Blockchain konsultāciju ekosistēma: viss, kas jums jāzina

Mūsdienās daudzas organizācijas meklē blokķēdes konsultāciju pakalpojumu, kas viņiem palīdzēs visā bloku ķēdes pieņemšanas ciklā. Tomēr, ņemot vērā tehnoloģijas zemo briedumu un daudz neskaidro biznesa IA, lielākā daļa šo pakalpojumu sacenšas par koncepcijas pierādīšanu un stratēģiskām konsultācijām.

Blockchain konsultāciju pakalpojumu sniedzēji joprojām strādā pie ideālas stratēģijas izveides pilnīgai projekta dzīvei. Tomēr jums noteikti jāpārliecinās, ka saņemat palīdzību no labākajiem labākajiem pakalpojumu sniedzējiem. Tas ir tāpēc, ka daudziem trūkst integritātes, lai risinātu šāda veida izvietošanas jautājumus, procesus vai darbības aspektus.

Bet neuztraucieties, arī pieredzējuši bloku ķēdes konsultāciju pakalpojumu sniedzēji pastāv, un tie strauji pieaug. Turklāt daudzās no tām ir pievienojušies īpaši blokķēdes speciālisti, kas viņiem palīdz. Tāpēc šodien mēs runāsim par blokķēdes konsultāciju pakalpojumu un dažādām firmām, kas tos piedāvā.

Tātad, sāksim!

 

 

Contents

1. nodaļa: kāds ir tirgus pašreizējais scenārijs?

Divu gadu laikā ir strauji pieaugusi interese par blokķēdes tehnoloģijām. Pieaug arī ne tikai blokķēde, bet arī pieprasījums pēc izplatītām virsgrāmatu tehnoloģijām. Turklāt blokķēde kopā ar citām decentralizētām tehnoloģijām var pilnībā pārveidot daudzas nozares.

Turklāt tas var arī radīt miljardiem dolāru ieņēmumus un galu galā ietaupīt naudu. Arī uzticības radīšana visai sarežģītajai biznesa ekosistēmai ir vēl viena no tās priekšrocībām.

Tikai šī iemesla dēļ Gartners prognozē, ka līdz 2030. gadam nozares vērtība būs 3 triljoni dolāru. Tātad daudzu uzņēmumu galvenā prioritāte ir iegūt vietu šajā milzīgajā tirgū.

Tā kā blokķēde parāda visus šos potenciālus, daudzi uzņēmumi dažādās vertikālēs lēnām sāk eksperimentēt savā biznesā. Lai noskaidrotu, vai tehnoloģija ir piemērota viņu biznesam.

Turklāt, lai pārliecinātos, ka tas var palīdzēt, viņi to izmanto parauga lietošanas gadījumiem.

Tomēr ļoti trūkst kvalificētu personālu, kas varētu gan izprast pamattehnoloģiju, gan palīdzēt potenciālās biznesa stratēģijas plānošanā. Tā kā tie ir diezgan reti, daži, kas ir pieejami, vispirms ir diezgan dārgi.

Tādējādi, lai apmierinātu patērētāju prasības, strauji sāk augt vēl viens bizness – Blockchain konsultāciju pakalpojums. Šeit lielākās konsultāciju firmas apmāca plašas konsultāciju komandas, lai pārliecinātos, ka tās var palīdzēt arī citiem uzņēmumiem.


Turklāt neliels blokshēmas speciālists ar tehniskām zināšanām arī meklē iespēju jaunajā tirgū.

 

Kas jums ir paredzēts?

Tā kā tagad ir plašas partijas, kas piedāvā visus šos pakalpojumus, vislabāk ir pilnībā saprast, kādi piedāvājumi un prasības ir šīm blokķēdes konsultāciju sesijām.

Tādējādi mēs jums palīdzēsim gūt ieskatu tirgū un palīdzēsim jums atrast savu potenciālu kā blokķēdes konsultāciju sniedzēju..

Turklāt mēs arī izpētīsim iespējamo un labo blokķēdes konsultāciju pakalpojuma avotu – uzņēmumus, kas var sniegt POC konsultācijas un blokķēdes stratēģijas.

Neuztraucieties; mēs runāsim par tirgu tikai no uzņēmuma konsultāciju viedokļa. Tātad visa informācija būtu balstīta uz klientiem, kuri vēlas iedomāties, novērtēt un izmantot tehnoloģijas iespējas.

 

Kādi uzņēmumi jāmeklē Blockchain Consulting Firms?

Izmantojiet blokķēdes konsultēšanas iespējas, lai izpētītu blokķēdes lietošanas gadījumus un veidotu prasmes tur, kur tas nepieciešams. Turklāt jums vajadzētu ierobežot risku, pārliecinoties, ka visas ieinteresētās personas zina par iespējamo rezultātu.

Turklāt, pirmkārt, padariet iesaistīšanos mazu, piemēram, paturiet to POC. Mēģiniet arī ierobežot visus ar to saistītos izdevumus un resursus.

Praktiski ir pieci bloku ķēdes konsultāciju pakalpojumu sniedzēju atbalsta veidi. Tātad, mēģiniet meklēt atbalstu, kas jūsu uzņēmumam patiešām vajadzīgs. Bet kā?

Varat izmantot blokķēdes konsultāciju speciālistu, lai iegūtu izcilas tehniskās prasmes, ieviešanas problēmas, iespējas un ietekmi uz uzņēmējdarbību no tehnoloģiju pakalpojumu sniedzējiem, kā arī stratēģijas un riska padomus no biznesa konsultāciju firmām..

Visbeidzot, pārliecinieties, ka esat uzņēmis visu blokķēdes iniciatīvu pa vienam. Šeit izšķiroša nozīme ir tādiem posmiem kā vadītāju iepirkšana, zināšanu pamats, prasmju attīstīšana un projekta izmēģināšana.

Turklāt vienmēr atcerieties, ka visu resursu ir diezgan maz, tāpēc noteikti izmantojiet tos perfekti, lai iegūtu pareizu vērtību.

 

 

2. nodaļa: Blockchain konsultēšana tirgus komponentos

Lielākā daļa pircēju organizāciju joprojām ir eksperimentēšanas sākumā. Tie galvenokārt tiek izmantoti iespējamo lietošanas gadījumu fāzē. Tā rezultātā bloku ķēdes attīstības konsultāciju firmas galvenokārt sniedz palīdzību projekta sākumposmā.

Turklāt stratēģijas analīze, izmantošanas gadījumu izpēte un jauna veida koncepcijas pierādīšana ir stiprās bloku ķēdes konsultantu pakalpojumu jomas..

