Kas ir Mastercoin (Omni)? Pirmais Altcoin

Šis raksts runā par Mastercoin – pirmā altkoīna – pamatiem un vēsturi. Jūs arī zināt, kā Mastercoin vēlāk kļuva par Omni.

Mastercoin bija pirmais bitcoin 2.0 risinājums, lai izmantotu šo tehnoloģiju drošu un aizsargātu darījumu veikšanai. Tas radīja jaunas iespējas kriptogrāfijas nozarei un tirgum. Vienkārši sakot, ja vēlaties uzzināt, kā pēdējos gados attīstījās kriptogrāfijas nozare, jums jāiemācās arī tas, kas ir Mastercoin.

Ar Mastercoin parādīšanos parādījās vairākas citas līdzīgas progresīvas tehnoloģijas, kas ietvēra Tether, Factom un pat tā konkurentu partneri. Visi šie piedāvā novatoriskus pakalpojumus savai klientūrai, vienlaikus liekot viņiem uztraukties par Bitcoin blockchain drošības problēmām.

Lai gan ir ļoti daudz unikālu produktu, kas izmanto Mastercoin pjedestālu, ir bijusi virkne strīdu, kas sabojājuši tā reputāciju. Tā rezultātā darījumu partneris tika izvirzīts priekšā kā labākā tehnoloģija pastiprinātāja telpā.

Tā kā sākumā projekts guva daudz negatīvas preses un aizdomas, projekta komanda nolēma to pārvērtēt ar jaunu nosaukumu. 2015. gadā komanda pieņēma lēmumu par jaunu nosaukumu, cerot, ka šī zīmola maiņa atstās visu aiz muguras. Tagad mēs to pazīstam kā Omni.

Apskatīsim detalizēti to, kas ir Mastercoin, kurš to izveidoja, un uzzināsim par tā ceļojumu no Mastercoin līdz Omni.

Reģistrēties tūlīt:Uzņēmumu bloku ķēžu pamati

Kas ir Mastercoin?

Tātad, jūs tagad zināt, ka Mastercoin pamatā ir Bitcoin blokķēde, bet kas ir Mastercoin?

Tā ir monētu kalšanas un sakaru protokola forma. Projekts galvenokārt paredzēts sarežģītu finanšu uzdevumu izpildei kriptovalūtā. Plānotās Mastercoin funkcijas ietver izplatīta kompromisa paplašināšanu, kā arī viedo aktīvu un uzkrājumu maku izmantošanu.

Kas ir Mastercoin sākuma stāsts?

Pirmais projekta projekts tika izlaists kā baltā grāmata 2012. gada pirmajā mēnesī. Šajā projektā Mastercoin JR Willett dibinātājs ieteica, ka ir iespējams izveidot jaunus valūtas slāņus ar jaunām procedūrām, izmantojot esošos Bitcoin protokola līmenī . Baltajā rakstā arī teikts, ka tas ir iespējams, nemainot Bitcoin pamatu vai radot aizstājēju tehnoloģiju, lai rūpētos par jauniem noteikumiem.

Šis Vileta priekšlikums ne tikai atvēra forumu diskusijām par šo tēmu, bet arī palīdzēja risināt daudzas problēmas. Daži piemēri ir –

  • Bitcoin stabilitātes veicināšana, izlaižot jaunas valūtas, kas ir kļuvušas par modificēšanas līgumiem
  • Peļņas gūšana Bitcoin īpašniekiem, pievienojot šai tehnoloģijai papildu vērtību
  • Sistēmas izveide finansēšanai un programmatūras paplašināšanai
  • Jaunā (-o) protokola līmeņa (-u) veicināšana un uzturēšana
  • Atrast līdzekļus, lai finansiāli palīdzētu tiem, kas šo tehnoloģiju izmanto agri

Šis jaunais protokola līmenis bija paredzēts, lai ļautu Bitcoin lietotājiem ģenerēt jaunus viedos līgumus, neatstājot Bitcoin iestatījumus. Vieds līguma protokols, kas tiek pastiprināts, izmantojot Mastercoin, iekapsulē līgumu autentifikāciju un ieviešanu. Tas galu galā ļauj virtuāli apmainīties ar viedajiem aktīviem, piemēram, obligācijām, akcijām, zemes īpašumiem un daudz ko citu.

