Kā likt Cosmos (ATOM): 4 labākās vietas, kur nopelnīt atlīdzības

mūsu Pick

Labākā spēles platforma

Drošība

virsgrāmata Apmeklējiet vietni

Labākā spēles platforma

Iesācēji

monētu bāze Apmeklējiet vietni

Labākā spēles platforma

Reputācija

binance Apmeklējiet vietni

Kas ir kosmoss (ATOM)?

Staking Cosmos (ATOM) žetons ietver monētu glabāšanu kriptonauda seifā vai apmaiņā, lai atbalstītu blokķēdes tīkla darbību, lai nopelnītu atlīdzību. Cosmos īpašniekam tiek izmaksāta prēmija par ieguldījumu tīkla darbībā (līdzīgi kā kalnrūpniecībā). Staking ir populāra metode, kā nopelnīt bezmaksas kriptonauda, ​​neieguldot lielāku kapitālu.

Kāpēc Stake Cosmos?

Cosmos (ATOM) ir populāra digitālā valūta, kurā tiek izmantots hibrīds Spēļu pierādīšanas protokols lai aizsargātu savu tīklu un ļauj Cosmos investoriem gūt pasīvos ienākumus līdz 10% gadā.

Investori tiek apbalvoti, turot monētas glabāšanu un piedaloties darījumu apstiprināšanā tīklā, izmantojot “validatorus”. Pēc tam ar validatoru starpniecību īpašniekiem (vai “delegatoram”) tiek sadalīta neliela atlīdzība par noteikto komisijas maksu.


Kā likt Cosmos (ATOM)

Lai liktu Cosmos (ATOM) monētas, rīkojieties šādi, kā piemēru izmantojot virsgrāmatas aparatūras maku:

Labākās Cosmos spēles platformas: salīdzinājums

Šis salīdzināšanas ceļvedis sniedz pārskatu par to, kur likt Cosmos (ATOM), lai nopelnītu atlīdzības un pasīvus ienākumus. Mūsu pētījums ir balstīts uz platformas funkciju, aplēstā gada ienesīguma, maksu un drošības novērtēšanu.

 • Virsgrāmatas seifs (kontrolējiet privātās atslēgas un likmes, izmantojot savu aparatūras maku)
 • Binance (pasaulē vispopulārākā birža, kas atļauj ATOM likmes un tirdzniecību)
 • Coinbase (cienījama, uzticama un droša globālā kriptovalūtas apmaiņa)
 • Atomu maks (drošs un decentralizēts maks, lai uzglabātu vairāk nekā 300 monētas un žetonus)

Virsgrāmatas maks

Ledger ir uzņēmums, kas izstrādājis novatoriskus produktus un blokķēdes lietojumprogrammas uzglabāt kriptovalūtas aktīvus, kuriem piemīt bankai līdzīga drošība. Galvenie produkti ir Nano S un Nano X modeļi, kas tiek plaši uzskatīti par vienu no labākajiem aparatūras makiem kriptonauda uzglabāšanai.

Apmeklējiet virsgrāmatu

Cosmos monētas, kas glabājas virsgrāmatas makā, var piesaistīt, izmantojot Ledger Live lietojumprogrammu, lai gūtu pasīvus ienākumus, piedaloties Cosmos tīklā, izmantojot delegāciju. Saņēma pretī, lietotāji, kas spēlē Cosmos, ir apbalvots ar gada ienesīgumu aptuveni 8–10%, atskaitot maksas.

miets cosmos virsgrāmatas maks

Vienkāršākais veids, kā likt Cosmos, izmantojot Ledger maku, ir deleģēt savu likmi jūsu vārdā. Jūs joprojām saglabāt īpašumtiesības uz ATOM monētām, vienlaikus droši uzglabājot aktīvu aparatūras makā. Deleģējot Cosmos un piedaloties akciju pierādīšanas protokolā, investori var nopelnīt atlīdzību par palīdzību protokolā.

Noklikšķiniet šeit, lai iegādātos Ledger aparatūras maku.

Investori var nopelnīt atlīdzību, uzliekot Cosmos un saglabājiet kontroli pār privātajām atslēgām un saglabāt īpašumtiesības pār aktīvu. Šī ir vēlamā iespēja iesācējiem, lai nopelnītu atlīdzību, liekot Cosmos un palīdzot uzkrāt papildu ATOM monētas, vienlaikus veicinot blokķēdes tīkla darbību..

likmes kosmosa maks

Ieguldītājiem, kuri ATOM spēlē aparatūras seifā, ir iespēja nopelnīt atlīdzību, izmantojot divas dažādas metodes:

 • Salikšana (tikko saņemtās ATOM monētas tiek pievienotas delegācijas krājumam un laika gaitā tiek papildinātas)
 • Ieguldījums (tikko saņemtās ATOM monētas tiek apmaksātas seifā, taču tās nenopelnīs likmju atlīdzības un tās var tirgot pret citiem aktīviem)

Ilgtermiņa ieguldītājiem un Cosmos īpašniekiem būtu jāapsver iespēja ieguldīt līdzekļus Ledger Nano X aparatūras makā, lai uzkrātu papildu ATOM monētas, ar papildu drošību īpašumtiesību saglabāšanā un līdz 10% IA.

