2019. gads Federatīvās blokķēdes gads – vienkārši izskaidrojams Blockchain konsorcijs

Blockchain pastāv jau diezgan ilgu laiku. Revolucionārā tehnoloģija joprojām darbojas spēcīgi, pārņemot plašu nozaru klāstu. Šīs tehnoloģijas galvenais mērķis bija izveidot digitālās valūtas ekosistēmu, kas darbojas neuzticamā vidē. Tā ir lieliska sistēma, kas var pārņemt tā dēvētos “centralizētos tīklus” ar pārāk daudziem trūkumiem.

Tomēr vispārējā sabiedrības virsgrāmatu sistēma var būt gan svētība, gan lāsts. Galvenokārt uzņēmumiem, kas nodarbojas ar sensitīvu informāciju. Tātad, kā šīs uzņēmuma līmeņa organizācijas var izmantot šo iespaidīgo tehnoloģiju?

Ar Federated blockchain izrāvienu tagad ir iespējams scenārijs. Federālā blokķēde ir interesanta lietojumprogramma starp jaunajām blokķēdes lietojumprogrammām. Bet lielākā daļa cilvēku patiesībā nezina, ko šī jaunā tehnoloģija spēj.

Lai palīdzētu jums šajā jautājumā, mēs esam izveidojuši šo rakstu, kas veltīts tikai federālajai blokķēdei. Tātad, sāksim!

Contents

Satura rādītājs

1. nodaļa: Kas ir federālais blokķēdes vai blokķēdes konsorcijs?
2. nodaļa: Kā darbojas Blockchain konsorciji?
3. nodaļa: Kā federālā blokķēde dos iespēju biznesa pasaulei?
4. nodaļa: Konsorcija blokķēdes lietošanas gadījumi
5. nodaļa: 7 bloku grupas konsorciju projekti: pirmais solis ceļā uz mērķi
6. nodaļa: vai tie ir blokķēdes attīstības izeja?
7. nodaļa: Beigās

1. nodaļa: Kas ir federālais blokķēdes vai blokķēdes konsorcijs?

Pirms mēs pārietam uz Federēto blokķēdes piemēriem, parunāsim mazliet par privāto blokķēdi. Privātā blokķēde un federālā blokķēde ir sava veida līdzīga, bet ar nelielu vērpjot. Privātajā bloķēšanas ķēdē jūs piekļūsiet tikai tad, ja esat pilnvarots iekļūt tīklā.

Privātās bloķēšanas ķēdes būtībā ir izplatītas virsgrāmatu atļaujas. Tikai vienai iestādei vai organizācijai ir jāraksta piekļuve tīklam. Lasīšanas atļaujas var būt publiskas vai pat ierobežotas. Šī unikālā organizācija pieņem lēmumu.

Daži privātie blokķēdes ietver publiskas lasāmības funkciju, bet citi to nedara. Tātad, jūs redzat, ka tas ir atkarīgs tikai no konkrētas privātas blokķēdes īpašībām, un tas nav saistīts ar kopējo sistēmas arhitektūru.

Šeit daži mezgli ir iepriekš noteikti, lai veiktu izmaiņas tīklā, un nevienam citam mezglam tam nebūs piekļuves līmeņa. Privātie blokķēdes ir vispiemērotākās organizācijām, kuras vēlas pārbaudīt darījumus iekšēji, prom no sabiedrības acīm.

Bet vai tas netraucē visu decentralizēto publisko blokķēžu aspektu? Nu, patiesību sakot, tā arī notiek. Tāpēc privātie blokķēdes netiek uzskatītas par pilnīgu decentralizētu tīklu.

No otras puses, tas var tikt galā ar publiskās blokķēdes trūkumiem, piemēram, mērogojamību, privātumu un lēnāku izvadi. Bet, lai atbrīvotos no tiem, jums būs jāupurē drošība. Tātad tas galvenokārt ir piemērots organizācijai, kurā pastāv ievērojama uzticēšanās.

