Top 10 padomi, kā sākt karjeru Blockchain

Kopš kriptovalūtu darbības sākuma blockchain ir pievērsis uzmanību tehnoloģiju pasaulē. Revolucionārā tehnoloģija visu pareizo iemeslu dēļ ir veiksmīgi sasniegusi ievērojamu satraukumu. Tātad, ekspertam izstrādātājam vai programmētājam, vai pat iesācējam ir saprātīgi meklēt iespējas sākt karjeru blokķēdē. Blokķēdes tehnoloģijas finanšu lietojumi kriptovalūtām un šifrētiem digitālajiem makiem ir tikai aisberga virsotne.

Blokķēdes pieaugošā popularitāte kā tehnoloģijas izvēle dažādiem praktiskas izmantošanas gadījumiem ir izraisījusi pieprasījuma pieaugumu pēc blokķēdes darbiem. Tāpēc daudziem iesācējiem ir šaubas par labāko praksi, lai sāktu blokķēdes karjeru. Nākamajā diskusijā ir izklāstīti galvenie padomi, kā sākt karjeru blokķēdē, lai palīdzētu iesācējiem viegli orientēties karjeras ceļā blokķēdē.

Reģistrējieties tūlīt: bezmaksas Blockchain pamata kurss

Vai Blockchain ir laba karjera?

Pirms pārdomāt padomus par karjeras sākšanu blokķēdē, ir svarīgi noskaidrot tādas šaubas kā “vai blokķēde ir laba karjera”. 2017. gads piedzīvoja fenomenālu pieaugumu, pieņemot blokķēdes tehnoloģiju. Viens no pasaules labākajiem darba portāliem Indeed.com viena gada laikā parādīja krasu blokķēdes darbu skaita pieaugumu..

Vissvarīgākais ir tas, ka blokķēde ir kļuvusi arī par vienu no augstākajām tehnoloģiju prasmēm, kas pieprasītas IT darba tirgū. Nesenā blokķēdes kā vienas no pieprasītākajām tehnoloģiskajām prasmēm ieviešana LinkedIn ikgadējā prasmju pētījumā ir daudzsološs iemesls sākt karjeru blokķēdē.

Tomēr blokķēdes tehnoloģijas jaunais raksturs kopā ar nepārtrauktiem uzlabojumiem blokķēdes ainavā rada milzīgas problēmas. Tātad, katram iesācējam ir jāievēro ieteiktā paraugprakse, lai atrastu labāko atbildi uz jautājumu “kā es varu sākt karjeru blokķēdē”. Šeit ir desmit labāko padomu, kā sākt savu karjeru, izmantojot blokķēdes darbu..

Izlasiet arī Linkeidn Report ieskatu, kurā teikts, ka Blockchain ir TOP prasme 2020. gadā.

1. Reģistrējieties bezmaksas blokķēdes kursos

Pirmām rūpes par ikvienu iesācēju blokķēdes laukā vajadzētu būt piekļuvei pietiekamam daudzumam mācību resursu. Ja esat nolēmis sākt karjeru blokķēdē, tad jums noteikti jābūt no tā uzkrāsotai diezgan sarežģītu ainu. Faktiski iesācējiem ir svarīgi tuvoties blokķēdes izglītībai un apmācībai no vienkāršas perspektīvas.

Iesācējiem ir jāatrod bezmaksas blokķēdes kursi, kas viņiem var sniegt ievadu blokķēdes pasaulē. Bez idejas par nozares pamatiem, kurā jūs veidotu savu karjeru, diez vai ir iespējas gūt panākumus. Tomēr jūs varat izmantot visaptverošus un ļoti efektīvus bezmaksas blokķēdes kursus, lai studētu blokķēdes pamatjēdzienus. Bezmaksas kursi nerada finansiālu spiedienu iesācējiem un ir lieliskas platformas, lai uzzinātu par blokķēdi un tās lietošanu.

2. Pārziniet visus Blockchain galvenos noteikumus

Nākamais svarīgais pieminējums starp padomiem, kā sākt karjeru blokķēdē, attiecas uz tekošās teksta attīstību pamata terminoloģijā. Blokķēdes unikālais raksturs lielā mērā ir atkarīgs no tā struktūras un funkcionalitātes. Tādi termini kā decentralizētas lietotnes, vienprātības mehānismi, viedie līgumi un citi ir vairāk nekā vienkārši buzzwords, kurus atrodat ar blockchain.

Tie ir ļoti svarīgi bloku ķēdes ekosistēmas komponenti un ir obligāti bloku ķēdes profesionāļiem gandrīz jebkurā lomā. Pamatzināšanu pārzināšana ne tikai uzlabo blokķēdes pamatzināšanas, bet arī veido pamatu tās praktiskās izmantošanas izpratnei.

