NEP5: NEO žetonu ceļvedis

Šajā rokasgrāmatā ir apspriests NEP5 marķieris no NEO platformas ar dažādiem NEP5 makiem un projektiem, kā arī visaptverošs NEO NEP5 marķieru saraksts.

NEO ir piesaistījis lielu uzmanību kriptogrāfijas kopienā. Ne tikai tas, ka NEP5 standarts rada ziņas, jo tas ir daļa no NEO platformas. Tur ir daudz populāru NEP5 marķieru, tostarp ONT, DBC un NEX.

NEP5 ir tas, uz ko mēs šodien koncentrēsimies. Mūsu ceļvedis būs vērsts uz to, kā izpētīt, kā tas darbojas, kā tas atšķiras no ERC20. Mēs uzskaitīsim arī dažus no daudzsološākajiem NEP5 projektiem (gan pašreizējiem, gan nākotnes projektiem). Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi mēs salīdzināsim to ERC20.

Reģistrēties tūlīt:Uzņēmumu bloku ķēžu pamati

Kas ir NEP5 NEO Token?

NEP nozīmē “NEO Enhancement Protocol”. Skaitlis “5” ir vienkārši pārskatījums, par kuru visi ir vienojušies. Tā ir arī versija, ar kuras palīdzību platformai tiek pievienoti uzlabojumi. Šī pārskatīšana arī pievienoja atbalstu ar NEO darbināmām kriptogrāfijas valūtas žetoniem, līdzīgi kā Ethereum darīja līdz šim.

Ja vēlaties uzzināt tuvāko ekvivalentu, tad Ethereum ERC-20 un ERC-223 standarti. Šie ERC-20 un ERC-233 standarti arī sniedza labu atsauci NEP5 izstrādes laikā. Jums vajadzētu pārbaudīt salīdzinājumu starp ERC 20 pret ERC 223 un ERC 777.

Kāpēc jums vispār ir nepieciešams protokols?

Protokoli nodrošina datu vai koda fragmentu izturēšanos vai mijiedarbību ar tīklu. Viena vienkārša līdzība ir HTTP protokols. Tas nosaka, kā dati tiek pārsūtīti no pārlūkprogrammas uz serveri. Šādi katrs pārlūks vai serveris zina, kuras darbības jāveic, kā arī nodrošina, ka procesa laikā nekas nesabojājas. Savukārt izstrādātājiem ir jāievēro standarts, izstrādājot savas lietotnes, kas izmanto HTTP. Tādā veidā standarti un protokoli pārvalda visu ekosistēmu, lai nodrošinātu labāku funkcionalitāti un izpildi.

NEP-5 neatšķiras. Tas ir NEO standarta protokols, kas regulē galvenās funkcijas, kuras marķierim būtu jāievieš, lai izmantotu tīklā. Piemēram, jebkuram marķierim, kura pamatā ir NEO, jābūt NEP5, pirms to var tirgot vai apmainīt ar dažādām pusēm vai biržā. Tas ietver arī nepieciešamās darbības, tostarp bilances pārbaudes, marķiera apstiprināšanu, pārsūtīšanu utt.

NEP5 standarts arī nodrošina minimālās drošības saglabāšanu, kad marķieri mijiedarbojas ar citiem marķieriem vai ar blokķēdi. Īsāk sakot, marķieriem, kas darbojas ar NEO blokķēdi, jāatbilst NEP5 standartam.

Lasīt vairāk:Kas ir NEO Blockchain?

NEO NEP5 žetonu ainavas infografika

NEP5 žetoni

NEP5 funkcijas

Protokols noteica, ka NEP5 marķierim jābūt definētām šādām metodēm. Lai labāk izprastu, uzskaitīsim tos zemāk.

 1. nosaukums () atgriež virkni: funkcija atgriež marķiera nosaukumu virknes formātā.
 2. simbols () atgriež virknes: funkcija atgriež marķiera simbolu virknes formātā.
 3. decimāldaļas () atgriež baitu: funkcija atgriež marķieru decimāldaļu vērtību. Tas norāda, vai pēc tā, cik daudz, ir dalāms.
 4. totalSupply () atgriež BigInteger: funkcija atgriež kopējo marķieru daudzumu
 5. balanceOf (baitu [] konts) atgriež BigInteger: funkcija atgriež konta atlikumu.
 6. pārskaitījums (baits [] no uz, BigInteger summa): Funkcija atgriež no vienas adreses uz citu pārsūtīto marķieru skaitu.

NEO NEP veidi

NEP ir veidi. Jā, jūs to izlasījāt pareizi. Tam ir trīs veidi. Uzskaitīsim tos tālāk.