Federālā blokķēde: Puzles trūkstošais gabals

Jums noteikti jābrīnās, kur šajā situācijā ietilpst federālā blokķēde. Nu, apvienotie blokķēdes vai blokķēdes konsorcija piemēri darbojas ar labāko no abām pasaulēm. Tas ir ļoti līdzīgs privātajai blokķēdei, taču ir būtiska atšķirība.

Federētie blokķēdes piemēri noņems vienīgo organizācijas ietekmi tīklā. Tas nozīmē, ka vairākas vienības izmantos tīklu un atjaunos decentralizēta tipa sistēmu.

Tātad, tā vietā, lai atbildētu tikai viena organizācija, jūs saņemsiet vairākas organizācijas, kas viņu labā izmantos tīklu. Padomājiet par to kā centru, kurā vairākas organizācijas var vienlaikus apmainīties ar informāciju un strādāt.

Tādā veidā jebkurš patērētājs varēs ātri pārsūtīt jebkāda veida darbu, kam nepieciešami vairāki uzņēmumi.

Šīs grupas apvienosies šajā apvienotajā bloku ķēdes sistēmā un veiks nepieciešamās izmaiņas, lai tīkls darbotos efektīvāk. Šīs grupas vislabāk pazīstamas kā federācija vai konsorcijs. Tāpēc šī tipa blokķēdes nosaukšana ir blokķēdes konsorcijs vai federāla blokķēde.

Federālā Blockchain infografika – Blockchain konsorcijs vienkārši izskaidrotsFederated Blockchain vienkārši izskaidrots

2. nodaļa: Kā darbojas Blockchain konsorciji?

Sāksim ar piemēru. Iedomājieties, ka blokķēdes konsorcijā tīklā darbojas desmit bankas. No šīm desmit organizācijām tiks iepriekš izvēlēts mezgls, lai veiktu izmaiņas tīklā.

Šiem mezgliem ir tiesības lasīt vai rakstīt darījumu; viņi var arī atļaut vai ierobežot dalībniekus tīklā. Bet vai kāds no mezgliem var pievienot bloku datu bāzē?

Nē. Lai pievienotu bloku, katram mezglam ir jāpierakstās no bloka. Ja pat viens no viņiem nepiekrīt, tad bloks netiks pievienots virsgrāmatai. Tādā veidā tīkls palīdz nodrošināt, ka neviens nevar izmantot savu augstāko piekļuvi.

Šī funkcija ir kaut kas tāds, ko neredzēsiet privātajos blokķēdēs.

Lēmuma pieņemšanas mehānisms ir balstīts uz balsošanas sistēmu. Tātad, lai sasniegtu šo lēmumu, blokķēdes konsorcijiem jāstrādā pie Balsojuma pierādīšanas mehānisma. Tātad, tagad mēs runāsim par to, kā šis jaunā veida vienprātības mehānisms faktiski darbojas.

Balsojuma pierādījums

Bitcoin vispirms ieviesa decentralizēto vienprātības mehānismu Proof of Work. Pēc tam daudzas citas blokķēdes lietojumprogrammas pielāgoja šo jaunā veida vienprātības mehānismu. Tomēr šāda veida mehānismi ir vislabāk piemēroti publiskai blokķēdei, nevis Blockchain konsorcijam.

Darba pierādījums vai līdzdalības apliecinājums vai jebkura cita veida sabiedrības vienprātības mehānisms nespēj tikt galā ar blokķēdes konsorciju prasībām.

Tāpēc šajā sakarā tika ieviesti balsojuma pierādījumi vai drīzāk balsošanas vienprātība. Šīs jaunās tehnoloģijas galvenais mērķis ir sekot līdzi izvēlētajiem mezgliem. Katram mezglam būs jābalso, lai apstiprinātu bloku.

Nepieciešamās balsošanas skaits tiks iepriekš noteikts. Tas nozīmē, ka desmit izvēlētiem mezgliem var būt nepieciešami septiņi mezgli vai pat desmit mezgli, lai apstiprinātu bloku. Tīkla izstrādātāji noteiks šo funkciju.

