Ceļvedis iesācējiem: Kas ir Spectrecoin – Anonimitātes monēta

Kas ir Spectrecoin (XSPEC)? Droši vien jūs nezināt. Kripto pantā ir slavenās kriptovalūtas. Un ir mazāk populāri altkoīni.

Aiz katra kriptogrāfijas aktīvu projekta ir komandas. Un katra komanda centīsies pārspēt pārējos. Bet ar zīmola atpazīstamību un labu mārketingu jūs zināsiet altīnus, par kuriem jums pat nav prātā rūpēties. Un tajā pašā piezīmē jūs galu galā nezināt par citiem, kas jums vajadzīgi.

Kripto pantā ir tūkstošiem kriptovalūtu. Visiem ir mērķis jau esošajām komandām vai drīzāk tām aiz komandām bija mērķis tās izveidot. Katrs no viņiem vēlas aizpildīt un izmantot nišu, ko otrs ir atstājis.

Rezultāts ir konkurējoši kriptogrāfijas un blokķēdes projekti. Viena niša, kurā notiek laba konkurence, ir privātums un anonimitāte. Šī ir tā pati niša, kurā atrodas Spectrecoin (XSPEX). Citi tajā pašā nišā ir DASH, PIVX, Monero un Zcash.

Katram no tiem ir savas izcilās īpašības. Tie ir ievērojami un to vidū ir ievērojama tirgus daļa. Jūs tiksiet galā ar citu dienu. Tātad, ļaujiet mums izpētīt, kas ir Spectrecoin, kā tas tika uzsākts, un tā funkcijas. Turklāt jūs zināt, ko komanda vēlējās, lai jūs gūtu labumu.

Spectrecoin (XSPEC) vēsture

Komanda aiz muguras Spectrecoin izstrādāts, pamatojoties uz oriģinālo ShadowCash balto papīru. Tas padara Spectrecoin par ShadowCash kriptogrāfijas dakšu. Lai gan dokumentam bija vairākas kvalitātes problēmas, tie joprojām turpinājās. Nav oficiāla Spectrecoin baltā papīra. Viņi sāka lietot Spectrecoin, lai uzlabotu ShadowCash koncepciju 2016. gadā.

Tors un Havala iedvesmoja Spectrecoin sistēmu. Tor integrācija ShadowCash kodā, lai paplašinātu anonimitāti. Un Hawala piešķir blokķēdei naudas pārvedumu jēdzienu, izmantojot mobilo lietojumprogrammu.

Lielākajai daļai kriptogrāfijas aktīvu projektu, kas sākas mūsdienās, viņiem ir nepieciešami līdzekļi. Un viņu veids, kā piekļūt fondiem, lai atbalstītu viņu sistēmas, ir ICO. Tātad viņi uzsāka ICO no 2016. gada novembra līdz 2017. gada janvārim.

ICO savāca aptuveni 16 000 USD, kas tajā laikā ir ekvivalents 17 BTC. Summa nebija pietiekama, jo daži cilvēki projektu sauca par krāpšanos vai ShadowCash klonu. Bet tomēr viņiem bija jāsadala savāktie līdzekļi. Sadalījums bija proporcionāls ieguldītāju ieguldījumam. Rezultāts bija apbrīnojama ICO cena vidēji 0,00000083 BTC. Bonusa sistēmas dēļ lielākā daļa investoru bija samaksājuši 0,0000009 BTC par monētu, lai sniegtu labumu agrīnajiem putniem ICO.

Pēc Tor integrācijas un biržas iekļaušanas monēta tirgojās starp 0.00001 – 0.0002 BTC. Šī cena noveda pie ļoti lielas atdeves investoriem. Un komanda novirzīja naudu no ICO līgumu izstrādātājiem.

Spectrecoin pāreja uz atzītu Altcoin

Atcerieties, ka Spectrecoin bija saskāries ar krāpšanās nosaukumu un ShadowCash klonu. Tātad 2017. gada aprīlī izstrādātāji atteicās no ShadowCash un sāka Particl. Tā rezultātā apsūdzības pret Spectrecoin beidzās.


Vēl viena izmaiņa notika ar Spectrecoin vadību. 2017. gada jūnijā Mandica Spectrecoin dibinātājs minēja veselības problēmas. Šī iemesla dēļ viņš nodeva projekta vadību jbg.

Kopš tā laika līdz šim projektā ir veikti ievērojami uzlabojumi. Viņi ir piesaistījuši vairāk līdzekļu. Viņi arī ir izstrādājuši maku. Un viņi ir redzējuši sabiedrības izaugsmi aiz Spectrecoin.

