Kas ir Čārlijs Lī? Litecoin gaisma

Ja vēlaties uzzināt par kriptonauda, ​​kā tā attīstījās pēdējos gados, un kas ir cilvēki kriptonauda pieaugums, viens no pirmajiem jautājumiem, jums jāuzdod ir tas, kurš ir Čārlijs Lī?

Čārlijs Lī ir cilvēks aiz viena no agrākajiem Bitcoin atvasinājumiem – Litecoin. Viņš bija viens no daudzajiem datorzinātniekiem, kurš 2010. gada sākumā uzlēca uz kriptonauda. Tajā laikā vēl maz cilvēku zināja vai gaidīja, ka kriptovalūtas būs tik vērtīgas, taču viņš ticēja koncepcijai. Tāpēc viņš turpināja strādāt pie tā, kas vēlāk parādījās kā populāra kriptonauda – Litecoin.

Tātad vienkārša atbilde uz jautājumu, kas ir Čārlijs Lī – viņš ir dibinātājs un patiesais prāts aiz sestā lielākā kriptonauda pēc tirgus kapitalizācijas, Litecoin.

Lī bauda slavenības statusu kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģiju pasaulē. Tomēr daudziem cilvēkiem rodas jautājums, kas ir Čārlijs Lī? Viņa ceļojums uz Litecoin izgatavošanu ir iedvesmojošs, jo viņš vienreiz izgāzās, bet nepadevās.

Šodien pat tad, ja Litecoin var nebūt tik liels kā Bitcoin vai Ethereum, taču tas joprojām bauda ļoti uzticīgu atbalstītāju grupu un ātri kāpj pa kāpnēm arvien mainīgajā kriptovalūtas pasaulē.

Čārlija Lī agrīnā dzīve

Čārlijs Lī piedzima ķīniešu imigrantu vecākiem Rietumāfrikas valstī Kotdivuārā. Viņa vecāki pārcēlās uz turieni 60. gados, kad Āfrika atbrīvojās no koloniālās varas, un ekonomika atvēra pasauli. Tomēr agro bērnību viņš pavadīja tikai Āfrikā.

Kad viņam bija 13 gadu, viņa vecāki pārcēlās uz Amerikas Savienotajām Valstīm.

Izglītība: Viņš devās uz Lawrenceville vidusskolu Lawrenceville, Ilinoisā. 1995. gadā viņš pabeidza vidusskolu un devās uz prestižo Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta (MIT) koledžu. Koledžā viņa galvenā specialitāte bija datorzinātnes, un viņš nopelnīja bakalaura un maģistra grādus. Maģistra grādu datorzinātnēs viņš pabeidza 2000. gadā.

Agrīna profesionālā dzīve

Spilgts students, piemēram, Lī, varēja nonākt tikai dažos no labākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem valstī, un tieši tas arī notika. Pēc MIT absolvēšanas Lī atrada programmatūras inženiera darbu uzņēmumā Kana Communications. Viņš tur strādāja trīs gadus, līdz pievienojās Guidewire Software. Šajā uzņēmumā viņš strādāja četrus gadus un aizgāja 2007. gada vidū.

Darbs Google

2007. gadā Lī sāka strādāt Google kā programmatūras inženieris. Viņš strādāja pie vairākiem būtiskiem Google projektiem, piemēram, Chrome OS un YouTube Mobile. Tieši šajā laikā viņš pirmo reizi saskārās ar Bitcoin un interesējās par kriptonauda ideju.

Pirms iesaistīšanās kriptonaudā viņu interesēja zelta tirdzniecība. Tagad ir ļoti skaidrs, ka tikpat daudz, cik viņu interesēja datorzinātnes, viņu vienlīdz interesēja arī tirdzniecība un ekonomika. Viņš strādāja Google piecus gadus, pēc tam viņš pameta uzņēmumu, lai turpinātu karjeru blokķēdē un kriptovalūtā pilna laika.

Sākums kriptovalūtu pasaulē

Lī vairākkārt ir atklājis, ka viņš iesaistījās Bitcoin un kriptonauda, ​​kamēr viņš bija Google. Sākotnēji viņš sāka iegūt Bitcoin tāpat kā citi izstrādātāji, kuri saskārās ar šo jauno digitālo valūtu. Viņš nopirka savu pirmo Bitcoin pēc sarakstes ar Maiku Hērnu, vienu no izstrādātājiem, kas bija aiz Bitcoin blokķēdes.

