Kas ir Daniels Larimers? EOS bise

Kas ir Dens Larimers šajā blokķēdes laikmetā? Pat ar meteorisko pieaugumu jaunu žetonu un ICO katru dienu viņš ir maestro.

Katrā nozarē ir savi meistari. Tātad, to dara blockchain nozare. Viena lieta, ko jūs varat neņemt vērā, ir tas, ka meistari izmanto lielu ietekmi visur, kur vien viņiem rodas kāda informācija. Tātad, lai uzzinātu visu par Dana efektu, turieties.

Vai esat dzirdējuši par ‘Ethereum Killer’? Ak! Ethereum slepkava ir EOS. Un vai jūs zināt, kas to izveidoja? Daniels Larimers. Daniels ir augstākais vadītājs bloku ķēdes nozarē un ir mainījies, izmantojot viņa izveidotos projektus.

Dens Larimers ir izstrādātājs un ir piedalījies iepriekšējos projektos. Iepriekšējie projekti, kurus viņš ir apkalpojis, joprojām turpinās. Pašlaik viņš piedalās jaunākajā aktuālajā projektā – EOS. Šī iemesla dēļ viņa ietekme un vara bloku ķēdes nozarē ir nepārspējama.

Viņa ieguldījums kriptogrāfiskajā pantā ir guvis milzīgu atdevi bez ietekmes.

Tagad ļaujiet man jums pateikt, kurš ir Dens Larimers bloku ķēdes pasaulē. Ko viņš ir sasniedzis un kā viņam izdevās paveikt.

kurš ir dan larimers

Kas ir Daniels Larimers: Bio

Jūs nejauši esat saskāries ar EOS, Bitshares tiešsaistē. Un tad daļa no jūsu izlasītā satura, iespējams, ir nākusi no Steemit. Bet vai jūs zināt to, kurš viņus ir redzējis no sākuma līdz sasniegtajiem augstumiem? Šos starp citiem projektiem ir izveidojis Dens Larimers. Un, kā jau teicu, jūs, iespējams, izmantojāt viņa produktus.

Katram marķierim un projektam, par kuru esat dzirdējis, ir tā īpašnieks. Liela nozīme ir Dena lomai.

Dens ir programmatūras programmētājs. Viņš ir dibināts BitShares 2014. gadā, Steemit 2016. gadā un EOS marķieris un tā blokķēde. Turklāt EOS pieder block.one, kurā Dens darbojas kā CTO. Dens ir arī uzņēmuma Cryptonomex, Inc izpilddirektors, kuru viņi dibināja kopā ar tēvu. Tagad tas parāda, cik milzīgs un aktīvs ir Dens Larimers bloku ķēdes nozarē.

Papildus tam, ka viņš ir attīstītājs, Dans ir arī blokshēmas konferenču dalībnieks. Viņš ir piedāvājis zināšanas citiem. Es to varētu nosaukt par ļoti labu sociālās atbildības veidu.

Dan darbojas progresīvas, nevis konservatīvas filozofijas pamatā. Viņa projekti ir balstīti uz šo mantru. Šī filozofija turpina rosināt viņa nepatiku pret valdību kā centralizētu vienību.


Viņa augstajā amatā ir jābūt iebildumiem un vienošanās, kas izaugušas no viņa dzīves augšanas. Apskatīsim Dana jaunību un izcelsmi. Tas noteikti ir veicinājis to, kāds viņš ir šodien.

Larimera jauniešu fons

Dens ir amerikānis. Viņš ir dzimis Kolorādo. Bet viņam bija privilēģija uzaugt 2 štatos: Virdžīnijā un Floridā.

Būdams augošs bērns, Dens tika pakļauts datoriem tik maigā vecumā. Viņš tālāk rotaļās ar datoriem. Ar ziņkāri nāk izpētes brīvība. Un līdz ar brīvību nāk lietu radīšana. Tā Dens pārcēlās, lai uzzinātu savu ceļu ar datoriem.

Virdžīnijā viņš apmeklēja Virdžīnijas Politehnisko institūtu un Valsts universitāti. Un vēlāk, 2003. gadā, viņš absolvēja datorzinātņu bakalauru. Tajā pašā platībā viņš uzzināja par ekonomiku. Ekonomika viņu iesaistīja brīvprātīgajā darbā un izraisīja sinerģiju pretvalstiskā kontrolē.

Pat zinot par datoriem, jāiegūst vēl viena prasme, lai kļūtu par programmatūras inženieri – programmēšana. Tātad, kur Dans ieguva savas kodēšanas prasmes? Cik paveicies, ka tev ir tēta mentora programmētājs. Dena programmēšanas prasmes apguva Stens Larimers, viņa tēvs, mācoties pamatskolā.

