Blockchain Academy: Sāciet ar Blockchain kursiem!

Blockchain akadēmija, protams, ir izšķiroša daļa, kad runa ir par kļūšanu par blockchain profesionāli. Jūs neatradīsit lielāku veidu, kā uzzināt par blokķēdes tehnoloģiju, neizmantojot tai bloku ķēdes akadēmiju.

Ir daudz cilvēku vai profesionāļu, kuri tehniskajā perspektīvā ir vairāk nekā kvalificēti, taču biznesa perspektīvā viņiem, šķiet, ļoti pietrūkst. Rezultātā, runājot par gan blokķēdes, gan uzņēmuma biznesa procesu sasaisti, viņi pieļauj daudzas kļūdas.

Tāpēc tas noved pie daudz resursu izšķērdēšanas un laika zaudēšanas. Bet kā jūs varat pārvarēt šo situāciju?

Nu, blokķēdes akadēmija tam var būt ideāls risinājums. Būtībā mācīšanās no blockchain akadēmijas var būt labākais veids, kā saprast, kā savienot šos divus.

Arī blockchain akadēmijas kursi vienmēr ir šeit, lai piedāvātu jums vislabāko no labākajām zināšanām un apmācību.

Tādējādi šeit, 101 Blockchains, mēs piedāvājam blockchain akadēmiju, kuru jūs meklējāt tiešsaistē.

Ne tikai tas, bet arī mūsu augstākās klases bloku ķēdes akadēmijas kursi ļaus saprast, kā šī tehnoloģija darbojas un kā jūs varat atraisīt tās patiesās pilnvaras.

Tāpēc šajā ceļvedī mēs runāsim par visu, kas saistīts ar blokķēdes akadēmiju. Tātad, sāksim!

blockchain akadēmija

Contents

Ko piedāvā mūsu Blockchain Academy apmācība?

Nu, blockchain akadēmijas apmācība jums piedāvā daudz iespēju. Apskatīsim, ko jūs varat sagaidīt, veidojot blokķēdes akadēmiju.

 • Plaša zināšanu bāze

Nu, mūsu komanda ar prieku velta laiku un pūles visām mūsu akadēmijas aktivitātēm. Tā kā mums ir plaša kursu kolekcija, atcerieties, ka katrs no tiem ir pārpildīts ar informāciju.


Mēs nekad neiekļaujam nekāda veida informāciju, kas varētu radīt neskaidrības. Kad esam pārliecināti, ka visa informācija ir pilnīgi pareiza, tikai tad mēs izveidojam kursus.

 • Regulāri atjauninājumi

Blockchain akadēmijas kursi tiek regulāri atjaunināti. Turklāt mēs nodrošinām, ka visos mūsu kursos ir visa nepieciešamā informācija. Patiesībā atrast atjauninātu saturu ir samērā grūti. Turklāt, ja izmantojat novecojušu informāciju, jūsu risinājums var pat neizdoties.

Tātad, mēs zinām situācijas nopietnību un piedāvājam vislabāko iespējamo rezultātu.

 • Premium atbalsts

Nu, vai jūs nebūtu lielisks, ja jūs saņemtu izcilu atbalstu, apmeklējot mūsu kursus? Tādēļ, lai pārliecinātos, ka jums ir neaizmirstama pieredze ar mums, mēs ar lielu rūpību izturamies pret katru mūsu studentu.

Patiesībā mēs domājam, ka katrs mūsu students ir pelnījis labāko no labākās pieredzes. Tāpēc mūsu komanda vienmēr ir gaidīšanas režīmā, lai nodrošinātu laimīgu pieredzi.

 • Elastīgi mācību grafiki

Vēl viena lieta, ko akadēmija jums piedāvās, ir elastīgas mācīšanās iespējas. Tas nozīmē, ka jūs varat pārtraukt un sākt mūsu piedāvātos kursus jebkurā laikā. Acīmredzot mēs piedāvājam strukturētu posmu katram kursam.

Bet jūs iegūsiet galīgo pārsvaru. Varat arī atkārtoti veikt kursu bez papildu maksas!