Lasīt vairāk: Kas ir Altcoin?

Baltā dokumenta jaunā versija

Jau nākamajā gadā, jūlija pēdējā dienā, tika izdota vēl viena šī dokumenta versija, kas nāca ar aicinājumu piesaistīt līdzekļus projekta īstenošanai. Bitcoin Exodus adrese sāka mudināt vairāk cilvēku ieguldīt. Visi, kas līdz 2013. gada augusta beigām uz šo adresi nosūtīja Bitcoins, galu galā saņēma 100 reizes lielāku summu Mastercoins veidā. Turklāt daži no viņiem saņēma arī papildu Mastercoins kā prēmiju par priekšlaicīgu adopciju.

Plāns arī ietver stimulu Mastercoin ģenerēšanu katriem desmit Mastercoins. Pēc tam to nākamajos gados bija paredzēts pakāpeniski nosūtīt uz to pašu Exodus kontu, lai pārliecinātos, ka dibinātājam un komandai ir pietiekami daudz līdzekļu, lai savāktu savu monētu vērtību.

Šī politika ne tikai izraisīja daudzas debates un saņēma lielu noraidījumu, bet arī pārorientēja ikviena uzmanību uz to, kāpēc partneris ir izvēlējies sākt izmantot pierādījumus par likmēm. Tomēr laika gaitā Mastercoin izrādījās veiksmīgs. Izmantojot šos panākumus, Vilets lūdza cilvēkus nosūtīt rezerves uz viņa maku eksperimentālam produktam, vienlaikus pārliecinot viņus, ka viņi var viņam uzticēties ar savu naudu.

Viss stāsts pievērsa lielu uzmanību. Svarīga lieta, kas šeit jāpatur prātā, ir tas, ka nekad nav pierādīts, ka Mastercoin ļaunprātīgi izmanto kādu no līdzekļiem, jo ​​tas saglabā savu finanšu pārskatu publiski.

Ceļojums no idejas līdz ieguldījumam

Pirmais darījums, izmantojot Mastercoin, notika 2013. gada augustā, precīzāk, 15. augustā, kad Mastercoin tika nosūtīts CryptoBegger. Līdz tam laikam komanda jau bija saņēmusi skaistu summu savā Exodus kontā ieguldījumu nolūkos. Cilvēki, kas nosūtīja līdzekļus, bija projekta veidotājs un daudzas citas personas. Bet visnozīmīgākā daļa no šī ieguldījuma sāk ienākt pēc augusta vidus tūlīt pēc Mastercoin BitAngel prezentācijas.

Projektam izdevās piesaistīt gandrīz 4740 BTC, kas radīja vairāk nekā 0,56 miljonus MSC. Pēc tam tika plānots nodot papildu 10% no šīs sākuma summas Mastercoins paplašināšanai noteiktā laika posmā. Tomēr tajā pašā Exodus kontā nav MSC paaudzes.

Uzsākt un valdes locekļus no Mastercoin

Drīz pēc tam septembrī projekts sākās ar 7 paneļiem dalībnieki kuri brīvprātīgi piedalījās projektā. Daži no šiem dalībniekiem bija Dž. Vilets, Rons Gross, Broks Pīrss un Sems Onats Jilmazs.

Paneļa / valdes galvenais uzdevums bija un ir vadīt un pieņemt taktiskus spriedumus un partnerattiecības, atbalstīt atlīdzību saskaņā ar sabiedrības ieteikumiem un rūpīgi uzraudzīt ne tikai vispārējo finanšu plānu, bet arī aktīvā personāla nodarbinātību. . Valde efektīvi rūpējās par visiem šiem uzdevumiem.

