Iegūstiet savu Blockchain ekspertu sertifikātu

Pieaugošais pieprasījums pēc sertificētiem Blockchain ekspertiem vienlaikus palielina Blockchain sertifikātu nozīmi. Ja jūs vēlaties iegūt savu Blockchain ekspertu sertifikātu, lai pierādītu savu pieredzi Blockchain, izlasiet šo rakstu, lai tiktu tālāk!

Tehnoloģijas ātri mainās, un tie, kas nespēj sekot līdzi, var riskēt ar iespēju palikt aiz muguras. Lai arī Blockchain tehnoloģija sasniedza galveno lietojumprogrammu ar Bitcoin ienākšanu 2008. gadā, 2016. un 2017. gadā tā ieguva reālas pasaules tehnoloģiju identitāti. Blockchain potenciāls pārveidot informācijas apmaiņu atklātos un privātajos biznesa tīklos atspoguļo ilgtermiņā. solījumi ar Blockchain Technology.

Tāpēc daudzi kandidāti, kas vēlas veikt karjeru šajā topošajā, futūristiskajā tehnoloģijā, meklējot Blockchain ekspertu sertifikāciju. Ja vēlaties iegūt sertifikātu Blockchain tehnoloģijā, jums ir jāizveido pareizais pamats. Daudzi kandidāti bieži saskaras ar grūtībām atrast pareizo sertifikātu, lai pierādītu savas kā Blockchain eksperta iespējas. Tātad, ļaujiet mums ienirt dziļāk par Blockchain sertifikācijas sekām, izprotot Blockchain eksperta lomu.

Turklāt pārdomas par Blockchain sertifikātu priekšrocībām nākamajā diskusijā var sniegt atbalstošu ieskatu. Tomēr vissvarīgākais šīs diskusijas akcents būtu informācija par Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) sertifikāciju, ko izdevis 101 Blockchains. Jūs varat uzzināt derīgos iemeslus, kāpēc CEBP sertifikācija var būt ideāla Blockchain sertifikācija, kuru meklējāt.

Kāpēc tehnoloģija Blockchain?

Viena no pirmajām lietām, kas nāk prātā, domājot par Blockchain ekspertu sertifikāciju, ir to pašu lomu un atbildības izklāsts. Kas tieši ir jādara Blockchain ekspertam? Pirms definējam Blockchain ekspertu lomu, pārdomāsim tehnoloģiju un tās nozīmi pašreizējā scenārijā. Pirmā lieta, kas jums jāzina par Blockchain, ir tā, ka tā ir publiski izplatīta virsgrāmatu sistēma, kuras pamatā ir vienādranga tīkla sistēma.

Publisko virsgrāmatu var atklāti koplietot atšķirīgiem lietotājiem, lai izveidotu nemainīgu darījumu reģistru. Visus darījumus pārbauda citi ķēdes lietotāji, un tas tiek pievienots ar laika zīmogu un saistīts ar iepriekšējiem darījumiem virsgrāmatā. Pievienojot darījumu kopumu, dati ar jauniem darījumiem pārvēršas par jauniem ķēdes blokiem. Blockchain darījumu atjauninājumi notiek, vienojoties sistēmas dalībniekiem.

Lasiet arī: Kā kļūt par sertificētu Blockchain?

Vissvarīgākais ir tas, ka sistēmā ievadītos datus nekad nevar izdzēst. Blockchain ir vienreizēja rakstīšanas tehnoloģija, pievienojot daudz, tādējādi izveidojot pārbaudāmus ierakstus par visiem Blockchain darījumiem. Tātad, jūs varat skaidri pamanīt Blockchain tehnoloģijas potenciālu pārveidot daudzas parastās darbības dažādās nozarēs. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc pieaug uzmanība kandidātiem ar Blockchain ekspertu sertifikātu.

