Blockchain ieviešanas rokasgrāmata: veiciniet sava uzņēmuma darbību

Šis visaptverošais raksts sniedz jums norādes uz pareizu blokķēdes ieviešanu jūsu esošajiem vai jaunajiem biznesa centieniem – ar rūpniecības lietām un riska faktoriem, no kuriem jāuzmanās.

Nepārtraukti pieaugošā vajadzība pēc jaunās tehnoloģijas ar nosaukumu “Blockchain” radīs revolucionāras izmaiņas mūsu dzīvesveidā. Uzzināt par to plaukst ne tikai parastie cilvēki, bet daudzi tehnoloģiju pārzinoši uzņēmumi jau ir sākuši ieguldīt blokķēdes ieviešanā.

Tomēr visredzamākais apjukums, kas slēpjas tirgū, ir “Kā es varēšu izmantot blokķēdi sava biznesa veicināšanai?” Apjukums ir diezgan gaidāms. Blokķēde joprojām ir viena no jaunajām tēmām pie horizonta, par kuru daudzi nezina.

Saskaņā ar neseno Gartner aptauju 2018. gadā 23% uzņēmumu jau strādā, lai ieviestu blokķēdes tehnoloģiju. Starp tiem vadošā loma ir apdrošināšanas sabiedrībām un finanšu nozarēm. Vēl 43% uzņēmumu tas ir ieinteresēts, bet faktiski nav izmantojis nekāda veida plānu.

Šo uzņēmumu CIO vizualizē blokķēdi kā uzņēmējdarbības modeli, kam ir spēks darboties lielās nozarēs. Tomēr viņi arī norādīja, ka process ir diezgan sarežģīts un var būt nepieciešama papildu izmeklēšana.

Tas tiek teikts, lai nodrošinātu jums ticamāku avotu bloku ķēdes risinājumiem, mēs esam izveidojuši šo bloku ķēdes ieviešanas rokasgrāmatu. Piesprādzējiet drošības jostas, jo mēs aptversim visu nepieciešamo, lai sāktu savu biznesu, kas darbināms ar blokķēdi. Šī rokasgrāmata arī palīdzēs jums iegūt pareizu priekšstatu par blokķēdes ieviešanas piemēru.

Reģistrēties tūlīt:Uzņēmumu bloku ķēžu pamati

Satura rādītājs

1. nodaļa: Blokķēdes ieviešana: kādi ir soļi?

2. nodaļa: Blockchain ieviešanas izmaksas: cik tas jums var maksāt?

3. nodaļa: 5 nelieši, kas varētu sagraut jūsu Blockchain projektu

4. nodaļa: Noslēguma domas

Contents

1. nodaļa: Blokķēdes ieviešana: kādi ir soļi?

Blockchain ieviešana

Pirmais solis: noteikt un noteikt mērķus

Blokķēdes ieviešanas rokasgrāmatas pirmais solis sākas ar mērķa noteikšanu.

Savāc savus karaspēkus

Ja vēlaties, lai šī iniciatīva būtu veiksmīga, jums jāiekļauj tik daudz palīdzības, cik vien iespējams savākt. Vienkārši sakot, jums ir jāpanāk, lai katrs no jūsu uzņēmuma strādā ar jums. Iedvesmojiet viņus domāt un sagatavojiet lielajam bloku ķēdes ieviešanas projektam.

Ja jūsu uzņēmuma dalībniekiem trūkst uz zināšanām balstītu blokķēdes lietojumu, izglītojiet viņus. Kad jūs un jūsu komanda esat sagatavojušies iznākumam, sasauciet sapulci un apspriediet iespējamos scenārijus, kurus varat izmantot.

Nesteidzieties šajā posmā. Esi pacietīgs; tas vienmēr palīdzēs jums pieņemt pareizos lēmumus. Atcerieties arī, ka nekad nepieņemiet neracionālus lēmumus. Jums ir jānosaka mērķi, lai sasniegtu kaut ko tādu, ko jūs un jūsu komanda varētu sasniegt, nevis kaut kas tāds, par ko nevar palīdzēt.

Uzdodiet sev tādus vienkāršus jautājumus kā, piemēram, kā jūsu vienkāršais bloku ķēdes ieviešanas ceļvedis var jums palīdzēt uzlabot vispārējo efektivitāti? Neatkarīgi no tā, vai jūs faktiski varat palīdzēt saviem klientiem, vai ne.

Izmantojot visas idejas, jūs varēsiet noteikt dažus pamatnoteikumus un nākt klajā ar potenciālo plānu.

Blockchain ieviešanas rokasgrāmata: vērtīgs aktīvs jūsu uzņēmumam

Tagad, kad pieaug blokķēdes lietojumprogrammas, daudzi uzņēmumi to pēta sava ziņkārības dēļ. Tomēr pirmā lieta, kas viņiem precīzi jānosaka, ir tas, kā viņi var izmantot šo jauno tehnoloģiju un nodrošināt to kā aktīvu. Pasaule tagad ir piepildīta ar blockchain biznesa iespējām.

Secinājums ir tāds, ka uzņēmumiem ir jānovērtē viss nepieciešamais, lai to veiksmīgi izvilktu. Mērķis, budžets, noteikumi un termiņi. Katra atsevišķa daļa ir vienlīdz svarīga, un tai ir jābūt veiksmīgai.

Pēc visu aspektu aplūkošanas jūs varat novērtēt, vai blokķēdes lietojumprogrammas būs aktīvs vai resursu izšķiešana.

Dažādi blokķēdes lietošanas gadījumi, kuros jums vajadzētu pievērsties

Lai palīdzētu jums tikt galā ar meklējumiem, noskaidrojot, kuri blokķēdes lietošanas gadījumi izsaka komplimentus jūsu uzņēmumam, mēs esam izveidojuši sarakstu ar priekšrocībām šajā blokķēdes ieviešanas rokasgrāmatā. Pārbaudiet to. Diezgan pārliecināts, ka jums tas patiks.

Banku sistēma

Pēc blokķēdes ieviešanas banku sistēma ieguva vislielāko trāpījumu daudzumu. Tie ir vieni no uzņēmumiem, kuriem trūkst drošības. Tāpēc blokķēdes lietojumprogrammas ar visu savu bezgaumīgo drošību padara skaistu alternatīvu bankām. Banku sistēmas ir sākušas pielāgoties blokķēdei.

Jebkura veida finanšu pakalpojumi var iegūt lielāku precizitāti un drošību nekā jau esošās sistēmas. Ja jūsu uzņēmums nodarbojas ar finanšu darījumiem, varat izmantot šo aspektu, izmantojot blokķēdes risinājumu.

Daudzas bankas jau ir sākušas pielāgoties jaunajam blokķēdes biznesam un nodrošināt klientam labāku blokķēdes lietojumu. Tas var palīdzēt jums tikt galā ar starptautiskiem darījumiem, ja jūsu bizness joprojām ir mazāks.

Jūs varat mēģināt veikt darījumus vēl ātrāk, lai vairāk klientu varētu izmantot jūsu pakalpojumus.

Labs piemērs bloku ķēdes ieviešanas uzņēmumiem būtu Ripple, kurš atbalsta bankas starptautisko maksājumu apstrādē.

Kādi ir ieguvumi?

 • Izmaksas tiek samazinātas.
 • Norēķinu laiki ir īsāki.
 • Datu kvalitātes uzlabošana.
 • Revīzija ir ļoti vienkārša.
 • Augstas klases drošība.