 1. Standarta: Standarta NEP tiek izmantots, lai aprakstītu visas izmaiņas, kas ietekmē visas vai lielāko daļu NEO ieviešanas. Tas ietver izmaiņas, piemēram, tīkla protokolu, darījumu derīguma noteikumus utt.
 2. Informatīvs: Informatīvo NEP izmanto, lai aprakstītu NEO dizaina problēmu. To izmanto arī vispārīgas informācijas vai vadlīniju koplietošanai.
 3. Meta: Meta NEP tiek izmantots, lai aprakstītu izmaiņu priekšlikuma procesu vai notikumu saistībā ar to.

Iepazīstieties ar NEP8 NEO Token

Ja esat nonācis NEO blokķēdes ekosistēmā, iespējams, esat dzirdējis par NEP-8. Tas varētu izklausīties zināmā mērā līdzīgs nosaukumdošanas dēļ, taču to nevajadzētu jaukt.

NEP8 mērķis ir nodrošināt NeoVM kaudzes izolāciju. Tās mērķis ir piedāvāt dinamisku izsaukumu drošību, kā arī sniegt atbalstu visām jaunajām funkcijām nākotnē.

NEP8 pret NEP5

Tas nozīmē, ka NEP8 ir atšķirīgs un kalpo atšķirīgai funkcionalitātei, salīdzinot ar NEP5.

Pašlaik NEP-8 nav aktīvs un nav izvietots mainnet. Tas ir aktīvi izstrādāts un ir testa režīmā, kur priekšlikums joprojām darbojas. Tas ir tikai priekšlikums un līdz šim nav noteikts.

Vai mums ir nepieciešami NEP5 marķieri?

Runājot par kriptogrāfiju, vispirms nāk prātā dažādas tehnoloģijas, kas mums šobrīd ir tirgū. Viss sākās ar Bitcoin, kas vispirms izmantoja blokķēdes tehnoloģiju. To sauc arī par pirmās paaudzes blokķēdes tehnoloģiju. Pēc tam mēs redzējām blokķēdes tehnoloģiju 2. paaudzes dzimšanu, t.i., Ethereum, LiteCoin utt..

Tad nāca NEO. NEO nodrošina gudru ekonomiku, kas dod izstrādātājiem iespēju izveidot dApps, izmantojot viedos līgumus.

Lai NEO darbotos, tiek izveidots NEP5. Ir jāsaprot, ka bez pienācīgas standartizācijas žetoni nedarbosies vai darbosies nepareizi bez jebkāda pamata vai vadlīnijām. Tāpēc NEO izstrādātājiem ir jāizlaiž standarts, kas tagad ir pazīstams kā NEP5.

Kas padara NEP-5 īpašais?

NEP5 ir īpašs, un mēs tam varam piekrist no tā, ka tie liek NEO ekosistēmai darboties nevainojami. Tie veicina NEO ekosistēmas darbību un noved to līdz līmenim, ko piedāvā Ethereum ekosistēma. Turklāt NEP5 marķieris neizraisa konkurenci. Tās mērķis ir padarīt NEO platformu spēcīgāku, mudinot izstrādātājus izveidot vairāk NEP5 marķieru un palaist tos platformā. Tas nozīmē, ka tas veicina inovācijas un arī plaukst, nodrošinot vērtību izstrādātājiem un žetonu īpašniekiem.

NEP5 standarts ne tikai nodrošina NEP tokenu kvalitāti, bet arī atvieglo citu apmaiņu mijiedarbību ar tiem.

NEP5 NEO žetoni darbā

NEP5 standarts arī atvieglo NEO žetonu pārsūtīšanu.

Apskatīsim, kā tas darbojas. Pirmkārt, jūsu NEO publiskajā adresē mums ir jābūt NEP5 marķieriem. Gan NEO, gan NEP5 ir daļa no NEO maka.

Tagad, ja maka turētājs nosūta marķieri uz jūsu publisko adresi, tas automātiski tiks parādīts NEO blokķēdē. Marķierus varat arī izsekot, izmantojot vietni neotracker.io vai citus izsekošanas pakalpojumus. Īsāk sakot, ir viegli nosūtīt, izsekot un saņemt NEP5 žetonus. Tos var arī pārsūtīt uz jauniem maciņiem vai apmaiņas vietām, kas atbalsta NEP5 marķieri.

NEP5 Maki

NEP5 žetonus var uzglabāt arī makos. Tā kā tā ir decentralizēta ekosistēma, jums pašiem ir jāuzglabā žetoni. Šim nolūkam varat izmantot bezmaksas makus. Šie maki ir 100% droši. Tomēr nekad nedalieties nevienam ar savu maku privāto atslēgu. Ja jūs to izdarīsit, jūsu NEP5 marķieru saraksts tiks nozagts.