Agrīniem Blockchain tehnoloģijas lietotājiem ir jāsaskaras ar daudzām neveiksmēm, ieviešot tehnoloģiju. Tāpēc uzņēmumi, visticamāk, saskarsies ar nepieciešamību pieņemt darbā uzņēmuma Blockchain ekspertus ar ticamiem viņu kompetences rādītājiem. Šajā brīdī uzņēmumiem var rasties grūtības noskaidrot, kas īsti kvalificē indivīdu kā Blockchain ekspertu. Šis jautājums ir grūts arī kandidātiem, jo ​​viņiem ir jānosaka viņu galīgais mērķis un jāatrod sertifikāts, kas apstiprina viņus kā “Blockchain ekspertu”.

Kas ir Blockchain eksperts?

Kopējā pieņēmumā teikts, ka indivīds, kurš ilgāk strādā ar Blockchain tehnoloģiju, ir Blockchain eksperts. Daži var arī pieņemt, ka indivīds ar Blockchain eksperta sertifikātu ir Blockchain eksperts. Tomēr ir svarīgi, lai būtu vispārīgs Blockchain eksperta izklāsts, lai gūtu skaidru priekšstatu par viņu lomām un pienākumiem.

Blockchain eksperts būtībā ir jebkurš indivīds, kurš ir kvalificēts Blockchain tehnoloģijas pamatprincipos un profesionālā jomā. Uzņēmuma Blockchain ekspertiem ir padziļinātas zināšanas par Blockchain tehnoloģijas darbību. Vissvarīgākais ir tas, ka Blockchain tehnoloģiju eksperti var īstenot savas prasmes un zināšanas, lai izveidotu uz Blockchain balstītas lietojumprogrammas, kas pielāgotas uzņēmējdarbības un uzņēmuma vajadzībām.


Profesionāļi var iegūt “Blockchain eksperta” akreditācijas apliecību, izmantojot izsmeļošus apmācības un sertifikācijas eksāmenus, lai pierādītu savas zināšanas. Tā kā uzņēmumi pamazām uzzina vairāk par Blockchain tehnoloģijas nozīmi, Blockchain eksperta loma arī mainās. Tāpēc ir neizbēgami atrast labākos Blockchain sertifikātus, koncentrējoties uz plašu un daudzveidīgu prasmju mērķu klāstu.

Tātad Blockchain eksperta loma mūsdienās atspoguļo arī daudzus citus svarīgos pienākumus šajā scenārijā. Piemēram, Blockchain ekspertiem ir jāizveido jaunas pieejas, lai Blockchain ekosistēmā izmantotu mūsdienīgus, darboties spējīgus rīkus, lai vadītu uzņēmumu biznesa pārveidi. Ar milzīgām Blockchain tehnoloģiju ieviešanas lielajām iespējām apgūstot impulsus, uzņēmumiem rastos Blockchain ekspertu trūkums.

Blockchain sertifikātu nozīme

Lai apmierinātu pieaugošo Blockchain ekspertu pieprasījumu, uzņēmumi, visticamāk, izmantos Blockchain ekspertu sertifikāciju kā etalonu, lai noteiktu Blockchain ekspertu potenciālu. Tādēļ katram topošajam Blockchain profesionālim / ekspertam ir svarīgi uzzināt, ko tieši nozīmē Blockchain tehnoloģijas sertifikācija.

Parasti sertifikātu Blockchain ekosistēmā mērķis ir izstrādāt un pārvaldīt īpašus standartus akreditācijas datu sniegšanai profesionāliem Blockchain ekspertiem. Sertifikācija parāda, ka personas ar akreditācijas datiem ir izpildījušas vai pat pārsniegušas Blockchain eksperta pamatstandartus. Būtībā Blockchain sertifikāti nostiprina Enterprise Blockchain prasmes kā unikālas un pašregulējošas profesijas.

Ir skaidrs, ka Blockchain sertifikāti apliecina īpašnieka kompetenci un zināšanas par Blockchain tehnoloģiju un uz Blockchain balstītu uzņēmuma lietojumprogrammu un sistēmu attīstību. Blockchain ekspertu sertifikācija arī apliecina indivīda spēju uzņēmuma Blockchain ieviešanā uzņēmējdarbības pārveidošanai. Papildus šiem aspektiem augstākie Blockchain sertifikāti visaptveroši kalpo arī šādām funkcijām.