Apdrošināšana

Datu pārredzamība ir viena no būtiskām apdrošināšanas sabiedrību iezīmēm. Savukārt Blockchain risinājums tam var nodrošināt nevainojamu kanālu. Jūs varat automatizēt visu apdrošināšanas atlīdzību procesu, sistēmā ieviešot viedos līgumus.

Viedie līgumi bez grūtībām apstrādās visu apdrošināšanas atlīdzību. Kā?

Viedie līgumi var pārbaudīt konkrētus līguma noteikumus un pēc tam apstrādāt rezultātus, pamatojoties uz tiem. Viss, kas jums jādara, ir izveidot kontaktus personām, kuras meklē apdrošināšanu.

Šī ir vēl viena lieliska biznesa blokshēmas iespēja.

Un, ja kaut kas notiks un visi nosacījumi būs izpildīti, klients automātiski iegūs savu taisnīgo naudas daļu. Labākā daļa ir tā, ka uzņēmums gūs lielu labumu no koplietojamo datu bāzu sistēmas. Tāpat kā blokķēdē, ieraksti būs pasargāti no hackiem, un indivīdi varēs saņemt taisnīgu izmaksu.

LenderBit var būt ideāls piemērs bloku ķēdes ieviešanas uzņēmumiem šajā scenārijā. Tas ļauj viņu klientiem iesniegt Messenger apdrošināšanas atlīdzības pieteikumus! Tātad, pievienojot šāda veida funkciju savam uzņēmumam, uzbruktu vairāk klientu.

Kādi ir ieguvumi?

 • Taisnīga pārredzamība.
 • Zems apdrošināšanas krāpšanas līmenis.
 • Ietaupa daudz laika un izmaksu.
 • Labāka klientu pieredze.

Uzziniet vairāk par bloķēšanas ķēdi apdrošināšanai šeit.

Veselības aprūpe

Uzņēmumiem, kuri vēlas pievienot veselības aprūpes pabalstus to lietošanas gadījumiem, blockchain piedāvā arī daudz iespēju. Veselības aprūpes pakalpojumiem ir nepieciešams daudz krātuves, lai veiktu uzskaiti, un ar drošību, ka to nevar mainīt.

Blockchain var piedāvāt šāda veida krātuves ar autorizācijas apmaksas sistēmu. Izņemot to, ka veselības aprūpes sistēma arī spētu efektīvi apstrādāt jebkādu sarežģītu apmaksas veidu daudzumu.

Tātad, ja jūs to integrējat savā uzņēmumā, visi klienti var gūt vienādu labumu. Jūs varēsiet arī piedāvāt viņiem apdrošināšanas izmaksas ar zemām izmaksām un laika taupīšanu. Jūsu blokķēdi var saistīt ar apdrošināšanu, un pēc īpašas apdrošināšanas nodrošināšanas viņi varēs segt savas medicīnas maksas.

MedRec ir nedaudz līdzīga veida projekts. Būtībā tas nodrošina lielisku avotu visu viņu datu glabāšanai un visu problēmu risināšanai izmanto decentralizētu CMS.

Kādi ir ieguvumi?

 • Ārsti var izmantot noderīgu informāciju bez apgrūtinājumiem.
 • Informācijas glabāšana bez jebkādiem traucējumiem.
 • Ietaupa laiku un palielina kopējo efektivitāti.

Uzziniet vairāk par blokķēdi veselības aprūpei šeit.

Nekustamais īpašums

Ja esat nekustamo īpašumu uzņēmums, kas vēlas blockchain ieviešanas rokasgrāmatu, tad šo varat izmantot kā vienu no blockchain lietošanas gadījumiem. Tas ir vienkārši; vispār nav stingras līnijas. Nekustamais īpašums mūsdienās ir piepildīts ar tādām ievainojamībām kā nepatiesa informācija, nelikumīgi pirkumi un kļūdas ierakstos.

Šie parastie cilvēki mēdz daudz ciest, zaudēt īpašumu vai naudu vai pat palaist garām mantojumu. Šajā gadījumā blokķēde var pārliecināties, ka neviens nevar mainīt jebkādu informāciju par funkcijām, un tas var arī nodrošināt pareizu īpašuma līgumu pārredzamību.

Dokumenti pēc īpašuma atstāšanas patērē daudz laika. Blockchain padara to ļoti viegli un vienkārši. Šī ir vēl viena lieliska biznesa blokshēmas iespēja.

Šādā veidā jau nāk daudzi projekti. Blockchain ieviešanas uzņēmumu piemērs būtu velox.RE, kas atrodas Čikāgā. Viņi plāno īstenot ar blokķēdi balstītus nekustamā īpašuma darījumus un padarīt tos visādā ziņā rentablus.

Kādi ir ieguvumi?

 • Samazinātas izmaksas.
 • Uzlabota pārredzamība.
 • Izmaksas tiek automatizētas.
 • Nekādas krāpšanas darbības.

Uzziniet vairāk par nekustamā īpašuma blokķēdi šeit.

Digitālā identifikācija

Digitālā identifikācija, iespējams, nav jauns bloks šajā apgabalā, taču blokķēde to noteikti var padarīt digitalizētāku. Pirmkārt, blockchain var padarīt procesu pilnībā digitalizētu. Otrkārt, tas var paaugstināt drošības protokolu līmeni, lai apturētu jebkuru identitātes zādzību.

Visbeidzot, ar stingru autentifikācijas procesu tas galu galā atbrīvosies no krāpnieciskām darbībām. Šajā gadījumā arī uzglabāšanas ieraksti ir droši. Pie tā jau strādā daudzi uzņēmumi, kas ap to būvē projektus.

Tas varētu būt lielisks starta blokķēdes izmantošanas gadījums, lai pievienotu ieviešanā. Populārs nosaukums ShoCard piedāvā šo digitālo identifikācijas procesu valsts dienestiem. Karte tiks izsniegta personām un uzņēmējiem, kuri saņems atšķirīgu atļauju. ID saturēs visu nepieciešamo informāciju.

To var izmantot arī viedajā līgumā, lai tam piešķirtu lielāku drošības līmeni.

Kādi ir ieguvumi?

 • Pievienots privātums un drošība.
 • Laba verifikācijas sistēma.
 • Unikāli parakstīti ID.
 • Nav krāpšanas.

Uzziniet vairāk par digitālās identitātes blokķēdi šeit.

Likumsargi

Tiesībsargājošās iestādes var atsaukties uz juridisko dokumentu apstrādi, privātiem aģentiem vai pat valsts amatpersonām, jebko, kas saistīts ar likumu. Parasti tie ir centralizēti un prasa administratīvu varu pār sistēmu.

Blokķēdes risinājums šeit var ieviest jaunu modeļu sistēmu. Lielākā daļa tiesībaizsardzības sistēmas ir atkarīga no starpprodukta. Un, ja starpprodukts tiek kaut kā apdraudēts, sistēma sabojājas.

Tomēr, tā kā blokķēdes risinājumā nav iesaistīti starpprodukti, tas var nodrošināt drošāku kanālu datu glabāšanai vai noteiktu darījumu izmaksu apstrādei bez jebkādām nelikumīgām problēmām. Tiesas varēs panākt lielāku kriminālvajāšanas pārredzamību, un būtu mazāk krāpšanas kriminālprocesos.

Izņemot to, visu likumīgo nozaru apvienošana vienā likumdošanā noteikti izdarīs šo triku. Advokātu biroji, skolas, korporācijas, juridiskās programmatūras nodrošinātāji un tehnoloģijas; viss būtu savienots ar vienu centru.

Šī ir vēl viena lieliska blockchain biznesa iespēja.

