Ceļvedis iesācējiem: kas ir Augurs? Prognozēšanas monēta – tiešraide šodien

Interesanti, kas ir Augurs? Augur ir izplatīts prognožu tirgus pjedestāls, kurā izmantota Ethereum blokķēdes tehnoloģija. Tiem no jums, kuri ir jauni kriptonauda pasaulē, prognožu tirgi nav jaunākā attīstība, un tie ir pastāvējuši jau diezgan ilgu laiku. Bet lieta ir tāda, ka visas iepriekšējās ir centralizētas platformas. Augur, gluži pretēji, ir izplatīts pjedestāls, kas padara to par līdzīgu citiem esošajiem tirgiem.

Tātad, kas ir Augurs? Tas ir jaunākais un unikālākais izplatīto prognožu tirgus pjedestāls.

Kas ir Augurs

Attēlu kredīti: Augur

Tas, ka esat decentralizēts projekts, ne tikai palīdz Auguram izcelties pārējo vidū, bet arī dod zināmu priekšrocību pār centralizētajiem projektiem. Turklāt pagājušā gada beigās Augur ar kopējo vērtību 217 miljoni USD bija 31. lielākā tirgus kapitalizācija no visām kriptovalūtām.

Rakstīsim mazliet dziļāk, lai uzzinātu vairāk par to, kas ir Augurs.

Kas ir prognozēšanas / derību tirgus?

Tāpat kā norāda tās nosaukums, prognožu / derību tirgus ir paredzēts, lai paredzētu notikumu sekas, kas notiks. Derību platforma ļauj tās lietotājiem veikt darījumus, pamatojoties uz viņu aplēsēm par to, kā notiks reālās situācijas.

Piemēram, FIFA turnīra uzvarētājs, gaidāmais prezidents vai kaut kas cits šāda veida. Jebkuru noteiktu seku iespējamība faktiski tiek reāllaikā apzīmēta ar tās daļas izmaksām.

Lai labāk ilustrētu šo punktu, aplūkosim jautājumu kā piemēru. Pieņemsim, ka jautājums ir par Bitcoin, vai tas redzēs cenu kāpumu, lai sasniegtu USD 12 000 likmi līdz 2018. gada 5. oktobrim, vai nē. Tagad, ja ir aptuveni 45% iespēju, ka tā notiks, tad vienas akcijas cena šai konkrētajai sekai būtu 45 centi..

Otrkārt, ja Bitcoin patiešām izdosies sasniegt šo cenu līdz minētajam datumam, tad persona, kas nopirka žetonus, saņems dolāru par katru iegādāto žetonu. Un otrādi, ja prognoze izrādīsies nepareiza, marķieri zaudētu savu vērtību.

Kas ir Augurs un ko tas dara?

Atgriežoties pie jautājuma par to, kas ir Augur, tā ir tiešsaistes derību platforma, kā minēts iepriekš. Unikālu no citām šādām platformām padara tas, ka tā ir decentralizēta. Tas nozīmē, ka atšķirībā no centralizētajiem projektiem to nevar tik viegli izslēgt, kā arī nav jāsaskaras ar nepareizām ziņošanas problēmām.


Augurs ļauj cilvēkiem no visas pasaules ne tikai uzdot vaicājumu par nākotnes notikumu sekām, bet arī ļaut viņiem veikt darījumus ar akcijām par gandrīz jebkura tirgus paredzamajām sekām. Turklāt tas ļauj saviem lietotājiem ziņot par sekām, kas novērš nepieciešamību uzticēties ikvienam reportierim.

Augura priekšrocības

Attēlu kredīti: Augur

Kas tiek izmantots prognozēšanas tirgū vai Augur?