 1. NEON maks: Tas ir viens no populāriem NEP5 makiem, ko varat iegūt. Tas glabā saņem un nosūta marķierus, kas darbojas ar NEO. Tas atbalsta arī automātisko GAS ģenerēšanu, kas tiek izplatīta katru dienu. Viss, kas jums nepieciešams, lai pieteiktos un pieprasītu, ir noklikšķinot uz vienkāršas pogas. NEON seifs ir atvērtā koda un ir pieejams operētājsistēmām Windows, Linux un MACOS.
 2. NEO izsekotājs: Tīmekļa seifs, kas atbalsta NEO un citus NEP5 NEO marķierus. To var izmantot arī bezsaistē, un tas atbalsta arī GAS. Darījumos varat arī meklēt, izmantojot blockchain explorer.
 3. NEO maks: Tīmekļa NEO seifs, kas piedāvā tādas funkcijas kā privāto atslēgu izveidošana, atjaunošana un importēšana. Varat arī pievienot kontaktus un rezerves maku. To visu var izdarīt, izmantojot tīmekļa saskarni.

Jūs varat izmantot NEO Explorer, lai atrastu citu NEO adresi! Izņemot šos, varat izmantot arī aparatūras makus, piemēram, Ledger Nano S.

Ar ko tas atšķiras no ERC 20? (NEP5 pret ERC20) vai NEO pret Ethereum

Līdz šim mēs apspriedām NEP5 žetonu līdzību ar ERC20. Tie viens otram piedāvā līdzīgu veidu funkcionalitāti un mērķi. Starp ERC20 un NEP5 marķieriem ir dažas būtiskas atšķirības. Arī NEP-5 marķieru projekti nav bieži sastopami, salīdzinot ar ERC 20 projektiem. Lai labāk izprastu, varat izlasīt šo rakstu – kas ir ERC20?

Izmaksas

Viens no būtiskākajiem iemesliem tam ir izmaksas, kas saistītas ar NEP5 marķieru izstrādi.

Lai iegūtu labāku priekšstatu, apspriedīsim izmaksas, kas nepieciešamas, lai ERC-20 marķieri izvietotu Ethereum ekosistēmā. Lai izvietotu ERC-20 marķieri, izstrādātājam vai organizācijai vajag tikai 32 000 gāzes. Gāze ir veids, kā aprēķināt darījuma veikšanas izmaksas Ethereum blokķēdē. Ja mēs aprēķinām 32 000 gāzes izmaksas ar pašreizējām cenām, ERC-20 marķiera projekts var maksāt ne vairāk kā 5 USD. Jā, jūs to izlasījāt pareizi. Ir ļoti lēti iegūt savu žetonu tiešraidē Ethereum blokķēdē, saglabājot atsevišķas attīstības izmaksas.

Runājot par NEO, tas ir pavisam cits stāsts. Viedo līgumu ieviešanas izmaksas tiek aprēķinātas GAS. NEO darbina GAS, un tā ir arī platformas dzimtene. Tomēr, kā jau teicām, tas maksāja daudz. Lai būtu precīzi, NEP5 marķiera dzīvošana NEO blokķēdē maksāja 500 GAS. GAS cena rakstīšanas laikā svārstās ap 10 USD. Ja mēs pareizi aprēķinām, projekta īstenošana maksās 5000 USD.

Tas ir daudz! Arī GAS cena svārstās, kas nozīmē, ka tā var maksāt jebko no 5000 līdz 10 000 USD vai pat vairāk. Pīķa laikā GAS cena sasniedza pārsteidzošus 85 USD. Tas ir par daudz!

Tāpat nav garantijas, ka projekti būs veiksmīgi, kas rada pārāk lielu risku NEP5 izstrādātājiem. Tomēr tam ir arī pozitīvā puse, kas ar to saistīta.

 1. Tiek veikti tikai kvalitatīvi projekti, un izstrādātāji pārdomā savu projektu, pirms pat sāk pie tā strādāt.
 2. Izstrādātāji turpina strādāt pie saviem projektiem pēc izvietošanas.
 3. NEO ekosistēmā nav surogātpasta projektu.
 4. Mazāk un noderīgi projekti nozīmē, ka NEO blokķēde vienmēr darbojas optimāli, neradot iespēju sastrēgumiem.

Turpmākam pētījumam:NEO priekšrocības – daudz vairāk nekā gudra ekonomika

Attīstības elastība

Kas attiecas uz attīstību, NEO nodrošina labāku ekosistēmu izstrādātājiem. Galvenais iemesls tam ir tas, ka nav atkarības no valodas, lai izveidotu NEP5 žetonus, viedos līgumus vai dApps, kas darbojas NEO blokķēdē. Kad runa ir par Ethereum, izstrādātājam ir jāapgūst stingrība, viņu īpašumtiesību valoda.

Solidity ir jauna programmēšanas valoda, un tā ir izveidota tikai darbam ar Ethereum blokķēdi. Ne daudzi cilvēki par to zina vai viņiem ir zināšanas Ethereum dApps un viedo līgumu izstrādei. Tas apgrūtina talantu algošanu tirgū.

Tas dod divas priekšrocības NEO bloku ķēdei.

 1. Jebkurš izstrādātājs var sākt darbu bez nepieciešamības apgūt jaunu programmēšanas valodu.
 2. NEO nodrošina labāku pielāgošanu un apstrādi programmēšanas valodas elastības dēļ.