Izmantojot šo atšķirīgo mehānismu, organizācijas pārliecinās, ka katrs bloks ir uz vietas un nē ļaunprātīgi izmanto savu varu.

Tā patiešām ir lieliska metode, un Blockchain konsorcijs varētu būt jaunā tehnoloģija uzņēmuma līmeņa uzņēmumiem.

3. nodaļa: Kā federālā blokķēde dos iespēju biznesa pasaulei?

Publiskajai blokķēdei ir labs drošības līmenis, taču tām trūkst ātruma un efektivitātes, ja tīklam pievienojas pārāk daudz lietotāju. No otras puses, privātie blokķēdes piedāvā daudz mērogojamu un ātrāku risinājumu, taču tas nav pilnībā decentralizēts.

Tam ir līdzīga veida drošības trūkumi tāpat kā centralizētai sistēmai. Tātad, redzat, katrai blokķēdes lietojumprogrammai ir jāveic dažas izmaiņas, lai tā varētu izpausties kā viss visās tehnoloģijās.

Bet kā ar federālo blokķēdi? Kā viņi pārvar visus abu šo blokķēžu trūkumus? Apskatīsim, kādas priekšrocības jūs gūsiet ar šāda veida blokķēdes konsorcijiem.

Lielāks ātrums

Viena lieta, kas vilka publiskās blokķēdes lietojumprogrammas, ir lēns darījumu ātrums. Ikreiz, kad sistēmā ir pārāk daudz lietotāju, tīkls apzināti palēnina darbību.

Šāda veida situācija padara visu darījumu procesu ārkārtīgi lēnu un dažreiz neiespējamu pabeigt. Bet Blockchain konsorcija piemēros jūs varētu iegūt daudz lielāku darījumu ātrumu.

Šeit ne visi cilvēki var veikt darījumus vai apstiprināt bloku. Tātad, kad to dara izvēlēta cilvēku grupa, darījumi kļūst pārāk ātri. Tas prasītu 100x msec. atļaut darījumu. Tas ir nenormāli liels ātrums.

Mērogojamība

Federālajā blokķēdē jūs nesaskarsieties ar jebkādām mērogojamības problēmām. Kāpēc? Tā kā apstiprināšanai nepieciešamo mezglu skaits vienmēr tiek kontrolēts. Tīkls ne tikai ļauj dalībniekam pievienoties tīklam un sākt pārbaudīt darījumus.

Viņi nokļūst iekšējā tīklā, izmantojot drošu procedūru un atļauju. Tātad viss tīklā vienmēr tiek kontrolēts un uzturēts atšķirīgi. Tāpēc jums nebūs jāsaskaras ar jebkāda veida mērogojamības problēmām.

Zemas darījumu izmaksas

Lai gan publiskie bloku ķēdes apgalvo, ka nodrošina zemākas izmaksas par darījumiem, tomēr tas ne vienmēr notiek. Kā mēs teicām iepriekš, jo vairāk cilvēku pievienojas tīklam, jo ​​lēnāk notiek darījums. Tas rada sarežģītāku situāciju un galu galā palielina darījuma kopējās izmaksas.

Bet tas tā nav gadījumā ar federālajiem blokķēdēm (bloku ķēdes konsorcijiem). Šeit darījumi ir daudz ātrāki un mazāk sarežģīti. Tātad, runājot par izmaksām, kopējā cena ievērojami samazinās.

Tādējādi, izmantojot šo jauno tehnoloģiju, jūs varēsiet iegūt lētākas darījuma izmaksas.

Zems enerģijas patēriņš

Publiskās blokķēdes darbojas ar enerģiju patērējošiem vienprātības algoritmiem. No otras puses, kalnrūpniecība prasa lielu skaitļošanas jaudu. Šī skaitļošanas jauda prasa vairāk elektroenerģijas nekā vidēji skaitļošana. Ilgtermiņā enerģijas nepieciešamība arvien pieaug un palielinās.

Ja šī situācija saglabāsies, pasaule nespēs nodrošināt minimālo enerģijas ieguves prasību.

