Ceļvedis iesācējiem: kas ir Trons (TRX)? 3. paaudzes blokķēdes tehnoloģija

Kriptogrāfijas tirgus ir gandrīz desmit gadus vecs, un vēsturiski nav neviena cita aktīva, kas būtu bijis ilgtermiņa bagātības radītājs, izņemot kriptonauda!

Kriptogrāfijas valūta ir bijusi ārkārtīgi liela uzmanība, sākot no ieguldījuma līdz globālai sensācijai. Un tagad tā parādās kā tirdzniecības nākotne. Kaut arī daudzas virtuālās valūtas jau ir uzmanības centrā un ir veiksmīgi veikušas ceļu uz tirgus tirgu. Daži joprojām atrodas zem pārsega. Turklāt šo valūtu cenu un ievērojamā rakstura eksplozija ir izraisījusi desmitiem citu valūtu pieaugumu, kur Trons ir viens. Bet vai jūs zināt, kas ir Trons?

Tron: lielākais uz blokķēdi balstīts darbības tīkls!

Dibināts Justin Sun, Tron ir uz bloku ķēdes balstīts decentralizēts protokols, kura mērķis ir izveidot bezmaksas digitālās izklaides ekosistēmu, izmantojot p2p un blockchain tīkla tehnoloģijas.

Piedāvājot atbalstu dažādiem blokķēdes tīkliem, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Qtum, EOS un daudz ko citu, Tron ļaus lietotājiem brīvi un droši publicēt, uzglabāt un piederēt datus par blokķēdi.

Turklāt decentralizētā, pašvirzītā formā Tron izlems par satura abonēšanu un izplatīšanu. Tas arī ļaus satura ģeneratoriem izlaist un izplatīt visu saturu, nepiedāvājot naudu starpniekiem.

Turklāt šī digitālā īpašuma mērķis ir pārveidot globālās sabiedrības mijiedarbību un tirdzniecību, izmantojot internetu un blokķēdi decentralizētā ekosistēmā.

Tātad, kā jūs izmantosiet Tron?

Monētas formā ar nosaukumu Tronix (TRX)!

Kas ir Tronix?

Tagad, kad jūs zināt, kas ir Troks, uzzināsim par tā monētu Tronix. Tronix vai TRX ir Tron vietējais marķieris vai monēta, ko var viegli iegādāties, apmainoties ar tādām valūtām kā Bitcoin vai Ethereum.

TRX tirgū:

TRX pastāv 2017. gada septembra beigās, un kopš tā laika monētas cenas vērtība ir strauji pieaugusi. Kā norādīts statistika TRX tirgus ierobežojums ir 2,4 miljardi ASV dolāru.


Kā darbojas TRX darījumi?

Tāpat kā citas digitālās valūtas, TRX monētu darījumi tiek veikti, izmantojot publisko virsgrāmatu. Publiskā grāmata glabās katra darījuma vēsturi un precīzi izsekos katram darījumam.

Arī TRX darījumu modelis ir līdzīgs tam, ko izmanto Bitcoin, izņemot to, ka Tron ir uzlabojis drošību, izmantojot UTXO.

Tehnoloģija, kas atbalsta Tron:

Tron Blockchain tehnoloģija

Attēlu kredīti: Trons

TheTron’s blockchain tīkls darbosies ar UTXO (neizlietoto darījumu izeja) modeli, ko parasti izmanto Bitcoin un citi populāri Blockchains. UTXO izmantos neiztērētos darījumu rezultātus, lai pārbaudītu, vai darījums ir likumīgs.

Būtībā Tron dzīvo divās tehnoloģijās:

Trona platforma:

Tron būs lietojumprogramma Blockchain interfeiss, interfeiss starp blokķēdi un lietojumprogrammu, kā arī atbalstīs viedos līgumus, kas ir ierakstīti Javascript.

Turklāt platforma izmantos grafu datu bāzi, kas ļaus Tron saglabāt datus un tīkla struktūru. Šādi rīkojoties, tiks nodrošināta ātra ceļa atrašana, ātra apstrāde un palielinātas meklēšanas iespējas.

Satura apmaiņas ekosistēma:

Tron koplietošanas ekosistēmas pamatā ir Tron blokķēde. Tas ļaus lietotājiem koplietojamo saturu augšupielādēt tieši; un novērš nepieciešamību pēc starpniekiem (Google, YouTube, Spotify, Apple utt.).

Katra atbilde (klikšķis, aplaudēšana, piemēram, kopīgošana utt.) Koplietojamā skaņdarbā tiks sniegta satura īpašniekam Tron valūtas marķiera veidā..

Platforma arī novērsīs cenzūras kontroli un citas bažas par privātumu, kas kavē satura nodrošinātāju ceļu.

F atslēgaTrona ēdieni:

Tron galvenās iezīmes

Attēlu kredīti: Tron

Kam paredzēts Tron? Tron ir jānodrošina visas tiešsaistes satura iespējas lietotāju rokās. Daži no šīs kripto monētas izmantošanas priekšrocībām ir:

Datu atbrīvošana:

Viens no galvenajiem Tron ieguvumiem ir tas, ka tā saviem lietotājiem piedāvās bezmaksas un nekontrolētus datus, lai viņu izveidotajam saturam būtu sākotnējais īpašnieks..

Ātrs darījumu līmenis:

Tā kā valūta ir potenciāli uzlabota nekā ETH, un visiem pārējiem konkurentiem, tā nodrošinās augstu darījumu līmeni aptuveni 10 000 TPS. Arī TRX visu diennakti var apstrādāt vairāk nekā 2000 darījumus sekundē.

