Privāto blokķēdes tehnoloģiju pieaugums

Šajā rakstā galvenā uzmanība tiks pievērsta privāto blokķēdes tehnoloģiju pamatiem, kā arī tās iezīmēm, atšķirībām starp privātajām un publiskajām blokķēdes tehnoloģijām, populārajām platformām un privāto blokķēdes tehnoloģiju izmantošanas gadījumiem..

Privātā blokķēde šobrīd ir viens no populārākajiem blokķēdes tehnoloģiju veidiem. Būtībā ir trīs veidu blokķēdes tehnoloģija – publiska, privāta un federāla. Pamatojoties uz to raksturojumu, uzņēmumi tos izmanto savos risinājumos.

Ja izmantojat privātās blokķēdes lietojumprogrammas risinājumā, kur nepieciešama publiska vai federāla sistēma, šis risinājums nekļūs veiksmīgs. Tādējādi ir ļoti svarīgi zināt, kādas privātas blokķēdes platformas jūs izmantojat.

Tādējādi, lai jums palīdzētu, es apskatīšu visu, kas jums jāzina par privāto blokķēdi. Tātad, sāksim!

Reģistrēties tūlīt:Uzņēmumu bloku ķēžu pamati

privātā blokķēde

Kas ir privātā blokķēde?

Pirms mēs sākam izmantot privātos blokķēdes dažādos sektoros, vispirms redzēsim, kas ir privāts blokķēdes. Vienkārši sakot, privātā blokķēde ir tāda veida blokķēdes tīkls, kurā tīklu kontrolē tikai viena iestāde vai organizācija.

Jā, šķiet, ka tagad tas tieši neatbalsta galveno blokķēdes jēdzienu, vai ne? Nu, kaut arī privātie blokķēdes piemēri var šķist centralizēts tīkls, patiesībā tas var piedāvāt daļēju decentralizāciju.

Turklāt šādā tīklā jūs nevarat iegūt ierakstu bez jebkāda iemesla. Patiesībā šāda veida tīkls ir ļoti piemērots kā uzņēmuma iekšējā tehnoloģija. Kāpēc?

Nu, tā kā mūsdienās viss ir atkarīgs no tehnoloģijām, iepriekšējie vienkārši nespēj sekot līdzi mainīgajiem laikiem.

Rezultātā ir daudz problēmu, piemēram, datu zādzība, identitātes uzlaušana utt.

Tāpēc, lai aizsargātu uzņēmuma slepeno informāciju, privātu blokķēžu izmantošana ir ideāla iespēja.


Tātad bez pienācīgas autentifikācijas neviens nevar iekļūt šāda veida tīklā.

Lai pārliecinātos, ka jebkurš uzņēmums var izmantot blokķēdi, ir daudz bloku ķēdes uzņēmumu, kas tikai slepenības labad cenšas celt privātu versiju..

Piemēram, Ethereum agrāk bija tikai publiska platforma. Bet tagad EEA piedāvā augstākās klases uzņēmumiem Ethereum privāto blokķēdi ar tām pašām funkcijām un papildu privātumu.

Tirgus reakcija

Nu, ir daži strīdi par privātajiem blokķēdēm. Piemēram, daudzi cilvēki domā, ka šīs tehnoloģijas izmantošana nenozīmē, ka jūs izmantojat galvenās blokķēdes vērtības.

Nu, tas var būt taisnība, taču platformai ir visas funkcijas, izņemot to, ka tā ir tikai privāta. Bet uzņēmumu uzņēmumiem publiskā blokķēde nav tik piemērota, jo ir daudz sensitīvas informācijas, kas var noplūst.

Un tāpēc privātie vai uzņēmumu blokķēdes ir ārkārtīgi populāri augstas klases uzņēmumu vidū.

Jebkurā gadījumā pārbaudīsim privāto blokķēžu funkcijas.

Kādas ir privātās blokķēdes labākās iezīmes?

