Ceļvedis iesācējiem: kas ir DigixDAO (DGD)? Pieder savam zeltam foršā veidā!

Mūsdienās unikālas blokķēdes tehnoloģijas ir reti sastopamas. Lielākajā daļā projektu blokķēde tiek izmantota tikai kā attaisnojums jaunu žetonu radīšanai un labuma gūšanai no plašajiem līdzekļiem.

Tikai daži izstrādātāji domā par cilvēkiem un izveido stabilu platformu, kas var padarīt lietas daudz pārvaldāmākas. Starp visiem nosaukumiem DigixDao mani patiešām pārsteidza jau no paša sākuma. Šķita, ka blokķēde ir pietiekami nenovērtēta salīdzinājumā ar milzīgo labumu, kāds tam ir.

Tātad, kas ir DigixDAO?

Tā ir skaista īpašumtiesību īstenošanas sistēma, šajā gadījumā tā ir zelta īpašumtiesības!

Pirms mēs virzāmies tālāk ar manu “kas ir DigixDAO” ceļvedi, redzēsim, kāpēc tas īsteno zeltu, nevis visu citu.

Kāpēc Zelts?

Lai uzzinātu vairāk par DigixDAO, mums jāsper solis atpakaļ un tuvāk jāaplūko pats zelta tirgus.

Pagaidām pašreizējais kopējais zelta piedāvājums tiek lēsts 8 triljonu USD vērtībā! Zelts ir pastāvējis paaudžu paaudzēs un nākotnē tas joprojām dominēs kā stabils resurss.

Zelts un kriptonauda iet roku rokā. Jūs varat tos ātri uzskatīt par līdzīgiem aktīviem, jo ​​abiem ir ierobežots piedāvājums, un jūs varat tos uzglabāt vērtībai. Tomēr zelts pastāv jau ilgu laiku, un mēs zinām, cik daudz tas pastāv.

Pēc šī daudzā laika cenas arī ir patiešām stabilas, dod uzticamu ieguldījumu. Tomēr tas var būt arī ļoti riskants ieguldījums visu krāpnieku un pārmērīgo maksu likmju dēļ. Dažām bankām ir pat īpaša politika glabāt zeltu, un glabāšana mājā patiesībā nav tik droša.

Pat ja jūs to varat droši uzglabāt bankā, jums būs jāmaksā krietna maksa.

Tagad, kad esat par zelta tirgu, turpināsim šo rokasgrāmatu.


Turiet savus zelta veidus gudrā veidā

Attēlu kredīti: Digix

Kas ir DigixDAO: drošas debesis zeltam?

DigixDAO galvenais mērķis ir izveidot jaunu kriptovalūtu, kuru atbalsta tikai pats Zelts. DigixDAO faktiski ir Digix Decentralizētā Autonomā Organizācija (DAO), kurā cilvēku grupa patricē, lai audzētu Digix globālo ekosistēmu.

Šie dalībnieki iegādājās arī DGD žetonus tā pirmajā pūlī.

Šie žetonu turētāji būs atbildīgi par lēmuma pieņemšanu saistībā ar šo kopienu. Par dalību viņi saņems atlīdzību, pamatojoties uz viņu izvēli un balsošanu. Atlīdzība galvenokārt ir DGX žetoni.

Šie žetoni arī apzīmē 1 gramu zelta. Zelta kā žetonu izmantošana palīdz stabilizēt tirgu un kriptonauda atstāj lielu vērtību.

Tas nozīmē, ka bitcoīns vienmēr tika uzskatīts par digitālo zeltu, bet tagad tirgū pieaug citas konkurences.

Kas ir DigixDAO specialitāte?

DigixDAO galvenā īpatnība ir tā, ka tā atšķiras no tradicionālajām ieguldījumu iespējām. Digix sistēmas mērķis ir nodrošināt iespēju domāt par procesa digitalizāciju. Tas ļauj iegūt prioritāti, nevis visu uzņēmumu kopumā.

Turklāt DigixDAO pārliecinoši izmanto zelta tirgus stabilitāti un pievieno tai papildu likviditāti. Kad jūs saņemat rokās dārgmetālu, tā tirdzniecība ar naudu var kļūt diezgan sarežģīta.

Ar DigixDAO palīdzību jūs varat to viegli likvidēt un ļaut citiem investoriem to izmantot ikdienā, neuztraucoties par tā fizisko drošību.

