Ceļvedis iesācējiem: kā ieguldīt līdzekļus Blockchain

Beginners ’Guide: Kā ieguldīt blokķēdē

Es paskaidrošu “Kā ieguldīt blokķēdē”, tomēr vispirms apskatīsim, kāpēc ieguldīt šajā tehnoloģijā. Šeit ir trīs interesantas informācijas kopas:

 1. Kriptovalūtas tirgus tagad pārsniedz USD 300 miljardus, un katru mēnesi tiek izlaistas vairāk nekā 1500 monētas un jauni sākotnējie monētu piedāvājumi (ICO)..
 2. Pat ārpus kriptonauda telpas tajā iegulda tādi tehnoloģiju giganti kā IBM, Cisco un Intel. To dara pat banku un finanšu pakalpojumu giganti. Apkārt American Express, Bank of America un Mastercard iesniedz patenta pieteikumus.
 3. Uzņēmumi un valdības šo tehnoloģiju izmanto dažādās jomās, sākot no ģenētiskās sekvencēšanas līdz zemes ierakstu pārvaldībai.

Ir vērts ieguldīt blokķēdē šādu iemeslu dēļ:

 1. Biznesa pasaulē, kurā dominē milzu centralizētas korporācijas, blokķēde dod decentralizācijas solījumu;
 2. Laikā, kad mēs dzirdam satraucošas ziņas par datu pārkāpumiem, blokķēde nodrošina vēl nebijušu drošību;
 3. Nemainīgu ierakstu solījums var izbeigt korporatīvās un valdības izkrāpšanu.

Uzziniet par tehnoloģiju, pirms iemācāties ieguldīt blokķēdē:

Pirms novērtējat labas iespējas tajā ieguldīt, jums ir pietiekami jāapgūst tehnoloģija. Piemēram:

 • Ja blokķēdes-kriptovalūtas projekts būvē tikai vēl vienu centralizētu platformu, nevis izmanto decentralizācijas blokķēdes piedāvājumus, var nebūt vērts ieguldīt.
 • Ja projektā tiek izmantots pārāk daudz pirmā veida tehnoloģiju (FOAK), tas varētu būt pārāk riskants.

Blockchain ieguldījumu stratēģija

Es iesaku jums iemācīties sekojošo:

 1. Konsensa algoritmi, piemēram, “darba pierādījums” (POW) un “likmes apliecinājums” (PoS) un kā tie nodrošina blokķēdi;
 2. Kā mūsdienu kriptogrāfija aizsargā kriptogrāfijas darījumus un blokķēdes tīklus;
 3. Kā gudri līgumi var automatizēt līgumu pārvaldību un uzlabot efektivitāti.
 4. Kāpēc Ethereum platforma ir vērtīga?.

Regulāri lasiet par blokķēdes tehnoloģiju, kas arī informēs jūs par interesantiem projektiem un jauninājumiem.

Uzlabojiet datorprasmes kā sagatavošanos ieguldījumiem blokķēdē:

Pirms varat ieguldīt blokķēdes tehnoloģijā, jums ir nepieciešams saprātīgs datorprasmju līmenis. Piemēram:

 • Jums jāzina, kā dublēt datoru;
 • Apmaksātas un pazīstamas pretvīrusu programmatūras nozīme jums ir skaidra;
 • Jums ir nepieciešamas pamatprasmes datu šifrēšanas tehnoloģijas izmantošanā, piemēram, privātās atslēgas drošībā;
 • Pastāv riski, ja izmantojat datoru kriptogrāfiskajai tirdzniecībai citām ikdienas pārlūkošanas darbībām, un jums tas būtu jāzina;
 • Ir svarīgi regulāri ielāpīt programmatūru un jaunināt operētājsistēmu, un jums jāzina, kā to izdarīt;
 • Pārāk daudz kriptonauda tīmekļa vai mobilajā makā ir riskanta, un jums vajadzētu saprast, kāpēc.

Ieguldījumi blokķēdē prasīs, lai jums būtu kriptonauda, ​​un bez saprātīgām datorprasmēm jūsu grūti nopelnītā nauda būs pakļauta riskam.

Sagatavojiet savu bloku ķēdes ieguldījumu stratēģiju:

Investīcijas ir saistītas ar risku, un, lai gūtu atlīdzību, jums ir jāsagatavo sava stratēģija. Jums jākoncentrējas uz trim galvenajiem aspektiem šādi:


 1. Cik daudz jūs ieguldīsit: lai gan tas lielā mērā ir atkarīgs no jūsu finansiālā stāvokļa, ņemiet vērā, ka jūs varat visu zaudēt. Neieguldiet summu, kuru nevēlaties zaudēt.
 2. Cik ilgi jūs ieguldīsit: Blockchain ir jauna tehnoloģija, un nākamajās dienās pirms plašas pieņemšanas notiks daudz darba. Tehnoloģijai ir vajadzīgs laiks, lai nobriestu. Jums jāpaliek ieguldītam vismaz 3 gadus, vēlams daudz ilgāk.
 3. Kā jūs ieguldīsit: jums jānosaka, vai tirgosities ar kriptovalūtām, vai ieguldīsit ICO, vai ieguldīsit “līgumos par atšķirībām” (CFD) ar regulētiem kriptovalūtu brokeriem..