 • Blockchain ekspertīzes pierādījums

Blockchain ekspertu sertifikāti pierāda akreditētu personu iespējas efektīvu Blockchain uzņēmumu attīstībā.

 • Priekšrocības avots

Blockchain sertifikāti piedāvā papildu priekšrocības profesionāļiem salīdzinājumā ar citiem nesertificētiem kandidātiem uz prestižiem uz Blockchain orientētiem darbiem.

 • Globālā atzīšana

Labākie Blockchain ekspertu sertifikāti nodrošina globālu atpazīstamību, tādējādi bagātinot jūsu Blockchain darba vērtību visā pasaulē.

 • Labāka atalgojuma iespējas

Blockchain ekspertu sertifikācija arī palīdz kandidātiem pārvarēt plaisu Enterprise Blockchain prasmēs un iegūt darbu ar labi apmaksātu darbu.

 • Karjeras drošība

Blockchain acīmredzot ir futūristiska tehnoloģija ar ilgtermiņa perspektīvām adopcijai. Tāpēc Blockchain ekspertu sertifikāti var palīdzēt veidot karjeru, nodrošinot darba drošību, ņemot vērā paredzamo Blockchain darbavietu skaita pieaugumu nākotnē.

 • Papildu iespējas

Blokķēdes sertifikāti arī palīdz cilvēkiem stiprināt zināšanas par Enterprise Blockchain tehnoloģiju. Sertificēti Blockchain eksperti var arī sasniegt savus mērķus, lai attīstītu savu Blockchain balstītu biznesu. Piemēram, Blockchain eksperti var izmantot savas Blockchain zināšanas un zināšanas, lai izveidotu un attīstītu Enterprise Blockchains un paaugstinātu uzņēmuma panākumus nākamajā līmenī.

 • Atbalsts karjeras attīstībai

Uzņēmuma Blockchain ekspertu sertifikācija varētu arī palīdzēt jums iegūt labākas iespējas palīdzības sniegšanai darbā. Blockchain ekspertu atzinība ar sertifikātiem var palīdzēt viņiem veidot reputāciju profesionālās tīkla platformās, piemēram, LinkedIn. Rezultātā kandidāti potenciālajiem darba devējiem LinkedIn var reāllaikā sniegt priekšstatu par savām iespējām un pieredzi.

Piemēram, potenciālie darba devēji var meklēt kandidāta Blockchain ekspertu sertifikātus un lomas, kas viņiem bijuši pirms un pēc sertifikācijas, lai spriestu par viņu iespējām. Vissvarīgākais, ka Blockchain ekspertu sertificēti profesionāļi var iesaistīties arī tehniskajos un netehniskajos diskursos par Blockchain tehnoloģiju profesionālās kopienās. Tā rezultātā viņi varētu pakāpeniski noteikt savu identitāti kā Blockchain tehnoloģijas nozares / priekšmeta eksperts.

Blokķēdes sertifikātu mērķauditorija

Tāpēc var skaidri pamanīt, ka Blockchain ekspertu sertifikācijai ir lielāka vērtība nekā vispārējiem pieņēmumiem. Nākamais svarīgais faktors, kas var radīt grūtības jebkuram kandidātam, ir ideāla auditorija Blockchain ekspertu sertifikātiem. Vai jums tiešām ir nepieciešami Blockchain sertifikāti daudzsološai karjerai atbilstoši jūsu esošajām prasmēm un profesionālajām lomām?

Būtībā jums pat nav jādomā par karjeru, lai iegūtu Blockchain sertifikātus! Pat ja jūs vienkārši vēlaties uzzināt par jaunām tehnoloģijām, varat izvēlēties Enterprise Blockchain sertifikātus. Inženierzinātņu studenti, lietojumprogrammu arhitekti, kriptovalūtu entuziasti, drošības profesionāļi, sistēmu administratori, investori un daudzas citas lomas varētu iegūt daudzsološas priekšrocības ar Blockchain sertifikātiem.

