Populārākie Blockchain darbi: Viss, kas jums jāzina par viņiem

Laipni lūdzam manā šodienas labāko ceļvedī kriptogrāfijas darbi, blokķēdes darbi un karjera. Ja esat kādreiz domājis par karjeru blokķēdē vai domājis par top blokķēdes darba vietām un karjeru, kas jums jāzina, tad šī ir rokasgrāmata!

Arī, ja jūs interesē tēma, vai nu jūs gūtu lielu labumu, pārbaudot arī dažus kursus Udacity, edX, vai Coursera piedāvājums!

Šajā ceļvedī es jums pastāstīšu par vienu no visstraujāk augošie darba tirgi pasaulē. Kriptovalūtas tirgus ir aptuveni 270 miljardu dolāru vērtībā un tam vajag visdažādākos cilvēkus, lai to atbalstītu.

Es jums pastāstīšu, kādi ir kriptovalūtas darbi pieejams, kuras ir lielākās algas, un kas labākās sākuma līmeņa pozīcijas ir.

Es runāšu arī par kriptovalūtas darba tirgus vispār. Kad esat pabeidzis lasīšanu, jūs zināt, kuras nozares jomas aug un kuras prasmes ir visvairāk nepieciešamas. Jūs arī zināt kurus uzņēmumi pieņem darbā un kādu darbinieku viņi meklē.

Blockchain darbi: biroja darbinieki

Šis ir ļoti aizraujošs laiks kriptogrāfijas darbiem. Tur ir simtiem iespēju tādiem kā tu iesaistīties nākotnes tehnoloģijas radīšanā. Tātad, ja jūs neesat domājis par karjeru blokķēdē, tad tagad ir laiks sākt!

Sāksim ar ātru ieskatu, kā blokķēdes tehnoloģija ir mainījusi darba tirgu.

Blockchain ierašanās

2009. gadā kodētājs nosauca Satoshi Nakamoto izveidoja Bitcoin – pasaulē pirmā decentralizētā digitālā valūta.

Jaunākais atrastais Udacity kupons:

Bitcoin ļauj lietotājiem pārskaitīt līdzekļus viens otram milzīgā tīklā no jebkuras vietas pasaulē. Informācija par darījumiem ir droši uzglabāti tūkstošiem dažādu datoru.

Tas nozīmē ka lietotāji var redzēt katru jebkad veikto darījumu. Tas nozīmē arī šo informāciju netiek paslēpts serveros tādu uzņēmumu birojos kā Facebook un Google, kur to var pārdot vai nozagt. Bitcoin ir gandrīz neiespējami uzlauzt.

Blockchain darbavietas: Facebook, Google un Instagram

Ļoti vienkārši sakot, blokķēdes ir a drošs veids, kā uzglabāt un pārsūtīt milzīgu daudzumu svarīgas informācijas. Bitcoin ir ļoti vienkārša funkcija; nosūtīt līdzekļus no viena lietotāja citam. Tomēr Nakamoto radītās tehnoloģijas potenciāls ir neierobežots, un tagad daudziem cilvēkiem ir darbs ar Bitcoin.


Blockchain attīstība joprojām var šķist nedaudz noslēpumaina, bet, ja vēlaties uzzināt vairāk par to, jums noteikti vajadzētu pārbaudiet nodarbības par to līdz edX, Udacity, vai Coursera.

Piezīme: Vai vēlaties uzzināt vairāk par blokķēdēm? Pārbaudiet manu Blockchain paskaidrots ceļvedis.

Kopš Bitcoin ir uzsākta simtiem citu kriptovalūtu un ir izveidoti tūkstošiem dažādu uzņēmumu, kas piedāvā blokķēdes pakalpojumus.

Digitālā nauda bija pirmā veiksmīgā blockchain tech izmantošana, bet tagad ir daudz citu. Katrs jauns emuārs, apmaiņa vai kriptonauda rada jaunas blokķēdes darba vietas. Katrs jauns tehniskais uzlabojums rada jaunas prasmes, kuras jāmāca un jāapgūst.

Ethereum, Coinbase un BlockGeeks nav vienīgās vietas, kas rada blokķēdes darba vietas. Gandrīz desmit gadus pēc Bitcoin izgudrošanas ir ļoti maz nozares, kas nepēta vai neizstrādā jaunus blokķēdes tehnoloģiju izmantošanas veidus.

Blockchain darbi: Blockchain

Apskatīsim no kurienes nāk jaunie blokķēdes darbi.

Kas pieņem darbā?

