9 labākās vietas, kur tirgot kriptogrāfiju ar sviras palīdzību

Pēdējo 12 mēnešu laikā kriptovalūtu tirgū ir pieaudzis pieprasījums pēc kriptovalūtu tirdzniecības biržām, kas piedāvā atvasinājumu un nākotnes līgumu tirgus ar sviras palīdzību. Tirdzniecība ar starpību ir lielisks veids, kā progresīviem tirgotājiem palielināt potenciālo peļņu, tirgojot daudz lielākas pozīcijas.

Tirgotājiem ir jāņem vērā, ka kriptogrāfijas biržas, kas piedāvā sviras tirdzniecību, var saliktā peļņa un zaudējumi. Iesācējiem, kuri mācās tirgoties, pirms reālu līdzekļu noguldīšanas vienmēr ir jāizmanto demo konts, lai tirgotu kriptogrāfiju.

mūsu Pick

Labākā sviras maiņa pret

Kartēšana

BYBIT Apmeklējiet vietni

Labākā sviras maiņa pret

Piesaistīti žetoni

FTX apmaiņas logotips Apmeklējiet vietni

Labākā sviras maiņa pret

Sociālā tirdzniecība

etoro Apmeklējiet vietni

Atruna: Jūsu kapitāls ir apdraudēts.

Dažās apmaiņās jums ir nepieciešams Bitcoin aparatūras maks, piemēram, Ledger Nano X. Ja jums nav seifa, noteikti izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem kriptovalūtas aparatūras makiem..

Maiņa, lai tirgotu kriptogrāfiju ar starpību


Pamatojoties uz mūsu atsauksmēm, šīs ir labākās vietas, kur tirgot kriptogrāfiju ar sviru:

Kas ir kriptogrāfiskā sviras tirdzniecība?

Kriptogrāfijas sviras tirdzniecība ir ieguldītāju instruments atverot garu vai īsu pozīciju, kas ir daudz lielāka nekā viņu pašu kapitāls, piesaistot aizņemtos līdzekļus darījumā. Tas ļauj personai maksimāli palielināt iespējamo peļņu, palielinot pirktspēju, izmantojot nelielu naudas summu. Piemēram, tirgotājs, kurš uzsāk darījumu ar 100: 1 sviru, hipotētiski var tirgot pozīcijas lielumu 10 000 USD ar 100 USD.

Labākās kripto biržas sviras tirdzniecībai

Šajā salīdzināšanas ceļvedī sniegts to saraksts populārākās kriptovalūtas apmaiņas pirkt un pārdot digitālos aktīvus ar sviru vai starpību.

Margināla kriptogrāfijas tirdzniecības biržas: atsauksmes

Mūsu pārskats un novērtējums par labākajām sviras apmaiņām kriptovalūtas tirdzniecībai balstās uz tādiem svarīgiem faktoriem kā lietošanas ērtums, reputācija, kartēšanas funkcijas, sviras summa, maržas tirdzniecības maksas, depozīta metodes, drošība un klientu atbalsts.

1. Binance

Binance ir lielākie digitālās valūtas maiņas pakalpojumi pasaulē kas nodrošina platformu vairāk nekā 200 dažādu kriptovalūtu tirdzniecībai. Kopš dibināšanas 2017. gadā platforma ir novērojusi meteoroloģisko pieaugumu. Binance ir lielākā kriptovalūtu tirdzniecības birža tirdzniecība ar 1,2 miljardu dienas apjomu un 1,4 miljoniem darījumu sekundē.

Binance ir a mobilā tirdzniecības lietotne iOS un Android ierīcēm kas ir ļoti intuitīvs, viegli lietojams, darbojas nevainojami un veic visas pamatfunkcijas, kas sagaidāmas no tirdzniecības lietotnes. Lietotne ietver reālas Bitcoin un kriptogrāfijas cenas, spēju izpildīt pasūtījumus, pārvaldīt katru digitālo aktīvu, skatīt P&L un meklēšanas tirdzniecības vēsture.

binance tirdzniecība

Iespējas:

 • Vadošā kriptovalūtas maiņa pasaulē
 • Vairāk nekā 100 kriptovalūtu aktīvu tirdzniecībai
 • Vairāki tirdzniecības pāri pret fiat, altcoins un stablecoins
 • Konkurētspējīga maksa par depozītu, tirdzniecību un izņemšanu
 • Pieejama nākotnes, starpības un iespēju kriptogrāfiskā tirdzniecība
 • Nopelniet procentus par kriptogrāfiju, izmantojot Binance krājkontu

Iet uz vietni

kopumā

4.8 / 5

Binance pārskats

Lietošanas ērtums

Reputācija

Depozīta metodes

Maksas

Apmeklējiet Binance

2. Bybit

Bybit ir atvasināto instrumentu apmaiņas platforma, kas ir izstrādāta, lai piedāvātu nevainojamu pieredzi tirdzniecības digitālo monētu, piemēram, Bitcoin, Ethereum, EOS un XRP, tirdzniecības pāriem ar līdz pat 100x lielāku sviru. Atvasināto instrumentu biržas piedāvājumi mūžīgie līgumi kas seko kriptovalūtas cenai. Bybit ir izlaidis USDT norēķinu mūžīgos līgumus, kurus var tirgot biržā ar lielu kredītplecu.