 • Vienkārša mācību struktūra

Daudzi no jums var būt pilnīgi jauni šajā tēmā. Tādēļ jums ir nepieciešams iegūt vienkāršotu un viegli saprotamu informācijas formu. Tādējādi, lai palīdzētu jums, visiem mūsu kursiem ir vienkārša stundu struktūra, kuru ir ļoti viegli saprast.

Tādēļ tas ir lielisks veids, kā sākt savu blokķēdes digitālo pārveidošanu.

 • Ekskluzīvi bonusa materiāli

Mēs vienmēr piedāvājam papildu materiālus visiem studentiem. Patiesībā jūs varat sagaidīt interviju vai profesionālu padomu saņemšanu no augstākās klases bloku ķēdes novatoriem.

Vēl jo vairāk, jūs vienmēr varat katru nedēļu sekot e-pasta ziņojumiem ar treniņu izklājlapām, norādījumiem un tā tālāk.

Vai tas var būt kaut kas labāks par to?

Kā izvēlēties perfektu blokķēdes kursu no mūsu kolekcijas?

Mūsu blokķēdes akadēmijas kursi piedāvās jums perfektu risinājumu un ideālu veidu, kā parādīt savas prasmes uzņēmuma vidē. Būtībā mūsu kursu izmantošana palīdzēs jums parādīt, ka jūs patiešām varat strādāt pie tehnoloģijas vai vismaz ir zināšanu bāze, lai izstrādātu perfektu stratēģiju.

Jūs arī uzzināsiet par dažādām blokķēdes arhitektūrām, lietojuma gadījumiem, platformām utt. Labākais veids, kā rīkoties, būs izvairīties no visiem bezmaksas kursiem, kurus nejauši atrodat internetā.

Jebkurā gadījumā, kā jūs patiešām varat izvēlēties arī blockchain kursu savām vajadzībām? Mēs iesakām pārbaudīt katru mūsu kursu un pēc tam izvēlēties kursu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Tādējādi uzdodiet sev šos jautājumus, lai precīzi noteiktu ideālo –

 • Kādā nozarē es strādāju?
 • Vai es esmu vadītāja vai konsultanta vai izstrādātāja amatā?
 • Vai man vajag sertifikātu vai nē?
 • Ja man ir nepieciešama sertifikācija, tad kurš kurss iet roku rokā ar manu karjeras izvēli?
 • Vai es attīstīšu platformu? Ja tā, vai man ir instrumenti, lai to izdarītu?

Mācīšanās no blokķēdes akadēmijas ir lielisks veids, kā uzlabot savas karjeras iespējas. Turklāt, lepojoties ar mūsu blokķēdes kursiem, pat netehniskas personas var viegli uzzināt par tehnoloģijām bez problēmām.

Bet, ja jūs joprojām neesat pārliecināts, ko izvēlēties, varat apskatīt mūsu bezmaksas kursus vai pat sazināties ar mums, lai saņemtu atbilstošu padomu. Tādēļ viss, kas jums jādara, ir jāreģistrējas un nekavējoties jāsāk apmācība par blockchain akadēmiju.

Kāpēc mūsu Blockchain akadēmijas kursi ir svarīgi?

Nu, nav tā, ka mēs lepojamies ar savu blokķēdes akadēmijas apmācību bez pienācīga iemesla. Bet mums jāsaka, ka mums šobrīd ir vislabākā blokķēdes kursu kolekcija.

Tāpēc bloku ķēdes akadēmijas kursi ievērojami atšķiras no visiem citiem tirgus kursiem. Bet kā jūs tajā izcēlāties, kad pārējie joprojām ir tālu atpalikuši?

Patiesībā mūsu kursos ir daži izšķiroši elementi, kas to padara tik atšķirīgu nekā visi pārējie. Apskatīsim, kā mēs atšķiramies.

Pirmkārt, citi tirgū esošie blokķēdes kursi mēdz koncentrēties tikai uz šīs jaunās revolūcijas tehnoloģisko daļu. Tāpēc viņi nekad nepasaka, kā jūs varat izmantot šo tehnoloģiju un attīstīt savu uzņēmējdarbību.

