžu piegādei
 • Pēc testēšanas šie procesi būs jāatkārto, lai nodrošinātu savlaicīgu ieviešanu
 • Meklējiet zināšanas un talantus visur, kur komandai ir vajadzība
 • Izstrādājiet standartus, lai sasniegtu dažādus procesus
 • Izmantojiet dažādas uzņēmuma nodaļas, lai bagātinātu procesu un celtu galdā vairāk viedokļu

Lieliem uzņēmumiem savstarpējas darbības būtu panākumu atslēga. Daudzi uzņēmumi darbojas dažādās nodaļās, kas galu galā ziņo izpilddirektoram. Jaunais blockchain sadalījums līdzīgi ziņotu izpilddirektoram CTO vai CDO vadībā.

 • Gatavošanās jaunām darba vietām

Būs jaunas darba vietas ar īpašiem jūsu jaunās blokķēdes komandas aprakstiem un pienākumiem. Šo lomu organizēšana un to ieguldījums projektā būs vienīgais svarīgākais komandas aspekts.

Iemesls tam būs jauns arī darba grupai. Ja viņu mērķi un pienākumi ir skaidri noteikti, viņiem būs skaidrs virziens, kāds ir viņu ieguldījums un mērķi.

Jums būs nepieciešami visi kuģa locekļi, ieskaitot projektu vadītājus, produktu vadītājus, datu zinātniekus, drošības analītiķus un ieviešanas vadītājus. Visi šie darba grupas locekļi ziņos vadītājam, kurš pēc tam ziņos izpilddirektoram. Ja nepieciešams, darba grupu var sīkāk sadalīt mazās komandās.

 • Vai ir jāievēro kāds Blockchain ietvars?

Diemžēl nav. Blokķēdes attīstībai nav esošo sistēmu. Uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdi, tiks uzdots izstrādāt struktūras un procesus, kas vislabāk der viņu projektiem. Vadītājam jāspēj izstrādāt pareizos procesus, kas izmantotu darba grupas prasmes un īpašības.

Ne katram uzņēmumam būtu pietiekami daudz cilvēku, kas varētu patstāvīgi strādāt pie blokķēdes projekta. Iespējams, ka pietrūkst cilvēku, kuriem ir pat pamatzināšanas par šo tehnoloģiju. Tas rada nepieciešamību meklēt ārpus uzņēmuma. Pat ja jums ir cilvēki no organizācijas, kas nodarbojas ar projekta formulēšanu un attīstību, tomēr būtu oportūnistiski algot talantus.

Kad blokķēdes tehnoloģija kļūs vēl plašāka, jo eksperti prognozē, pieprasījums pēc blokķēdes pieredzes un talanta pieaugs strauji. Šis būtu labākais laiks pieņemt darbā cilvēkus, kuriem ir pieredze šajā jomā. Tie var patiesi kalpot par instrumentu, lai tuvākajā nākotnē sasniegtu konkurenci, papildus pašreizējo projektu īstenošanai.

Jūs varētu vēlēties sadarboties ar personāla atlases partneri, lai veiktu šo darbu jūsu vietā. Pat tad, kad jūs apgūstat šādu talantu, viņiem būtu nepieciešama atbilstoša apmācība, lai asimilētos ar pašreizējiem komandas biedriem. Tas palīdzēs izveidot līdzsvarotu darba grupu, kas aptver visus projekta aspektus un darbojas saliedēti.

Ātrs kontrolsaraksts Blockchain izstrādātāju pieņemšanai darbā: prasmes, kuras meklēt

 • Padziļināta izpratne par blokķēdes tīklu un tā arhitektūru.
 • Spēja patstāvīgi izstrādāt viedus līgumus.
 • Padziļināta izpratne par datu struktūru un to saistību ar priekšgala lietojumprogrammām.
 • Labi pārzina kriptogrāfiju un jaunākās metodes
 • Pieredze lietojumprogrammu izstrādē
 • Lieliska izpratne un zināšanas par blokķēdes platformām
 • Spēja iekļaut blokķēdes prasmi kā pakalpojumu

3. Apmāciet komandas

Darba grupas sastādīšana ir tikai sākums. Patiesais izaicinājums būtu apmācīt gan esošos, gan jaunos darbiniekus. Finanšu nozarē nopietni trūkst cilvēku, kuriem ir pieredze ar blokķēdi un kriptovalūtu, tādējādi kavējot bloku ķēdes pārveidošanu daudzās nozarēs.