Bybit sola “Nav servera dīkstāves”, un viņu sistēmas funkcionalitāte ir pieejama līdz 99,99%. Biržā ir mūsdienīgs atbilstības dzinējs ar ātrumu 100 000 darījumu sekundē, kas var pabeigt tirdzniecību 10 mikrosekundēs. Bybit garantijas, lai segtu visas finansiālo zaudējumu izmaksas sistēmas kļūdu dēļ vai dīkstāves rezultātā.

baita saskarne

Iespējas:

 • Maržas platforma kriptogrāfijas tirdzniecībai ar līdz pat 100 reizēm lielāku sviru
 • Mūsdienīgs atbilstības dzinējs, kas apstrādā 100 000 darījumu sekundē
 • Uzlaboti riska pārvaldības rīki un savstarpējā apdrošināšana
 • Iestatiet peļņas un pieturas zaudējumu pasūtījumus ar vienu klikšķi
 • Garantijas, lai pilnībā segtu zaudēto līdzekļu izmaksas dīkstāves vai sistēmas kļūdu dēļ

Iet uz vietni

kopumā

4.7 / 5

Bybit pārskats

Lietošanas ērtums

Reputācija

Depozīta metodes

Maksas

Apmeklējiet Bybit

3. eToro

eToro ir piemērots iesācējiem ASV, kuri vēlas ieguldīt kriptovalūtās, izmantojot a jaudīga un lietotājam draudzīga tirdzniecības platforma. Platforma nodrošina vienkāršu platformu digitālo valūtu un altkoīnu tirdzniecībai ar sviras palīdzību vai arī praktizē kriptogrāfisko tirdzniecību, izmantojot virtuālo portfeli.

Tirdzniecības saskarne ietver reāllaika kriptogrāfijas tirgus izpēti & ziņas, uzlabotas tirdzniecības funkcijas un riska pārvaldības rīki un sociālo tīklu plūsma, lai kopētu tirdzniecību ar dažiem pasaules ienesīgākajiem kriptogrāfijas tirgotājiem.

etoro

Iespējas:

 • Regulēts pakalpojumu sniedzējs ASV, lai iegādātos reālus kriptogrāfijas aktīvus un CFD populārās digitālajās valūtās un tradicionālajos tirgos
 • Fonda konts, izmantojot kredītkarti, bankas pārskaitījumu un PayPal
 • Lietotājam draudzīgs interfeiss un intuitīva mobilās tirdzniecības lietotne
 • Kopiju tirdzniecība ienesīgi kriptogrāfijas tirgotāji visā pasaulē
 • Ieguldiet veiksmīgos labāko tirgotāju kriptovalūtu portfeļos

Iet uz vietni

kopumā

4.6 / 5

eToro apskats

Lietošanas ērtums

Reputācija

Depozīta metodes

Maksas

Apmeklējiet eToro

Atruna: 67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar šo nodrošinātāju. Jums vajadzētu apsvērt, vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku. Investēšana kriptogrāfijas kasē nav reglamentēta lielākajā daļā ES valstu un Lielbritānijā. Nav patērētāju aizsardzības.

4. FTX

FTX birža ir tirgotāju veidota kriptovalūtas atvasinājumu birža, kas paredzēta tirgotājiem. Platforma atšķiras no konkurentiem, piedāvājot a dažādi indeksi un piesaistīti žetoni ko var tirgot nākotnes vai opciju tirgū. FTX ir pazīstams ar to, ka izveido pasaulē pirmos kriptovalūtas indeksa nākotnes līgumus, kas ļauj tā lietotājiem nākotnes līguma veidā gūt labumu no konkrēta indeksa pieauguma vai krituma. Indeksa nākotnes darījumus var tirgot tieši no FTX apmaiņas platformas.

ftx interfeiss

Iespējas:

 • Profesionāla lietotāja saskarne tirdzniecībai galddatorā vai mobilajā ierīcē
 • Sāciet tirdzniecību bez KYC un katru dienu izņemiet līdz USD 2 000 USD
 • Kriptogrāfijas tirdzniecības pāriem līdz pat 101x palielinājums
 • Piesaistīti žetoni uz SHORT vai LONG ar līdz pat 3x svirām bez starpības
 • MOVE Līgumi, kas samierinās ar absolūtām monētas cenas izmaiņām laika gaitā