Bet kāpēc tā? Nu, tāpēc, ka agrīnās fāzēs nav tik daudz izaicinājumu kā beigu posmos.

Jebkurā gadījumā bloku ķēdes attīstības konsultāciju tirgū ir daži fiksēti komponenti. Apskatīsim, kādi tie ir, vai ne?

 • Faktiskais tirgus –

Blokķēdes konsultāciju galvenais tirgus ietver tehnoloģiju un konsultāciju pakalpojumus, kas ir tuvu dažādu biznesa modeļu izdomāšanai, novērtēšanai, izpētei un stratēģijai. Turklāt visu pakalpojumu mērķis ir redzēt, kā bloku ķēde var palielināt ieņēmumus vai atvērt jaunu uzņēmējdarbības iespēju. Dažreiz viņi konsultējas arī par to, kā uzņēmums var uzlabot savus procesus.

 

 • Parastie pircēji –

Līdz ar jaunajiem tirgiem nāk dažāda veida klienti. Šajā gadījumā tie galvenokārt ietver IT vadītājus, uzņēmumu vadītājus, pārdevēju vai piegādes vadības vadītājus, digitālos novatorus, procesu novatorus, izpilddirektorus, CxOs un daudz ko citu..

 

 • Biznesa rezultāti –

Šis komponents lielākoties ir vēlamie biznesa rezultāti, kurus vēlas kopējie pircēji. Turklāt tie ietver jaunus pakalpojumus vai produktus, traucējošus uzņēmējdarbības modeļus, izmaksu samazināšanu, ieņēmumu pieaugumu, spēcīgu zīmola vērtību un daudz ko citu.

 

 • Faktiskie rezultāti –

Tas ir atkarīgs no blokķēdes konsultāciju firmu rakstura. Tomēr tie var ietvert nākotnes stratēģiju, plaisu analīzi, arhitektūru, neliela apjoma koncepcijas pierādījumus, ieviešanas ceļvežus un daudz ko citu..

 

Kā pircēji konfigurē savas prasības

Lielākajai daļai pircēju ir kaut kādas prasības. Parasti viņi izmanto dažādas metodes vai ideju procesu, lai noskaidrotu savas prasības. Turklāt uzņēmumi galvenokārt pieprasa blokķēdes attīstības konsultāciju pakalpojumu sniedzējiem lielāko daļu no šīm funkcijām:

 • Spēj atbalstīt dažādu blokķēdes iespēju identificēšanu.
 • Biznesa lietu veidošana pircēju vārdā vai kopā ar pircēju.
 • Jums ir laba pieredze ar pierādāmiem ideju blokķēdes pierādījumiem vai jebkāda veida blokķēdes projektiem, kas var palīdzēt pircējam salīdzināt viņu prasības.
 • Veiciet jebkāda veida partnerību vai pat piedalieties konsorcijā, kur galvenā uzmanība tiek pievērsta blokķēdes risinājumu izstrādei.
 • Spēja izstrādāt izmantojamus un skaidrus biznesa ceļvežus un ietvarstruktūras, kas sasaista blokķēdes tehnoloģiju ar uzņēmuma biznesa prasībām un mērķiem.
 • Ir plašas stiprās puses dažādās jomās, piemēram, biznesa modeļa analīze, kriptogrāfija, izplatīta skaitļošana, uzvedības ekonomika un spēļu teorija.
 • Pilnīga izpratne par to, kā darbojas uzņēmuma pircēja bizness un kā blokķēdes risinājums patiešām var veicināt ieguvumus.

 

Kā pakalpojumu sniedzēji patiešām veic?

Parasti blokķēdes konsultantu firmas galvenokārt veic maksājumu saskaņā ar projektu, pamatojoties uz nepieciešamo laiku un materiālu. Tas nozīmē, ka jo lielāki materiāli būs nepieciešami pircējiem, jo ​​lielāks būs maksājums.

Tātad, kā redzat, jūs nevarat īsti cerēt uz fiksētu cenu, jo katra uzņēmuma pieprasījums atšķiras.

Nepieciešamie materiāli var ietvert integrāciju, uzņēmējdarbības gadījumus, plānu, stratēģiju, ieceres, POC izveidi un daudz ko citu. Citi pakalpojumi varētu ietvert sava veida kopīgu partnerību ar blokķēdes jaunizveidotajiem uzņēmumiem, pārdevējiem vai IOT nodrošinātājiem.

Parasti šīs bloku ķēdes konsultantu firmas piedāvā savus bloku ķēdes konsultāciju pakalpojumus divās kategorijās. Pirmkārt, viņi piedāvā ideju par blokķēdes risinājuma izstrādi, un, otrkārt, viņi piedāvā izpratni par vienu vai vairākām tehnoloģijām kopā ar citiem biznesa modeļa skaidrojumiem.

Tātad, ja vēlaties tikai labāk izprast dažādas modeļu shēmas kopā ar uzņēmējdarbības pieredzi, varat izmantot otrā veida blokķēdes konsultāciju pakalpojumus. Patiesībā, apmeklējot blokķēdes konsultāciju pakalpojumus, tas nenozīmē tikai to, ka jums ir pienākums saņemt sava uzņēmuma POC vai ceļa karti.

Pat izglītības nolūkos vai labākas izpratnes nolūkos varat meklēt blokķēdes konsultāciju pakalpojumus.

Parasti POC, kas izstrādāts saskaņā ar šīm bloku ķēdes konsultāciju firmām, ir maza mēroga. Tas nozīmē, ka tas mēģinātu teorētiski pierādīt jebkura veida blokķēdes lietošanas gadījumu, kuru jūs varētu vēlēties, uzņēmējdarbību un tehnisko dzīvotspēju.

Tomēr daudzi to ņem arī uz prototipu. Bet tikai pēc tam, kad POC guva milzīgus panākumus.

 

3. nodaļa: Blokķēdes konsultāciju ziedēšana: kas jums jāpatur prātā

Tagad es runāšu par dažādām blokķēdes konsultāciju tirgus maiņām un to, kāds šobrīd ir pašreizējais scenārijs. Turklāt es runāšu arī par to, kāds varētu būt nākotnes scenārijs. Vislabāk ir uzzināt par blokķēdes konsultāciju biznesa stāvokli, pirms tajā iesaistāties.

Sākotnējos posmos, kad uzzināsiet, kā blokķēde patiešām var palīdzēt jūsu uzņēmumam, jūs vēlaties sākt izstrādāt POC. Tomēr vēlākos posmos VARBŪT saskarties ar dažām tehniskām grūtībām.

Redziet, kā es uzsveru vārdu “VARĒT?”