Kriptogrāfijas darba tirgū ir četri galvenie dalībnieki; jaunuzņēmumi, mantojumi, tehnoloģiju uzņēmumi un valdības. Lūk, kā katrs iesaistījās blokķēdē un ko viņi ar to dara;

1. Jaunie uzņēmumi: Tie ir neatkarīgi uzņēmumi un produkti, kas izveidoti kopš Bitcoin izgudrošanas. Eņģeļu saraksts pieder ieraksti par vairāk nekā 1500 jauniem kripto jaunizveidotiem uzņēmumiem, kuri ir ieguvuši vairāk nekā 3,7 miljardi USD no sākotnējā monētu piedāvājuma (ICO) tikai Amerikā.

Jaunuzņēmumus vada kriptogrāfijas nerdi un blokķēdes uzņēmēji, kuri redzēja, cik svarīga ir tehnoloģija, un jau agri iesaistījās. Viņi veido tādas platformas kā EOS, Monero, un Qtum kā arī apmaiņas, piemēram, Bittrex, Kraken un Binance.

Arī jaunie uzņēmumi var būt seifa nodrošinātāji, ziņu vietnes, emuāri un izglītības rīki kas izveidoti, lai atbalstītu blokķēdes projektus. Sākumā daudzas no jaunizveidoto uzņēmumu radītajām darbavietām nebija apmaksātas, taču tagad tās sāka maksāt ļoti labi!

2. Mantojumi: Tie ir lieli uzņēmumi, piemēram, bankas, grāmatvedības firmas un juridiskie biroji kas pastāv jau daudzus gadus. Viņiem bija vajadzīgs ilgs laiks, lai reaģētu uz Bitcoin tehnoloģisko attīstību. Viņi gadu gaitā redzēju to augam un tagad viņi ir nobijušies.

Blockhain darbi: bankas darbība

Ja viņi neizstrādā veidus, kā izmantot blokķēdes tehnoloģiju, tas varētu viņus izslēgt no uzņēmējdarbības! Mantotajiem uzņēmumiem ir daudz varas un naudas. Viņu globālā reputācija ļauj viņiem pieņemt darbā gandrīz ikvienu, kuru viņi vēlas. Lielākā daļa pieņem darbā visas bloku ķēdes ekspertu komandas, lai palīdzētu viņiem sekot līdzi tehnoloģijai.

3. Tehniskās firmas: Tie ir uzņēmumi, kuriem visvairāk jāzaudē, ja blockchain tech pārņem pasauli. Viņi ir tādi uzņēmumi kā Microsoft, Apple, Google un Facebook. Liela daļa viņu panākumu un vara ir atkarīga no centralizētajiem dienestiem viņi piedāvā.

Ja decentralizēto platformu popularitāte turpina pieaugt, lietotāji vairs nevēlēsies izmantot centralizētos tīklus. Tehnikas firmām ir jāpielāgojas un ātri! Blockchain izstrāde ir kļuvusi par augstu prioritāti.

Lielākā daļa ir ieguldot projektos, kas izmantos blokķēdes tehnoloģiju, lai gūtu labumu viņu biznesam. Viens no lielākajiem šāda veida projektiem ir Hiperskats. Hiperkoders mērķis nodrošināt uzņēmumus ar rīkiem viņiem jāievieš blokķēdes tehnoloģija.

4. Valdības: blockchain izmaksu samazināšanas potenciāls ir milzīgs tik daudz valstu valdībām ir nolīguši kriptogrāfijas ekspertus, lai viņiem sniegtu padomus. Lielbritānijā sers Marks Valports ir ierosinājis, ka studentu aizdevuma maksājumu pārvaldīšanai varētu izmantot blokķēdi.

EsIgaunijā, lai padarītu valsts aģentūras taisnīgākas un efektīvākas, tiek izmantota blokķēdes tehnoloģija. Tādi projekti kā e-uzturēšanās tiek izmantoti, lai padarītu to par pirmo pasaules digitālo tautu. Venecuēla ir gājusi vēl tālāk un izveidojusi savu saucamo kriptovalūtu Petro!

Blockchain darbi: valdība

Visas šīs iestādes katru dienu rada jaunas blockchain darba vietas. Tātad, kādi ir kriptovalūtas darbi, un kas tos aizpilda? Noskaidrosim!

Kurš tiek pieņemts darbā?