Pilnīga privātums

Patiesībā privātās blokķēdes platformas galvenokārt koncentrējas uz privātumu, nevis pilnīgu izpaušanu. Tātad, ja jūs interesē tehnoloģija, kurā privātums rada vislielākās bažas, tad privātie blokķēdes noteikti ir domātas tieši jums.

No otras puses, uzņēmumam ir nepieciešama drošība un privātums, jo tie vienmēr nodarbojas ar kiberuzbrukumiem. Turklāt, tā kā viņi visu laiku nodarbojas ar slepenu informāciju, tas apgrūtina visa glabāšanu.

Tādējādi, ja uzņēmums var izmantot privātu blokķēdi, lai pastiprinātu savas drošības iespējas, nevienam hakerim nebūs iespējams ielauzties sistēmā.

Augsta efektivitāte

Šāda veida blokķēdes platforma piedāvā visaugstāko efektivitāti. Patiesībā privātie blockchain piemēri var jums parādīt, ka tie darbojas daudz labāk nekā tradicionālās publiskās blockchain platformas. Bet kāpēc?

Tas ir tāpēc, ka privāti tikai nedaudz iepriekš pilnvarotu mezglu saņem ierakstu. Tātad mezgli nekādā gadījumā nevar aizņemt vairāk resursu nekā parasti. Bet publiskajā blokķēdē mezglu skaitam nav ierobežojumu.

Rezultātā sistēma krasi palēninās, ja dalībnieku ir pārāk daudz. Bet privātais tīkls ir neaizsargāts pret šo jautājumu.

Mērogojamība

Faktiski privātās platformas ir stabilākas, un jūs no tā iegūsiet vislabāko sniegumu. Tas pats attiecas uz mērogojamību. Lai bizness darbotos efektīvi, tam jābūt pielāgojamam. Tātad ar laiku tam arī ir jāpieaug. Bet publiskajā blokķēdē, kad tīkls pēc noteikta laika sāk augt, tas sāk palēnināties.

To sauc par mērogojamības problēmu. Bet šķiet, ka privātie tīkli ir pagājis garām šim jautājumam, jo ​​tas var pieaugt, bet jebkurā gadījumā palēnināties.

Vēl jo vairāk, tā rezultātā samazinās maksa, ātrāki darījumi utt.

Izturīga arhitektūra

Patiesībā privātajiem tīkliem šobrīd ir viena no spēcīgākajām tīkla struktūrām. Viņi tiek izturēti pret visiem jautājumiem. Tāpēc tiem ir laba līmeņa drošības protokoli, kas palīdz novērst ļaunprātīgas darbības.

Dažās platformās jūs pat varat redzēt ugunsmūra tipa funkciju, kas aizsargā visu virsgrāmatā esošo informāciju no ārpuses un iekšējās informācijas..

Es domāju, tehniski, organizācija var mainīt darījumu, ja viņi to vēlas, bet tas ir ļoti maz ticams un nepaliks nepamanīts.

Vai vēlaties kļūt par sertificētu uzņēmuma bloku ķēdes arhitektu? Reģistrējieties tūlīt: sertificēts uzņēmuma bloku ķēdes arhitekta (CEBA) kurss!

Kāpēc izmantot šāda veida blokķēdi?

  • Ietaupa resursus

Ja paskatās uz privātiem blokķēdes piemēriem, jūs redzēsiet, ka šīs platformas ietaupa daudz resursu. Patiesībā privātās sistēmas uzturēšana ir diezgan vienkārša, un tai nav jāpievērš tik liela uzmanība.

Tādējādi viņi aizņem tikai nedaudzus resursus no publiskām blokķēdes platformām. Tātad jūs ietaupīsit daudz naudas un darbaspēka, kas vajadzīgs šiem risinājumiem. Tomēr tas nenozīmē, ka tas būs pilnīgi lēts vai kaut kas tamlīdzīgs.

Bet, salīdzinot ar citām šādām efektīvām tehnoloģijām, tas ir lētākais!

