Valdības blokķēde: decentralizācija būtībā

Blockchain tehnoloģija ir potenciālā tehnoloģija, kas var viegli uzlabot valdības pakalpojumus un veicināt taisnīgas un pārredzamas pilsoņu tiesības. Tātad, valdības bloku ķēde ir lieliska tehnoloģija, kas var optimizēt valdības procesus un piedāvāt drošu, bet efektīvu koplietošanu.

Turklāt blockchain nāk ar daudziem neskaitāmiem lietojumiem valsts sabiedrībai. Turklāt, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, viņi beidzot var sniegt dažādus pakalpojumus, novērst birokrātiju, novērst krāpšanos ar nodokļiem un samazināt izšķērdību. Tātad, kas var būt labāks veids, kā valdība to var izmantot, vai ne?

No otras puses, digitālās skaidras naudas jēdziens var izlīdzināt jebkādu lielu darījumu politiku, kāda viņiem ir. Tas arī palīdzētu valdībām pārveidot savus finanšu darījumus. Kā jūs jau redzat, jau ir daudz blockchain lietošanas gadījumu.

Tomēr, tā kā blokķēde ir salīdzinoši jauna tehnoloģija, daudzas valdības nav tik ļoti ieinteresētas to izmantot. Tāpēc šodien mēs runāsim par valdības blokķēdi un to, vai valdībai tas ir obligāti vai nē.

Tātad, sāksim!

Contents

Satura rādītājs

1. nodaļa: Ko nozīmē centralizēti valsts dienesti?

Valdības iestāžu jautājums ir tāds, ka tās ir pārāk centralizētas. Patiesībā ir tikai daži pakalpojumi, kas neatbilst korumpētajai situācijai. Jā, centralizētās sistēmas nav tik sliktas; tomēr daudzos gadījumos varas iestādes mēdz izmantot savu varu, lai veicinātu negodīgumu.

Turklāt nav iespējas kritizēt, jo centralizēto iestāžu rīcībā ir pārāk daudz varas. Šeit pieaug monarhija, un cilvēki izmanto savas pilnvaras, lai atlaistu cilvēkus, un nevienam neveicina taisnīgu augsni.

No otras puses, šie valsts dienesti nespēj piedāvāt pilsoņu tiesības, kā to apgalvo valdība. Īsāk sakot, valdības un pilsoņa attiecības virzās tālu viena no otras. Tādējādi valsts ekonomiskajai izaugsmei ir liels risks, ja iedzīvotāji neapstiprina valdību.

Katrs mūsu valsts pārvaldes aspekts ir pakļauts korupcijai un citām neefektivitātēm. Tomēr, lai sniegtu jums lielāku ieskatu visā spektrā, mēs runāsim par valdības sistēmas sāpīgajiem punktiem. Tātad, sāksim!


Vai vēlaties uzzināt vairāk par Blockchain? Pārbaudiet Blockchain prezentāciju tieši tagad!

2. nodaļa: Valdības blokķēde – valdības organizāciju sāpju punkti

Centralizētajām valdības sistēmām ir slikts vārds attiecībā uz sabiedriskajiem pakalpojumiem. Turklāt cilvēki visu laiku baidās no visa, kas saistīts ar valdību. Tas ietver tādus pakalpojumus kā gaidīšana garās rindās, lai aizpildītu veidlapas, ārkārtīgi lēns nodokļu aizpildīšanas process. Tādējādi lielākajai daļai pilsoņu šķiet, ka valdības darbinieki nedod savus 100% vai arī ar tiem nepietiek, lai vadītu valsti.

blockchain valdībai

Mēs nevaram viņiem pilnīgi nepiekrist; tomēr ir daži iemesli, kāpēc valdība visādi trūkst.

Mēs redzēsim dažus no valdības organizācijas sāpīgajiem punktiem, lai uzzinātu, kāpēc tur neiet tik labi.

 • Necaurspīdīgas darbības

Valdības organizācijām visos aspektos trūkst pārredzamības, un nav reāllaika atjauninājumu par naudas plūsmu.

Visas lietas, ko dara valdības, šķiet mazliet noslēpumainas, vai jūs nedomājat? It īpaši, ja runa ir par visu dokumentu zemo pieejamību un par nepietiekamu informāciju par to, kā valdība tērē mūsu nodokļu naudu.

Turklāt daudzas reizes pilsoņiem ir problēmas pat piekļūt savai personīgajai informācijai. No otras puses, viņiem jāgaida gads, lai zinātu, vai valdība iztērē visu viņu nodokļu naudu vai nē.

Tātad nav reāllaika atjauninājumu par nodokļu naudu vai naudas plūsmu. Turklāt šķiet, ka nauda vienmēr pazūd plānā gaisā; mēs nesakām, ka tieši tas notiek. Bet pārredzamības trūkums to patiešām liekas.

Jautājums ir tāds, ka tad, ja nav pārredzamības, nav arī atbildības iespējas. Šķiet, ka federālajās institūcijās vienmēr notiek diskrētas sanāksmes, un subjektīvie ziņojumi padara pilsoni aizdomīgāku. Tātad savā ziņā valdība nodarbojas ar necaurspīdīgu darbību, kas grauj valdības un pilsoņu uzticību.

 • Neefektīvs un lēns

Kāds var būt labākais neefektīva un lēna procesa piemērs, nekā izgaismot iesniegšanas iespēju? Lai iegūtu jebkāda veida pabalstus, pilsoņiem tie ir jāiesniedz. Turklāt process ir diezgan ilgs, un vēl svarīgāk apstrādei ir nepieciešami dažādi soļi.

Cits jautājums ir iepriekšējas iesniegšanas process. Sistēma ir tik lēna, ka cilvēkiem ir jāiesniedz dokumenti trīs līdz četrus mēnešus iepriekš. Turklāt katrai valdības programmai nepieciešama cilvēku personiskā dokumentācija. Tātad viņi savāc tos, kas izmanto tiešsaistes portālus vai pasta sūtījumus. Tomēr arī cilvēku daudzpakāpju verifikācijas process aizņem diezgan ilgu laiku.

Turklāt līdzekļu pārskaitīšana galvenokārt ir atkarīga no gliemežu pasta, un vairākkārt čeki nenonāk laikā. Nemaz nerunājot par dominējošajām krāpnieciskajām darbībām.

 • Privātuma problēmas

Neskatoties uz pilsoņu privātuma tiesībām, jo ​​valdības organizācijas glabā katra pilsoņa privāto informāciju bez pilnīgas skaidrības. Lai gan mēs, iespējams, nezinām tieši to, kur nonāk visa mūsu nodokļu nauda, ​​bet valdība, kas glabā mūsu personisko informāciju, ir pārāk daudz. Bet kā viņi to dara?

Patiesībā tas ir diezgan viegli. Parasti daudzi valsts dienesti spiegošanas faktu slēpj citu dienestu vārdā. Turklāt, piemēram, ņemiet vērā aizsardzības departamentus, viņi drošības uzlabošanas vārdā izmanto mūsu moderno tehnoloģiju, lai šņāktu par mūsu privāto dzīvi..

Turklāt mobilie tālruņi, kurus mēs izmantojam, pat mūs spiego. Tomēr par to nav oficiāla skaidrojuma. Tātad, ja valdībai būtu citi informācijas vākšanas līdzekļi, neiebraucot privātumā, tas būtu lielisks šīs problēmas risinājums.

 • Plaša korupcija

Datu viltošana, identitātes zādzības, krāpšanās ar nodokļiem, korumpēti cilvēki pārņem valdības organizācijas, korupciju radot katrā nozarē. Turklāt attiecībā uz vietējām vēlēšanām korupcija neļauj notikt godīgai balsošanas sistēmai.

Patiesībā negodīgums ir katrā valdības sektorā. Tomēr pilsoņi arī nav tik godīgi vadīti. Daudzi pilsoņi veic krāpnieciskas darbības, piemēram, izvairīšanos no nodokļu maksāšanas, organizētu nāvi sociālās drošības nolūkos, nepatiesas apdrošināšanas prasības un daudz ko citu.

Patiesībā korupcija sākas no zemākā līmeņa valdības dienesta līdz federālajam un prezidenta scenārijam.

 • Izšķērdīgi un dārgi

Daudzi valsts sektori ir izšķērdīgi nepareizas pārvaldības dēļ un kļūst dārgi miljardu naudas izšķērdēšanas dēļ. Turklāt, veicot visu reģistrācijas procesu, dokumentu pārbaude un šo uzdevumu veikšanai nepieciešamais darbaspēks patiešām prasa daudz naudas. Nemaz nerunājot par to, ka šie visi ir pilnīgi izšķērdīgi.

Patiesībā, ja šie uzdevumi var darboties stingri noteiktā veidā, tad valdība katru gadu var ietaupīt miljardiem naudas. Citi aspekti ir tādi, ka valdība kļūst lielāka un pieaug, valstij attīstoties. Tātad kļūst diezgan grūti izsekot arī tēriņiem.

Daudzi valdības darbinieki arī viltus rēķinus un aizņem daudz naudas tikai saviem labumiem.

 • Nepareiza izmaksu aprēķināšana

Izmaksu aprēķins katram publiskajam sektoram lielāko daļu laika tiek uzskatīts par neprecīzu; finansējums ir pārāk liels vai pārāk zems. Patiesībā vainīgie ir šīs budžeta veidošanas sistēmas pārstāvji. Vai nu viņi atslābina savu darbu un nesniedz precīzu informāciju.

Vai arī nepareizas pārvaldības būtības dēļ viņiem galu galā nav piekļuves reālajai informācijai. Lai kā arī būtu, valdības sektora rēķini par jebkuru valdības projektu vienmēr ir pārāk zemi vai pārāk lieli.

Tātad, pastāv liela ekonomiskā problēma, kas dienas gaitā turpina mocīties.

 • Digitalizācijas trūkums

Mūsdienu tehnoloģiju saglabāšana vai izmantošana nav viens no spēcīgākajiem valdības uzvalkiem. Viņiem trūkst digitalizācijas vai viņi to nevēlas. Patiesībā viņi mēdz atkal un atkal izmantot vecos tīklus. Lai arī tur ir daudz lielāks risinājums, viņi nav gatavi atteikties no savām senajām metodēm.

Tā rezultātā valdība nevar piedāvāt saviem pilsoņiem tādu greznību, kādu viņi ir pelnījuši. Tā kā daudzos gadījumos attīstītās valstis saviem pilsoņiem piedāvā uzlabotu digitalizāciju, turpretim jaunattīstības valstīs tas ir reti sastopams notikums.