Tagad valdei ir jāiet jauns ceļš. Tā ar entuziasmu strādā, lai samazinātu projekta provizorisko būtisko daļu. Tas ietver gan Mastercoin Spec regulēšanu, gan atlīdzību piešķiršanu. Valde plāno šīs lietas pilnībā kontrolēt sabiedrībai, izmantojot pierādījumus par likmju aptauju. Tas ļaus monētu turētājiem pilnībā regulēt ne tikai protokola, bet arī saistītās programmatūras progresu un paplašināšanu.

Kas var izmantot Mastercoin?

Lai vēl vairāk uzzinātu, kas ir Mastercoin, ir svarīgi saprast, ka tam ir gods būt pirmajam vārdam altcoin kategorijas pastiprinātājos. Neviena cita monēta, pirms tā pielika pūles, lai izveidotu šādu lietotni, veicinot pilnīgi atšķirīgas blokķēdes tehnoloģijas izaugsmi.

Tomēr Mastercoin joprojām trūka popularitātes un kopīgas lietošanas. Pēc Vileta kunga domām, tam ir vairāki iemesli, piemēram:

  • Finanšu konkurence ar Bitcoins
  • Viņu globālā vēstījuma nepareiza interpretācija
  • Viņu centienu vājināšanās

Tātad, kāds ir Mastercoin mērķis un ko tas dara?

Nu, tas ir diezgan vienkārši. Pirmkārt, jums jāzina, ka projekts ir paredzēts ikvienam, vai tas būtu indivīds vai uzņēmums. Mastercoin ļauj lietotājiem ģenerēt lietotājiem piešķirtos resursus, kas galvenokārt ir žetonu veidā. Šie marķieri var atspoguļot jebkuru vērtību, piemēram, preces, informāciju, krājumus un citu.

Daudzi novatoriski uzņēmumi izmanto šo protokolu savā veidā, lai veicinātu savu uzņēmumu ekonomiku. Daži ievērības cienīgi to piemēri ir MaidSafe un Tether.

Izmantojot Tether

Žetonu izmantošanu ir viegli saprast. To var izdarīt, ātri apskatot Tether. Šī projekta monētas digitālajā formā attēlo faktiskās valūtas, piemēram, jenu, dolārus utt. Acīmredzot šīs monētas atbalsta faktiskie resursi, kas ir Tether īpašumā.

Viena no ievērojamākajām lietām par Tether ir tās godīgums un pārredzamība. Viņi vienmēr ir atvērti visu savu galvaspilsētu demonstrāciju revīzijām, tāpēc tas ir ļoti uzticams.

Žetonus varat apmainīt pret skaidru naudu, izmantojot Tether pjedestālu. Tether glabāšanai varat izmantot arī jebkuru HD maku. Ja nē, ir arī daži Bitcoin maki, kas piedāvā šo iespēju. Tas ļauj valūtai palikt drošai un drošai pilnīgi drošā vidē. Turklāt tas arī ļauj lietotājiem to nekavējoties pārvērst par Bitcoin jebkurā laikā, kad viņi vēlas.

KalponeSafe

Tuvojoties MaidSafe, tas nodrošina cieto disku, kurā tiek glabāta apmaiņa, kas lietotājiem ļauj tirgot savu papildu krātuves vietu ar citiem cilvēkiem, kuriem nepieciešama vieta failu glabāšanai. Lai pārdotu krātuves vietu, darījuma vienība ir SafeCoin. Mastercoin vada SafeCoin.

Šis MaidSafe dibinātājs Deivids Irvīns plānoja vākt līdzekļus, pārdodot Mastercoin pūli, no kuriem 400 miljoni SafeCoins tika ģenerēti par paredzamo kopējo pārdošanas cenu 8 miljoni USD.

Tā kā tā tajā laikā bija diezgan unikāla un novatoriska ideja, maigi izsakoties, tā radīja daudz problēmu. Šeit jāpatur prātā, ka atšķirībā no mūsdienām publiskā / pūļa pārdošana toreiz bija ārvalstnieku jēdziens. Turklāt idejas īstenošanai bija nozīmīga loma Mastercoin reputācijas sabojāšanā.