Vienprātības modelis

DAO uzlaušana Ethereum blokķēdē vēsturiski bija viens no lielākajiem kapātājiem kriptovalūtas vēsturē. Tehniski, kad notika uzlaušana, liela daļa kopienas vēlējās mainīt izmaiņas, bet otra puse gribēja plūst, kā tas ir, bez izmaiņām blokķēdē. Tas noveda pie cietās dakšas, kas savukārt dzemdēja Ethereum Classic (ETC). ETC ir tā pati Ethereum blokķēde, pirms notika DAO uzlaušana. ETH turpināja darboties ar jaunām izmaiņām un labojumiem, lai tai vairs nebūtu jāpārdzīvo tā pati problēma.

No otras puses, NEO ir labāka vienprātības metode, lai apkarotu līdzīgas situācijas. Tas izmanto deleģēto bizantiešu defektu tolerantu (dBFT) modeli. Šī vienprātības metode ir izstrādāta tā, ka tā novērš līdzīgas NEO bloku ķēdes dakšas un nodrošina, ka strīdu gadījumā jaunās izmaiņas var veikt bez dakšas. Īsāk sakot, tas ir stabilāks un jau no paša sākuma ir iebūvēts jaunināšanas ceļš.

Quantum Computer Proof

Drošība ir viens no lielākajiem iemesliem, kāpēc mēs izmantojam blokķēdi. Tas ir salīdzinoši drošs, salīdzinot ar citām tehnoloģijām. Blockchain arī nodrošina pārredzamību, integritāti un veidu, kā efektīvi pārskaitīt līdzekļus.

Tomēr Ethereum joprojām ir neaizsargāts pret kvantu skaitļošanu. Ethereum izmantotie kriptogrāfiskie algoritmi nav pasargāti no kvantu datoru piedāvātā. Tas nozīmē, ka šie jaudīgie datori var viegli padarīt atšifrētas privātās atslēgas.

NEO gadījumā tas ir gatavs kvantiem. Kad ieradīsies kvantu datori, NEO blokķēde būs gatava pielāgoties tās atšifrēšanas apstrādes jaudai, ko tie var piedāvāt. Tomēr tas nenozīmē, ka Ethereum iet bojā. To izstrādātāji atjauninātu kriptogrāfisko algoritmu, kad pienāks laiks. Bet tagad NEO ir priekšrocība un tā ir gatava nākotnei.

Lasīt vairāk:NEO vs Ethereum: kas ir labāks?

Daudzsološi NEP5 projekti

Kā jūs, iespējams, jau esat sapratis, NEO nodrošina platformu, kurā projekti var attīstīties pēc iespējas vairāk. Patiesībā projektu skaits pēdējo divu mēnešu laikā ir pieaudzis. Lai iegūtu izpratni par NEP5 potenciālu un NEO blokķēdi, tagad mēs apspriedīsim daudzsološākos ar NEP5 darbināmos projektus. Tātad, bez kavēšanās, sāksim darbu.

Daudzsološs NEP5 žetonu saraksts

NameNEP5 marķierisPar ProjectUsage
Ontoloģija ONT Ontoloģijas projekts ir saistīts ar uzticības ekosistēmas veidošanu, kas attīstās integrētā, izplatītā un daudzveidīgā tīklā. Var izmantot dažādos veidos, ieskaitot autorizāciju, pārbaudi, datu apmaiņu un daudz ko citu.
DeepBrainChain DBC DeepBrainChain ir AI skaitļošanas platforma, kas darbojas uz blokķēdes. Nodrošiniet decentralizētu, rentablu, drošu un drošu AI skaitļošanas platformu
NEX NEX Decentralizēta apmaiņas un maksājumu platforma, kas izveidota virs NEO blokķēdes. Ļauj viegli tirgot NEP5 žetonus. Tas arī atvieglos darījumus starp starpbloku ķēdes tehnoloģijām, piemēram, Ethereum un NEO.
Cepiņš ZPT Zeppin ir decentralizēta platforma reklāmām. Izmantojot Zeppin, reklāmas materiāli var efektīvi izplatīt savu darbu, iegūt atzinību un arī nodrošināt pārrobežu maksājumus.
ATSLĒGA TKY THEKEY ir identitātes pārbaudes rīks, kas kopā ar lielajiem datiem izmanto blokķēdi. Palīdz valdībām un citām organizācijām ātri un efektīvi autorizēt personas un viņu ierakstus.
Efektu tīkls EFX Efektu tīkls ir decentralizēts tīkls mākslīgajam intelektam. Nodrošina AI projektus decentralizētā formā, piedāvājot lētu alternatīvu centralizētām ekosistēmām.
Mēness gaisma Mēness gaisma Lux Moonlight piedāvā pilnīgu gala līdz gala projektu vadības platformu blokķēdē. Piešķiriet organizācijām iespēju izmantot platformas priekšrocības un nodrošiniet arī koncertus un likviditāti.
Asura monēta Asura Coin nodrošina eSporta ekosistēmu, kas nodrošina pašizaugsmi un iespējas. Ļauj spēlētājiem, komandām, vadītājiem, investoriem un citām organizācijām, kas saistītas ar spēlēm, izmantot decentralizētas platformas priekšrocības.
iMusify IMU Decentralizēta platforma mūzikas veidotājiem. Izmantojot platformu, mūzikas radītāji var dalīties savā mūzikā ar pasauli un nopelnīt pilnu peļņu bez vidēja vīrieša vajadzības.

