Ultimate Blockchain apkrāptu lapa – vairāk nekā 20 jautājumi par Blockchain, kas visiem būtu jāzina

Blokķēde ir nākamās paaudzes tehnoloģija, kas pilnīgi pārveido katru mūsu dzīves aspektu. Neskatoties uz daudzām tiešsaistes diskusijām un diskusijām, bloku ķēdes lomu mūsu izaugsmē vienkārši nevar noliegt. Tas ir šeit, lai paliktu, un daudzi nozares eksperti domā tāpat.

Ja esat iesācējs, kurš meklē bloka ķēdes apkrāptu lapu, tad esat nonācis īstajā vietā. Šodien mēs piedzīvosim 13 blokķēdes jautājumus, par kuriem ikvienam būtu jāzina.

Blokķēde lēnām pārveido sociālās sistēmas mums apkārt. Tas nodrošina galveno iezīmi, ko līdz šim nespēja nodrošināt citas tehnoloģijas, t.i., decentralizāciju. Decentralizācijas funkcija maina arī mūsu finanšu sektoru un ļauj tai ietekmēt gandrīz katru vertikāli.

Īsāk sakot, blokķēdē ir vairāk pozitīvu nekā negatīvu. Tātad, bez kavēšanās, sāksim ar blokķēdes lietām, par kurām visiem būtu jāzina. Jūs varat arī lejupielādēt blockchain apkrāptu lapu pdf, lai saglabātu to sev un mācītos ceļā.

Ultimate Blockchain apkrāptu lapas infografika

Blockchian apkrāptu lapa

Vairāk nekā 20 jautājumi par blokķēdi, par kuriem visiem būtu jāzina

Kas ir blokķēde?

Mēs varam domāt par blockchain kā decentralizētu datu bāzi. Bet tas ir kas vairāk. Blokķēde ir decentralizēta virsgrāmata. Blokķēdē datus var glabāt, ierakstīt, izsekot un apstrādāt bez jebkādas centralizētas iestādes vajadzības. Blokķēde sastāv no blokiem, kas savukārt sastāv no tam piešķirtajiem darījumiem. Katrs no darījumiem ir šifrēts, kas savukārt aizsargā dalībnieku identitāti. Šai vienkāršajai idejai ir daudz lietojumu, un to var īstenot gandrīz visās vertikālajās jomās, tostarp finansēs, valdībā, transportā un tā tālāk.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Iepazīstieties ar detalizētu rokasgrāmatu par blokķēdi.

Vai blockchain ir vērts?

Tagad, kad mēs uzzinājām par blokķēdi, mums jāatbild uz mūsu nākamo jautājumu “Vai blokķēdei ir nozīme?” Ja jā, kāpēc tas ir svarīgi??

Tagad bloķēšanas ķēde ir vērts katru uzmanību. Tā ir revolucionāra tehnoloģija, kas nodrošina alternatīvu tradicionālajai valdības kontrolētajai un emitētajai naudai. Digitālā valūta, ko piedāvā blokķēde, piemēram, bitcoin, ir ārkārtīgi populāra, un to var izmantot, lai darījumus veiktu ātrāk, drošāk un privāti. Ir arī daudzi jaunizveidoti uzņēmumi, kas strādā, lai padarītu blokķēdi progresīvāku attiecībā uz funkcijām un funkcionalitāti. Lai iegādātos ikdienas preces, varat arī izmantot digitālās valūtas.

Tas jau ir ietekmējis nozari, jo tas ļauj uzņēmumiem kļūt gataviem nākotnē un nodrošināt to izaugsmi pareizajā virzienā. Turklāt blokķēde ir ideāla tehnoloģija, kas jāizmanto identitātes sistēmā, kur indivīdu autovadītāja apliecību, personas kodu un citus identitātes datus var glabāt un piekļūt tiem anonīmi..

Kas ir kriptonauda?