Pārdošanā tika deklarēta garantēta atlīdzība par Safecoin iegādi ar Mastercoin, nevis Bitcoin, lai palielinātu neeksistējošu Mastercoins pārdošanas apjomu. Irvine uzskatīja, ka Mastercoins tirgus kapitalizācija, kas atļauta pārdošanai, būtu vismaz 25%.

Atalgojuma piedāvājums galu galā uzkrāja lielu Mastercoins un Bitcoins summu 7 miljonu dolāru vērtībā, kas īslaicīgi paaugstināja vērtību. Tā rezultātā lielākā daļa Mastercoin agrīno pieņemēju savus monētas meta uz Irvine. Tas viņam atstāja miljoniem nelikvīdas naudas un bezvērtīgu MSC, kas viņam joprojām pieder.

Tomēr viņam joprojām izdevās savākt Bitcoins, kuru vērtība bija 3 miljoni dolāru. Šo naudu viņš izmanto MaidSafe darbību finansēšanai.

No Mastercoin līdz Omni: pārdēvēšana & Konkurence

Saistībā ar reputāciju, ko izraisīja SafeCoin, 2015. gadā Mastercoin bija jānomaina nosaukums uz Omni. Tomēr līdz tam laikam Mastercoin bija gatavs vēl viens izaicinājums kā topošais konkurents, kura nosaukums bija Darījuma partneris. Pēc tā parādīšanās darījuma partneris uzreiz ieguva tirgu, atstājot Omni aiz sevis.

Mastercoin Omni

Attēlu kredīti: Omni

Saskaņā ar intervija no Omni komandas, viņu galvenais trūkums bija ziņojumapmaiņā, kas darījuma partnerim nodrošināja priekšrocības. Lai gan viņi pieminēja dažas ievērības cienīgas lietotnes, kas izmantoja savu projektu, aizdomas joprojām palika neatrisinātas.

Atgriežoties pie Omni, tā loma ir kā pjedestāls, kas kalpo izplatītiem protokoliem, piemēram, Factom. Saikne starp Omni slāni un Bitcoin ir tāda, ka iepriekšējais kalpo kā lietotnes slānis TCP vai IP pamata kanālam un interneta slānim.

Kas ir Omni nākotnes plānošana?

Omni plāno labāk izmantot partneri, Factom tehnoloģiju. Šī tehnoloģija nodrošina drošu milzīgu datu gabalu glabāšanu blokķēdē. Tajā netiek izmantots nekas cits kā ik pēc 10 minūtēm nosūtīta hash. Mastercoin mērķis ir to izmantot, lai nosūtītu tīkla tirdzniecības datus uz Bitcoin blokķēdi.

Tas ne tikai samazinās tirdzniecības izmaksas, bet arī samazinās blokķēdes uzpūšanās iespējas Mastercoin dēļ.

Apakšējā līnija: Kas ir Mastercoin (Omni)?

Omni patiešām bija pirmā pastiprinātāju tehnoloģija Blockchain pasaulē. Ideja bija revolucionāra, taču šeit un tur saskārās ar dažām kļūdām. Diemžēl ar to bija pietiekami, lai sabojātu tā stāvokli. Šīs sākotnējās kļūdas arī pavēra ceļu tās konkurentam, darījumu partnerim, ieņemt pirmo vietu. Pat nosaukuma maiņa neko daudz nevarēja izdarīt.

Ņemot vērā visu to, ir grūti paredzēt, kāda ir Omni nākotne. Lai arī Omni ir nācis klajā ar daudzām aizraujošām tehnoloģijām, kuru lietošana varētu būt patiešām interesanta, ir grūti paredzēt, vai tās spēs apturēt cilvēku pāreju uz konkurentu vai nē. Tā kā tas ir mazs tirgus, nepietiek konkurences, kas ļautu abiem dalībniekiem uzplaukt. Tādēļ jūs varat sagaidīt, ka tuvākajā nākotnē viens no projektiem galu galā izzudīs no kosmosa. Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat apmeklēt Omni twitter rokturis un Mastercoin vietne.

Ja vēlaties labāk izprast blokķēdes tehnoloģijas pamatjēdzienus, jums vajadzētu apskatīt šo bezmaksas blokķēdes kursu.

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map