  • Zema maksa

Šajā tīklā jūs varat veikt darījumus ar minimālajām maksām. Vispirms jums, iespējams, pat nav vajadzīga maksa. Patiesībā tas ir pilnīgi lielisks iemesls, lai sāktu ar privātiem blokķēdēm. Arī šīm blokķēdēm daudzos gadījumos nav tīkla vietējā marķiera.

Tādējādi jebkura veida negatīva ietekme, ko var radīt kriptonauda, ​​šeit nebūs.

  • Noteikumi

Vēl viens labs iemesls šī tīkla izmantošanai ir noteikumi. Visi privāto bloku ķēdes piemēri reālajā pasaulē griežas ap noteikumiem. Patiesībā uzņēmumu uzņēmumi nevar strādāt bez regulēšanas sistēmas.

Tātad noteiktu uzdevumu veikšanai ir jābūt pareizam veidam, un noteikumu neievērošana radīs sekas. Tādējādi tas nodrošina lielāku drošību dalībniekiem.

  • Nav nelegālu partiju

Šī ir viena no privātā blokķēdes izmantošanas priekšrocībām, jo ​​tā nepiedāvā nevienai nezināmai trešai personai iespēju iekļūt tīklā. Tādējādi tas nodrošina, ka neviens nevar izmantot kanālu savām nelikumīgajām darbībām. Atšķirībā no publiskā blokķēdes, privātā bloku ķēde nopietni uztver šos jautājumus, jo tas var kavēt uzņēmuma reputāciju.

  • Uzņēmumu organizāciju pilnvarošana

Atšķirībā no publiskās blokķēdes, privātās bloku ķēdes platformas ir vairāk vērstas uz uzņēmumiem vai organizācijām. Tie nevēlas dot iespēju lietotājiem, bet gan uzņēmumam kopumā.

Publiskā Vs Privātā Blockchain

Es īsi paskaidrošu galveno atšķirību starp publisko un privāto blokķēdi. Daudzi no jums bieži vien ir neizpratnē par atšķirību starp šiem diviem veidiem, tāpēc labāk to noskaidrot.

Publiskā blokķēdē visi un ikviens var pievienoties tīklam, no otras puses, tikai izvēlētie mezgli var ievadīt privātās bloku ķēdes.

Arī privātie blokķēdes ir daļēji decentralizētas, un publiskās ir pilnībā decentralizētas. Bet darījumu ātruma, izmaksu vai efektivitātes ziņā publiskā blokķēde ievērojami atpaliek.

Šī ir viena no galvenajām atšķirībām publiskajā un privātajā blokķēdē.

Tā kā mēs esam par šo tēmu, jūs, iespējams, vēlēsities pārbaudīt arī privāto un konsorcija blokķēdes tehnoloģiju salīdzinājumu.

Bet privātajā blokķēdē trūkst arī nemaināmības, piekļuves utt. Jebkurā gadījumā, cerams, ka zemāk esošā tabula sniegs lielāku skaidrību par šo tēmu. Tātad, pārbaudiet to!

Privāta bloķēšanas ķēde
Piekļuve Jebkurš Vienota organizācija
Darījuma izmaksas Augsts Zems
Darījuma ātrums Lēns Ātri
Iestāde Decentralizēts Daļēji decentralizēta
Nemainīgums Pilns Daļējs
Datu apstrāde Lasīšanas un rakstīšanas piekļuve ikvienam Lasīšanas un rakstīšanas piekļuve vienai organizācijai
Vienprātība Bez atļaujas Atļauts
Efektivitāte Zems Augsts

Privātas Blockchain platformas

Ir daudz privātu blokķēdes platformu, kas ir ideāli piemērotas uzņēmumu lietošanai. Tātad, es tos īsumā iepazīstināšu pa vienam.

  • Uzņēmums Ethereum

Patiesībā Enterprise Ethereum faktiski ir viens no jaunajiem papildinājumiem no šodienas. Ethereum faktiski ir publiska blokķēde, kas ieguva vilci, pamatojoties uz tās ieviestajām funkcijām. Bet uzņēmumu uzņēmumiem bija grūti pat izmantot šīs funkcijas, jo tas ir pilnībā publisks tīkls.