Tas ir tāpēc, ka scenārijs ir pilnībā atkarīgs no jūsu izvēles par blockchain konsultāciju firmām un no tā, kādas prasības jums ir.

Patiesībā daudzi domā, ka mērogojamības trūkums vai sarežģītības pieaugums varētu izraisīt dažus jautājumus. Tomēr tagad tirgū jau ir daudz blokķēdes tehnoloģiju, kas var augt, augot tīklam.

Bet iepriekšējās blokķēdes paaudzes tehnoloģijas dēļ daudzas organizācijas joprojām nav ieinteresētas ieguldīt blokķēdes tehnoloģiju konsultāciju uzņēmumos.

 

Tātad, Blockchain nav problēmu?

Atklāti sakot, ir daži blokķēdes pieņemšanas izaicinājumi, tāpēc blokķēdei ir problēmas. Bet tas nav tik milzīgs, kā jūs domājat. Apkope un standarti var šķist šķērslis jūsu ceļā. Bet šeit parādās blokķēdes konsultāciju risinājumi.

Patiesībā konsultāciju firmas palīdzēs jums saprast, kas jūsu uzņēmumam ir piemērotāks ar pašreizējām tirgū esošajām blokķēdes tehnoloģijām. Tas ir tāpēc, ka tehnoloģija attīstās, un var būt iespējamas izmaiņas.

Tomēr, ja jūs gaida jaunākas tehnoloģijas tirgū, pastāv iespēja, ka 2030. gadā jūs, iespējams, nevarēsiet nodrošināt savu vietu triljonu USD vērtībā..

Patiesībā, ja jūs jau esat sācis, jūs vienmēr varat pievienot vairāk funkciju vai jaunināt uz labākām iespējām. Bet nepiedalīšanās pilnībā var ierobežot jūsu ieņēmumu pieaugumu, kad nākotnē izmantojat blokķēdes risinājumus. Šeit ir pamatinformācija par blokķēdes tehnoloģijas iezīmēm.

Tāpēc es izklāstīšu visus iespējamos blokķēdes konsultēšanas posmus un darīšu zināmu, kādas izmaiņas tas varētu veikt nākotnē. Turklāt tas arī palīdzētu jums izprast pārliecinošo blokķēdes tehnoloģiju konsultāciju ziedēšanu mazliet labāk.

 

Kādas ir blokķēdes konsultēšanas tipiskās fāzes?

Parasti blokķēdes konsultāciju tirgū pamanīsit trīs dažādas fāzes. Šie ir –

Pagarinājums –

Tā kā lielākā daļa uzņēmumu joprojām meklē stratēģiskus padomus un pieejas blokķēdes risinājumiem, nav pārsteidzoši, ka arī šajā nišā dominē lielas konsultantu firmas. Turklāt pat globālo tehnoloģiju pakalpojumu sniedzēji dominē jaunajā pieaugošajā tirgū.

No otras puses, prasību dēļ pievienojas arī neliela apjoma vai jauni konsultāciju uzņēmumi, jo viņiem nav jāizstrādā koncepcijas pierādījums vai jārisina citi darbības jautājumi.

Patiesībā daudzi izstrādātāji, kuriem ir praktiska pieredze ar blokķēdes tehnoloģiju, pastiprināja savu darbību un uzsāka paši savas specializētās blokķēdes konsultācijas. Bet kāpēc tur ir tik daudz bloku ķēdes attīstības konsultāciju firmu?

Nu, tāpēc, ka lielākā daļa pieprasījuma pēc blokķēdes risinājuma ir tikai agrīnās stadijās, tehnoloģiju sarežģītības dēļ ļoti maz stratēģiju faktiski pāriet uz nākamo līmeni.

Tādējādi paplašināšanas ātrums tirgū turpināsies vismaz līdz 2021. gadam. Tomēr noteikti izmantojiet tikai tos, kas sniedz jebkāda veida rezultātus. Patiesībā lielākā daļa no tām motivēs jūs tērēt naudu, taču gala rezultāts jums nebūs pietiekams.

Tāpēc vienmēr izvēlieties tos, kas izmaksu ziņā piedāvā vislielāko vērtību. Lieki piebilst, ka tirgū dominēs populārie.

 

Apstiprināšana –

Blokķēdes tehnoloģija ir nobriedusi katru dienu, un, lai arī uzņēmumi tagad vēlas tikai agrīnās pieņemšanas konsultāciju pakalpojumus, scenārijs drīz mainīsies. Tādējādi ar jaunām izmaiņām uzņēmumi vēlēsies pāriet uz pilnīgu ieviešanu vai dažādu POC izmēģināšanu.

Tātad šajā brīdī blokķēdes iniciatīvām būtu jārisina jebkura veida projektu integrācijas, procesu izmaiņas, privātuma, drošības un atbilstības jautājumi. Turklāt viņiem ir arī jāiesaista visas ieinteresētās personas savos jaunajos bloku ķēdes risinājumos.

Pēc Gartnera domām, populāru platformu skaits krasi samazināsies. Ne tas, ka būtu tikai daži bloku ķēdes konsultantu uzņēmumi, bet uzņēmumi vēlētos iegūt tehnoloģisko rezerves tikai no dažiem uzņēmumiem.

Šajā gadījumā daudzi maza mēroga blokķēdes konsultanti izjustu spiedienu galvenokārt, lai nodrošinātu projekta īstenošanai nepieciešamos centienus vai prasmes. Turklāt, tā kā tā joprojām attīstās, arī dažas tehnoloģiju prasmes var nebūt derīgas.

Tātad nākotnē mazākās bloku ķēdes attīstības konsultāciju firmas nepastāvētu vai apvienotos ar citiem uzņēmumiem, lai piedāvātu pilnu paketi.

Līdz ar to līdz 2026. gadam pārstās darboties tikai attiecīgās vai kvalitatīvās blokķēdes tehnoloģiju konsultāciju firmas.

 

Progress –

Pēc Gartnera domām, blokķēdes tirgus vērtībai vajadzētu strauji pieaugt no 2025. gada. Tātad, mēs varam droši apgalvot, ka šis būs gads, kad pieprasījums pēc konsultācijām pieaugs vēl vairāk. Līdz šim mazie uzņēmumi vai tie, kas nespēj pilnībā atbalstīt visas uzņēmuma prasības, nebūtu uzņēmējdarbībā.

Tomēr pārējie piedzīvos milzīgu izaugsmi – ne tikai uzņēmējdarbībā, bet arī tehnoloģiskajos aspektos. Ar šo daudzo gadu pieredzi jūs iegūsiet lielāku vērtību par iztērēto naudu.