Prognozēšanas tirgus mērķis ir prognozēt jebkuru gaidāmo notikumu. Lietotāji var noorganizēt pasākumus par jebkuru sev vēlamo tēmu un pēc tam iegādāties akcijas viņu paredzamajām sekām. Augurs pieņem gan Ethereum, gan Bitcoin. Pēc tam algoritms izvelk no pūļa iegūtos ierakstus un pēc tam sniedz visaugstākās prognozes, par kurām vienprātīgi vienojas. Tiklīdz notikums beidzas, akcionāri, kuriem ir pareizas prognozes, saņem līdzekļus, kas saistīti ar šīm akcijām.

Interesanti, ka Augurs nav paredzēts tikai izmantot kā derību likmju pjedestālu. Saskaņā ar projekta līdzautoru Joey Krug, Auguru Argentīnas agrārieši var izmantot arī hedžēšanai pret klimata kārtām. Līdzīgi to var izmantot arī tirgotāji Ķīnā, kuriem nav nekādu līdzekļu, lai sasniegtu Amerikas akciju tirgu. Viņš pat mudināja to izmantot ārstniecības personu vidū, jo tas var viņiem palīdzēt precīzi noteikt diagnozi.

Augur lietošanas gadījumi

Attēlu kredīti: Augur

Lai gan prognozēšanas tirgu jēdziens nav jauns, tie iepriekš nav bijuši tik populāri. Bet, tā kā Augur ir ārkārtīgi decentralizēts rīks, iestāžu un noteikumu noteiktie ierobežojumi to neietekmē.

Augura vēsture

Augura koncepcija tika aizsākta 2014. gadā. Pirms tam neviens nezināja, kas ir Augurs. Projekts bija līdzautoru Joey Krug un Jack Peterson savstarpēja ideja. Kā norādīts viņu izdotajā baltrakstā, abi centās izveidot pirmo izplatīto un atvērtā pirmkoda pjedestālu tiešsaistes derībām.

Augurs sākotnēji palaida alfa versiju, kas bija paredzēta testēšanai cilvēkiem. Pēc tam komanda 2015. gada septembrī internetā veica pārdotu cilvēku masu. Galvenais šīs pārdošanas motīvs bija savākt finansējumu turpmākai paplašināšanai. Pūļa pārdošana bija milzīgs trieciens, un tās rezultāts bija vairāk nekā 5,2 miljoni USD, no kuriem gandrīz puse tika savākta tikai pirmajās trīs dienās.

Komanda veiksmīgi instalēja programmatūras pirmo operatīvo izdevumu Ethereum testnet līdz 2016. gada trešajam mēnesim. Kopš tā laika Augur komanda ir cītīgi strādājusi programmā katru dienu. Tomēr projekta sākuma datums Ethereum Mainnet ir noteikts šodien (9.718)..

Kas ir reputācijas / REP marķieris?

Ir grūti saprast, kas ir Augurs, neizprotot REP jēdzienu. REP būtībā ir projekta marķieris. Jūs varat arī domāt par to, kā katrs lietotājs kopā atrodas platformā. Tas ir neaizstājams, lai Augur darbotos. Lielākajai daļai lietotāju faktiski nekad nepiederēs un neredzēs reputāciju, jo tā galvenais uzdevums ir ziņot tikai par dažu gadījumu sekām.

REP marķieriem ir noteikta piegāde. 80% no visiem žetoniem tiek pārdoti uzņēmuma publiskajā žetonu tirdzniecībā. Cilvēki, kuriem ir žetoni, pēc katrām nedēļām privāti ziņo par patvaļīgi izvēlēto notikumu sekām platformā. Aptuveni mēnesi vēlāk tiek publiski paziņots par seku pārskatu un tiek panākta vienošanās par sekām.

Viss fonds konkrētam pasākumam tiek apkopots viedajā līgumā, kas tiek pārdalīts pasākuma noslēgumā. Īpašnieki, kuri ziņoja pareizi, saņem vairāk REP. Alternatīvi, tie, kas nav ziņojuši pareizi, vai tie, kas mēģina būt viltīgi, zaudē savu REP. Patiesībā viņu REP nonāk tiem, kuri ziņoja pareizi.

Kādas ir reputācijas priekšrocības?