DGX žetonu izplatīšana: aktīvu pierādījums

Lai izplatītu visus šos žetonus apzīmējošos marķierus, DigixDAO izmanto noteikta veida protokolu, ko sauc par aktīvu pierādījumu (PoA). Aktīva ierakstīšana notiek Ethereum blokķēdē. Turpmāk rindā ir PoA aktīvu kartes.

Kas ir DigixDAO DGX marķieris

Attēlu kredīti: Digix vietne

Bet kā viņi sertificē aktīvu kartes?

Viņi izmanto unikālu digitālo parakstu no kartes entītijām. Kartē ir glabāšanas ķēde, vārds, glabātājs, piegādātājs, revidents. Tie tiek tālāk sertificēti, izmantojot pirkuma apliecinājumu, kurā iekļauti depozītu čeki, kas tiek augšupielādēti sistēmā.

Process ir diezgan sarežģīts, taču viņi to perfekti pavelk. Viņu piegādātājs pagaidām ir ValueMax, kas šobrīd atrodas Singapūrā. Uzņēmums ir sertificēts un tam pieder Londonas dārgmetālu tirgus ar to sertificētajiem zelta stieņiem.

Revidents ir Bureau Veritas inspekcija, kas pārbauda katru DigixDAO uzglabāto zelta stieņu daudzumu un kvalitāti.

Viņu drošajā mājā Singapūrā var uzglabāt vairāk nekā 30 tonnas zelta. Tomēr DigixDAO nākotnē plāno to paplašināt saviem lietotājiem.

Aktīvu karšu pierādījums satur:

 • Zelta stieņa SKU
 • Pirkuma čeks
 • Depozitārija kvīts
 • Revīzijas dokumenti
 • Kartes izveides laika zīmogs
 • Digitālie paraksti (uzraudzības ķēde)
 • Maksa par krātuvi
 • Bāra sērijas numurs

Kas ir DigixDAO DGX Token All About?

Tagad jūs zināt, kā zelta stieņi tiek turēti drošā objektā. Apskatīsim, kā DGX žetoni nākt. Viedie līgumi izveido visus DGX marķierus. Viedais līgums saņem PoA kartēs saglabātos datus un, pamatojoties uz to, ģenerē DGX žetonus par 1 gramu zelta stieņa.

Ja viedie līgumi saņem 200 g PoA karti, tas lietotājam ģenerē 200 DGX un pēc tam to nosūta uz viņu Ethereum maku..

Tas nozīmē, ka DGX žetoniem nekad nevar būt daļēja vērtība, tie vienmēr pārstāvēs 1 g zelta un tos varēs samazināt līdz 0,001 g.

Zelts uz blokķēdes

Attēlu kredīti: Digix vietne

Acīmredzot marķieriem būs vajadzīgas dažas maksas. Jums būs jāmaksā par zelta glabāšanu un nostiprināšanu. Tāpat DGX žetoniem tiek piemērota papildu ikgadēja maksa par 0,60% un 0,13% par darījumu.

Tomēr pirmo gadu DigixDAO no jums neuzņems nekādu uzglabāšanas maksu. Pēc tam jums būs jāmaksā pakalpojumu maksa.

Jūs varat arī mainīt šo procesu. Tātad, tagad jūs varat saņemt 1 g zelta stieņa no saviem DGX žetoniem. Lai to izdarītu, jums būs jāveido PoA karte no DGX žetoniem un pēc tam jāizmanto šī karte, lai iegūtu zelta stieņus.

DGX žetoni kalpo tikai divām lietām; viens ir uzņēmums vēlas padarīt zeltu pieejamāku, un otrs ir procesa likvidēšana.

Tagad redzēsim, kas ir DigixDAO DGD marķieris, vai ne?

DGD žetoni

DGD marķieris piešķirs jums papildu pilnvaru līmeni pār sistēmu. Jūs varēsiet izlemt, kā DigixDAO līdzekļus var piešķirt. Jūs varat arī aktīvi pārvaldīt vai piedalīties DigixDAO iesniegtajos priekšlikumos.

Nu, ir dažas neskaidrības attiecībā uz atlīdzības punktiem. Sākumā Digix sākotnēji paziņoja, ka viņi piešķir DGX žetonus kā atlīdzību par DGD dalībnieku dalību. Bet pēc diezgan tracināšanas viņi paziņoja, ka tas nav pasīvs ienākumu avots.

Kas ir DigixDAO DGD marķieris

Attēlu kredīti: Digix

Tā vietā viņi saņems pazeminātas DGX likmes vai samazinās glabāšanas maksu par jau esošajiem DGX marķieriem.