Piemēram, 2017. gada augustā viņi savāca apmēram 4000 USD 37500 XSPEC un 1 BTC. Summa ļāva jbg koncentrēties uz Spectrecoin. 2017. gada septembrī projektam pievienojās @brycel, bijušais jbg kolēģis. Būdams kriptogrāfs, viņa uzdevums bija uzlabot darījumu slepeno mehānismu.

Papildus lielākam finansējumam un izstrādātājam projektā ir izveidots maks, kas pašlaik ir 1.3.5 versija. Un pašreizējā attīstība tiks panākta ar versiju 1.4.

Komanda izlaida versiju 1.3.5 stratēģiskā skatījumā, lai palīdzētu finansēšanā. Izlaidumam ir mehānisms, kas ļauj lietotājiem dot savu ieguldījumu. Ieguldījums ir noteikts procents no viņu atlīdzības izstrādātājiem. Noklusējums ir 5%, kas nozīmē, ka katra 20. daļa tiek uzskaitīta projekta adresē.

Bet kas ir Spectrecoin (XSPEC)?

Tagad, kad jūs zināt par to, kā sākās Spectrecoin, kas ir Spectrecoin?

Spectrecoin ir kriptonauda, ​​kuras mērķis ir privātums, piemēram, fiziska nauda. Aktīvā ir pierādījumu par likmēm algoritms. Algoritms nodrošina zvana parakstus anonimitātei un privātumam. Turklāt algoritms nodrošina ātrus darījumus un IP aizsegšanu seifā.

Spectrecoin izstrādātāji aktīvi darbojas tā izstrādē. Viņiem ir plāns, kurā prioritāte ir drošība, privātums un funkciju decentralizācija. Izstrādātāji padarīs slēptās adreses pieejamas gaidāmajā Android makā. Viņi arī padarīs mobilā maka ievietošanu pieejamu makā.

Atcerieties, ka ShadowCash iedvesmoja Spectrecoin attīstību. Tātad, Spectrecoin aizņēmās un uzlaboja gredzena paraksta shēmu no ShadowCash.

Kā Spectrecoin sasniedz savu privātumu? Spectrecoin izmanto Tor tīklu. Tātad tīkla līmeņa komunikācija tiek veikta, izmantojot Tor tīkla slēptos pakalpojumus.

Spectrecoin ieviešanā tā sasniedz šādas specifikācijas:

 • 60 sekundes Bloķēšanas laiks
 • 5% līdzdalības procenti
 • 2 XSPEC bloķēšanas atlīdzība
 • 288 bloķē termiņu
 • 8 stundu minimālais spēles vecums

Spectrecoin sākotnējā piegāde ir 20 000 000, un tā nav maksimāla.

Spectrecoin funkcijas

Spectercoin funkcijas

Attēlu kredīti: Spectrecoin

Spectrecoin ir bloku ķēde drošībai un privātumam kriptovalūtas darījumos. Bet, lai to sasniegtu, tam ir jābūt. Saskaņā ar projekta vietni šīs ir 6 pašreizējās funkcijas:

1. Vietējā Tor integrācija

Tāpat kā jūs redzējāt iepriekš, Tor vai Onion tīkls izmanto slēptos pakalpojumus. Strādājot blokķēdē, tas saglabās privātumu. Tor tīkls pasargās lietotājus no novērošanas un izsekošanas. Tīkls tajā uztur jebkādu saziņu.

SPEC mūsdienās tiek uzskatīts par visprivātāko un anonīmāko kriptovalūtu tīklu – coins.newbium.com

2. OBFS4 tilta atbalsts

OBFS4 ir visefektīvākais transporta un apvedceļa cenzūras protokols. Slāņa mērķis ir ierobežot trešās puses. Rezultātā puses nevar pateikt protokolu, kas izmantots, pamatojoties uz ziņojumu raksturu.

Tātad, lai pastiprinātu drošību un privātumu, Spectrecoin projekts ir izmantojis šo protokolu. Slānis nodrošina neatklātu lietošanu valstīs, kas nepieļauj Tor. Saskaņā ar projekta vietni tā ir vienīgā monēta, kas izmanto šo funkciju.

3. Zvana paraksti

Gredzena paraksts ir kriptogrāfijas ierīce. Tas ir digitālā paraksta veids, kas ierobežo izmantošanu grupas locekļiem, kuriem ir atslēgas. Tādējādi konkrētā grupa var redzēt tikai jebkuru grupas izveidotu ziņojumu ar zvana parakstu.