Tirdzniecība ar kriptogrāfijas biržām:

Jūs atradīsit kriptovalūtu biržas, kas ir vietnes, kurās varat noguldīt fiat valūtas un iegādāties kriptonauda. Jūs varat izlemt tos turēt vai pārdot kriptogrāfijas biržās.

Jums jāveic šādas darbības:

 1. Atveriet kontu ar kriptogrāfijas biržu;
 2. Iestatiet savus tīmekļa un aparatūras makus;
 3. Norādiet savu tirdzniecības pāri, piemēram, Bitcoin (BTC) / USD;
 4. Noguldiet fiat valūtu un apmaiņā pērciet kriptovalūtas;
 5. Veiciet darījumus, piemēram, pārdošanu biržā, izmantojot savu tīmekļa maku;
 6. Glabājiet kriptonauda drošībā aparatūras seifā.

Lai gan ir daudz kriptogrāfijas biržu, piemēram, Coinbase, Bittrex, Binance utt. Pirms apmaiņas izvēles jums jāaplūko vairāki faktori, piemēram, reputācija, lietošanas ērtums, to maksas un monētas.

ES iesaku Monētu bāze, tas ir ļoti viegli jaunam tirgotājam, uzskaita daudzas monētas un nodrošina labu likviditāti. MyEtherWallet ir labs interneta maks, un es iesaku Virsgrāmata Nano S kā aparatūras maku.

Atcerieties, ka visi kriptovalūtas uzlaušanas gadījumi bija uzbrukumi kriptogrāfijas biržu centrālajiem serveriem, tāpēc izmantojiet tīmekļa makus tikai darījumu veikšanai. Mobilie maki ir riskantāki un atstāj tur pēc iespējas mazāk monētu. Ja jūs neizmantojat savas monētas, vienmēr tās nostipriniet aparatūras makā.

Ieguldīt SIO:

SIO ir neregulēti pūļa pārdošanas notikumi, kurus bloku ķēdes-kriptovalūtas jaunie uzņēmumi arvien vairāk izmanto, lai piesaistītu līdzekļus. Viņu popularitāte pieaug, piemēram, 2017. gadā bloku ķēdes jaunuzņēmumi ICO ir piesaistījuši 5,6 miljardus ASV dolāru.

Kā ieguldīt ICO

Jums ir labi jāsagatavojas ieguldījumiem ICO, veicot šādas darbības:

 • Izpētiet projekta komandas sastāvu. Projekta komandai vajadzētu būt ļoti uzticamai ar spēcīgu pieredzi bloku ķēdes-kriptovalūtas projektu īstenošanā, it īpaši šajā konkrētajā nozarē.
 • Labi izlasiet ICO dokumentu, tajā skaidri jāizskaidro projekta ideja un skaidri jāsniedz tehnoloģija.
 • Pārbaudiet projekta pašreizējo statusu. Ja komandai ir funkcionējošs atvērtā koda prototips vai nepabeigta koda kods, tad viņi ir guvuši panākumus. Ja viņiem ir tikai baltā grāmata un nav koda, tad projektam var būt problēmas ar izpildi.
 • Pārbaudiet projekta tiesisko un normatīvo sagatavotību.
 • Uzziniet, ko par projektu saka neticami zinošā kriptogrāfijas kopiena un blokķēdes eksperti. Sekojiet jaunumiem un diskusijām par projektu sociālajos medijos un tērzēšanas lietotnēs, piemēram, Telegram. Lasiet diskusijas par projektu vietnē Reddit un pārbaudiet svarīgus forumus, piemēram, Bitcointalk.

Es arī iesaku jums šo rokasgrāmatu, lai detalizēti izprastu ICO.

Kā ieguldīt blokķēdē bez kriptovalūtu turēšanas:

Ja pats neturat kriptonauda, ​​jūs joprojām varat tajās ieguldīt. Lai to izdarītu, jums jāiesaista regulēti kriptovalūtu brokeri, kas nodarbojas ar “līgumiem par atšķirību” (CFD)..

CFD ir līgumi starp tirgotāju un regulētajiem brokeriem. Starpība starp cenu ienākšanas brīdī un cenu izlaišanas brīdī norāda tirgotāja peļņu vai zaudējumus. Atcerieties, ka ir mazāk regulēti kriptovalūtu brokeri, kas piedāvā CFD.

Kopumā ieguldījumi ICO daudzējādā ziņā ir līdzīgi tradicionālajiem ieguldījumiem. Jums ir jākoncentrējas un rīkojieties šādi:

 1. Labi izpētiet tirgu un tehnoloģijas. Attīstīt priekšmetu zināšanas.
 2. Stratēģējiet savu ieguldījumu.
 3. Labi izpildiet savu ieguldījumu stratēģiju, optimāli izmantojot pieejamos rīkus un zināšanu resursus. Palieciet spēlē ilgi, šī tehnoloģija ir paredzēta ilgtermiņā.

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map