Mēs zinām, ka šāda veida tehnoloģiju radīšana galvenokārt ir paredzēta, lai veicinātu mūsu biznesa veidus vai ikdienas dzīvesveidu. Bet jūs nezināt, kā jūs varat izmantot šo tehnoloģiju kviešu biznesā, lai to izmantotu?

Tādējādi mēs izstrādājam visus savus kursus, paturot prātā, ka tiem jāatbalsta arī uzņēmumu nozares. Tādējādi visi kursi ir aprīkoti pāris uzņēmumiem ar tehnoloģijām un piedāvā jums perfektu kombināciju.

Tātad, mācoties no blockchain akadēmijas, jūs nodrošināsiet šīs zināšanas, lai tiktu galā ar jebkuru scenāriju vai situāciju, kuru jūsu uzņēmums jums iemet.

Vai jūs zināt, ka tagad uzņēmumi masveidā cīnās, lai atrastu perfektu kandidātu, kurš varētu saprast gan tehnoloģiju, gan biznesa procesus? Šī ir viena iespēja mūžā, kas jums būtu jāieņem un jānodrošina sava vieta augstas klases uzņēmumā.

Kas vēl?

Otrkārt, visi mūsu kursi akadēmijā ir veidoti vienkāršā, tomēr informatīvā veidā, un to izpratnei nepieciešams ļoti maz laika.

Nedomājiet arī, ka visi mūsu kursi un apmācība ir paredzēta tikai darbiniekiem. Jebkurš darba devējs var izmantot mūsu kursus, lai paplašinātu savu zināšanu bāzi arī par šo tēmu. Patiesībā, ja jūs esat tikai iesācējs šajā tehnoloģijā, tad arī mūsu kursi var jums palīdzēt.

Jebkurā gadījumā blokķēde traucē un nākotnē sagrauj daudzas nozares. Tāpēc vislabāk ir sagatavoties neizbēgamajam ātrāk, nevis vēlāk.

Un tāpēc mūsu akadēmija jums ir patiešām svarīga. Kā redzat, no mums jūs saņemsiet tikai augstākās kvalitātes pieredzi, kāpēc gan ne tikai to pārbaudīt?

Cik daudz laika ir jāiegulda, lai kļūtu par 101Blockchains sertificētu profesionāli?

Nu, tas ir viens no galvenajiem jautājumiem, ko mums uzdod par mūsu akadēmiju. Patiesībā mēs zinām, ka jums var būt aizņemta dzīve un, iespējams, nav laika ieguldīt garos kursos. Tāpēc mēs izveidojām visas mūsu bloku ķēdes akadēmijas apmācības tādā veidā, ka tas jums aizņems tikai aptuveni 16 stundas.

Tomēr, tā kā mēs sadalījām kursus dažādās daļās, jums būs nepieciešamas līdz 4 nedēļām, lai uzzinātu par to. Ja vēlaties, varat arī jebkurā laikā pārtraukt kursu.

Patiesībā mūsu devīze ir tāda, ka jums noteikti vajadzētu mācīties savā tempā. Tātad, mācīties no blockchain akadēmijas ir atkarīgs tikai no jums. Neviens neliks pabeigt nodarbības ātrāk vai lēnāk, nekā vēlaties.

Jebkurā gadījumā mūsu mazāko kursu pabeigšana var aizņemt apmēram 75 minūtes. Tātad, kā redzat, jums nav jāuztraucas par kursu apmeklēšanu, kad vispār esat aizņemts.

Patiesībā tas viss ir atkarīgs no jums!

Kāds ir reālais process?

Blokķēdes akadēmija piedāvā vienkāršu veidu, kā nokļūt šīs tehnoloģijas sfērā. Bet tikai atcerieties, ka visi noteikumi nav iestrādāti. Jūs vienmēr varat to pielāgot, kā vēlaties.