Ontoloģija

Ontoloģija piedāvā uzticēšanās ekosistēmu NEO blokķēdē. Viss ir par daudzveidīga, izplatīta un integrēta uzticības tīkla nodrošināšanu lietotājiem. Tas nozīmē, ka tas atbalsta dažādas blokķēdes un IT struktūras. Lai tas būtu iespējams, tajā tiek izmantoti protokoli, kas nodrošina, ka tādas pamatfunkcijas kā digitālā identifikācija verifikācijai, autorizācijai, datu apmaiņai un citas darbojas bez jebkādas centralizētas iestādes.

Turklāt, ieviešot uzticību tīklam, tas automātiski ļauj organizācijām un korporācijām koncentrēties uz vissvarīgāko savā biznesā, t.i., darbībām.

Ontoloģija pilnībā izmanto NEO blokķēdes piedāvātās iespējas. Faktiski ontoloģija ir dziļi saistīta ar NEO. Pašlaik Onchain izstrādā ontoloģiju. Tas ir Ķīnas attīstības uzņēmums. Ne tikai tas, ka ontoloģijas galvenais arhitekts ir neviens cits kā Li Jun Js. Kopumā tas piešķir ievērojamu ticamību tam, ko viņi cenšas sasniegt, jo mēs visi zinām, ka komanda aiz projekta ir spējīga.

Tehniski tas piedāvā ONT bloku ķēdes ietvarus, ONT mijiedarbības protokolu un ONT bloku ķēdes. Visi šie, apvienojot, ir pazīstami kā Ontoloģijas infrastruktūra.

Galvenās iezīmes, kuras ir vērts izcelt

 • Piedāvā dalītu uzticības sadarbību
 • Tas ir augstas veiktspējas blockchain projekts
 • Pilnīgs pielāgošanas atbalsts dažādām blokķēdes lietojumprogrammām
 • Tas piedāvā dažādus protokolus un moduļus, piemēram, ONT ID, ONT datus un ONT rādītājus.
 • Darbojas dažādos scenārijos, piemēram, sadalīta datu apmaiņa, identitātes sistēmas un daudz kas cits.

DeepBrain ķēde (DBC)

DeepBrain ķēde ir ārkārtīgi daudzsološa platforma. Faktiski tā ir pirmā AI skaitļošanas platforma, kas savā labā izmanto blokķēdi. Tās mērķis ir izveidot platformu, kas pilnībā maina mākslīgā intelekta skaitļošanas darbību. Lai to izdarītu, viņu mērķis ir nodrošināt drošu, elastīgu, zemu izmaksu un decentralizētu mākslīgā intelekta skaitļošanas platformu.

No otras puses, platforma atvieglos AI projektu un produktu vadīšanu.

Šobrīd uzņēmumiem ir jāiegulda daudz līdzekļu attiecībā uz skaitļošanas jaudu un resursiem, lai veiktu aprēķinus. Process ir nepielūdzams un var aizņemt daudz laika. Nemaz nerunājot par to, lai atrisinātu problēmu, AI entuziastam parasti ir jāveic atkārtoti aprēķini, lai iegūtu vēlamos rezultātus.

Šeit ienāk DeepBrain ķēde. Tie nodrošina efektīvu un rentablu veidu, kā lietotājiem nodrošināt AI skaitļošanas jaudu. Lai samazinātu cenu, viņi gatavojas izmantot unikālu uzņēmējdarbības modeli. Saskaņā ar viņu izmantoto uzņēmējdarbības modeli uzņēmumam vai organizācijai, kas vēlas izmantot viņu pakalpojumus, jāsedz tikai 30% no izmaksām. Pārējos 70% izmaksu mezgls pārvaldīs, izmantojot kalnrūpniecību.

Mezgli būs nozīmīga blokķēdes daļa. Tie galvenokārt tiks izmantoti viņu decentralizētajā neironu tīklā, kur katram mezglam ir sava loma. Lai mezglos pārbaudītu algoritmus, DeepBrain gatavojas maksāt, izmantojot DBC vietējo marķieri. DBC marķieris tiek veidots, izmantojot NEO viedos līgumus. Tas izmanto arī hibrīdu vienprātības mehānismu, kas sastāv no POI un DPOS.