Tā kā Čārlijs Lī pats bija pieredzējis programmatūras inženieris, viņš nolēma izveidot savu kriptovalūtu. Viņš nebija viens, lai gan tik daudz izstrādātāju mēģināja kopēt Bitcoin ideju, taču viņam tas izdevās, kad daudziem neizdevās. Tomēr viņš piedzīvoja arī savu neveiksmju daļu, pirms atrada panākumus Litecoin formā.

Kas ir Čārlijs Lī? Fairbix dibinātājs

Jūs, iespējams, pazīstat Čārliju Lī no Litecoin, bet tas nebija viņa pirmais kriptovalūtas veidojums. Viņa pirmais projekts saucās Fairbix. Kad Bitcoin pirmo reizi iznāca, tas bija viss dusmas starp izstrādātājiem visā pasaulē. Viņi mēģināja izveidot nākamo uz blokķēdi balstīto maksājumu sistēmu.

Fairbix tika klonēts no Tenebix – kriptonauda, ​​kas tika izlaista gadu pirms Fairbix. Lī un vairāki citi izstrādātāji klonēja pirmkodu un veica dažas izmaiņas Fairbix.

Vienīgais, kas ir kopīgs starp Fairbix un Litecoin, ir vienprātības protokols, kas apliecina darbu. Fairbix no sākuma tik labi neveicās. Sākotnēji tika iepriekš iegūti aptuveni 8 miljoni Fairbix. Tas sekoja daudzai sliktai presei. Dažu nedēļu laikā pēc izlaišanas tas piepildījās. Kriptovalūtu kopiena un entuziasts nepirka Fairbix ideju.

Paredzēts, ka Fairbix ir taisnīgi izplatīta alternatīva valūtai, no kuras tā tiek klonēta. Tas tika balstīts arī uz to pašu darba pierādīšanas algoritmu, kāds bija Tenebix gadījumā. Bet Tenebix sāka tikai ar 100 iepriekš izraktiem blokiem, pirms to izlaida sabiedrībai. Tā kā Fairbix bija gandrīz 8 miljoni iepriekš izraktu monētu, tas noteikti izgāzās.

Fairbix neveiksme kļuva vēl pastāvīgāka, kad nezināms uzbrucējs veica 51% uzbrukumu savam tīklam. Uzbrucējs nozaga 1500 blokus. Tas būtībā iznīcināja Fairbix vērtību un pabeidza savu mazo ceļojumu.

Kas ir Čārlijs Lī? Litecoin dibinātājs

Fairbix bija neveiksme, taču tas neapturēja Lī. Viņš mācījās no kļūdām, ko pieļāva ar Fairbix, un nolēma uzlabot savu stratēģiju. Viņš nebija gatavs atteikties no savas daļas kriptovalūtas ekonomikas izveidē.

Attēlu kredīti: Litecoin

Nedaudz mazāk nekā mēnesi no Fairbix, Lī izlaida vēl vienu kriptovalūtu Litecoin. Viņš klonēja Bitcoin koda pamatkodu un veica korekcijas, lai uzlabotu sistēmu. Bitcoin nebija bez kļūdām, un Lī mēģināja atbrīvoties no tiem, kuriem ir Litecoin. Viņš mainīja jaukšanas protokolu, GUI, vidējo bloķēšanas darījuma laiku un kopējo maksimālo piegādes ierobežojuma vērtību. Viņam izdevās izveidot patiesi efektīvu alt-monēta.

Jaukšanas protokolam Bitcoin izmanto SHA256 algoritmu. Litecoin tomēr izmanto uz Scrypt balstītu algoritmu. Šīs izmaiņas ietekmēja arī darījuma laiku un samazināja to par 75 procentiem. Tagad bloķētā darījuma laiks vidēji bija tikai 2 ar pusi minūtes. Litecoin maksimālais piedāvājums ir 84 miljoni, kas bija daudz lielāks nekā Bitcoin.

Čārlijs Lī: Visionārs

Tieši savās Google dienās Lī zaudēja ticību federālajām rezervēm un tam, kā pasaulē tika tirgota nauda. Tas bija tikai likumsakarīgi, ka viņš pat vienu reizi piedzīvoja neveiksmi, kad viņš ienāca kriptonaudā un izveidoja Litecoin. Reiz viņš teica:

“Es ticu, ka kriptonauda pārņems fiat valūtu un kļūs par rezerves valūtu.”

Tātad, atbilde uz to, kas ir Čārlijs Lī, ir vizionārs, cilvēks, kurš atsakās pieņemt neveiksmi. Pat tad, kad viņš saskārās ar neveiksmēm Fairbix formā, viņš nekad nepakļāvās grūtībām, ar kurām saskārās.