Tomēr varētu būt dažas partijas, kas vēlas iekļūt jaunajā biznesa spektrā. Bet mēs nezinām, kā viņi varētu izrādīties. Jebkurā gadījumā, pat ja konsultāciju tirgus uzplauks vēl pēc dažiem gadiem, uzņēmumi, kas iekļuva bloku ķēdes risinājumos, ievērojami palielinātu savus ieņēmumus.

Tātad, ir droši sākt izmantot padomu no esošajām blokķēdes tehnoloģiju konsultāciju firmām; pat tas ir paredzēts tikai adopcijas sākumposmam.

Tagad ir pienācis laiks pāriet uz to, kāda veida bloku ķēdes konsultāciju sniedzēji ir tirgū. Tātad, pārejam uz nākamo segmentu.

 

4. nodaļa: Dažādi bloku ķēdes konsultantu veidi tirgū

Pašlaik blokķēdes konsultāciju firmu tirgus joprojām ir sākuma stadijā. Tomēr tie attīstās diezgan ātri, jo lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju mācās no katras iesaistīšanās un vēl vairāk uzlabo savas prasmes.

Patiesībā, tā kā tirgus ir diezgan ienesīgs, tagad ir dažādas firmas, kas tagad piedāvā blokķēdes konsultācijas. Tas galvenokārt tāpēc, ka pašlaik šķēršļi iekļūšanai ir diezgan zemi, un lielākā daļa no tiem ir paredzēti tikai sākuma posmiem.

Pašlaik mums ir četri dažādi bloku ķēdes tehnoloģiju konsultāciju sniedzēji. Paskaties!

 

Blockchain speciālisti

Tā kā prasības krājas, pieaug arī vajadzība pēc vairāk tehniskām zināšanām ar blokķēdes prasmēm. Tā rezultātā daudzi bloku ķēdes konsultanti, kuriem ir liela pieredze šajā nišā, sāk paši izveidot savus bloku ķēdes konsultāciju uzņēmumus.

Tomēr, tā kā daudzi no viņiem ir tikai jaunizveidoti uzņēmumi, tie parasti ir maza mēroga. Bet viņiem ir lieliskas tehniskās attīstības iespējas. Turklāt šīm firmām ir arī milzīga pieredze, un darbinieku vidū pārsvarā ir talantīgi un ieskatīgi cilvēki.

Patiesībā viņi bieži piegādā daudz kvalitatīvākus risinājumus nekā lielākā daļa cita veida blokķēdes konsultāciju firmu.

 

Biznesa konsultāciju uzņēmumi

Daudzi biznesa konsultāciju uzņēmumi ieraudzīja iespēju ilgtermiņa biznesam blokķēdes tehnoloģijā. Tāpēc viņi izveidoja lielus blokķēdes centrus ar augstākas kvalitātes funkcijām. Pirmajā posmā viņi vēlējās koncentrēties tikai uz stratēģiskiem padomiem.

Viņi arī vēlējās piedāvāt šos padomus tikai izpilddirektoriem. Tomēr tagad daudzi no viņiem paplašinās un sniedz jebkāda veida tehnisko atbalstu POC. Turklāt daudzi no šiem projektiem bieži attiecās arī uz projektiem, kas tiek ražoti.

Tātad savā ziņā šie bloku ķēdes tehnoloģiju konsultāciju uzņēmumi patiešām var jums piedāvāt veiksmīga POC risinājuma papildu priekšrocības.

 

TSP vai tehnoloģiju pakalpojumu sniedzēji

Parasti šāda veida konsultāciju sniedzēji ātri pievērsa uzmanību blokķēdei. Patiesībā šīs bloku ķēdes konsultāciju firmas ieraudzīja lielisku iespēju bloku ķēdē un izmantoja to, lai iegūtu vairāk ieņēmumu.

Nu, patiesībā viņi nekļūdījās. Turklāt tehniskā izpratne par blokķēdi deva viņiem pilnīgu impulsu bloku ķēdes konsultāciju tirgū. Turklāt viņu pieredze ar uzņēmumiem arī nodrošina lielisku kvalitāti.

Jā, viņi piedāvā arī konsultācijas. Tomēr tie mēdz mazliet vairāk iesaistīties POC posma attīstībā. Tomēr viņi piedāvās arī stratēģijas, kas palīdzēs jums atrast ideālus lietošanas gadījumus arī jūsu biznesam.

Jebkurā gadījumā jūs saņemsit arī citas funkcijas, piemēram, mēģinājumus tikt galā ar tipiskiem blokķēdes ierobežošanas jautājumiem.

 

Blockchain konsultāciju platformas

Pieprasījums pēc tehniskām prasmēm un izpratnes paver jaunas durvis zināšanu bāzes platformām. Šajā gadījumā daudzas platformas piedāvā daudz ienesīgas informācijas par visu, kas saistīts ar blokķēdi.

Patiesībā šie uzņēmumi varētu sākt darboties kā blockchain informācijas portāls internetā. Tomēr, tā kā lielāko daļu no tiem atbalsta tehnoloģiju profesionāļi, viņi var piedāvāt vislabāko informāciju par jebkuru tēmu.

Tā kā lielākajai daļai uzņēmumu ir ierobežotas zināšanas vai par nulles zināšanām par blokķēdes ekosistēmu, viņi varētu izmantot šos portālus, lai iegūtu ieskatu kodolā. Turklāt, tā kā šīm konsultāciju platformām ir dziļa izpratne, tās bieži piedāvā blokķēdes konsultāciju pakalpojumus.

Tātad kā bloku ķēdes konsultāciju uzņēmums viņi ātri parādās arī tirgū, jo viņiem ir izdevīgi iztērētā nauda.

 

5. nodaļa: Ko piedāvā Blockchain konsultāciju firmas?

Parasti uzņēmumu prasības dažādās nozarēs ļoti atšķiras. Es nesaku, ka visas vajadzības šobrīd ir pieejamas tirgū. Tomēr daudzi no tiem ir jauni vai ir nepieciešams vairāk nobriest.

Parasti tas tiek klasificēts 5 atšķirīgās jomās. Es aprakstīšu katru no tiem, lai pārliecinātos, ka zināt, kādi pakalpojumi jums nepieciešami. Turklāt tas arī palīdzētu jums saprast, vai jūsu vajadzības tirgū ir pietiekami nobriedušas.

Tātad, sāksim!

1. Stratēģiju kurēšana

Tas ir izpildes posms, kurā parasti jebkura organizācija risinājumus meklēs blokķēdes attīstības konsultāciju uzņēmumos. Galvenokārt šeit uzņēmumi vēlas uzzināt vairāk par to, kā viņu bizness uzņemtos triecienu ar blokķēdi, kas izjauc katru nozari.