 • Novecojis tīkls

Katras valdības organizācijas iekšējā tīkla sistēma darbojas mantotajos tīklos, kas ir neefektīvi un lēni. Turklāt šķiet, ka mantoto tīklu izmantošanas tendence pieaug ar katru dienu. Visām valdības institūcijām joprojām ir tāda pati sistēma kā 90. gados.

Jā, izmaiņas viņu starpā notiek lēnām, taču, ņemot vērā šo ātrumu, būtu nepieciešami gadi, lai visi mantotie tīkli tiktu izlaisti.

Turklāt, kad valdība turpina izmantot mantotos tīklus, daudzi iedzīvotāji, kas strādā šajās vietās, ir pieķērušies arī veco tīklu izmantošanai.

Ne tikai šie tīkli nespēj paveikt darbu, bet tiem ir arī milzīgi drošības riski.

 • Nekompetence nodrošināt pilsoņu tiesības

Valdības nespēj piedāvāt pilsoņu tiesības, kas rada neapmierinātību kādas valsts pilsoņos. Katrā vēlēšanās partijas dod noteiktus solījumus; tomēr tikai daži no viņiem tos saglabā.

Galu galā pilsoņi iestrēgst tipiskā valdībā, kas var dot visus solījumus, bet faktiski to nevar izpildīt. Patiesībā tas liek pilsoņiem attēlot savu valdību kā nespējīgu vienību, kas nespēj paveikt darbu.

3. nodaļa: Kā blokķēde var spīdēt valdības sektoros

Blockchain tehnoloģija kopš kāda laika ir pieaugusi, pateicoties milzīgajām aktīvu pārvaldības funkcijām. Galvenokārt tāpēc, ka lielākajai daļai valdības departamentu ir nepieciešamas aktīvu pārvaldības un darījumu iespējas.

Kā mēs teicām iepriekš, parastais veids, kā valdība faktiski nodarbojas ar vadību, ir diezgan novecojusi.

Tāpēc bloku ķēde valdībai var būt lielisks risinājums. Patiesībā katru gadu mēs attālināmies no papīra formāta sistēmu pārvaldības. Tātad, izmantojot blokķēdi valdībai, šeit var būt ideāla platforma.

Turklāt ar valdības pakalpojumu blokķēdi nāk Web 3.0 tehnoloģija, un tā var pārvaldīt jaunu ierakstu glabāšanu, balsošanas sistēmas, veselības aprūpes piegādes, nodokļu portālus un daudz ko citu..

Tātad, izmantojot valdības pakalpojumu blokķēdi, tagad cilvēki var tieši sadarboties arī ar citām valdības partijām.

Tomēr šodien mēs runāsim par dažiem galvenajiem valdības shēmas blokķēdes ieguvumiem. Apskatīsim, kādas ir šīs blokķēdes funkcijas!

Uzziniet vairāk par Blockchain vēsturi tagad!

 • Neuzticama mijiedarbība un darījumi

Valdības pakalpojumu blokķēde piedāvā tiešu vienādranga mijiedarbību privātajos kanālos, kā arī neuzticamus darījumus ar pienācīgu pārbaudi. Turklāt tā ir svarīga iezīme, jo tā atbrīvojas no uzticības jautājumiem un pilnībā nepaļaujas uz papīra sistēmu.

Turklāt, ja valdības dienestu blokķēde izmanto tehnoloģiju pilsoņu reģistrēšanai, viņi iegūs uz blokķēdes balstītu I.D. Tādējādi viņi beidzot to var izmantot, lai atbalstītu viņu krāpšanas brīvu valdību reālā laikā pilsoņu darījumos.

Turklāt, kad pilsoņi nodrošinās piekļuvi saviem dokumentiem valdības platformas blokķēdē, katrs dokuments tiks droši uzglabāts. Patiesībā tas arī izmantotu personiskās privātuma shēmas, kā arī padarītu visu mijiedarbību neuzticamu un birokrātisku. Tātad galu galā katrs pakalpojums kļūtu daudz pieejamāks.

 • Drošība

Tas var piedāvāt augstas drošības slāņus, kas palīdz urķus atturēt no slepenas informācijas. Patiesībā valdības ir hakeru galvenie mērķi, un viņi cenšas pievērsties pilsoņu privātumam. Nemaz nerunājot par to, viņi arī traucē vai kaitē jebkurām organizācijām, nozogot no tām lielu naudas summu.

Tomēr jūs varat viegli novērst šos drošības jautājumus, izmantojot valdības pakalpojumu blokķēdes palīdzību. Turklāt, ja izmantojat sadalītu datu krātuvi aizsargātā tīklā, hakeriem kļūst ārkārtīgi grūti iekļūt.

Parasti hakerim vienkārši jāuzlauž viens serveris; tomēr, tā kā lietotāji tiek izplatīti visā pasaulē, viņiem būtu jāuzlaužas visi lietotāji, kas parādīti uz lāpas. Tātad, ja jūsu tīklā ir miljoniem lietotāju, viņam / viņai būtu jāuzlauž miljoniem serveru, kas nav iespējams. Tas, valdības bloku ķēde, protams, palīdz mums visos iespējamos veidos.

 • Nemaināma ierakstu glabāšana

Valdības bloķēšanas ķēde nodrošina nemainīgu ierakstu glabāšanu, kas var palīdzēt valdībām glabāt jebkādu informāciju bez jebkādas manipulācijas. Patiesībā valdības izmanto mūsu datus, lai veiktu prognozes vai prognozes, veiktu politisko analīzi, plānotu budžetus un daudz ko citu.

Tādējādi, jo drošāki ir dati, jo labāk. Tāpēc viņiem tas ir jāuzglabā precīzā un uzlauztā vietā. Šeit spēlē valdības pakalpojumu blokķēdi. Turklāt nemaināmības funkcija nodrošina, ka krātuve nav iekļūstama vai maināma. Tātad neviens nevar viņus iejaukt valdības platformas blokķēdē.

Tādējādi tas veicina uzticēšanos un pārredzamību valdības pakalpojumu blokķēdei. Mēs droši zināsim, ka visa statistika ir reāla, jo neviens nevarēja to mainīt ar valdības shēmas blokķēdi. Tātad galu galā tas arī lielā mērā uzlabo dzīvesvietas un identitātes pārvaldību.

 • Uzlabota efektivitāte

Tas arī nodrošina lielāku efektivitāti valdībām, atbrīvojoties no trešajām pusēm un mudinot pārbaudīt dokumentus tīklā. Tātad, izmantojot verifikācijas protokolu valdības tīkla blokķēdē, tēmas pārvaldībai nebūs nepieciešami papildu cilvēkresursi.

Īsāk sakot, jūs saņemsiet lielāku efektivitāti bez pārāk daudz problēmu vai kļūdu. Turklāt, izmantojot tūlītējus darījumus, darījumu nozarē būtu mazāk vajadzīgi personīgi vai papildu resursi. Sakarā ar viedo līgumu funkciju valdības shēmas blokķēdē, būtu iespējamas vienošanās par tīklu.

Tādējādi blokķēdes valdība patiešām var mainīt arī tipiskos veidus.

 • Lēts

Valdības pakalpojumu blokķēdes izmaksas ir zemākas, un visa racionalizēšana samazina finansējuma izšķērdēšanu. Atcerieties, kā valsts pakalpojumi maksā pārāk dārgi, nekā nepieciešams? Nemaz nerunājot par to, ka naudas izšķiešana notiek katru gadu.

Nu, bloku ķēde valdībā faktiski var palīdzēt šajā ziņā. Patiesībā valdības pakalpojumu blokķēde var šķist daudz ieguldījumu, taču ar BAAS pakalpojumu sniedzējiem tas var būt patiešām rentabls.

Jums arī nebūs jāpielieto papildu spēks, lai uzturētu ārvalstu tehnoloģijas, bet gan saņemiet palīdzību tieši no ekspertiem. Tādējādi valdību, kas paļaujas uz daudziem izšķērdīgiem pakalpojumiem, vairs nebūtu, un budžeta plānošana un pakalpojumi beidzot maksās daudz mazāk.

 • Korupcijas mazināšana un pārredzamība

Ar nemainīgu datu bāzi un izsekošanas sistēmu valdības var beidzot samazināt korupciju un veicināt pārredzamību. Patiesībā valdībā ir daudz korupcijas, kā jūs jau zināt. Tomēr ir jābūt lieliskam veidam, kā to uzreiz atklāt vai apturēt.

Tomēr ar nemaināmu valdības pakalpojumu blokķēdes datu bāzi beidzot tiks veicināta godīgums un pārredzamība. Tādējādi tas arī atjaunotu saikni starp valdību un pilsoņiem. Turklāt ar valdības tīkla blokķēdes palīdzību iedzīvotāji var uzzināt par naudas plūsmu.

Cilvēki būtu daudz objektīvāki pret ziņu portāliem, un balsošana būtu godīgāka. Tādējādi valsts beidzot var sākt augt bez jebkādas negatīvas enerģijas.

 • Autentifikācija

Izmantojot autentifikāciju, konfidenciālai informācijai būtu piekļuve tikai noteiktiem personāliem. Neviens cits lietotājs nevarētu piekļūt tam. Jā, tas ir svarīgs faktors, kad runa ir par valdību. Patiesībā visi valdības dienesti ir valsts dienesti; tomēr organizācija neizpaustu visu informāciju publiski.

Tāpēc autentifikācijas nepieciešamība ir absolūta, ja runa ir par valdības pakalpojumu blokķēdi. Turklāt slepenai informācijai var piekļūt tikai cilvēki ar augstākām pakāpēm, neviens cits.

Pārbaudiet mūsu Blockchain pamatprezentāciju, lai uzzinātu vairāk par Blockchain!

4. nodaļa: Iespējamā blokķēde valdības lietās

Blockchain valdības lietām

 • Balsošana

Nav svarīgi, kam jūs ticat, taču jums jāatzīst, ka mēģinājumi mākslīgi ietekmēt balsošanas sistēmu pastāv jau sen. Tātad tas ir liels jautājums valdībā. Politiskās vides rakstura dēļ lielākā daļa cilvēku viltojas vai mēģina apmānīt ceļu uz varu.

Piemēram, 1844. gadā balsis Ņujorkas Tammany zālē ziņoja par 55 000 balsīm. Tomēr jautājums bija par to, ka balsot varēja tikai 41 000 vēlētāju, tāpēc papildu 14 000 balsu bija dublikāti!