Turklāt nozares līderi un augstākās vadības profesionāļi varēja izvēlēties arī Blockchain sertifikātus kā pārbaudītu instrumentu izsmalcinātai pieredzei. Ar tik daudzām Blockchain sertifikātu priekšrocībām kandidātiem neizbēgami ir jākoncentrējas uz uzticamu sertifikācijas pakalpojumu sniedzēju meklēšanu.

Sertificēta uzņēmuma Blockchain Professional (CEBP) sertifikācija

Starp daudziem pārdevējiem, kas mēģina piedāvāt Blockchain ekspertu sertifikāciju, 101 Blockchains izceļas kā augšējā platforma. 101 Blockchains sertificētais Enterprise Blockchain Professional (CEBP) sertifikāts šobrīd ir viens no plaši atzītiem Blockchain kompetences etaloniem.

Reģistrējieties tūlīt, lai iegūtu CEBP sertifikātu, lai kļūtu par Blockchain ekspertu.

101 Blockchains ir ieguvis reputāciju kā vadošais, neatkarīgais, uz pētījumiem balstītais tīkls Blockchain ekosistēmai. Tādēļ topošajiem Blockchain profesionāļiem ir saprātīgi meklēt informāciju par CEBP sertifikāciju 101 Blockchains. Detalizēta informācija par CEBP eksāmena detaļām var palīdzēt mums saprast, cik viegli tas jums šobrīd ir viens no labākajiem sertifikātiem..

Ideāla auditorija CEBP sertifikācijai

CEBP jeb Certified Enterprise Blockchain Professional sertifikācijas eksāmens ar 101 sertifikātu ir Blockchain eksperta sertifikāts. Jebkurš indivīds, kurš vēlas strādāt ar Blockchain tehnoloģiju, var izvēlēties CEBP sertifikātu. Turklāt, ja vēlaties uzzināt par Blockchain tehnoloģijas pamatjēdzieniem un ar to saistīto ekosistēmu, tad CEBP sertifikāts jums ir ideāls.

Turklāt CEBP sertifikāts ir piemērots arī jums, ja vēlaties uzzināt pieejas Blockchain ieviešanai. CEBP sertifikāts varētu arī lieliski atbilst jūsu prasībām, ja vēlaties uzzināt par biznesa pārveidošanu, izmantojot atjauninātus darbināmus rīkus Blockchain ekosistēmā.

Informācija par CEBP sertifikācijas eksāmenu

Būtībā CEBP sertifikācijas programma ir īpaši paredzēta, lai pierādītu indivīda zināšanas un pieredzi dažādos Blockchain aspektos. Sertifikācija pārbauda arī kandidātu zināšanas par Blockchain tehnoloģijas ietekmi uz dažādiem uzņēmuma biznesa mērķiem.

Vissvarīgākais ir tas, ka CEBP sertifikācija atbilst visaptverošas Blockchain ekspertu sertifikācijas kritērijiem, pārbaudot kandidātu spējas praktiskai sadarbībai ar uzņēmuma vadītājiem. Sertifikācija pārbauda kandidātu iespējas sasniegt uzņēmuma vadītāju mērķus ar ļoti efektīviem un iespējamiem risinājumiem.

Blockchain sertifikācijas izmaksas ar CEBP eksāmenu ir USD 397 USD, kas ietver arī CEBP apmācības kursu. CEBP mācību kurss nodrošina četru nedēļu mācību materiālus ar trīs līdz četru stundu mācību ilgumu katrai nedēļai. CEBP kursa moduļi sniedz detalizētu priekšstatu par eksāmena mērķiem CEBP sertifikātā.

Pirms turpināt, apskatiet mūsu iepriekšējo rakstu, lai izprastu Blockchain funkcijas.