No otras puses, apvienotā blokķēde validēšanai izmanto tikai izvēlēto mezglu grupu. Tātad šajā gadījumā sarežģītības jautājums ir daudz mazāks. Turklāt tā neizmanto tipiskos vienprātības algoritmus, bet izmanto balsošanas sistēmu, lai apstiprinātu mezglus.

Tas neprasa lielu skaitļošanas jaudu, tāpēc tas ietaupa daudz enerģijas.

Nav 51% uzbrukuma riska

51% uzbrukumu var viegli izjaukt tīkla parasto raksturu. Publiskajos blokķēdēs ikviens var pievienoties tīklam un apstiprināt bloku. Bet tam ir gan nopelni, gan trūkumi. Ja kalnraču grupa apvienojas un palielina jaukšanas skaitu sistēmā, tā var viegli pārņemt citu dalībnieku aktivitātes.

Šī situācija notiek, ja 51% lietotāju pārņem kopējo kalnrūpniecības jaudu tīklā. Tādā veidā viņi var izmantot un pat mainīt vai mainīt darījumu, lai viņiem būtu izdevīgi.

Savukārt federālā blokķēde tīklā neļaus nejaušus svešiniekus. Viņiem vienmēr ir ierobežots mezglu skaits, kas apstiprina blokus. Tādā veidā viņi uztur tīkla integritāti. Tādējādi novēršot iespējamās 51% uzbrukuma iespējas.

Nav noziedzīgas darbības riska

Būdami anonīmi blokķēdes lietojumi, noziedzniekiem pacēla latiņu par zemu. Tagad noziedznieki var piekļūt tīklam un brīvi to izmantot savā labā. Bet federālajā blokķēdē jums būs jāveic autentifikācijas process, lai piekļūtu sistēmai.

Tātad anonīms raksturs tiek noņemts, un visi zinātu, cik daudz un tieši ar ko viņi šeit nodarbojas. Tas attur noziedzniekus no šāda veida tehnoloģiju izmantošanas.

Tāpēc federētie blokķēdes ilgtermiņā ir patiešām droši, un blokķēdes konsorciji iegūst popularitāti.

Noteikumi

Publiskajai blokķēdes tehnoloģijai trūkst augstāko noteikumu, kas nepieciešami tīklā. Neviens tīkls nevar darboties nevainojami bez dažiem noteikumiem. Tomēr jūs to neatradīsit valsts virsgrāmatu sistēmā.

Bet blokķēdes konsorcijās katrs mezgls darbojas regulētā vidē. Visas tīklā pievienotās organizācijas ievēro dažus stingrus noteikumus un uztur labas attiecības starp tām.

Tātad, strādājot uzņēmuma līmenī, tas ir lielisks darbs, strādājot ar blokķēdes konsorcijiem.

4. nodaļa: Konsorcija blokķēdes lietošanas gadījumi

Ir tik daudz konsorcija blokķēdes lietošanas gadījumu. Sākot no piegādes ķēdes līdz organizatoriskai datu pārvaldībai, viss ietilpst viņu teritorijā. Apskatīsim tos tuvāk, vai ne?

  • Finanšu pakalpojumi

Mēs sāksim ar vispazīstamāko blockchain lietojumprogrammu – finanšu sistēmu. Lai ekonomiskā sistēma darbotos, mums stingri jāievēro divi noteikumi –

  • Nav dubultu tēriņu.
  • Nulle viltojumi.

Ja sistēma nevar ievērot šos divus noteikumus, šai sistēmai nevar uzticēties un tā izmantotu vienkāršu cilvēku naudu. Šis ir scenārijs, ko mēs redzam ar tipiskām centralizētām banku sistēmām. Hakeri vai rupji darbinieki var ielauzties sistēmā un pēc tam attiecīgi veikt izmaiņas.

Lai cīnītos ar šo scenāriju, tika ieviesta decentralizēta virsgrāmatu sistēma. Bet arī tas ir ar nelielu trūkumu. Virsgrāmatas sistēma ir publiska, un visa tīklā pievienotā informācija tiek padarīta par publisku īpašumu.

