Blockchain vs Bitcoin: vai tie atšķiras?

Sāksim, sakot, ka Blockchain un Bitcoin nav tās pašas lietas. Lai gan tie ir saistīti kopā, tas tomēr nenozīmē, ka abi ir vienādi. Tomēr es varu teikt, ka viņiem ir cieša saikne, un tas dažreiz var sajaukt cilvēkus, kuri ir jauni blokķēdē. Apskatīsim, ko mums parāda debašu blockchain vs bitcoin.

Tā kā Bitcoin bija pirmā blokķēdes lietojumprogramma; daudzi cilvēki blokķēdes vietā lieto terminu ‘bitcoin’. Es domāju, ka tā vispār sākās nesaprašana. Tā kā es šodien precizēšu, kādi tie ir, jūs zināt atšķirību īsā laikā!

Sāksim!

Blockchain vs Bitcoin: Kas ir Bitcoin?

Kas ir Bitcoin

Bitcoin ir viena no daudzajām kriptovalūtām, ko cilvēki mūsdienās izmanto. Tā bija pirmā lietojumprogramma, kas tika ieviesta tālajā 2009. gadā, un drīz pēc sākotnējās izlaišanas tā parādīja ārkārtas sistēmu, kuru neviens vēl nekad nebija redzējis.

Lai iegūtu rokās bitkoīnus, jums tas ir jāizrok. Bet kā jūs to izrakstat? Patiesībā tas ir patiešām vienkārši, viss, kas jums jādara, ir jārisina sarežģītas matemātiskas problēmas, izmantojot datoru. Pēc veiksmīga rezultāta jūs apbalvosiet ar bitkoiniem.

Diezgan forši, pareizi?

Bitcoin izmanto noteiktu veida blokķēdes tehnoloģiju, lai visus darījumus padarītu anonīmus un decentralizētus. Katrs darījums tiek ierakstīts virsgrāmatas sistēmā, taču, tā kā tie ir anonīmi, darījumus faktiski nevar izsekot līdz tā avotam.

Jūs varat arī veikt starptautiskos maksājumus, izmantojot to bez jebkādiem noteikumiem vai papildu maksām. Tā ir lieliska iespēja mazajiem uzņēmumiem, jo ​​jums nebūs jāsaskaras ar papildu ar maksu saistītām grūtībām. Visi nopelnītie bitkoini tiks glabāti digitālajā makā, un jūs no turienes tos izmantosiet tiešsaistē.

Blockchain vs Bitcoin: Kas ir Blockchain?

Bitcoin vs Blockchain

Tātad, kāda ir šī blokķēdes tehnoloģija satriekts visa pasaule uzreiz pēc tās ieviešanas? Tā ir decentralizēta virsgrāmatu sistēma, kas reģistrē katru darījumu, kas veikts starp diviem vienaudžiem.

Šī tehnoloģija ļaus jebkuram lietotājam veikt un apstiprināt darījumus bez nepieciešamības pēc centrālās iestādes. Izmantojot šo iespaidīgo tehnoloģiju, jūs varat pārskaitīt līdzekļus, balsot, nokārtot dažādus darījumus, kopīgot oficiālus dokumentus un darīt daudz vairāk nekā šie.

Sistēma ir daudz lielāka nekā bitcoīns vai jebkura cita kriptonauda, ​​un to var integrēt daudzās citās lietojumprogrammās.

Ja mēs redzam no biznesa viedokļa, blokķēde var būt nākamais labākais jauninājums, kas var patiesi mainīt mūsu biznesa sistēmas veidus. Integrējot šo tehnoloģiju, jūs varēsiet uzlabot uzņēmējdarbības procedūras starp diviem uzņēmumiem un galu galā samazināt uzticības problēmu negatīvo ietekmi.

Atkal tas palielinās katra jūsu iztērētā dolāra atdeves skaitu salīdzinājumā ar citiem tradicionālajiem līdzekļiem.

Tagad bankas dod priekšroku Blockchain, nevis Bitcoins

Kā reputāciju blockchain tech ir daudz lielāks nekā bitcoins, daudzi finanšu institūti vairāk vēlas integrēt blokķēdi. Daudzas banku iestādes izrāda lielu interesi par blokķēdes tehnoloģiju un vēlas to padarīt par pastāvīgu banku sistēmu.

Daudzas lielās nozares, piemēram, NASDAQ, Visa, Citi, vēlas padarīt blokķēdi par potenciālu maksājumu sistēmu, vienkārši tāpēc, ka blokķēde uzliek pozitīvāku dabu nekā bitkoīni.

Bet kāpēc šī steiga ir pret blokķēdi?

Nu, lieta ir vienkārša. Izmantojot visus šīs jaunās tehnoloģijas aspektus, bankas var ievērojami palielināt savu darījumu efektivitāti. Šī jaunā tehnoloģija sola virsgrāmatu sistēmu, kas pati tiek atjaunināta, tāpēc, ja bankas to izmanto, tās var atbrīvoties no nevajadzīgās programmatūras, kas katru gadu noveco.

Tomēr daži eksperti apgalvo, ka bankām nevajadzētu izmantot blokķēdi tikai tāpēc, lai palielinātu savus trūkumus darījumu procesā, bet arī lai pilnībā mainītu vispārējo sistēmu.

Ja kaut kas tāds notiek, iedomājieties, kā mūsu dzīve var kļūt daudz vienkāršāka un ērtāka?

Blokķēde jau uzliek daudzu vienaudžu finansiālās vajadzības. Daudzi uzņēmumi jau ir modernizējuši vai izveidojuši jaunu blokķēdes tehnoloģiju, lai to padarītu vēl labāku nekā iepriekš. Tāpēc ar katru jaunināšanu tas kļūst arvien stabilāks un noderīgāks.

Tāpēc, ja jūs domājat par to, kurš ir augstāks starp blockchain vs bitcoin, es noteikti varu teikt, ka tas ir bitcoin.

Tātad, kā viņi abi atšķiras?

Bitcoin izmanto blokķēdes tehnoloģijas veidu, taču tas nenosaka vispārējo sistēmu. Ne katra blokķēdes tehnoloģija ir bitcoīns, bet bitcoin ir tikai kriptonauda, ​​kas darbojas ar blokķēdes palīdzību.

Kā jau iepriekš teicu, ka ir daudz citu blokķēdes lietojumu, ieskaitot finanšu jautājumus, šeit bitcoin ietilpst finanšu kategorijā.

Tā ir tikai kriptonauda un šobrīd ir nedaudz nestabila. Jūs varat izmantot šo kriptovalūtu, lai veiktu tiešsaistes maksājumus, kā to darītu reālā nauda. Salīdzinot ar bitcoīnu, blokķēde pārsniedz savu potenciālu.

Blockchain ir virsgrāmatu sistēma, kurā varat ierakstīt dažādu kriptovalūtu, darījumu un citu datu formu darījumus. Sistēma ir vairuma kriptovalūtu sakne, kas visā procesā pievieno pareizu drošības līmeni.

Galīgais spriedums,

Apkopojot visu Blockchain vs bitcoin situāciju, es varu teikt, ka tie patiešām atšķiras viens no otra. Blokķēde ir bitcoīna saknes kodols, tāpēc tas ir pilnībā atkarīgs no blokķēdes. No otras puses, blokķēde ir neatkarīga tehnoloģija, kuru varat izmantot daudzās lietojumprogrammās.

Es ceru, ka neskaidrības šobrīd ir novērstas; jūs varat arī apskatīt citus rakstus, lai labāk izprastu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map