Ceļvedis iesācējiem: kas ir ICON? Jauns spēlētājs pieaug

Vēl senākos laikos kriptonauda mums bija mīts. Mums bija neiespējami pat iedomāties sistēmu, kurā digitālā nauda varētu pārņemt fiat valūtas.

Bet tas viss sāka mainīties, 2009. gadā revolucionāri ieviešot blokķēdes tehnoloģiju. Satoshi Nakamoto izlaida šo iespaidīgo tehnoloģiju kopā ar jaunu digitālo skaidru naudu “Bitcoin”. Pēc tam daudzi protežē gāja to pašu ceļu un nāca klajā ar jaunām un modernizētām metodēm, lai novērstu centralizētās sistēmas trūkumus.

Tagad visi kriptovalūtas uztver ne tikai kā tikai digitālo naudu, bet arī protokolu, kurā mēs varam izmantot visas pašas blokķēdes priekšrocības.

Izstrādātāji atšķirīgi ieprogrammē jaunas kriptovalūtas, lai apmierinātu visas mūsu vajadzības.

Blokķēdēm ir iespēja strādāt dažādās nozarēs, tāpēc ir loģiski integrēt arī maksājumu sistēmu. Tas padara lietas daudz ērtākas nekā iepriekš.

Attēlu kredīti: ICON

Viens no daudzajiem nosaukumiem, kas var atbrīvoties no tradicionālajām banku nepilnībām, ir “ICON”.

Kas ir ICON (ICX)?

ICON tagad ir diezgan populāra kriptonauda, ​​un tā diezgan ātri pārvietojas pa kāpnēm, salīdzinot ar citām.

Kāpēc?

Nu, galvenokārt tāpēc, ka tas spēj sasaistīt mikrokopienas ar lielu nozari.

Interesanti par ICON? Nirsim dziļumā un redzēsim, “kas ir IKONS” un kā tas var mainīt visu pasauli!

Kas ir ICON (ICX): jauna tehnikas ieviešana


ICON tikai nesen, 2016. gadā, ieviesa Dayli Financial Group. Grupas vērtība ir 4 miljardi USD, un to veido pieredzējušāka indivīdu grupa. Šī grupa ir pazīstama arī ar Coinone, kas ir slavena korejiešu birža.

Galvenais mērķis nav savienot pasauli, bet gan atbrīvoties no visām problēmām, ar kurām saskaras katra sistēma lielās datu slodzes dēļ. Nav pārsteidzoši, ka līdz ar mūsu pasaules digitalizāciju daudzām vadošajām nozarēm vai pat mazām nozarēm ir grūti tikt galā ar tik lielo datu apjomu.

Ja kaut kā mēs varam mazināt efektu, ikviena kopiena, piemēram, bankas, labdarības organizācijas, apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēji, komercija, slimnīcas un izglītības iestādes, varēs nevainojami strādāt kopā.

Kas? Vai jūs domājat, ka tas nav iespējams?

Protams, nē! ICON pasauli uztver kā kopienas grupu, nevis dažādas tautības. Tas nozīmē, ka katrai kopienai šajā pasaulē ir savi individuālie uzdevumi, un viņi arī paļaujas viens uz otru, lai veiksmīgi veiktu šo uzdevumu.

Attēlu kredīti: ICON Whitepaper

Apskatīsim piemēru, lai noskaidrotu prātu.

Iedomājieties, ka dodaties uz slimnīcu medicīniskiem nolūkiem un vēlaties visus savus izdevumus segt ar savu apdrošināšanu. Ko ICON šeit var darīt, ir nosūtīt visu apdrošināšanas informāciju, kas saistīta ar jūsu blockchain kontu, apdrošināšanas sabiedrībai.

Tādā veidā apdrošināšanas sabiedrība var ātrāk apstrādāt pieprasījumu un palīdzēt jums atbrīvoties no lielas daļas dokumentu.

Sistēma prasa, lai apdrošināšanas informācija iepriekš tiktu saglabāta ICON tīklā, un jūs varat pabeigt darījumus, izmantojot ICON žetonus, ICX.

Diezgan forši, vai ne? Bet ar to nepietiek; ir vairāk atbilžu uz jautājumu “kas ir ICON”. Apskatīsim, kādi tie ir.