Tron augstas veiktspējas

Attēlu kredīti: Tron

Nulles darījuma maksa:

Tron iekasēs nulles līdz īpaši zemu darījumu maksu, lai pārskaitītu valūtu no viena avota uz otru.

Konsekventa Coinburn:

Monētu dedzināšana notiks, ja bloku ķēdes platformā reģistrēsies jauns dApp, tādējādi samazinot kopējo piegādes ķēdi.

Tas nozīmē, ka augstāka platformas popularitāte, lielāks būs dApps skaits un augstāka būs monētu dedzināšana.

Spēcīga paplašināmība:

Tron dibinātāja Justin sun pieaugošās popularitātes dēļ monētai pirms tās izlaišanas jau ir 100 miljoni lietotāju. Tāpēc tam noteikti būs stabils atbalsts no daudziem dApps, tādējādi palielinot tā lietojumu.

Personīgais ICO:

Izmantojot Tron, lietotāji varēs izveidot paši savu ICO, norādot savas digitālās valūtas.

Atbalsta Java:

Atšķirībā no citām digitālajām valūtām, kurās tiek izmantotas sarežģītas programmēšanas valodas, Tron atvērtā platforma ir veidota uz JavaScript. Tas nozīmē, ka būs daudz vieglāk rakstīt viedos līgumus un izstrādāt dApps.

Kā uzglabāt Tron monētu:

Tā kā TRX tiek palaists kā ERC-20 marķieris, varat to saglabāt jebkurā makā, kas atbalsta ERC-20 marķierus. Tronix uzglabāšanai varat izmantot jebkuru aparatūras ierīci, piemēram, TREZOR maku vai Ledger Nano S. Daži programmatūras maki, piemēram, Jaxx vai Exodus un MEW (MyEtherWallet), ir paredzēti arī Tronix glabāšanai. Kad Mainnet sāka darboties, notika monētu migrācijas process, turpiniet sekot arī pēc šīs migrācijas šeit. Kopš migrēšanas TRX ir jāuzglabā Tron seifā.

Trona gaidas!

Laikmetā, kad visa satura izveide internetā ir tādu konglomerātu rokās kā Apple, YouTube, Google utt., Tron nodos saturu īpašumtiesības lietotāju rokās..

Piemēram, jūs maksājat nedaudz naudas vidējiem vīriešiem, lai ģenerētu JŪSU saturu savā emuārā, vietnē vai internetā. Šie uzņēmumi ne tikai pelna naudu no šī satura, bet arī gūs peļņu no straumēm, atzīmēm Patīk un klikšķiem, kas nāk uz jūsu saturu.

Tomēr Tron kļūs par bezmaksas izklaides ekosistēmu visā pasaulē, kas visu peļņu nodos radītāja rokās. Tas nozīmē arī, ja Tron lietotājs izveidos saturu, teiksim, emuāru, viņi to var augšupielādēt tieši Tron blokķēdē, tādējādi paņemot visu peļņu.

Dažās spekulācijās arī teikts, ka šī kriptogrāfija kļūs par trešo tīmekli, kas ļaus cilvēkiem izmantot decentralizētu, atvērtu interneta tīklu.

Turklāt, tā kā Trion tiek veidots, izmantojot augsta līmeņa valodu, tas nākamajiem izstrādātājiem ļaus izmantot jebkuru programmēšanas valodu, lai kaut ko noformētu uz atvērtās programmatūras dizaina.

Vēl vairāk, lai nāk?

Tagad jūs zināt, kas ir Trons, jums ir jāzina vēl daudz vairāk. Tron ir ilgtermiņa projekts, kas ietver atšķirīgu fāžu kopumu, ar iespēju īstenot daudzas dažādas blokķēdes tehnoloģijas, kas joprojām atrodas zem pārsega.

Izceļošana:

Exodus lietotājiem nodrošina uzticamu un bezmaksas platformu p2p uzglabāšanai un satura izplatīšanai.

Odiseja:

Šajā posmā tiks ieviesti ekonomiskie stimuli varas saturam un tā veidotājiem. Lietotāji gūst peļņu no satura, ko viņi radīs, izplatīs vai kopīgos.

Apollo un lielais reiss:

3. un 4. posmā mēģinās risināt ar dividendēm saistītos jautājumus un galvenā uzmanība tiks pievērsta vērtības brīvas aprites nodrošināšanai lietotājiem.

Zvaigžņu pārgājiens:

Tādējādi tiks izveidota decentralizēta tiešsaistes spēļu platforma, kas ļauj izstrādātājiem brīvi veidot. Tas uzraudzīs tirgus funkcijas, monetizēs trafiku un veicinās autonomu spēļu struktūru.

Mūžība:

Pēdējais posms varētu būt 2027. gads, un tas ļaus izstrādātājiem pilnībā kontrolēt, kā izveidot un kopīgi finansēt savu spēļu izstrādi. Lietotāji ieguldīs spēlēs, kuras vēlas veidot, un ietekmēs arī spēļu tirgus nākotni.

Secinājums:

Starp visām digitālajām valūtām Tron ir viens no visstraujāk augošajiem un ambiciozākajiem!

Kamēr Trona burvība joprojām ir slēpta, noteikti būs daudz acu, kas gaida, lai redzētu, cik labi tā attīstās.

Ja Tron darbosies, tas cilvēkiem, kuri meklē decentralizētu protokolu, palīdzēs tirgot saturu.

Atjauninājums: TRON mainnet oficiāli kļūs neatkarīgs 2018. gada 25. jūnijā. Tron platformas augšpusē jau ir 15 dApps. Uzziniet vairāk par TRON dApps šeit.

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map