Ceļvedis iesācējiem: kas ir ERC20?

Ja sekojat Ethereum, iespējams, esat dzirdējuši par “ERC20”. Tas ir cieši saistīts ar ICO, kas turpinās visu gadu. Šodienas rakstā mēs pievērsīsimies atbildei uz vienu no slavenākajiem jautājumiem “Kas ir ERC20”

Jaunie uzņēmumi īpaši izmanto ERC20 marķiera priekšrocības. Daudziem jaunizveidotiem uzņēmumiem ir arī veiksmīgi piesaistīt miljoniem dolāru, izmantojot simbolisku pārdošanu. Tomēr tas nav mūsu raksta uzmanības centrā. Mēs esam šeit, lai saprastu, kā darbojas ERC20, un tā lomu Ethereum blokķēdē.

Kāda ir ERC20 definīcija?

ERC20 ir definēts kā standarta protokols žetonu izsniegšanai Ethereum tīklā. Pilna ERC20 forma ir “Ethereum pieprasījums pēc komentāriem”. Saskaņā ar oficiālajiem avotiem protokols regulē Ethereum blokķēdes žetonus. Sufiksu “20” izmanto tikai un vienīgi, lai attēlotu unikālo piedāvājuma ID.

Ja vēl neesat dzirdējis par Ethereum, iesakām izlasīt “Ethereum vēsture”.

Galvenais iemesls, kāpēc ERC20 kļuva tik populārs, ir fakts, ka tas pārveidoja blokķēdes darbību un darbību. Ap ERC20 mēs redzam un atsakāmies no tirgus, kas pēdējā gada laikā ir pieaudzis lēcieniem un saistošs. Līdz tā izlaišanai nebija standartizācijas par to, kā darbosies DApps. Ar savu izlaišanu tirgus zina, kā atbrīvot, uzturēt un ieviest marķierus, kas darbojas platformā bez ierobežojumiem.

Izstrādātāji izmanto projekta ERC20 marķieri. Tas ir veids, kā apzīmēt viņu projektu un vienlaikus dot viņiem iespēju piesaistīt līdzekļus savam projektam. SIO ir jūsu projekta nodošana auditorijai, paredzot, ka cilvēki to finansēs un iegādāsies projekta žetonu.

ERC20 dēļ viss ir iespējams. Sākot no standartizācijas līdz ieviešanai, tai ir nozīmīga loma. Tas neapšaubāmi ir pārvarējis Bitcoin tīkla trūkumus.

Līdzsakarība ar HTTP protokolu

ERC20 nav ne programmatūra, ne risinājums, ne kods. Tas ir standarta protokols tāpat kā HTTP. Tas regulē marķēšanu un nodrošina, ka tiek izpildīta marķieru tehniskā specifikācija. Ja marķieris neatbilst standartizācijai, to nesauks par ERC20 marķieri. Ja tā notiek, to var saukt par “ERC20 marķieri”.

Lai nodrošinātu tā darbību, kā paredzēts, tajā ir pamatfunkcijas. Ja būtiskās funkcijas netiks ieviestas, tā neizturēs standartizācijas testu. Tas nozīmēs, ka to nevar tirgot vai iekļaut biržās. Apskatīsim tālāk norādītās funkcijas.

ERC20 iezīmes

ERC marķiera standarts

Visiem izveidotajiem marķieriem nav jābūt to blokķēdei. Viņi var uzplaukt Ethereum blokķēdē, un tas padara ERC20 tik daudzsološu un noderīgu.

6 ERC20 galvenās iezīmes

ERC20 nodrošina sešas svarīgas funkcijas. Viņi nosaka kopējo piegādi, sūtītāju, pabalstu, pārsūtīšanu, apstiprināšanu un saņēmēju. Visas šīs funkcijas ir svarīgas, un jebkurš marķieris liek izmantot sešu svarīgo funkciju priekšrocības. Pašlaik ERC20 ir projekta formā. Tas nozīmē, ka nākotnē tos var mainīt vai uzlabot.

ERC20 standartu priekšrocības

ERC20 standartiem ir daudz priekšrocību. Tas ļauj izstrādātājiem izstrādāt DApps Ethereum blokķēdē. Tas arī palīdz pilnveidot visu standartizēto procesu. Lai iegūtu labāku skatu, uzskaitīsim priekšrocības zemāk.

  1. Marķiera ieviešana izstrādātājiem kļūst vienkārša.
  2. Ir standarta protokols, kas jāuztur un jāievēro.
  3. ERC20 žetoni piedāvā augstu likviditāti.
  4. Gudri līgumi nodrošina, ka darījumi ir bez riska.

Rakstīšanas laikā pašlaik ir 80 000 ERC20 žetonu. Visi no tiem darbojas Ethereum blokķēdē. Daži no populāriem marķieriem ietver EOS, TRX, VeChain utt.

Lasīt vairāk,

  • Top 10 populārākie DApps, kas jāievēro 2018. gadā
  • Kas ir Airdrop? 5 soļu ceļvedis, lai saņemtu bezmaksas žetonus

Pēdējās domas

ERC20 ir viens no labākajiem blokķēdes protokoliem. Tas pārvalda tūkstošiem žetonu Ethereum blokķēdē. Turklāt tas ir attīstītājam draudzīgs. Ikviens var izveidot ERC20 marķieri un atbrīvot to blokķēdē. Visbiežāk ERC20 marķierus izmanto jaunuzņēmumi. Viņi to izmanto, lai piesaistītu līdzekļus, izmantojot SIO. Tomēr nejauciet žetonus ar kriptovalūtu. Viņi ir dažādi. Kriptovalūtai parasti ir sava blokķēde. Piemēram, Litecoin, Bitcoin utt.

ERC20 var definēt arī kā veidu, kā izstrādāt lietderības marķierus DApp. Visa šī dinamika rada problēmas, ja esat ieguldītājs un meklējat sev žetonus. Tātad, iesakām būt piesardzīgiem, ieguldot jebkādos žetonos. Pareiza izpēte vēlāk var ietaupīt sāpes sirdī!

Tātad, ko jūs domājat par ERC20? Komentējiet zemāk un informējiet mūs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me