Tur ir milzīgs skaits nelegālu balsu.

Tādējādi valdības lietojuma blokķēde var būt ideāli piemērota šai lietojumprogrammai. Turklāt tas beidzot apturētu ārvalstu iesaistīšanos vēlēšanās. Turklāt daudzas valstis balsošanas sadaļā jau izmēģina valdības lietojuma blokķēdi.

Turklāt iespēja balsot tieši no mājām, izmantojot internetu, palielinās vēlētāju līdzdalību un papildus ērtības. Turklāt, tā kā valdības izmantošanas gadījumu blokķēde piedāvā nemainīgumu, tas nozīmētu, ka neviens nevar iejaukties balsošanas rezultātos.

Tādējādi, visbeidzot, sāks dominēt taisnīgs spriedums, un pilsoņi atgūs savas tiesības.

 • Nacionālās digitālās valūtas

Blockchain nepiedāvā tikai platformu, bet tā piedāvā iespēju sākt savu digitālo valūtu. Kāda tehnoloģija var būt piemērotāka digitālo valūtu glabāšanai nekā blokķēde, labi?

Jums digitālās valūtas var šķist tālu iegūtas, taču ir daudzas valstis, kurās ekonomika ir sabrukusi, un tām ir nepieciešama jauna valūta, lai atgrieztos.

Piemēram, Venecuēlas ekonomika sabruka, un tagad viņi meklē nacionālās digitālās valūtas, lai atgrieztos. Bet ļaujiet mums pastāstīt, kā nacionālā digitālā valūta ir lielisks risinājums, lai kontrolētu valsts ekonomiku.

Tā kā viss ir digitāls, valūtas plūsmu varētu būt vieglāk kontrolēt atbilstoši pieprasījumam. Turklāt ar atbilstošiem noteikumiem un augstas klases drošības glabāšanu valdība var būt spēcīgāka nekā jebkad agrāk, taču pārvaldībai nav jātērē resursi..

Vēl viena lieliska valdības izmantošanas blokķēde ir papīra valūtu samazināšana. No otras puses, tas ne tikai stabilizētu izmantošanu, bet arī apturētu naudas atmazgāšanas procesu.

Turklāt ar digitālo valūtu valdības tīkla blokķēdē būtu vieglāk izsekot jebkurai nelegāliem mērķiem izmantotai valūtai.

 • Robežu un muitas patruļa

Muita un robežkontrole uz robežām konfiscē daudzas nelegālas importa preces. Tomēr milzīgais šo aizturēto preču daudzums ir tikai adata siena kaudzē. Katru gadu miljardiem preču nelegāli nonāk valstīs un tiek pārdotas par zemāku likmi. Tas ne tikai kaitē valdības ieņēmumiem, bet arī izzūd, nemaksājot nodokļus.

Turklāt daudzi muitnieki ir samaitāti, un viņi ņem kukuļus, lai ļautu tam slīdēt. Tādējādi viņi vieni palēnina valdības ekonomisko izaugsmi. Tāpēc valdības izmantošanas gadījumu blokķēde šādā veidā patiešām varētu palīdzēt.

Tas var piedāvāt lielāku izcelsmi tam, no kurienes nāk preces, tādējādi pilnībā pārtraucot visu nelegālo importu. Turklāt tas var arī atbrīvoties no korumpētiem personāļiem no muitas iestādes un veicināt pārredzamu vidi.

Turklāt muitas aģentu reāllaika ieraksti arī ļautu valdībai visu kontrolēt blokķēdē.

 • Budžeta plānošana

Budžeta plānošana ir milzīgs darījums jebkurai valdībai, jo atbilstošs budžets var samazināt atkritumu daudzumu un veicināt pareizos ieguldījumus. Piemēram, Ņujorkas pilsētas padome. Mērs piešķīra budžetu 89 miljardu ASV dolāru apmērā, un dome pieprasīja rūpīgu pieprasījuma izpēti.

Lieki piebilst, ka mērs nespēja nodrošināt pienācīgu pamatu, un bija daudz nepilnību. Patiesībā tā nav pilnīgi jauna aina. Turklāt katru gadu valdībām ir budžeta izšķērdēšana. Turklāt ir par vēlu, kad pilsonis saprot, kur patiesībā iet viņu nodokļu nauda.

Un tāpēc, kad valdībā ir milzīgs daudzums izšķērdēšanas, šajā gadījumā valdības sistēmas blokķēde var patiešām spīdēt. Blockchain valdības izmantošanas gadījumiem piedāvās pārredzamu budžeta plānošanu, kur pilsonis var redzēt, kur patiesībā iet viņu nauda.

Turklāt tas arī palielinātu kopējo efektivitāti, vienlaikus samazinot izšķērdību. Pirms pieņemt jebkādas budžeta plānošanas prasības, iestādes var precīzi uzzināt, kad un kur tās plāno izmantot naudu.

 • Datu ievade

Ne tik sen, 2015. gadā, ASV H.R departaments saskārās ar lielu problēmu. Patiesībā viņi tika uzlauzti, un noplūda daudz sensitīvas informācijas. Turklāt šokējošs ir atklājums, ka ļaunprātīgā programmatūra viņu serverī atradās vairāk nekā gadu, un pēdējo 15 gadu laikā viņi bija pārņēmuši visus ierakstus..

Neskatoties uz to, tā bija ārvalstu hakeru grupa un apdraudēja 21,5 miljonu cilvēku personisko informāciju! Tātad, redzat, jums ir nepieciešama aizsardzība pat vienkāršā datu ievades pārvaldībā.

Tomēr ar blokķēdes palīdzību valdības lietām tagad valdība beidzot var izmantot daudzslāņu drošības pasākumus. Turklāt ar valdības shēmas blokķēdes palīdzību viņi reāllaikā var atklāt visus pārkāpumus.

Ņemot vērā to, ka datu ievadīšana būs ne tikai sociālā nodrošinājuma numuri, bet slepenu slepeno darbinieku identificēšana, blokķēdei ir pilnīga jēga.

 • Digitalizētās sistēmas

Valdības vajadzības pēc uzglabāšanas ir milzīgas. Patiesībā tikai piecu atvilktņu kartotēkas kopšana prasa vidēji 2603 USD. Turklāt izmaksas ietver ierēdņa algu, kabineta izmaksas, dokumentu iznīcināšanas veidlapu izmaksas, netiešās izmaksas un daudz ko citu.

Turklāt nacionālajā arhīvā patiešām ir faili no 1775. gada, tātad tajā ir 12 miljoni karšu, arhitektūras zīmējumi, diagrammas, 400 000 skaņas un video ieraksti, 10 miljardi lappušu tekstuālu ierakstu un 50 miljoni fotogrāfiju.

Vai jūs varat redzēt milzīgās valdības prasības par uzglabāšanu? Un tas kopā ar izdevumiem nākotnē tikai pieaugtu.

Lai ar to tiktu galā, var palīdzēt valdības lietojuma blokķēde. Digitalizējot sistēmu, nebūs vajadzīga failu skapja pārvaldība.

Turklāt tas arī samazinātu dokumentu daudzumu, un trūkst failu problēmu. Tādējādi būtu ļoti ērti meklēt failu un iegūt informāciju, kad tas nepieciešams. Turklāt būtu ļoti viegli visu uzturēt valdības tīkla blokķēdē.

 • Starp aģentūru datu pārvaldība

Tā kā aģentūrām trūkst pienācīgas pārvaldības sistēmas, nodokļu naudas dolāru zaudējumi ir miljoniem. Starpiestāžu standarta sistēma prasītu samazināt izšķērdēšanu. Tomēr esošā sistēma spēj izturēt lielu slodzi starp aģentūrām.

Acīmredzot aģentūrām ir jāpārliecinās, vai tiek pieprasīti visi viņu resursi un nauda. Nemaz nerunājot par informāciju, ko viņi savāc, apmācot virsniekus. Turklāt papildu administratīvās izmaksas ir liels izšķērdējums.

Tomēr ar valdības izmantošanas gadījumu blokķēdes palīdzību tas būtu kūkas gabals. Tā kā tas ļautu aģentūrām operatīvi pārvaldīt savus datus, tas samazinās nodokļu naudas izšķiešanu. Turklāt tas arī palīdzētu samazināt darbinieku apmācības izmaksas, ja visu var izdarīt tiešsaistē.

Turklāt, tā kā tīkls nepaļaujas uz nevienu administrāciju, tāpēc valdības sistēmas bloku ķēdē nebūs vajadzīga centrālā iestāde.

 • Publiskais iepirkums

Par pieaugošo korupciju valdībā lielākā daļa cilvēku valstī izjūt pārmērīgas bailes no tā, cik daudz kukuļu jāmaksā, lai saņemtu pakalpojumu. Saskaņā ar neseno pētījumu ASV korupcijas reitingā ierindojās 16. vietā no 180 valstīm.

Šķiet, ka lielākas kukuļņemšanas sekas ir citām valstīm, kurām ir rangs, piemēram, 135. līdz 180. vieta. Tādējādi, ņemot vērā pārmērīgo sodu par korupciju, šo valstu iedzīvotāji neievēro kukuļošanas politiku.

Tomēr sods ASV ir daudz mazāks nekā šajās valstīs, un tas ir iemesls korupcijas pieaugumam visur.

Patiesībā scenārijs, iespējams, nešķiet labs rezultāts. Tomēr labās ziņas ir tas, ka valdības izmantošanas gadījumu blokķēde var glābt tautu arī šeit. Turklāt, tā kā viss būs pieejams brīvā dabā, varas iestādes var viegli noskaidrot korumpētās personas.

Tādējādi jebkāda veida uzpirkšana vai sagrozīšana vairs nenotiks valdības dienestos. Ja pilsoņi var apskatīt valdības izdevumu uzskaiti, korupcija noteikti pazustu. Tātad, visbeidzot, būtu iespējams veikt publisko iepirkumu.

 • Dalīts pakalpojums

Vēl viens lielisks valdības bloķēšanas ķēdes gadījums ir koplietošanas pakalpojumu uzlabošana. Patiesībā ir daudz koplietojamo pakalpojumu modeļu, taču diemžēl tie nespēj pilnībā piedāvāt 100% efektivitāti.