Kā darbojas ICON

ICON izmanto unikālu loopchain platformu, kas ļauj tai caur ICON Republic savienot visas kopienas un izveidot ekosistēmu. ICON republika ir diezgan atšķirīga metode, lai kontrolētu kopējo sistēmu.

Tas darbojas kā pārvaldes iestāde

neatkarīgas blokķēdes kopienas. Jūs varētu domāt par Republiku kā visu valsti, kur katra kopiena ir valsts tās iekšienē.

Katra republikas kopiena ir savstarpēji savienota, izmantojot C-Reps (kopienas pārstāvjus), kas tālāk tiek savienots ar Nexus (ICON loopchain balstītu blokķēdi). Izmantojot šos kopienas pārstāvjus, katra kopiena var mijiedarboties ar Nexus un turklāt ar citām kopienām.

Imgae kredīts: ICON Whitepaper

Blokķēdei ir arī sava decentralizēta apmaiņa, kur jūs varēsiet apmainīt valūtas, izmantojot ICON žetonus.

Lai sāktu, kopējais sistēmas process ir nedaudz unikāls un efektīvs. Tāpēc visi vēlas ‘kas ir ICON’ un kā viņi var to izmantot.

ICON unikālie aspekti

Es mēdzu aplūkot katru ICON detaļu šajā rokasgrāmatā “kas ir ICON”, lai pārliecinātos, ka visu informāciju saņemat tikai no vienas vietas. Ja vēlaties ieguldīt ICON, vispirms jums jābūt pamatīgi zinošam.

Apskatiet visus šos aizraujošos aspektus par ICON un visu sistēmu. Tas noteikti jums patiks vairāk!

  • A.I. DAVinCI!

Jā, jūs pareizi dzirdējāt, ICON ir sava AI tehnoloģija, lai paātrinātu visu decentralizēto sistēmu. ICON pārliecinās, ka katram mezglam ir vienāda izplatīšanas politika, un attiecīgi saņem atlīdzību.

Šī AI algoritms ir Dayli Intelligence izveide. Sākotnējais uzņēmuma plāns ir pārliecināties, ka AI izmanto mašīnmācīšanās taktiku, lai iegūtu visu blokķēdi un attiecīgi novirzītu.

Kāpēc? Nu, viss tīkls ir nedaudz decentralizēta sistēma, tāpēc, ja vēlaties pārliecināties, ka viss notiek precīzi, vai jūs neizmantotu datorsistēmu priekšrocības, kurās nav cilvēku kļūdu.

Blokķēdes un AI ir divas sistēmas, kas papildina viena otru un lieliski darbojas kopā. Tātad, šī pāra izmantošana nozīmētu lielāku pilnību.

  • Decentralizēta birža (DEX)

Neatkarīgi no tā, kāds apmaiņas veids ir decentralizēts vai centralizēts, abiem ir savi trūkumi un pozitīvās puses. Centralizētās ir ērtākas, taču tām nav tik lielas drošības.

No otras puses, decentralizētai apmaiņai patiešām ir drošība, taču tā ir mazāk ērta salīdzinājumā ar centralizēto.

Šeit ICON piedāvā savu decentralizēto apmaiņu, kas tiks sasaistīta ar atsevišķi pārvaldītajiem blokiem. Darījumu pabeigšanai varat izmantot ICX marķieri. Tirdzniecības kursu iepriekš nosaka Bancor protokols.

Jūs varat apskatīt protokolu ICON dokumentā.

  • Loopchain

Šī ir viena no labākajām ICON atrakcijām. Loopchain spēj savienot dažādas blokķēdes. Šis pieteikums padara ICON atšķirīgu no citām monētām un, vēlams, padara to par vienu no labākajām.

Lokķēdes pamatā esošā blokķēde ir nedaudz līdzīga uzņēmuma blokķēdēm un ļauj veikt viedus līgumus. Šos viedos līgumus varat pielāgot atbilstoši savam projektam un izmantot, lai izveidotu saiti ar citu virsgrāmatu tīklu.

Attēlu kredīti: ICON

  • ICON Republika un Nexus

Es domāju, ka es to jau iepriekš minēju, ka ICON spēj savienot visu neatkarīgo blokķēdē balstītu kopienu savā starpā. Viss, kas jums jādara, ir izmantot to platformu. Bet kā tas tiek darīts?