Iet uz vietni

kopumā

4.7 / 5

FTX pārskats

Lietošanas ērtums

Reputācija

Depozīta metodes

Maksas

Apmeklējiet FTX

5. PrimeXBT

Prime XBT ir populārs Bitcoin balstīta tirdzniecības birža kas ļauj spekulēt ar tradicionālajiem finanšu produktiem. Tirgotāji var tirgot plašu tirgu spektru, tostarp Forex (FX), kriptovalūtu, preces un indeksus, izmantojot Bitcoin kā nodrošinājumu – iezīme, ko šodien piedāvā maz biržu.

PrimeXBT diagrammas ietver visus uzlabotos piesaistītos tirdzniecības rīkus, kurus parasti varētu sagaidīt modernai tirdzniecības platformai, piemēram, līniju, taisnstūru, horizontālo, Fibonači retracementu, bultiņu, teksta un tā tālāk vilkšana. Platforma atļauj vairākas diagrammas lai parādītu vienu īpašumu vairākos laika periodos vai vienlaikus skatītos uz dažiem dažādiem aktīviem.

galvenā xbt diagramma

Iespējas:

 • Godalgotā platforma maržas tirdzniecībai līdz 1000x
 • Uzlaboti rīki un rādītāji tehniskās analīzes veikšanai
 • Pielāgojams diagrammu izkārtojums un konfigurācija
 • Kopēt tirdzniecības platformu, lai sekotu veiksmīgajiem tirgotājiem un atdarinātu tos
 • Novirzīšanas un saistītā programma ar līdz pat 50% novirzīšanas atlīdzību par jaunu lietotāju piesaistīšanu

Iet uz vietni

kopumā

4.3 / 5

PrimeXBT pārskats

Lietošanas ērtums

Reputācija

Depozīta metodes

Maksas

Apmeklējiet PrimeXBT

6. Plus500

Plus500 ļauj saviem tirgotājiem, kuri to vēlas atvērtas pirkšanas un pārdošanas pozīcijas kriptogrāfisko CFD (Pieejamība pakļauta regulējumam) ar rezervi piemēram, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron un Monero .. Ir arī Crypto 10 indekss.

Plus500 kriptonauda CFD tirdzniecības platforma ietver visus riska pārvaldības rīkus, kas sagaidāmi maržas tirdzniecības platformai. Tie ietver stop loss rīkojumus, aizmugurējos stopus un garantētu stop loss rīkojumus, lai potenciālajiem zaudējumiem noteiktu absolūtu robežu. Pat ja instrumenta cena ievērojami virzīsies pret jums, jūsu pozīcija automātiski tiks slēgta par norādīto cenu, neriskējot..

plus500 bitcoin

Ekrānuzņēmumi tiek rādīti tikai ilustratīviem nolūkiem. Faktiskais produkts var atšķirties.

Iespējas:

 • Regulēts CFD nodrošinātājs vairākās valstīs
 • Atvērt pirkšanas / pārdošanas pozīcijas Bitcoin CFD (pieejamība pakļauta regulējumam) un tradicionālajos tirgos
 • Kriptogrāfijas valūtā līdz 30: 1
 • Fonda konts, izmantojot kredītkarti, BPAY, bankas pārskaitījumu un PayPal
 • Lietotājam draudzīga un intuitīva mobilās tirdzniecības lietotne
 • Pilns demo tirdzniecības konts, lai uzzinātu, kā tirgoties ar kriptovalūtu

Iet uz vietni

kopumā

4.2 / 5

Plus500 pārskats

Lietošanas ērtums

Reputācija

Depozīta metodes

Maksas

Apmeklējiet Plus500

Atruna: Jūsu kapitāls ir apdraudēts

7. BitMEX

BitMEX ir a peer-to-peer tirdzniecības platforma, kas piedāvā augsta līmeņa kredītplecu līgumus, kas tiek pirkti un pārdoti Bitcoin. Tas ir viens no lielākajiem tirgus veidotājiem un visplašāk izmantotais maržas tirdzniecības biržas. Iesācēji un pieredzējuši lietotāji var pirkt un pārdot līgumus par kriptovalūtām (nevis pašām faktiskajām monētām) apvienojumā ar maržas tirdzniecību līdz pat 100 reizēm.