Šis digitālais paraksts nodrošina pilnīgu anonimitāti darījumā blokķēdē. Darījumā nevar izsekot faktisko naudas avotu.

4. Stealth adreses

Stealth metode ir spēcīgs rīks blokķēdē. Iedomājieties, kā izveidot pagaidu vienreizēju adresi konkrētam darījumam. Tā ir slepeno adrešu izmantošana. Lai arī tā ir iespējama ļaunprātīga izmantošana, jūs varat to izmantot un iegūt papildu anonimitātes slāni.

Blokķēdē tiek reģistrēti daudzi darījumi, jo tiek izvadīti maksājumi uz dažādām adresēm. Tādējādi apgrūtina darījumu izsekošanu.

Maskēšanās adreses funkcija pašlaik nav obligāta Spectrecoin blokķēdē. Bet komanda to padarīs par noklusēto versijā 2.0 2018. gadā.

5. Ātri un lēti darījumi.

Bitcoin blokķēdes priekštečam kriptogrāfijas verseņu valūtām ir augstas darījumu izmaksas. Tāpat arī darījuma laiks ir augsts. Vidējais darījuma laiks ir aptuveni 78 minūtes, lai apstiprinātu Bitcoin darījumu. Un izmaksas ir sasniegušas 34 USD augstāko līmeni.

Lai gan nesenā pagātnē tā ir atteikusies dot priekšroku lietotājiem, tā joprojām ir augsta. Iemesls tam, kāpēc citi kriptogrāfijas aktīvi, pirmkārt, sāk samazināties vai tiem nav darījumu izmaksu. Tāpat, lai samazinātu darījuma laiku. Tā rezultātā mazie naudas pārvedumi ir efektīvi.

Spectrecoin apstiprina darījumu ilgumu 30-60 sekundes. Tas arī garantē zemas darījumu maksas.

6. 5% gada atlīdzība

Spectrecoin izmanto likmju pierādīšanas algoritmu. Šim algoritmam ir priekšrocības. Tas savā ziņā darbojas kā banka.

Algoritms ietver aktīva iegādi un glabāšanu makā uz noteiktu laiku. Tāpat kā fiksētajā depozītā, arī likmju pierādīšana nopelnīs jums papildu monētas.

Blokķēde atbalsta likšanu. Šī funkcija nodrošina stabilu inflācijas līmeni, ļaujot samazināt enerģijas patēriņu. Arī šī funkcija jūs atalgo, kad palīdzat tīklam. Sistēma nodrošina atalgojumu, turot jūsu maku atvērtu mietam.

Gaidāmās funkcijas

Spectrecoin izstrādātāji sola citas funkcijas, lai projekts būtu iecienīts. Funkcijas ietver:

1. Stealth pēc noklusējuma

Atcerieties slepenās adreses funkciju. Spectrecoin tas nav obligāts. Bet nākamajā izlaidumā, cerams, 2.0, pēc noklusējuma tam būs slēpta adresēšana.

Jūs varat sagaidīt nevainojamus privātos darījumus un slepenu izņemšanu no apmaiņas.

2. Stealth Staking

Stack ir nopelnīt monētas tīkla atbalstam. Tagad Spectrecoin vēlas izveidot slepeno režīmu mietam.

Tātad drīz jūs varat sagaidīt nevainojamu anonīmu likšanu ar viņu algoritmu.

3. Pārveidotā Maka lietotāja saskarne

Komanda arī vēlas, lai jūs izbaudītu viņu saskarni. Viņi pašlaik izmanto Qt5. Tas uzlabos veiktspēju, ērtu lietošanu un platformas atbalstu.

Vienkārša un ērta lietotāja saskarne padarīs funkcijas pievilcīgas jums lietošanai.

4. Mobilie un aparatūras maki

Vēl viena lieta, ko komanda pievērš jūsu aktīvu drošībai. Tā kā jūs savas naudas drošību saistāt ar makiem, komanda vēlas atbalstīt visus makus. Vai nu aparatūra, vai programmatūra.

Mobilie maki būs vienkārši lietojami un piemēroti mobilajām ierīcēm glabāšanai un darījumiem. Maki atbalstīs arī zemākas jaudas likšanu.

Mobilie maki ir droši. Bet tie nav tik droši kā aparatūras maki. Tādējādi komanda pašlaik izstrādā atbalstu aparatūras seifiem. Tipiski aparatūras maki ir Trezor un Ledger Nano S.

5. SpectreCash

Šī paša projekta ietvaros komanda vēlas izveidot platformu. Platforma, kuru izmantosiet, lai 100% veiktu anonīmus vienādranga darījumus. Viņi ir orientēti uz mazākajiem darījumiem ar šo platformu.