Patiesībā daudzi bloku ķēdes konsultāciju sniedzēji piedāvā četru veidu pakalpojumus –

 • Ietekmes analīze: Šeit bloku ķēdes konsultāciju uzņēmumi analizētu bloku ķēdes ietekmi uz konkrētu organizāciju.
 • Iespējamā biznesa taktika: Blockchain konsultanti nāks klajā ar iespējamo biznesa taktiku, lai tiktu galā ar ietekmi.
 • Nākotnes ceļveži: Šeit bloku ķēdes attīstības konsultāciju firmas izklāstīs iespējamo ceļvedi, kas jāievēro organizācijai.
 • Ideju darbnīca: Daudzi konsultāciju uzņēmumi piedāvā seminārus, lai sniegtu viņiem tiešas lekcijas par to, kā blokķēde var ietekmēt un kā viņi var tikt galā ar traucējošiem risinājumiem.

 

2. Biznesa risinājumi

Pēc tam, kad uzņēmums padara thecal iet tālāk ar blockchain, tas meklētu palīdzību no blockchain konsultantu aģentūrām. Šajā daļā bloku ķēdes konsultāciju firmas galvenokārt piedāvā noteikt iespējamos lietošanas gadījumus tieši šim uzņēmumam.

Turklāt viņi arī izklāstīs, kā viņiem var maksāt ieguldījumu gadījumi vai prasības. Bet kā jūs zināt, kurš jums ir piemērots un kurš ne? Nu, šeit lielākā daļa bloku ķēdes konsultāciju pakalpojumu sniedzēju galvenokārt izmanto savas zināšanas nozarēs, lai noteiktu iespējamos risinājumus jums.

Turklāt gan tehnoloģiju pakalpojumu sniedzēji, gan biznesa konsultāciju uzņēmumi ir šīs nišas eksperti. Tas viss ir saistīts ar viņu iepriekšējo milzīgo pieredzi.

Tomēr arī šajā gadījumā blockchain speciālists var piedāvāt padziļinātu risinājumu.

 • Ieinteresēto personu saskaņošana: Šeit bloku ķēdes konsultāciju sniedzējs sēdētu kopā ar ieinteresētajām personām un aprakstītu, kā tas viņus ietekmētu un kāds būtu iespējamais risinājums.
 • Projektēšanas process: Viņi ne tikai panāks ieinteresēto personu pielāgošanos, bet arī sniegs tehnisku priekšstatu par projektēšanas procesu.
 • Analizējot prasības: Vēl viens lielisks jautājums ir prasības. Tātad, bloku ķēdes konsultāciju firmas turpinātu tos analizēt un izdalīt vajadzības.
 • Lietošanas gadījumu identificēšana: Ne katram uzņēmumam nepieciešami vienādi lietošanas gadījumi. Tāpēc blokķēdes konsultāciju komanda identificēs arī iespējamos lietošanas gadījumus.
 • Biznesa lietu izstrāde: Pēc lietošanas gadījumu noskaidrošanas viņi piedāvās attīstīt uzņēmējdarbības gadījumus ap šiem lietošanas gadījumiem.

 

3. Tehnoloģiju piedāvājumi

Parasti šāda veida pakalpojumos jums būs nepieciešama blokķēdes konsultāciju piedāvājumu palīdzība, kas nodrošina arhitektūras, API, ietvarus un citus tehniskos dublējumus. Tas ir tāpēc, ka tikai šīs konsultāciju firmas var patiesi virzīt projektu uz POC līmeni.

Patiesībā bloku ķēdes konsultāciju firmas ne tikai nodrošina paši savu piesaisti POC, bet arī tām ir plašāka saikne. Tādēļ jūs redzēsiet, ka daudzi no tiem ir saistīti ar uzņēmuma blokķēdes uzņēmumu vai jaunizveidotajiem uzņēmumiem, kas piedāvā labāko no labākajiem produktiem.

Tātad jūs ne tikai saņemat jebkāda veida tehnisko palīdzību POC, bet arī saņemat no labākajiem no labākajiem uzņēmumiem tirgū.

Gan tehnoloģiju pakalpojumu sniedzēji, gan biznesa konsultāciju firmas ir šīs nišas eksperti. Bet blockchain speciālists personīgi strādāja pie iepriekšējiem blockchain tīkliem, tāpēc viņi piedāvā arī lielu atbalstu.

 • Tehnoloģiju stratēģija: Tā kā šie piedāvājumi ir paredzēti nākamajam posmam, ir ierasts iegūt tādu tehnoloģiju stratēģiju kā, piemēram, kuras ietvarstruktūras ir labākās vai kāds blokshēmas uzņēmums piedāvā lielāku vērtību.
 • Sistēmu ieviešana: Pēc tam sākas ietvaru ieviešanas process. Patiesībā tas galvenokārt ir ļoti ierobežots dizains.
 • Iepriekš būvēti risinājumi: Vairumā gadījumu, tā kā bloku ķēdes konsultāciju uzņēmumiem ir iepriekšēja pieredze, viņiem, iespējams, jau ir pieejams nepieciešamais risinājums. Piemēram, varbūt līdzīga nozare vēlējās risinājumu, kas būtu tuvu jūsu uzņēmumam. Tādā gadījumā konsultāciju firmām jau ir iepriekš izstrādāts risinājums.
 • Atsauces arhitektūra: Dažreiz viņi var ievērot atsauces arhitektūru, bet veikt dažas iekšējas izmaiņas, lai labāk atbilstu jūsu prasībām.
 • POC izstrāde: Nu, tas ir galvenais piedāvājums un vispopulārākais šajā jautājumā. Kad katrs uzņēmums redz vērtību bloķēšanas ķēdi, viņi vēlas izstrādāt POC, lai to pārbaudītu.
 • Piedāvājot API: Jums būs nepieciešami API, lai iegūtu biznesa lietu pilnīgu funkcionalitāti. Un to piedāvā arī uzņēmuma uzņēmumi.

 

4. Riska vadība

Patiesībā neatkarīgi no tā, cik tālu nonāca blokķēdes tehnoloģija, tai joprojām ir nepieciešamas daudzas lietas, lai mainītu. Turklāt tīkla sistēmas nenobrieduma dēļ daudzi konsultāciju uzņēmumi mēdz ierobežot savus piedāvājumus tikai ar POC celtniecību.

Tomēr ir ļoti nepieciešams izpētīt riskus un drošības trūkumus ap tiem. Tagad to izskata tikai daži TSP un blokķēdes konsultāciju uzņēmumi. Patiesībā, ja blokķēdes risinājums saskaras ar kļūdām testēšanā, tad tikai nedaudzie piedāvā risinājumu.