Tāpēc EEA vai Enterprise Ethereum Alliance sāka ieviest Ethereum privāto blokķēdes versiju tikai komerciālas izmantošanas nolūkos. Tātad, šī Ethereum privātā blokķēde piedāvā jauna veida privāto tīklu, kas izmanto arī publiskā tīkla priekšrocības.

Vēl jo vairāk, Ethereum privātā blokķēde tiek atjaunināta, pamatojoties arī uz publisko tīklu. Tātad tas turpinās izaugt par plašāku tīklu.

  • Hyperledger audums

Šī ir viena no populārākajām privātajām bloku ķēdes platformām, kas līdz šim ir sarakstā. Patiesībā Hyperledger Fabric ir pilns ar funkcijām, kuras ikviens var izmantot jebkura veida nozarē. Tam ir arī piekļuve ar atļauju, tāpēc jebkuram dalībniekam ir jāautorizē sava identitāte, pirms viņš tajā var iekļūt. Pārbaudiet vairāk informācijas par atļauto blokķēdi šeit.

Vēl jo vairāk, tas ir aprīkots ar modulāru struktūru, kas nozīmē, ka tajā varat pievienot un atskaņot jebkura veida priekšmetus. Turklāt tas ļauj jums pielāgot lielu garumu. Darījumu ātrums ir ātrs, un patiesībā tas izceļas ar jebkuru citu platformu tirgū.

  • Corda

Corda ir vēl viena lieliska platforma, kurā jums vajadzētu izpētīt. Patiesībā Corda ir divu veidu versijas, no kurām viena ir atvērtā koda, bet otra – komerciālai lietošanai. Bet Corda blokķēde ir vairāk piemērota finanšu nozarēm, piemēram, banku sektoriem, apdrošināšanai, nekustamajam īpašumam utt.

Bet tas attīstās, tāpēc jebkurš uzņēmums, kas meklē veidus, kā atjaunināt savu finansēšanas tīkla sistēmu, var pārbaudīt Corda.

Arī Corda piedāvā vislabāko iespējamo ugunsmūri pret jebkādiem tiešsaistes uzbrukumiem. Tātad, tā ir lieliska iespēja izmantot kā drošības sistēmu.

  • Ripple

Ripple ir vēl viena privāta blokķēdes platforma, kas paredzēta tikai finanšu sektoram. Patiesībā tam ir savs vietējais marķieris, un, izmantojot šo, jūs varat pabeigt darījumus dažu sekunžu laikā. Jebkurā gadījumā iepriekš daudzi cilvēki domāja, ka Ripple ir piemērots tikai finanšu nozarēm.

Bet lēnām pat valdības sāk izmantot šo platformu saviem labumiem. Šīs platformas darījumu izmaksas ir salīdzinoši zemas, un tā piedāvā drošu vienprātības protokolu. Jebkurā gadījumā, lai izmantotu šo platformu, jums jālejupielādē RippleNet.

Jebkurā gadījumā tagad apskatīsim nākamo!

  • Kvorums

Kvorums ir pēdējais mūsu sarakstā. JP. Kvoruma panākumu pamatā ir Morgans. Patiesībā Kvorums faktiski ir privāta Ethereum versija. Bet izstrādātāji pārveidoja Ethereum platformu, lai veiktu noteiktus regulējumus un padarītu to draudzīgu uzņēmumiem.

Jebkurā gadījumā Enterprise Ethereum un Quorum nav vienas un tās pašas lietas. Tātad, pārliecinieties, ka tos nejaucat. Viņi abi izmanto dažādas metodes un dažādus protokolus, lai panāktu vienprātību.

Arī viņu privātuma politika ir atšķirīga. Šajā Quorum blockchain apmācībā varat uzzināt vairāk par šo blokķēdes tipu.