Jomas, uz kurām attiecas CEBP sertifikācijas eksāmens

Pārsvarā CEBP eksāmenu saturs var parādīt tā vispusīgumu kā instrumentu Enterprise Blockchain kompetences pierādīšanai. Šeit ir izklāstīti dažādi eksāmenu mērķi, kas aplūkoti katrā CEBP Blockchain ekspertu sertifikācijas eksāmena sadaļā.

1. Blockchain tehnoloģiju pamati

CEBP sertifikācijas eksāmena pirmais domēns attiecas uz Blockchain tehnoloģijas darbību un tās ievērojamajām īpašībām. Kandidātiem ir jāapgūst tēmas, kas saistītas ar Blockchain tīkla jēdzieniem, funkcijām un dažādiem variantiem šī domēna mērķiem. Turklāt šī CEBP sertifikācijas eksāmena joma ir vērsta arī uz darbu pie viedajiem līgumiem.

Kandidātiem ir jāapgūst arī pieejas, lai uzlabotu vadības elementus, kas nepieciešami, lai novērtētu viedo līgumu ietekmi uz tradicionālajiem uzņēmumiem. Šajā nodaļā CEBP Blockchain ekspertu sertifikāta nodaļu izklāsts ietver sekojošo,

 • Blockchain pamati
 • Darba pierādījums
 • Bloku ķēdes izveide
 • Publiskā un privātā Blockchain
 • Gudri līgumi

2. Uzņēmumu bloku ķēdes platformas

CEBP sertifikācijas eksāmena otrais domēns ir saistīts ar Bitcoin nozīmes izpratni ārpus kriptovalūtu robežām. Kandidātiem ir nepieciešamas spējas, lai noteiktu pieejas uzņēmējdarbības pārveidošanai ar Enterprise Blockchain uz jautājumiem šajā jomā.

Turklāt kandidātiem jāstiprina arī zināšanas un tekošās metodoloģiskās pieejas, lai panāktu pareizo līdzsvaru starp tehnisko pilnību un uzņēmējdarbības iespējamību, izmantojot Blockchain balstītus risinājumus. Šajā CEBP sertifikāta jomā ir šādas ievērojamas nodaļas:,

 • Ethereum pamati
 • Hyperledger Auduma pamati
 • Corda pamati

3. Blokķēde tirdzniecības finansēs

Trešais domēns CEBP sertifikācijas eksāmenā lielā mērā atspoguļo Blockchain tehnoloģijas pielietojumu finanšu nozarē. Kandidātiem būtu jāsāk ar īsu pārskatu par nozīmīgiem kripto aktīviem Blockchain balstītās tirdzniecības finanšu operācijās. Viena no nozīmīgākajām tēmām šajā jomā attiecas uz korelāciju starp kriptogrāfijas aktīviem un kriptovalūtām.

Kandidātiem šis aspekts jāapgūst CEBP Blockchain ekspertu sertifikātā, lai pierādītu savas iespējas atpazīt viltus ziņas par kriptovalūtām. Modulis ietver arī tēmas par kriptogrāfijas aktīvu izmantošanu noteiktās uz Blockchain balstītās platformās, lai novērstu Blockchain tehnoloģijas graujošo ietekmi uz tirdzniecības finansēm.

Turklāt kandidātiem ir jāapgūst arī uzņēmumi, kas izmanto Blockchain, lai pārvaldītu tirdzniecības finanšu operācijas šajā jomā. Ir arī svarīgi, lai visi kandidāti pārdomātu pašreizējos Blockchain tehnoloģijas izmantošanas gadījumus šajā domēnā. Kandidātiem radīsies jautājumi par ideālu lietošanas gadījumu noteikšanu, kas piemēroti konkrētiem uzņēmējdarbības mērķiem. Šajā CEBP sertifikāta ievērojamās nodaļas ir šādas,

 • Kripto aktīvi un kriptonauda
 • Ripple pamati
 • Tirdzniecības finansēšana vietnē Blockchain

4. Blockchain lietojumprogrammas

Šī ir viena no vissvarīgākajām jomām CEBP Blockchain ekspertu sertifikācijas eksāmenā. Saskaņā ar 101 Blockchains tirgus izpēti, Blockchain tehnoloģijai ir visizcilākā ietekme uz piegādes ķēdes pārvaldības operācijām. Kandidātiem ir jāsagatavojas tēmām par dažādiem veidiem, kā Enterprise Blockchain tehnoloģija tieši ietekmē piegādes ķēdes pārvaldības procesus.