Šeit ir pamata Blockchain definīcijas, kas veido galveno Blockchain glosāriju iesācējiem.

3. Izmantojiet YouTube videoklipus mācībām

Iesācējiem, kas vēlas sākt karjeru blokķēdē, arī jāatbalsta viņu mācību ceļš ar YouTube videoklipiem. YouTube ir ne tikai izklaides avots, bet arī masveida ar blokķēdi saistītu videoklipu krātuve. Iesācēji vietnē YouTube var izpētīt mācību videoklipus un tīmekļa semināru ierakstus, kas saistīti ar blokķēdi. Turklāt YouTube videoklipos var būt arī dažādu blokķēdes lietošanas gadījumu praktiskas demonstrācijas.

Tādēļ jums jāizvēlas daži no visaugstāk novērtētajiem Blockchain YouTube kanāli par blockchain tehnoloģiju un nekavējoties tos abonējiet. Interaktīvais saturs ar blokķēdi saistītos YouTube videoklipos palīdz ikvienam iesācējam iemācīties blokķēdi no interesantas perspektīvas. Vissvarīgākais ir tas, ka YouTube videoklipi ir lieliski avoti, lai atjauninātu jaunākās tendences blokķēdes pasaulē.

4. Piedalieties Blockchain pasākumos un konferencēs

Blockchain ir topoša tehnoloģija, kura stiprās puses smeļas no miljonu profesionāļu ieguldījuma visā pasaulē. Ja vēlaties sākt karjeru blokķēdē, ir svarīgi orientēties nozares dinamikā. Jūsu karjeras attīstības perspektīvas, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, ir atkarīgas no nozares pieredzes.

Labākā platforma, lai attīstītu nozares zināšanas par blokķēdi, ir pieejama iesācējiem blokķēdes pasākumos un konferencēs. Nozares eksperti no visiem pasaules malām, vecākie nozares līderi bloku ķēdē dažādās nozarēs un daudzi bloku ķēdes entuziasti pulcējas bloku ķēdes pasākumos un konferencēs.

Šīs vietas nodrošina ļoti nepieciešamo pakļaušanu blockchain pasaulei ārpus grāmatām un apmācībām. Iesācēji var attīstīt ne tikai savas zināšanas par blokķēdes tehnoloģijas reālo potenciālu, bet arī attīstīt profesionālus kontaktus blokķēdes pasākumos un konferencēs.

Pārbaudiet arī: kāpēc Blockchain ir svarīgs

5. Uzlabot prasmes kriptogrāfijā

Jums ir jākoncentrējas uz tehniskajām prasmēm, kas nepieciešamas, lai sāktu karjeru blokķēdē. Viena no ievērojamākajām prasmēm, kas nepieciešama blokķēdes profesionāļiem, ir kriptogrāfija. Blockchain pieņemšana ir ievērojami atkarīga no datu drošības garantēšanas, un kriptogrāfijas zināšanas var pievienot milzīgas priekšrocības blockchain profesionāļa karjerai.

Uzņēmumi, kas ikdienā nodarbojas ar milzīgu sensitīvas informācijas daudzumu un daudziem finanšu darījumiem, nevar atļauties riskus vai ievainojamību savā blokķēdes infrastruktūrā. Tātad, pieņemot darbā vadītājus, kriptogrāfija tiek meklēta kā viena no prasmju pamatprasībām dažādām uz blokķēdi balstītām lomām.

6. Attīstīt programmēšanas zināšanas un zināšanas

Vēl viena pamata prasme prasībai karjeras uzsākšanai blokķēdē ir programmēšana. Programmēšanas zināšanas ir obligātas blokķēdes profesionāļiem, un jums ir jāpārvalda vismaz viena no augsta līmeņa programmēšanas valodām. Iesācējiem vajadzētu atvēlēt pietiekami daudz laika, lai atrastu tiešsaistes apmācības kursus un nekavējoties reģistrētos tajos.

Kandidātiem ar grādu datorzinātnēs vai informācijas tehnoloģijās ir konkurences priekšrocības, lai sāktu karjeru blokķēdē. Piemēram, bloku ķēdes izstrādātājam būtu vajadzīga JavaScript pieredze, lai izveidotu viedus līgumus atbilstoši lietojumprogrammu specifikācijām un prasībām. Tāpēc programmēšanas prasmes ir pamatprasība, lai nostiprinātu jūsu blokķēdes karjeras pamatu.