Integra virsgrāmata šķiet, ir viens no blokķēdes ieviešanas uzņēmumiem, kas aptver tiesībaizsardzības uzņēmumus, kur viņi visu juridisko dokumentāciju nodrošina vienā vietā. Acīmredzot, lai piekļūtu dokumentiem, jums ir nepieciešama autorizācija. Bet tas ir lielisks piemērs.

Kādi ir ieguvumi?

 • Ātri darījumi.
 • Līgumā paredzētas projekta izveidošana.
 • Juridiskā reģistrācija un drošība.
 • Inteliģenta īpašuma pārvaldība.
 • Uzturēt visu publisko dokumentāciju un likumīgās tiesības.

Lietu internets

IoT drošības saimniecības var izmantot šo tehnoloģiju un piedāvāt lielāku datu aizsardzību saviem klientiem. Tādējādi uzņēmums var sniegt labāku alternatīvu jau esošajam protokolam. Decentralizētai tehnoloģiju blokķēdei ir pareizs jaudas daudzums, lai šo nodaļu viegli darbinātu.

Tomēr ir viens atsevišķs aspekts, kas liek IoT sasniegt trāpījumu – izmaksu aprēķināšana. Jā, tīkla prasību un atjaunināto tehnoloģiju izmaksas prasa daudz naudas. Savienojuma integrēšanai starp ierīcēm un padarot to bezšuvju būtu nepieciešams arī daudz sulas.

Šajā pretrunā blokķēde var būt vienīgais labākais risinājums. Blockchain jau ir drošs modelis, kas var dot šim departamentam visu nepieciešamo bez papildu izmaksām. Ja to izmantosiet kā izmantošanas gadījumu, jūs iegūtu vairāk iespēju izaugsmei nākotnē, jo IoT tagad ir viena no visstraujāk augošajām nozarēm.

Kādi ir ieguvumi?

 • Lielāks drošības līmenis pret datu mainīšanu.
 • Uzlabota mijiedarbība ar ierīci.
 • IoT optimizēšana.
 • Viedierīču automatizācija.

Uzziniet vairāk par blokķēdi un IoT šeit.

Korporatīvā un publiskā pārvaldība

Jaunas balsošanas sistēmas ieviešana, izmantojot blokķēdes risinājumu, var būt ļoti revolucionārs projekts. Pārvaldības nozare ir viena no visvairāk piesārņotajām nozarēm. Nacionālai valstij ir nepieciešama sistēma, kas spēj tikt galā ar jebkāda veida korupciju un nodrošināt drošāku vidi un godīgas vēlēšanas.

Izmantojot blokķēdi, cilvēki iegūs bez viltojumiem kanālu, no kura viņi varēs nodot savas balsis bez jebkādām izmaiņām. No otras puses, iedzīvotāji iegūs iespēju bez problēmām samaksāt nodokļus.

Šī izmantošanas gadījuma apvienošana ar digitālo identifikāciju būtu augsts sākumpunkts.

Valdības centralizācijas jautājumu var risināt šeit. Tas ir lielisks process, lai uzlabotu jūsu uzņēmuma drošības aktīvus un darījumus.

Bitfury Group ir viens no jaunajiem uzņēmumiem šajā nozarē. Viņi vēlējās palīdzēt valdībai un pilsonim panākt labāku un taisnīgāku vēlēšanu procesu, nemaz nerunājot par citām juridiskām iezīmēm.

Kādi ir ieguvumi?

 • Nav trešo personu iesaistīšanās.
 • Pazemina korupciju.
 • Nodrošina datu privātumu.
 • Palielinātas iespējas uzņēmumiem.
 • Ātri darījumi.

Uzziniet sīkāku informāciju par valdības blokķēdi šeit.

Izglītība

Izglītības iestādes, piemēram, universitātes vai skolas, no tā var gūt lielu labumu. Katru gadu šīm iestādēm ir vajadzīgas daudzas glabātavas ar labākām aizsardzības sistēmām. Tomēr lielākajai daļai šo institūciju trūkst labas iestādes globālas atzīšanas un pārbaudes.

Šī Blockchain ieviešanas rokasgrāmata šeit var palīdzēt nodrošināt viņu eksistenci un uzglabāt visu viņu dokumentāciju decentralizētajā tīklā. No otras puses, ja ir iespējams visas iestādes savienot vienā centrā līdzīgā vidē, studentam būs daudz vieglāk doties uz ārvalstu institūcijām ar stipendijām vai pārskaitīt kredītus.

Blockcerts neapšaubāmi tagad ir viens no akadēmisko bloku ķēdes ieviešanas uzņēmumiem. Šeit var pārbaudīt viņu akreditācijas datus un pēc tam augšupielādēt savus dokumentus tīklā. Katrs ieraksts tiks šifrēts un glabāts pret viltojumiem, ja vien tas nav vajadzīgs attiecīgajām personām.

Kādi ir ieguvumi?

 • Uzlabota verifikācijas sistēma.
 • Izglītības sertifikātos nav krāpšanas.
 • Droša datu glabāšana.
 • Viegla piekļuve iepriekšējiem ierakstu ierakstiem ar autentifikāciju.

Jūs varat uzzināt par blokķēdes izglītību šeit.

Automašīnas līzings

Automašīnas noma var būt drudžains process. Lai iznomātu automašīnu un pēc tam ar to brauktu, jums jāiziet virkne līdzekļu. Metode ietver personas identitātes pārbaudi un pēc tam finanšu uzskaites pārbaudi, lai pārliecinātos, vai viņa / viņa ir vai nav piemērota, un pēc tam izvēlieties automašīnu un apstrādājiet to..

Viss process ir tik laikietilpīgs. Būtu lieliski šeit ieviest blokķēdi, lai pārliecinātos, ka bez visām šīm grūtībām jūs izvēlēsieties, parakstīsit un vadīsit automašīnu. Un pēc laika ierobežojuma automašīnas atdošana un līguma izbeigšana arī nebūtu bez nepatikšanām.

Apdrošināšanas apstrāde, ja iznomātā automašīna kāda iemesla dēļ ir bojāta vai iznīcināta. Izmantojot blokķēdi, visu var automatizēt. Šī ir vēl viena lieliska blockchain biznesa iespēja.

DocuSign Labs ir viens no uzņēmumiem, kas šo procesu izmanto, lai vienkāršotu līzinga procesu. Padomājiet par to, ja jūsu uzņēmums var pievienot šo lietošanas gadījumu, tas varētu būt jauns notikumu pavērsiens.

Kādi ir ieguvumi?

 • Līzings ir vienkāršs.
 • Labāka viedo aktīvu pārvaldība.
 • Saīsināts līzinga laiks.

Luksus preces

Blockchain ieviešanas rokasgrāmata var ietekmēt katru nozari, un luksusa preču sadaļa nav izņēmums. Katras preces izsekošana var būt viens no labākajiem veidiem, kā klientiem sniegt autentiskus produktus, nebaidoties no krāpšanās.

Šāda veida blokķēdes ieviešanas rokasgrāmata var dot nozarēm iespēju kļūt par uzticamu avotu saviem patērētājiem. Izmantojot to, var arī pievienot ievērojamu pārredzamības līmeni. Tas arī samazina nevajadzīgos apdrošināšanas maksājumus.

Everledger ir viens no uzņēmumiem, kas nodarbojas ar šāda veida blokķēdes lietošanas gadījumiem. Tie neaprobežojas tikai ar luksusa precēm. Šķiet, ka luksusa preces ir viena no viņu piedāvātajām funkcijām no daudzām. Viņi sertificē visus šos īpašumus un pēc tam izmanto izsekošanas sistēmu, lai pārliecinātos, ka katrs klients saņem to, par ko viņš šeit maksāja.

Kādi ir ieguvumi?