Jā, kopš 2013. gada viņi ir diezgan daudz uzlabojušies, taču, lai bizness turpinātu darboties nākotnē, būtu nepieciešama pienācīga tehnoloģiju izmantošana. Tādējādi, pieņemot uz zināšanām balstītāku un izsmalcinātāku koplietošanas pakalpojumu, tiktu nozīmēts lielāks izmaksu samazinājums un labāki ieņēmumi.

Tāpēc šādā veidā bloķēšanas ķēdes izmantošana valdībai noteikti būtu noderīga. Turklāt tas var viegli ietaupīt katra koplietojamā pakalpojuma modeļa izmaksas. Turklāt tas var arī uzlabot modeļu kopējo sistēmu.

Cits jautājums ļoti vajā koplietošanas pakalpojumus. Tā ir aģentūru funkciju pārklāšanās. Tas ne tikai kaitē organizācijām, bet arī rada konkurences priekšrocības, kas nav vajadzīgas.

Un tāpēc, lietojot bloku ķēdi valdībai, šeit būtu labi rūpēties par situāciju, kas pārklājas.

 • Nodokļu process

Viens no galvenajiem katras valdības jautājumiem ir nodokļu krāpšana. Daudzi valsts pilsoņi katru gadu izvairās no nodokļu maksāšanas. Turklāt tas ne tikai samazina valdības finansējumu, bet arī ļoti slikti ietekmē ekonomiku.

Jūs acīmredzot jau zināt, ka valdība izmanto mūsu nodokļu naudu, lai apmaksātu daudzus pakalpojumus, kas mums patīk. Tātad, kad jūs iebrūkat savos pienākumos, jūs šajā procesā nodarāt sev pāri. Vēl viena milzīga problēma ir nodokļu process.

Patiesībā tas ir ārkārtīgi mokošs un laikietilpīgs. Tas noved pie daudzu gaidīšanas laiku valdības birojā, kas vairāk cilvēku padara mazāk ieinteresētus pareizi uzlikt nodokļus.

Tomēr ar valdības blokķēdes lietošanas gadījumu palīdzību to var arī digitalizēt. Valdība var izsekot visiem nodokļu maksājumiem un ātri atrast visus izvairīšanos no nodokļu maksāšanas. Turklāt ar viedo līgumu palīdzību nodokļu uzlikšanas process būtu daudz vienkāršāks, bez vispār gaidīšanas laika.

 • Starpvaldību pārskaitījumi

Starpvaldību pārskaitījumu sadaļa ir diezgan novecojusi. Pareizas datu bāzes trūkuma dēļ federālajā budžetā lielas naudas summas netiek saskaņotas. Rezultātā šo budžetu saskaņošanas process prasa daudz laika, un tas pat maksā vairāk.

Turklāt tas arī apgrūtina federālā budžeta piedāvāšanu nākotnei. Turklāt daudzas lietas aizķeras un netiek ņemtas vērā.

Tādējādi starpvaldību pārskaitījumi joprojām ir valdības vājā vieta. Tomēr ar valdības blokķēdes lietām lietas beidzot var mainīties. Turklāt tas var automatizēt federālo fondu samierināšanas procesu. Tātad jums vairs nevajadzēs tērēt papildu naudu vai laiku procesam.

Nemaz nerunājot par to, ka ar mainīgajiem darījumiem tas katru gadu var ietaupīt triljonus dolāru. Kā jūs to varat izdarīt? Nu, valdības shēmas blokķēdes viedais līgums to spēj apstrādāt. Galu galā jūs saņemat lielāku vadības sistēmu un ietaupāt daudz naudas.

 • E-rezidence

E-dzīvesvietas jēdziens vien ir ļoti gudrs. Patiesībā valdībām ir jāsaglabā cilne par pareizu dzīvesvietas pārvaldību, piemēram, zemes īpašumtiesībām, nomu un daudz ko citu. Tomēr mantotās tīklošanas sistēmas dēļ daudziem pilsoņiem pat neizdodas pierādīt savu piederību.

Turklāt daudzas reizes hakeri sagroza dokumentus un uz viņu vārdiem liek citu cilvēku gājienus. Tas izraisa lielāku iedzīvotāju neapmierinātību. Vēl viens būtisks jautājums ir uzturēšanās cenu pieaugums, kas apgrūtina ikviena līmeņa pilsoņus.

Lai pārliecinātos, ka viss ir vienā līmenī, valdības izmantotie bloku ķēdes gadījumi var būt vislabākā tehnoloģija.

Ar valdības blokķēdes izmantošanas gadījumu palīdzību valdība var piedāvāt virtuālo dzīvesvietas autentifikāciju. Turklāt pilsonis ar zemes īpašumtiesībām iegūs visus ierakstus, kas glabājas viņu identifikācijas dokumentos.

Tātad būtu vieglāk izsekot un uzzināt, vai šim pilsonim pieder šis īpašums vai nē. Tas attiecas ne tikai uz vietējām dzīvesvietām, bet daudzas organizācijas var arī saglabāt savu dokumentāciju tiešsaistē, kas nebūtu uzlaušana.

 • Identitāte

Valdībām ir jānodarbojas ar identitātes pārvaldību valstī. Tas ir paredzēts, lai pārliecinātos, ka viņiem ir savi pilsoņi, un neviens ārzemnieks nelegāli klīst valstī. Tādējādi identitātes pārvaldība ir viens no būtiskākajiem jautājumiem, kas ietilpst šajā kategorijā.

Problēma ir tāda, ka daudzi slikti spēlētāji nozog citu cilvēku identitāti un neatstāj viņiem iespēju pierādīt savu eksistenci. Nemaz nerunājot par to, ka kādi noziedznieki veic dažādus noziegumus, izmantojot šīs viltus identitātes. Tādējādi tas ir nepieciešams drošai drošībai, veidojot vai glabājot pilsoņu identitāti datu bāzē.

Izmantojot blokķēdes valdības lietojumu palīdzību, pilsoņiem var būt pārnēsājamas identitātes. Tātad ar vienu identitāti viņi to var izmantot jebkurā valdības birojā un piekļūt.

Acīmredzot, lai piekļūtu noteiktiem pakalpojumiem, jums būs nepieciešams rangs; tomēr tas kļūst patiešām ērti. Vēl viens liels ieguvums ir tas, ka pilsoņi varētu piekļūt saviem datiem. Turklāt nebūtu ne identitātes zādzību ar daudzslāņu drošības protokoliem.

 • Tieslietu nozares

Taisnīgums ir liela valdības daļa. Bez pienācīga pamatojuma vai likuma neviena valsts nevar pārtapt par lielāku tautu. Tādējādi vienmēr ir jābūt stingriem rezultātiem, ja kāds izdara noziegumu. Liberāls tieslietu sektors nevar panākt mieru valstī.

Tomēr arī tieslietu sektors ir pārāk korumpēts. Turklāt daudzi mēdz traucēt tiesas zāles pierādījumus un notiesāt nevainīgas tautas un ļaut vainīgajiem zaudēt. Daudzos gadījumos žūrija ir atbildīga arī par sliktu lēmumu pieņemšanu.

Tāpēc, lai pareizi saglabātu visus pierādījumus, valdības platformas blokķēdē būtu ļoti noderīgi ierakstīt ar laika zīmogu. Turklāt jebkuram žūrijas vai tiesneša lēmumam tiks pievienoti arī laika zīmogi.

Pierādījumu autentificēšana var būt arī lielisks valdības lietojums bloku ķēdē. Turklāt tehnoloģiju izmantošana novērš korumpētus cilvēkus, tāpēc tiek nodrošināts pienācīgs taisnīgums. Tātad, neobjektivitāte nevar notikt.

 • Iedzīvotāju veselības aprūpe

Labākas pilsoņu veselības aprūpes piedāvāšana ir viens no galvenajiem jebkuras valdības solījumiem. Ja tas neizdodas, valdības un pilsoņa attiecības iet bojā. Tomēr daudziem pacientiem nav tiesību pat lūgt viņu privātumu.

Daudzos gadījumos pacientiem nav piekļuves saviem datiem, un ārsti nevar diagnosticēt viņu privātuma saglabāšanu.

Tāpēc šeit lieliski derētu valdības bloku ķēdes lietojumi. Turklāt tas var palīdzēt samazināt veselības aprūpes sniegšanu, vienlaikus saglabājot pacientu privātumu.

Turklāt jebkuras veselības aprūpes informācijas atjaunināšana blokķēdē būtu viegls uzdevums. Ārstējoties, pacients var kontrolēt arī savu datu pārvaldību. Viņi var arī sazināties ar savu apdrošināšanas segumu un maksāt par to ārstēšanu.

 • Enerģijas pārvaldība

Enerģijas pārvaldība ir arī vēl viens no lielākajiem valdības blokķēdes lietošanas gadījumiem. Valsts valdībai vienmēr ir jāuztur laba enerģijas plūsma katras ēkas un ceļu darbināšanai. Tomēr nepareizas pārvaldības dēļ valsts enerģijas ķēdē ir nepieciešams pārāk daudz enerģijas, lai aptvertu katru zemi.

Tas izraisa elektroenerģijas padeves pārtraukumu un daudzus citus jautājumus. Lai mazinātu šo problēmu, valdības blokķēde patiešām var palīdzēt. Turklāt, pareizi pārvaldot, iedzīvotāji var iegūt enerģiju ar mazākiem izdevumiem. Turklāt viņi var sākt pirkt un pārdot savu saules bateriju enerģiju un radīt pilnīgi jaunu biznesu.

 • Labklājības sadale

Valdībām vienmēr ir budžets labklājības organizācijām. Turklāt katru gadu šajās pārvaldošās labklājības organizācijās daudzi cilvēki ziedo miljonus. Tomēr nav zināms, vai nauda patiešām palīdz cilvēkiem, kuriem tā nepieciešama, vai nē.

Tādējādi, ieviešot blokķēdi ziedošanai un izsekojot ziedojumu, tas palielinātu jautājuma pārredzamību. Turklāt tas var arī uzlabot labklājības sadales efektivitāti. Turklāt katastrofu gadījumā tas var automatizēt ziedojumus skartajās teritorijās. Vēl viens lielisks izmantošanas gadījums būtu līdzekļu piešķiršana šīm organizācijām, kad tas ir nepieciešams.

Tātad, īsi sakot, valdība iegūst pilnīgi automatizētu un stabilu tehnoloģiju, lai pārvaldītu šo nozari.

 • Tūrisms

Tūrisms ir ārkārtīgi svarīga nozare jebkurai valdībai. Tas ir viens no lielākajiem valdības ienākumu avotiem. Tomēr arī šajā nozarē ir nepieciešamas dažas izmaiņas. Mainoties tendencei, ja tūrisma vietnes nav pietiekami tehnoloģiski atjauninātas, cilvēki var zaudēt interesi par apmeklējumu.