Pat ja cilvēki nevar mainīt informāciju, taču viņi joprojām var redzēt, kāds darījums tika veikts, un citu sensitīvu informāciju. Ja bankas vēlas strādāt šajā vidē, tām būtu problēmas ar privātumu.

Šajā ziņā blokķēdes konsorciji darbotos vislabāk. Šajā tīklā var izmantot divus pamatnoteikumus, kā arī nodrošināt konfidencialitātes līmeni, kas nepieciešams sensitīvai informācijai. Tādā veidā nevienam nebūtu jārisina centralizētās varas uzticības jautājumi un joprojām būtu jādzīvo līdzīgi decentralizēti.

  • Apdrošināšanas atlīdzības

Apdrošināšanas prasību pilnveidošana var būt vēl viens konsorcija bloku ķēdes izmantošanas gadījums. Būtībā cilvēkiem ir jātiek galā ar daudziem papīra darbiem, kad jāpieprasa apdrošināšana. Arī noteiktos scenārijos process prasa pārāk daudz laika, kas varētu izraisīt vairāk problēmu.

Piemēram, slimnīcās, kad konkrētam pacientam ir veselības problēmas un viņam nepieciešama ārkārtas operācija, pieprasot apdrošināšanu par to, viņš var tikt pakļauts dzīvības riskam. Ja slimnīca un apdrošināšanas kompānijas var apvienoties tīklā, kur tās var bez grūtībām apmainīties ar informāciju, tad būtu vieglāk rīkoties.

Šāda veida scenāriji prasa arī drošāku tīklu, jo viņi nodarbojas ar sensitīviem, konfidenciāliem pacienta ierakstiem. Federālā blokķēde šajā gadījumā var apvienot šos divus iestāžu veidus un dot viņiem nepieciešamo drošību.

Šajā aspektā ne tikai veselības aprūpe, bet arī citas apdrošināšanas prasības būtu vienkāršākas, saglabājot privātuma problēmas. Tātad, redzat, jūs varēsiet iegūt daudz ātrāku un drošāku produkciju, ja izmantosiet federālo blokķēdi.

  • Daudzpartiju agresija

Tas ir vēl viens lielisks konsorcija blokķēdes izmantošanas gadījums. Blokķēdes lietojumprogramma risina krātuves problēmu, ja datu bāzē ir pārāk daudz informācijas.

Ja uzņēmuma līmeņa organizācijas vēlas izmantot parasto blokķēdes tehnoloģiju, tām būtu nepieciešama lielāka krātuve. Šajā gadījumā federālā blokķēde piedāvā daudzpartiju agresiju.

Bet ko tas dara? Izmantojot šo metodi, organizācija, kas atrodas blokķēdes konsorcijās, varētu apmainīties ar informāciju, pamatojoties uz saviem klientiem.

Ļaujiet man sniegt jums piemēru. Iedomājieties, ka divām bankām A un B ir viens un tas pats klients. Viņiem abiem nepieciešama autentifikācijas informācija, lai nodrošinātu piekļuvi lietotājam. Tomēr šīs informācijas glabāšana atsevišķi prasītu un tērētu daudz vietas. Tātad viņi var šeit apvienot liekos datus un apmainīties ar tiem, kad vien nepieciešams.

Tādā veidā viņi ietaupa daudz krātuves un pilnībā izmanto krātuves vietu.

Jūs varētu domāt, cik daudz krātuves viņi, iespējams, var ietaupīt? Ja runa ir par vienu vai diviem klientiem, tas neko nemainīs. Bet iedomājieties to 1000 klientiem. Lieko datu apjoms būtu milzīgs. Izmantojot daudzpartiju agresiju, šis scenārijs ietaupīs daudz vietas un laika.

  • Piegādes ķēdes vadība

Piegādes ķēdes pārvaldīšana ir viena no pamatprasībām jebkurai organizācijai, kas nodarbojas ar precēm. Redzēt, ka katrs process ir uz vietas, un sekot precēm, līdz tas sasniedz klientu, ir milzīga svētība.