Šīs tehnoloģijas būtību var attiecināt uz iemeslu. Lielākā daļa cilvēku, kas uzsāka ICO, ir neatkarīgi, kuri gadiem ilgi ir strādājuši ar šo tehnoloģiju bez lielu uzņēmumu atbalsta vai līdzdalības.

Labā ziņa ir tā, ka tieši šie cilvēki internetā virzās uz blokķēdes stāstījumu. Tiešsaistē ir daudz materiālu publikāciju, pētījumu, balto grāmatu un pat interviju veidā, kurus var izmantot savas komandas apmācībai. Vissvarīgākais ir tas, ka tiek daudz runāts par nākotnes blokķēdes lietojumprogrammām.

 • Apmācības resursi tiešsaistē

Jums ir tiešsaistes kursi, YouTube videoklipi un aplādes, kas izskaidro, kas ir blokķēde, kā darbojas blokķēde un kā blokķēde atšķiras no pašreizējās bankas un citu finanšu iestāžu izmantotās tehnoloģijas.

Tas acīmredzami ir rentabls, jo lielākā daļa satura ir bez maksas. Komandas vadītāju un ekspertu uzdevums būtu ķemmēt materiālus un atrast to, ko viņi varētu izmantot savas komandas apmācībai. Blokķēdes lietošanas gadījumu iziešana ir vēl viens lielisks veids, kā sagatavot savu komandu.

Mūsdienās apmācības prakse uzņēmumos ir ievērojami uzlabojusies. Atkal pateicoties tehnoloģijai un internetam. Šeit nav garlaicīgu lekciju vai slaidrāžu, bet gan interaktīvi videoklipi un praktiskas prakses.

Šādas mācības var palīdzēt komandai izprast pašus pamatus, kā arī domāt par nākotni. Viņi būs gatavi kļūt par nākotnes blokķēdes novatoriem pakalpojumu nozarē, banku nozarē, tirdzniecībā utt.

Tas nozīmē, ka jums būs nepieciešama arī personāla apmācība. Jūs varat nolīgt blokķēdes entuziastus un konsultantus, lai sniegtu apmācības sesijas savai komandai. Un tas nebūs tikai komandas dalībniekiem, būs jāpiedalās arī līderiem.

Lūk, kas jums jāaptver ar mācību materiālu:

 • Pamata izpratne par to, kas ir blokķēde, tās pašreizējās lietojumprogrammas un priekšrocības
 • Blokķēdes ietekme uz pašreizējām finanšu sistēmām un ekonomiku
 • Visizcilāko kriptovalūtu (Bitcoin, Ethereum un LiteCoin) gadījumu izpēte
 • Tehniskā izpratne par tehnoloģiju, kā tā darbojas un kādi ir izaicinājumi
 • Izpratne par pašlaik pieejamajiem rīkiem

Dažiem komandas locekļiem ir ieteicamais stundu skaits:

 • Vadītāji: 4-6 stundas
 • Individuālie komandu vadītāji: 12-16 stundas
 • Inženieri: 100-120 stundas

4. Izstrādāt stratēģiju

Neviens projekts nevar kļūt veiksmīgs bez stabilas stratēģijas. Labākās stratēģijas izveide blokķēdes projektam būs gan vienkārša, gan izaicinoša. Tā kā nav daudz uzņēmumu, kas strādā ar tehnoloģiju, jūs varētu brīvi izveidot savus atšķirīgos mērķus. Tomēr izveidot grūti sasniedzamu ceļu būtu grūti. Lielākais izaicinājums būtu noteikt, kur var izmantot blokķēdes lietojumus.

Ja jums rodas jautājums, kāpēc stratēģija nav pirmais solis, kā tas parasti ir, tas ir tāpēc, ka vispirms ir jāapzinās kāda tehnoloģija, ko apmācība sniegtu. Kad komandas ir ieguvušas pamata pieredzi ar blokķēdi, stratēģijas izstrāde kļūtu vienkāršāka.

Pirms detalizētas stratēģijas izstrādes vispirms ir jāidentificē arī jomas, kurās varat īstenot blokķēdes pārveidošanu. Vienkāršāk sakot, vispirms ir jāveic detalizēta blokķēdes inovāciju analīze un tās ietekme uz pamatdarbības praksi.