Tādējādi valdības risinājumu blokķēdes ieviešana šeit varētu palielināt tūrismu. Viens no iespējamiem piemēriem varētu būt digitālo valūtu izmantošana, lai samaksātu par atrakcijām vai viesnīcas maksu, nevis fiat naudu. Turklāt, izmantojot blokķēdi viesnīcas vadības sistēmā, var arī atvērt lielu likviditāti.

Tāpēc tas radītu vairāk ieņēmumu, izmantojot valdības sistēmas blokķēdes palīdzību.

 • Sociālā drošība

Valdībai ir jānodrošina pietiekams sociālās drošības nodrošinājums pilsoņiem. Pareizas uzraudzības trūkuma dēļ sociālais nodrošinājums ne vienmēr ir pieejams. Tāpēc daudzi baidās izkļūt vēlu vakarā vai izvairās no jebkuras klusas vai mazāk pārpildītas vietas.

Kas attiecas uz valdību, viņiem ir jāpiedāvā drošība, bet, ja tauta neērtās situācijās baidās par savu dzīvi, tad valdība noteikti to nedarīja. Šeit valdības blokķēde var patiesi spīdēt, jo tā aizsardzībai var piedāvāt reālas šaujamieroču licences.

Tas var arī izsekot, kad un kur tiek izmantots šaujamierocis. Arī izplatīts noziedzīgo darbību vai brīdinājumu reģistrs var palīdzēt tuvumā esošajiem cilvēkiem būt uzmanīgiem.

 • Transportlīdzekļa drošība

Nu, mēs taču izmantojam savus transporta līdzekļus, lai ceļotu starptautiskā mērogā, vai ne? Lai gan starptautiskie ceļojumi šobrīd ir daudz vieglāki, noteikumi par transportlīdzekļiem joprojām ir konkrētas valsts izvēle. Tādējādi daudzi cilvēki vai organizācijas, kas nodarbojas ar transportlīdzekļiem, saskaras ar šo problēmu.

Konkrētāk, runājot par automašīnu ražotājiem, viņiem būtu jānosūta visas detaļas no dažādiem reģioniem ar atšķirīgiem noteikumiem.

Tomēr jautājums ir, vai jūs varat starptautiski kopīgot informāciju par transportlīdzekli vai vadītāja identifikāciju, nepārkāpjot nekādus valsts noteikumus?

Nu jā, var. Blockchain valdības izmantošanas gadījumi ir labākais risinājums šim jautājumam. Izmantojot blokķēdi valdībai, jūs varat reģistrēt transportlīdzekļus, veikt labāku apkopi un izsekot detaļām. Turklāt, pārbaudot vadītāja identitāti un atalgojuma politiku, starptautiskā brauciena pieredze būtu izcila.

5. nodaļa: Kā valdības visā pasaulē izmanto blokķēdi

Kā valdība izmanto Blockchain tehnoloģiju

 • Ķīna

Ķīna ir viens no valdības blokķēdes projektu piemēriem. Patiesībā Ķīnas valdība jau ilgu laiku ir iekļāvusi valdības shēmas blokķēdi. Turklāt valsts cer kļūt par blokķēdes spēkstaciju, kas izmantotu gan privātos, gan publiskos blokķēdes.

Viens no piemēriem ietver Changzhou pilsētas un Alibaba sadarbību, lai nodrošinātu veselības aprūpes informāciju valdības platformas blokķēdē. Turklāt Ķīnas loģistikas un iepirkumu federācija strādā arī ar valdības blokķēdes lietojumprogrammām ar Tencent loģistikas platformai.

Nesen 2019. gadā valdība ieviesa dažus federālos noteikumus par blokķēdes nodrošinātājiem, lai nodrošinātu, ka tie neapiet interneta cenzūras noteikumus. Turklāt daudzas valdības, piemēram, Hangzhou, Guiyang Guangzhou, Henan, Shanxi un Shanghai, strādā pie valdības bloku ķēdes projektiem. Turklāt Xiong’an New Area tagad atrodas uz blokķēdes centra robežas.

Tomēr kriptovalūtām nebija tik liela atbalsta kā pašai izplatītajai virsgrāmatas tehnoloģijai.

 • cilvēka sala

Menas salas valdība strādā, lai kļūtu par blokķēdes centru un šobrīd strādā ar daudziem valdības blokķēdes projektiem. Turklāt, izmantojot blockchain lietojumprogrammas valdībai, viņi veicina jaunu uzņēmējdarbību savā salā.

Britu vainaga atkarība veido Blockchain smilškasti un Blockchain Office, izmantojot valdības shēmas blockchain noteikumus.

Turklāt bloku ķēdes biroji nodrošinās vairāk uzņēmumu un veicinās regulējumu, kā arī palīdzēs citiem salas uzņēmumiem veidot pašiem savu bloku ķēdi valdības projektiem.

Turklāt tie arī palīdzētu reklamēt šos blokķēdes risinājumus, lai to varētu gūt labumu viņu valdība.

Patiesībā blockchain Sandbox galvenokārt ir paredzēts, lai piedāvātu šiem pretendentiem labu vidi savu platformu izstrādei un pat testēšanai. Vēl viens lielisks piemērs būtu viņu e-spēļu nozaru attīstība.

Valsts e-spēļu nozare zied, un ar valdības blokķēdes lietojumprogrammu palīdzību viņi vēlas veicināt lielāku efektivitāti.

 • Venecuēla

Venecuēla izmanto valdības blokķēdes projektus, lai atdzīvinātu savas valsts ekonomiku. Turklāt viņu valdības shēmas blokķēde ir diezgan atšķirīga nekā parasti. Viņi izmanto blokķēdi, lai uzsāktu savu nacionālo digitālo valūtu.

Patiesībā Venecuēla ar savu atjaunoto valūtu saskaras ar lielu problēmu. Tāpēc, izmantojot valdības blokķēdes lietojumprogrammas, viņi plāno kā alternatīvu izmantot digitālo valūtu. Pašlaik valūtu sauc par petro, un to nodrošina valsts naftas, zelta, dimanta un dzelzs resursi.

Tas, savukārt, varētu palīdzēt samazināt pārmērīgu naudas drukāšanu, kas galu galā devalvēja viņu papīra fiat naudu.

Tomēr alternatīvas izmantošana nav vienīgā valdības shēmas blokķēdes priekšrocība. Ja viņi sāk izmantot digitālās valūtas, viņi var atvērt durvis jaunām uzņēmējdarbības iespējām. No otras puses, būtu daudz vieglāk izsekot viņu digitālajai naudai.

 • Apvienotā Karaliste

Apvienotā Karaliste nav tik tālu atpaliek, kad runa ir par valdības bloku ķēdes projektu izmantošanu. 2018. gadā Lielbritānijas Pārtikas standartu aģentūra izmantoja blokķēdi, lai izsekotu gaļas izplatīšanu kautuvēs.

Pēc viņu domām, šī ir pirmā reize, kad jebkura valdība izmanto tehnoloģiju, lai palielinātu efektivitāti pārtikas departamentā. Tomēr labā ziņa ir tā, ka valdības bloku ķēdes pieteikumi faktiski paveica lielisku darbu.

Citas nozares vai valdības departamenti arī pēta tehnoloģiju. Tādi nozares kā zemesgrāmata, pārtikas izsekojamība, darbs un pensijas un daudzi citi apsver blokķēdes izveidi.

Turklāt Apvienotā Karaliste plāno ieguldīt 10 miljonus mārciņu tehnoloģijas izpētei un inovācijām, lai labāk atbilstu viņu lietojumiem.

Lai gan viņiem jau ir vairāki uzņēmumi, kas jau izmanto blokķēdi, viņi tomēr vēlas to izmantot balsošanas sistēmās, enerģētikas un labdarības aģentūrās, lai paplašinātu savu sasniedzamību. Jebkurā gadījumā valdības blokķēde kļuva par ļoti lielisku risinājumu visām viņu nozarēm.

 • Eiropas Savienība

Vēl viens lielisks piemērs blokķēdes lietojumiem valdībai ir Eiropas Savienības shēma. Pašlaik viņu Eiropas Savienības Intelektuālā īpašuma birojs vēlas izmantot blokķēdi valdībai, lai apkarotu viltotus produktus.

Patiesībā viltojums plosās ES ekonomiku, un katru gadu viņi zaudē 60 miljardus eiro, kas ir milzīga summa.

Lai palīdzētu eskalēt risinājumu, viņi rīkoja konkursu ar nosaukumu “Blockathon”, kurā 11 komandas izveidoja vairākus risinājumus, lai cīnītos pret viltošanu. Komanda uzvarēja konkursā un pirms gala produkta izlaišanas nosūtīja cilvēkiem pareizu pārbaudi.

Turklāt EUIPO tagad ved sarunas ar citiem privātajiem sektoriem, lai viņu redzējums būtu vērsts uz reāliem darba produktiem.

Pēc ES domām, mērķis ir panākt, lai valdības blokķēdē būtu produkts vai lietotne, kas varētu apturēt vai vismaz samazināt viltotu produktu skaitu.

 • Igaunija

Lai izpildītu e-Igaunijas programmu, Igaunija izmanto valdības blokķēdes lietojumprogrammas, lai veicinātu to attīstību. Tas, ko viņi plāno darīt, ir savienot visus savus valdības blokķēdes projektus vienā platformā.

Turklāt projektā plānots izveidot platformu, kurā tiek glabāta sensitīva informācija, piemēram, likumdevējs, tiesu vara, veselības aprūpe, kodu reģistri, drošība utt. Patiesībā viņi vēlas saglabāt visu informāciju vienā vietā un padarīt to pēc iespējas drošāku.

Vēl viena blokķēdes tehnoloģija, ko sauc par KSI, palīdz aizsargāt valsts sistēmas, datus un tīklus.

Šī KSI sistēma var piedāvāt valdībām aizsardzību līgumu kiberuzbrukumu laikā, un tagad tā ir pieejama 180 valstīs.

Turklāt viņi sāka savu blokķēdes testēšanu jau no brīža, kad pirmoreiz parādījās bitcoin. Tātad, redziet, tieši tad, kad sāka parādīties jauna tehnoloģiju koncepcija, Igaunijas valdība izmantoja iespēju tieši tur. Tādējādi Igaunija lēnām virzās uz pilnīgu decentralizētu valsti.