To mērķis ir panākt savstarpēji aizstājamu elektronisko naudas sistēmu.

Kas ir aiz Spectrecoin?

Kā mērķis izveidot Spectrecoin, komanda ir anonīms. Kriptogrāfijas pantā tas nav salīdzinoši zināms. Nav daudz, ar ko jūs varētu viņus piesaistīt, izņemot šo projektu. Diemžēl nav tādu identitāšu, ar kurām jūs varētu viegli saistīties.

Tas, ko viņi jums ir atstājuši, ir rokturi, uz kuriem attiecas.

Es domāju vienu iemeslu, kāpēc viņi slēpj savu patieso identitāti. Tas ir tas, ka viņi izstrādā uz privātumu balstītu projektu. Jebkurā gadījumā jūs joprojām uzzināsiet par viņiem ar mazumiņu, ko mēs piedāvājam.

No projekta tīmekļa vietnes ir galvenās, kopienas un attīstības komandas.

Galvenajai komandai ir:

 • @mandica ir dibinātājs un gadījuma projektu vadītājs veselības apsvērumu dēļ
 • @RKh ir mārketinga un wen menedžeris
 • @Beachguy ir kopienas pārvaldnieks

Kopienas vadītāji ir @ dandan123, @devilseye, @LeoBitman, @Skotty, @Skull, @Tek, @Titorelli

Izstrādes komandā ietilpst:

 • @ mammix2 galvenais attīstības uzturētājs un blokķēdes konsultants. Šī ir jbg iespējamā identitāte.
 • Ivan Radigales Creus kriptogrāfijas un blokķēdes izstrādātājs. Šī ir @brycel iespējamā identitāte.
 • Ahmeds Šbli – programmatūras dizainers, Qt un GUI speciālists.

Kā nopirkt un uzglabāt Spectrecoin

Spectrecoin ir monēta kā jebkura cita. Vienīgā īpašā vieta, kur to viegli atrast, ir apmaiņa. Diemžēl jūs to neredzēsiet katrā apmaiņā. Pašlaik Cryptopia, Livecoin un Trade Satoshi uzskaita aktīvu.

Spectrecoin var iegādāties divos veidos:

 1. Tieša pirkšana vietnē Cryptopia vai jebkurā biržā, kurā tā ir iekļauta

Šim solim būs nepieciešams, lai biržā tiktu atbalstīts Bitcoin, Ethereum vai Fiat. Tas ietvers tiešu pirkšanu, izmantojot esošo valūtu.

 1. Netieša pirkšana, izmantojot cita altkoīna pārskaitījumu.

Šī metode ir kā pirmā. Jums būs jāpārskaita valūta no vienas valūtas maiņas uz citu. Sākot no tā, kurā Spectrecoin nav uzskaitīts, no saraksta.

Nesen tika uzsākta kriptonauda. Tātad, maz maciņu, vai programmatūra un aparatūra to atbalsta. Bet tomēr jūs to varat uzglabāt. Komanda bija ļoti gudra, lai izstrādātu darbvirsmas maku. Un viņi šobrīd nodarbojas ar mobilā izstrādājumu.

Darbvirsmas maks ir pieejams MacOS, Windows un Linux.

Monētas popularitāte pieaug. Tāpēc jūs varat sagaidīt vairāk apmaiņu, lai sāktu monētas iekļaušanu sarakstā. Un vairāk aparatūras un programmatūras to sāks atbalstīt.

Secinājums

Monēta kopš tās izlaišanas ir parādījusi milzīgu izaugsmi. Viens ievērojams sasniegums ir visu laiku augstākais 6 USD. Rakstīšanas laikā 1 XSPEC cena ir aptuveni 0,18 USD.

Šis projekts sola novatoriskas tehnoloģijas, padarot to unikālu. Vēl vairāk, tai ir atbalstoša un aktīva sabiedrība. Izstrādātāji ir atvērti jaunām idejām, lai nodrošinātu, ka Spectrecoin darbojas jums.

Viņu ceļvedis izvirza mērķi ļoti augstu, lai sasniegtu pilnvērtīgu produktu. Nākotne izskatās sulīga attiecībā uz iezīmēm, kuras komanda vēlas ieviest.

Kas ir Spectrecoin? Tas ir viens no labākajiem konkurentiem DASH, Monero un Zcash. Fakts, ka mēs nezinām šī projekta patiesās identitātes un nav oficiāla baltā dokumenta, projekts rada jautājumus par visu tā uzticamību un nākotni.

Jūs varat izlasīt viņu vietne.

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map