Turklāt nodokļu plānošanas, revīzijas vai ICO piedāvāšana ir arī riska, pārvaldības sarakstā. Tā kā uzņēmumiem ir jāzina, kādi jautājumi viņiem varētu būt jārisina.

Šāda veida piedāvājumi joprojām pieaug, un, cerams, nākotnē to redzēsim vairāk.

 • Riska analīze:

Sākumā viņi analizēs riskus, kas saistīti ar biznesa procesiem. Patiesībā nevienam uzņēmumam nevajadzētu pāriet uz jebkuru blokķēdes risinājumu, pilnībā neizprotot riska faktorus.

 • Juridiskie noteikumi:

Ar katru ieviešanu ir saistīti daži juridiski termini. Tātad bloku ķēdes konsultāciju firmas arī piedāvātu juridiskas konsultācijas par risinājumu.

 • Pārvaldības struktūra:

Nu, vissvarīgākais jautājums ir pārvaldības struktūra. Ne katram blokķēdim ir vienāda pārvaldības struktūra. Turklāt uzņēmumi nevar piedāvāt publisku tīklu, kuram var piekļūt ikviens. Tāpēc ir ļoti svarīgi norādīt, kāda veida pārvaldība tai būtu un kādi riska mērījumi viņiem būtu jāveic.

 • Datu konfidencialitāte:

Tas ir viens no galvenajiem riska punktiem, un daudzas konsultāciju firmas nespēj piedāvāt šo pakalpojumu. No otras puses, nedaudz uzņēmumu sāk to vairāk izpētīt.

 • Riska pārvaldība no trešās puses:

Tā kā riska pārvaldība ir jauns bloku ķēdes pakalpojums, tāpēc daudzi uzņēmumi piedāvā trešo personu riska pārvaldību uzņēmumiem, kuriem tas nepieciešams. Labāk nekā nekas, labi?

 • Atbilstība normatīvajiem aktiem:

Visas bloku ķēdes konsultāciju firmas, kas iesaistās riska pārvaldības nozarēs, parasti piedāvā atbilstību normatīvajiem aktiem. Turklāt tas pārliecinās, ka viss ir uz vietas.

 • Digitālās uzticības izkopšana:

Jūs vēlaties ieviest blokķēdes risinājumu, bet vai jūsu patērētāji par to izjustu tāpat? Nu, daudzos gadījumos tie var nebūt. Tomēr bloku ķēdes konsultāciju firmas ar to var tikt galā. Tādējādi viņi jūsu klientos vairotu digitālo uzticību, kas nepieciešama jūsu risinājumam.

 

5. Integrācijas process

Nu, tie ir piedāvājumi, kas pašlaik tiek izstrādāti. Šajā nišā bloku ķēdes konsultāciju firmas aptver blokķēdes risinājuma integrāciju esošajā tīkla sistēmā. Tomēr šis process ir diezgan grūts, jo viņiem būtu pilnībā jāmaina visu organizāciju iekšējie tīkli.

Cits jautājums ir tāds, ka, tā kā daudzi pēta blockchain, bet tikai daži to ņem vērā integrācijā. Patiesībā integrācija nav kaut kas tāds, kas ir iecienīts lielākajai daļai uzņēmumu, lai gan tas viņiem dos milzīgu stimulu.

Tomēr es varu droši pieņemt, ka šie piedāvājumi nākotnē būtu vispieprasītākie. Tātad bloku ķēdes konsultāciju firmas piedāvātu mainīt mantotos tīklus vai veidot veidu, kā pāris kopā veidotu tīklus.

Tādējādi jums būtu nepieciešami API, ietvari. Es sagaidu, ka TSP šeit uzņemsies vadību, jo viņiem šeit jau ir daudz tehnoloģisko pamatu. Turklāt biznesa konsultāciju firmas tālu neatpaliks.

 • Katastrofu atkopšana:

Jūs nekad nevarat zināt, kad jūsu risinājums var sabojāties. Patiesībā blokķēdes tīkls ir diezgan sarežģīts, un vienkāršas nepilnības var izraisīt katastrofu. Tomēr, ja rodas kāda nevēlama problēma, jums būs nepieciešama rezerves kopija.

 • Biznesa turpināšana:

Blockchain konsultāciju firmām vajadzētu piedāvāt risinājumus, lai jūs varētu turpināt izmantot savu blockchain tehnoloģiju. Jūs noteikti nevēlaties būt aizķērušies ar tiem pašiem lietošanas gadījumiem, kā laiks iet. Tādējādi jums vajadzētu uzlabot vai palielināt funkcijas, lai izceltos tirgū.

 • Datu drošība:

Nu, daži blockchain konsultāciju uzņēmumi to piedāvā tieši tagad. Šeit jūs saņemsit papildu drošības risinājumu.

 • Integrācija ar mantotajām sistēmām:

Tā kā uzņēmumu mantotās tīkla sistēmas nomaiņai ir vajadzīgs ļoti daudz laika, vislabāk ir integrēties esošajos tīklos, nevis pilnībā to aizstāt. Tomēr šis piedāvājums joprojām nav pieejams daudzos uzņēmumos.

 • Biznesa procesu pārveidošana:

Daudzi bloku ķēdes konsultāciju uzņēmumi piedāvā pakalpojumus, lai modificētu parastos biznesa procesus, lai labāk pielāgotos jaunajām izmaiņām.

 • Mākoņu pārvaldība:

Tā kā tīkli atrastos mākonī, tas rada nopietnus draudus. Tādējādi ir nepieciešama mākoņu pārvaldība, un daudzas konsultāciju firmas to sāk piedāvāt.

 • Datu standarti:

Datu standartu izmantošana ir nepieciešama, jo tā ir jāsaskaņo ar stabilajiem blokķēdes tīkliem tirgū.

 

6. nodaļa: Blockchain konsultāciju uzņēmumi

Tagad es runāšu par tirgū esošajiem blokķēdes konsultāciju uzņēmumiem. Cerams, ka tie noteikti palīdzēs jums izvēlēties labāko, pamatojoties uz jūsu vajadzībām. Es tos atdalīju, pamatojoties uz dažādiem veidiem. Tomēr es esmu tos nejauši izvēlējies, jo šobrīd tirgū ir tik daudz konsultāciju firmu.

Turpini lasīt!

 

Blockchain stratēģis –

 • ConsenSys

Sākumā sāksim ar ConsenSys. ConsenSys piedāvā ne tikai padomus par blokķēdes konsultācijām. Pašlaik viņi piedāvā daudz ienesīgu blokķēdes konsultāciju pakalpojumus –

Idejas par blokķēdi, projektēšanu, biznesa modeļa analīzi un novērtēšanu, risinājumu arhitektūru, tehnoloģisko stratēģiju, ieviešanu, izvietošanu, analīzi, operācijām un IA novērtēšanu.