 • Piešķir daudz nozīmīgāku preču pārredzamību un autentiskumu.
 • Aizsardzība augstāk vērtētām precēm.
 • Izveido savstarpējās uzticēšanās centru pasaules tirgū.
 • Samazināts zādzību vai krāpšanas risks.

Izņemot šos, varat arī apskatīt citus sektorus, lai tos pievienotu lietošanas gadījumos –

Piegādes ķēdes vadība

 • Var saglabāt un pat izsekot datu izmaiņām.
 • Pierādījums tālākpārdošanai un īpašumtiesībām.
 • Izsekošana pirkšanas paradumos un uz tā balstīta tirgus izveidošana.
 • Labs uzticības līmenis.

Braukšana ar automašīnu / Transportēšana

 • Tīkla centrs ar visiem prasmīgajiem draiveriem.
 • Savstarpēja saikne starp vadītāju un pasažieri.
 • Nulles ierobežotas likmes vai cena.
 • Pilnīga pārredzamība klientiem.

Otrais solis: POC izstrāde

Mūsdienās POC jēdziens kļūst populārs daudzu uzņēmumu vidū. Ir vairāk nekā 500 uzņēmumu, kas ir gatavi ieguldīt uz blokķēdes balstītu koncepcijas pierādīšanu un izmantot visu, ko tā piedāvā.

Šādi jēdzieni, piemēram, savstarpēja vienaudžu saziņa vai viedie līgumi, tagad uzjautrina pūli. Nesen tika veikta aptauja, kas pamato mūsu apgalvojumu, vairāk nekā 66% IT vadītāju, un CIO domā, ka blokķēde būs nākamā revolūcija digitālās eksistences veicināšanai.

Pasaule jau ir uz pilnīgas digitalizācijas robežas, un ar blokķēdes palīdzību vēlamā nākotne nav tik tālu. Viņi jau ir izveidojuši savu lielo interesi, investējot sistēmā, un 5% cilvēku domā iztērēt vairāk nekā 10 miljonus ASV dolāru POC.

Ja esat viens no tehnoloģiju entuziastiem un esat gatavs izmantot šo “blockchain ieviešanas rokasgrāmatas” kampaņu, iespējams, jums vajadzētu sākt zināt pamata. Piemēram, kur sākt procesu, kā nodrošināt veiksmīgu projektu.

Izgriezīsim visas nepilnības un teiksim, ka jums būs jāiegulda blokķēdes POC. Ja jums šis termins nav pazīstams, mēs jums sniegsim īsu definīciju, lai palīdzētu jums sākt darbu.

Lasīt vairāk: Pilns saraksts ar top 50 uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju.

Kas ir POC redzējums?

Galvenokārt POC būtu uzdot virkni jautājumu par projektu un pēc tam darīt visu nepieciešamo. Tas ir viena veida projekta izstrādes process vai stratēģija, kurā jums attiecīgi jāizdomā visas darbības.

Tomēr daži uzņēmumi var palīdzēt jums izveidot veiksmīgu POC. Viņi sniegs jums visu nepieciešamo informāciju un pēc tam izveidos galvenos soļus ar savu redzējumu.

Vislabāk būtu pats izstrādāt POC ar komandas palīdzību, tādā veidā jūs iegūsiet tieši to, ko vēlējāties.

Jūs, visticamāk, uzdosiet virkni jautājumu sev un savai komandai, lai noskaidrotu, kā viss nostāsies savās vietās. Kaut kas kā –

 • Vai jūsu bizness pilnībā paļaujas uz uzticību?
 • Vai vairāki cilvēki kontrolēs datus?
 • Vai jums nepieciešama datu integritāte?
 • Nepieciešams verifikācijas process?
 • Kāda veida piekļuve jums nepieciešama?
 • Kurš būs mērķa tirgus? Kā jūs vērsieties pie konkrētā nišas tirgus?
 • Kādu platformu izmantot, vai jums vajadzētu izvēlēties pavisam jaunu platformu?
 • Privāts, publisks vai federāls? Uz kādu blokķēdes tehnoloģiju jūs cerat?
 • Kā izmērīt POC panākumu līmeni? Galvenokārt jūs varēsiet uzzināt panākumus, novērtējot projektu. Ja jūs varat izvietot jaunu lietojumprogrammu, varat uzskatīt, ka visa POC koncepcija ir veiksmīga.

Veidot savu pašu Blockchain koncepcijas pierādījumu

Pēc idejas par to, kā jūs varat izveidot savu POC, ir pienācis laiks padarīt vīziju par realitāti. Process ir diezgan vienkāršs, taču, ja jums ir daudz sarežģītu iespēju pievienot POC, POC aizpildīšana var aizņemt vairākus mēnešus.

Mēs iesakām to saglabāt īsu un pēc iespējas vienkāršāku. Tomēr pārliecinieties, ka visi faktori ir pareizi.

No otras puses, tas ir tikai koncepcijas solis, ja jūs tērējat pārāk daudz laika šim melnrakstam, lai pabeigtu pilnīgu ieviešanu, jums vajadzētu vairāk laika nekā parasti. Varat arī veikt izmaiņas, ja redzat piemērotu darbības jomu, lai to vēl vairāk vienkāršotu.

Tagad pārejam uz šīs vienkāršās Blockchain ieviešanas rokasgrāmatas nākamo sadaļu.

Padomi, kā izveidot veiksmīgu POC

Cik viegli tas ir, mēs vēlamies, lai jūs gūtu panākumus visādā ziņā. Tāpēc mēs apkopojām šos septiņus padomus, lai palīdzētu jums bez sarežģījumiem izstrādāt POC.

Pārbaudiet tos!

blockchain ieviešana

 1. Koncentrējieties uz konkrētu uzņēmējdarbības problēmu

Ja vēlaties, lai jūsu bloku ķēdes projekts būtu veiksmīgs, jums jākoncentrējas uz reālās dzīves problēmām, kuras varat atrisināt. Problēma, kuru varat ātri norādīt un palīdzēt izmantot blokķēdi, lai to atrisinātu.

Daudzi POC jau ir koncentrējušies tikai uz blockchain tech iespējām. Tomēr viņi neatrisina būtiskus jautājumus. Jūs varētu domāt, ka tas ir veselais saprāts, bet šķiet, ka daudzām uzņēmumu komandām to trūkst.

Tāpēc jums jāpārliecinās, ka jūs tik ļoti neieslīgstat jau esošajos risinājumos tikai tāpēc, ka jūs arī būsiet daļa no blokķēdes ieviešanas. Veltiet laiku un padomājiet kopā ar savu komandu par to, kā jūs varat barot blokķēdes potenciālu un pievienot tam citu aspektu.

Tāpat vienmēr izmantojiet shēmu, kuru nākotnē var atjaunināt, nevis kaut ko, kas neprasa nekādus papildu pielāgojumus.

Galvenā kritika, ar ko tā saskaras, ir jaunu problēmu trūkums, ko risināt. Tas ir kaut kas, ko visvairāk aizmirst. Tomēr jūs varat to izmantot stratēģiski, lai tiktu tirgū.

Ne tikai dodot lētāku risinājumu nekā viens otram, bet arī pievienojot tam nedaudz vērtības.

Ja jūs nākat klajā ar virkni problēmu, tad pajautājiet, cik daudz no tām patiešām ir cienīgas atrisināt. Kā klienti var paļauties uz jums šajā problēmā?

Tas ir viens no koncepcijas soļu pierādījumiem, kas jums noteikti jāievēro.