Bitmex tirdzniecība

Iespējas:

 • Tirgotāju augsta likviditāte un ikdienas apjoms
 • Viegli lietojams interfeiss kriptogrāfijas tirdzniecībai
 • Līdz 100: 1 kredītplecs kriptovalūtā
 • Uzlaboti pasūtījumu veidi, piemēram, ierobežojums, tirgus, apstāšanās un beigas
 • Taisnīga, konkurētspējīga un zemas maksas
 • Testnet, lai praktizētu tirdzniecību biržā ar virtuālo naudu

Iet uz vietni

kopumā

4.1 / 5

BitMEX pārskats

Lietošanas ērtums

Reputācija

Depozīta metodes

Maksas

Apmeklējiet BitMEX

8. StormGain

StormGain ir kriptovalūtu tirdzniecības un ieguldījumu platforma, kas nāk kopā augstas kredītlīguma līgumi un visprogresīvākie tirdzniecības rīki. Visi maržas darījumi tiek norēķināti stablecoin Tether (USDT), kas pievērsīsies tirgotājiem, kuri vēlas ierobežot portfeļa iedarbību, veicot ieguldījumus kriptovalūtās, piemēram, Bitcoin un Ethereum..

Birža ir izmantojusi labāko investīciju un kriptovalūtu tirgu, lai piedāvātu novatorisku platformu kriptogrāfijas nākotnes līgumu tirdzniecībai. StormGain tirgotāji var gūt labumu no nestabilajiem kriptogrāfijas tirgiem, izmantojot populārākie kriptopāri un izmantojot sviras līdz 200x. Ir arī iespēja finansēt kriptogrāfijas kontu, izmantojot kredītkarti.

stormgain tirdzniecības logs

Iespējas:

 • Tirgotāju augsta likviditāte un ikdienas apjoms
 • Viegli lietojams interfeiss kriptogrāfijas tirdzniecībai
 • Līdz 300: 1 kredītplecs kriptovalūtā
 • Uzlaboti kartēšanas rīki
 • Taisnīga, konkurētspējīga un zemas maksas
 • Demo tirdzniecības konts, lai praktizētu bez riska

Iet uz vietni

kopumā

4.1 / 5

StormGain pārskats

Lietošanas ērtums

Reputācija

Depozīta metodes

Maksas

Apmeklējiet StormGain

9. Deribit

Deribit ir populāra tirdzniecības platforma, kas ir izdarījusi daudzas lietas pareizi, lai izveidotu mūsu sarakstu ar labākajām kripto sviras tirdzniecības platformām. Birža ļauj tirgotājiem izmantot līdz pat 100x maržas tirdzniecības Bitcoin nākotnes līgumu vai iespēju priekšrocības. Platforma ir piedzīvojusi strauju tirdzniecības apjomu un šobrīd tā ir ierindojās otrajā vietā kopējā tirdzniecības apjomā aiz Binance.

Birža nesen ir paplašinājusies, iekļaujot Bitcoin un Ethereum nākotnes līgumus, kurus var tirgot ar sviras palīdzību. The Deribit izpilddirektors ir bijušais iespēju tirgotājs kopš 90. gadu beigām un Bitcoin entuziasts, kurš ir izveidojis platformu Deribit, kas nāk no vārdiem atvasinājums un Bitcoin.

deribit interfeiss

Iespējas:

 • Populāra tikai Bitcoin apmaiņa
 • Iesācējam draudzīgs lietotāja interfeiss
 • 99% līdzekļu uzglabā saldētavā
 • Uzlaboti kartēšanas rīki un rādītāji
 • Atlaide par tirdzniecības maksu tirgus veidotājiem
 • Demo tirdzniecības konts, lai praktizētu bez riska

Iet uz vietni

kopumā

4.0 / 5

Lietošanas ērtums

Reputācija

Depozīta metodes

Maksas

Apmeklējiet Deribit

Secinājums

Kripto tirdzniecības biržas izmantošana ar starpību ir fantastisks veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Lietotājiem būtu arī ļoti jāapzinās, ka apmaiņa ir neaizsargāta pret uzlaušanu, jo šajās vietnēs tiek glabāti milzīgi naudas apjomi.

Ja plānojat tirgoties ar piesaistītu valūtu, atcerieties, ka ilgtermiņā neturiet naudu šajās biržās un izņemiet peļņu cienījamā kriptogrāfijas aparatūras seifā, lai to varētu droši turēt..

Lūdzu, kopīgojiet šo rakstu ar savu tīklu, ja tas jums šķiet noderīgs!

Turpmākie ieteiktie lasījumi:

 • 8 labākās nulles maksas kriptogrāfijas biržas (bez komisijas maksas)
 • Kāpēc es turpinu zaudēt naudu Bitmex? Izvairieties no šīm 5 kļūdām
 • OKEx apskats: novērtējot, vai tas ir drošs & Uzticama?
 • Pārtrauciet BitMEX lietošanu: tā vietā tirgojieties ar šīm 4 alternatīvām
 • 8 labākās kriptovalūtu biržas ASV
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map