Blockchain tehnoloģija ir jauna zinātne, un tā ātri mainās. Daudz dažādu cilvēku tiek pieņemti darbā, lai veiktu darbu, ko nodrošina šī jaunā nozare. Blokķēdes darbinieks var nākt no gandrīz jebkura profesionāla rakstura bet tos var iedalīt divās galvenajās grupās:

Tehniķi: Šie ir tehnoloģiju profesionāļi, piemēram, programmatūras izstrādātāji un inženieri. Viņi ir ļoti apmācīti programmēšanas valodās, piemēram, Java, Python, un C++. Dažiem būs pieredze ar kriptogrāfijas tehnoloģijām, bet lielākajai daļai nebūs.

Pat tehnikiem, kriptovalūtas darba vietas ir jauns izaicinājums! Izstrādātājiem un inženieriem tas būs nepieciešams iepazīties ar jaunām kodēšanas valodām piemēram, Ethereum’s Solidity vai Ripple protokols, ja viņi vēlas labāko blokķēdes karjeru.

Blockchain izstrādātāju darbi ir atšķirīgi. Viņi pieprasīt inženierus un izstrādātājus veikt daudzus uzdevumus, ko viņi parasti nedarītu. Blokķēdes projekti var viņiem pieprasīt izpēti, dizainu un jaunas platformas izveidi kā arī biznesa ideju un nākotnes plānu piedāvāšana.

Lasot šīs prasības, jūs varētu sākt domāt, ka jūs nevarat būt nodarbināts šajā jomā, jo jums trūkst šo prasmju. Par laimi, tur ir vienkāršs veids, kā to novērst. Pārbaudiet klases par šīm tēmām, kas varētu palīdzēs jums attīstīt blokķēdi un jūs drīz būsiet gatavs nodarbinātībai.

Netehnikas: Blokķēdēm ir nepieciešams ne tikai tehniskais atbalsts. Tāpat kā jebkuram biznesam, ir nepieciešami arī bloku ķēdes projekti grāmatveži, juristi, sabiedriskās attiecības (PR), tirgotāji un daudz kas cits. Blokķēdes darba vietne Crypto Jobs List reklamē vakances mārketings, kopiena, dizains un pat ir saraksti meme speciālistiem!

Blockchain Jobs: Cryptojobslist vietne

Neatkarīgi no tā, vai esat tehniķis vai ne, karjera blokķēdē ir jauna un aizraujoša iespēja. Pēc tam aplūkosim jomas, kurās nākamajos gados varētu būt daudz izaugsmes.

Izaugsmes zonas

Blokķēdes apdraud daudzu nozaru darbu, taču viņi atrod jaunas lomas cilvēkiem, kuri ir apmācīti šajās jomās. Zemāk ir daži no prasmju kopumiem kas būs vajadzīgs kriptogrāfijā nākotnē;

1. Plašsaziņas līdzekļi: Blokķēdes nozarei ir jāsasniedz plašāka auditorija. Mēs varētu redzēt īpašu blokķēdi reklāmas aģentūras, PR firmas un plašsaziņas līdzekļi nākamajos gados. Tādi Youtube vlogeri kā Amer Rosic, Ivan on Tech un Crypt0 ir pirmie no jaunās kriptogrāfijas žurnālistu šķirnes.

2. DApp izstrāde: Blockchain projekti gūs panākumus, tikai izveidojot decentralizētas lietojumprogrammas, kuras cilvēki vēlas izmantot. Tam tiks veltīta milzīga uzmanība algojot programmatūras dizainerus, kuri var izveidot dApps masveida tirgum. Decentralizēts Facebook, ikviens?Blockchain darbi: Dapp izstrādes vide

3. Tiesiskā atbilstība: Visapkārt pasaulei, tiek rakstīti jauni likumi par to, kā kriptovalūtas var izmantot. Pati tehnoloģija var vadīt juridiskos līgumus (viedo līgumu veidā). Tas nozīmē, ka advokātu birojiem būs nepieciešami kriptogrāfijas eksperti, bet kriptogrāfijas uzņēmumiem – juridiskie konsultanti!

4. Loģistika: Spēja uzglabāt un pārsūtīt lielu informācijas daudzumu varētu būtiski ietekmēt piegādes ķēžu darbību. Tas varētu nozīmēt lielas izmaiņas un jaunas darba vietas lauksaimniecībā, smagajā rūpniecībā un starptautiskajā tirdzniecībā.