Kriptonauda ir vislabāk pazīstama kā digitālā valūta, kuru var uzglabāt, iegādāties un izmantot blokķēdē vai izplatītajā tīklā. Tas darbojas līdzīgi digitālajai naudai bez reālas eksistences. Kriptovalūtas vērtība ir atkarīga no tirgus apstākļiem. Viena no populārākajām kriptovalūtām ir bitcoin. Tā ir arī pirmā digitālā monēta, kas sāka darboties 2009. gadā. Kriptovalūtu var izmantot tirdzniecībai bez jebkādas centralizētas pilnvaras. Tas arī padara darījumus lētākus un ātrākus. Citi galvenie kriptovalūtas piemēri ir Ethereum, NEO, EOS un tā tālāk.

Kas ir Bitcoin?

Bitcoin ir pirmā digitālā valūta, kurā tika izmantota blokķēdes tehnoloģija. Tas radās, izlaižot bitcoin bitu papīrs 2009. gadā – Satoshi Nakamoto. No turienes tas ir ieguvis lielu popularitāti. Eksperti arī strādā pie tā, lai pievienotu jaunu funkciju, tostarp jaunāko zibens tīklu, kas padarīs darījumus ātrākus Bitcoin tīklā. Cenas ziņā 2018. gada beigās tā visu laiku augstākā vērtība bija 19 tūkstoši ASV dolāru. Raksta tapšanas brīdī tas pašlaik svārstās ap USD 6K par bitcoin.

Lai sasniegtu vienprātību tīklā, Bitcoin izmanto vienprātības algoritmu (PoW). Tas ir veids, kā apstiprināt darījumus un pārliecināties par to derīgumu. Lai arī bitkoīns ir tik populārs, bankas tiem nepatīk, jo tas normāliem cilvēkiem dod decentralizāciju. Tomēr bankas patiešām mīl blockchain.

Kas ir gudri līgumi?

Viedie līgumi ir līdzvērtīgi likumīgam līgumam digitālajā pasaulē. Tas ir uzrakstīts kodā, un divas puses to iepriekš paraksta, izmantojot to, lai veiktu tādu uzdevumu kā darījums. Viedos līgumus var izmantot, lai apmainītos ar aktīviem, ieskaitot īpašumus, automatizētu īpašumtiesības un autortiesības, kā arī automatizētu organizāciju (DAO). Viedie līgumi darbojas bez jebkādas centralizētas pilnvaras un tādējādi izmanto to priekšrocības, lai automatizētu daudzus uzdevumus. Līgums tiek noslēgts starp divām anonīmām pusēm, kurās notiek notikumi, un tiek izpildīts kods.

Kas ir Ethereum?

Ethereum ir bloka ķēdes tehnoloģija, kas ir atvērta pirmkoda un ļauj izstrādātājiem izmantot tehnoloģiju, lai izveidotu decentralizētas lietojumprogrammas, kuras sauc arī par dApps. Tehniskā atšķirība starp bitcoīnu un Ethereum ir ievērojama. Ethereum ļauj izstrādātājiem mitināt jaunas lietotnes savā blokķēdē, izmantojot viedos līgumus un dApps. Automatizācija ir arī liela daļa Ethereum tīkla. Ethereum atrisina daudzas problēmas, kas bija Bitcoin. Vitāliks Buterins to izstrādāja, mēģinot atrisināt problēmu no citas perspektīvas. Ethereum izmanto Proof-of-Work (PoW) vienprātības algoritmu, tomēr nākotnē tas plāno pāriet uz Proof-of-Stake (PoS). Kad mēs salīdzinām Ethereum ar Bitcoin, tas ietilpst otrās paaudzes blokķēdēs. Tas nozīmē, ka tā izmanto viedos līgumus, lai automatizētu daudzus uzdevumus. Izstrādātāji var arī izstrādāt decentralizētus dApps, kuru mērķis ir atrisināt nozīmīgākas problēmas vai atvieglot pakalpojumu Ethereum platformā.