 • Sāciet, reģistrējoties kādā no mūsu akadēmijas blokķēdes kursiem. Šie kursi noteikti paplašinās jūsu prātu un nodrošinās pareizu informāciju.
 • Noteikti pilnībā izprotiet un izpētiet materiālus, ko jums piedāvā kursi. Ja neesat pārliecināts par kaut ko, sazinieties ar mums jebkurā laikā.
 • Jūs varat apskatīt mūsu informatīvos rakstus emuāra sadaļā, lai iegūtu vairāk perspektīvas arī blokķēdes ekosistēmā.
 • Vienmēr katru nedēļu izmantojiet mūsu norādījumus pa e-pastu un apmācības izklājlapas, lai uzlabotu savas prasmes.
 • Kursu pasniedzējs jums piedāvās uzdevumus un mācību materiālus. Tāpēc tā pārliecinās tos attiecīgi izpētīt, lai vēlāk to labāk novērtētu.
 • Vienmēr veltiet laiku, nesteidzieties ar tiešsaistes nodarbībām.
 • Jūs saņemsiet piekļuvi mūsu forumam, kur jūs varat sazināties ar citiem studentiem. Tādējādi jūs vienmēr varat lūgt palīdzību attiecībā uz mācību materiāliem.

Blockchain kursu kolekcija mūsu akadēmijā

Sertificēts uzņēmuma Blockchain Professional

Kursu pārskats

Šis ir viens no blokķēdes kursiem, kas piedāvās jums lielu vērtību un sertifikātu. Pārbaudiet, kāpēc jums vajadzētu izmantot šo kursu –

 • Pētījums par blokķēdes tehnoloģiju, un tas ietekmē vispārējo uzņēmējdarbības ekosistēmu.
 • Uzziniet par plašāku bloku ķēdes pasaules analīzi.
 • Ziniet, kā jūs varat stratēģiski ieviest tehnoloģiju.
 • Izprotiet pārveidošanas procesu, izmantojot atjauninātus rīkkopus.

Kādi tam ir moduļi?

M-1: Blockchain tehnoloģiju pamati

 • Blokķēdes pamati
 • Kā tiek veidoti bloki
 • Gudrs līgums
 • Privātie un publiskie blokķēdes
 • Vienprātības mehānismi

M-2: padziļināta izpratne par uzņēmumu blokķēdes platformām

 • Corda
 • Ethereum
 • Hyperledger audums

M-3: Blockchain tirdzniecības finansēs

 • Ripple pamati
 • Kriptovalūtas un kriptogrāfijas aktīvi
 • Blockchain rezolūcijas tirdzniecības finansēšanā

M-4: Blockchain lietojumi galvenajās nozarēs

 • Blockchain pārveido uzņēmumus
 • Uz Blockchain balstītas piegādes ķēdes pārvaldības pamati
 • Blockchain piegādes ķēdes reālās lietošanas gadījumi

M-5: Blokķēdes lietošanas gadījumi

Kā jūs varat izmantot blokķēdi dažādās nozarēs

Uzņēmumu bloku ķēdes un piegādes ķēžu pārvaldība

Kursu pārskats

Šis ir viens no blokķēdes kursiem, kas piedāvās jums vērtību sajaukumu ar īpašām piegādes ķēdes pārvaldības perspektīvām. Pārbaudiet, kāpēc jums vajadzētu izmantot šo kursu –

 • Kā jūs varat integrēt blokķēdi uzņēmuma nozares modeļos.
 • Piedalieties apmācībās par uz bloku ķēdi orientētām uzņēmējdarbības iespējām.
 • Uzziniet par blokķēdes speciālistu prasmēm piegādes ķēdes aspektā.

Kādi tam ir moduļi?