Lasiet arī: Kā kļūt par blokķēdes inženieri

7. Uzziniet par izplatīto skaitļošanu

Ja jūs vēlaties veidot karjeru blokķēdē, jums jāattīsta kompetence sadalītās skaitļošanas jomā. Blockchain ir izplatīta sistēma, un kandidātiem, kas vēlas, ir jāiepazīstas ar izplatīto skaitļošanu, lai izmantotu tā funkcionalitātes efektivitāti. Kriptonauda atnesa izplatītā tīkla jēdzienu ar uzticības faktoru un, tā kā blokķēde ir pamatā esošā tehnoloģija, izklāstīja jaunas iespējas blokķēdes lietošanai.

Visaptverošas zināšanas par sadalītu skaitļošanu var palīdzēt attīstīt pārliecību par blokķēdes izmantošanu uz jebkuras platformas jebkurā vidē. Turklāt izplatītajai skaitļošanas ekspertīzei ir izšķiroša loma arī blokķēdes darbības pamatu stiprināšanā.

8. Sabiedrības iesaiste

Esiet aktīvs blokķēdes kopienu dalībnieks, un jūs varat iegūt daudzsološu rezultātu. Tas var izklausīties kā sauklis, un, pat ja tas tā ir, tas var dot labumu topošajiem blokķēdes profesionāļiem. Blockchain kopienas un diskusiju forumi ir ideāli avoti, lai pilnveidotu savas blockchain zināšanas un zināšanas.

Diskusijas par blokķēdes tehnoloģiju var sniegt jūsu jaunās atziņas un ieteikumus, lai sāktu karjeru blokķēdē. Turklāt blokķēdes kopienas ir arī ideālas platformas, lai izveidotu savu profesionālo tīklu un izpētītu karjeras iespējas.

9. Uzņemieties iniciatīvu savai karjerai

Vissvarīgākais solis jebkuram kandidātam, kurš vēlas veidot blokķēdes karjeru, ir iniciatīva. Jums ir jāveic tieša niršana blokķēdes pasaulē un jāsāk meklēt darbu, kas atbilst jūsu prasmju kopai. Neviens nenāks un neprasīs, lai jūs pievienotos blokķēdes balstītam darbam, jo ​​jums ir prasmes.

Kandidātiem jāpieliek pūles, lai izveidotu savu profesionālo portfeli, uzsverot viņu kvalifikāciju blokķēdes darbiem. Profesionālas tīkla platformas, piemēram, LinkedIn, var būt uzticami avoti, lai sāktu attīstīt jūsu sasniedzamību ievērojamām darba iespējām tirgū.

10. Panākt Blockchain sertifikāciju

Pēdējais, tomēr vissvarīgākais ieteikums kandidātiem, kuri vēlas veidot karjeru blokķēdē, attiecas uz blokķēdes sertifikāciju. Blockchain sertifikācija ir uzticama un uzticama metode, kā sākt karjeru blockchain. Tie sniedz taustāmu pierādījumu par indivīda blokķēdes kompetenci un spējām risināt pienākumus konkrētās lomās.

Apmācība un izglītība, kas nepieciešama blokķēdes sertifikācijai, kopā ar visaptverošiem eksāmenu mērķiem nodrošina kvalificētu kandidātu prasmju apstiprināšanu. Turklāt daudzos sertifikācijas eksāmenos galvenā uzmanība tiek pievērsta kandidātu novērtēšanai uz sniegumu. Tāpēc sertificēti kandidāti arī parāda spēju atrisināt reālas izmantošanas gadījumu scenārijus bloku ķēdes lietojumprogrammās.

Blockchain sertifikāts apstiprina jūsu prasmes un palīdz jums paaugstināt savu Blockchain karjeru vienā līmenī. Iegūstiet savu Blockchain ekspertu sertifikātu un veiciet lēcienu!

Gatavs sākt karjeru Blockchain?

Kā redzat, vienkārši padomi var palīdzēt viegli sākt karjeru blokķēdē. Tomēr kandidātiem jāievēro īpašs sagatavošanās plāns, lai attīstītu savu karjeru blokķēdes tehnoloģijā. No otras puses, eksperti profesionāļi var arī izmantot šeit minētos norādījumus, lai attīstītu karjeru blokķēdē. Vissvarīgākā prasība visiem kandidātiem, kuri vēlas sākt savu karjeru blokķēdē, ir atbildība un virzība.

Jums ir jāizvēlas konkrēts karjeras ceļš blokķēdē un jāstrādā, lai attīstītu tam nepieciešamās prasmes un zināšanas. Turklāt kandidātiem jāizvēlas arī uzticamas un uzticamas apmācības platformas, lai ideāli sāktu savu karjeru blokķēdē. Atrodiet savu karjeras ceļu un sāciet apgūt blokķēdes pamatus, izmantojot bezmaksas blokķēdes kursu!            

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map