Kas ir EOS?

EOS ir blokķēdes platforma, kuru var izmantot, lai izveidotu un izvietotu rūpnieciska mēroga lietojumprogrammas. Tas daudzos veidos darbojas līdzīgi Ethereum, un to ir izstrādājis Dens Larimers. EOS galvenais motīvs ir vienlaikus noņemt darījuma maksu un nodrošināt mērogojamību. EOS izstrādātāji var izmantot, lai izstrādātu dApps un mērogotu tos, neuztraucoties par tīkla sašaurinājumu. EOS izmanto decentralizētu operētājsistēmu, lai nodrošinātu, ka blokķēde ir mērogojama, un saziņa starp lietotnēm ir visaugstākā. Pašlaik Block.One ir atbildīgs par EOS izstrādes vadību.

Mēs esam detalizēti aprakstījuši EOS. Pārbaudiet ziņu šeit.

Kas ir Hyperledger?

Hyperledger ir atvērtā koda blokķēdes sadarbība, lai attīstītu blokķēdes tehnoloģijas un atvieglotu uzņēmuma pakāpes sadalītās virsgrāmatas blokķēdes ietvara izstrādi. Tas ir izveidots visā nozarē, kur visi strādās, lai padarītu blokķēdi pieejamāku un ar to viegli strādāt. Bothtech milži un jaunie uzņēmumi piedalās ekosistēmā, lai nodrošinātu, ka blokķēdei ir uzņēmuma līmeņa sistēma, ar kuru strādāt. Lai nezaudētu uzmanību, viņi neizlaiž nevienu projektam pievienotu kriptovalūtu. Pašlaik HyperLedger vadībā darbojas četri projekti, tostarp Burrow, Indy, Sawtooth un Fabric.

Jūs varat uzzināt vairāk par Hyperledger, jo šeit mēs to esam padziļināti aprakstījuši.

Kas ir dApp?

dApp apzīmē decentralizēto lietotni un tiek mitināts blokķēdē. Viņi izmanto decentralizētās virsgrāmatas priekšrocības un darbojas virs blokķēdes tīkla. Izstrādātāji var izmantot viedos līgumus, lai kodētu dApps. Tas nodrošina dApps spēju tikt automatizētam bez cilvēka iejaukšanās. Pirmais blokķēdes tīkls, kas atnesa dApps, ir Ethereum. Tas ļāva izstrādātājiem ar viedo līgumu palīdzību izstrādāt dApps. Centralizētā iestāde nevar kontrolēt decentralizētas lietotnes. Lietotnei var būt sava kriptonauda, ​​lai atvieglotu dažādas tās piedāvātās darbības.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Apskatiet dApp iesācēju ceļvedi vietnē 101blockchains.com

Kas ir DAO?

DAO apzīmē decentralizētas autonomas organizācijas. DAO ir decentralizēta organizācija, kas izmanto viedo līgumu un citu blokķēdes tehnoloģiju funkciju priekšrocības. Tas var darboties pats, un ar to nav saistīta hierarhiska vadība. Kods ir iepriekš uzrakstīts, kurš apstrādā dažādas funkcijas un funkcijas, kuras DAO var piedāvāt. To vada, izmantojot izplatītus vienprātības protokolus. Ethereum un EOS atbalsta DAO, un ikviens var definēt kārtulu un izveidot DAO, kas darbojas neatkarīgi.

Kas ir blokķēdes digitālā transformācija?

Mēs atrodamies blokķēdes digitālās transformācijas laikmetā. Pašreizējo digitālo ainavu revolucionāri pārveido blokķēdes. Gandrīz visas vertikālās iespējas, ko tur ietekmē, ietekmē blokķēde. Tas var būt izklaide, likumi un noziedzība, tehnoloģija, plašsaziņas līdzekļi, failu pārvaldība un tā tālāk. Katra vertikālā daļa tagad izmanto blokķēdes priekšrocības, jo priekšrocības ir vairāk nekā tās trūkumi. Ja vēlaties uzzināt, kuras vertikāles ir vairāk ietekmētas, un katras vertikāles piemērus, izlasiet mūsu visaptverošo Blockchain digitālās transformācijas – vairāk nekā 30 blockchain transformācijas piemērus.