M-1: Piegādes ķēdes vadības procesa pamati

 • Piegādes ķēdes process ir izskaidrots
 • Piegādes ķēdes vadītāja iespējamās lomas uzņēmumā un galvenie pienākumi

M-2: Vērtību veidošana SCM

 • Uzņēmuma vērtības novērtēšana ar savu apgrozāmo kapitālu
 • Ekonomiskās pievienotās vērtības (EVA) modelis piegādes ķēdes vadības novērtēšanai
 • Piegādes ķēdes process un apgrozāmā kapitāla attiecība

M-3: Piegādes ķēdes bloķēšanas ķēdes reālie piemēri un lietošanas gadījumi

 • Blokķēdes ietekme piegādes ķēdes apstrādes plūsmās
 • Piegādes ķēdes vadības sistēmas, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju

M-4: Inovatīva piegādes ķēdes projekta izstrāde

 • Soli pa solim risinājuma metodes izstrādes kopējais process

Uzņēmumu blokķēdes un tirdzniecības finansēšana

Kursu pārskats

Šis ir viens no blokķēdes kursiem, kas piedāvās jums ieskatu tirdzniecības finanšu un blokķēdes pasaulē. Pārbaudiet, kāpēc jums vajadzētu izmantot šo kursu –

 • Novērtējiet, kā blokķēde maina tirdzniecības finanšu sektoru un mantotos uzņēmējdarbības modeļus.
 • Ziniet par to, kāda veida uzņēmumi šobrīd izmanto šo tehnoloģiju.
 • Uzziniet par lietojumiem, kas balstīti uz blokķēdēm, lai izvēlētos labāko savam uzņēmumam.
 • Pārbaudiet apmācību par blockchain platformām, kas var pilnveidot tirdzniecības operācijas.

Kādi tam ir moduļi?

M-1: Tirdzniecības finanšu nozares darba process

 • Tirdzniecības finansēšanas pamatelementi
 • Tirdzniecības finanšu nozares problēmas

M-2: Blockchains loma tirdzniecības finanšu attīstības procesā

 • Pārskats par blokķēdes iniciatīvām, piemēriem un modeļiem
 • Tirdzniecības finansēšana ar blokķēdes priekšrocībām
 • Kā dažādi bloku ķēdes risinājumi tirdzniecības finansēšanai maina nozari?

M-3: Blockchain galvenās daļas tirdzniecības finansēšanai

 • Akreditīvs (LC)
 • Pavadzīme (BoL)
 • Pārrobežu maksājumi

M-4: Dažādas ar Blockchain darbināmas tirdzniecības finanšu lietojumprogrammas

 • Marco Polo pārskats
 • Kontūra pārskats
 • TradeLens pārskats
 • Pārskats par We. Tirdzniecība

M-5: Attīstība tirdzniecības ķēdēs balstītos tirdzniecības finanšu uzņēmumos

 • TradeTrust
 • Digitālo standartu iniciatīva

Uzņēmumu bloku ķēdes pamati

Kursu pārskats

Šis ir viens no blokķēdes kursiem, kas jums piedāvās bezmaksas analīzi par to, kā šī tehnoloģija darbojas un kā jūs to varat izmantot. Pārbaudiet, kāpēc jums vajadzētu izmantot šo kursu –

 • Pētījums par blokķēdes ekosistēmu un to, kā tā ietekmē citus.
 • Zināt par dažādiem būtiskiem terminiem, piemēram, vienprātību, mezgliem utt.
 • Apmāciet blokķēdi un tās lomu vadošajās nozarēs.

Kādi tam ir moduļi?

M-1: Blockchain tehnoloģijas pamati

 • Plašāks skaidrojums par to, kas ir blokķēde
 • Kā šī tehnoloģija darbojas?

M-2: dažādu blokķēdes noteikumu nenovērtēšana

 • Dubultu tēriņi
 • Validatori
 • Atļautā blokķēde
 • Vienprātības protokoli

M-3: Viedās līguma pamatprincipi

 • Kā darbojas viedie līgumi?
 • Kādas ir viedo līgumu priekšrocības?

M-4: Pasaules ķēdes pārveidošana

 • Dažādas blokķēdes vertikāles, kas pārveido nozares
 • Vadošās nozares, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju

Ievads uzņēmuma blokķēdē

Šis ir viens no blokķēdes kursiem, kas jums piedāvās bezmaksas analīzi par to, kā šī tehnoloģija darbojas un kā jūs to varat izmantot. Pārbaudiet, kāpēc jums vajadzētu izmantot šo kursu –

 • Uzziniet par blokķēdes tehnoloģijas pamatiem.
 • Zināt par svarīgām bloku ķēdes daļām.
 • Izprotiet, kā notiek digitālā transformācija.