Interesanti, vai ne? Viņi arī aktīvi piedalīsies decentralizētas tirdzniecības platformas nodrošināšanā. Tirdzniecības platformas izmantošana būs pilnīgi droša. Turklāt tas piedāvās jaunas funkcijas, pateicoties AI darbinātajai blokķēdei.

Galvenās iezīmes, kuras ir vērts izcelt

 • Droša un zemas izmaksas
 • Piedāvā lielisku privātuma aizsardzību
 • Piedāvā lielisku platformu AI projektiem, lai tos izpētītu un izmantotu.

NEX

NEX ir trešais projekts, kuru mēs apspriedīsim NEP-5 daudzsološo projektu sarakstā, kas jau ir izlaisti. NEX ir apmaiņas un norēķinu platforma, kas izmanto NEO blokķēdes priekšrocības, un to izstrādā neviens cits kā Zionas pilsēta (CoZ). Tas izraisīja daudz buzz un hype.

NEX unikālais pārdošanas punkts ir tā spēja nodrošināt vienkāršu tirdzniecības platformu un piedāvāt arī sarežģītus darījumus. Tas veicina NEO decentralizēto raksturu un nodrošina lietotājiem ātrumu un drošību.

Aizkulisēs tas izmanto ārpus ķēdes atbilstošu motoru. Motors pareizi izmanto bloku ķēdes funkcijas un ļauj NEX viegli apstrādāt ātrākus un sarežģītākus darījumus vairākos blokķēdēs, piemēram, Ethereum un NEO..

NEX var apstrādāt arī ievērojamu apjomu un nodrošināt pārbaudāmus darījumus visā blockchain tehnoloģijā. Tas piedāvā arī maksājumu pakalpojumu. Maksājumu sistēma darbojas, nodrošinot trešo personu viedos līgumus par aktīvu nosūtīšanu un saņemšanu NEO platformā. Kompensācijā viņi saņem GAS un NEO par aprēķinu, kas nepieciešams, lai darījums būtu veiksmīgs.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, NEX nodrošina arī NEX seifa paplašinājumu. Šis paplašinājums atvieglo vienmērīgu koordināciju starp dApps, vietnēm un NEX.

Galvenās iezīmes, kuras ir vērts izcelt

 • Atbalstīti liela apjoma un sarežģīti darījumi
 • Nodrošina maksājumu pakalpojumu
 • NEX seifa pagarinājums
 • Atbalsta tirdzniecību starp ķēdēm

Zeepin

Zeepin nodrošina dalītu ekonomiku radošajai industrijai. Tā ir īpaša ekosistēma, kas mēģina atrisināt problēmu, ar kuru pašreizējie cilvēki saskaras pašreizējā nozarē. Zeepin piedāvā radošās industrijas, lai izmantotu Zeepin piedāvāto, t.i., aizsardzību, savienojumu, atzīšanu un pārāk objektīvi.

Ideja ir balstīta uz decentralizāciju un vēlas, lai radošā industrija padarītu efektīvāku pārrobežu maksājumu nevainojamu. Ja redzat, daudzi projektu veidotāji strādā pāri robežām. Lai saņemtu samaksu, nepieciešams daudz laika. Šī kavēšanās var maksāt daudz, ja tās apvienotas kopā.

Izveidotājiem tiek piedāvātas autortiesību funkcijas, kas ne tikai darbojas kā maksājumu sistēma. Tas nozīmē, ka ikviens var bloķēt savu darbu ar autortiesībām un saņemt tam sertifikātu. Tas arī atvieglo radošo industriju saikni un mudina cilvēkus uzņemties dažādus projektus, kas agrāk viņiem nebija pieejami.

Turklāt, lai atvieglotu talantu un radošo darbu, Zeepin piedāvā arī veidu, kā mitināt savus kolektīvos fondus, kas atrodas blokķēdes augšpusē. Citas galvenās iezīmes ir talantu vervēšana.

Lai izveidotu uzticību pušu starpā, Zeepin izmanto viedos līgumus, kas tiek veidoti, ievērojot NEP-5 standartus. Tas automatizē peļņu un sadala to saskaņā ar viedo līgumu vienošanos. Īsāk sakot, to var izmantot ikviens, kam ir radošs darbs. Piemēram, to var izmantot rakstnieki, mākslinieki, arhitekti, dizaineri un izpildītāji.

Galvenās iezīmes, kuras ir vērts izcelt

 • Atbalsta pārrobežu maksājumus
 • Atbalsta autortiesības
 • Iespējojiet labus projektus, lai tie varētu piesaistīt līdzekļus

ATSLĒGA

Pēdējais projekts, kuru mēs apspriedīsim, ir THEKEY. THEKEY ir identifikācijas verifikācijas rīks (IDV), kas darbojas virs blokķēdes. Tas izmanto daudzas ar blokķēdi saistītas metodes, tostarp uz blokķēdi balstītu dinamisko daudzdimensionālo identifikāciju (BDMI) un personu identificējošu informāciju (PII). BDMI izmanto PII, kuru dara pieejamu un atļauj valdības ierēdņi.