Turklāt viņi ir labi pazīstami ar savu blokķēdes specifisko produktu skaitu – Infura, Truffle, uPort un daudz ko citu. Nemaz nerunājot par to, ka tie ir tieši saistīti ar uzņēmumu Ethereum. Patiesībā viņiem jau ir veikti 30 blokķēdes produkti un 100 projekti.

 

 • Fintricity

Fintricity ir vēl viens no blokķēdes konsultāciju uzņēmumiem, kas koncentrējas uz uzņēmumu blokķēdes konsultāciju risinājumiem. Turklāt tas strādā ar vadītājiem ar semināru palīdzību, lai palīdzētu viņiem saprast traucējumus un citus saistītos aspektus.

Turklāt tā arī izmantotu savu sistēmu, lai parādītu, kā decentralizētā sistēma patiešām darbojas. Turklāt jūs saņemsiet augsta līmeņa stratēģiju, lietošanas gadījumu piegādi un POC ieviešanu.

Pašlaik tas piedāvā tikai atvērtā koda blokķēdes tehnoloģijas, piemēram, Hyperledger, Ethereum utt.

 

 • Ķēdes

Nu, šim bloku ķēdes konsultāciju uzņēmumam ir ļoti specifiska pieeja bloku ķēdei. Galvenokārt viņi ņem klientus, kuri jau zina par blokķēdi un vēlas pārāk tieši pāriet uz lietām. Viņi arī piedāvā ražošanai gatavas sistēmas.

Bet viņi neveic nekāda veida POC ieviešanu. Tomēr, ja kāds uzņēmums ir gatavs ieguldīt ilgtermiņā, tad viņš iesaistītos POC. Turklāt tie piedāvā vadītāju izpratni, taču tie galvenokārt aptver uzlabotas vadlīnijas, piemēram, kura tehnoloģija būtu piemērota vai kādi resursi būtu.

 

 • BCS tehnoloģija

BCS piedāvā blokķēdes konsultāciju pakalpojumus. Tomēr ar blockchain meitasuzņēmuma Bloxian palīdzību viņi tagad var piedāvāt arī ieviešanas pakalpojumus. Ar šī blokķēdes konsultāciju uzņēmuma palīdzību jebkurš uzņēmums iegūtu ieskatu par vispiemērotāko blokķēdes tehnoloģiju un par to, kā viņiem jāpārvalda izmaiņas. Turklāt, ja tiek noteikts īpašs risinājums, viņi piedāvātu arī priekšizpēti.

Tīkla izstrāde vai decentralizētas lietojumprogrammas ieviešana ir arī vēl viena šī bloku ķēdes konsultāciju uzņēmuma iezīme.

Tādējādi viņi šobrīd vairāk vai mazāk piedāvā gandrīz visu veidu konsultāciju pakalpojumus.

 

 • Blockchain zooloģiskais dārzs

Sadarbība ar Blockchain zooloģisko dārzu sāktos ar divu dienu semināru, kurā viņi palīdzētu vadītājiem atklāt potenciālu. Patiesībā tā izpētīs blokķēdes biznesa pārveidi, nosakot jomas, kurās blokķēde var būt vērtīga, un piedāvās labākos lietošanas gadījuma risinājumus.

Nākamajās fāzēs tie aptvers blokķēdes risinājumu pārvēršanu baltajos dokumentos. Jebkurš uzņēmums varēs brīvi to īstenot pats vai saņemt palīdzību arī no uzņēmuma. POC ieviešanas gadījumā uzņēmums varētu izmantot savu sistēmu vai izmantot citu sistēmu, ar kuru klients ir apmierināts.

 

 • Synechron

Šis ir viens no blokķēdes konsultāciju uzņēmumiem, kas pieņem banku vai kapitāla tirgus klientus. Tomēr līdz ar to jūs saņemsiet arī biznesa pakalpojumus un tehnoloģisko atbalstu. Šeit pieeja sāksies ar iespējamo lietojuma gadījumu novērtēšanu un atbilstošu pielāgošanu. Turklāt viņi arī izklāstīs ceļvedi, kas jāievēro jūsu uzņēmumam.

Turklāt, ja vēlaties to novirzīt uz POC līmeni, viņi to arī aptvers. Turklāt viņiem ir arī tehnoloģiskais pamats, kas pārsniedz POC.

 

 • Lietojumprogramma Blockchain

Applied Blockchain nesāks, sakot, ka blockchain ir nepieciešama. Blokķēdes konsultāciju uzņēmums sāks pārbaudīt, vai tehnoloģija var jūsu uzņēmumam pievienot jebkāda veida vērtību.

Ja nē, tad tas virzīs jūs uz iespējamām alternatīvām tehnoloģijām. Tātad, ja viņi tikai analizē un izdomā iespējamos vērtību punktus, viņi pārietu uz nākamo fāzi. Ja viņi izdomā izmantošanas gadījumu, tad ar viņu palīdzību var veikt no plānošanas līdz ieviešanai.

 

Blockchain konsultāciju firmas (biznesa konsultāciju uzņēmumi) –

 • Accenture

Sāksim ar Accenture. Ar Accenture, jūs iegūsit ieskatu blokķēdes kodolā. Viņi ne tikai piedāvās blokķēdes konsultāciju pakalpojumus, bet arī piedāvā risinājumu dizainu. Turklāt ar viņu palīdzību jūs saņemsiet arī juridiskas konsultācijas.

Patiesībā viņi šim nolūkam sniegtu stratēģijas un piedāvātu praktiskas apmācības. Vēl jo vairāk, jūs iegūtu arī blockchain modeļa ieviešanu. Kā jau teicu iepriekš, biznesa konsultāciju uzņēmumi var piedāvāt vērtību, taču cenas varētu būt nedaudz augstākas.

 

 • EY

EY gadās piedāvāt konsultāciju pakalpojumus jebkura veida blokķēdes risinājumu projektēšanai un ieviešanai. Bet, lai to panāktu, viņiem ir nepieciešams labi izstrādāts blokķēdes modelis, kas koncentrējas uz POC piegādi.

Atcerieties, kad es teicu, ka maz uzņēmumu piedāvā riska pārvaldības pakalpojumus? Nu, EY gadās tos piedāvāt – nodokļu pakalpojumus, revīziju, juridiskos aspektus un daudz ko citu.