 1. Veikt mazus soļus, sānsoļa darbības joma rāpo

Mazie soļi ir ceļš. Blockchain var mainīt pasauli, bet var arī nebūt; tomēr tas joprojām ir pozitīvajā pusē. Varbūt jūsu projekts var radīt revolucionāru iespaidu, varbūt ne. Bet tas nevar būt jūsu vienīgais fokuss tieši tad, kad pirmo reizi aplūkojat blokķēdes ieviešanas rokasgrāmatu.

Blockchain ieviešanai ir nepieciešamas daudzas izmaiņas, tāpēc pārliecinieties, ka jau pašā sākumā neizmantojat zibspuldzes ierakstu.

Lēnām un maziem iet ir ideāls veids. Vienkārši koncentrējieties uz nelielu risinājumu un ļaujiet tam notikt bez problēmām. Neveiciet neko riskantu, kas varētu kaitēt jūsu organizācijai, ja lietas neizdodas. Galu galā jūs saņemsiet iespēju pievienot vairāk funkciju savam projektam, esiet pacietīgs līdz tam laikam.

Jums arī stingri jāatceras viena lieta, jāizvairās no jebkāda veida darbības joma. Darbības joma šļūde var būt viens no tiem bīstamajiem ceļiem, kur jūs varat un galu galā sajaucat lietas. Ievērojiet tikai tās funkcijas, kuras varat piegādāt, nevis kaut ko tādu, ko nevarat.

Mēs zinām, cik ienesīgi tas izklausās, domājot par daudzām funkcijām vienuviet. Bet nedosim to veiksmīga projekta ceļā.

 1. Savienojiet visas cerības un kontrolējiet tās

Visi jūsu komandas locekļi ir dažādi cilvēki ar atšķirīgu viedokli un vīziju. Daži no jūsu komandas locekļiem var domāt, ka tas ir jaunas ēras sākums; citi to var nedarīt. Ir normāli, ja ir cilvēki, kuri neuzskata, ka tā ir laba stratēģija.

Šeit jums ir rūpīgi jāizglīto pirms POC sastādīšanas. Ar atbilstošām zināšanām viņi varēs saprast blokķēdes ieviešanas rokasgrāmatas priekšrocības un riskus.

Neizvairieties no tiem, kuri nav tik satraukti par jauno blokķēdes ieviešanu. Sazinieties ar abām komandām un savienojiet viņus.

Viens no koncepcijas soļu pierādījumiem, ko jums nekad nevajadzētu palaist garām.

Viņiem varētu būt arī atšķirīgi viedokļi par blokķēdes funkcijām, kuras pievienot vai nē. Blokķēde joprojām atrodas attīstības fāzē, un neviens nevar novērtēt visas iespējas. Kā vadītājam jums jācenšas pārvarēt spējas ar trūkumiem.

Prāta vētra ar viņiem, palīdziet viņiem barot visu projektu. Tas ir drosmīgs solis, kas daudziem uzņēmumiem trūkst, un jums nevajadzētu būt vienam no tiem.

 1. Sastādiet pamatīgu plānu

Vēl viens šķērslis, ar kuru jūs varētu saskarties, ir nepareiza to problēmu interpretācija, kuras jūs gūsiet. Blockchain ieviešana nav viegls uzdevums. Sākumā tam būs daudz trūkumu un iespējamo kļūmju scenāriju. Šeit ir saraksts ar 10 būtiskām uzņēmuma bloku ķēdes ieviešanas problēmām.

Starp visiem citiem koncepcijas soļu pierādījumiem šis ir vissvarīgākais.

Iedziļinieties dziļāk saknēs un izdomājiet, kādas varētu būt jūsu plāna nepilnības. Prāta vētra par visiem iespējamiem viena soļa rezultātiem. Ja tas neizdodas, padomājiet par veidiem, kā to padarīt par darbojošos funkciju.

Pirms pilnīgas izvietošanas apspriediet acīmredzamos ierobežojumus un to, kā tos pārvarēt. Ja jūs to nedarīsit, sāksiet ar vāju stratēģiju, un galu galā tā neizdosies.

Lai arī ir agri, tomēr mēģiniet pievērsties savas komandas vājajām un spēcīgajām pusēm, lai novērtētu, kā jūs tās pārvarēsiet. Protokola arhitektūra un dizains ir izšķirošs darbs. Arī šeit atrodiet trūkumus un pēc tam improvizējiet.

Tas ir vienīgais veids, kā iegūt labāko blokķēdes ieviešanas rokasgrāmatu.

 1. Pārbaudi miljonu reižu!

Kad visi noformējumi ir paveikti, jums ir jāveic solis, kurā jūs izvietotu tīklu, lai pārbaudītu rezultātu. Ar tā pārbaudi vienu vai divas reizes nekad nepietiek. Nekad nevar paredzēt, kā tas varētu būt ar pareizo pūļa daudzumu.

Padomājiet, it kā to jau pierastu miljoniem patērētāju. Jums tas būs jāpārbauda daudz laika, līdz esat pārliecināts, ka jūsu tīkls var izturēt slodzi. Tikai tad jūs būsiet pilnībā pārliecināts par savu POC.

 1. Sadarboties ar citām pusēm

Blockchain ieviešanai var būt nepieciešamas lielākas izmaksas, nekā jūs domājat. Jo sarežģītākas ir funkcijas, jo dārgāka būs cena. Turklāt pēc palaišanas spēja pārvaldīt visu tīklu katru dienu aizņems vairāk resursu.

Kā jūs to pārvaldīsit, ja esat maza līmeņa starta uzņēmums?

Labākā atbilde šeit būtu sadarbība ar citām komandām vai uzņēmumiem. Mūsdienās ir daudz partiju, kuras vēlas tērēt lielu summu labam projektam. Ja jums ir laba pieredze, sponsora iegūšana neaizņems daudz laika.

ICO var būt veids, kā atrisināt šo jautājumu. Bet ne visi ICO var ieraudzīt dienasgaismu, kaut arī viņiem ir tik daudz ko piedāvāt. Tāpēc jūsu spēles dublēšanai ar citām ieinteresētajām personām ilgtermiņā būs pozitīvs rezultāts.

Tomēr pirms sadarbības uzsākšanas informējiet šīs divas komandas par iespējamo scenāriju –

Nodokļu komanda: process, iespējams, viņiem tieši neprasa, tomēr, ja esat uzņēmums, kam uzliek nodokļus, jums jāsaņem viņu palīdzība. Galvenokārt jūsu uzņēmuma atrašanās vieta izlemtu, cik daudz nodokļu jums par to būs jāmaksā. Esi tam gatavs.

Likumu komanda: Visam, ko jūs darāt, jābūt likumīgam jūsu valstī. Visā pasaulē joprojām ir daudzas valstis, kurās viņi aizliedza blokķēdes un citas līdzīgas darbības. Pirms plāna izpildīšanas konsultējieties ar savu juridisko komandu. Tādā veidā jūs zināt, kādas darbības jūs varat darīt, nepārkāpjot likumu.

Pirms tam nevēlaties izstrādāt visu POC. Kas notiek, ja uzzināt, ka noteiktas funkcijas nav likumīgas? Tad jūs tērētu daudz naudas un laika.

 1. Pareizais personāla skaits

Varbūt jūs domājat tikai par blokķēdes ieviešanu. Tas nozīmē, ka jums noteikti jāapsver personāla jautājums.

Vai jūsu komandai ir nepieciešamais personāls? Vai jums vajag vairāk vai viņiem ir prasmes to izvilkt?

Nepārleciet visā bloku ķēdes ieviešanas shēmā ar nelielu darbinieku komandu. Lai izveidotu un palaistu pilnu prototipu, tas prasa daudz darbaspēka.