5. Tirdzniecība / pārdošana: Astoņdesmitajos gados un tagad akciju tirgus strauji pieauga monētu tirgus aug vēl straujāk! Monētu biržas katru dienu apstrādā desmitiem miljonu šifrēšanas darījumu. Viņiem vajag: aktīvu pārvaldnieki, kriptogrāfijas brokeri, analītiķi un ICO konsultanti.

Kā redzat, vidējais blockchain darbinieks vispār nav vidējs!

Tagad jūs zināt, kā izskatās blokķēdes darba tirgus, kādi darbi ir pieejami un kur. Tālāk es gribu paskatīties nedaudz tuvāk attiecība starp pieejamajiem blokķēdes darbiem un cilvēkiem, kuri tos meklē.

Blokķēdes darbi: piedāvājums un pieprasījums

Darbi ar Blockchain: norīkošana pa gadiem

Pieprasījums pēc blokķēdes profesionāļiem pēdējos gados ir ļoti pieaudzis. Laikā no 2015. gada novembra līdz 2018. gada aprīlim saraksti par Blockchain darbiem vietnē Indeed ir pieauguši par 63%. LinkedIn uzskaita 2527 meklēšanas rezultātus par blockchain izstrādātāju darbavietām tikai ASV.

No uzskaitītajiem 483 atrodas Ņujorkā, 360 atrodas Sanfrancisko un Losandželosā ir 142 brīvas blockchain izstrādātāju darba vietas.

Tātad pieprasījums ir liels, bet vai tas tiek apmierināts? Īsā atbilde ir nē. Tur ir nopietni kvalificētu blokķēdes profesionāļu trūkums, īpaši tie, kas koncentrējas uz tehniskāku biznesa pusi.

Speciālistu vervētāji, piemēram, Toptal, reģistrēja a Blokķēdes darbu skaita pieaugums par 700% tiek reklamēts kopš 2017. gada janvāra. Cits tehnoloģiju vervētājs Upwork ir ziņojis, ka blokķēdes inženierija ir visstraujāk augošais prasmju kopums meklēja darba devēji, izmantojot tās vietni.

Tomēr Computerworld lēš, ka ir tikai aptuveni 250 programmatūras izstrādātāji Lielbritānijā kas “patiesi iegūst” blokķēdes tehnoloģiju. Līdzīgi trūkumi ir sastopami visā pasaulē.

Šī statistika ir šokējoša, domājot par to, cik daudz naudas ir nozare! Par laimi to padara kvalificēta darbaspēka trūkums ideāls laiks iesācējiem sākt domāt par karjeru kriptogrāfijā. Tas arī nozīmē, ka blokķēdes eksperti var nosaukt savas algas!

Apskatīsim, kādi četri galvenie spēlētāji, par kuriem es runāju iepriekš, ir gatavi maksāt bloku ķēdes izstrādātājiem.

Cik nopelna Blockchain izstrādātājs?

Tas, ko nopelnīs blokķēdes izstrādātājs, būs atkarīgs no tā viņu pieredzes līmeni un arī to, kur viņi izvēlas strādāt. Lūk, kas maksā:

 • Jaunuzņēmumi piesaistīt dažus no labākajiem blokķēdes talantiem. Viņi piedāvā liela atbildība un brīvība. Viņi nepiedāvājiet visaugstākās algas gan. Vidējā gada alga blokķēdes izstrādātājam bez pieredzes ir aptuveni 50 000 USD.

  Ar piecu vai vairāk gadu pieredzi tas var notikt līdz aptuveni 70 000 USD gadā. Daži jaunuzņēmumi piedāvā personāla kapitālu uzņēmumā, kas ir bonuss, kas parasti nav atrodams citur.

 • Mantojumi un tehnoloģiju firmas piedāvājums labākās algas biznesā. Sākotnējā līmeņa algas var būt pat 70 000-80 000 USD. Pēc pieciem gadiem tirdzniecībā algas var sasniegt pat 100 000-120 000 USD! Kas ir diezgan saprātīgi, es domāju, ka jūs tam piekritīsit!

  IBM vietnieks cilvēkiem un kultūrai Maiks Šeids to ir izdarījis teica ka atšķirība starp jaunizveidoto uzņēmumu un vairāk izveidoto uzņēmumu algām ir tik liela viena vienkārša iemesla dēļ. Blockchain izstrādātājiem nepatīk strādāt lielās centralizētās organizācijās. Tāpēc mantotajiem uzņēmumiem un tehnoloģiju firmām jāpiedāvā daudz vairāk naudas, lai piesaistītu pareizo personālu.

