Blockchain Fundamentals prezentācija [Ievads Blockchain]

Vēlaties uzzināt blokķēdi? Vai meklējat interaktīvu veidu, kā viegli apgūt blokķēdes pamatus? Ja jā, jūs atrodaties īstajā vietā. Vairāki blockchain iesācēju ceļveži, kas atrodas internetā, var sajaukt jūs, lai atrastu labāko, tāpēc šeit mēs aplūkosim blockchain pamatprincipu prezentāciju, tāpēc sniedziet ātru ievadu blockchain.

Šis bloku ķēdes ceļvedis nodrošinās, ka jūs varat uzzināt vissvarīgākos bloku ķēdes pamatus, izmantojot šo PowerPoint bloku ķēdes prezentāciju. Katrs blokķēdes slaids vai slaidu komplekts aptver tēmu ar attēlu un nodrošina, ka jūs saņemat vislabāko ievadu blokķēdē.

Reģistrējieties tūlīt: bezmaksas Blockchain Fundamentals kurss

Piezīme: Ja veidojat blokķēdes pamatus pdf, iesakām izmantot šeit pieejamos slaidus. Tas palīdzēs mums sasniegt vairāk auditorijas, kas vēlas uzzināt par blokķēdes pamatiem.

Blockchain Fundamentals prezentācija

Iesācēju blokķēdes pamatprincipu prezentācija satur 25 blokķēdes slaidus. Tātad, bez kavēšanās, iepazīsimies ar blokķēdes pamatiem, izmantojot blokķēdes prezentācijas pdf. Sāksim.

Mēs aicinām jūs iegult šo prezentāciju savā vietnē, nokopējot šo kodu:

Lūdzu, ar šo grafiku iekļaujiet attiecinājumu uz vietni 101blockchains.com. ;

Blockchain ievads Prezentācija – slaidu apraksts

Pārejam uz priekšu, lai iegūtu pārskatu par to, ko mēs esam aplūkojuši katrā Blockchain Fundamentals prezentācijas slaidā.

1. slaids: nosaukums

Pirmais slaids ir nosaukuma prezentācija – Blockchain Fundamentals (Blockchain Made Easy). Jūs varat arī atrast 101Blockchains logotipu, kas norāda, ka prezentāciju ir izveidojuši 101Blockchains.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Blockchain? Apskatiet mūsu jaunāko rakstu par galīgo blokķēdes ceļvedi.


2. slaids: abstrakts

Šajā slaidā mēs uzskaitīsim svarīgās tēmas, kuras mēs aplūkosim blokķēdes prezentācijā. Tēmas ietvers sekojošo.

 1. Kas ir blokķēdes tehnoloģija
 2. Jāzina blokķēdes noteikumi
 3. Gudri līgumi
 4. Blockchain digitālā pārveidošana
 5. Blokķēdes ietekme uz pasauli

3. slaids: kas ir Blockchain?

Blokķēde ir definēta kā atvērta virsgrāmata, kas pusēm piedāvā decentralizāciju. Turklāt tas piedāvā arī pārredzamību, nemaināmību un drošību. Tam ir daudzas funkcijas, tostarp atvērta, izplatīta, virsgrāmata, P2P un pastāvīga.

Blokķēdes terminu Bitcoin baltajā grāmatā pirmo reizi ieviesa 2009. gadā Satoshi Nakamoto. No turienes tas ir gājis tālu, jo arvien vairāk organizāciju par to interesējas. Pašlaik Bitcoin ir ceļā uz zibens tīkla un citu uzlabotu funkciju ieviešanu.

Lasīt tūlīt: Top Blockchain funkcijas

4. slaids: kā darbojas blokķēde?

Blokķēdes darbība ir vienkārša. Tā kā tas ir vienādranga tīkls, lietotājam ir jāsāk darījums. Kad tas izdarīts, minētajam darījumam tiek piešķirts bloks. Darījumu bloks tiek apraidīts arī tīklā, un visi tīkla mezgli iegūst minēto informāciju. Pēc tam bloks tiek iegūts un apstiprināts. Tas tiek pievienots arī ķēdei, kam seko veiksmīgs darījums.