Ja jums pietrūkst, apsveriet iespēju pieņemt darbā jaunus cilvēkus. Jūs varat arī nolīgt tikko kvalificētus cilvēkus, kas ir vairāk piemēroti šī projekta gūšanai.

Nepalaidiet garām šos konceptuālo soļu pierādījumus.

Trešais solis: izveidojiet un izmēģiniet

Mūsu nākamais solis šajā Blockchain ieviešanas rokasgrāmatā ir būvēšanas un izmēģināšanas solis.

Veidošanas un izmēģināšanas solis prasītu, lai jūs visā vienādojumā pievienotu dažas pamata bloku ķēdes daļas. Pieņemsim, kādus elementus noteikti vajadzētu apsvērt.

Blockchain ieviešana

Obligātās Blockchain tehnoloģijas daļas, kas jāiekļauj

 1. Viedie līgumi

Viedie līgumi ir viena no būtiskākajām blokķēdes implantēšanas iezīmēm. Tas ļaus jums noteikt noteikumus saskaņā ar līgumu izpildīs un padarīs maksājumu procesu automātisku.

Ieviesiet viedā līguma funkciju. Šie līgumi ļaus jums droši un pārredzami apmainīt īpašumu, naudu, akcijas vai visu citu vērtīgu bez starpības. Blokķēdes ieviešanas sistēma bez viediem līgumiem vairs nav tik ienesīga.

 1. Tokenizācija

Tā ir vēl viena no blokķēdes ieviešanas protokola pamatvajadzībām. Tie, visticamāk, ir vēlamais faktors, ja vēlaties sākt jaunu projektu. Pretējā gadījumā jūs varat izmantot jau esošos kā darījuma līdzekļus. Tātad, ja esat starta uzņēmums, jums var būt nepieciešami marķieri. Uzņēmuma līmeņa uzņēmumi jau var izmantot esošos marķierus, ja vēlas, bet tas viņiem nav nepieciešams. Papildu palaišana nav nepieciešama.

Tāpēc ieviešiet jaunu marķieri vai integrējiet jau esošos marķierus. Palīdzēs arī ERC standartu pamatjēdzienu pārzināšana.

 1. Decentralizējiet krātuvi

Mūsdienās tā ir milzīga prasība pēc blokķēdes implantēšanas shēmām. Blokķēdē pašlaik joprojām tiek risināts krātuves jautājums. Ja vēlaties, lai tīklā būtu daudz cilvēku, jums būs nepieciešama labāka atmiņas vienība.

Labākais veids būtu pārvietot mākoņa krātuvi uz decentralizētu sistēmu. Tādā veidā jūs ieviesīsit drošāku un labāku glabāšanas sistēmu.

 1. Atļaujas veids

Blokķēdēm parasti ir trīs veidu atļauju līmeņi – publisks, privāts un federāls. Jums tas jāizvēlas ļoti uzmanīgi. Varbūt izmantošanas gadījumiem, ar kuriem jums būs darīšana, nepieciešama privāta blokķēde, bet jūs izvēlaties publisku. Tas ilgtermiņā nedos neko labu. Pirmkārt, jums vajadzētu uzzināt par būtiskām atšķirībām starp publisko un privāto blokķēdi.

Izvēlieties veidu, kas vislabāk atbilst jūsu blokķēdes biznesam. Bet izdariet pareizo izvēli.

 1. Datu drošība

Kiberdrošībai jābūt jūsu prioritātei. Tas ir vēl viens galvenais blokķēdes ieviešanas faktors. Jūs nevarat ieviest sistēmu bez atbilstoša drošības kanāla. Visiem darījumiem un blokiem jābūt drošiem pret uzlaušanu.

Padarot visus datus decentralizētus vai ieviešot jaunu vienprātības algoritmu, šajā gadījumā tiks risināti iespējamie DDoS uzbrukumi. Tomēr vienprātības protokola izvēle šajā gadījumā sasniegs milzīgu darījumu.

 1. Nemainīgums

Nemainīgums ir kaut kas tāds, ko nevar piepildīt, izmantojot jau esošās interneta tehnoloģijas. Tāpēc blokķēdei vajadzētu būt iespējai tikt galā ar šo jautājumu. Blockchain tīklā glabās pareizo informāciju, un cilvēki varēs tai piekļūt ar pienācīgu autentifikāciju.

Tādējādi padariet savu sistēmu nemainīgu. Tas pievienos vēl vienu drošības slāni un padarīs kopējo blokķēdes ieviešanu vēl decentralizētāku.

Citi faktori, kuros meklēt

Šie citi faktori ir kaut kas, ko noteikti vajadzētu izpētīt no mūsu Blockchain ieviešanas rokasgrāmatas.

Vispiemērotākā konsensa mehānisma noteikšana

Pirmajā blokķēdes ieviešanas rokasgrāmatā tika izmantots Proof of Work vienprātības mehānisms. Tomēr pēc tam ir ieviesti daudzi vienprātības protokoli. Katrs no viņiem nodarbojas ar blokķēdes tīkla trūkumiem.

Mehānisms jāizvēlas, pamatojoties uz lietojuma gadījumiem. Tomēr varat mēģināt ieviest arī jaunu protokolu, ja jums ir rezerves darbaspēks.

Rezerves platformas

Daži no jums, iespējams, nevēlas veidot bloku ķēdes tīklu no lūžņiem. Tiem no jums varat iegūt daudzas atvērtas izcelsmes platformas. Viss, kas jums jādara, ir jāizdara cieta dakša vai mīksta dakša, un jūs saņemsiet savu pamata platformu.

Dažas populāras platformas ir:

 • Ethereum
 • Hyperledger audums
 • Kvorums
 • HydraChain
 • BigChainDB
 • Ķēdes kodols
 • Domus torņa blokķēde
 • Hyperledger Zāģu zobu ezers
 • Ēriss: db
 • Zvaigžņu
 • Kredīti
 • Corda
 • Hyperledger Iroha
 • Openchain
 • Daudzķēde

Mezglu izstrāde

Izstrādājot mezglus, jāapsver, kā tie darbosies. Vai tie būs publiski, privāti vai hibrīdi? Vēl viens faktors ir tas, ka, ja viņi darbosies uz vietas vai uz mākoņa bāzes vai pat abiem.

Pamatojoties uz to, jūs varēsiet izlemt nepieciešamās aparatūras specifikācijas.

Instances izstrāde

Veidojot dažas no bloku ķēdes ieviešanas rokasgrāmatas daļām, jums vajadzētu būt ļoti uzmanīgam. Piemēram –

 • Roku trīcēšana
 • Atslēgu pārvaldība
 • Bloķēt parakstus
 • Atomu apmaiņa
 • Galvenie formāti
 • Aktīvu emisija
 • Adrešu formāti
 • Aktīvu atkārtota emisija
 • Vietējie aktīvi
 • Atļaujas
 • Parametri
 • Vairāki paraksti

API

Citu platformu kodu izmantošana var dot pareizos API vai nē. Daži to var piedāvāt, citi to nedara. Bet arī šeit jums būs nepieciešami daži tehniski termini. Piemēram –

 • Ģenerē atslēgas
 • Audita sistēmas funkcijas
 • Adrešu ģenerēšana
 • Hashes un digitālie paraksti
 • Datu glabāšana un iegūšana
 • Viedie kontakti

Lietotāju panelis un Administrēšanas panelis

Uzdevums ir padarīt lietotāja paneli vienkāršu un viegli orientējamu. Jums būs jāizmanto dažas programmēšanas valodas, piemēram, C #, HTML5, PHP, CSS, Java, Python, JavaScript, Ruby, Solidity utt..