Kas ir ICO?

ICO apzīmē sākotnējo monētu piedāvājumu. Tas ir līdzekļu vākšanas mehānisms, ar kura palīdzību jaunie uzņēmumi savāc naudu savam jaunajam projektam, piedāvājot investoriem kriptogrāfijas marķieri. Tas izklausās līdzīgi IPO, taču starp tiem ir daudz atšķirību. SIO ir viegli izpildīt, jo tiem ir nepieciešams mazāk sagatavošanās darbu, salīdzinot ar citām ieguldījumu metodēm. Par žetonu statusa noteikšanu atbild ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC).

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Iepazīstieties ar detalizētu rokasgrāmatu par ICO palaišanu.

Kas ir STO?

STO apzīmē drošības marķieru piedāvājumus. Viņi strādā savādāk nekā ICO, kur jūs pērkat žetonus ar kopfinansēšanas metodi. ICO jūs nepērkat uzņēmuma akcijas. STO atrisina šo problēmu, sniedzot jums faktisko finansiālo drošību, kas savukārt var ļaut jums piedalīties uzņēmuma darbībās, tostarp balsstiesībās. Faktiskie aktīvi STO atgriežas, tāpēc atšķirībā no ICO ir nepieciešama rūpīga plānošana. Polymath ir populāra platforma, kas ļauj jaunajiem uzņēmumiem vai uzņēmumiem veikt STO. Tam ir ST-20 marķieru izveides, izplatīšanas un glabāšanas standarts.

Jūs varat uzzināt vairāk par drošības žetoniem šeit.

Kāda ir blokķēdes nākotne?

Mūsu pēdējais jautājums blockchain apkrāptu lapā ir par blockchain nākotni. Tātad, kur mēs stāvam un kāda ir blokķēdes nākotne? Pašlaik bloķēšanas ķēde joprojām ir zīdaiņu stadijā un prasa daudz jauninājumu, kas jāpieņem dažādās vertikālēs. Daudzi iesācēji aktīvi strādā blokķēdes jomā, lai nodrošinātu vismodernāko problēmu risinājumu, izmantojot blokķēdi.

Nākotnē mēs redzēsim lielu digitālās valūtas un blokķēdes pieņemšanu. Pat valdība ir ieinteresēta pārveidot savus pakalpojumus ar blokķēdi. Vairāk par to, ko mēs domājam par blokķēdes nākotni, varat izlasīt šeit.

Kāda ir atšķirība starp blokķēdi un datu bāzi?

Tas ir viens no fundamentālajiem jautājumiem, ko uzdod iesācēji. No virsmas gan datu bāze, gan blokķēde izskatās līdzīgi. Bet iekšēji blockchain ir daudz sarežģītāk, salīdzinot ar datu bāzi. Blokķēde ir izplatīta virsgrāmata, kurā tiek glabāta informācija, kuru var izsekot, kad vien nepieciešams. Blockchain piedāvā arī integritāti salīdzinājumā ar tradicionālo datu bāzi. Datu bāze piedāvā CRUD operācijas, savukārt Blockchain to nedara.

Kāda ir atšķirība starp marķieri un kriptonauda?

Kriptonauda ir digitāls aktīvs, ar kuru ir saistīta sava blokķēde. Bitcoin ir labs kriptovalūtas piemērs. Savukārt marķierim tam nav ekskluzīva blokķēdes tīkla. Marķieris ir izveidots virs esošas blokķēdes. Marķiera piemērs ietver Binance (BNB) monētu.