5. slaids: ievērojami ieguvumi no Blockchain tehnoloģijas

Blockchain tehnoloģija ir tehnoloģijām bagāta tehnoloģija. Blockchain tehnoloģijai ir tik daudz priekšrocību. Piemēram, tas ļauj lietotājam veikt ātrāku norēķinu, salīdzinot ar tradicionālajām metodēm. Tas ir arī nemainīgs un drošāks. Salīdzinot ar tradicionālo tīklu, blokķēdes tehnoloģija ir vairāk spējīga, un tai ir uzlabota tīkla jauda. Ar iebūvētu decentralizāciju to var izmantot, lai izveidotu kopīgu un izplatītu blokķēdi.

6. slaids: Publiskais vs privātais bloķēšanas tīkls

Slaidos tiek apspriesta atšķirība starp publisko un privāto blokķēdes tīklu. Galvenā atšķirība starp tām ir to darbība. Publiskais blokķēdes tīkls ir bez atļaujas, savukārt privātais bloku ķēde ir atļauts. Tas nozīmē, ka publiskā blokķēde ir atvērts tīkls, kuru neviens nekontrolē. Ikviens tam var piekļūt. No otras puses, privātajai blokķēdei ir atļauts, kas nozīmē, ka ir iestāde, kas pārvalda, kas var izmantot tīklu.

Lasiet arī: Public vs Private Blockchain

7. slaids: Centralizēts vs decentralizēts vs izplatīts tīkls: pārskats

Starp centralizētajiem, decentralizētajiem un izplatītajiem tīkliem ir būtiska atšķirība. Par to ir slaids.

 • Centralizēti: visi mezgli ietilpst vienā autoritātē
 • Decentralizēta: nav centralizētas iestādes, un visi var piedalīties tīklā.
 • Izplatīts: neatkarīgi mezgli mijiedarbojas viens ar otru. Arī katrs mezgls ir savstarpēji savienots.

8. un 9. slaids: populārākie blokķēdes noteikumi

Iesācējam ir grūti zināt blokķēdes terminus, un tas var tos viegli sajaukt. Šajā 10 svarīgo slaidu sarakstā ir jāzina blockchain termini. Piemēram, tas attiecas uz bitcoin, airdrop, dApp, ICO un citiem.

Kā iesācējam jums ir jāiziet visizplatītākie Blockchain termini un definīcijas, lai tos labāk iemācītos. Šeit ir populārākās Blockchain definīcijas, kas jums jāpārbauda.

10. slaids: izskaidrots viedais līgums

Viedie līgumi ir līdzīgi juridiskajam dokumentam un rada nosacījumus starp divām pusēm. Abas puses, kas nodarbojas ar viedo līgumu izmantošanu. Tāpat līgumos glabāšanai tiek izmantota valsts virsgrāmata. Viedi līgumi tiek aktivizēti, kad ir izpildīts nosacījums, un tie ir pilnīgi neatkarīgi.

Tas vienkārši tiek izpildīts, pamatojoties uz kodu, kas nosaka priekšnosacījumu. Lai pārliecinātos, ka tie darbojas kā paredzēts, regulatori tos analizē un pārvalda. Tas arī palīdz izprast tendences un paredz tirgus nenoteiktību.

11. slaids: kā darbojas viedais līgums?

Gudri līgumi darbojas starp divām pusēm. To izmanto pircēju un pārdevēju meklēšanā. Turklāt to var izmantot darījumiem. Bankas un citi institūti var izmantot viedos līgumus aktīvu saņemšanai un izplatīšanai.

Viedo līgumu trīs galvenās iezīmes ietver reģistrētu, automatizētu līgumu norēķinu, un trešā puse nav vajadzīga.

12. slaids: Viedo līgumu priekšrocības?

Slaidā aplūkotas viedo līgumu priekšrocības. Dažas priekšrocības ietver pilnīgu pārredzamību, dokumentu noformēšanu, pilnīgu pārredzamību, uzticamību, garantētus rezultātus utt.

Vai jūs domājat, ka viedos līgumus ir grūti aptvert? Neuztraucieties, mēs esam piegādājuši detalizētu viedo līgumu rokasgrāmatu, kas jums ļaus viegli uzzināt par viedajiem līgumiem.