Tomēr šī daļa joprojām nav notīrīta. Neviens nevar pateikt, cik lielas atlaides viņi veiks, lai iegūtu DGX žetonus kā atlīdzību.

DigixDAO galvenās iezīmes

Viena no būtiskām DigixDAO iezīmēm vai priekšrocībām ir tā ieguldīšana; cilvēki faktiski var ieguldīt zeltā. Lielākā daļa cilvēku iegulda zeltā tā stabilitātes nodrošināšanai tirgū. Bet tā uzglabāšanas process to var apgrūtināt.

Ar DigixDAO palīdzību viņi var efektīvi izmantot šo situāciju, bez raizēm ieguldot zeltā. Citiem vārdiem sakot, DigixDAO ir atbildīgs par kriptovalūtu dažādošanu un faktiskās fiziskās vērtības piešķiršanu, lai palīdzētu cilvēkiem.

Kas ir DigixDAO vēsture?

Digix sāka darboties Singapūrā jau 2014. gadā un tikai pēc diviem gadiem izlaida DGD žetonus. DGD žetoni tika izplatīti, izmantojot ievērojamu masu pārdošanu, kas ilga vienu mēnesi. Digix tikai 12 stundu laikā savāca 5,5 miljonus USD!

Šajā laikā tā pārdeva vairāk nekā 1,7 miljonus DGD žetonu un saglabāja 300 000 savai komandai. Daži pircēji, kas nosūtīja ēteru vairāk nekā 15 000 USD vērtībā, saņēma īpašu atlīdzību. Šis ieguldījums ļāva viņiem iesniegt savus priekšlikumus tieši pašam uzņēmumam.

Pēc kāda laika, 2017. gadā, DigixDAO nonāca galīgi nepatīkamā situācijā. Viņu drošība tika pārkāpta, un tika nozagti vairāk nekā 4000 DGD žetoni. Tomēr viņi pietiekami ātri uzzināja kļūdu un atkal atjaunoja savu vietu.

DigixDao partnerība

Attēlu kredīti: Digix

Krīzes laikā 2018. gadā, kad visas pārējās kriptovalūtas cenas ārkārtīgi samazinājās, tikai DigixDAO bija tā, kurai faktiski izdevās palielināt vairāk nekā 60%.

Atkal 2018. gadā viņi atbrīvoja lietotājiem savas apzeltītās zelta ieguldījumu iespējas un uzņēmās ievērojamu risku.

DigixDAO globālā komanda

DigixDAO aiz komandas sastāv no dibinātājiem. Tie ir Šons Džijs, Entonijs Eufemio un Kai C. Čng. Shaun Djie ir galvenā koordinatore vienā no lielākajām Ethereum tikšanās reizēm. Šī tikšanās grupa dzīvo Āzijā. Viņš arī piedalās Singapūras valdības projektā “Smart Nation Research”.

Kai C. Chng ir viens no labākajiem bijušajiem NYU Biznesa skolas absolventiem. Viņš atstāja stabilu pārvadātāju vērtspapīru tirdzniecībā, jo bija ieinteresēts uzticēties blokķēdes tehnoloģijai.

Visbeidzot, Entonijs Eufemio ir absolvējis USC Viterbi. Viņam ir 18 gadu programmatūras izstrādes pieredze, kas padara viņu par kvalificētu vīrieti, lai izveidotu blokķēdes tehnoloģiju.

DGD cenu prognoze: monētu piegāde

DGD žetonu apgrozībā esošais krājums pašlaik ir 2 000 000, no kuriem 15% ir rezervēti grupas izstrādātājiem. Tas nozīmē, ka, ja uzņēmumam ir nepieciešams lielāks finansējums un visi tam piekrīt, tad varētu notikt vēl viena pūļa pārdošana.

Cena DGD marķieris tagad ir 102,24 USD, un šī marķiera tirgus kapitalizācija būtu 204 480 000 USD!

DGD žetonu diagramma

Attēlu kredīti: CoinMarketCap

DGX marķieri tiks ģenerēti, pamatojoties uz pieprasījumu un to glabātavas lielumu. Tātad joprojām nav skaidrs, vai skaits nākotnē varētu palielināties. Saskaņā ar CoinMarketCap datiem, viena DGX marķiera cena tagad ir 40,77 USD.

DGX diagrammas

Attēlu kredīti: CoinMarketCap

Cirkulējošais piedāvājums ir tikai 42 372 DGX, un tirgus kapitāls tam ir 1 727 395 USD!