 • Valdība algas dažādās valstīs atšķiras bet parasti tiek maksāti mazāk nekā vai nu jaunuzņēmumi, vai dibināti uzņēmumi. Strādā valdībā dara tomēr ir savas priekšrocības.

  Valdības projektos mēdz iesaistīties īpaši slepeni dati un sistēmas tāpēc blokķēdes tehniķi var izlikties par Džeimsu Bondu, kamēr viņi strādā!

Tātad lielākās tehnoloģiju firmas maksā visvairāk, bet jaunuzņēmumi ir populārāki, lai strādātu. Iedomājieties, kā Marka Zukerberga dzīve būtu izvērsusies, ja viņš sāktu darbu Microsoft, nevis izveidotu savu startup!

Pirms es pametu tevi apsvērt savu nākotni kā blokķēdes superzvaigzni, apskatīsim soļus, kas jums jāveic, lai tur nokļūtu.

Blockchain karjeras ceļvedis

Ideālā gadījumā jums ir jābūt informātikas un programmatūras attīstības fons. Ja jums nav, tad es ieteiktu veikt kādu apmācību. Jūsu iespējas ir;

1. Uz blokķēdi vērsta pakāpe: Dažas no pasaules vadošajām universitātēm – tostarp Berkeley, MIT un Princeton – ir sākušas piedāvāt grādus blokķēdes attīstībā.

2. MOOC: masveida atklāti tiešsaistes kursi (MOOC) ir pieejamas un viegli pieejamas. Piemēram, BitDegree piedāvā blokķēdes kursus iesācējiem un vairāk pieredzējušiem studentiem. Jūs varētu arī pārbaudīt Udacity un viņu kursi!Blockchain darbi: Masveida atklāts tiešsaistes kursu skaidrojums

3. Apmācība darba vietā: Ja jums ir paveicies strādāt jomā, kurā tiek izmantota blockchain tech, tad jūs varētu pārkvalificēties bez maksas! 75% no blokķēdes darbiem tiek piešķirti darbiniekiem, kuri jau strādā nomas uzņēmumā.

Šeit ir trīs galvenie padomi, kā gūt panākumus jaunajā kriptogrāfijas karjerā;

 • Sekojiet līdzi nozares tendencēm: Blockchain tehnoloģija ir mainās visu laiku. Apmeklējums Reddit un GitHub regulāri atjaunināt nozares attīstību.
 • Esiet elastīgs: Blockchain karjeras ir dažādas. Jums jābūt daļēji kodētājs, daļēji uzņēmējs un daļēji Youtube slavenība. Apgūt ir daudz prasmju, tāpēc esiet gatavs!
 • Mīlestības kriptogrāfija: Ja Bitcoin protokols nerada smaidu jūsu sejā, tad Bitcoin darbi, iespējams, nav domāti jums. Šis ir viens no lielākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem vēsturē, tāpēc izbaudiet to!

Un viss, pilnīga iesācēju ekskursija pa mūsdienu labākajiem blokķēdes darbiem un karjeru. Pirms izvēlaties sev piemērotāko, es jums atstāšu dažas pēdējās domas.

Pēdējās domas

Bitcoin darbi un blokķēdes karjera ir šeit, lai paliktu. Cilvēki, kuri pirms sešiem mēnešiem pat nebija dzirdējuši par Bitcoin, uzzina, kā tā tehnoloģija ietekmēs viņu darba vietu.

Blockchain tech ir potenciāls mainīt katru nozari pasaulē. Gribēsim to vai nē, tā kļūs par mūsu darba dzīves daļu. Citējot Boba Dilana kungu: “Laiki, kad tie mainās”.

Mūsdienās labākie blokķēdes darbi ir tie, kurus cilvēki rada paši. Ja esat jurists, kļūstiet par kriptogrāfijas atbilstības konsultantu. Ja esat biržas brokeris, kļūstiet par ICO padomnieku. Vai arī, ja jūs strādājat lielveikalā, kļūstiet par piegādes ķēdes ekspertu! Iespējas ir bezgalīgas …

Tomēr tas varētu nebūt viegli, ja jums nav iepriekšēju zināšanu šajā jomā. Bet mēs esam šeit, lai jums palīdzētu. Mēs iesakām pārbaudīt dažus no labākajiem blokķēdes attīstības kursiem, piemēram, Udacity kurss vai Edeksa kurss.

Vai apsverat pieteikšanos kriptogrāfijas darbi? Vai jūs to jau esat ieguvis? Ja jums vispār ir kaut kas, ko pievienot šai tēmai, tad ļaujiet man zināt!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map