Ja plānojat blokķēdes ieviešanas pitonu, varat pārbaudīt šo rokasgrāmatu par to, kā izveidot blokķēdi pitonā. Šī blokķēdes apmācība palīdzēs iegūt daudzas tehniskas zināšanas, lai sāktu darbu.

Jums būs nepieciešamas arī tādas datu bāzes kā MongoDB vai MySQL, kā arī FTP un Web serveri.

Papildu darbības jomas

Ir arī citi ienesīgi faktori, kurus varat ieviest jaunajā bloku ķēdes ieviešanā. Tie padarīs jūsu tīklu izklaidējošāku tipiskiem klientiem.

Citi faktori, kas var veicināt jūsu pārdošanu, ir –

 • Mākslīgais intelekts
 • Konteineri
 • Boti
 • Datu analīze
 • Kognitīvie pakalpojumi
 • Biometrija
 • Mašīnmācība

Ceturtais solis: izvelciet un novērojiet

Tagad ir pēdējais posms, kurā jūs zināt, vai jūsu projekts guva milzīgus panākumus vai nē. Apskatīsim, kas jums šeit jādara –

1. solis: nododiet to uzdevumam

Kad esat to izlicis pasaulē, jums tas būs rūpīgi jāpārbauda, ​​lai zinātu, kā tas faktiski darbojas. Pārbaude atdalītā vidē un liek tai dzīvot citādi. Vienmēr ir kāds mainīgais, par kuru jūs, iespējams, iepriekš nedomājat, un tie var mainīt jūsu bloku ķēdes ieviešanas rezultātu.

2. solis: apkopojiet visas kļūmes

Ne katra jūsu blockchain ieviešanas protokola funkcija darbosies 100% perfekti. Var būt arī citi faktori, kas viņus palēnina vai neļauj viņiem strādāt tā, kā vajadzētu. Jums jāsaņem visu neizdevušos aspektu kopija un attiecīgi jāimprovizē. Jūs iegūsiet daudz veidu, kā to uzlabot, bet vienkārši.

3. darbība: pieturieties pie sākotnējā mērķa

Veicot īpašas izmaiņas prototipā, neaizmirstiet par sākotnējo mērķi. Ir viegli pazust, un tas var pilnībā sabojāt shēmu. Vienkārši pārliecinieties, ka jūs un jūsu uzņēmums pieturaties pie tā, ko jūs reklamējāt un uz ko risinājumā cer patērētāji. Tas ir skaidras jēgas jautājums un tā izmantošana, lai labāk to nemainītu pusceļā.

4. solis: taisnīga pārbaude

Komandai, kas būtu atbildīga par tīkla statusa pārbaudi, ir jābūt kvalificētiem dalībniekiem. Jums vajadzētu izvēlēties tos, kuri ir skeptiskāki un uzdos jautājumu par vismazāko trūkumu.

Nomājiet konsultantus ar mērķa izjūtu un vēlamo rezultātu no savas komandas. Pārliecinieties arī, ka komanda virzās uz priekšu un netur jūs tur, kur sākāt.

5. solis: pielieciet labāk pūles

Lai novērstu visus jautājumus, jums ir nepieciešams atbilstošs piepūle. Slinkums vai bailes šeit neko daudz nedos. Ātri un efektīvi rezultāti ir viss, ko patērētāji vēlas. Ja saņemat ziņojumus par jebkura veida tīkla trūkumiem, piešķiriet tiem izstrādātājus tieši, netērējot laiku.

Viņi izdomās problēmu un atrisinās šo problēmu. Dažreiz šāda veida ātrie rezultāti un atbildes padara jebkuru projektu patērētājam ienesīgāku.

6. darbība: reklamējiet

Reklāma ir viens no galvenajiem kritiskajiem punktiem, lai jebkurš projekts būtu veiksmīgs. Varbūt jums bija labāka bloku ķēdes ieviešana, taču daudz neieguldījāt mārketinga politikā. Jūsu bloku ķēdes ieviešana nesaņems pelnīto pūli vai var paiet ilgs laiks, lai sasniegtu vēlamo atbildi.

Jūsu mārketingam vienmēr jābūt gatavam atrast jaunus veidus, kā reklamēt savu produktu. Tādā veidā jūs varat saņemt labu atbildi īsā laikā.

7. solis: plānojiet uz priekšu

Tagad, kad jums ir darbojošs bloku ķēdes ieviešanas protokols, tagad varat plānot nākotni. Skatiet, kuras funkcijas ir jāatjaunina vairāk, vai arī varat pievienot citas funkcijas prototipam. Kad tas viss strādā pie prototipa, tas būs pastāvīgs produkts.

Jūs varat mēģināt uzlabot kvalitāti vai samazināt izmaksas, pievienot ienesīgas funkcijas.

2. nodaļa: Blockchain ieviešanas izmaksas: cik tas jums var maksāt?

Lai palīdzētu jums tālāk, mēs aprēķinājām ieviešanas izmaksas šajā bloku ķēdes ieviešanas rokasgrāmatā.

Atbildēt uz šo jautājumu ir diezgan sarežģīti. Tas pilnībā ir atkarīgs no uzņēmuma, īpašībām, kvalitātes un acīmredzami no ģeogrāfiskās atrašanās vietas. Ja jūs domājat kaut kādā veidā, tas var būt pilnīgi bez maksas, izmantojot tik daudz jau atvērtā koda platformu.

Ja jums nepieciešama datu glabāšana, varat vienkārši sazaroties ar jau esošu platformu. Blockchain ieviešanas izmaksas šajā gadījumā nebūs tik lielas. To ir viegli izdarīt, it īpaši ar izstrādātāju komandu. Bet kas notiek, ja vēlaties palaist cita veida blokķēdes tīklu? Drīz mēs pie tā tiksim.

Lai arī jūs izmantojāt citu platformu, vienādojumā būs jāpievieno dažas papildu funkcijas, un tas maksās jums naudu. Blockchain ieviešanas izmaksas svārstās no elementa uz funkciju.

Par piemēru ņemsim viedos līgumus. Viedie līgumi tagad ir viens no kritiskākajiem blokķēdes ieviešanas aspektiem. Tīkls bez inteliģentas līguma funkcijas tiek uzskatīts par veco skolu un sava veida novecojušu.

Tāpēc, ja jums nav atbilstošas ​​komandas, varat konsultēties ar viedo līgumu izstrādes aģentūrām, kas var jums palīdzēt izveidot kvalitatīvu līguma funkciju jūsu patērētājiem.

Blokķēdes ieviešanas izmaksas šajā gadījumā var svārstīties no 3000 līdz 10 000 ASV dolāru. Bet, tā kā kodus nevar atcelt un tos var izvietot vienu reizi, katrs centam iztērētais santīms būs tā vērts. Jūs koncentrēsieties uz labi uzrakstītu kodu un pret hack-proof vidi.

Uzņēmuma līmeņa ieviešana

Ne katram uzņēmumam ir jāuzsāk ICO, lai iegūtu finansējumu projektam. Uzņēmumu līmeņa uzņēmumiem nav nepieciešami nekādi jauni marķieru palaišana; viņi var izmantot tīklā jau esošus marķierus, ja viņiem tie ir nepieciešami.