Kādi tam ir moduļi?

M-1: Blockchain tehnoloģijas pamati

 • Plašāks skaidrojums par to, kas ir blokķēde
 • Kā šī tehnoloģija darbojas?
 • Blokķēdes vēsture
 • Dažādu veidu tīklu salīdzinājums
 • Publiskā un privātā blokķēdes salīdzinājums
 • Galvenās blokķēdes priekšrocības

M-2: dažādu blokķēdes noteikumu nenovērtēšana

 • Dubultu tēriņi
 • Validatori
 • Atļautā blokķēde
 • Vienprātības protokoli
 • Mezgli

M-3: Viedās līguma pamatprincipi

 • Kā darbojas viedie līgumi?
 • Kādas ir viedo līgumu priekšrocības?
 • Kādi ir viedo līgumu trūkumi?
 • Viedi līgumu lietošanas gadījumi

M-4: Pasaules ķēdes pārveidošana

 • Dažādas blokķēdes vertikāles, kas pārveido nozares
 • Vadošās nozares, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju
 • Izmantojiet IBM Food Trust gadījuma sadalīšanu

M-5: Kā blokķēde var novirzīt pasauli godīgā sistēmā

 • Web 3.0 priekšrocības
 • Tīmekļa vēsture
 • Federālā blokķēdes pārskats
 • Federālā vide un visizplatītākie lietošanas gadījumi
 • Decentralizētā un centralizētā interneta salīdzinājums

Enterprise Blockchains veidnes

Šis ir viens no blokķēdes kursiem, kas piedāvās jums veidnes, kuras varat izmantot, lai ātrāk ieviestu blokķēdes tehnoloģiju. Pārbaudiet, kāpēc jums vajadzētu izmantot šo kursu –

 • Darbs ar uz uzņēmumu vērstiem blokķēdes risinājumiem.
 • Pārliecinieties, ka jūsu projekts ir gatavs oficiālajai palaišanai.
 • Izveidojiet brīnišķīgu prezentāciju saviem investoriem.

Kādas tam ir veidnes?

 • Vai jums ir nepieciešama blokķēde? – Tas ir lēmumu pieņemšanas rīks, kuru varat izmantot, lai izvēlētos, vai izmantot blokķēdi.
 • Blockchain projekta gatavība – Tas ir pārbaudes rīks, kas jums pateiks, kad jūsu projekts ir gatavs, pamatojoties uz jūsu ieguldījumu.
 • Uzņēmuma Blockchain projekta prezentēšana – Šis ļauj jums izveidot prātīgu prezentāciju savam blokķēdes projektam.
 • Piegādes ķēdes biznesa kartēšana vs. Uzņēmuma blokķēde – Tas kartēs abus, pamatojoties uz jūsu uzņēmuma statusu, un paziņos, kur vēlaties izmantot blokķēdi.

Kam vajadzētu iziet Blockchain kursus?

Blokķēdes akadēmija ir paredzēta, lai piedāvātu pienācīgu blokķēdes apmācību biznesa vadītājiem, nozares ekspertiem, vadītājiem, vadītājiem utt..

Ja Jums ir –

 • Biznesa analītiķi
 • Mārketinga speciālisti
 • Inovāciju vadītāji
 • Nozares profesionāļi
 • Programmatūras izstrādātāji
 • Uzņēmēji
 • Biznesa vadītāji
 • IT profesionāļi
 • Padomdevēji
 • Lēmumu pieņēmēji
 • Programmatūras inženieri
 • Programmu un produktu vadītāji

Tad jums noteikti vajadzētu apskatīt mūsu akadēmiju. Turklāt, ja esat pilnīgs iesācējs šajā nišā, jums jāpārbauda mūsu kursi, jo tie palīdzēs arī jūsu karjerā. Vienkārši pārliecinieties, ka esat izvēlējies pareizo un reģistrējieties tajā, kad varat.

Bieži uzdotie jautājumi par mūsu Blockchain akadēmiju

FAQ-1: vai 101Blcokchains Academy piedāvā jebkādus sertifikātus?