Piegādes ķēdes pārvaldības problēma rodas pārsūtīšanas procesā. Pat ja luksusa prece tiek ražota no autentiska uzņēmuma, ir vairāki krustpunkti, kur to var mainīt.

Uzņēmumi pašlaik cīnās ar šāda veida pakalpojumu traucējumiem, lai patērētāji saņemtu to, par ko viņi šeit maksā. Nepieciešams arī saglabāt luksusa preces kopējo izveidi.

Tātad, kāpēc neizmantot tikai tipisku blokķēdes platformu? Nu, problēma ir ar konfidencialitāti. Daudzi patērētāji nevēlas, lai viņu rēķinu dokumentācija nonāktu sabiedrības uzmanības lokā.

Tas ir acīmredzams pieprasījums un kaut kas, kas uzņēmumiem jāievēro. Tātad tipisko publisko blokķēdi šajā sakarā nevar izmantot.

Bet kā ar privāto blokķēdi? Labi, privātie blokķēdes nav tik nodrošināti kā federālo blokķēdes piemēri. No otras puses, ja viens uzņēmums pērk preces no cita, process var kļūt daudz ērtāks, ja viņi strādā vienā tīklā.

Tas ir veids, kā viņi visi var izsekot un pārvaldīt piegādes ķēdi bez trešo personu iebrukuma. Piegādes ķēdes pārvaldība līdz šim var būt viens no labākajiem konsorcija blokķēdes lietošanas gadījumiem.

  • Organizatorisko dokumentu drošība

Šādi lietošanas gadījumi ir ļoti nepieciešami lielajiem uzņēmumiem. Drošības pārkāpumi vairs nav reta parādība. Gandrīz katram daudznacionālam uzņēmumam tā vai citādi ir jātiek galā ar šo putru.

Nepieciešamā drošības līmeņa uzturēšanas izmaksas ir ārkārtīgi augstas. Pat ja tā, daudzi uzņēmumi nespēj tikt galā ar problēmu. Blockchain patiešām ir lielisks risinājums, kā ar to tikt galā, jo tīklam ir liela drošības slodze.

Tomēr atkal mēs nonākam pie jautājuma par privātumu. Šīs organizācijas vislabāk pieprasa privātumu, taču publiskā blokķēdes lietojumprogramma to nevar izdarīt. Tātad, vai uzņēmuma līmeņa uzņēmumi nekad neizmantos šo jauno tehnoloģiju?

Nu, ja viņi strādā ar federālo blokķēdi, viņi bez problēmām var droši sasniegt drošības līmeni. Federālie blokķēdes piemēri ir daudz drošāki par privātajiem blokķēdēm, un tie nodrošina privātumu kopā ar to.

Tāpēc organizācijas var izmantot šeit izplatīto virsgrāmatu sistēmu un saglabāt savu ierakstu drošību. Vislabāk ir tas, ka visu viņu datu glabāšana šeit izmaksātu daudz mazāk nekā atsevišķa datu bāze.

Turklāt, tā kā tikai nedaudziem mezgliem būs piekļuve tīklam, neviens faktiski nevar izmantot dokumentus, nebrīdinot citus. Tādējādi jūs vienlaikus saņemat gan drošību, gan decentralizētu sistēmu.

5. nodaļa: 7 bloku grupas konsorciju projekti: pirmais solis ceļā uz mērķi

Tirdzniecības kari ar katru dienu patiešām kļūst intensīvi. Bankas tagad meklē risinājumu, kas darījumus var pilnveidot vēl vienkāršāk nekā iepriekš.

Papīra dokumentācija un uzlaušana padara tos par nepopulāru iespēju. Lai apsteigtu savas bankas, sanāk kopā tirdzniecības finanses atkal ir lieliskas. Tomēr blokķēdes konsorciju izmantošana neaprobežojas tikai ar tirdzniecības finansēšanu, bet tie ir populāri arī apdrošināšanā un mazumtirgotājos.

Bet jautājums ir, kāpēc tagad?