13. slaids: Viedo līgumu trūkumi

Viedie līgumi neatbrīvo no trūkumiem. Tam tomēr ir daži trūkumi. Daži no galvenajiem trūkumiem ir kļūdas, konfidencialitāte un līgumi.

Viedus līgumus veido cilvēki, tāpēc tie ir atvērti cilvēku kļūdām. Turklāt tie nav 100% konfidenciāli. Tas var nopludināt svarīgu informāciju, kuru var nolasīt trešā puse. Ne tikai tas, bet ir arī rouge līgumi, kas var darboties kā reāli un padarīt krāpšanu iespējamu.

14. slaids: viedo līgumu izmantošanas gadījumi

Viedajiem līgumiem ir daudz lietojumu. Tos var izmantot dažādās vertikālēs, kā arī tos var izmantot, lai padarītu lietas efektīvas. Daži no tā galvenajiem lietojuma gadījumiem ir tirdzniecības darbības, piegādes ķēdes, autortiesību aizsardzība, nekustamā īpašuma tirgus, valdības balsošana utt. Tam ir arī ļoti noderīgi lietojuma interneta lietojuma gadījumi, kad tas var palīdzēt aizsargāt arī tīklu.

15. slaids: vai Blockchain ir pārsniegts?

Vai blokķēde ir pārspīlēta? Tas ir viens no lielākajiem jautājumiem, kas jārisina. Vispārējie iedzīvotāji nesaprot, ko piedāvā blockchain. Tas noved pie pieņēmumiem, un daudzi to sauc par pārmērīgu. Šobrīd blokķēdes tehnoloģijai vēl nav desmit gadu.

Mēs jau esam šķērsojuši vilšanās fāzi un virzāmies uz labāku ieviešanu nākotnē. Piemēram, Bitcoin drīz redzēs jaunus atjauninājumus. Arī citas blokķēdes tehnoloģijas strauji ievieš jauninājumus.

Lasiet arī: Vai jums ir nepieciešama blokķēde?

16. slaids: Blockchain transformāciju vertikāli

Pašlaik visa nozare piedzīvo blokķēdes pārveidošanu. Jūs varat redzēt blokķēdes ietekmi visur. Tāpēc slaids dalās ar blokķēdes pārveidošanas deviņām vertikālēm. Tie ietver sekojošo:

 1. Tehnoloģija
 2. Likums un noziedzība
 3. Valsts dienests
 4. Finanses
 5. Cilvēktiesības
 6. Izklaide
 7. Mediji
 8. Transports
 9. Līgumi

IT nozare jau ir piedzīvojusi digitālo transformāciju, izmantojot Blockchain Technology. Pārbaudiet vairāk par Blockchain Digital Transformation.

17. slaids: 2017. – 2018. Gada vadošie sektori

Blokķēdes tehnoloģiju ieviešanā ir arī daudzas nozares. Divas nozares, kas ir visvairāk vadošās, ietver Fintech un piegādes ķēdes. Tomēr tas vēl nav viss, jo ir citas nozares, kas lēnām, bet nepārtraukti pieņem blokķēdes tehnoloģiju, tostarp veselības aprūpi, kuģniecību, mazumtirdzniecību, apdrošināšanu un kalnrūpniecību.

Laika gaitā mēs redzēsim gandrīz katru sektoru, lai izmantotu kaut kādu blokķēdes tehnoloģiju. Dažās nozarēs būs labāka ieviešana labākas piemērotības dēļ nekā citās nozarēs, jo uzņēmumi ļoti vēlas ieviest blokķēdi.

18. slaids: Web 3.0: Web 2.0 pēctecis

Blockchain sāks arī Web 3.0, kas ir interneta 3. paaudze. Internets izmantos blokķēdes tīkla priekšrocības un nodrošinās patiesi decentralizētu tīklu, kas ir daudz progresīvāks nekā tas, kas mums šobrīd ir.