Piemēram, pakalpojumu nozares blokķēdi var izmantot, lai racionalizētu darījumu procesu, digitalizējot aktīvus un piedāvājot piekļuvi lietotājiem, kuriem nav piekļuves bankas kontiem.

Lūk, ko jūs varat plānot un kādus mērķus varat iestatīt biznesam:

 • Nodrošinot tiešajiem klientiem labāku piekļuvi jūsu pakalpojumiem, izmantojot blokķēdes ieviešanu.
 • Var uzlabot jūsu grāmatvedības procesu.
 • Labāka un elastīgāka rezervju pārvaldība.
 • Uzlabojumi kopējos biznesa procesos.

Kad esat identificējis pareizo procesu, lai ieviestu blokķēdes pārveidošanu, šeit ir norādīts, kā jūs varat izstrādāt pareizu stratēģiju.

Atrodiet iespējas:

Kā minēts iepriekš, sāciet ar iespēju apzināšanu. Piemēram, jūs varat sākt ar nelielu projektu sarakstu, ar kuriem vēlaties sākt, un pēc tam tos saīsināt līdz diviem vai trim kā izmēģinājuma projektus.

Jūs varat izveidot šādu sarakstu, lai identificētu sāpju punktus jūsu pašreizējā biznesa procesā. Piemēram, procesi, ar kuriem jūs īsti neapmierināt. Tie varētu būt procesi, kas izraisa kavēšanos, biroja risinājumi un visas jomas, kas izraisa klienta neapmierinātību. Klientu atsauksmju aptauja var arī palīdzēt jums noteikt sāpju punktus biznesā.

Pēc tam jūs varat identificēt procesus, kurus vēlaties pilnveidot, piemēram, datu saskaņošana vai darījumu apstrāde. Blokķēde ir lielisks veids, kā novērst dublēšanās datu krātuvēs, kā arī identitātes problēmas. Tas var arī samazināt kiberuzbrukumu un datu uzlaušanas risku.

 • Gatavības un iespējamības izpēte

Izvēloties izmēģinājuma projektus, jums arī jāizstrādā hipotēze par to, kā blokķēde var mainīt. Piemēram, varat izveidot šādu hipotēzi:

“Blokķēdes ieviešana samazinās laiku, kas nepieciešams korekcijām vai norēķiniem, vai arī vispirms samazinās tā nepieciešamību un uzlabos pārredzamību.”

Kad esat izstrādājis hipotēzi, nostipriniet to, konsultējoties ar ekspertiem, uzzinot par blokķēdes lietošanas gadījumiem līdzīgās situācijās vai apkopojot pārliecinošākus datus, kas var pamatot jūsu hipotēzi.

 • Izstrādājiet prototipus un pārbaudiet tos

Pirms bloka ķēdes ieviešanas plašākā mērogā vispirms ir jāsāk ar prototipiem. Tas ir lielisks veids, kā uzlabot bloķēšanas ķēdes tehnoloģiju, ar kuru jūs līdz šim strādājāt, un padarīt to labāk saskaņotu ar pašreizējo praksi, pirms to izmantojat, lai aizstātu vecāku tehnoloģiju.

Pārbaudes un novērtēšanas process ir svarīgs gan jūsu komandai, gan darbiniekiem, lai viņi pierastu pie jaunās tehnoloģijas, kā arī process, lai pielāgotos jaunākajām tehnoloģijām. Tas arī palīdzēs jums un jūsu komandai paplašināt izpratni par blokķēdes tehnoloģiju un tās rezultātiem.

Saskaņojiet rezultātus ar savu sākotnējo hipotēzi. Skatiet, vai tas pierāda jūsu hipotēzi. Ja nē, kādi ir pielāgojumi, kas jums jāveic? Turpiniet domāt par prototipa rezultātiem.

 • Attiecīgi mērogot

Kad esat apmierināts ar prototipa rezultātiem, nākamais ir samazināt jūsu centienus. Izstrādājiet plānu, kas paredzēts ilgtermiņa blokķēdes pārveidošanai un ieviešanai. Izveidojiet detalizētu plānu par to, kā mērogot blokķēdes tehnoloģiju un savu prototipu, bet sasniedzamā un izmērāmā veidā.

5. Ārējās un iekšējās komunikācijas attīstīšana

Visbeidzot, jums ir jārūpējas par iekšējo, kā arī ārējo komunikāciju, jo blokķēde ietekmēs jūsu biznesa procesus, kā arī produkciju. Attiecīgi jāsaskaņo iekšējie un ārējie sakari.