Secinājums

Tas mūs noved pie blockchain apkrāptu lapas beigām, kur mēs apspriedām 14 obligāti zināmus blokķēdes jautājumus un to atbildes. Mēs arī iesakām jums iegūt blockchain apkrāptu lapas pdf formātu, lai vēlāk varētu viegli atsaukties.

Tātad, ko jūs domājat par to? Komentējiet zemāk un informējiet mūs. Mēs klausāmies.

Apskatiet tabulu, lai ātri uzzinātu

Jautājums Viena teikuma skaidrojums
Kas ir blokķēde? Blokķēde ir izplatīta virsgrāmata, kas piedāvā pārredzamību, decentralizāciju un datu integritāti.
Vai blockchain ir vērts apdomāt? Jā, tas ir tā vērts, jo tas šobrīd veido industriju un sociālo dzīvi mums apkārt.
Kas ir kriptonauda? Kriptonauda ir digitāla valūta, kuru var uzglabāt, iegādāties un iztērēt tīklā.
Kas ir bitcoin? Bitcoin ir pirmā kriptonauda, ​​kuru Satoshi Nakamoto izlaida 2009. gadā, izmantojot bitkoīna dokumentu.
Kas ir gudri līgumi? Viedie līgumi ir līdzvērtīgi juridiskiem līgumiem starp divām pusēm digitālajā pasaulē.
Kas ir Ethereum? Ethereum ir otrās paaudzes blokķēdes platforma, kas ļauj izstrādātājiem izveidot decentralizētas lietotnes, izmantojot viedos līgumus.
Kas ir EOS? EOS ir otrās paaudzes blokķēdes platforma decentralizētu lietojumprogrammu (dapps) izstrādei, līdzīgi kā Ethereum.
Kas ir Hyperledger? Hyperledger ir atvērtā koda blokķēdes sadarbība, lai veicinātu uzņēmuma pakāpes izplatītās virsgrāmatas blokķēdes ietvara attīstību
Kas ir dApp? dApp apzīmē decentralizētu lietojumprogrammu un tiek mitināts blokķēdē, kas automatizē uzdevumus un pakalpojumus, iespējojot P2P mijiedarbību.
Kas ir DAO? DAO (Decentralized Autonomous Organisations) ir decentralizēta organizācija, kas izmanto viedo līgumu un citu blokķēdes tehnoloģiju funkciju priekšrocības.
Kas ir ICO? Sākotnējais monētu piedāvājums ir līdzekļu vākšanas mehānisms, ar kura palīdzību jaunie uzņēmumi savāc naudu savam jaunajam projektam, piedāvājot investoriem kriptogrāfijas marķieri..
Kas ir STO? Drošības žetonu piedāvājums ir līdzekļu vākšanas mehānisms, kurā investori iegūst uz aktīviem balstītas žetonus, ieguldot līdzekļus projektā.
Kāda ir blokķēdes nākotne? Blokķēdes nākotne izskatās gaiša gan ar rūpniecību, gan ar valdību, kas īsteno visās viņu sistēmās.
Kāda ir atšķirība starp blokķēdi un datu bāzi? Datu bāzes ir centralizēta virsgrāmatu sistēma, kas ir atkarīga no klienta-servera tīkla arhitektūras. No otras puses, Blockchain ir izplatīta P2P virsgrāmatu sistēma, kurai ir pievienoti drošības, pārredzamības un integritātes slāņi.
Kāda ir atšķirība starp marķieri un kriptonauda? Gan kriptonauda, ​​gan marķieris ir digitāli aktīvi. Tomēr kriptovalūtai ir sava blokķēde, turpretī žetoni izmanto jau esošo blokķēdes risinājumu.

Piezīme: Vai vēlaties visus šos paturēt pie sevis? Lejupielādējiet blockchain apkrāptu lapas pdf formātu un uzziniet par blockchain. Jūs varat arī kopīgot PDF ar saviem vienaudžiem un pārliecināties, ka arī viņi iet uz viena un tā paša ceļa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me