 • ASV

Nākamā ir ASV, kas arī pēta daudz blokķēdes tehnoloģiju. Nu, lielākā daļa tehnoloģiju uzņēmumu dzīvo Silīcija ielejā, tāpēc nav pārsteigums, ka arī valsts to interesētu.

Patiesībā visaktīvākie valdības blokķēdes projekti būtu Pārtikas un zāļu administrāciju sadarbība ar IBM. IBM ir lielisks BAAS nodrošinātājs, kas piedāvā Hyperledger blockchain risinājumus daudzām nozarēm.

Kopā ar IBM FDA pēta valdības bloku ķēdes lietojumus veselības aprūpes nozarē. Turklāt ar palīdzību viņi vēlas koplietot visus pacienta datus, droši saglabājot pacienta konfidencialitāti.

Lielākas pārredzamības un drošības radīšana šajā nozarē ir obligāta valdībai, un FDA šim nolūkam izmanto vislabākās tehnoloģijas. Pašlaik viņi tiek tiesāti ar datiem, kas saistīti ar onkoloģiju.

Cits valdības blokķēdes piemērs būtu Valsts drošības departaments, lai to izmantotu, lai savāktu un aizsargātu Broder Patrol sensorus un kameras.

 • Dānija

Dānija tagad izmanto bloku ķēdi valdības shēmās daudzās nozarēs. 2014. gadā valdība, lai nodotu balsi, izmantoja uz blockchain balstītu balsošanas sistēmu. Tomēr līdz šai dienai valdība izmanto blockchain lietojumprogrammas valdībai, lai īstenotu savas iekšējās vēlēšanas.

Izņemot šos, viņiem ir arī blockchain izmantošana: veselības aprūpe, digitālā identitāte, labklājības sistēma, uzņēmējdarbības atbalsts un daudzi citi. Patiesībā viņi arī lepni piedāvā vidi blokķēdes testēšanas izaugsmei un augstas kvalitātes risinājumu izstrādei. Tāpat, lai pārliecinātos, ka prioritāte ir konfidencialitāte un drošība.

Arī viņu labklājības nozares zied diezgan skaisti. Ar tehnoloģiju palīdzību viņi vēlas noteikt cilvēktiesības drošāk un ātrāk.

Tātad, valdības bloku ķēdes projekti var pārskaitīt ziedojumus pasaules karstajos punktos. Tas ir veids, kā Dānijas valdība pašlaik izmanto tehnoloģiju. Turklāt nākotnē viņi cer paplašināt arī savus pienākumus.

 • Dubaija

Nu, jūs būtu priecīgi uzzināt, ka Dubaija līdz 2020. gada beigām pārveidojas par blokķēdes darbināmu valdību. Jā, Dubaijas valdība vairāk nekā vēlas kļūt par nākotnes pilsētu, izmantojot gan blokķēdes, gan AI palīdzību..

Patiesībā visi Dubaijas pakalpojumi, piemēram, rēķinu apmaksa, vīzu pieteikumi, licenču atjaunošana, valdības shēmai izmantotu blokķēdi.

Parasti visi šie pakalpojumi katru gadu veido to 100 miljonu dokumentāciju. Tātad bloku ķēdes lietojumi valdībai tos ne tikai aizsargātu, bet arī nodrošinātu digitālo krātuvi.

Pēc viņu domām, šis viens solis ļautu viņiem ietaupīt 1,5 miljardus dolāru un 25,1 miljonu darba stundu katru gadu! Nemaz nerunājot par paaugstinātu efektivitāti, ko viņi iegūtu, pateicoties valdībai bez papīra. Tāpēc valdības bloku ķēdes projekti maina Dubaiju, lai ātri sasniegtu savus mērķus.

Vēl viens lielisks piemērs ir Dubaijas zemesgrāmata, kas izmanto blokķēdi un valdību, lai pārveidotu to, kā cilvēki pērk un pārdod nekustamo īpašumu.

 • Šveice

Šveice ir arī valdības bloku ķēdes projektu izpētes sarakstā, lai atbalstītu bloku ķēdes attīstību. Dažās valsts pilsētās jau tiek pieņemti kriptogrāfijas maksājumi par daudziem sabiedriskajiem pakalpojumiem.

No otras puses, viņi arī digitalizēja savu ID sistēmu, pamatojoties uz valdības shēmas blokķēdi. Turklāt viņi nesen pabeidza izmēģinājumu arī par e-balsošanu.

Zug sadarbojoties ar Luxoft, viņi izveidoja pielāgojamu e-balsošanas sistēmu, kas integrē visu iedzīvotāju digitālo identifikāciju. Lai palīdzētu aizsargāt balsošanas rezultātus, katrs pilsonis balsos anonīmi, un rezultāti būtu pilnībā pierādīti ar viltošanu.

Turklāt sistēmā darbojas trīs dažādi datu centri, kas palīdz ģeogrāfiski samazināt datu zudumu un drošības riskus.

Izņemot to, daudzas citas valdības organizācijas meklē sistēmas integrāciju savā publiskajā tīklā. Tādējādi izmaiņas Šveicē jau virzās uz daudzām nozarēm.

 • Džordžija

Gruzijas valdība izmanto blokķēdes un valdības projektus, lai darbinātu savu zemesgrāmatu shēmu. Projektu vada galvenokārt Valsts reģistru valsts aģentūra.

Kopā ar Bitfury NAPR izveidoja bloku ķēdes sistēmu, kas ir izstrādāta pēc pasūtījuma. Tomēr tagad sistēma ir integrēta viņu iekšējā digitālo dokumentu sistēmā.

Turklāt tīklam ir atļauts un tas ir privāts, un tas izmanto laika zīmogus, lai parakstītu un pārbaudītu pilsoņu dokumentus zemesgrāmatā. Izmantojot laika zīmogus, tie var arī viegli apliecināt zemes īpašumtiesības.

Bet kāds ir patiesais potenciāls, lietojot blokķēdi valdības shēmai zemesgrāmatā? Nu, pēc viņu domām, tagad pilsonis iegūs iespēju iegūt zemes īpašumtiesības. Parasti īpašuma tiesības ir lietas, kurām ne visiem cilvēkiem ir viegli piekļūt.

Arī zemes iegūšanas process ir diezgan sarežģīts. Tomēr ar blokķēdes un valdības risinājuma palīdzību viņi var viegli reģistrēt savas zemes.

No otras puses, blokķēdes izmantošana valdībai nodrošina naudas un laika ietaupīšanu šajā procesā.

 • Gibraltārs

Gibraltārs savu pirmo blokķēdē balstīto produktu uzsāka 2016. gadā. Patiesībā Gibraltāra birža ieguva atļauju sākt kriptonauda, ​​ko sauc par BitcoinETI. Turklāt uzņēmums ieviesa arī licencēšanas metodi uzņēmumiem, kas strādās ar biržu.

Vēl viens atdzist blockchain un valdības risinājums ir blockchain advokātu birojs. Tagad viņi izmanto advokātu birojus, lai sniegtu padomus par blokķēdes noteikumiem un palīdzētu jauniem notikumiem, attiecīgi ievērojot noteikumus. Acīmredzot, iesaistot valdību, risinājumam ir jābūt regulējumam.

Tomēr daudzos gadījumos daudziem uzņēmumiem nav atbilstošu zināšanu vai atbalsta, lai tos atbalstītu. Tā rezultātā neatkarīgi no tā, cik novatorisks ir viņu valdības risinājuma blokķēde, tas tiek slēgts, vai arī viņiem jāmaksā milzīga soda nauda.

Tāpēc advokātu biroja, kas specializējas blokķēdē, izmantošana patiešām palīdzētu valstij uzziedēt.

 • Austrālija

Austrālija diezgan nopietni uztver valdības shēmas blokķēdi. Austrālijas valdība atbalsta savu blockchain cukura ilgtspējības projektu. Pēc premjerministra teiktā, viņi cukura nozarei ieguldīja vairāk nekā divus miljonus Austrālijas dolāru.

Turklāt viņi vēlas pārliecināties, ka rentabilitāte, produktivitāte un ilgtspēja ievērojami palielināsies, ja viņi valdības shēmai izmanto blokķēdi. Tādējādi tas samazinās izmaksas un palielinās darbību pārredzamību.

Vēl viena lieliska WWF Austrālijas iniciatīva ir izmantot blokķēdi, lai novērstu cilvēktiesību pārkāpumus un samazinātu nelegālo zveju. Nelegālas zvejas dēļ daudzi patērētāji pērk tunzivis no nelegālām personām. Tomēr ar blokķēdes palīdzību viņi var izsekot šiem operatoriem un pakļaut viņus taisnībai.

Vēl viena lieliska iniciatīva ir nekustamā īpašuma nozares digitalizācija, kas var vienkāršot zemes pārdošanu ar vieglumu.

 • Malta

Vēl viens foršs Maltas segvārds tagad ir “Blockchain Island”. Turklāt tas ar nepacietību gaida arī savas kriptogrāfijas bankas izveidi. Pēc Binance biroja valstī valdība piedzīvoja milzīgu blokķēdes projektu pieaugumu.

Turklāt Maltas parlaments pat apstiprināja normatīvo regulējumu, lai nodrošinātu blokķēdes projekta ieviešanu. Vēl viena likumīga blokķēdes tehnoloģija saņēma zaļo signālu vēlāk 2018. gadā.

Vēl viens lielisks piemērs ir valdība, kas ir liberāla bloku ķēdes starta uzņēmumiem. Viņi arī veicina šo pieņemšanu, lai nodrošinātu arī viņu ekonomisko izaugsmi.

Jebkurā gadījumā noteikumi un brīvība padara Maltu par lielisku vietu, kur jebkurš blockchain spēlētājs var sākt savu biznesu.

 • Singapūra

Singapūra ir vēl viens no vadošajiem blokķēdes piemēriem šobrīd. Iespējams piemērs tam būtu sadarbība starp Singapūras Monetāro iestādi un finanšu konsorciju par jaunu starpbanku sistēmu valstī..

Nemaz nerunājot par to, valdība jau strādā pie cita blokķēdes valdības plāniem pārveidot viņu fiat par digitālajām žetoniem. Turklāt valdība arī paziņoja, ka tērē 225 miljonus dolāru tikai blokķēdes shēmu izstrādei un ieviešanai.

Tātad, jūs redzat, ka Singapūras valdība patiešām veic lielus pasākumus, lai uzlabotu viņu tehnoloģisko attīstību.