EY šobrīd jau strādā pie vairākiem projektiem un, iespējams, līdz šim datumam aptver daudz risinājumu. Turklāt viņi piedāvā savus pakalpojumus arī daudzās valstīs. Tātad, jūs varētu domāt par viņiem kā par globālu pakalpojumu sniedzēju.

 

 • Deloitte

Deloitte piedāvā konsultāciju pakalpojumus jaunizveidotiem uzņēmumiem un uzņēmumiem, lai palīdzētu viņiem izveidot idejas par blokķēdēm, inovācijām, prototipiem un risinājumu izstrādi. Ne tikai tas, bet arī uzņēmums palīdz uzņēmumiem sniegt vērtību.

Pašlaik viņiem ir seši blokķēdes konsultāciju pakalpojumu līmeņi. Sākumā jūs sāksit ar dažādām stratēģijām, vīzijām par to, kā blokķēde var pievienot vērtību jūsu uzņēmumam. Pēc tam viņi var piedāvāt platformu dizainu, konsorcija vadību, attīstības ceļvežus un daudz ko citu.

Izņemot šos, viņi arī piedāvā pārvaldīt jūsu bloku ķēdes risinājumu un nākotnē pievienot vairāk funkciju biznesa turpināšanai.

 

 • PwC

PwC ir vēl viens no blokķēdes konsultāciju uzņēmumiem tirgū. Ar tiem jūs iegūsiet trīs dažādas pieejas – atklāšana, stratēģija un piegāde. Pirmajā posmā tie aptver seminārus, lai nodrošinātu iespējamo nepietiekamo novērtēšanu un izdomātu lietošanas gadījumus.

Stratēģijas posmā viņiem ir ideāls risinājums, ar kuru jūsu bizness rīkojas. Pēdējā posmā viņi izveido koncepcijas pierādījumu un pārbauda to, lai redzētu patiesos rezultātus. Savā ziņā ar trim fāzēm viņiem izdodas aptvert lielāko daļu blokķēdes konsultāciju spektra.

 

Tehnoloģiju pakalpojumu sniedzēji –

 • IBM

Jūs tikko esat dzirdējis par IBM, IBM piedāvā blokķēdes konsultāciju pakalpojumus. Tie ietver – pakalpojumu projektēšanu, konsultācijas par uzņēmējdarbības modeļiem, vērtību piedāvāšanu esošajiem risinājumiem un ieviešanu IBM mākonī.

Nu, viņi šobrīd ir vieni no Hyperledger pārdevējiem tirgū. Tātad, ja jūs dodaties uz POC posmu, viņi noteikti šim nolūkam izmantos šo uzņēmuma tehnoloģiju. Turklāt tie arī risina visus drošības jautājumus vai problēmas, ar kurām jūs varētu saskarties ieviešanas fāzēs.

Vēl viena lieta būtu milzīgs ieguvums ir viņu milzīgā pieredze, veidojot blokķēdes risinājumus. IBM jau ir daudz uzņēmumu projektu ar viņu vārdu. Tātad pieredze var noderēt.

 

 • Fujitsu

Vēl viens papildinājums bloku ķēdes konsultāciju uzņēmumu sarakstam ir Fujitsu. Patiesībā viņiem ir globāla komanda, kas ir gatava strādāt pie uzņēmumu bloku pieņemšanas biznesa konsultēšanas fāzes uzņēmumiem.

Turklāt viņi arī konsultē uzņēmumu par lietošanas gadījumiem, pamatojoties uz tirgus analīzi. Turklāt Fujitsu ir bloķēšanas ķēdes speciālistu produkcija, tādējādi padarot to spējīgu apstrādāt jebkura veida uzņēmējdarbības modeli.

Uzņēmums spēj jums piedāvāt Hyperledger Fabric vai Ethereum bāzes risinājumu.

 

 • EPAM

EPAM ir vēl viens no bloku ķēdes konsultāciju uzņēmumiem, kas koncentrējas uz uzņēmumu bloku ķēdes konsultāciju risinājumiem. Turklāt tas strādā ar vadītājiem ar semināru palīdzību, lai palīdzētu viņiem saprast traucējumus un citus saistītos aspektus.

Tas attiecas ne tikai uz blokķēdes ieviešanas horizontālajiem aspektiem, bet arī uz vertikālajiem aspektiem.

Patiesībā viņi šim nolūkam sniegtu stratēģijas un piedāvātu praktiskas apmācības. Turklāt viņi piedāvā arī pieejamo blokķēdes risinājuma prototipēšanu un testēšanu. Turklāt viņiem ir arī tehnoloģiskais pamats, kas pārsniedz POC.

Bet man jāsaka, ka šis uzņēmums galvenokārt dod priekšroku bloku ķēdes piedāvājumu konsultēšanas fāzēm. Tirgū ir daudz tādu uzņēmumu kā viņi, kuri dod priekšroku tikai modeļa izstrādei un neiet tālāk nākamajos posmos.

 

Blockchain konsultāciju platformas –

 • 101 blokķēdes

101 Blockchains ir viena no vadošajām blockchain konsultāciju platformām tirgū šobrīd. Tā ir tiešsaistes platforma, kas piedāvā ieskatu visā, kas saistīts ar blokķēdes tehnoloģiju. Tātad, ja jūs meklējat vērtīgu informāciju, kas izskaidrota vienkāršā veidā, 101 ceļš ir Blockchains.

Tiešsaistes platforma radās no 2018. gada; tomēr vērtīgais informācijas pārklājums viņus ierindo pirmajā vietā. Patiesībā tā galvenais mērķis ir piedāvāt labāku tehnoloģiju izpratni uzņēmumiem, kā arī individuāliem izstrādātājiem.

Pašlaik platforma piedāvā privātas meistarklases vadītājiem, lai palīdzētu viņiem izmantot blokķēdes spēku. Visas meistarklases un konsultācijas nāk tieši no šīs nišas ekspertiem.

Tātad tiešsaistes platforma varētu būt lielisks veids, kā sākt blokķēdes ieviešanu.

Šis raksts par Blockchain fundamental palīdzēs jums labāk iegūt tehnoloģiju ins-and-out.

 

7. nodaļa: Pēdējie vārdi

Lai gan scenārijs strauji mainās un blokķēdes tehnoloģija aug ļoti lielā ātrumā, joprojām ir daudz jomu, par kurām parastie lietotāji ir neskaidri. Pieredzējuši konsultāciju uzņēmumi, kas palīdz jums visu ceļu, vienmēr ir liels plus.

Īpaši tiem, kas sevi nesauc par “tehnoloģiski gudriem”, agri vai vēlu būtu nepieciešama dārga palīdzība no blokķēdes konsultāciju pakalpojumu sniedzējiem, ja viņi vēlas iekļūt blokķēdes nozarē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map