Ceļvedis iesācējiem: kas ir ByteBall? Pirmā Dag platforma

Pārmaiņas ir neizbēgamas, kad runa ir par tehnoloģijām. Tas pats attiecas uz blokķēdes tehnoloģiju, jo tā nav ideāla. Bitcoin nāca, bet ar to bija saistīti daudzi jautājumi. Tomēr jauni blokķēdes risinājumi, piemēram, NEO, Ethereum utt., Neatrisināja raksturīgās grūtības, kas saistītas ar pašu blokķēdi.

Iepazīstieties ar Byteball. Tas izmanto pilnīgi atšķirīgu maršrutu, salīdzinot ar Bitcoin vai blockchain kopumā. Iesācējiem tas savieno pašreizējos datu darījumus ar iepriekšējiem. Pārsteidzoši, vai ne? Lai to izdarītu, tā izmanto citu datorzinātņu tehnoloģiju, kas pazīstama kā DAG (virzīts aciklisks grafiks.) DAG ir struktūra, kas savienota kā siets.

Kā darbojas baitbols?

Kā jūs, iespējams, jau esat sapratuši, Byteball neizmanto nevienu bloku vai blokķēdi. Darījumi darbojas kā vienība (pazīstama arī kā uzglabāšanas vienības vai bumbiņas). Šīs bumbiņas savienojas viena ar otru (ne vienmēr taisnā līnijā). Lai labāk izprastu, uzzināsim vairāk par virzīto aciklisko diagrammu.

Virzīts acikliskais grafiks (DAG)

Kas ir dags byteball

Attēlu kredīti: ByteBall

DAG pārliecinieties, ka katras glabāšanas lodītes ir savienotas viena ar otru. Pats aizraujošākais DAG ir tas, ka katra bumba sastāv no iepriekšējo glabāšanas bumbiņu jaukumiem. Tas ļauj sistēmai pievienot jaunu glabāšanas bumbu, parakstot iepriekšējo darījumu jaukšanu ar jauno.

DAG nedarbojas lineāri. Tomēr savienojums tiek veikts tā, ka turpmāko atsauci uz jebkuru no bumbiņām var izdarīt bez problēmām.

DAG izmantošana pilnībā izskauž problēmu ar bloku ķēdē izmantoto bloku sistēmu.

DAG izmantošanai ir daudz priekšrocību. Tie ietver tūlītēju apstiprinājumu, zemāku enerģijas slogu un darījumu galīgumu.

Baitbola galvenās iezīmes

Lai saprastu, ko Byteball var piedāvāt, mums jāiziet tā pamatfunkcijas. Apspriedīsim tos tālāk.

  1. Atomu apmaiņa: Centralizētas apmaiņas vietā tiek izmantota atomu apmaiņa. Izmantojot atomu apmaiņu, nav vajadzīga neviena centrālā vienība, un tā parasti notiek uzreiz. Darījums var arī neizdoties.
  2. Daudzparakstu spēja: Daudzparakstu spēja nodrošina visu darījumu drošību. Lai nodrošinātu papildu drošību, paraksti tiek apstiprināti no vairākām ierīcēm. Tas tiek veikts tieši pirms darījuma veikšanas.
  3. Regulētie aktīvi: Regulētie aktīvi ir arī Byteball sastāvdaļa. Tas nozīmē, ka jūs varat arī reģistrēt savus aktīvus vietnē Byteball. Jums jāievēro nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas politika un jāzina savs klients.
  4. Nemaināma krātuve: Byteball saglabātie dati ir nemaināmi. Tas nozīmē, ka darījumu nevar noņemt vai mainīt.

Baitos: baitebola valūta


Tiekamies ar baitiem – kriptovalūtu, kas darbojas Byteball’s.

Baiti darbojas kā stimuls datu pievienošanai DAG. Turklāt Byteball neveica nevienu ICO. Saskaņā ar viņu vietni, viņi izplata baitus un melnos baitus, izmantojot dažādas metodes. Piemēram, viņi to izplatīja, izmantojot pārbaudes atlīdzības, nosūtījumus vai pat naudas atmaksu. Agrāk arī Bitcoin īpašnieki iegūst labu baitu un melno baitu gabalu, kas netiek apturēts. Jūs varat uzzināt vairāk par to izplatīšanas modeli, noklikšķinot uz saite

Iepazīstieties ar BlackBytes: valūta mazāk izsekojamiem darījumiem

Privātuma problēmas risināšanai Byteball izmanto blackbytes. Tā ir sekundārā valūta. Blackbytes izmanto drošus darījumus, uzlabojot darījumu privātumu. Tas izmanto arī vienādranga savienojumu.

Izplatīšanas laikā lietotāji saņem gan melnbaitus, gan baitus. Līdz šim lietotāji jau ir saņēmuši 64,5% no kopējā valūtas limita.

Citas galvenās Byteball iezīmes

Byteball ir lielisks veids, kā apmainīt valūtu, izmantojot DAG grafiku. Tam ir vairākas priekšrocības.

  1. Konfidencialitāte: Blackbytes piedāvā privātumu, izmantojot vienādranga darījumus.
  2. Vairāku aktīvu klases – Ikviens var pārsūtīt vai uzglabāt dažādus aktīvus vietnē Byteball un piešķirt tam vērtību.
  3. Pilnīgi bezmaksas izplatīšana – ICO netiek veikti, lai gūtu peļņu. Arī izplatīšana notiek dažādās fāzēs.
  4. Nosacītie maksājumi – Nosacītie maksājumi tiek veikti, lai nodrošinātu, ka pirms saistību izpildes tiek ievēroti noteikti kritēriji.

Secinājums

ByteBall ir lielisks jauninājums pašreizējā bloku ķēdē. Tas nodrošina alternatīvu veidu, kā panākt decentralizētu, uz privātumu orientētu risinājumu blokķēdei. Tātad, ko jūs domājat par to? Komentējiet zemāk un informējiet mūs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map