Turklāt valstī notiek trakums pār blokķēdi, un daudzi investori vēlas šeit ieguldīt. Tāpēc jūs redzēsiet vairākus veiksmīgus blokķēdes jaunos uzņēmumus.

Neskatoties uz to, valdība izmanto arī dažus no pasaules labākajiem blokķēdes pētniekiem. Patiesībā viņi arī pēta globālās tirdzniecības platformu, lai palielinātu savu tirdzniecības efektivitāti.

 • Zviedrija

Zviedrija ir vēl viena valsts, kas ļoti ilgu laiku vēlas likvidēt skaidru naudu. Tomēr tagad Zviedrijas valdība savu īpašuma tiesību apstrādei izmanto blokķēdi un valdības shēmu.

Zviedrijas Finanšu uzraudzības iestāde pat izmantoja vairākas kriptovalūtas kā maksāšanas līdzekli valsts iekšienē. Tomēr ikvienam, kurš vēlas mijiedarboties ar fiat, iepriekš jāiesniedz licences turētājs.

Patiesībā viņiem jau bija bezpapīra zemesgrāmatu sistēma. Bet tas bija pakļauts uzlaušanai un tam bija nepieciešama lielāka pārredzamība. Tādējādi tagad viņi meklē valdības shēmu blokķēdi.

Pašlaik viņi joprojām testē blokķēdes platformu un pārcēlās uz nākamo posmu. Pirmais posms bija milzīgs panākums, ieviešot viedos līgumus. Turklāt projekts nedos labumu tikai iedzīvotājiem, bet arī citiem dalībniekiem.

Spēlētāji, piemēram, valdība, bankas, pircēji, brokeri un pārdevēji, var izsekot procesam tīklā.

 • Čīle

Ļoti ilgu laiku Čīle ir ceļā uz spēcīgu ekonomisko izaugsmi, galvenokārt savas kalnrūpniecības dēļ. Faktiski 2014. gadā valdība nopelnīja 20% džutu no viņu vara raktuvēm. Turklāt 45% no to nacionālā eksporta ir vara!

Tātad, kā redzat, Vara patiešām spēlē milzīgu lomu, runājot par Čīles ekonomiku, un valdība tagad vēlas vēl vairāk palielināt nozari. Bet, lai palielinātu efektivitāti, tas prasa daudz elektrības, un tam ir vajadzīgas labas tehniskās apkopes tehnoloģijas. Tāpēc viņi meklē attīstītu tehnoloģiju, kas viņiem varētu palīdzēt.

Patiesībā tagad viņi izmanto blokķēdes un valdības shēmas projektu, lai apmierinātu viņu pieaugošās enerģijas prasības. Galvenokārt projekts ir Ethereum balstīts un izmēģināts enerģijas uzglabāšanai un datu ievadīšanai.

Vēl viena lieliska valdības projekta blokķēde ir nodokļu iekasēšanas bloku ķēdes platforma. Čīles Republikas Valsts kase pārrauga nodokļu iekasēšanas platformu, lai pilsoņiem būtu lielisks veids, kā nomaksāt nodokļus.

 • Kanāda

The Nacionālā pētniecības padome no Kanādas izmanto atšķirīgu pieeju blokķēdei un valdības shēmai. Nesen viņi paziņoja par viņu izstrādāto Ethereum blockchain explorer.

Turklāt viņi piebilda, ka Rūpniecisko pētījumu palīdzības programma uzņems pētnieku viņu IPFS vai Starpplanētu failu sistēmā. Bet kāpēc gan? Izmantojot IPFS, tīmekļa lietojumprogrammas paliks nemaināmas, un cilvēki tām var piekļūt pat nākotnē. Turklāt nebūs svarīgi, vai resursdators ir tiešsaistē vai bezsaistē.

Vēl viens interesants pētnieka aspekts ir to izmantot, lai tajā meklētu visus ieguldījuma datus un publicētās dotācijas.

Kanāda arī veica tiešu izmēģinājumu ar citu valdības shēmas blokķēdi. Tur viņi izveido pārredzamu administratīvo tīklu valdības līgumiem. Tomēr pēc palaišanas programma pēta vairāk funkciju, kas varētu nākt par labu valdībai.

Lai pasargātu datus no nonākšanas nepareizās rokās vai izdzēšanas, viņi visā tīmeklī glabā vairākas datu kopijas. Tas ir veids, kā cilvēki tam piekļūs, kaut arī resursdators, iespējams, nav pieejams.

 • Taizeme

Taizemes valdība izmanto blokķēdi un valdības shēmu, lai izstrādātu balsošanas sistēmu valstij. Patiesībā valsts Nacionālais elektronikas un datortehnikas centrs (NECTEC) jau pabeidza projektu.

Bet joprojām ir izmēģinājuma periods, lai noskaidrotu, vai tas spēj piedāvāt visas priekšrocības savai valstij vai nē.

Tomēr tā joprojām meklē vairāk izmēģinājuma partneru, lai ideāli uzsāktu projektu. Viņu izveidotā balsošanas sistēma paredzēta provinču, nacionālo un kopienu vēlēšanām. Turklāt biznesa balsis, piemēram, plaša direktora grupa, var arī izmantot platformu, lai nodotu savas balsis.

Turklāt galvenais mērķis ir veicināt datu integritāti un mazināt krāpšanos valdības platformas blokķēdē.

Tas varētu būt tikai neliels solis ceļā uz blokķēdes revolūciju. Tomēr tagad valsts vēlas izpētīt tikai maza mēroga integrācijas. Ja šī mijiedarbība ir auglīga, tad tā ietu plašākā mērogā.

 • Dienvidkoreja

Arī Dienvidkorejas valdība ķeras klāt blokķēdes vilcienam. Pašlaik viņi izmanto ICON, lai apstrādātu visu savu informāciju, veiktu administratīvos uzdevumus un izdotu jaunus dokumentus. Turklāt Seulas metropoles valdība arī virzās uz priekšu, lai izveidotu savu blokķēdes ekosistēmu.

Ekosistēmā viņi izmantos Seulas iedzīvotājus, lai vadītu blokķēdes evolūciju. Pašlaik pārvaldības komandā ir koledžas studenti, blokķēdes izstrādātāji, normāli iedzīvotāji un nozares eksperti. Patiesībā komanda izstrādās jaunas tehnoloģijas un tās izmēģinās. Ja tie izskatās daudzsološi, projekts tiks izvērsts.

Galu galā bloku ķēdes un valdības shēma pārņems pilsētas mēroga pakalpojumus, tostarp to galveno IT darbības tīklu. Turklāt tas arī palīdzētu viņiem pārvaldīt negatīvos rezultātus visā pilsētā, neiebraucot privātumā.

Jebkurā gadījumā ICON izmantošana dokumentiem ir pirmais valdības bloķēšanas gadījums Dienvidkorejā un solis uz gaišāku nākotni.

 • Kenija

Kenijas valdība izmanto blokķēdi un valdības shēmu, lai izvietotu mājokļa projektu. Šajā projektā valdība plāno attīstīt 500 000 vienību. Turklāt mājokļu programma ir patiešām pieejama, un tā tiks paveikta līdz 2022. gadam.

Turklāt palīdzības sniedzēji saņems 992 USD, jo viņi nevar atļauties hipotēkas. Tomēr bēdīgā realitāte ir tāda, ka kopš 2016. gada ir strādājuši 2,48 miljoni kenijiešu. Tomēr tikai 3,1% no šī skaitļa varētu nopelnīt vairāk nekā 992 ASV dolārus.

Tomēr ar valdības blokķēdes palīdzību mājokļu projektam būs pareizs sadalījums. Risinājumu galvenokārt iegūs visvairāk pelnījušie un iesaistītie pretendenti. Tādējādi Kenijas valdība izmanto blokķēdi valdībai, lai noteiktu ieguvumus un tiesību aktus.

Galvenais blokķēdes izmantošanas mērķis ir mājokļu iniciatīvu uzskaite. Daudzi korumpēti personāļi mēdz laupīt piešķirto naudu viņu labā. Tāpēc blokķēde visu izsekos, lai pārliecinātos, ka neviens pats nevar nozagt naudu.

Uzziniet par dažādiem Blockchain biznesa modeļiem, lai piesaistītu tehnoloģiju tūlīt!

6. nodaļa: Uzņēmumu bloku ķēdes, kas piemērotas valdībai

Galvenokārt uzņēmuma blokķēdes izmantošana valdības projektos ir lielas izmaiņas. Tomēr jums būtu jāzina, kurus blokķēdes risinājumus izvēlēties. Šeit mēs jums pastāstīsim par pieciem galvenajiem uzņēmumu blokķēdēm, kas piemērotas valdības sektoram.

1. Hiperskats

Hyperledger ir vadošā uzņēmuma bloku ķēdes platforma, kuru var izmantot daudzu veidu lietojumprogrammām. Valdības sektori ir viens no galvenajiem starp tiem. Bet kāpēc Hyperledger ir piemērots valdībai?

Nu, ir daži iespējamie iemesli, piemēram, viņu iepriekšēja sadarbība ar vairākām pusēm. Nemaz nerunājot par viņu spēju piedāvāt blokķēdes risinājumus, kas īpaši izstrādāti dažādām nozarēm.

Jebkurā gadījumā redzēsim, ko Hyperledger faktiski piedāvā valdības sektoram.

Kas ir iezīme?

 • Atļauta blokķēdes sistēma, lai aizsargātu privātumu valdības shēmas blokķēdē. Neviens dalībnieks nevar iekļūt tīklā bez pienācīgas identifikācijas. Turklāt tas patiešām var mainīt valdības dienestu darbību.
 • Augsta mērogojamība nodrošinās nevainojamu veiktspēju pat tad, ja tīklā ir vairāk mezglu. Tas arī lielā mērā palielinās veiktspēju.
 • Lai nodrošinātu, ka neviens cits nevar piekļūt sensitīvai valdības informācijai, platforma piedāvā datu pieejamības nepieciešamību zināt. Turklāt tas palīdz saglabāt konfidencialitāti un izvairīties no sliktajiem spēlētājiem.
 • Bagātīgas vaicājumu valodas palīdzēs valdības personāliem labāk izprast tīklu. Tam viņiem nebūs jāzina kodēšanas valoda.
 • Moduļu arhitektūra ļaus jums pievienot jebkuru funkciju un izmantot tos valdības blokķēdē.
 • Datu drošības mērīšana sensitīviem datiem pievienos daudzslāņu drošības protokolu, kas nav pakļauts uzlaušanai.