Tātad, ko tas viss nozīmē? Īsāk sakot, tas ir identifikācijas un verifikācijas rīks, kas izmanto blokķēdi un valsts lielo datu tehnoloģiju.

Tātad, kas ir unikāls šajā projektā? Tie ir pilnīgi uzticami dati, kas tiek glabāti vai iegūti, izmantojot THEKEY. To nevar nedz mainīt, nedz noliegt. THEKEY pilnībā atbalsta valdība, un tā tiek veidota, izmantojot nacionālo datu bāzi. Tādējādi tas noved pie labākiem ticamiem rezultātiem. Ierēdņiem būs vieglāk atrast informāciju. Turklāt meklēšana būs precīzāka, visaptverošāka un visos iespējamos veidos uzticama. Indivīdi var arī gūt labumu no šāda veida sistēmas, un viņiem nebūs jāgaida, kamēr tiks izgūti vērtīgi dati.

THEKEY arī gūst labumu no zemākām izmaksām, jo ​​tā ir ātra un ļauj izvairīties no dublēšanās. Tas arī apiet datu vākšanu, autentifikāciju un apstrādi. Tas nodrošina arī lielisku lietotāja pieredzi, jo lietotājiem nav jāpaļaujas uz jebkuru programmatūras risinājumu. Kad viņu identitāte ir saglabāta, tai var piekļūt jebkurā laikā un no jebkuras vietas.

Mēs esam iekļāvuši THEKEY daudzsološo NEP-5 projektu sarakstā, jo tas parāda īstenošanu reālajā pasaulē.

THEKEY projekts ir liels. Līdz šim valdības iestādes bloku ķēdē ir apkopojušas un glabājušas 210 miljonus cilvēku datus, kas nodrošina piekļuvi reāllaikā..

Galvenās iezīmes, kuras ir vērts izcelt

 • Lēts
 • Ātri un uzticami
 • Valdības atbalstītie dati tiek glabāti blokķēdē
 • 100% uzticams.
 • Lieliska lietotāja pieredze

Efektu tīkls (EFX)

Tāpat kā dziļo smadzeņu ķēde (DBC), arī The Effect Network ir decentralizēts tīkls mākslīgajam intelektam. Tomēr tas nav pilnībā līdzīgs DBC. To galvenokārt virza, lai piedāvātu pakalpojumus mākslīgā intelekta tirgū, izmantojot NEO platformas decentralizēto un atvērto raksturu. EFX nodrošinās ekosistēmu, kas piedāvā trīs fāzes. Tas to dara, dodot zemu šķērsli ienākšanai tirgū, nulles maksu un ātru izaugsmi. Protams, to veicina NEP5 žetoni un tas mainīs AI un cilvēku mijiedarbību.

Mēness gaisma

Mēness gaisma ir vēl viens daudzsološs projekts, kura mērķis ir nodrošināt platformu, kas ir pilnībā decentralizēta, kā arī piedāvā pilnīgu projektu vadību. Tas ir veidots virs NEO blokķēdes. Galvenais mērķis ir uzlabot tirgu, nodrošinot interesantus koncertus un likviditāti. Tas nodrošina arī neuzticamu atsākšanu, kas automātiski pievieno uzdevumus, kad lietotājs izpilda uzdevumu.

Asuras monēta (ASA)

Asura Coin ir NEP-5 darbināms marķieris, kas darbina Asura World platformu. Tā ir eSporta ekosistēma, kas ir pašpietiekama un ārkārtīgi daudzsološa. Asura monēta ir visas sistēmas centrs, kas ļauj veikt darījumus. Tas stimulē darbības eSporta kopienas attīstībai un paver spēles masām. Tas nodrošina konkurētspējīgu platformu, kur komandas, vadītāji un sponsori var uzplaukt un veidot labāku eSporta pieredzi ikvienam.

iMusify (IMU)

iMusify ir ar mūziku saistīta platforma, kas ir veidota uz blokķēdes. Kā parasti, tas ir decentralizēts un nodrošina satura veidotājiem iespēju dalīties savā mūzikā ar pasauli. Tas piešķir mūzikas radītājam spēku, noņemot vidējo cilvēku, kā arī nodrošina lietotājiem iespēju piekļūt mūzikai tieši, izmantojot blokķēdi. Tas rada sociālo mediju platformu, kas sniedz vērtību, nevis lietotāja datu un reklāmu sistēmas izmantošanu.