Blokķēdes pārveidošana, mērogojot, ietekmēs jūsu ieinteresētās puses, kas nozīmē, ka jums ir nepieciešama labāka komunikācija, lai īstenotu izlīdzināšanu. Lūk, kā sazināties ar katru ieinteresēto personu.

 • Investori

Ar uzlabojumu blokķēdes pārveidošanu jūsu biznesā ir svarīgi pārvērtēt savu biznesu investoru priekšā. Laba stratēģija un komunikācija palīdz investoriem likt saprast sava uzņēmuma patieso vērtību pēc blokķēdes tehnoloģijas ieviešanas.

 • Attiecības ar valdību

Ja strādājat ļoti regulētās nozarēs, piemēram, veselības aprūpē un finansēs, ir svarīgi ievērot visus valdības noteikumus. Paturiet prātā, ka valdības pielāgo arī pieaugošo blokķēdes tehnoloģiju izplatību galvenajās nozarēs un plašu kriptovalūtu izmantošanu.

Jums ir labi jāpārzina visi noteikumi, kas saistīti ar blokķēdes tehnoloģiju, bet arī labi jāsazinās ar attiecīgajām valdības institūcijām. Piemēram, jums jāaplūko Drošības un apmaiņas komisija (SEC) Amerikas Savienotajās Valstīs, kas veic dažas būtiskas izmaiņas savos noteikumos, kas saistīti ar blokķēdi un kriptonauda..

 • Izglītojiet savus klientus

Izmaiņas, ko bloku ķēdes pārveidošana ienes jūsu procesos, ir arī jauns jūsu klientiem. Jums ir jāinformē arī klienti par priekšrocībām, ko viņiem piedāvā blockchain.

 • Cilvēkresursu atrašana un pieņemšana darbā

Kā jau minējām iepriekš, talantu trūkuma dēļ nav viegli atrast pareizo cilvēkresursu un prasmes. Lai piesaistītu labākas prasmes, jums ir jābūt labākam darba devēja zīmolam. Jums jāpierāda kvalificēti cilvēkresursi, ka esat uzņēmums, kurā viņi vēlas strādāt.

Piemēram, bloku ķēdes izstrādātāji vēlas sadarboties ar uzņēmumiem, kas viņiem ļauj radīt radošu telpu un neatkarību, jo pagaidām nav pamata, kas būtu saistīts ar bloku ķēdi. Vide, kas veicina mācīšanos, jo blokķēdes tehnoloģija joprojām ir iesaistīta. Jums jāpaziņo kvalificētiem cilvēkiem, ka jūsu uzņēmums piedāvā tieši to pašu.

 • Iekšējā komunikācija

Visbeidzot, ir ļoti svarīgi paziņot par visām izmaiņām un ieviešanu darbiniekiem, kuri, iespējams, ir apmulsuši un dažos gadījumos nobijies par jauno tehnoloģiju, kas vēl nav labi zināma. Jums jānodrošina saviem darbiniekiem, ka izmaiņas ir paredzētas uzņēmējdarbības uzlabošanai, kā arī jāinformē viņi par nākotni, kurā viņiem var nākties staigāt kopā ar blokķēdes pārveidošanu.

Pēdējie vārdi

Tas ir lielisks resurss, kas palīdzēs jums ieviest izmaiņas un pabeigt blokķēdes pārveidošanu. Blokķēde tagad ir neatņemama daļa no jaunākajiem digitālās transformācijas uzņēmumiem, kurus īsteno.

Tomēr jums jāsāk ar mazumiņu, ja blokķēdē esat jauns. Atrodiet mazus izmēģinājuma projektus, kas galvenokārt saistīti ar sāpju punktiem jūsu biznesā un procesiem, kurus vēlaties pilnveidot. Nomājiet talantīgu darbaspēku vai apmāciet pašreizējo cilvēkresursu. Ieviesiet struktūru un uzņemiet jaunu bloku ķēdes komandu savā biznesa struktūrā.

Izstrādājiet stratēģiju, lai mērogotu vēl vairāk, kad sākotnējie izmēģinājuma projekti gūs panākumus. Galu galā pārliecinieties, vai visas ieinteresētās puses tiek savlaicīgi paziņotas par izmaiņām, kuras jūsu bizness rada blokķēdes pārveidošanas ziņā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map