Jā, mūsu akadēmijā ir sertifikācijas kursi, kas piedāvās apmācību par blokķēdi. Bez sertifikāta ir diezgan grūti parādīt savas patiesās prasmes uzņēmuma uzņēmumiem. Tāpēc pierādījums tam, ka jūs varat strādāt pie blockchain projekta, patiešām var palīdzēt pilnveidot jūsu karjeru.

Nemaz nerunājot par to, ja jūs jau atrodaties uzņēmuma vidē, tad arī bloku ķēdes izmantošana uzņēmējdarbības modeļu uzlabošanai jums palīdzēs.

FAQ-2: Vai es varu sazināties ar instruktoriem vai komandu?

Protams! Mūsu komanda ir priecīga palīdzēt jums jebkura veida jautājumos, kas var palīdzēt uzzināt par blokķēdi. Patiesībā mēs zinām, ka pēc kursa pabeigšanas jums var būt citi jautājumi par noteiktām daļām. Tas ir tikai dabiski.

Tāpēc mēs vienmēr nodrošināsim jums labāko un labāko pieredzi ar mūsu komandu. Vai neesat pārliecināts, kā tuvoties mūsu bloku ķēdes akadēmijas kursiem? Kāpēc jūs šobrīd neprasāt mūsu komandai?

FAQ-3: Cik kvalificēti ir kursu pasniedzēji jūsu akadēmijā?

Apmācībai par blokķēdes tehnoloģiju jānāk no uzticama avota, kas zina šīs tehnoloģijas ins sludinājumus. Patiesībā neviens nevar jūs faktiski iemācīt vai pat piedāvāt tiešsaistes kursu nodarbības, pamatojoties uz nejaušiem interneta pētījumiem.

Tāpēc visi mūsu instruktori nāk no augstas klases uzņēmumiem ar grādiem, lai labāk izprastu tehnoloģiju. Tā kā viņi ir aktīvi piedalījušies vai pat strādājuši blokķēdes risinājumu izstrādē, viņi var jums to precīzāk iemācīt.

Tāpēc jums nebūs jāuztraucas par mūsu instruktoru kvalifikāciju.

FAQ-4: Vai jums, puišiem, ir kādi īpaši piedāvājumi akadēmijā??

Jā, akadēmijā mums vienmēr notiek kaut kāds īpašs piedāvājums. Lielāko daļu laika mēs piedāvājam kursiem papildu atlaides. Bet tas katrā laikā un sezonā ir atšķirīgs.

Tāpēc, ja jums ir ierobežots budžets, bet tomēr vēlaties par to uzzināt, vispirms vispirms pierakstieties pie mums. Mēs vienmēr nosūtīsim jums e-pastu, kad mums būs atlaides piedāvājums noteiktiem kursiem. Tātad, pārliecinieties, ka sekojat līdzi un nepalaidiet garām iespēju uzzināt par blokķēdi.

Sāciet savu Blockchain ceļojumu ar mūsu Blockchain Academy tagad!

Mācīšanās no blokķēdes akadēmijas var būt labākais, ko jūs varat darīt šobrīd. Patiesībā mūsu uzņēmuma bloku ķēdes akadēmija nav dārgs līdzeklis, lai uzzinātu par tehnoloģiju. Vēl jo vairāk, mēs vienmēr cenšamies nodrošināt, lai jūs uzzinātu par tehnoloģiju par pieņemamu cenu.

Kā jūs jau zināt, blockchain ir šeit, lai paliktu. Tātad, labākais veids, kā jums rīkoties, ir sekot tam visam virsū. Patiesībā, kad tas pilnībā pārtrauks nozari uz visiem laikiem, būs grūtāk sekot konkurentiem.

Tāpat vienmēr atcerieties, lai izvairītos no jebkādiem bezmaksas piedāvājumiem, ko saņemat tiešsaistē, jo viņiem parasti ir daudz dezinformācijas.

Tātad, ko jūs gaidāt? Apskatiet mūsu akadēmiju tūlīt!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map