Binance

Binance ir lielākā kriptovalūtas birža pēc tirdzniecības apjoma un tam ir miljoniem lietotāju visā pasaulē. Birža piedāvā produktus, kas bagāti ar iezīmēm, tostarp kriptovalūtu sviras tirdzniecību, kreditēšanas pakalpojumu un atlīdzību pelnīšanu ar aizdevumu un procentu kontiem.

Apmeklējiet Binance

Tiek lēsts, ka Cosmos staking ir atlīdzība no 6% līdz 9% lai nopelnītu papildu ienākumus, noguldot un turot ATOM monētas Binance makā. Lietotāja Cosmos bilance tiek novērtēta katru stundu, lai aprēķinātu atlīdzību. Cosmos likmju atlīdzība tiek izmaksāta katru mēnesi.

Saistīts: 8 labākās kriptovalūtu biržas ASV

Binance investori Lai kvalificētos balvu iegūšanai, jābūt vismaz 0,5 ATOM. Visa nopelnītā peļņa tiek dalīta ar Binance lietotājiem, lai maksimāli palielinātu likmju atlīdzību. Binance likme nav pieejama visās valstīs. Sīkāku informāciju skatiet vietnē.

binance

ATOM monētu ievietošanas Binance priekšrocība ir spēja likt Cosmos, gaidot tirdzniecības iespēju. Lietotāji var gūt labumu no akciju atlīdzības papildus potenciālajai tirdzniecības peļņai uz vietas vai maržas maiņas.

Saistīts: Binance pārskats: kriptogrāfija, tirdzniecība & Maksas

Kad vieta ir aizpildīta, piesaistītais atlikums un ar to saistītās atlīdzības tiks automātiski pielāgotas, lai atspoguļotu pieejamo atlikumu. Nav fiksēta plāna un lietotāju var pārslēgt lielos līdzekļus, lai tirgotu Cosmos ar Binance.

binance cosmos staking

Lai liktu Cosmos (ATOM) Binance, rīkojieties šādi:

 • Piesakieties savā kontā vai izveidojiet bezmaksas kontu Binance
 • Augšējā izvēlnē pārejiet uz “Nopelnīt” un noklikšķiniet uz “Likme”
 • Atlasiet “Cosmos (ATOM) Staking”
 • Noguldiet monētas no aparatūras maka vai iegādājieties Cosmos ar fiat
 • Sāciet nopelnīt Cosmos, iegūstot atlīdzības

Monētu bāze

Coinbase ir populāra kriptovalūtas apmaiņa, kas ir uzticas vairāk nekā 35 miljoni cilvēku vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē pirkt, pārdot, uzglabāt, izmantot, likt un pat nopelnīt procentus par Bitcoin un citām kriptovalūtām. Coinbase ir kļuvusi par populāru drošu maku un tirdzniecības biržu, lai nopirktu Bitcoin, izmantojot kredītkarti vai bankas pārskaitījumu.

Apmeklējiet Coinbase

Coinbase ir ieviesusi ASV klientiem tikai ar iegūt atlīdzību par Cosmos (ATOM) līdz 5,00%. Atalgojuma procents nav fiksēts un laika gaitā mainās, pamatojoties uz galveno peļņu, ko validatori sadalījuši tīklā Cosmos. Atlīdzības tiek maksātas tieši Coinbase makā, kur tiek glabāti lietotāju līdzekļi.

monētu bāzes atoma

Lai nopelnītu lielu atlīdzību, Cosmos monētas jāuzglabā Coinbase makā. Tur ir minimālais likmes daudzums ir 1 ATOM tam jābūt makā, lai nopelnītu atlīdzību. Turklāt izvēlnē “Iestatījumi” sadaļā “Finanšu pakalpojumi” ir jāieslēdz arī iespēja iegūt atlīdzību..

Kad monētas būs iesaistītas biržā, lietotāju atlīdzība tiks ieskaitīta ar pirmo maksājumu tieši Coinbase seifā pēc aptuveni 7-14 dienām. Pēc pirmā maksājuma ATOM likmju atlīdzība tiks noguldīta aptuveni ik pēc 7 dienām.

ATOM monētu ievietošana Coinbase maksās nelielu komisijas maksu. Summa tiek atskaitīta no likmju atlīdzības, kas saņemta no Cosmos tīkla. Tā rezultātā ir nedaudz zemāka atlīdzības likme – 5%, salīdzinot ar citām iepriekš minētajām likmju platformām.