Lī uzskata, ka Litecoin nav Bitcoin konkurents. Viņa redzējums par Litecoin ir sava veida digitālā valūta, kas vislabāk piemērota nelieliem darījumiem, piemēram, iepirkšanās tiešsaistē. Jūs varētu izmantot šo valūtu, lai iegādātos kafiju vai pasūtītu jaunu kreklu. Bitcoin, kā jūs zināt, ir labāks starptautiskajai tirdzniecībai un maksājumiem. Vienā intervijā viņš teica:

 “Es gribēju radīt kaut ko tādu, kas ir sava veida sudrabs pret Bitcoin zeltu”

Lai Litecoin padarītu pieejamāku, viņš palielināja piegādes no 21 līdz 84 miljoniem. GUI saskatīja arī ievērojamus uzlabojumus, lai padarītu sistēmu lietotājam draudzīgāku.

Viņš izveidoja Litecoin, kamēr viņš vēl bija Google. 2 gadus pēc Litecoin izlaišanas viņš beidzot pameta Google. Viņa jaunā kriptonauda prasīja kādu laiku, bet sāka iegūt zināmu vilces kriptonauda nozarē.

Litecoin panākumi

Litecoin guva panākumus, jo tā pamatā bija taisnīguma ideja. Iepriekš tika izrakti tikai Genesis bloks un divi bloki pēc tam. Jau pašā Litecoin sākumā bija skaidrs, ka Lī beidzot ir uzlauzis veiksmīgas kriptovalūtas kodu.

Kad tā tika izlaista 2013. gadā, lietotāju skaits pieauga tūkstošiem. Acīmredzot tas izraisīja vērtības pieaugumu un tirgus pārsniegšanu. Tas bija tikai laika jautājums, kad tirgus griesti palielinājās un bija miljardos dolāru.

Darbs Coinbase

Lī pievienojās Coinbase 2013. gadā kā inženiertehniskais vadītājs. Monētu bāze ir vispopulārākā digitālā valūtas maiņa. Viņš strādāja Coinbase, kad bija ļoti maz cilvēku. Viņa amats Coinbase tika mainīts uz inženieru direktoru. Šajā amatā viņš bija atbildīgs par drošības un privātuma operācijām. Viņš pameta uzņēmumu 2017. gada vasarā. Tagad Litecoin ir viņa vienīgais fokuss.

Litecoin ir pastāvīgs pilnas slodzes darbs Lī, kurš pašlaik darbojas kā rīkotājdirektors Litecoin fonds. Viņa galvenais uzdevums ir uzraudzīt Litecoin attīstību. Kopš tā sākuma mēs jau esam redzējuši daudzus uzlabojumus.

Kas ir Čārlijs Lī? Sociālo mediju ietekmētājs

Čārlijs Lī čivināt kontā ir vairāk nekā pusmiljons sekotāju, un to skaits turpina pieaugt, jo vairāk cilvēku iepazīstas ar viņu un viņa kriptovalūtu. Tā kā viņam ir dedzīgs sekotājs sociālajos medijos, viņu tvītu un komentāru dēļ dažreiz apsūdz par tirgus vadīšanu.

Kas ir Čārlijs Lī? Litecoin dibinātājs bez Litecoins

Litecoin ieguva galveno lomu un cena pieauga, kad Litecoin beidzot tika atļauts Coinbase 2017. gadā. Tomēr Lee nolēma pārdot visi viņa litecoīni un ziedojiet naudu viņa fondam. Viņš nevēlējās nekādu interešu konfliktu. Viņš raksta pēc tam, kad cilvēki viņu apsūdzēja par viņa sociālo mediju ietekmes izmantošanu tirgus vadīšanai par labu Litecoin:

Šis solis arī tika kritizēts, un daži apgalvoja, ka šis solis patiesībā ir viņa paša interesēs. Aiz šīm apsūdzībām atradās čivināt kriptovalūtas izmeklētājs Bitfenex’ed. Tas pats izmantoja savu aiziešanu no Coinbase kā pierādījumu tam, ka viņš patiešām izmeta visas savas monētas, lai nopelnītu naudu.

Tomēr vēlāk Lī paskaidroja teorijas paskaidrojošo tvītu sērijā.

Ir arī atbalstītāji, kuri uzskata, ka viņa lēmums bija adekvāts un ētisks. Viņi uzskata, ka tas bija tas, kas Litecoin bija labākais. Ja paskatās uz Litecoin stāvokli šodien, šķiet, ka tas viss darbojās lieliski. Tagad Lī var paust savu viedokli un piedāvāt atbalstu sabiedrībai, nenokļūstot ugunsgrēkā. Litecoin lietotāji viņu tagad klausās vairāk nekā jebkad agrāk.