Vissvarīgākais ir tas, ka kandidātiem jāapgūst dažādie rīki un to ieviešana piegādes ķēdes praktiskās izmantošanas gadījumos dažādos uzņēmumos. Kandidātiem būs jāattīsta prasmes nākamajās CEBP kursa nodaļās, lai izprastu Blockchain lietojumprogrammas.

 • Blockchain piegādes ķēdes pārvaldības pamati
 • Izmantojiet Blockchain piegādes ķēdes pārvaldības gadījumus
 • Blockchain digitālā pārveidošana

5. Blockchain lietošanas gadījumi

CEBP sertifikācijas eksāmena pēdējais modulis skaidri uzsver Blockchain praktiskos pielietojumus. Kandidātiem būtu jākoncentrējas uz praktiskām atziņām par dažādiem Blockchain tehnoloģiju izmantošanas gadījumiem dažādās nozarēs. Kandidātiem ir arī svarīgi uzlabot zināšanas par pareizo rīku noteikšanu konkrētiem uzņēmuma biznesa scenārijiem. Šis domēns būtībā apstiprina kandidāta prasmes izmantot Blockchain tehnoloģiju reālos lietošanas gadījumos, kad viņi sastopas dažādās Blockchain balstītās lomās.

Tādēļ jūs varat skaidri pamanīt, ka CEBP sertifikāts ir visaptverošs pierādījums kandidāta Blockchain kompetencei. Blokķēdes ekspertu sertifikāts ne tikai pierāda kandidātu konceptuālās zināšanas Blockchain ekosistēmā, bet arī pārbauda praktiskās zināšanas.

Viens no interesantākajiem akcentiem par CEBP sertifikāciju ir kandidātu novērtēšana konkrētos praktiskos uzdevumos. Tātad kandidāti, izmantojot CEBP sertifikātu, var iegūt visaptverošu pierādījumu par savām Enterprise Blockchain prasmēm un zināšanām. Kā jūs visi pamanāt, CEBP sertifikāts neaprobežojas tikai ar Blockchain tehnoloģijas vispārējiem lietojumiem. Tātad, CEBP sertifikāts varētu būt patiešām noderīgs, lai pierādītu savu kā Blockchain eksperta identitāti.

Lasiet arī: 20+ Blockchain lietošanas gadījumi

Apakšējā līnija

Noslēgumā jāatzīmē, ka Blockchain sertifikācijas izmaksas ar CEBP ir labākais ieguldījums, ko varat veikt savā karjerā. Nav šaubu, ka Enterprise Blockchain lēnām iegūst ievērojamu atzinību daudzās nozarēs drošības, anonimitātes un pārredzamības priekšrocību dēļ. Tāpēc sertifikāti, piemēram, CEBP, var kalpot kā dzīvotspējīgi karjeras instrumenti, vienlaikus veicinot jūsu Blockchain zināšanas un zināšanas.

Vidējā sertificētā Blockchain eksperta alga ir aptuveni 137 000 USD, tādējādi norādot uz karjeras solījumiem Blockchain tehnoloģijā. Labākā lieta par tādiem Blockchain sertifikātiem kā CEBP ir priekšnoteikumu trūkums. Tātad, ja jūs domājat, ka Blockchain var sagatavot jums auglīgu karjeru, tad jūs varat sākt darbu uzreiz ar Blockchain Free Course! Viss, kas jums nepieciešams, ir pamatzināšanas par datorzinātnēm un motivācija, lai izpētītu Blockchain tehnoloģijas dziļumus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map