ICON republika un Nexus ir aiz šīs brīnišķīgās sistēmas.

Nexus ir kopienu grupa, kas ir savstarpēji saistītas ar kopienas pārstāvju starpniecību. Pēc visu Nexus grupu izveidošanas tās visas var savienot viena ar otru, palielinot kopējo mērogojamību un vairākumu.

Portāls ir sava veida līdzīgs interneta struktūrai. Pārraides protokols tīklā nodrošināja, lai katrs darījums tiktu veikts uz vietas un tiktu veikts bez kļūdām.

Katram blokķēdei ir sava identitāte Nexus portālā. Jūs varat izmantot marķierus, lai pārsūtītu vērtības blokķēdēs. Piemēram, izglītības kopienas blokķēde var izmantot Nexus portālu, lai izveidotu savienojumu ar banku kopienām un veiktu darījumu.

Nexus izmantošana padara šo procesu daudz vadāmāku nekā parasti.

  • Cilpas defektu tolerance (LFT)

Vēl viena brīnišķīga ICON radīšana ir cilpu defektu tolerances algoritms, kas nodrošina Bizantijas defektu toleranci. Loop Fault Tolerance nodrošina arī tīkla veiktspējas uzlabošanu, izmantojot ziņojumus.

Metodi sauc par vērpšanu, un tā nodrošina primārā mezgla izvēli. Šī vērpšanas metode samazina kopējo mezglu skaitu un palielina efektivitāti un mērogojamību.

  • Neatkarīga pārvaldības sistēma

Kā jau minēju iepriekš, ikviena blokķēde, kas spēj pārvaldīt neatkarīgi, pat ja tā ir saistīta ar Nexus. Tas ir kaut kas līdzīgs netiešai demokrātijai, kur katram indivīdam ir vienādas tiesības.

Katras tīkla partijas pārstāvji var balsot, lai mainītu politiku vai ieteiktu īpašu.

Bet jautājums ir, kā viņi izvēlas pārstāvjus?

Nu, tos galvenokārt izvēlas no kopienas pārstāvju mezgliem. Turklāt dalībnieki var pievienot vai pat noņemt sava blokķēdes mezglus, pielāgot darījumu maksas, mainīt balsstiesības un daudz ko citu..

  • Publiskais kanāls

Nexus publiskais kanāls ir atvērts ikvienam. Izmantojot šo, jūs varēsiet piedalīties darījumos un procesā izmantot arī citas decentralizētas lietojumprogrammas.

Tomēr jums būs jālejupielādē šīs decentralizētās lietotnes, lai tās instalētu un izmantotu.

  • Nav nepieciešama kalnrūpniecība

Atšķirībā no bitcoin, jūs nevarat iegūt ICON. Katru gadu tiek izsniegti jauni marķieri, un jūs varat tos ieguldīt no viņu oficiālās vietnes.

Kāda ir ICON tirdzniecības vēsture?

Apskatīsim ICON tirdzniecības likmi šajā rokasgrāmatā “Kas ir ICON”. ICO beidzās oktobrī, un dažādās biržās to sāka iekļaut ar citām kriptovalūtām no šī mēneša.

Ir pagājuši gandrīz divi gadi, un tas ir 23. vietā

Monētu tirgus vāciņš. Tagad likme svārstās 12–1,61 USD robežās.

Attēlu kredīti: monētu tirgus ierobežojums

Vispirms tas uzsāka Binance un vēlāk devās uz citām lielākajām apmaiņām. Šīs ziņas likmes lēca līdz 7,30 ASV dolāriem uzreiz pēc palaišanas, kas ir desmit reizes vairāk nekā sākotnējā cena.

Pēc šī lēciena tā pieauga līdz 12 USD un atdziest, lai stabilizētu tirgu.

IKON konkurence un potenciāls

ICON izmanto viedos līgumus, lai noslēgtu darījumu, tāpēc primārā konkurence ir ar Ethereum un NEO. Lai gan viņi izmanto arī viedos līgumus, viņiem tomēr ir būtiska atšķirība.

Ethereum, kā arī NEO jau ir izveidojuši pamatu reālās dzīves scenārijos un izveidojuši spēcīgu partnerību. NEO pašlaik sadarbojas ar Ķīnas valdību kā jaunu digitalizācijas projektu.

