Ceļvedis iesācējiem: kas ir Altcoin?

Ja jūs esat jauns kriptonauda sfērā, jums vajadzētu dzirdēt par altcoin. Tātad, kas ir altkoīns? Vai tam ir kāds sakars ar Bitcoin? Izpētīsim.

Kas ir altcoin?

Kas ir Altcoin?

Altcoin ir tehnisks termins, ko lieto, lai atšķirtu citas monētas no Bitcoin. Vienkārši sakot, jebkura kriptonauda, ​​kas atšķiras no Bitcoin, tiek saukta par “altcoin”. Vienkārši, pareizi?

Vārdu “altcoin” var sadalīt uz “alt” un “monēta”. “Alt” mērķis ir “alternatīva”, turpretī “monēta” nozīmē kriptonauda.

Altcoin sāka pastāvēt tūlīt pēc Bitcoin izlaišanas. Bitcoin ir pirmā kriptonauda, ​​kas parādījās. Tā ir arī kriptonauda, ​​kas ieviesa blokķēdes un izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijas jēdzienu. Tas nesa sev līdzi revolūciju. Bet, tāpat kā jebkurai citai pirmās paaudzes tehnoloģijai, arī tai bija daži nopietni trūkumi.

Altcoins bija iespēja aptvert to, ko piedāvā Bitcoin, un to uzlabot. Šeit ieradās 2. un 3. paaudzes blokķēde. Daži no galvenajiem 2. un 3. paaudzes kriptovalūtas piemēriem ir Monero, Zcash, Ethereum, Litecoin, un citi. Katrs no viņiem vienā vai otrā veidā ir uzlabojis Bitcoin darbību.

Piemēram, Ethereum uzlaboja blokķēdes izmantošanu, nodrošinot platformu, kur var izveidot un uzturēt DApps. Tas radīja citus altkoīnus, kas ir saderīgi ar ERC20. Binance, EOS un TRON ir tikai daži ERC20 standarta altkoīnu piemēri. Raksta tapšanas laikā ir vairāk nekā 88 000 ERC20 kriptogrāfijas monētu. Tomēr tikai daži no tiem ir noderīgi reālajā pasaulē un ir ieguvuši daudz tirgus saskaņā ar CoinMarketCap.

Atšķirīgs ekonomiskais modelis un izplatīšanas metode

Bitcoin blokķēdi nodrošina Proof-of-Work (PoW) vienprātības algoritms. Tā rezultātā izveidojās blokķēde, kas ir pilnībā atkarīga no skaitļošanas jaudas. Sākotnēji bloka iegūšanai aprēķināšanas jauda nebija daudz. Bet laika gaitā tā pieauga strauji, pateicoties tās popularitātes pieaugumam

Tā ir liela problēma visai kriptovalūtas videi. Lai atrisinātu problēmu, tika izlaisti jauni vienprātības algoritmi. Tie ietvēra līdzdalības apliecinājumu (PoS), deleģēto kapitāla daļu apliecinājumu (DPoS), autoritātes apliecinājumu (PoA) un tā tālāk. PoS atrisināja enerģijas un skaitļošanas problēmu, jo, lai piedalītos konsensā, bija nepieciešami mezgli, kas liek monētas.

Tomēr ne visi altkīni ir revolucionāri. Daži no tiem ir tikai populārā Bitcoin blokķēdes dakša. Bitcoin nauda ir viens no piemēriem, kas izveidoja sākotnējo Bitcoin blokķēdi. Vienīgā atšķirība ir tā, ka Bitcoin skaidrā naudā ir liels bloka lielums, ātrāki darījumi un centralizēta pieeja. Bitcoin nauda ir alt monēta, kuru sabiedrība nav atzinīgi novērtējusi, jo tā ir pretrunā ar blockchain tehnoloģiju filozofiju.

Vēl viens populārs altcoin, kas ietilpst šajā kategorijā, ir Ripple. Tā ir centralizēta kriptovalūta, kuras mērķis ir nodrošināt bankām iespēju ātrāk pārskaitīt aktīvus un viegli veikt pārrobežu maksājumus. Monēta arī ieguva zināmu pretreakciju, pateicoties tās centralizētajai pieejai.

Kad Litecoin pirmo reizi tika ieviests, tas tika atzīts par sudrabu, salīdzinot ar “zelta” Bitcoin. Tomēr tas zaudēja savas pozīcijas citu tirgū esošo altkoīnu dēļ.

Ko tālāk?

Kas ir Altcoin Future?

Raksta tapšanas laikā tirgū ir vairāk nekā 1500 altkoīnu. Bitcoin baltā grāmata deva zinātību, kā veidot monētas jebkurā laikā. Jaunie uzņēmumi ir ļoti ieinteresēti šajā idejā, jo viņi izlaiž savus žetonus tirgū. Ideja ir savākt naudu viņu biznesam. Tomēr mēs domājam, ka lielākā daļa no viņiem ilgtermiņā neizdosies.

Uzziniet vairāk par to, kas ir Penny kriptonauda?

Tā kā bloķēšanas ķēde joprojām ir zīdaiņu vecumā, ir grūti pateikt, kur notiks altcoin puse. Līdz šim cilvēki vienmēr uzticas Bitcoin salīdzinājumā ar jebkuru citu altcoin, kas tur atrodas. Tas var būt diezgan acīmredzams no fakta, ka Bitcoin 2017. gada decembrī pieauga līdz 19 000 USD. Pašlaik tas ir tuvu 8000 atzīmei.

Altcoin virza blokķēdes revolūciju pareizajā virzienā. Jaunie uzņēmumi ir priekšgalā, lai veiktu smago celšanu. Gandrīz visos sektoros, kurus skar blokķēde, altkoīni šīm nozarēm atvieglo blokķēdes izmantošanu un kļūst par pārmaiņu degvielu.

Tātad, ko jūs domājat par altcoin? Vai viņi paliks vai pazudīs? Vai jums ir kāds iecienīts altcoin? Komentējiet zemāk un informējiet mūs. Mēs klausāmies.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map