Vēl viena prasme, lai jūs varētu būt kaut kas jebkurā korporatīvajā pasaulē, ir uzņēmējdarbība. Dens kļuva par sērijveida uzņēmēju kopš jaunības. Un šī uzņēmīgā domāšana viņu pamudināja darīt lielas lietas tagad.

Tātad, pēc koledžas viņš kaut ko izveidoja ar draugiem. Viņš sadarbojās ar draugiem un nodibināja virtuālās realitātes uzņēmumu. Lai arī katru gadu pelnīja naudu, pēc pieciem gadiem viņi slēdza uzņēmumu. Un tad viņi turpināja darīt citas lietas.

Dan` pirmais Blockchain atklājums

Dens, būdams aktīvs programmatūras programmētājs, padarīja viņu noslieci viegli zināt blokķēdi un kriptogrāfiju.

Dena meklējumi pēc kaut kā darāma lika viņam saprast valsts kontroli naudas jautājumos. Atcerieties, ka Dan mācījās ekonomiku. Šī viņa dzīves nodaļa izrādījās noderīga, lai identificētu valsts kontroli naudas jautājumos.

Nauda bija un joprojām ir milzīgās valdības varas cēlonis. Tā kā naudas izmantošana ir brīvprātīga, sākotnējā ideja bija pieņemt sudraba vai zelta izmantošanu. Tomēr valdība to nepieņēma.

Valdības pretnostatījums pret citiem valūtas veidiem mudināja Danu meklēt citas valūtas. Veicinot savu pretvalstisko personību, viņš pētīja citas valūtas pret valsts kontrolētu un ar īpašumu saistītu fiat naudu.

Rezultāts 2009. gadā tika paklupis uz Bitcoin. Bitcoin atklāšana notika tiešsaistes meklēšanas rezultātā “decentralizētā valūtā”. Rezultāts bija Satoshi Nakamoto, Bitcoin izstrādātāja pseidonīms.

Tiek apgalvots, ka Dens drīz pēc tam, kad tiešsaistes meklēšanas rezultāts sāka sazināties ar Satoshi. Abu tērzēšana iedvesmoja Danu, lai uzzinātu vairāk par blokķēdi.

Tajā pašā laikā, veicot blokķēdes izpēti, viņš mēģināja izveidot digitālo valūtu. Atklājot Bitcoin kā savu arsenālu, Dens kļuva par tūlītēju Bitcoin veicinātāju. Un šī tikšanās viņu iepatikās kripto pantam.

Dena Blockchain karjera

Tiekšanās pēc patiesības par visu – Dens Larimers

Citāts ir Dena karjeras balsts. Rona Pola prezidenta kampaņās Dans tika mudināts zinātkāri par pasaules darbību. Tajā pašā zīmē Dens kļuva par libertāru, kuram ir kaislība, informējot par viņa unikālo inovāciju, politikas, ekonomikas un vispārējā labuma saplūšanu..

Visi viņa jauninājumi ir vērsti uz valdības kontroles ierobežošanu. Jāatzīst, ka viņš piekrīt, ka tic brīvprātīgo apvienībām. Ideja ir pāriet no līgumsaistību sabiedrības, kur jūs esat spiesti darīt lietas. Viņam līgumi ir valdības spiesti. Un tas palielina darījumu izmaksas un ciešanas.

Tātad, Dan vēlas, lai bizness būtu saistīts ar reputāciju, nevis piespiešanu. Šīs domas pamatā ir Zelta likums.

Dariet citiem tā, kā vēlaties, lai viņi dara jums – Zelta likums

Vēl viens princips, kas virza viņa ceļu valdības kontroles ierobežošanā. Jūs domājat, ka Dens ir ekonomists. Bet tas tā nav, jo viņa ceļš bija uzzināt, kā pasaule darbojas. To darot, viņš tagad zina par ekonomiku. Tādējādi tiek identificēti 3 galvenie pieprasījuma elementi.

Dzīve, brīvība un īpašums ir galvenie pieprasījuma elementi, kas vada viņa projektus, cenšoties uzlabot dzīves līmeni.

Apskatīsim vēl vienu Dena dzīves daļu, kas ir informējusi viņa izvēles un lēmumus. Un tā ir ģimenes dzīve.

Dana ģimenes dzīve un lietas

Pirms redzat Dana tiešo efektu un centienus blokķēdes jomā, viņam arī bija svarīga ģimene. Vismaz to mēs zinām pēc viņa sliktās šķiršanās pieredzes. Un tas noteica, kā Dan pamato.