Ja zelta projekts būs veiksmīgs, viņi plāno to paplašināt līdz dārgākiem metāliem un paplašināt savu glabātuvi.

Vēlaties uzzināt vairāk par DigixDAO?

DigixDAO nākotnes projekti un ceļvedis

Ja DGX žetoni var uzturēt stabilitāti tāpat kā zelta tirgi, tad tas varētu sākt jaunu revolūciju kriptonauda tirgū. Iespējas noteikti ir milzīgas!

 • Mantojošā bagātība

DigixDAO vēlas savai sistēmai pievienot unikālu funkciju. Viņi, visticamāk, pievienos mantojuma sistēmu, no kuras jūs varat nodot savu mantinieku bagātību, kas glabājas viņu glabātuvēs.

Tas ir viena veida mirušā cilvēka slēdzis. Mantiniekam ir jābūt Ethereum adresei. Tātad, ja noteiktu laiku nepiekļūstat savam Digix kontam, viss tajā esošais tiks automātiski pārsūtīts uz norādīto adresi.

 • Īsts zelts spēlēs!

Šī stratēģija varētu būt tālu iegūta, taču DigixDAO vēlas, lai izstrādātāji spēlēs izmantotu īstu zeltu, nevis citu spēles valūtu.

 • Darījuma pakalpojumi

Vēlaties darījuma pakalpojumus? DGX žetoni jūs aizklāja. DigixDAO drīzumā plāno palaist šo sistēmu.

 • Sadarbība ar StableCoins

DGX turpmāk dublēs StableCoins. Dai vēlas izveidot stabilu kriptovalūtu, kuras vērtība ir tikai 1 USD, un uz visiem laikiem mainīt blokķēdes tehnoloģijas kursu. DigixDAO turpmāk būs tā sastāvdaļa.

 • Aizdevumu fondi

Tā kā kriptonauda ir nestabila, tas apgrūtina to izmantošanu kreditēšanas vajadzībām. DigixDAO vēlas izveidot stabilu augsni, kur viņi bez bažām var izveidot šo sistēmu.

Viņi arī plāno izmēģināt DigixDAO pārvaldības līgumu 2018. gada 2. ceturksnī un pēc tam 2018. gada 3. ceturksnī sākt savu jauno vietni..

DigixDAO ceļvedis 2017. – 2018

Attēlu kredīti: Digix vietne

Viņu konkurence

DigixDAO tirgū galvenokārt ir divi konkurenti. Viens ir GoldMoney. Tas ir vēl viens uzņēmums, kas nodarbojas ar zelta pārdošanu un drošu uzglabāšanu saviem klientiem. Viņiem jau ir plaša nozare 2 miljardu USD vērtībā!

Toronto fondu birža tos šeit atbalsta. GoldMoney saviem lietotājiem arī piešķir debetkarti zelta tērēšanai! Vienīgā atšķirība ir tā, ka viņi neizmanto nevienu blokķēdes tehnoloģiju un vēlāk nākotnē var kļūt novecojuši.

Otra ir Tether, jo tai joprojām pieder visstabilākās monētas nosaukums. Lai gan es personīgi domāju, ka DigixDAO var apsteigt abus savus konkurentus, nemaz nesapludinot sviedrus.

DigixDAO pirkšana

Jūs to varat iegādāties lielākajās biržās, piemēram, Huobi un Binance. Jums tas būs jātirgo ar ETH vai BTC, un abās šajās biržās ir daži lieliski tirdzniecības pāri klientiem..

DGX ir iespējams iegādāties Digix tirgū. Jūs to varat iegādāties kopā ar Ether.

Kā to uzglabāt

Jebkurš maks, kas atbalsta Ethereum žetonus, to varēs turēt. Diemžēl pagaidām viņiem nav sava maka. Tātad jums būs jāizmanto jebkurš Ethereum maks. Tomēr jūs varētu mēģināt ievietot MyEtherWallet un imToken, lai to saglabātu.

Pēdējās domas

Līdz šim jums vajadzētu zināt ‘kas ir DigixDAO’ un kā tā var būt nākamā stabilā kriptonauda. DigixDAO vēlas atgriezt vecos laikus, taču citādi. Kriptogrāfija, kuras pamatā ir zelta dolārs, neapšaubāmi nodrošinātu lielu tirgus stabilitāti un drošību.

Apskatīsim, vai tas patiešām var attaisnot mūsu cerības!

Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet viņu vietni vietne, un sekojiet čivināt.

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map