Tie, kas zina, kas ir Augurs, diezgan labi zina, ka REP īpašums dod priekšrocības. Kad jūs esat īpašnieks un piedalāties precīzajā reportāžā par notikumu sekām, jūs varat saņemt samazinājumu no Augur tirgus cenām. Viens Rep marķieris dod jums tiesības uz 1 / 22miljoniem no kopējās programmatūras tirgus maksas.

Tas nozīmē, jo lielāka ir jūsu rīcībā esošā REP summa ar pareizu seku prognozi, jo vairāk maksu jūs saņemsiet. Lai aprēķinātu paredzamo atlīdzību bumbas parka novērtējumu, varat izmantot Repulator papildinātāju, kuru šim nolūkam ir izstrādājis Augur kopienas biedrs..

Kā iegūt reputāciju (REP)?

Vienkāršais veids, kā iegādāties REP žetonus, ir pūļa pārdošana. Tomēr, ja kādu iemeslu dēļ jūs to izpārdošanas laikā nokavējat, joprojām ir veidi, kā tos iegūt. Par laimi, Rep žetoni tagad ir pieejami daudzās starpnieku tirgos un biržās, kas attiecas uz kriptovalūtu. Tie ietver daudzus zināmus nosaukumus, piemēram, ShapeShift, Poloniex un daudz ko citu.

Tomēr jums jāuztur ļoti piesardzīgi attiecībā uz visiem bezrecepšu darījumiem ar Bitcoin kopienām un Slack grupām utt. Mēs ļoti iesakām žetonus iegādāties tikai uzticamā apmaiņā, lai nodrošinātu darījumu drošību..

Ja vēlaties tos iegādāties vairumā, ieteicams vispirms sazināties ar Augur komandas biedru, lai viņi varētu novirzīt jūs uz pareizā ceļa.

Kā uzglabāt REP?

Lai nodrošinātu sava REP drošību un drošību, tas jāuzglabā bezsaistes un aukstā datu krātuvē. Pēc pirkšanas to nekad nedrīkst atstāt biržās. Turklāt pārliecinieties, ka personiskās atslēgas kopija nav publiski pieejama, piemēram, darbvirsmā, GDrive un e-pastā..

Tā kā REP centrā ir Ethereum, jums jāzina, ka plaši izplatītajos Ethereum centrētajos programmatūras makos ir iespēja saglabāt jebkuru jūsu izvēlēto REP. Daži no šiem slavenajiem makiem ir MyEtherWallet un Mist.

Lai to saglabātu aukstā datu glabāšanā, Augurs ļoti iesaka izmantot Ledger Nano S. Tas ir lielisks aparatūras seifa risinājums, kas nodrošina uzturu katrai atsevišķai ERC-20 žetonu formai. Jūsu REP būs droša un droša jebkurā no šiem. Cerams, ka, ja Augur nāks klajā ar atbalsta ierakstu asimilāciju, jūs varēsiet piedalīties Augur, neprasot, lai jūsu REP pamestu ierakstu.

Prāti aiz Augura

Augur sastāvs sastāv no daudziem talantīgiem un prasmīgiem izstrādātājiem, kuri strādāja kopā ar diviem ģēnijiem, kā arī līdzdibinātājiem Pētersonam un Krugam. Pētersonam ir Ph.D. uz viņa vārdu, ko viņš ieguva no slavenā UC. Viņš arī agrāk bija NDSEG stipendijas vadītājs. Tagad viņš ir Augur galvenais izstrādātājs.

Krugs, otrais līdzdibinātājs, bija 2016. gada Tīls. Tas viņam ļāva atpūsties koledžā par centīgu darbu pie Augura. Papildus tam, ka viņam pieder šī platforma, viņš tur strādā kā vecākais front-end izstrādātājs.

Citi nozīmīgi komandas dalībnieki ir Stīvens Sprinkle, Džeksons Brusards, Džons Dancs un Serēna Rendolfa. Visi šie dalībnieki darbojas arī kā priekšgala izstrādātāji. Toms Kajārs ir operāciju direktors, un Ivans Petričs rūpējas par mārketinga lietām. Izņemot to, ir daži aizmugurējie izstrādātāji, līgumu izstrādātāji un SpecialOps.