Lasīt vairāk:NEO dApps ekosistēma: NEO decentralizēto blokķēdes lietojumprogrammu pilnīgs saraksts

Galīgais NEO NEP5 žetonu saraksts

NameTokenPar projektu
NEX NEX Decentralizēta apmaiņas un maksājumu platforma.
Switcheo SWTH Vairāku ķēžu decentralizēta apmaiņa.
Alphelion APH P2P tirdzniecības un apmaiņas platforma.
Cilpas LRN Jauna decentralizēta marķiera apmaiņa, kurā tiek izmantoti jauni kriptogrāfijas tirdzniecības standarti.
Spotcoin SPOT Spotcoin ir ārpusbiržas mijieskaita centrs starp fiat un kriptonauda.
Alcehmint SDT Alchemint mērķis ir nodrošināt kriptovalūtu ar fiksētu piesaisti ar stabilu cenu.
Asura monēta Asura Coin nodrošina eSporta ekosistēmu, kas veicina pašizaugsmi un iespējas.
Uzvarai FTW ForTheWin ir tiešsaistes azartspēļu platforma, kas darbojas ar blokķēdes palīdzību.
APMEKLĒT EXT Decentralizēta reklāmas blokķēdes platforma.
ATSLĒGA TKY THEKEY ir blokķēdes identifikācijas verifikācijas rīks, kas rada drošas identitātes.
TILTS TOLL Bridge uzlabo verifikācijas drošību un samazina juridiskās izmaksas fiziskām personām un SIO.
PikcioChain PKC PikcioChain ir droša apmaiņa ar blokķēdi, kas aizsargā personas datus.
Ontoloģija ONT Ontoloģija veido uzticības sadarbības ekosistēmu, kas plaukst izplatītajā tīklā.
DeepBrainChain DBC DeepBrainChain ir AI skaitļošanas platforma, kas darbojas uz blokķēdes.
NOS NOS NOS nodrošina caurspīdīgu internetu ar virtuālās operētājsistēmas palīdzību.
Senno SENNO Senno ir uz blokķēdes balstīta decentralizēta noskaņojuma analīze un uz pūļa balstīta ekosistēma.
NeoNameService NNC Decentralizēts domēna vārdu pakalpojums.
Trīsvienība TNC Trinity Network Credit ir universāls ārpusķēdes mērogošanas risinājums.
NKN NKN NKN ir decentralizēts, koplietojamā tīkla savienojamības protokols.
QLINK QLC Qlink ir atvērtā koda blokķēdes telekomunikāciju infrastruktūra un mobilais tīkls.
Sarkanais pulss RPX Red Pulse ir Ķīnā balstīta pētījumu platforma, kuras mērķis ir stimulēt inovācijas.
Mēness gaisma LUX Mēness gaisma ir viedās ekonomikas darbaspēka platforma, kas darbojas ar blokķēdi.
Alfakats KAĶIS Alphacat ir decentralizēts ar AI darbināms tirgus.
Travala AVA Travala ir decentralizēta ceļojumu rezervēšanas platforma.
Kvarteri PROQ Decentralizēta nekustamā īpašuma platforma.
Tors THOR THOR ir decentralizēta koncertu ekonomika.
Zeepin ZPT Zeepin ir decentralizēta platforma reklāmām.
Galaktika GALA GALA ir decentralizēta lietotne, kas satura veidotājiem ļauj izpētīt radošumu.
iMusify IMU iMusify ir decentralizēta platforma mūzikas veidotājiem.
Endrosit EDS Futūristiska satura izplatīšanas ekosistēma.
Stāstījums NRVE Narrative ir sociālo mediju platforma, kas veido satura ekonomiku.
Wowbit WWB Pakalpojuma platforma, kas cenšas radīt vērtību, izmantojot Wowoo žetonus.
Fantasma Dvēsele Nākamās paaudzes blockchain platforma satura izplatīšanai.
Coupit KUPA Coupit ir blokshēmas filiāles platforma.
Iedarbināt AI EFX Effect.AI ir decentralizēta mākslīgā intelekta platforma.
Galvenā līguma žetons MCT Lietderības marķiera pievienotā vērtība NEO viedajai ekonomikai.
Guardium GDM Decentralizēts ārkārtas reaģēšanas tīkls

Secinājums

NEO ir lieliska blokķēdes platforma un ekosistēma. Atsevišķi elementi, piemēram, NEP5, to darbina. Šodien mēs pārdzīvojām NEP5 piedāvājumu attiecībā uz vērtību, funkcionalitāti, projektiem un daudz ko citu! NEP5 standarts nodrošina lielāku vērtību, salīdzinot ar ERC20, kā jūs to lasījāt no NEO un Ethereum salīdzinājuma. Mēs esam pievienojuši diezgan daudz ar NEP5 darbināmu projektu un arī dalījušies ar jums dažos gaidāmajos daudzsološajos projektos.

Tātad, ko jūs domājat par NEP5? Vai tas ir šeit, lai paliktu? Vai to var uzlabot? Kādi ir daudzsološie NEP-5 NEO projekti? Komentējiet zemāk un informējiet mūs.

Ja vēlaties iegūt labāku priekšstatu par blokķēdes pamatiem, noteikti pārbaudiet bezmaksas blokķēdes kursu.

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map