Kādi ir privātā blokķēdes lietošanas gadījumi?

Finanšu pakalpojumi

Privātie bloku ķēdes uzņēmumi pārliecinās, ka katrs tīkls ir piemērots finanšu pakalpojumiem. Ja godīgi, blokķēdes tīkls tam ir lieliski piemērots. Parasti finanšu pakalpojumiem ir daudz problēmu, piemēram, neaizsargātas tīkla sistēmas, lēns darījumu ātrums utt.

Bet ar privātu blokķēžu palīdzību finanšu sektori var iegūt milzīgu impulsu. Tāpat samazināsies arī starptautisko maksājumu pabeigšanas izmaksas. Vēl jo vairāk, tas uzlabos efektivitāti, piedāvās pārredzamību utt.

Bet jums ir jānodrošina, lai jūsu blokķēdes risinājums spētu novērst uzlaušanas problēmas.

Tirdzniecība

Tirdzniecības nozares ir arī vēl viens nozīmīgs tirdzniecības uzņēmumu mērķis. Patiesībā katru gadu tirdzniecības procesi notiek vairāk nekā 18 triljonu ASV dolāru apmērā. Bet, lai viss noritētu gludi, uzņēmumiem ir nepieciešama labāka kontrole pār visu sistēmu.

Izmantojot to, tirdzniecības sektors var izsekot saviem produktiem pat maršrutā. Uzņēmums var arī zināt, kad viņi saņems produktus arī izsekošanas procesā. Jebkurā gadījumā šeit ir svarīgi nodrošināt arī pasūtījuma partijas apmaksu. Kā jūs varat uzminēt, pēdējos gados tirdzniecības finanšu blokķēde ir uzplaukusi.

Piegādes ķēdes vadība

Piegādes ķēdes pārvaldība ir viens no populārākajiem privāto blokķēdes lietošanas gadījumiem. Patiesībā privātie blokķēdes uzņēmumi mēdz veidot platformas tikai piegādes ķēdes nozarēm, jo ​​tā ir milzīga iespēja.

Un reālajā dzīvē arī piegādes ķēdes blokķēdes rezultāti ir tik pozitīvi. Daudzi uzņēmumi jau izmanto privāto blokķēdi šai nozarei, un viņi redz pieaugošus ieņēmumus.

Vēl jo vairāk, pat klienti iegūst pārredzamu rezultātu, kur viņi zina, kā vai kur viņi ieguva savus produktus. Tas ir lielisks veids, kā piedāvāt produkta autentiskumu un vienreiz samazināt viltojumus.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par privātās blokķēdes ieviešanas iespējām jūsu organizācijas piegādes ķēdes pārvaldībā? Reģistrējieties mūsu uzņēmuma bloku ķēdes un piegādes ķēdes pārvaldības kursā tagad!

Mazumtirdzniecība

Mazumtirdzniecība ir brīnišķīgs sektors, kurā privātās blokķēdes lietojumprogrammas var pilnībā uzziedēt. Lai gan šī nozare jau pašā sākumā nebija tik laipna šai tehnoloģijai, taču tagad tā to lēnām iekļauj arī.

Jebkurā gadījumā viltoti mazumtirdzniecības produkti, šķiet, ir viens no galvenajiem šīs nozares jautājumiem. Un ar blokķēdes palīdzību mazumtirdzniecībā viņi var izsekot savus produktus no ražotājiem līdz mazumtirgotāju veikaliem. Tātad vienmēr ir veids, kā pasargāt no jebkādām ļaunprātīgām problēmām, kas rodas produktu piegādes laikā.

Walmart un Alibaba, šķiet, ir divi lielākie vārdi šajā nozarē.

Valsts dienesti

Valdības pakalpojumi var šķist tālu pievilcīgs variants, taču patiesībā tas ir viens no sektoriem, kas ātri atpaliek. No šodienas nozari pārņem korupcija, un neviens cits sektors pasaulē nesaskaras ar tik lielu korupciju.