Pašreizējais tīmeklis ir vairāk vērsts uz serveru bāzes datubāzēm un tādējādi nodrošina ierobežotu funkcionalitāti. Jaunais internets tiks vairāk koncentrēts uz lietotājiem, kas nozīmē, ka tas būs labāk savienots un piedāvās drošu platformu visiem tur esošajiem.

19. slaids: Web 3.0 priekšrocības

Šis slaids turpina Web 3.0 tēmu un uzskaita Web 3.0 priekšrocības. Kā jau iepriekš tika runāts, Web 3.0 piedāvā labāku funkcionalitāti un iespējas. Tas būs bez atļaujas, kas nozīmē, ka nebūs centralizētas iestādes, kas to kontrolētu.

Tas arī būs brīvs no jebkāda monopola, kā arī nodrošinās lietotājiem daudz privātuma. Tīkls ir drošs, un datu īpašumtiesības paliek galalietotājiem, kuri var tos paturēt pie sevis vai pārdot mediju uzņēmumiem. Arī Web 3.0 būs visuresošs un piedāvās semantisko tīmekli.

20. slaids: atcerieties: centralizēts vs decentralizēts internets

Galvenā atšķirība starp centralizētajiem un decentralizētajiem tīkliem ir centrālās varas neesamība. Tas ir decentralizēts internets, kuram ir unikāla datu plūsma, jauni biznesa modeļi un dApps. Slaids arī parāda atšķirību vizuālā veidā.

21. slaids: Web 3.0 ekosistēma

Galu galā mēs iegūsim Web 3.0 ekosistēmu, kas būs labāka un piedāvās plašu pakalpojumu klāstu. Slaids uzskaita dažādus ekosistēmas komponentus un sniedz ieskatu, ko jūs varat sagaidīt no Web 3.0. Katru komponentu vai pakalpojumu atradīsit arī ar piemēru, kas ļauj ieskatīties, ko sagaidīt no Web 3.0.

Lasiet arī: Web 3.0 tehnoloģiju kaudze

22. slaids: Bonuss Nr. 1: Blockchain vs Database

Blokķēde ir decentralizēta, kurā tiek glabāti arī dati. Tomēr tas atšķiras no datu bāzēm. Šajā slaidā mēs apspriežam blokķēdes un datu bāzes tēmu. Četras kategorijas, kurās tās atšķiras, ir rakstīšanas piekļuve, izmaksas, integritāte un uzticēšanās. Lielākā atšķirība, protams, ir centralizētas iestādes trūkums. Dati, kas ierakstīti blokķēdē, arī nav maināmi, kas savukārt nodrošina integritāti. Savukārt datu bāze piedāvā CRUD darbību. Ir arī būtiskas atšķirības, kas ir ietvertas pašā slaidā.

23. slaids: Bonuss Nr. 2: dažādi žetonu veidi

Šajā slaidā mēs apspriežam dažāda veida žetonus. Tie ietver valūtas, aktīvu, lietderības un kapitāla žetonus. Katrs no šiem marķieriem tiek definēts ar Web 3.0 piemēriem.

Pēdējie vārdi

Tas mūs noved pie blokķēdes pamatu prezentācijas beigām. Ja meklējat blokķēdes prezentācijas ppt, varat lejupielādēt prezentāciju un saglabāt to savā sistēmā. Šie Blockchain Fundamentals slaidi aptver ne tikai ievadu blockchain, bet arī iepazīstina lasītāju ar dažādiem jauniem jēdzieniem, idejām un informāciju.

Jūs varat arī lejupielādēt blockchain prezentācijas pdf un izmantot to kā atsauci, lai uzzinātu turpmākas uzlabotas tēmas. Turklāt jūs varat koplietot blokķēdes slaidus pdf savā lokā. Kā iesācējs mēs iesakām reģistrēties mūsu bezmaksas Blockchain pamatkursos, lai liktu pamatu spilgtai Blockchain karjerai.

Neaizmirstiet kopīgot rakstu ar visiem draugiem un palīdzēt viņiem iemācīties blokķēdi. Neaizmirstiet arī dalīties savās domās par slaidu zemāk esošajā komentāru sadaļā; mēs klausāmies! Jūs varat arī iesniegt savus jautājumus komentāru sadaļā, mēs atbildēsim jums īsā laikā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map