Apmēram tajā pašā laikā viņš vispirms tika piesaistīts Bitcoin, Dans bija iesaistījies laulības cīņā. Kāds viņam sāpīgs notikums? Viņš piedzīvoja šķiršanos, pateicoties savām domām par pasaules darbību. Īpaša interese bija viņa noraidīšana no senās kristīgās pārliecības. Rezultāts bija konflikts.

Lai arī šķiršanās viņu satrauca, viņš izvēlējās noderīgas mācības. Pārsteidzoši, ka viņa brīvprātīgā konfliktu risināšanas metode, lai sadalītu īpašumu un nokārtotu bērnu aizbildnību un atbalstu, bija veltīga.

Kaut arī kaut kā sasniedzot vēlamo, viņš saprata, ka valdībai pieder mūsu īpašums pat bērniem. Tas, ka vecāki, kuriem nav teikšanas par bērnu aizbildnību, viņu sašutināja. Vienošanās ietvaros Dens maksāja milzīgu dzīvesbiedra un bērna uzturlīdzekļus, un sieva dzīvos 30 minūšu laikā.

Šī vienošanās nepatika viņa bijušajai sievai. Tātad viņa apstrīdēja rezultātu tiesās. Cik liekulīga viņai to darīt? Tomēr viņa augstu vērtē kristīgo pārliecību – ticību Dan jautā. Pēc tiesas iznākuma Dens saprata, cik process bija neobjektīvs, jo viņam bija jāpilda tiesas rīkojumi.

Arī Danas iztēlē sods, viņa algu noteica tiesa, neņemot vērā viņa vēlmi mainīt karjeru. Viņš bija spiests dzīvot pie vecākiem, jo ​​bijusī sieva pārņēma pusi no viņa algas. Tas Danam bija pazemojoši. Lai arī 2 gadus ilgais bankrotējis un izlauzies no juridiskajiem izdevumiem, Dans nav izmisis, meklējot kopējo labumu.

Viņš joprojām gāja tālāk ar savām blokķēdes interesēm. Un to mēs šodien redzam kā BitShares un EOS.

Dan’s Blockchain enerģija un projekti

Jaunākajos gados notikušie notikumi viņu ievainoja. Rezultātā viņa auglīgā daba ir padarījusi viņu par radītāju.

Dena pieredze ir iegūta no lomām, kuras viņš ir spēlējis dažādās nozarēs. Dens bija SAIC programmatūras izstrādātāja interns. Pēc tam viņš kļuva par Virginia Tech zinātnisko asistentu. Pēc koledžas viņš kļuva par Open Tech izpilddirektoru, demonstrējot vadītāja prasmes.

Dana programmatūras prasmes tika uzlabotas, kad viņš tika uzdots par programmatūras inženieri Raytheon, TORC Robotics, Park Intuit un Phoenix Integration.

Uzņēmējdarbības un programmēšanas prasmju apvienošana ir parādīta Bitshares darbības uzsākšanā un izaugsmē, Steemit un EOS. Viņam ir izdevies būt arī par Invictus inovāciju, Cryptonomex un BlockOne galveno izpilddirektoru, tad par galveno tehnologu. Tie ir uzņēmumi, kurus viņš dibināja.

BitShares

Pēc šķiršanās Dens bija atjaunojis apņemšanos bloķēt ķēdi. Tajā pašā meditācijas periodā pēc šķiršanās Bitcoin cīnījās ar valdības slēgšanu vai apmaiņu un viņu bankas kontiem. Doma par šīs tehnoloģijas nāvi padarīja Danu nemierīgu un lika radīt alternatīvu apmaiņai.

Tātad, viņš nāca klajā ar Graphene ietvaru. Ietvars ir Bitshares pamats. Tad ietvars ir izmantots, lai izveidotu citus viņa projektus.

BitShares, decentralizēta apmaiņa ir viņa pirmā 2014. gadā uzbūvētā blokķēdes platforma. Viņš sāka izgudrot deleģēto akciju apliecinājumu. Pēc tam šī sistēma nodrošināja visātrāko un decentralizēto 10 sekunžu bloku blokķēdi.

Šī projekta ietvaros Dan ir redzējis izaugsmi no pirmās BitShares versijas līdz pašreizējai. Īpaši uzlabojumi ir mērogojamība un veiktspēja. Zīmīgi, ka viņu programmatūra lepojās ar 100 000 darījumiem sekundē.

2015. gadā, Cryptonomex uzsāka Bitshares izstrādātāji. Turklāt vēlāk gadā uzņēmums licencēja Graphene un modernizēja BitShares blokķēdi uz 2.0 versiju.