2. Ethereum Enterprise

Ethereum Enterprise Alliance ir vēl viena lieliska uzņēmuma bloku ķēdes platforma. Turklāt uzņēmumu bloku ķēde tiek plaši izmantota daudzu valstu bloku ķēdē valdības projektiem. Bet kāpēc valdībām tas būtu jāapsver?

Nu labi, EEZ piedāvā platformas pielāgošanu jebkādā veidā, lai tā atbilstu labākām vajadzībām. Vēl viens jautrs fakts ir milzīgais sadarbības apjoms, ko tā veica ar vairākiem uzņēmumiem, un tas viss bija milzīgs panākums.

Tomēr redzēsim, ko platforma patiesi var piedāvāt valdības shēmas blokķēdē.

Kas ir iezīme?

 • Tas piedāvā atvērtā koda platformu. Tātad jebkurš valsts institūts to var brīvi izmantot. Tomēr tas nav viens produkts, un arī nevienam nevajadzētu to tā uzskatīt.
 • Jebkurā gadījumā valdības dienesti valdības shēmā vēlas izmantot blokķēdi; viņi var meklēt palīdzību no Enterprise Ethereum Alliance. Patiesībā alianse aizrauj visus Ethereum balstītos projektus ar autoritatīvu skaitli.
 • Atbalsts valsts uzņēmumu attīstībai nāk ar tehnoloģisko atbalstu, kas nepieciešams katram jaunam projektam. No otras puses, ja kāds cits uzņēmums jau ir izveidojis līdzīgu projektu, tad EE pārliecinās, ka citas puses to var izmantot.
 • Attīstība no esošās publiskās platformas rada plašākas iespējas. Parasti publiskā platforma jau ir visādā ziņā attīstīta, un, ja publiskajā tiks pievienota kāda laba funkcija, to iegūs arī privātā platforma.
 • Iepriekšējās izvietošanas standartu izmantošana nodrošinās pareizu tirgus vērtības un darbības analīzi valdības shēmas blokķēdē.

3. Korda

Cordai gadās būt divas dažādas versijas – Corda un Corda Enterprise. Patiesībā uzņēmums galvenokārt ir piemērots daudzfunkcionālām nozarēm. Corda uzņēmums ir arī atvērtā koda, un jebkura valsts organizācija var lūgt pielāgotu bloku ķēdi valdības platformai.

Ja kāda valdība vēlas pakalpojumu kvalitāti, viņiem noteikti jāapsver Korda. Pašlaik Corda ir konsorcija R3 produkts, un tajā ir vairāk nekā 200 biedru.

Nemaz nerunājot par to, ka viņiem ir uzlabots izstrādātāju līmenis un tehniskais atbalsts pielāgojumiem. Tomēr tagad mēs redzēsim, kādas ir Corda iespējas valdībai.

Kordas uzņēmuma spējas

 • Blockchain lietojumprogrammu ugunsmūris ir svarīga funkcija, kas jebkuram uzņēmumam rada spēcīgu ugunsmūri.
 • Veicina lielāku bloku ķēdes drošības un pārredzamības līmeni valdības projektos.
 • Atļauta blokķēdes sistēma, lai aizsargātu privātumu valdības shēmas blokķēdē. Neviens dalībnieks nevar iekļūt tīklā bez pienācīgas identifikācijas. Turklāt tas patiešām var mainīt valdības dienestu darbību.
 • Piedāvā piekļuves pārvaldības shēmu ar dažādām platformas lietojumprogrammām. Visi pieteikumi spēj apmierināt dažādas valdības vajadzības.
 • Katastrofu uzraudzības sistēma var brīdināt iestādes, kad platformā rodas kādas problēmas.
 • Visiem mezgliem ir augsta pieejamība. Turklāt tas darbojas tāpat kā zem spiediena, tāpat kā ar mazāk mezglu.
 • Savietojamība nodrošina, ka tīkls vienlaikus var piekļūt vairākām lietojumprogrammām. Patiesībā tas rada eksponenciālu ekonomikas izaugsmi.

Pārbaudiet mūsu pilnu salīdzinājumu ar hiperautoru Vs Corda vs Ethereum tagad!

4. Ripple

Ripple savu ceļojumu sāka 2012. gadā. Bet pēc dažiem gadiem tas tika pārdēvēts par Ripple. Patiesībā Ripple galvenais mērķis ir savienot bankas, korporācijas, aktīvu apmaiņu un daudz ko citu. Lielākoties piemērots finanšu pakalpojumiem.

Tomēr tagad, kad visi zina par tā sniegto potenciālu, platformu izmanto arī citas nozares. Faktiski daudzas valdības arī ir izveidojušās, lai izmantotu platformu bloku ķēdē valdības shēmai.

Kas ir iezīme?

 • Uzņēmuma bloku ķēde palīdzētu noskaidrot jaunas tirgus vietas un racionalizēt vairāk uzņēmējdarbības formu. Patiesībā valdībai ir jāatbilst pilsoņu prasībām. Par to Ripple pārliecinātos, ka valdības projekta blokķēde atbilst iedzīvotāju cerībām.
 • Ripple komplektācijā ietilpst RippleNet, kas ļauj jebkuram patērētājam viegli izveidot savienojumu ar tīklu. Tātad lietošanas vienkāršība un vienkāršība ilgtermiņā nodrošinās lielāku efektivitāti. Turklāt fiat naudas izmantošana arī palielina projekta plūdumu.
 • Drošības protokoli ir vieni no labākajiem līdz šim. Turklāt valdībām ir nepieciešama papildu drošība, un Ripple tieši to nodrošinās. Tādējādi tas atbrīvojas no visiem drošības jautājumiem arī valdības shēmas blokķēdē.
 • Valsts dienestiem ir jārisina daudz maksājumu. Izmantojot Ripple, viņi var ievērojami vienkāršot procesu. Turklāt maksājumu izsekošana, datu pārsūtīšana ir tikai ķirsis augšpusē.

5. Kvorums

Kvorums ir viena no labākajām valdības blokķēdes platformām tirgū. Faktiski J. P. Morgans izveidoja tīklu, lai tas saplūst ar jebkāda veida vidi, kuru tas vēlas. Tātad, kad runa ir par ātrgaitas darījumiem vai lielu caurlaidspēju, Kvorums noteikti ir lielisks loms.

Tāpēc valdības shēmas blokķēdē Quorum patiešām var piedāvāt daudz ienesīgu funkciju.

Kas ir iezīme?

 • Mezglu pārvaldības iestāde palīdzēs jums attiecīgi pārvaldīt visus mezglus. Tas nozīmē, ka tā ir platforma ar atļauju, tāpēc tīklā var iekļūt tikai pilnvaroti mezgli. Tātad jebkura persona bez pienācīgas pilnvaras nekādā veidā nevar nokļūt.
 • Privātie darījumi ir lieliska iespēja, jo tas ļauj diviem mezgliem veikt privātus darījumus. Tas nozīmē, ka viņi var izmantot privātu ķēdi, lai veiktu darījumus, kas būs redzami tikai viņiem un neviens cits platformā.
 • Vienošanās balsošanas ceļā atšķiras no citiem vienprātības algoritmiem. Kvorums neievēro citas metodes, jo tās patērē visvairāk enerģijas. Tātad, runājot par lielu valdības projektu, vislabāk būtu pieturēties pie enerģijas taupīšanas blokķēdes valdības platformās.
 • Visiem mezgliem ir augsta pieejamība. Turklāt tas darbojas tāpat kā zem spiediena, tāpat kā ar mazāk mezglu.
 • Kvoruma sniegums ir ārpus pasaules. Ja salīdzina to ar citām platformām, tas ir daudz pārāks. Tātad jebkuram valdības procesam platforma ir vispiemērotākā.

Vai bloku ķēdē ir kāds risks valdības projektiem?

Šobrīd ir milzīgas priekšrocības, lietojot blokķēdi valdībai. Tomēr ar ieguvumiem pastāv daži riski.

Visbeidzot, šis jautājums varētu būt daudzu valsts dienestu iespējama likvidēšana. Patiesībā bloku ķēdes pieņemšana valdībai palielina efektivitāti – tādus riskus kā potenciālo amatu nosaukumu zaudēšana. Tā kā blokķēde var pilnveidot daudzus pakalpojumus, kas iepriekš tika veikti manuāli, tas samazinātu nepieciešamo darbaspēku.

Tā rezultātā cilvēki var zaudēt darbu. Tomēr blockchain rada arī cita veida darba sektorus.

Otrkārt, šis nav vairāk risks, bet nedaudz uztrauc. Valdība vienmēr nodarbojas ar sensitīvu informāciju. Jā, valdības blokķēde piedāvā lielāku drošību. Bet daudzas valdības joprojām nav pārliecinātas, vai ar to pietiek. Arī ziņas par kriptogrāfijas uzlaušanu nekādā ziņā nepalielina viņu uzticību.

Visbeidzot, mūsdienu pasaulē valdības darbojas līdz mantotajiem tīkliem. Tas ir milzīgs tīkla līmenis, un visa tīkla maiņa būtu sarežģīta problēma. Nemaz nerunājot par izmaksām, kas būtu nepieciešamas, lai mainītu katru nozari. Tādējādi vislabākā pieeja būtu mainīt vienu nozari vienlaikus.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par blokķēdes pieņemšanas izaicinājumiem, varat pārbaudīt mūsu rakstu par to.

7. nodaļa: Secinājums

Lai arī politiskās vai valdības struktūras joprojām ir centralizētas, decentralizācijai joprojām ir daudz iespēju. Blockchain tehnoloģija var palīdzēt tieši to pilnveidot. Valdības neefektivitātes trūkuma dēļ pilsoņi zaudē ticību.

Savukārt tas kaitē valdības un pilsoņa attiecībām. Bet ar valdības shēmas blokķēdes palīdzību valdība var atjaunot zaudēto uzticību.

Ne tikai tas, bet citi ieguvumi, piemēram, pievienotā efektivitāte, ekonomikas izaugsme, pārredzamība, palīdzēs jebkurai valdībai novest valsti uz digitalizētāku versiju.

Pašlaik mēs varam tikai spekulēt, ko spēj blokķēde, un piedāvāt, kādas izmaiņas tas jau ir radījis. Tomēr mums būtu jāgaida, lai redzētu, vai tā patiešām var piedāvāt to, ko solīja, kad notiks liela mēroga pielāgošanās.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map