Papildus komandas dalībniekiem Auguram ir arī daudzi labi pazīstami padomdevēji. Daži no izcilākajiem no tiem ir Ethereum iniciators Buterins, Lightning tīkla radītājs Elizabete un Apgaismoto lietu izpilddirektors Costello.

Konkurence

Lielākais Augur konkurents ir Gnosis, kas ir diezgan līdzīgs tam, jo ​​tas ir arī Ethereum centrēts projekts, kas paredzēts tiešsaistes azartspēļu tirgiem. Tomēr Augurs joprojām ir nepārspējams, jo tā tirgus vērtība ir ievērojami augstāka nekā Gnosis, un starp abiem ir milzīga atšķirība 143 miljonu ASV dolāru apmērā.

Galvenā atšķirība starp abām platformām ir to atsevišķajos un atšķirīgajos ekonomiskajos modeļos. Augurs izmanto uz maksu balstītu modeli, kas koncentrējas uz tirdzniecības apjomu. No otras puses, maksa par Gnosis ir vērsta uz neapmaksāto akciju summu.

Abpusējie izaicinājumi abiem dalībniekiem

Lai gan abiem pjedestāliem ir acīmredzama sāncensība, runājot par vispārēju pieņemšanu, gan Augurs, gan Gnosis nokļūst vienā pusē. Protams, tā vietā, lai mēģinātu viens otru pazemināt, viņiem ir kopīgs mērķis. Viņu galvenā uzmanība joprojām tiek pievērsta konkurencei ar labi zināmiem centralizētiem azartspēļu pjedestāliem, piemēram, Betfair.

Gnosis radītājs Koppelmans savulaik rakstā minēja, ka lielākajai daļai cilvēku joprojām ir bažas par to, vai viņu izmantotā platforma ir decentralizēta vai nē. Viņš uzsvēra, ka derību platformai jābūt lētai, drošai, lietotājam draudzīgai un viegli pieejamai. Šis ieraksts diezgan lielā mērā apkopo lielāko izaicinājumu, ar kuru jāsaskaras abām platformām.

Blokķēde & kriptogrāfijas cienītāji un cilvēki, kuriem ir dziļākas zināšanas par šiem pjedestāliem, nevar gaidīt, kad redzēs šīs tehnoloģijas plaukšanu. Bet tas vien nevar izraisīt masveida adopciju. Tas notiks tikai tad, kad potenciālie lietotāji varēs redzēt dažus konkrētus šīs programmatūras ieviešanas gadījumus.

Šī iemesla dēļ REP ir būtiska Augur panākumiem. Tas piedāvā sistēmu, kas mudina akcionārus sniegt patiesus ziņojumus. Tas savukārt ļauj Auguram darboties par daudz mazāku samaksu, salīdzinot ar centralizētajiem pjedestāliem. Zemas maksas var veiksmīgi palīdzēt likmju tirgus lietotāju virzībā uz Augur.

Galotne

Tātad, kas ir Augurs? Augurs ir viens no pionieru projektiem, kas attiecas uz prognozēšanas tirgu, kas tika uzbūvēts uz Ethereum. Lai arī platforma ir ļoti spējīga kļūt par visizplatītāko tiešsaistes azartspēļu projektu, kāds jebkad bijis. Tomēr, lai sasniegtu šo mērķi, tai joprojām ir jāpārvar daudzi pagrieziena punkti.

Lai iegūtu lietotāju uzticību, Auguram būs jāsniedz pierādījumi par projekta drošību un funkcionalitāti. Tas noteikti nav tik vienkārši un noteikti prasīs kādu laiku. Bet, ņemot vērā projekta līdzšinējo sniegumu, tā nākotne šķiet diezgan daudzsološa.

Sīkāka informācija atrodama @ Augur Twitter rokturis vai viņu vietne.

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map