Ar tehnoloģiju jauninājumiem šīm organizācijām ir grūti tikt galā ar drošības nepilnībām. Ne tikai tas, bet arī pieprasījums pēc ātrākas un labākas patērētāju produkcijas sāk krāties.

Šajā ātrajā pasaulē veco tradicionālo noteikumu ievērošana nepalīdzēs. Tātad, vairs neriskējot ar aktīviem, viņi apvienojas, lai racionalizētu procesu.

Tas ir tikai sākums daudzajiem konsorcija projektiem. Tagad mūsu vidū ir septiņi vadošie blokķēdes konsorcija piemēri. Tātad, pārbaudīsim tos!

Federētās blokķēdes (Blockchain Consortia) ekosistēmas infografika

Federālā Blockchains ekosistēma

Voltron

Nu, šo projektu nodrošina R3 un CryptoBLK. Viņi saņem tehnisko atbalstu no Microsoft Azure, kas ir mākoņu platforma. Šajā Voltron projektā divpadsmit bankas apvienojas vienā tīklā.

Viņi ir –

HSBC, BBVA, BNP Paribas, ASV banka, SEB, Scotiabank, Natwest, Mizuho, ​​Intesa Sanpaolo, ING, Bangkok Bank un CTBC banka.

Šajā projektā Voltron izmantos R3 blokķēdes tehnoloģija visas oficiālās dokumentācijas digitalizēšanai. Bankas ir pārāk ieinteresētas veikt izmaiņas. Viņu izmantotā platforma ir Corda, un tā izmanto decentralizēto dabu, lai izveidotu savu apvienoto platformu.

Voltron var samazināt manuālo dokumentu noformēšanu tikai uz vienu dienu. Kaut ko vērts meklēt.

Marko Polo

Šī ir vēl viena R3 sadarbība. Šoreiz viņi sadarbojas ar TradeIX, un to pakļautībā šobrīd ir desmit finanšu organizācijas.

Viņi ir –

Natixis, Standard Chartered, SMBC, Bangkok Bank, OP Financial, DNB, ING, Commerzbank, BNP Paribas un NatWest.

Šī jaunā tehnoloģija izmantos R3 Corda un TradeIX TIX Core. TIX kodols ir vēl viena atvērtās izplatītās virsgrāmatas tehnoloģija. Šī konsorcija galvenais iemesls ir pilnveidot jebkura veida maksājumu izsekošanas procesu un nodrošināt debitoru diskontēšanas drošību.

Izmantojot tos abus finanšu uzņēmumus, būtu iespējams samazināt kredītu risku.

Batavija

Tā ir maza apvienību grupa, kurā darbojas tikai piecas bankas. Batavia darbojas ar IBM starpniecību. IBM nodrošina Batavia.

Bankas ir –

UBS, Erste Group, Commerzbank, CaixaBank un Monreālas banka.

Batavia vēlas veikt plašākas blokķēdes lietojumprogrammas, piemēram, viedo līgumu izmantošanu visos finanšu aspektos. Šie bloku grupas konsorcija piemēri nodrošinās pārrobežu tirdzniecību un varēs arī izsekot darījumiem.

Mēs.Tirdzniecība

We.Trade izmanto IBM platformu un izmanto Hyperledger Fabric. Tās sastāv no astoņām bankām.

Viņi ir –

Santandera, Nordea, UniCredit, Natixis, KBC, HSBC, Deutsche Bank un Rabobank.

Tie galvenokārt ir vērsti uz Eiropu un piedāvā rēķinu faktoringu. Izmantojot viedos līgumus, viņi var faktorizēt daudz ātrāk nekā vidēji. Tomēr pašlaik viņi plāno grupā iekļaut vairāk uzņēmumu, piemēram, Societé Generale, un palielināt to skaitu.

Honkongas tirdzniecības finansēšanas platforma (HKTFP)

HKMA jeb Honkongas monetārā pārvalde vada citu blokķēdes konsorciju projektu. Viņi izmanto Ping a Group tehnoloģiju. Kā ziņots, viņu pusē ir 21 banka, taču šajā brīdī mēs zinām tikai dažus nosaukumus.