Šajā gadījumā jums būs nepieciešams:

 • Baltās grāmatas: Kopā aptuveni 1000 USD.
 • Blockchain biznesa plāns: Tas prasītu $ 1500 – $ 50 000
 • Vietnes izmaiņas: Jums jau ir vietne, tāpēc viss, kas jums jādara, ir tajā pievienot dažas izmaiņas. Pamatojoties uz jūsu prasībām, tas jums var maksāt 500–2000 USD.
 • Viedie līgumi: Jums ir nepieciešami gudri līgumi, tas var maksāt 3000 USD un sasniegt 30 000 USD.
 • Juridiskie maksājumi: Jaunās palaišanas legalizēšanai var būt nepieciešami 50 000 – 150 000 USD.
 • Decentralizēta lietojumprogrammu izstrādes vide: Tas ir vairāk piemērots izstrādātāju auditorijām, un tas var maksāt 1000 ASV dolāru.
 • Mārketinga kampaņas: Jauno izmaiņu mārketings var maksāt 1000–10 000 USD. Bet tas mainās atkarībā no uzņēmuma iespējām un stratēģijas.
 • Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas protokoli: Cenas atšķiras.
 • Pievienots drošības līmenis: Tas var sasniegt 10 000 USD.
 • Jau esošu funkciju uzlabošana: Tas var aizņemt līdz pat 20 000 USD

Tātad, jūs redzat, ka uzņēmuma līmeņa blokķēdes palaišana prasīs vairāk nekā 2 miljonus ASV dolāru. Tomēr galīgie skaitļi var atšķirties atkarībā no jūsu prasībām, jo ​​tas ir tikai aprēķins.

Pilnīgi jauns sākuma projekts

Tagad parunāsim par jaunas startēšanas attīstības blokķēdes ieviešanas izmaksām. Jums ne tikai būtu jāizstrādā Blockchain tīkls, bet arī par sākotnējo palaišanu būs nepieciešamas papildu maksas.

 • Baltās grāmatas: Tas varētu aizņemt aptuveni 1000 USD.
 • Blockchain biznesa plāns: Tam būtu nepieciešami papildu $ 1500 – $ 50 000
 • Žetoni: Jauna marķiera ieviešana un darījumu apstrāde prasīs 10 000–50 000 USD
 • Vietne: Pareiza vietne jūsu Blockchain ieviešanai jums izmaksās $ 500- $ 35 000, pamatojoties uz jūsu prasībām.
 • Viedie līgumi: var sākt no 3000 USD līdz 30 000 USD.
 • Juridiskie maksājumi: Būtu nepieciešami 50 000 – 150 000 USD.
 • Decentralizēta lietojumprogrammu izstrādes vide: Izstrādātājiem patīk šī funkcija, un tā var maksāt 1000 ASV dolāru.
 • Mārketinga kampaņas: Blokķēdes ieviešanas reklamēšana var maksāt 1000 – 20 000 USD. Bet tas mainās atkarībā no uzņēmuma iespējām un stratēģijas.
 • Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas protokoli: Cenas atšķiras.
 • Pievienots drošības līmenis: Tas var sasniegt 10 000 USD.

Tātad, jūs varat redzēt, ka jauna projekta uzsākšana var prasīt daudz naudas. Jums jāņem vērā arī maksa par jūsu izstrādātājiem. Kopumā tas var svārstīties no 50 000 līdz 350 000 USD; tomēr tas var sasniegt arī miljonu.

Tomēr, pamatojoties uz kvalitāti, no ieguldījuma varat savākt no USD 10 līdz USD 300, kas būs pietiekami, lai izmantotu blockchain ieviešanas rokasgrāmatu. Tātad galu galā tas viss ir tā vērts.

Lasīt vairāk:Blockchain ieviešanas stratēģija – Enterprise Framework

3. nodaļa: 5 nelieši, kas varētu sagraut jūsu Blockchain projektu

blockchain ieviešana

 1. Nepietiekami funkcionāla

Nepietiekami darbojas tīkls ir jebkuras jaunas tehnoloģijas, jo īpaši blokķēdes, slepkava. Bitcoin bija daži ierobežojumi, Ethereum mēģināja to segt, taču dažos gadījumos tā joprojām nav.

Ja jūsu bloku ķēdes ieviešanai ir diezgan daudz veiktspējas problēmu, tad varētu būt nedaudz grūti panākt, lai klienti to izmantotu. Varbūt jūs piešķirat viņiem to pašu funkciju ar tādu pašu kvalitāti, bet par augstāku cenu.

Tas nebūtu veiksmīgs. Pirms lēmuma pieņemšanas un funkciju pievienošanas vienmēr jāveic tirgus izpēte.

Vislabāk ieviest veiktspējīgu tehnoloģiju, kas var pārņemt citu esošu blokķēdes biznesu.

 1. Sarežģīta lietotāja saskarne

Ar jaunām moderācijām blockchain lietojumprogramma kļūst arvien sarežģītāka. Sarežģīta saskarne izraisīs klientu intereses trūkumu. Kāpēc? Tas ir vienkārši tāpēc, ka ne visi lietotāji būtu lietpratīgi.

Varētu būt cilvēki, kuri ir diezgan jauni blokķēdes tehnoloģijā, un sarežģīts interfeiss viņus tikai aizbaidītu. Mēģiniet piesaistīt vairāk cilvēku savam projektam, nevis otrādi.

Nenozīmē arī sarežģītus noteikumus, kuru izpratne parastiem cilvēkiem ir pietiekami daudz laika.

Padarot to visu vienkārši apstrādājamu, šeit būtu triks.

 1. Augstas izmaksas

Dažreiz izmaksas kļūst par lielu šķērsli. Lai tas darbotos, vajag arvien vairāk naudas. Kā mēs jums iepriekš teicām, ka jauna projekta uzsākšana var maksāt pat miljonu. Bet, ja jūs esat tikai starta uzņēmums un jums nav pietiekami daudz naudas, lai to pabeigtu, jūs vienmēr varat sadarboties ar citiem uzņēmumiem.

Neļaujiet augstajām izmaksām jūs nobiedēt. Tas varētu būt augsts, bet tas būs tā vērts. Vislabākā pieeja šeit būs sadarbība ar citām partijām, ja jums pietrūkst budžeta.

 1. Izaugsmes trūkums

Cilvēki visu laiku vēlas jaunas lietas. Tomēr ne katrs blokķēdes bizness spēj apstrādāt visas patērētāju vajadzības. Tas nākotnē var kļūt par milzīgu problēmu.

Tehnika, kas var kļūt novecojusi tūlīt pēc dažiem mēnešiem, nav tāda, ko lietotāji meklētu risinājumā. Viņi vienmēr vēlas vienmērīgu izaugsmi un jaunu lietu ieviešanu. Tāpēc plānojiet savu nākotnes risinājumu tūlīt pēc palaišanas.

Sistēmas audzēšana šeit ir labākais risinājums.

 1. Ierobežotas funkcijas

Ikviens ļoti gaida no jebkuras blokķēdes tehnoloģijas. Tāpēc ierobežotas funkcijas, kas jau pastāv, var kaitēt uzņēmumam. Mēģiniet pievienot vairāk funkciju vai vismaz iekļaut tās Ceļvedī.

4. nodaļa: Noslēguma domas

Mēs ceram, ka šī bloku ķēdes ieviešanas rokasgrāmata jums bija noderīga. Blokķēdes ieviešana pasaules mērogā var vienkārši mainīt mūsu dzīves veidu. Tā kā viss atrodas decentralizētajā platformā, mums tā ir bez grūtībām. Dažādi blokķēdes lietošanas gadījumi vai blokķēdes lietojumprogrammas var pārveidot cilvēces likteni.

Pirms pāriet uz blokķēdes ieviešanu, jums jāaptver visi pamati. Iziet šo bezmaksas uzņēmuma blokķēdes kursu, kas dos jums labu sākumu, jo tas saņem blokķēdes tehnoloģiju, kas izskaidrota vienkāršāk.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me