No otras puses, Ethereum globālā mērogā izmanto daudzi citi uzņēmumi. Tomēr tie ne vienmēr piedāvā pat nelielu ICON savietojamības daļu. ICON nākotnē varētu dominēt, jo tā vairāk koncentrējas uz blokķēdi, nevis konkurences izņemšanu.

Tas nenozīmē, ka ICON nav ciešas partnerattiecības. Pašlaik tā strādā ar 28 fermām Korejā un atbalsta lielu skaitu tur esošo banku.

Pērkot ICON

Binance ir vadošā birža, kas dominē visā ICON tirgū. Tas sastāv no 90% no tā. Diemžēl, tā kā jūs nevarat to iegūt un saņemt tikai vienu iespēju gadā iegādāties žetonus, varat apmainīt savu ETH vai BTC, lai nopirktu to biržā.

73,44% no 90% var iegādāties ar BTC, bet vēl 15,89% – ETH.

Arī citas biržas piedāvā ICX, piemēram, OKEx. Tomēr viņiem ir savs BTC un ETH tirdzniecības pāris.

ICON žetonu pārdošana

Žetonu pārdošana tika slēgta pagājušajā gadā septembrī, un darījums par šo gadu vēl nenotika. Kopējais marķiera krājums tagad ir 400 230 000 ICX, un jūs varat apmainīt 2500 ICX pret vienu ETH.

Tikai 50% no piešķirtā piedāvājuma bija pārdošanā, un papildu 16% tiek turēti kā rezerves. Papildu 14% piešķir pašam fondam, bet 10% – kopienas grupas locekļiem un ietekmīgiem partneriem.

Nesenā marķiera pārdošana ir iepriekš definēti un sadalīti līdz 20% katram tehnikas uzņēmumam un rezervēm. 12% žetonu ir domāti, lai viss darbotos, 8% – mārketinga pieredzei un vēl 10% – ietekmīgiem partneriem.

Kā jūs varat uzglabāt ICON

ICX marķieris ir ERC20 marķieris, tāpēc tas nozīmē, ka jūs to varat glabāt jebkurā Ethereum makā. Tādi maki kā Ledger Nano S, Meta Mask vai My Ether Wallet var bez problēmām saglabāt ICON.

ICON arī paziņoja, ka šī gada beigās viņi sāks savu maku. Paskatīsimies, kas notiks.

Kāda ir ICON nākotne: jāiegulda vai nē?

Tūlīt pēc darbības uzsākšanas ICON patiešām pierādīja savu vērtību un bez problēmām iekļuva labāko 30 skaitā. Es uzskatu, ka tas ir ārkārtīgi iespaidīgs nesen palaistai kriptogrāfijai, un tas neapšaubāmi piesaista manu uzmanību.

Cenas, šķiet, ir stabilas atšķirībā no bitcoin, un tā piedāvā daudz papildu funkciju.

Ja jūs man jautāsiet, es teikšu, ka šīs kriptovalūtas nākotne ir ārkārtīgi gaiša, un tai ir potenciāls pat pārsniegt bitcoin! Arī šīs monētas blokķēdes tehnoloģija ir unikāla, jums vajadzētu veikt savus pētījumus, ieguldījumi kriptogrāfijā ir ļoti riskants bizness.

Galīgais spriedums

Šī sistēma var būt sākums jaunai blokķēdes tehnoloģiju ērai, kas var atbrīvot visus slēptos potenciālus. Līdz šim jums vajadzētu zināt, kas ir ICON un kā tas burtiski darbojas.

ICON var lieliski iekļauties katrā nozarē, saskaņā ar rakstu krājumu. Tātad, ja tas spēj nodrošināt to pašu rezultātu reālajā dzīvē, tas varētu būt Ethereum vai NEO beigas.

Turklāt ICON nodrošina lielisku platformu ar drošību un alternatīvu tradicionālajiem tradicionālajiem līdzekļiem. Mēs esam nonākuši šajā “kas ir ICON” ceļvedī, un es varu teikt, ka ICON, šķiet, piedāvā ļoti daudz, kad runa ir par blokķēdi vai kriptovalūtām.

Uzziniet vairāk par ICON (ICX):

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map