Tādējādi cilvēki drīz zaudē ticību šāda veida rūpniecībai. Arī valsts dienestu pieņemšanas process ir diezgan lēns. Bet ar privātu blokķēdes lietojumprogrammu palīdzību tas beidzot var atbrīvoties no jebkādas korupcijas.

Turklāt tas var piedāvāt labākus, ātrus un cilvēkiem uzticamus pakalpojumus.

Jau tagad ir daudz valsts dienestu, kas izmanto šo tehnoloģiju, jo valdībai tiek izmantoti daudzi blokķēdes gadījumi.

Veselības aprūpe

Veselības aprūpe ir patiešām brīnišķīga nozare, kurai ASAP jāmaina. Kāpēc? Nu, šī nozare nepiedāvā pacientu konfidencialitāti, un tāpēc sistēmā ir daudz datu, kas tiek nopludināti.

Tādējādi privātie blokķēdes uzņēmumi var palīdzēt novērst visus šos jautājumus. Viņi var piedāvāt pacienta konfidencialitāti un piedāvāt piekļuvi ārstiem ar pacientu atļauju. Turklāt tas atbrīvojas arī no viltotām zālēm un citām pārvaldības problēmām.

Bet pats galvenais, veselības aprūpes blokķēde var novērst viltus sertifikātu maiņu ārstu vidū. Savukārt tas nodrošina labāku ārstēšanas politiku.

Nekustamais īpašums

Privātie blokķēdes uzņēmumi tiek veidoti arī nekustamā īpašuma nozarēm. Patiesībā tirgus nodarbojas ar augstām izmaksām, sliktu likviditāti, nepieejamību. Gadās, ka vienīgais augstākās klases pārstāvis tagad var piekļūt nekustamo īpašumu īpašumiem.

Bet šķiet, ka zemākās vai vidējās klases cilvēkiem tas izkļūst no rokas. Bet vai privāto tīklu palīdzību šī nozare var uzziedēt. Tas beidzot var piedāvāt cilvēkiem daļēju īpašumtiesības un pēc tam to izmantot arī viņu labā.

Nekustamā īpašuma bloķēšanas ķēde arī nodrošina norēķinu procesu un atbrīvojas no jebkādām kriminālajām problēmām.

Apdrošināšana

Privātās blokķēdes lietojumprogrammas var spīdēt apdrošināšanas nozarēs. Patiesībā šī nozare ir tendence izdot, piemēram, atbildība un papīra takas. Apkopojumi, piemēram, liekie dokumenti un apdrošināšanas atlīdzība, patiešām palēnina visu procesu. Tāpēc privātajam tīklam ir jāpiedāvā šīs nozares priekšrocības uz visiem laikiem.

Jebkurā gadījumā, izmantojot tehnoloģiju, jūs varat automatizēt visu apdrošināšanas atlīdzību procesu un tādējādi ietaupīt slogu, gaidot rindu.

Viss process ir automatizēts un vienmērīgs bloku ķēdē apdrošināšanai. Tātad vispār nav neviena ieilguša jautājuma.

MetLife gadās būt viens no galvenajiem šīs nišas atbalstītājiem.

Beigās

Privātās blokķēdes ir viena veida tehnoloģija, kas īpaši piemērota uzņēmumiem. Jau tagad ir tik daudz risinājumu, kuru pamatā ir privātie blokķēdes.

Lai arī daudzi cilvēki var domāt, ka privātie blokķēdes ir tikai slavināta centralizēta datu bāzu sistēma, realitāte ir pavisam cita.

Ir daudz piemēru, kas to tagad pierāda. Piemēram, daudzi augstas klases uzņēmumi izmanto Fabric kā savu blokķēdes risinājumu pamatu. Turklāt šie risinājumi darbojas ar augstu efektivitātes līmeni.

Tātad, pārliecinieties, ka sākat pārbaudīt arī šāda veida blokķēdes. Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat sākt ar mūsu bezmaksas blokķēdes kursu, lai sāktu darbu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map