Atomu maks

Atomu maks ir decentralizēts tiešsaistes kriptonauda maks pieejams galddatoros un mobilajās ierīcēs, kas atbalsta vairāk nekā 500 monētas un žetonus. Maks ir piemērots jebkura veida kriptogrāfijas investoriem, un tas nodrošina vienkāršu, drošu un ērtu līdzekli digitālo aktīvu glabāšanai.

Apmeklējiet Atomic Wallet

The gaidāms Ieguldīšanas atdeve Cosmos (ATOM) atomu makā ir ~ 10% kas ir atlīdzības augšējā diapazonā, salīdzinot ar kriptovalūtas apmaiņu un makiem, kas ļauj likt. Lai iegūtu tiesības uz likmju atlīdzību, Atomic Wallet ir jābūt vismaz 1 ATOM.

atomu maciņš, kas spēlē kosmosu

Atšķirībā no Ledger Live lietojumprogrammas ir pieejama aparatūras maka integrācija, tāpēc ir svarīgi saglabāt rezerves dublēšanas fāzi un paroli, jo tikai jūs esat atbildīgs par seifa drošību. Pēc mūsu domām, mēs dodam priekšroku papildu drošības priekšrocībām, ja aktīvs tiek glabāts aparatūras makā, vienlaikus baudot Cosmos balvu.

Lai ievietotu Cosmos (ATOM) monētas Atomic Wallet, rīkojieties šādi:

Kur nopirkt Cosmos?

The labākā vieta, kur iegādāties Cosmos (ATOM), kriptogrāfijas apmaiņai izmanto fiat lai konvertētu vietējo fiat valūtu ciparu aktīvos. Alternatīvi, izmantojot cienījamu kriptogrāfijas tirdzniecības biržu vai tūlītēju kriptogrāfijas-apmaiņas platformu, var nomainīt citu monētu uz Cosmos.

bieži uzdotie jautājumi

Vai pastāv riski, lietojot Cosmos (ATOM)?

Iegūtais Cosmos, izmantojot apmaiņu, ir saistīts ar risku, jo ieguldītāji nepārvalda privātās atslēgas, kas nodrošina piekļuvi līdzekļiem. Apmaiņa var būt saistīta ar zādzībām tiešsaistē un krāpnieciskām darbībām, kas var izraisīt līdzekļu zaudēšanu.

Turklāt likmju platformas, kas ļauj lietotājiem izvēlēties validatoru vai maizes cepēju, var radīt risku, ko pakalpojumu sniedzējs nenodod delegatoram pilnas atlīdzības par likmēm. The maksas var svārstīties no 1% līdz 25% un atkarībā no validatora.

Kā es varu nopelnīt Cosmos balvas ar Coinbase?

Lietotāji var nopelnīt Cosmos (ATOM) lielu atlīdzību ar Coinbase turot vai iegādājoties monētas biržā, lai tā būtu iesaistīta jūsu vārdā. Investori saglabā īpašumtiesības uz ATOM monētām Coinbase makā un nopelna atlīdzību, deleģējot akciju kapitālu Coinbase.

Kuras valstis Coinbase atbalsta mietu?

Coinbase ir vispasaules kriptovalūtas birža, kas piedāvā savu akciju pakalpojumu visā pasaulē tādās valstīs kā Beļģija, Francija, Nīderlande, Slovākija, Spānija, Lielbritānija un ASV (izņemot Ņujorkas un Havaju salu iedzīvotājus).

Kāds ir labākais veids, kā likt lietā Cosmos (ATOM)

Labākais veids, kā likt Cosmos (ATOM), ir Ledger aparatūras seifs. Līdzekļu drošība ir vissvarīgākā, un Virsgrāmata ļauj vienmēr saglabāt kontroli pār monētām un privātajām atslēgām.

Secinājums

Noslēdzot mūsu rakstu par to, kā likt Cosmos (ATOM), mēs esam novērtējuši un salīdzinājuši populārākās kriptovalūtu biržas un aparatūras makus, lai uzglabātu ATOM monētas, lai nopelnītu likmju atlīdzību..

Lai gan starp platformām, piemēram, atlīdzības procentiem un maksām, ir nelielas atšķirības, kas jāzina, mūsuprāt, ATOM ievietošana, izmantojot Ledger maku, ir drošs un izdevīgs veids, kā nopelnīt papildu ATOM monētas, nepārdodot savas monētas..

Jūs varētu interesēt arī:

 • 5 vietnes, lai demonstrētu tirdzniecību ar virtuālo naudu
 • 4 labākais Bitcoin Cashback & Apbalvojumu lietotne (BEZMAKSAS nauda)
 • Kā nopirkt Bitcoins ar Amazon dāvanu kartēm – ļoti vienkārši
 • 4 labākās vietas, kur likt Tezos (XTZ) & Nopelniet atlīdzības
 • 8 labākās nulles maksas kriptogrāfijas biržas (bez komisijas maksas)
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map