Viņš joprojām turpina ietekmēt, un viņa tvīti tiek nosūtīti desmitiem tūkstošu kriptovalūtas entuziastu. Viņš pat ir nonācis ugunī par citu kriptovalūtu reklamēšanu, īpaši tad, kad viņš piedāvāja atbalstu Nano.

Atbildot uz to, viņš apgalvoja, ka uzskata, ka kriptogrāfijas pasaulē ir vieta vairāk nekā vienai valūtai.

Čārlijs Lī Presents & Nākotnes centieni

Pēc Coinbase, Lee koncentrējas tikai uz Litecoin un rada dažas pozitīvas izmaiņas. Litecoin kļuva par pirmo valūtu, kurā ir nodalīti liecinieki. Tā ir mīksta dakša, kas galu galā samazina darījuma lielumu un līdz ar to palielina darījuma jaudu. Lai to labāk saprastu, vispirms vajadzētu izpētīt, kas ir dakša.

Segwit tika ieviests 2017. gada maijā konferencē ar nosaukumu Litecoin Global Roundtable Resolution.

Lī šodien strādā Litecoin fondā, kas strādā, lai virzītu Litecoin uz priekšu, lai palīdzētu uzlabot sabiedrību. Viņu mērķis ir izmantot vismodernāko tehnoloģiju šai kriptovalūtai un dot lietotājiem to, ko viņi vēlas. Viņi strādā arī pie tā, lai jēdzieni būtu viegli saprotami, lai vairāk cilvēku varētu interesēties par kriptonauda.

Tātad, ja to ieskatāties, viņš koncentrējas ne tikai uz savu kriptovalūtu, bet pieliek pūles, lai radītu pasauli, kas ir atvērtāka pret kriptovalūtām un vairāk pārzina šo jēdzienu..

Fondam ir arī aktīva roka Litecoin izstrādē. Viņi arī iemaksā naudu, izmantojot paša Lī ziedojumus un no citiem avotiem. Tā kā Lī pats ir programmatūras inženieris, viņš joprojām sniedz ieguldījumu galvenajā izstrādātāju komandā. Viņa galvenā misija tuvākajā nākotnē ir darbs ar zibens tīkliem un konfidenciāliem darījumiem.

Viņš par to tvītoja un apgalvoja, ka ir sajūsmināts par konfidenciālu darījumu paredzamo progresu. Viņš arī parādīja savu vēlmi pievienot aizstājamību kā Litecoin iezīmi un apgalvo, ka tā ir iespēja, īpaši izmantojot mīkstu dakšiņu.

Šķiet, ka viņa redzējums padarīt Litecoin par Bitcoin zeltu sudrabu kļūst par realitāti. Tā kā valūta ir no viņa neatkarīga un atstāta tikai lietotāju ietekmē, tā ir patiesi decentralizēta.

Kas ir Čārlijs Lī – pēdējie vārdi

Viņš ir spēks, kas aiz Litecoin.

Viņš ir godīgas kriptovalūtas piekritējs un aizrauj interesi par ekonomiku.

Čārlijs Lors ir pieredzējis programmatūras inženieris, un viņš ir ļoti gudrs domātājs neatkarīgi no tā, kurā pusē jūs pavērsieties par pretrunām par viņa Litecoins pārdošanu.

Viņš ir sociālo mediju ietekmētājs.

Viņš ir ģēnijs, sapņotājs un kāds, kurš pieliek patiesas pūles, lai mainītu pasauli.

Lī nākotnes plāns paredz padarīt Litecoin vēl lielāku un pārliecināties, ka cilvēki to pietiekami ātri izmanto, lai iegādātos lietas tiešsaistē.

Vienkārši sakot, ja jūs interesē kriptonauda vai Litecoin, jums ir nepieciešami nozares vadītāju un ekspertu padomi, sekojiet Čārlijam Lee sociālajos medijos un ziņās.

 

Atsauces

  • https://en.wikipedia.org/wiki/Coinbase
  • medium.com/the-mission/
  • https://www.cnbc.com/2017/12/20/litecoin-founder-charlie-lee-sells-his-holdings-in-the-cryptocurrency.html
  • http://www.businessinsider.com/litecoin-creator-charlie-lee-sells-entire-ltc-holding-2017-12
  • https://ambcrypto.com/litecoins-ltc-charlie-lee-says-most-excited-about-lightning-network/
  • https://www.cnbc.com/2017/12/14/litecoin-founder-charlie-lee-talks-bitcoin-cryptocurrencies.html
  • https://cointelegraph.com/news/charlie-lee-to-make-litecoin-more-decentralized-eventually-i-would-step-away
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map