Viņi ir –

DBS, Hang Seng Bank, Standard Chartered, HSBC, ANZ, Bank of East Asia un Bank of China.

Viņi kopā vēlas digitalizēt piegādes ķēdes pārvaldību un platformā droši glabāt visus tirdzniecības ierakstus.

Mazumtirdzniecības konsorcijs

Pašlaik viņiem nav oficiāla projekta nosaukuma, taču IBM paziņoja par jaunu sadarbību starp pasaules mazumtirgotājiem. Viņi izmantos IBM platformu, lai attīstītu savu jauno apvienoto tīklu.

Galvenais mērķis ir nodrošināt patērētāju apmierinātību visā pasaulē. Katru gadu piesārņotā pārtika apgrūtina pasauli ar slimībām, izšķērdēšanu un ekonomiskiem uzliesmojumiem. Lai risinātu šīs situācijas, apvienojas desmit organizācijas.

Viņi ir –

Walmart, Unilever, Tyson Foods, Nestlé, McLane Company, McCormick and Company, Kroger, Golden State Foods, Driscoll’s un Dole.

Šī jaunā infrastruktūra var dot labumu pārtikas ekosistēmai pilnīgi jaunā veidā.

B3i

Nu, šo projektu nodrošina R3. Viņi saņem tehnoloģiju atbalstu no R3’s Corda, kas ir blokķēdes platforma. Šajā projektā B3i trīspadsmit bankas apvienojas vienā tīklā.

Viņi ir –

Cīrihes apdrošināšanas grupa, XL Catlin, Tokio Marine, Swiss Re, SCOR, Munich Re, Liberty Mutual, Hanover Re, Generali, Allianz, Ageas, Aegon un Achmea.

Šajā projektā B3i izmantos R3 blockchain tehnoloģiju, lai digitalizētu visu oficiālo apdrošināšanas dokumentāciju. Apdrošināšanas sabiedrības vēlas pilnveidot savus pakalpojumus un nodrošināt labāku patērētāju apmierinātību.

6. nodaļa: vai tie ir blokķēdes attīstības izeja?

Federālā blokķēde var labā veidā mainīt blokķēdes lietojumu veidus. Šī jaunā tehnoloģija ir derīga ar abām pasaulēm. Ar papildu drošības un elastības līmeni šī tehnoloģija var radīt veselīgāku vidi korporācijām.

Šāda veida blokķēdē nebūs centralizētas varas ļaunprātīgas izmantošanas. Neskatoties uz to, ka tie darbojas iepriekš noteiktā grupā, nevienam nav piekļuves modificēt blokus, tiklīdz kāds tos pievieno virsgrāmatas sistēmai.

Tātad datu mainīšanas shēma jūsu labā šeit nedarbosies. Arī jebkura organizācijas procesa pilnveidošanas process nodrošinās ātrāku rezultātu. Organizācijas tagad varēs netraucēti apmainīties ar informāciju bez jebkādiem drošības pārkāpumiem. Un patērētāji gūs ievērojamu labumu ilgtermiņā.

Tomēr tas joprojām ir darba procesā, un tas ir vairāk jāattīsta. Cilvēkiem vajadzētu nākt klajā, lai atbrīvotos no visiem trūkumiem, lai iegūtu ikvienam nepieciešamu daudz drošāku tīkla centru.

7. nodaļa: Beigās,

Nu, patiesību sakot, tikai paļaujoties uz viena veida blokķēdi, nevarēs ietekmēt tipiskās sistēmas. Katrai blokķēdes tehnoloģijai ir sava taisnīgā daļa priekšrocību un trūkumu. Tātad paļauties tikai uz vienu tipu būtu absurds solis.

Tomēr, ja jums ir darīšana ar privātumu, drošību un kontroli, apvienotās bloku ķēdes izvēle ļautu iegūt vislabāko rezultātu.

Tātad, vai blokķēdes konsorciji var mainīt mūsu uzņēmumu darbību? Nu, tas ir kaut kas, kas mums jāgaida un jāredz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map