Lai gan BitShares daudz potenciālo cenu neatspoguļoja, lai atbalstītu tās izstrādātājus. Tāpēc investori deva priekšroku biznesa stabilizēšanai, nevis jaunu darbinieku pieņemšanai.

Lasot šo rakstu, BitShares ir pašpietiekams, un to, kurš vēlas būt attīstītājs, ievēl akcionāri. Šajā brīdī Bitshares ir viena no lielākajām biržām.

Steem un Steemit

Vēl viena nozare, kuru Dans Larimers izmantoja, ir sociālie mediji. 2016. gadā Dens un viņa draugs Neds Skots apvienojās, lai radītu Steem un Steemit par savstarpējas palīdzības sabiedrībai koncepcijām. Vēlreiz grafēns bija šī projekta pamatā.

Viņi vienojās, ka Dens ir CTO, kamēr Neds kļuva par izpilddirektoru. Dažu mēnešu laikā viņi izveidoja strādājošu blokķēdi un vietni. Faktiski Steem marķieris tika iegūts, izmantojot darba pierādīšanas sistēmu.

Sākumā tas cilvēkus nepiesaistīja. Tāpēc Steemit ieguva 80% Steem. Stājoties pretī dārgu darījumu izmaksu izaicinājumam, Steemit piešķīra jaunajam lietotājam Steem 5 USD lasīšanai, balsošanai un izlikšanai.

Tagad, ieviešot darījumus ar ierobežotu likmi, Steem darījumi nemaksā nekādu maksu. Uzlabojums ierobežo joslas platumu, nevis prasa maksu.

Steemitu kritizēja par ilgtspējības trūkumu. Pieņēmums balstās uz argumentu, ka Steemit inflācijas dēļ 6 mēnešu laikā Steemit ir mazāk nekā 50%. Bet Steemit ir saglabājis mazākuma daļu, dodot tai iespēju maksāt saviem izstrādātājiem.

Amidst Dan vēlme izveidot vispārējas nozīmes digitālo līgumu blokķēdi ārpus Steemit lika viņam pamest kopā ar savu draugu Nedu. Tas bija draudzīgi, taču, lai apslāpētu nepatiesas baumas, Dan un Steemit sniedza kopīgu paziņojumu.

Tagad Steemits ir stabils un lepojas ar plašu pievilcību vairākiem jauniem lietotājiem pat pēc aiziešanas.

Viņa vēlme iegūt blokķēdi, kas atbalsta paralēlu apstrādi un pakalpojumus bez maksas, ir bijusi priekšplānā. Tādējādi viņa aiziešanas iemesls.

EOS

Dens atkal iesaistījās blokķēdē 2017. gadā. Kopā ar viņu kā Block.one CTO Dens ir izveidojis EOS blokķēdi. Tā ir blokķēde, kas izstrādāta, lai atbalstītu komerciāla mēroga digitālos līgumus.

EOS ir liels konkurents Ethereum, kas ir arī viedo līgumu priekšgājējs.

EOS platforma atbalsta paralēlu apstrādi, lai uzlabotu horizontālo mērogojamību un nodrošinātu, ka DAO un dApps nav jāmaksā par darījumiem. Vai tas būtu iemesls, kāpēc viņš pameta Steemitu? Es tā domāju, jo tā ir doma, kas viņam bija vēl nesen, kad sākās EOS.

EOS protokola izcilā funkcija izmanto dažādas programmēšanas valodas dApps un 16 reizes ātrākas lietotnes nekā tās, kas izmanto Ethereum`s Solidity.

Noslēguma domas no Daniela Larimera

Cilvēki apšauba viņa centību pēc tam, kad viņš pameta iepriekšējos projektus. Bet līdz šim Dens ir koncentrējis spēkus, lai attīstītu EOS platformu un uz tās veidotu visus savus nākotnes projektus. Neskatoties uz to, viņa atjautība dažkārt ir izraisījusi augstprātību un zināmu pārpratumu.

Bet pat ar savu augstprātību viņš var pieskarties jums ar iedvesmojošo ieteikto lasījumu. Starp daudzajām grāmatām, kuras viņš ir varējis izlasīt, viņš dalās ar jums 13 savās labākajās lasītās grāmatās.

Kopumā jūs tagad zināt, kas ir Daniels Larimers. Uz ko viņš ir spējīgs. Un tagad jūs varat rakstīt un nopelnīt kriptogrāfiju vietnē Steemit.

Resursi

https://hackernoon.com/dan-larimer-visionary-programmer-of-bitshares-steem-and-eos-7e6d94b241d7

https://www.forbes.com/sites/jeffkauflin/2018/02/07/fintech-crypto-billionaires-dan-larimer/

https://bytemaster.github.io/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map